quote:Pardon
Op zaterdag 27 december 2003 09:23 schreef Burner2000 het volgende:
Zou je de lijst met ideëen die er is a.u.b. aan mij doorgeven? Dan kan ik een vergelijking maken en zien hoe jullie er over denken.
Jouw voorstellen maken van Onzin een soort strafkamp,
dat zal het nooit of te nimmer worden.
Maar 2 topics per dag in Onzin,? dan heb je er echt helemaal niets van begrepen.
Nachtmods
Voor de bagger die geopend wordt in vakantie periodes?
We zijn vrijwilligers, ook wij hebben een leven, ook wij slapen, smorgens zijn die topics of allang al weggezakt, of sluiten we ze alsnog.
Nog strenger modereren???
Er wordt hier behoorlijk streng gemodereerd, nog strenger zou de doodsteek voor Onzin zijn.
Maar kom eens met een hele lijst namen van mensen die allemaal Onzin de rug hebben toegekeerd omdat de sfeer om te schieten is
Nogmaals, ik woon al 4 jaar in Onzin en heb niets maar dan ook niets van die slechte sfeer gezien, gehoord, of gemerkt.
[Dit bericht is gewijzigd door yvonne op 27-12-2003 09:48]
quote:Al die slotjes de [Bagger] put in.
Op zaterdag 27 december 2003 09:38 schreef Conflict het volgende:
Ze gaan allemaal met mijn plan aan de haal
quote:
Op zaterdag 27 december 2003 09:45 schreef yvonne het volgende:[..]
Nogmaals, ik woon al 4 jaar in Onzin en heb niets maar dan ook niets van die slechte sfeer gezien, gehoord, of gemerkt.
Maak een forum waar alle minder humoristische topic naartoe kunnen maar waar je geen topics kan openen en je bent overal vanaf.
quote:De naald blijft steken
Op zaterdag 27 december 2003 09:49 schreef Conflict het volgende:[..]
Maak een forum waar alle minder humoristische topic naartoe kunnen maar waar je geen topics kan openen en je bent overal vanaf.
Ligt dat aan mij of aan de mods?
quote:Jullie staan gewoon nergens voor open en nu ben ik boos
Op zaterdag 27 december 2003 09:51 schreef yvonne het volgende:[..]
De naald blijft steken
quote:ze vinden je waarschijnlijk liev
Op zaterdag 27 december 2003 09:51 schreef Conflict het volgende:
Ik vind juist dat er de laatste tijd veel makkelijker gedaan wordt, komt natuurlijk ook gewoon omdat er veel mods rondlopen. Maar op een of andere manier gaan mijn topics bijna niet meer op slotLigt dat aan mij of aan de mods?
quote:
Op zaterdag 27 december 2003 09:52 schreef Conflict het volgende:[..]
Jullie staan gewoon nergens voor open en nu ben ik boos
quote:Mail is ontvangen, ik speel het door aan de modjes van hier
Op zaterdag 27 december 2003 09:55 schreef dutchmage het volgende:
yvonne heb je me mail nog gehad..? en was het wat...?
quote:ok
Op zaterdag 27 december 2003 09:56 schreef yvonne het volgende:[..]
Mail is ontvangen, ik speel het door aan de modjes van hier
quote:En naar mijn idee luisteren jullie gewoon niet.
Op zaterdag 27 december 2003 09:56 schreef yvonne het volgende:[..]
Mail is ontvangen, ik speel het door aan de modjes van hier
Maar goed...
quote:Ik heb geluisterd
Op zaterdag 27 december 2003 09:57 schreef Conflict het volgende:[..]
En naar mijn idee luisteren jullie gewoon niet.
Maar goed...
En nu?
quote:Nu moet je ff een forumpje erbij knutselen met de naam speelplaats en mij modrechten geven, dan zijn alle problemen opgelost.
Op zaterdag 27 december 2003 09:58 schreef yvonne het volgende:[..]
Ik heb geluisterd
En nu?
Ff offtopic: Hoe kan je zoekresultaten bookmarken? Scheelt weer een FB topic.
quote:jij modrechten?
Op zaterdag 27 december 2003 10:01 schreef Conflict het volgende:[..]
Nu moet je ff een forumpje erbij knutselen met de naam speelplaats en mij modrechten geven, dan zijn alle problemen opgelost.
Ff offtopic: Hoe kan je zoekresultaten bookmarken? Scheelt weer een FB topic.
Eerder zat ik me af te vragen waarom mijn topic over cornflakes van een paar maanden geleden nog wél open was maar mijn topic over Cranberrie Quiche van een week of twee terug niet... En toen zag ik dat de cornflakes in LIF zitten en de Quiche in GC...
Ik denk dat er misschien soms mensen even vergeten dat niet iedereen hier even wegwijs is als anderen en dat sommige mensen nou eenmaal een wat andere logica erop nahouden dan andere mensen... (algemene opmerking, absoluut niet tegen wie dan ook bedoelt)
quote:Ik roep gewoon ideëen op. Brainstormen heb ik nog in mijn topic vermeld. Helaas mis ik te veel scherpe reacties in mijn topic die jij wel geeft. Het is niet mijn bedoeling om er een strafkamp van Onzin te maken.
Op zaterdag 27 december 2003 09:45 schreef yvonne het volgende:[..]
Pardon
Jouw voorstellen maken van Onzin een soort strafkamp,
dat zal het nooit of te nimmer worden.Maar 2 topics per dag in Onzin,? dan heb je er echt helemaal niets van begrepen.
Nachtmods
Voor de bagger die geopend wordt in vakantie periodes?
We zijn vrijwilligers, ook wij hebben een leven, ook wij slapen, smorgens zijn die topics of allang al weggezakt, of sluiten we ze alsnog.
Nog strenger modereren???
Er wordt hier behoorlijk streng gemodereerd, nog strenger zou de doodsteek voor Onzin zijn.Maar kom eens met een hele lijst namen van mensen die allemaal Onzin de rug hebben toegekeerd omdat de sfeer om te schieten is
Nogmaals, ik woon al 4 jaar in Onzin en heb niets maar dan ook niets van die slechte sfeer gezien, gehoord, of gemerkt.
quote:Ik heb het niet over de bestaande modjes die dit eventueel 's nachts kunnen doen. Ik snap die reactie niet op dit punt niet.
Extra modjes zoeken die met name 's avonds laat nog online om
het nachtelijke gebagger de kop in te drukken.
http://forum.fok.nl/profile.php?id=32346
Het lijkt er op dat Exbro definitief weg is als hij de digitalezelfmoord daad werkelijk heeft gedaan.
swetsennegger had er op een gegeven moment ook schoon genoeg van.
Dat gaf hij aan voordat hij z'n laatste actie deed. (Ik weet of ik de username correct typte)
R2cksson was eventjes tussen uit. Die had het op een gegeven moment er schoon genoeg van.
Verder kan ik niet 1,2,3 meer users vinden, omdat ik de namen niet heb onthouden.
Verder zijn er genoeg Fokkers die het vinden dat er verandering moeten komen.
Zullen we de discussie voortzetten in het topic van mij? Anders wordt het hier te slowchat achtig.
quote:Als ik zo vrij mag zijn..
Op zaterdag 27 december 2003 10:10 schreef Short_stop het volgende:
Ja, sorry als dit slowchat is of als ik me bemoei met zaken waar ik niks mee te maken heb, maar ik wou nog even kwijt dat ik bij nader inzien misschien mijn topic van daarstraks beter in GC dan in ONZ had kunnen zetten maar ja, niet gedaan dus... Mijn excuus? Dat ik soms echt niet weet in welk forum ik het nou moet zetten en dan zoiets heb van "als het niet goed is hoor ik het wel" wat trouwens nu niet het geval is... Ik had in mijn hoofd zitten dat "alles wat je ergens anders niet kwijt kan" ONZ was maar dat was dus GCEerder zat ik me af te vragen waarom mijn topic over cornflakes van een paar maanden geleden nog wél open was maar mijn topic over Cranberrie Quiche van een week of twee terug niet... En toen zag ik dat de cornflakes in LIF zitten en de Quiche in GC...
Ik denk dat er misschien soms mensen even vergeten dat niet iedereen hier even wegwijs is als anderen en dat sommige mensen nou eenmaal een wat andere logica erop nahouden dan andere mensen... (algemene opmerking, absoluut niet tegen wie dan ook bedoelt)
quote:Ja inderdaad, soms wordt een topic verhuist, maar soms krijgt het een slot. Wat verwacht je? Dat ze je helemaal gaan begeleiden hier?
"als het niet goed is hoor ik het wel"
quote:Haha, ik heb je posts gelezen hier in dit topic, en dat topic wat je geopend hebt. Maar je zit geloof ik alles vanuit de verkeerde hoek te bekijken. Jij ziet users die bagger posten als iets irritants, waar je hard tegen op moet treden. Straffen, meer mods, harder optreden, 2 topics per dag max.
Op zaterdag 27 december 2003 11:10 schreef Burner2000 het volgende:[..]
quote:Deze discusies kunnen we beter in mijn topic voortzetten.
Op zaterdag 27 december 2003 13:23 schreef haaahaha het volgende:[..]
Haha, ik heb je posts gelezen hier in dit topic, en dat topic wat je geopend hebt. Maar je zit geloof ik alles vanuit de verkeerde hoek te bekijken. Jij ziet users die bagger posten als iets irritants, waar je hard tegen op moet treden. Straffen, meer mods, harder optreden, 2 topics per dag max.
Man, doe eens relax, wat denk je dat er met de sfeer gebeurt als je dat doet? Dat gaat echt nevernooitniet relaxed worden met die oplossingen.
Ik ben het met je eens dat onzin een verandering kan gebruiken, maar voor de rest vind ik je oplossingen echt helemaal niks.
Die namen die je aanhaalt van users die weg zijn? Kom op man, swets? Dat speelt helemaal niet. Xebro? haaha man die zit met zichzelf in de knoop qua usergedrag. Heb niet de pretenties dat die mensen alemaal breed lachend en vrolijk terugkomen als jouw ideeen doorgezet worden.
Je oplossingen zijn niks. Sorry dat ik het zeg.
Ik erger niet aan alle bagger posters, maar aan bepaalde users met een bepaalde irritant gedrag post gedrag. Daarnaast roep ik maar wat ideëen op.
Wat aan de strenge kant, maar ideëen kunnen altijd aangepast worden.
Iedereen kan er mee over discuseren en zijn eigen ideëen voorstellen.
Verder krijg ik het idee dat men denkt dat ik het wil invoeren. Dat zal niet gebeuren. Maar als het blijkt dat een grote groep de zelfde mening delen van hoe het eventueel anders kan is het misschien wel mogelijk.
Als jij nog ideëen hebt om het leuker te maken in Onzin, zou ik zeggen brand maar los in mijn topic.
quote:Precies. Hoe kan er uit zo'n 'politiestaat-sfeertje' nou ooit een humorvol topic voort komen? Dat lukt van zijn leven niet
Op zaterdag 27 december 2003 13:29 schreef haaahaha het volgende:
Oja, wacht aanvulling.
Ik zei dat je users die veel bagger posten als iets irritants ziet, gezien je harde maatregelen.
Maar onzin moet juist een plek worden met meer humor, er moet juist meer gelachen worden. Jouw oplossingen helpen daar niet mee. Ze werken alleen maa averechts.
Ik zie users die alleen maar bagger posten niet zo zeer als zoiets irritants, dat ik vind dat ze harder gestrafd moeten worden. Je moet andere voorwaarden stellen in het onzin forum. Je moet de mogelijkheden bieden. En niet als agentje harder gaan optreden. Op die manier krijg je niet een relaxedere sfeer.
quote:Nee, discussie over Onzin hoort hier thuis, niet in FB, in FB komen mensen posten die never nooit in Onzin komen.
Op zaterdag 27 december 2003 11:10 schreef Burner2000 het volgende:
Zullen we de discussie voortzetten in het topic van mij? Anders wordt het hier te slowchat achtig.Onzin voor je leven! moet anders!
Xebro zal binnen no time weer posten met kloon, been there done that,
Swetz, totaal ander verhaal,
r2cksson nog een heel ander verhaal.
Inet is een medium met golfbewegingen,
users komen users gaan,
iedere user mn van Onzin vindt na 4 maanden dat Onzin achteruit gaat,
en DAT is al 4 jaar lang gaande.
Nee, Onzin gaat niet achteruit,
JIJ als user verandert,
het is heel moeilijk om langer dan een paar maanden je in te blijven zetten voor Onzin,
been there, done that,
mijn lijst met namen van users die weg zijn uit Onzin is een stuk langer dan die van jou,
maar je schijnt 1 ding niet te begrijpen,
users komen en gaan, heel normaal, users krijgen andere interesses, gaan ergens anders op het forum posten, krijgen verkering,
noem maar op.
En andere users zien dat niet, ergo, het ligt allemaal aan FOK cq Onzin,
well,
dan heb je van het hele concept inet community gewoon niets begrepen.
quote:Onzin
Op zaterdag 27 december 2003 13:42 schreef yvonne het volgende:[..]
het is heel moeilijk om langer dan een paar maanden je in te blijven zetten voor Onzin,
quote:Oh, wacht, zie ik mezelf daar nou typen dat ik vind dat irritante users harder gestrafd moeten worden?
Op zaterdag 27 december 2003 13:41 schreef Maanvis het volgende:[..]
Precies. Hoe kan er uit zo'n 'politiestaat-sfeertje' nou ooit een humorvol topic voort komen? Dat lukt van zijn leven niet
quote:Diehards, beeb
Op zaterdag 27 december 2003 13:44 schreef Bosbeetle het volgende:[..]
Onzin
en als de grap eraf is gewoon wachten todat hij er weer opkomt.
en je kunt bagger topics ook gewoon niet aanklikken
zo moeilijk is het allemaal niet (lees ook yvonne's post)
quote:En soms is er gewoon weken geen reet aan, niemand heeft inspiratie lijkt het dan, en opeens leeft het weer,
Op zaterdag 27 december 2003 13:49 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik bagger al jaren (1,5) in onzin en ik ben nog maar twee keer geband (om andere redenen) en op slotjes na gebeurt er bijna niks . m.a.w. Onzin is al verdomd soepel.en als de grap eraf is gewoon wachten todat hij er weer opkomt.
en je kunt bagger topics ook gewoon niet aanklikken
zo moeilijk is het allemaal niet (lees ook yvonne's post)
quote:
Op zaterdag 27 december 2003 13:59 schreef FlyingFox het volgende:
Ik blijf.
Ik zit nu 2 jaar op fok, waarvan ik een groot deel in Onz heb doorgebracht, maar de ene maand post ik volop, de andere fok ik weer helemaal niet
Ik ga soms weg, maar ik kom ook weer terug. Dat doe ik ook met andere fora... Zo gaat dat idd nou eenmaal op internet
quote:Ik hou verder geen lijst bij van users. Jullie kunnen aan de IP adressen snel zien of het kloon is of niet. Dat een aantal toch weer terug komen weet ik wel. Met de laatste zin ben ik niet mee eens, maar daar wil ik verder niet op ingaan.
Op zaterdag 27 december 2003 13:42 schreef yvonne het volgende:[..]
Nee, discussie over Onzin hoort hier thuis, niet in FB, in FB komen mensen posten die never nooit in Onzin komen.
Xebro zal binnen no time weer posten met kloon, been there done that,
Swetz, totaal ander verhaal,
r2cksson nog een heel ander verhaal.
Inet is een medium met golfbewegingen,
users komen users gaan,
iedere user mn van Onzin vindt na 4 maanden dat Onzin achteruit gaat,
en DAT is al 4 jaar lang gaande.Nee, Onzin gaat niet achteruit,
JIJ als user verandert,
het is heel moeilijk om langer dan een paar maanden je in te blijven zetten voor Onzin,
been there, done that,
mijn lijst met namen van users die weg zijn uit Onzin is een stuk langer dan die van jou,
maar je schijnt 1 ding niet te begrijpen,
users komen en gaan, heel normaal, users krijgen andere interesses, gaan ergens anders op het forum posten, krijgen verkering,
noem maar op.
En andere users zien dat niet, ergo, het ligt allemaal aan FOK cq Onzin,
well,
dan heb je van het hele concept inet community gewoon niets begrepen.
Maar lijkt het jou niet wat om een limiet in te stellen van een x aantal topics te plaatsen per dag.
Om zo bijvoorbeeld de baggeraars die topics plaatsen die geen Onzin waardig zijn het niet meer mogelijk maken om oneindig topics te plaatsen totdat zoals het nu gaat pas een fa of mod in moet grijpen om halt te roepen. Je zegt zelf dat het heelveel tijd en inspanning kost om alles te modderen. Soms wordt het zelfs te veel van het goede.
Met dit mogelijk idee zou het misschien zowel voor Fokkers, Mod en Fa's positief kunnen uitpakken. Er zijn zat users die denken dat op Fok van alles kunnen en mogen posten en weten soms niet van ophouden.
Door dit hoeft er misschien minder gemoddereerd worden. Een beetje normale Fokker heeft volgens mij genoeg aan om 4 topics onder Onzin te kunnen maken per dag. Daarnaast wordt het niet meer mogelijk om eindelijk gebagger te posten. Zo blijven de goede overzichterlijker, minder Fokkers die aan mede Fokkers irriteren en hoeft minder te gemodereerd worden.
quote:Nope.
Op zaterdag 27 december 2003 14:26 schreef Burner2000 het volgende:[..]
Maar lijkt het jou niet wat om een limiet in te stellen van een x aantal topics te plaatsen per dag.
quote:Waarom niet ?
Op zaterdag 27 december 2003 14:38 schreef yvonne het volgende:
Nope.
quote:Psies, je hebt er ook de mensen mee die wel snappen wat Onzin is,
Op zaterdag 27 december 2003 14:44 schreef haaahaha het volgende:
Omdat een limiet een doodsteek is.
quote:Doe je dat nou voor mij ?
Op zaterdag 27 december 2003 14:51 schreef yvonne het volgende:
Voor users die niet weten waar het over gaat:
quote:Niet bewust
Op zaterdag 27 december 2003 14:54 schreef elcastel het volgende:[..]
Doe je dat nou voor mij ?
quote:Ben vandaag gewoon blij
Op zaterdag 27 december 2003 13:54 schreef yvonne het volgende:[..]
En soms is er gewoon weken geen reet aan, niemand heeft inspiratie lijkt het dan, en opeens leeft het weer,
is altijd zo geweest, zal altijd zo blijven.
quote:is niet uit te leggen, je je moet het meegemaakt hebben
Op zaterdag 27 december 2003 14:56 schreef Donnie.Darko het volgende:
De nacht van Plunk?
Wat is dat, kan iemand de uitleggen?
quote:Jammer
Op zaterdag 27 december 2003 14:57 schreef yvonne het volgende:[..]
is niet uit te leggen, je je moet het meegemaakt hebben
Was iig hilarisch, als je het navertelt is er geen reet aan.
quote:Nee
Op zaterdag 27 december 2003 15:09 schreef FlyingFox het volgende:
Vertel het dan toch maar na.
quote:En je hebt antwoord
Op zaterdag 27 december 2003 22:40 schreef Ryan3 het volgende:
Aardige yvonne, je hebt mail....
quote:Nee
Op zaterdag 27 december 2003 23:09 schreef FlyingFox het volgende:
Ik heb een vraag!
quote:
Op zaterdag 27 december 2003 23:10 schreef yvonne het volgende:[..]
Nee
quote:VERTEL VERTEL VERTEL VERTEL!!! *STUITER STUITER STUITER*
Op zaterdag 27 december 2003 13:42 schreef yvonne het volgende:[..]
r2cksson nog een heel ander verhaal.
quote:
krijgen verkering
Ik heb een mededeling over de moderatie ...
Die is kut
[/offtopic]
Gaat U vooral verder met het slap ouwehoeren.
quote:En dat om kwart over 4...whehe , schandelijk.
Op zondag 28 december 2003 04:13 schreef Furby het volgende:
[offtopic]Ik heb een mededeling over de moderatie ...
Die is kut
[/offtopic]Gaat U vooral verder met het slap ouwehoeren.
quote:Oy!
Op zaterdag 27 december 2003 23:10 schreef yvonne het volgende:[..]
Nee
quote:Mee eens is.
Op zondag 28 december 2003 04:13 schreef Furby het volgende:
[offtopic]Ik heb een mededeling over de moderatie ...
Die is kut
[/offtopic]Gaat U vooral verder met het slap ouwehoeren.
Het valt me vies tegen die vier mods op een foru. Je ziet ze amper modden.
quote:en dan heeft ook niemand last van ze
Op zondag 28 december 2003 15:03 schreef berney het volgende:[..]
Mee eens is.
.
Het valt me vies tegen die vier mods op een foru. Je ziet ze amper modden.
quote:Dat is natuurlijk wel weer een voordeel.
Op zondag 28 december 2003 15:04 schreef Bosbeetle het volgende:[..]
en dan heeft ook niemand last van ze
quote:Ach, misschien komt er nog eens een FA, aanwaaien of 'gastmod'.
Op zondag 28 december 2003 15:43 schreef brighton het volgende:
Gurlie mag dicht
Die gurlie spamt veel te veel.
Opzouten met die gurlie troep.
Groetjes,
SU.
.
quote:
Op zondag 28 december 2003 18:33 schreef Tiemie het volgende:
Gurlie .. the saga continues
talk to guppie (deel: "en nu opzouten")
Sexuele Voorlichting Met Onze Uberposter - Gurl-E
here we go again.. talk 2 gurlie [2]
kan dat niet in geen topic?
quote:Banaanvraag! Ban!
Op zondag 28 december 2003 18:32 schreef SuperUli het volgende:
Geachte FA's, Mods en andere bijhangsels.Die gurlie spamt veel te veel.
Opzouten met die gurlie troep.
Groetjes,
SU.
.
quote:Nee, slotaanvraag.
Op zondag 28 december 2003 18:34 schreef vosss het volgende:[..]
Banaanvraag! Ban!
quote:Kutnewbie.
Op zondag 28 december 2003 19:31 schreef EgoTrippin het volgende:[..]
sgop?
quote:Je bent niet de enigste die er zo over denkt.
Op zondag 28 december 2003 20:08 schreef 2ehands_kloon het volgende:
Doe aub wat aan die gurly shit, ik word er schijtziek van
Doet me denken aan dit plaatje: http://cse.videopipeline.net/email/images/enough.jpg
quote:dat gevoel krijg ik ook als ik jou weer eens zie posten!
Op zondag 28 december 2003 20:12 schreef Burner2000 het volgende:[..]
Je bent niet de enigste die er zo over denkt.
Doet me denken aan dit plaatje: http://cse.videopipeline.net/email/images/enough.jpg
quote:
Op zondag 28 december 2003 20:47 schreef paarse_paashaas het volgende:[..]
dat gevoel krijg ik ook als ik jou weer eens zie posten!
quote:ja, 't is toch zo!
Op zondag 28 december 2003 20:58 schreef yvonne het volgende:[..]
Slotjesroepers belangen vereniging.
willen wij bekend maken aan de gezagdragers binnen fok! (modjes Fa's e.d.)
Dat wij "slotjesroepers" wel wat meer respect en waardering willen. En niet te vergeten erkenining en niet de gelijkstelling met roepers die we heden ten dage genieten
quote:Ow rot op
Op zondag 28 december 2003 21:30 schreef SLOTMAN het volgende:
ahum Namens alle slotjes roepersSlotjesroepers belangen vereniging.
willen wij bekend maken aan de gezagdragers binnen fok! (modjes Fa's e.d.)
Dat wij "slotjesroepers" wel wat meer respect en waardering willen. En niet te vergeten erkenining en niet de gelijkstelling met
roepers die we heden ten dage genieten
quote:yvonne, een leuke kloon, wat doe je!
Op zondag 28 december 2003 21:30 schreef yvonne het volgende:[..]
Ow rot op
quote:Die ben ik kwijt
Op zondag 28 december 2003 21:32 schreef Tiemie het volgende:
Yvonne? is het trouwens nog goed gekomen met die posts in DIG?
Kutzooi
quote:Ik ben geen tweaker
Op zondag 28 december 2003 21:33 schreef Tiemie het volgende:
er zijn daar toch genoeg topics waar je "UTFS" kan roepen
quote:Not done
Op zondag 28 december 2003 23:25 schreef yvonne het volgende:
*post voor slotje*
Deel II is in de maak.
quote:Dat heb je met vakantie periodes.
Op maandag 29 december 2003 00:24 schreef brighton het volgende:
Er schieten weer klotetopics als paddestoelen uit de grond
quote:Bespaar je de moeite, geen animo, volgende maand is het vroeg genoeg.
Op maandag 29 december 2003 00:20 schreef Burner2000 het volgende:[..]
Not done [afbeelding]
Deel II is in de maak.
quote:Je spreekt weer voor jezelf. Ik post het wanneer mij het uitkomt.
Op maandag 29 december 2003 01:44 schreef yvonne het volgende:[..]
Bespaar je de moeite, geen animo, volgende maand is het vroeg genoeg.
O ja, ik weet niet of je deze post al gelezen had, maar ik wrijf het vandaag met plezier onder je neus.
quote:--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Op maandag 29 december 2003 00:49 schreef E- het volgende:
static
jackson
yvonnebotte posts
quote:Fijn voor je.
Op zondag 28 december 2003 20:47 schreef paarse_paashaas het volgende:[..]
dat gevoel krijg ik ook als ik jou weer eens zie posten!
Verder vraag ik me echt af waar JIJ de tomeloze arrogantie vandaan haalt om je op te werpen als de Messias van Onzin.
JIJ maakt er een probleem van dat er niet is.
quote:moet je maar niet van die baggertopic die werkelijk nergens over gaan openen
Op maandag 29 december 2003 03:26 schreef Goodluck het volgende:
Sjonge jonge Nikky, ik kan ook werkelijk niks goed doen vannacht.
quote:Ik zat gewoon in mijn topic m'n mening te uiten. Ik vroeg wat eenvoudigs aan jou, waar jij vervolgens een discussie starte.
Op maandag 29 december 2003 03:18 schreef yvonne het volgende:
Ow ja E- is ook een zeer waardevol user, ja, op zijn mening kunnen we bouwen.Verder vraag ik me echt af waar JIJ de tomeloze arrogantie vandaan haalt om je op te werpen als de Messias van Onzin.
JIJ maakt er een probleem van dat er niet is.
In deel 2 zal ik het proberen om het de andere kant op te sturen. Het krijgt ook een andere naam. Zie de logische reden hier onder.
De meesten namen alles te letterlijk en lezen niet alle zinnen of reacties. Dat was ook een beetje mijn eigenschuld, maar ja dat is achteraf. Ik heb de meesten een verkeerde indruk gegeven.
Ik had eerder gehoopt dat er meer mensen serieus hun mening gingen uiten en andere ideëen uit voort zouden brengen. Een aantal deden dat.
Hier en daar verschillen de meningen, maar dat je zul je altijd houden.
Verder baalde ik wel door het vele offtopic geneuzel er in dat gehele plaatje van de topic uit zijn context is gevallen.
En uhh Yvonne, ik ben niet gelovig, noch voel ik me als een "god" of 1 van de "heiligen" van Ozin.
quote:OE!!!
Op maandag 29 december 2003 09:33 schreef Jarno het volgende:
Misschien moeten we Onzin hernoemen. Of splitsen..
En dan de reeksen in een apart forum ofzo?
Ga door, ga door!!!
Kijk Burner, dit zijn pas goede plannen.
Goed idee, Jarno!
quote:Jaaah, een goed idee. Mischien in een soort van slowchat forum, en iets compleet anders.
Op maandag 29 december 2003 09:33 schreef Jarno het volgende:
Misschien moeten we Onzin hernoemen. Of splitsen..
quote:Iets compleet anders?
Op maandag 29 december 2003 09:36 schreef Naj_Geetsrev het volgende:[..]
Jaaah, een goed idee. Mischien in een soort van slowchat forum, en iets compleet anders.
.
quote:ja, want dat is nog nooit eerder geopperd en geprobeerd!
Op maandag 29 december 2003 09:40 schreef yvonne het volgende:[..]
Iets compleet anders?
Eeen soort echte humorforum bedoel je?
quote:Puik plan!!
Op maandag 29 december 2003 10:03 schreef Kreator het volgende:
Ik heb ook een voorstel gedaan, Yvonne. Dat je het ff weet..
Misschien heb je nu Burners idee gestolen
quote:Je laat het overkomen alsof jij de uitverkorene bent om een kruistocht te beginnen om het onzin forum te doen herleven.
Op maandag 29 december 2003 04:21 schreef Burner2000 het volgende:[..]
En uhh Yvonne, ik ben niet gelovig, noch voel ik me als een "god" of 1 van de "heiligen" van Ozin.
Een tip van mijn kant om het onzin forum iig iets beter te maken.
Burner pak het volgende:
Haal vervolgens een paar keer goed uit richting je pc. En voila het onzin forum is er al weer iets op vooruit gegaan.
quote:Liev
Op maandag 29 december 2003 13:30 schreef Kreator het volgende:
Check je mail, Yvonne.
quote:Mee eens, ik had gehoopt dat er mijn topic meer van zulke ideëen kwamen en dat daarbij gezegt dat het bijvoorbeeld op deze manier beter is. Dit is er weer 1 om in de ideëenlijst toe te voegen.
Op maandag 29 december 2003 09:35 schreef yvonne het volgende:[..]
OE!!!
En dan de reeksen in een apart forum ofzo?
Ga door, ga door!!!
Kijk Burner, dit zijn pas goede plannen.
@ ShaoLin. Dat was een reactie op het woord Messias dat Yvonne tegen me gebruikte. Dat heeft niets met kruistochten te maken.
Je hebt volgens mij de helft niet eens gelezen. Kom ook met iets met nuttigs net als Jarno.
O, bijna vergeten. Ik heb genoeg pc's aan gort geslagen en etc. zodat de rotzooi beter in de container paste.
Deel 2 richt ik dus op wat kan beter of anders en wat kan er bij om Onzin beter te laten lopen.
[Dit bericht is gewijzigd door Burner2000 op 29-12-2003 13:53]
quote:Yeah, really mensen.
Kom ook met iets met nuttigs net als Jarno.
quote:Nooit gehoord van SC en SCD?
Op maandag 29 december 2003 13:51 schreef Burner2000 het volgende:[..]
Mee eens, ik had gehoopt dat er mijn topic meer van zulke ideëen kwamen en dat daarbij gezegt dat het bijvoorbeeld op deze manier beter is.
quote:
Op maandag 29 december 2003 13:51 schreef Burner2000 het volgende:[..]
Mee eens, ik had gehoopt dat er mijn topic meer van zulke ideëen kwamen en dat daarbij gezegt dat het bijvoorbeeld op deze manier beter is. Dit is er weer 1 om in de ideëenlijst toe te voegen.
Ik vind dat er best wel ruimte zou zijn voor een SM forum.
quote:Ssjjjjjjjjt
Op maandag 29 december 2003 13:52 schreef haaahaha het volgende:[..]
Nooit gehoord van SC en SCD?
Niks verklappen
quote:Heb je behoefte aan klappen?
Op maandag 29 december 2003 13:56 schreef Kreator het volgende:
Ja als we dan toch met goeie ideeen komen:Ik vind dat er best wel ruimte zou zijn voor een SM forum.
quote:Of iets met Idols ofzo, dat al die topics niet overal rondslingeren
Op maandag 29 december 2003 13:56 schreef Kreator het volgende:
Ja als we dan toch met goeie ideeen komen:Ik vind dat er best wel ruimte zou zijn voor een SM forum.
quote:En NoNick voor de slowchat, of otherside?
Op maandag 29 december 2003 13:59 schreef Kreator het volgende:
Knut is wel een goeie modkandidaat voor het nieuwe onzinforum.
Zet maar neer!
en al die reeksen....
Om maar schrijnende voorbeelden te noemen.
en ja, ik zat ook ooit in zo'n reeks... .
Maar er worden gewoon teveel topics geopend. Ik vind dat daarin wel een bron van vervuiling ligt.
quote:Als het in een apart forum past kunnen er best meer reeksen komen toch?
Op maandag 29 december 2003 14:10 schreef Kreator het volgende:
Misschien moeten we het aantal reeksen gewoon beperken. Dat niet zomaar iedereen een reeks kan openen. Dan doe je alleen de 8 best lopende ofzo..misschien een scheef gezicht hier of daar, maar wel helder. De rest opent maar een eigen forum.
quote:Daar ben ik absoluut voor!
Op maandag 29 december 2003 14:12 schreef yvonne het volgende:[..]
Als het in een apart forum past kunnen er best meer reeksen komen toch?
Reeksen en slowchat gezellig samen.
quote:Wie?
Op maandag 29 december 2003 13:51 schreef Burner2000 het volgende:[..]
@ ShaoLin. Dat was een reactie op het woord Messias dat Yvonne tegen me gebruikte. Dat heeft niets met kruistochten te maken.
Je hebt volgens mij de helft niet eens gelezen. Kom ook met iets met nuttigs net als Jarno.
O, bijna vergeten. Ik heb genoeg pc's aan gort geslagen en etc. zodat de rotzooi beter in de container paste.Deel 2 richt ik dus op wat kan beter of anders en wat kan er bij om Onzin beter te laten lopen.
quote:Sterf (again)
Op maandag 29 december 2003 13:59 schreef yvonne het volgende:[..]
En NoNick voor de slowchat, of otherside?
quote:Hoe wil jij eigenlijk iets doen in ONZ, je komt net uit het ei.
Op maandag 29 december 2003 13:51 schreef Burner2000 het volgende:[..]
Deel 2 richt ik dus op wat kan beter of anders en wat kan er bij om Onzin beter te laten lopen.
quote:Dag Knut. Tot over 48 uur.
Op maandag 29 december 2003 14:23 schreef Knut het volgende:[..]
Sterf (again)
quote:O, en een soort doodverwensinegn forum,
Op maandag 29 december 2003 14:23 schreef Knut het volgende:[..]
Sterf (again)
Of topics met een titel als "nog 2 minuten tot middernacht"...
quote:
Op maandag 29 december 2003 14:27 schreef R2cksson het volgende:kickse
quote:Ik ben ook kickse
Op maandag 29 december 2003 14:28 schreef Jarno het volgende:[..]
.
quote:Das brabants (geloof ik ) voor "gave"
Op maandag 29 december 2003 14:28 schreef Jarno het volgende:[..]
.
quote:Voetbalschoenen.
Op maandag 29 december 2003 14:28 schreef Jarno het volgende:[..]
.
Maar krijgt brechtje ook haar eigen foto-spam-sub-forum in ONZ? !
quote:JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
Op maandag 29 december 2003 14:25 schreef yvonne het volgende:[..]
O, en een soort doodverwensinegn forum,
quote:Limburgs
Op maandag 29 december 2003 14:29 schreef Knut het volgende:[..]
Das brabants (geloof ik ) voor "gave"
PM;s !!
quote:Moet de hollenjer bash hier beginnen ofzo
Op maandag 29 december 2003 14:29 schreef Knut het volgende:[..]
brabants
quote:En als ze toch bezig zijn, een [
Op maandag 29 december 2003 14:30 schreef yvonne het volgende:
sub sub sub fora!!!!PM;s !!
quote:Dit zou ik niet eens zo'n slecht idee vinden. Niet dat ze bans kunnen uit delen voor het gehele forum, maar wel voor het onzin forum.
Op maandag 29 december 2003 14:30 schreef Knut het volgende:
Onzin mods banrechten!
quote:Goed plan
Op maandag 29 december 2003 14:25 schreef yvonne het volgende:[..]
O, en een soort doodverwensinegn forum,
o, dat kan denk ik wel samen met het baggerforum, toch?
quote:Ik geloof in nog eentje
Op maandag 29 december 2003 14:07 schreef xf0rz het volgende:
.....
Aan de dunneen al die reeksen....
Om maar schrijnende voorbeelden te noemen.
en ja, ik zat ook ooit in zo'n reeks...
.
1. Je modereert de slowchat eruit.
2. Je scheidt ONZ in ONZ en SC, maar dat bleek eerder al geen oplossing te zijn. Dus optie 1.
quote:We heffen Onzin op!!!
Op maandag 29 december 2003 14:33 schreef xf0rz het volgende:
Het is toch heel simpel:1. Je modereert de slowchat eruit.
2. Je scheidt ONZ in ONZ en SC, maar dat bleek eerder al geen oplossing te zijn. Dus optie 1.
quote:onzin.fok.nl
Op maandag 29 december 2003 14:34 schreef yvonne het volgende:[..]
We heffen Onzin op!!!
quote:Goed plan .
Op maandag 29 december 2003 14:34 schreef yvonne het volgende:[..]
We heffen Onzin op!!!
quote:jep, en onzinners doorsturen naar de huiskamer op GoT, die paar verplichte posts moet toch geen probleem zijn lijkt me
Op maandag 29 december 2003 14:34 schreef yvonne het volgende:[..]
We heffen Onzin op!!!
quote:
Op maandag 29 december 2003 14:38 schreef OldButNotSoWise het volgende:[..]
GoT
quote:Ik stem voor Oldenzaaltjuh
Op maandag 29 december 2003 13:59 schreef yvonne het volgende:[..]
En NoNick voor de slowchat, of otherside?
quote:Wanneert gata hij hem openen?
Op maandag 29 december 2003 14:39 schreef yvonne het volgende:
Burner?
Heb je genoeg ideeen zo voor je FBtopic?
quote:Ik dacht meer aan rood, om het forum daadwerkelijk te verwijderen.
Op maandag 29 december 2003 14:47 schreef jogy het volgende:[..]
Oe, mag ik daarna groen worden, of ga ik meteen over na zwart en wordt mijn nieuwe favoriete subforum Feedback
We zijn hier serieus bezig ja,
ga ergens anders slowchatten.
quote:Ik was alleen een vraag aan het stellen over de toekomstige moderatie van onzin, of het ontbreken daarvan
Op maandag 29 december 2003 14:49 schreef yvonne het volgende:
Zeg!We zijn hier serieus bezig ja,
ga ergens anders slowchatten.
quote:En Swets in die andere.
Op maandag 29 december 2003 14:39 schreef mvt het volgende:[..]
Ik stem voor Oldenzaaltjuh
quote:mijn vraag was serieus
Op maandag 29 december 2003 14:49 schreef yvonne het volgende:
Zeg!We zijn hier serieus bezig ja,
ga ergens anders slowchatten.
quote:Ik stel serieus iets voor.
Op maandag 29 december 2003 14:49 schreef yvonne het volgende:
Zeg!We zijn hier serieus bezig ja,
ga ergens anders slowchatten.
quote:een combinatie van beide ?
Op maandag 29 december 2003 14:52 schreef R2cksson het volgende:
Zal ik een topic openen over dat Fok! kut is? Of zal ik er een openen dat ik moet schijten?
Ik volg je daarin niet helemaal.
quote:bedoel je niet V&A????
Op maandag 29 december 2003 14:47 schreef jogy het volgende:[..]
Oe, mag ik daarna groen worden, of ga ik meteen over op zwart en wordt mijn nieuwe favoriete subforum Feedback
quote:DOODSVERWENSING!
Op maandag 29 december 2003 14:56 schreef xf0rz het volgende:
nekschot
quote:Kan je daar ook afgeven op het wanbeleid hier?
Op maandag 29 december 2003 14:57 schreef mvt het volgende:[..]
bedoel je niet V&A????
quote:wel onzinnen in geval van geen onzin
Op maandag 29 december 2003 15:20 schreef jogy het volgende:[..]
Kan je daar ook afgeven op het wanbeleid hier?
..
quote:*tap*tap*tap.
Op maandag 29 december 2003 14:56 schreef Kreator het volgende:
*trappel trappel*
quote:de huiskamer bestaat toch niet meer?
Op maandag 29 december 2003 14:38 schreef OldButNotSoWise het volgende:[..]
jep, en onzinners doorsturen naar de huiskamer op GoT, die paar verplichte posts moet toch geen probleem zijn lijkt me
Ben nu bezig aan het typen. Heb dus geduld a.u.b. .
quote:* nagels bijt
Op maandag 29 december 2003 17:34 schreef Burner2000 het volgende:
Aha ik zie dat Yvonne ongeduldig wordt. Ik heb vandaag niet super veel tijd voor gehad. Ik zal proberen om een inleiding te maken en die vandaag te posten.Ben nu bezig aan het typen. Heb dus geduld a.u.b. .
quote:Niet iedereen laat in zijn profiel zien wat zijn e-mail adres is. Verder weet ik niet wie er allemaal belangstelling er bij hebben, behalve de personen die gereageerd hebben. Het lijkt mij beter dat iedereen dit te zien is op het forum. Niet iedereen was met de kerst aanwezig, maar die misschien wel over mee willen praten.
Op maandag 29 december 2003 17:39 schreef Pjederdy het volgende:
Misschien dat je het beter in een mail kunt zetten Burner2000. met een cc'tje naar iedereen die het aangaat.
quote:Mag ik ook een CC'tje, Burner?
Op maandag 29 december 2003 17:39 schreef Pjederdy het volgende:
Misschien dat je het beter in een mail kunt zetten Burner2000. met een cc'tje naar iedereen die het aangaat.
quote:Neem je mijn idee ook mee ??
Op maandag 29 december 2003 17:34 schreef Burner2000 het volgende:
Aha ik zie dat Yvonne ongeduldig wordt. Ik heb vandaag niet super veel tijd voor gehad. Ik zal proberen om een inleiding te maken en die vandaag te posten.Ben nu bezig aan het typen. Heb dus geduld a.u.b. .
quote:Ik wacht af
Op maandag 29 december 2003 17:34 schreef Burner2000 het volgende:
Aha ik zie dat Yvonne ongeduldig wordt. Ik heb vandaag niet super veel tijd voor gehad. Ik zal proberen om een inleiding te maken en die vandaag te posten.Ben nu bezig aan het typen. Heb dus geduld a.u.b. .
quote:Zodra die klaar is krijg je die. Ik ben nu met het typ gedeelte bezig + quotes die bij het nieuwe topic van toepassing zijn.
Op maandag 29 december 2003 17:57 schreef Maanvis het volgende:[..]
Mag ik ook een CC'tje, Burner?
Iedereen die er belangstelling bij heeft om eeb CC'tje te krijgen kunnen naar het juiste aangemaakte MSN account thedevill@lycos.nl toevoegen. Mochte je geen gebruik maken van MSN, meld het dan en eventueel je mail adres als het niet in je profiel staat.
Ik probeer het in 1e instantie via de mail om alles op gang te krijgen. Mocht er te veel of te weining belangstelling zijn, dan maak ik er een deel 2 topic op het forum van.
quote:Als ik die kan vinden ja, zo niet dan voeg je het opnieuw toe.
Op maandag 29 december 2003 18:00 schreef Nuongirl het volgende:[..]
Neem je mijn idee ook mee ??
quote:wil je iets duidelijk maken yvonne?
Op maandag 29 december 2003 18:16 schreef yvonne het volgende:
*tap*tap*tap*
quote:Lullig hoor Yvonne, in een dicht topic reageren
Op maandag 29 december 2003 18:16 schreef yvonne het volgende:
*tap*tap*tap*
quote:Ik moet me toch ergens in afkuren
Op maandag 29 december 2003 18:28 schreef Nuongirl het volgende:[..]
Lullig hoor Yvonne, in een dicht topic reageren
quote:Dan doe je dat maar in een open topic
Op maandag 29 december 2003 18:33 schreef yvonne het volgende:[..]
Ik moet me toch ergens in afkuren
quote:Waarom een mailtje en niet gewoon op het forum zodat iedereen die dat wenst mee kan discussieren?
Op maandag 29 december 2003 17:39 schreef Pjederdy het volgende:
Misschien dat je het beter in een mail kunt zetten Burner2000. met een cc'tje naar iedereen die het aangaat.
quote:Hij is er al mee bezig om het op het forum te gooien
Op maandag 29 december 2003 18:36 schreef static het volgende:[..]
Waarom een mailtje en niet gewoon op het forum zodat iedereen die dat wenst mee kan discussieren?
quote:Ook, ook.
Op maandag 29 december 2003 18:36 schreef static het volgende:[..]
Waarom een mailtje en niet gewoon op het forum zodat iedereen die dat wenst mee kan discussieren?
quote:Ohw?
Op maandag 29 december 2003 18:37 schreef Nuongirl het volgende:[..]
Hij is er al mee bezig om het op het forum te gooien
quote:
Op maandag 29 december 2003 18:07 schreef Burner2000 het volgende:[..]
Ik probeer het in 1e instantie via de mail om alles op gang te krijgen. Mocht er te veel of te weining belangstelling zijn, dan maak ik er een deel 2 topic op het forum van.
quote:Welke barak kom ik?
Op maandag 29 december 2003 19:01 schreef Pjederdy het volgende:
Jij hebt het eerste topic in FB niet gelezen Static?. Met al die voorstellen tot het omvormen van ONZ in een strafkamp? Ik mocht vanmiddag mijn uitkijktoren uitkiezen en morgen moet ik laarzen passen
.
quote:Oi Burner, ook op het forum hoor!!!!
Op maandag 29 december 2003 18:39 schreef static het volgende:[..]
Ohw?
[..]
quote:Bakje vla toe?
Op maandag 29 december 2003 19:03 schreef PrivateRyan het volgende:
Ik heb mijn laarzen en helm al op..
quote:Gooit burner nu het keldertje en Onzin door elkaar?
Op maandag 29 december 2003 19:01 schreef Pjederdy het volgende:
Jij hebt het eerste topic in FB niet gelezen Static?. Met al die voorstellen tot het omvormen van ONZ in een strafkamp? Ik mocht vanmiddag mijn uitkijktoren uitkiezen en morgen moet ik laarzen passen
.
quote:Jah! jij had die rommel natuurlijk nog gewoon in je kelder liggen he?!
Op maandag 29 december 2003 19:03 schreef PrivateRyan het volgende:
Ik heb mijn laarzen en helm al op..
quote:Hij heeft via msn gegzegd dat hij ook een topic gata openene
Op maandag 29 december 2003 19:03 schreef yvonne het volgende:[..]
Oi Burner, ook op het forum hoor!!!!
quote:Jawel.
Op maandag 29 december 2003 19:01 schreef Pjederdy het volgende:
Jij hebt het eerste topic in FB niet gelezen Static?. Met al die voorstellen tot het omvormen van ONZ in een strafkamp? Ik mocht vanmiddag mijn uitkijktoren uitkiezen en morgen moet ik laarzen passen
.
Ik zie niet in wat dat met mijn opmerking over mail/forum te maken heeft?
quote:Met verkeerde nummering.
Op maandag 29 december 2003 19:57 schreef Maanvis het volgende:
Ze schijnen het niet te kunnen en allemaal tegelijkertijd een topic aan te willen maken.
quote:Deel 2 was aangemaakt door een user die niet meer gewenst is in de nachtbar, helaas kan dat voorkomen..
Op maandag 29 december 2003 19:57 schreef Maanvis het volgende:
Kan die achterlijke nachtbar niet dicht? Ze schijnen het niet te kunnen en allemaal tegelijkertijd een topic aan te willen maken.
quote:Sorry?
Op maandag 29 december 2003 20:00 schreef DJKoster het volgende:[..]
een user die niet meer gewenst is in de nachtbar
quote:Het gebeurt nu al vreselijk veel keer met die nachtbar van jullie. Sorry dat ik te voorbarig was met mijn conclusie.
Op maandag 29 december 2003 20:00 schreef DJKoster het volgende:[..]
Deel 2 was aangemaakt door een user die niet meer gewenst is in de nachtbar, helaas kan dat voorkomen..
Besef overigens wel dat je gegronde redenen moet hebben om users te weigeren. Ga dus niet lopen kloten tegen die users, maar geef ze gewoon aan bij uw betreffende Moderator-departement
quote:En wie ben jij omdat allemaal te zeggen ??
Op maandag 29 december 2003 20:02 schreef Maanvis het volgende:[..]
Het gebeurt nu al vreselijk veel keer met die nachtbar van jullie. Sorry dat ik te voorbarig was met mijn conclusie.
Besef overigens wel dat je gegronde redenen moet hebben om users te weigeren. Ga dus niet lopen kloten tegen die users, maar geef ze gewoon aan bij uw betreffende Moderator-departement
quote:Sinds wanneer worden users geweigerd door users in een topic?
Op maandag 29 december 2003 20:02 schreef Maanvis het volgende:[..]
Besef overigens wel dat je gegronde redenen moet hebben om users te weigeren. Ga dus niet lopen kloten tegen die users, maar geef ze gewoon aan bij uw betreffende Moderator-departement
quote:Sinds het schrikbewind van DJKoster, die overigens gewoon dirk-jan heet ipv dat ie echt muziek maakt
Op maandag 29 december 2003 20:04 schreef static het volgende:[..]
Sinds wanneer worden users geweigerd door users in een topic?
quote:Ik krijg een uitermate rare bijsmaak bij de dingen die je hier net allemaal post. Je zal in het echte leven wel bar weinig voorstellen want je blaast hier nogal hoog van de toren vind je niet ?
Op maandag 29 december 2003 20:06 schreef Maanvis het volgende:[..]
Sinds het schrikbewind van DJKoster, die overigens gewoon dirk-jan heet ipv dat ie echt muziek maakt
quote:Who died and made him FA/A?
Op maandag 29 december 2003 20:06 schreef Maanvis het volgende:[..]
Sinds het schrikbewind van DJKoster,
quote:Iedereen is welkom maar diegenen die lopen te kloten zijn dus niet gewenst.. (wat ook in de FAQ staat)
Op maandag 29 december 2003 20:02 schreef static het volgende:[..]
Sorry?
quote:Dat zullen we dan maar gaan doen ja
Op maandag 29 december 2003 20:02 schreef Maanvis het volgende:[..]
Besef overigens wel dat je gegronde redenen moet hebben om users te weigeren. Ga dus niet lopen kloten tegen die users, maar geef ze gewoon aan bij uw betreffende Moderator-departement
quote:Daar zijn de mods voor om dat te beoordelen.
Op maandag 29 december 2003 20:09 schreef DJKoster het volgende:[..]
Iedereen is welkom maar diegenen die lopen te kloten zijn dus niet gewenst.. (wat ook in de FAQ staat)
quote:Die mensen ... die het naar mijn mening perfect doen houden denk ik de nachtbar op dat gebied niet helemaal in de gaten. En dat is logisch maar daardoor weten ze niet wat er aan de hand is
Op maandag 29 december 2003 20:12 schreef static het volgende:[..]
Daar zijn de mods voor om dat te beoordelen.
quote:Ehh, sorry, maar aangezien de modjes weg lijken te zijn is het verstandig dat ze niet dalijk terugkomen en in een bashgevecht tussen jou en die vent terecht komen, en wellicht de nachtbar een permanent einde bezorgen dankzij dat. Vandaar dat ik effe zo hoog van de toren blaas. Ter bescherming van jullie!
Op maandag 29 december 2003 20:08 schreef jackson het volgende:[..]
Ik krijg een uitermate rare bijsmaak bij de dingen die je hier net allemaal post. Je zal in het echte leven wel bar weinig voorstellen want je blaast hier nogal hoog van de toren vind je niet ?
quote:Hupsakee, je bent wel op dreef he?!
Op maandag 29 december 2003 21:22 schreef Burner2000 het volgende:
Zou 1 van de modjes a.u.b. in kunnen grijpen in mijn zo juist aangemaakte topic. Trudy http://forum.fok.nl/profile.php?id=52965 mag van mij direct ophoepelen. Kan zijn post ge-edit met een waarschuwing.
Kan daarnaast de overbodige reacties weg?
Kom wel weer terug als dat gezeik van die zgn harde kern over is.
Vind het vreemd dat de grootste baggeraars en de asociaalste users het voor het zeggen schijnen te hebben op FOK-Onzin.
Geen zin om users te gaan Bashen en iemands zin in posten te verstieren, alleen maar om geaccepteert te worden door een paar zeikerds van een users die de hele dag niets anders te doen hebben dan andere users te zieken.
Dus Crew als je inderdaad Onzin wilt verbeteren, ban dan maar de harde kern, eventueel kan je bij mij een free-proxy lijst opvragen zodat je die IP's ook kan bannen, scheelt je weer wat klonen.
quote:Ok. Rot nu maar op.
Op maandag 29 december 2003 21:48 schreef OldButNotSoWise het volgende:
Ik heb al weer gehad met onzin.Kom wel weer terug als dat gezeik van die zgn harde kern over is.
Vind het vreemd dat de grootste baggeraars en de asociaalste users het voor het zeggen schijnen te hebben op FOK-Onzin.
Geen zin om users te gaan Bashen en iemands zin in posten te verstieren, alleen maar om geaccepteert te worden door een paar zeikerds van een users die de hele dag niets anders te doen hebben dan andere users te zieken.
Dus Crew als je inderdaad Onzin wilt verbeteren, ban dan maar de harde kern, eventueel kan je bij mij een free-proxy lijst opvragen zodat je die IP's ook kan bannen, scheelt je weer wat klonen.
Geen eindeloze reeks smileys.
Geen "hoi, doei, goeiemorgen, ik ga naar de wc" en dergelijke.
Niet kunstmatig hooghouden, het is geen hooghoudtopic.
Reeksen die zich niet houden aan de bovenstaande extra regels voor reeksen worden onherroepelijk gesloten. Elke vervolg daarop dus ook.
Er geldt een reeksenstop. Nieuwe reeksen zullen dus gesloten worden, dit ter beoordeling van de moderators.
De volgende reeksen zijn vooralsnog toegestaan:
Enschede topic
Eindhoven topic
[HOMO]
NachtBar
GPD
Gijsjes
Let op!
De reeksen zijn in principe voor iedereen toegankelijk om mee te posten, niet om te verzieken, als je niets in een reeks te zoeken hebt, blijf er dan gewoon weg, anders ben je gewoon aan het trollen en volgt een ban.
quote:Goeie beslissing om het dicht te knikkeren ... maar volgens mij heeft nog nooit iemand een ban gekregen voor het trollen in een Reeks... Zo ja? Dan wil ik wel een naam opgeven hoor
Op maandag 29 december 2003 23:28 schreef yvonne het volgende:
Extra regels voor reeksen
Geen eindeloze reeks smileys.
Geen "hoi, doei, goeiemorgen, ik ga naar de wc" en dergelijke.
Niet kunstmatig hooghouden, het is geen hooghoudtopic.
Reeksen die zich niet houden aan de bovenstaande extra regels voor reeksen worden onherroepelijk gesloten. Elke vervolg daarop dus ook.
Er geldt een reeksenstop. Nieuwe reeksen zullen dus gesloten worden, dit ter beoordeling van de moderators.De volgende reeksen zijn vooralsnog toegestaan:
Enschede topic
Eindhoven topic
[HOMO]
NachtBar
GPD
GijsjesLet op!
De reeksen zijn in principe voor iedereen toegankelijk om mee te posten, niet om te verzieken, als je niets in een reeks te zoeken hebt, blijf er dan gewoon weg, anders ben je gewoon aan het trollen en volgt een ban.
quote:[positieve user-feedback]
Op maandag 29 december 2003 23:14 schreef Maanvis het volgende:
Bitch Sandwitch
En over dat gezeik in de NB heb je ook gelijk.
[/positieve user-feedback]
quote:WTF!!!
Op maandag 29 december 2003 23:31 schreef PrintScreen het volgende:
Met dank aan een baggeruser genaamd Paralell_Lives
@ Jackson
Ik zal kijken of PS haar MSN aan wil zetten..
quote:niet alleen daarom, de reden wordt al 2 uur lang besproken
Op maandag 29 december 2003 23:31 schreef PrintScreen het volgende:
Met dank aan een baggeruser genaamd Paralell_Lives
quote:Jij deed niet normaal, was brutaal, en pastte je niet aan.
Op maandag 29 december 2003 23:34 schreef Parallel_Lives het volgende:
Mijn schuld?
Ik kom daar helemaal groen en fris binnen word ik ff een partij afgezeken. Ik heb even veel recht om in een topic mee te posten als een ander. Anders open je ff een prive forum ofzo.
Dus jij was óók een reden.
[Dit bericht is gewijzigd door D.Rose op 29-12-2003 23:37]
quote:Yvonne, ik kan het niet echt begrijpen dat je de NB dichtgooit. Er was vanavond idd wat onenigheid, maar dat hebben we onderling allemaal opgelost. Er was maar 1 user die zich niet echt aan de regels wou houden en hebben we dan ook dringend verzocht om zijn heil ergens anders te zoeken, Dit was echter zonder resultaat. Daarom werd er op het laatst zo ruw tegen hem gedaan. Ondanks meerdere meldingen van dergelijke users te melden in dit topic wordt er met deze meldingen niets gedaan, jullie laten het ons zelf oplossen en dan ga je dit soort dingen krijgen. Een maand of 2 geleden hebben we een zelfde soort geval gehad en door inspringen van PDD en de OP aan te passen is alles toch weer goed gekomen.
Op maandag 29 december 2003 23:28 schreef yvonne het volgende:
Extra regels voor reeksen
Let op!
De reeksen zijn in principe voor iedereen toegankelijk om mee te posten, niet om te verzieken, als je niets in een reeks te zoeken hebt, blijf er dan gewoon weg, anders ben je gewoon aan het trollen en volgt een ban.
Waarom de NB dan dichtgooien en niet de berteffende users aanspreken? Waarschuwingen van mods en FA's krijgen meer respect dan van de vaste NB users,
quote:* houdt je niet tegen... misschien beleef je er wel een hoop lol aan... wie zal het zeggen
Op maandag 29 december 2003 23:37 schreef Naj_Geetsrev het volgende:
Is het het waard om het topic door te lezen?
Eerst fatsoenlijke oplossingen, daarna pas weer open.
quote:die van Fok! die hij in zijn post liet zien..
Op maandag 29 december 2003 23:39 schreef Pjederdy het volgende:
Welke regels Amrod? die van Fok! of die van jullie kliekje?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |