Valt wel mee, volgens mij. Het is zeker niet zo dat het concert binnen een half uur uitverkocht zal zijn en ik vraag me zelfs af of zijn laatste concerten überhaupt op de avond zelf uitverkocht waren.quote:Op donderdag 14 december 2006 18:16 schreef DrDentz het volgende:
Idd.. denken jullie dat het snel uitverkocht zal zijn? Moet je haast maken?
Ja. Zondag en maandag.quote:Op donderdag 14 december 2006 18:34 schreef DrDentz het volgende:
Geeft hij nou twee concerten?
http://www.onlineticketshop.nl/content/details.asp?sub_id=326&taal_id=1
speelt nooit dezelfde setlist.quote:Op donderdag 14 december 2006 19:03 schreef JosD. het volgende:
Heeft iemand misschien de playlist van Bob Dylan, die hij tijdens de tour gaat spelen?
Het is altijd afwachten inderdaad. Dit is een voorbeeld van 15 november dit jaar, in Massachusets:quote:Op vrijdag 15 december 2006 11:28 schreef rockin_the_lowland het volgende:
[..]
speelt nooit dezelfde setlist.
+ ongeveer 4 euro servicekosten..quote:Op donderdag 21 december 2006 14:01 schreef maxor het volgende:
^^ kaartje is 59 euro
http://news.q4music.com/2(...)_tears_by_dylan.htmlquote:Simon Cowell has refuted longstanding rumours that American Idol fan Bob Dylan would appear on the show, and given him one of his famous put-downs at the same time.
Bob Dylan is a longstanding fan of the show and expressed an interest to come on the show back in 2004, but given the X Factor/American Idol billionaire's recent comments on Dylan that now seems somewhat unlikely.
“I’ve never bought a Dylan record,” claims the Idol creator. “A singing poet? It just bores me to tears.” Considering the standard of some of the acts Cowell has supported on The X Factor in the UK, we'd take that with a pinch of salt had he not continued: “I’ve got to tell you, if I had 10 Dylans in the final of American Idol, we would not be getting 30 million viewers a week. I don’t believe the Bob Dylans of this world would make American Idol a better show.”
Haha, was dat maar waarquote:Op woensdag 17 januari 2007 23:31 schreef DrDentz het volgende:
Ik ga helemaal los bij Like a Rolling Stone.![]()
![]()
Van te voren schreeuw ik "Judas!". Bob zegt dan "I don't believe you. You're liar" En dan gaat ie he. Fucking loud
Volgens mij valt dat wel mee en zijn veel concerten gewoon hetzelfde. maar zekerweten doe ik dit nietquote:Op woensdag 17 januari 2007 23:25 schreef MaJo het volgende:
Nog 3 maanden
Ik hoorde trouwens dat het concert goed is afhankelijk van zijn bui. Dat als hij nukkig is in 1,5 uur de nummers plichtsgewijs speelt en als hij in een goede bui is makkelijk 2,5 kan spelen? Iemand die dit kan bevestigen? Maar hopen dan dat hij een goede bui heeft als hij hier speelt
Ik heb weleens een Dylan-concert meegemaakt dat na 5 kwartier alweer afgelopen was.quote:[b]Op woensdag 17 januari 2007 23:25
Ik hoorde trouwens dat het concert goed is afhankelijk van zijn bui. Dat als hij nukkig is in 1,5 uur de nummers plichtsgewijs speelt en als hij in een goede bui is makkelijk 2,5 kan spelen? Iemand die dit kan bevestigen? Maar hopen dan dat hij een goede bui heeft als hij hier speelt
ook gelezenquote:Op maandag 26 maart 2007 19:56 schreef Thelonious het volgende:
Ben met de biografie Down the highway bezig.
Vind m prima te verstaan hoor.. sfeervolle stemquote:Op dinsdag 27 maart 2007 19:17 schreef nipeng het volgende:
Ik wordt niet echt enthousiast van die youtube. Is dat de huidige staat van Bob? Dat gemompel?
Ik ga.quote:Op maandag 2 april 2007 07:35 schreef friemel het volgende:
Nog 6 dagen, ik heb er zin in! meer fokkers die gaan?
Ik krijg net te horen dat ik 2 kaartjes via fok voor zondag heb, maar ook ik mag als pers niet fotograferen.quote:Op dinsdag 3 april 2007 08:46 schreef friemel het volgende:
Ik ook... weet iemand hoe dat zit met camera's in de HMH? Heb in de Oosterpoort 1 keer gezeik gehad met mn spiegelreflex...
Alle camera's moeten bij de ingang afgegeven worden.quote:Op dinsdag 3 april 2007 08:46 schreef friemel het volgende:
Ik ook... weet iemand hoe dat zit met camera's in de HMH? Heb in de Oosterpoort 1 keer gezeik gehad met mn spiegelreflex...
Rondom de HMH kan je turboprima parkeren. Slechts industrie en weiland in de buurt.quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:08 schreef friemel het volgende:
dat is wel heel zuur dat je ze kwijt bent! wel echt balen dat je je camera niet eens mee mag nemen.. Zou het erg druk zijn in A'dam zondag? iemand parkeertips?
Gewoon in de Amsterdam Arena.quote:Op dinsdag 3 april 2007 22:08 schreef friemel het volgende:
dat is wel heel zuur dat je ze kwijt bent! wel echt balen dat je je camera niet eens mee mag nemen.. Zou het erg druk zijn in A'dam zondag? iemand parkeertips?
Als het net zo is als bij de concerten waar ik geweest ben: dan draaien ze in de foyer op de eerste verdieping muziek in de stijl van het concert (bij the moody blues draaide een dj dus jaren 60 muziek, bij the Killers indienummers). Denk alleen dat er bij Bob Dylan niet veel mensen echt gaan dansen, dat gebeurde na The Moody Blues ook niet echt...quote:Op woensdag 4 april 2007 15:00 schreef Luutgaert het volgende:
Wat stelt de afterparty ongeveer voor dan?
Wat MaJo zegt.quote:Op woensdag 4 april 2007 15:00 schreef Luutgaert het volgende:
Wat stelt de afterparty ongeveer voor dan?
Bringing it all back home heeft genoeg in zich om een jaar alleen maar die cd te luisteren als je t mij vraagtquote:Op donderdag 5 april 2007 20:21 schreef Larsch het volgende:
Bringing It All Back Home download (als-ie me bevalt, schaf ik 'm natuurlijk aan) ik nu, die tweede moet ik nog luisteren (had 'm al wel binnen) en die derde is geweldig.
Lay lady lay. Bah, vreselijk nummer.quote:1. Most Likely You Go Your Way (And I'll Go Mine)
(Bob on electric guitar)
2. Not Dark Yet (Bob on electric guitar)
3. I'll Be Your Baby Tonight (Bob on electric guitar)
4. It's Alright, Ma (I'm Only Bleeding)
(Bob on electric guitar, Donnie on violin, Tony on standup bass)
5. Tears Of Rage (Bob on electric guitar)
6. Highway 61 Revisited (Bob on electric guitar)
7. Lay, Lady, Lay (Bob on electric guitar)
8. Rollin' And Tumblin' (Bob on electric keyboard)
9. To Ramona (Bob on electric keyboard and harp)
10. Country Pie (Bob on electric keyboard)
11. Tangled Up In Blue (Bob on electric keyboard)
12. A Hard Rain's A-Gonna Fall (Bob on electric keyboard)
13. Summer Days (Bob on electric keyboard)
(encore)
14. Like A Rolling Stone (Bob on electric keyboard)
15. Thunder On The Mountain (Bob on electric keyboard)
16. All Along The Watchtower (Bob on electric keyboard)
Wees niet bang, hij speelt het ongetwijfeld in een totaal onherkenbare versie.quote:Op vrijdag 6 april 2007 22:47 schreef MeneerTim het volgende:
Lay lady lay. Bah, vreselijk nummer.
2 uur.quote:Op zondag 8 april 2007 23:02 schreef _Floddertje_ het volgende:
Hoe lang heeft hij gespeeld?
Hij begon 19:35quote:Amsterdam, The Netherlands
Heineken Music Hall
April 8, 2007
1. Cat's In The Well (Bob on electric guitar, Donnie on violin)
2. It Ain't Me, Babe (Bob on electric guitar)
3. Just Like Tom Thumb's Blues (Bob on electric guitar)
4. It's Alright, Ma (I'm Only Bleeding) (Bob on electric guitar, Donnie on violin)
5. When The Deal Goes Down (Bob on keyboard, Tony on standup bass)
6. Highway 61 Revisited (Bob on electric keyboard)
7. Under The Red Sky (Bob on electric keyboard and harp)
8. Rollin' And Tumblin' (Bob on electric keyboard, Donnie on electric mandolin)
9. Chimes Of Freedom (Bob on electric keyboard and harp)
10. Watching The River Flow (Bob on electric keyboard)
11. Spirit On The Water (Bob on electric keyboard and harp, Tony on standup bass)
12. Stuck Inside Of Mobile With The Memphis Blues Again
(Bob on electric keyboard)
13. Nettie Moore (Bob on electric keyboard, Donnie on violin)
14. Summer Days (Bob on electric keyboard)
15 Like A Rolling Stone (Bob on electric keyboard and harp)
(encore)
16. Thunder On The Mountain (Bob on electric keyboard)
17. All Along The Watchtower (Bob on electric keyboard)
Ja, eerste nummers op gitaar. Zijn gitaar stond hard afgesteld, kon je goed horen. Geeft zelfs solo's weg, als de band niet opletquote:Op maandag 9 april 2007 01:07 schreef MaJo het volgende:
Hij speelt dus wel een paar nummers op gitaar, las dat hij dat bijna nooit meer doet? En speelt hij nog wel eens op de mondharmonica eigenlijk?
Richtte hij zich nog tot het publiek? Zei hij nog wat?quote:Op maandag 9 april 2007 01:12 schreef mindgames het volgende:
[..]
Ja, eerste nummers op gitaar. Zijn gitaar stond hard afgesteld, kon je goed horen. Geeft zelfs solo's weg, als de band niet oplet. Mondharmonica speelt hij veel, als hij achter zijn keyboard zit. Keyboard staat btw zacht afgesteld,
.
Oh tofquote:Op maandag 9 april 2007 01:12 schreef mindgames het volgende:
[..]
Ja, eerste nummers op gitaar. Zijn gitaar stond hard afgesteld, kon je goed horen. Geeft zelfs solo's weg, als de band niet oplet. Mondharmonica speelt hij veel, als hij achter zijn keyboard zit. Keyboard staat btw zacht afgesteld,
.
Het enige gesproken woord was de voorstelling van de band, aan het eind van het optreden.quote:Op maandag 9 april 2007 01:16 schreef ikwilookwatzeggen het volgende:
Richtte hij zich nog tot het publiek? Zei hij nog wat?
De laatste keer dat ik hem zag deed hij achter op het podium zijn ding maakte een buiging en vertrok.![]()
Hij lachtte hier en daar wat cynisch. Toch leek hij in goede bui, want later in het optreden keek hij steeds meer het publiek in. Hij had een mooie witte hoed op. Een idioot riep na 30 minuten tyfushard door een rustig moment heen, in het Engels: "Je mag je hoed nu wel afzetten, hoor!". Damn. Trouwens, amper 4 uur na afloop van het optreden en de opname van vanavond is al volledig te downloaden.quote:Op maandag 9 april 2007 01:19 schreef MaJo het volgende:
Oh tofVond het al raar dat hij geen mondharmonica meer zou spelen, is toch echt zijn ding. Heb er zo´n zin in
Was hij een beetje in een goede bui? Zal wel als hij 2 uur gespeeld heeft
quote:Op maandag 9 april 2007 01:23 schreef DrDentz het volgende:
Was echt geniaal concert. Hij stond ook de hele tijd een beetje te dansen achter z'n keyboard (lees; heen en weer bewegen). He morgen komt er van 7:00 tot 9:00 Bob Dylan special op de Concertzender. Zal het gewoon dit concert zijn? Ik hoop dat iemand het opneemt met de pc en online gooit, kan ik nog een keer thuis nagenieten.
Dat dusquote:Op maandag 9 april 2007 01:23 schreef mindgames het volgende:
Trouwens, amper 4 uur na afloop van het optreden en de opname van vanavond is al volledig te downloaden.![]()
Ik PM je.quote:Op maandag 9 april 2007 01:26 schreef DrDentz het volgende:
Waar moet ik zoeken? (Toch geen telefoon-opname he, ik zag ook gasten het concert opnemen met hun mobieltjes)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |