quote:Ik fluit zelf nooit naar vrouwen, maar die regel vind ik toch wel overdreven.
De Rotterdamse politie maakt serieus werk van het herstellen van de normen en waarden in de stad. Vorige week nog kondigde ze aan hard op te gaan treden tegen rokers die hun peuk uittrappen op straat. Afgelopen weekeinde werd bekend dat het in de Maasstad voortaan ook afgelopen is met het nafluiten van vrouwen: wie op het Centraal Station dames lastig valt met gefluit riskeert zelfs een boete van 40 euro."Het gaat om ongewenst fluitgedrag", benadrukt woordvoerder Huub Veeneman van de Rotterdamse politie. "Want niet alle vrouwen storen zich er aan. Een enkeling ervaart het zelfs als een compliment. Als we zien dat een vrouw wordt aangesproken of nagefloten, vragen we haar daarom eerst of ze er last van had, voordat we een prent uitschrijven voor de belager." Inmiddels zijn op het CS vijf mannen op de bon geslingerd voor ongewenst nafluiten. Het fluitverbod geldt overigens ook voor het nafluiten van mannen door vrouwen (of door mannen). Dat blijkt in de praktijk echter nauwelijks voor te komen. De georganiseerde aanpak van 'illegaal fluiten' begon een half jaar geleden al met een afspraak tussen de politie en het openbaar ministerie in Rotterdam.
"We kregen zoveel klachten van vrouwen die zich op en rond het station bedreigd en geïntimideerd voelden door rondhangende, fluitende en sissende jongeren, dat we hebben gezocht naar een manier om daar wat aan te doen" , licht Veeneman het opmerkelijke Rotterdamse initiatief toe.
Op basis van een 'overlast-artikel' in de plaatselijke verordening werd een zogenoemd 'sfeerproces-verbaal' opgesteld. Die uitgebreide beschrijving van de situatie op het station wordt aan de bekeuring geniet, zodat justitie informatie heeft over de omstandigheden waaronder de overtredingen is begaan. "Het is heus niet zo dat we razzia's gaan houden om bouwvakkers van de steigers te plukken die zich tijdens de noeste arbeid op een wat vrijpostige wijze uitlaten tegenover het langslopend vrouwelijk schoon" , zegt Veeneman. "Maar hoe sommige mannen zich gedragen tegenover langslopende vrouwen kan gewoon niet door de beugel. Het gaat niet zozeer om nafluiten, maar om allerlei vormen van intimiderend gedrag. Dat kan variëren van sissen en ongevraagd met iemand oplopen tot het naroepen van de meest grove en smerige scheldwoorden." Volgens de Rotterdamse politie is het Centraal Station al jarenlang een plek waar jongeren zich verzamelen om 'naar mooie vrouwen te kijken'. Daarbij gaat een aantal, met name allochtonen, in hun poging om contact te maken vaak ver over de schreef. Veeneman: "Één van de jongens die zijn aangehouden wegens het intimideren van een vrouw verklaarde dat hij dat deed omdat hij al een hele tijd op zoek was naar een vriendin." Van de vrouwen die maandagmiddag door het drukke Centraal Station lopen reageren de meeste een beetje lacherig op het plan. "Rotterdam is de laatste tijd wel erg voortvarend met het uitdelen van boetes", zegt de blonde Chantal Voorthuizen (24) uit Schiedam die met enige ingehouden trots verklaart ook zelf regelmatig 'slachtoffer' te zijn van ongevraagd gefluit. "Maar ik vraag me af of het werkt. Meestal negeer ik het gewoon, hoewel ik moet toegeven dat dat ook niet altijd helpt."
Wat moeten bouwvakkers nu doen om de tijd te doden?
quote:teveel regeltjes...
Op dinsdag 16 december 2003 10:45 schreef Kentaro het volgende:
Wat is er mis met Singapore?
Aan de andere kant, als (in vrijgezelle tijden) een mooie vrouw langsliep liet ik ook nogal eens een zachte fluit van waardering gaan.. zou ik daar dan ook voor beboet worden?
En met de Nederlandse politie zou je zien dat ik een boete zou krijgen, maar zo een dreigend staande groep ( waarbij ik altijd het idee krijg dat ze niet veel goeds van plan zijn) niets van de politie hoort..
Ach..
Onze rechtsstaat
Alhoewel ik me wel kan voorstellen dat die rondhangende swa's op CS je behoorlijk gaan vervelen na de zoveelste 'eeej smatje'.
quote:Als die nu juist voor problemen zorgen kunnen ze op deze manier worden aangepakt
Op dinsdag 16 december 2003 10:49 schreef Posdnous het volgende:
Het zal in de praktijk idd alleen maar op groepjes allochtonen neerkomen.Onze rechtsstaat
ontopic:
Vind dit wel erg ver gaan. Wat zal het volgende worden?
quote:aanpakken, het is echt niet normaal daar. Je moet er maar eens lopen 's avonds met je vriendin (ik spreek uit ervaring).
"Maar hoe sommige mannen zich gedragen tegenover langslopende vrouwen kan gewoon niet door de beugel. Het gaat niet zozeer om nafluiten, maar om allerlei vormen van intimiderend gedrag. Dat kan variëren van sissen en ongevraagd met iemand oplopen tot het naroepen van de meest grove en smerige scheldwoorden."
En dat gezeur van teveel regels is onzin. Wat is dan het maximum aan regels? En als we aan dat maximum zitten laten we alles maar lopen?
Onze nieuwe nederlanders vragen om meer regels, zij kunnen nl. niet met onze vrijheden omgaan
quote:Tja, wat kun je hier tegenin brengen.
Op dinsdag 16 december 2003 10:49 schreef Koos_26 het volgende:
3 kilo coke in je buik: Goede terugreisfluiten: 40 euro boete.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Ben ik niet helemaal met je eens.
Op dinsdag 16 december 2003 10:47 schreef Cheiron het volgende:
Kijk, zo een regel is bijna niet te handhaven.
En nou niet reageren dat we vast wel iets fout gedaan hebben: ja technisch gezien had de eikel nog gelijk ook, we waren met een flinke groep, maar we deden echt totaal niets negatiefs.
Maar iets verderop lopen dan 2 jochies op een bank ipv dat ze erop zitten. Het is maar een extreem klein dingetje en niet strafbaar, maar het is wel onfatsoenlijk. Zeg DAAR dan wat van, maar nee, daar zijn geen regels voor.......
Terug naar het fluiten, of eigenlijk de 'overlast':
Het onderdrukt wel bepaalde spontaniteit, da's jammer, veel vrouwen zouden er ook geen probleem mee hebben.
quote:precies, dat wordt ermee nagestreefd, en dat is ook precies het goeie.
Op dinsdag 16 december 2003 10:54 schreef robh het volgende:
Het is een simpel "gedraag je". Heel makkelijk.Prima regel. Wie niet horen wil moet maar dokken.
quote:Het is niet of/of natuurlijk, het zou altijd en/en moeten zijn. Maar ik heb liever dat mn stad zou opknappen dan dat ik met druk moet maken om die drugskoeriers die de douane niet eens voorbij komen..
Op dinsdag 16 december 2003 10:58 schreef dewd het volgende:Tja, wat kun je hier tegenin brengen.
Als ik dan toch moet kiezen, kies ik voor mn eigen stek.
nu gaan ze eerst naar de dame in kwestie vragen of ze het mooi vond en vervolgens naar de 'belager' om 40 piek te eisen, je zou denken dat het politieapparaat van een stad als Rotterdam belangrijkere zaken om handen heeft maar als dat niet zo is mogen ze gerust dit soort dingen doen van mij ... no point in having these people just standing around on my tax dollars
De politie zei trouwens ook dat het geen prioriteit heeft, maar iets om op te letten en het geeft ze een instrument om CS veiliger te maken.
En ja, het waren WEER die jongeren, ja. Het hadden overigens ook andere jongeren kunnen zijn. Maar die waren het weer niet.
quote:Dan maar de radio harder.
Op dinsdag 16 december 2003 10:44 schreef Posdnous het volgende:
Belachelijk.Wat moeten bouwvakkers nu doen om de tijd te doden?
quote:Bij ongewenst nasissen krijg je van mij een snoeiharde ram voor je harses.
Op dinsdag 16 december 2003 10:55 schreef MALLENS het volgende:
geld dit ook voor ongewenst na sissen?
quote:Precies. Het gaan niet zo zeer om het fluiten maar om het intimerende gedrag van die jongeren.
Op dinsdag 16 december 2003 11:41 schreef Jarno het volgende:
Zoals je het gisteren op TV zag (groepjes jongeren op CS die alles met rok nafloten en riepen) ben ik er helemaal voor. Zeker als je hoort dat men, als er niet op het fluiten wordt gereageerd, vaak de achtervolging in zet.De politie zei trouwens ook dat het geen prioriteit heeft, maar iets om op te letten en het geeft ze een instrument om CS veiliger te maken.
En ja, het waren WEER die jongeren, ja. Het hadden overigens ook andere jongeren kunnen zijn. Maar die waren het weer niet.
quote:Dan zouden ze dus eigenlijk die vrouwen moeten beboeten die het nafluiten niet willen horen.
Op dinsdag 16 december 2003 10:54 schreef robh het volgende:
Het is een simpel "gedraag je". Heel makkelijk.Prima regel. Wie niet horen wil moet maar dokken.
quote:Valt wel mee hoor, door de regels is de mentaliteit van de mensen aangepast. Zelf vind ik het een goede manier om 'normen en waarden' aan te brengen.
Op dinsdag 16 december 2003 10:45 schreef TimmyAsd het volgende:[..]
teveel regeltjes...
Als er inderdaad veel vrouwen zich bedreigd voelden door fluiten/sissen vind ik het een goede regel.
quote:Maar bij Marokkanen is het meteen eng, dus daar is politie voor nodig
Op dinsdag 16 december 2003 11:44 schreef shmoopy het volgende:[..]
Bij ongewenst nasissen krijg je van mij een snoeiharde ram voor je harses.
Scheelt weer poen.
quote:*fwiet*
Op dinsdag 16 december 2003 11:10 schreef Scandalous het volgende:
Ik vind het op zich wel een goed ideeHet gaat niet eens zo zeer om het fluiten zelf, maar met name om de agressie die je achter je aan krijgt als je niet reageert op het gefluit. Ik zou het wel hilarisch vinden als ik word gevolgd door zo'n ventje en ik zie hem een boete krijgen
![]()
quote:Kennelijk. Maar hey, het gebrek aan opvoeding hoeft toch niet ONS probleem te zijn? Of het probleem van mijn vriendin laat op de avond te CS?
Op dinsdag 16 december 2003 11:47 schreef Posdnous het volgende:[..]
Maar bij Marokkanen is het meteen eng, dus daar is politie voor nodig
quote:Het zal ongetwijfeld erg onverstandig zijn, maar zal me niet tegenhouden.
Op dinsdag 16 december 2003 11:47 schreef Posdnous het volgende:[..]
Maar bij Marokkanen is het meteen eng, dus daar is politie voor nodig
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:46 schreef PrivateRyan het volgende:[..]
Dan zouden ze dus eigenlijk die vrouwen moeten beboeten die het nafluiten niet willen horen.
.
quote:Maar is het feit dat mensen nu eenmaal banger zijn voor Marokkanen dan voor Nederlanders die misschien hetzelfde zouden kunnen doen reden om met twee maten te meten?
Op dinsdag 16 december 2003 11:48 schreef Jarno het volgende:[..]
Kennelijk. Maar hey, het gebrek aan opvoeding hoeft toch niet ONS probleem te zijn? Of het probleem van mijn vriendin laat op de avond te CS?
quote:Als ik langs bouwvakkers loop en nagefloten wordt gebeurt dat met een geintje, er wordt zelfs soms een praatje gemaakt.
Op dinsdag 16 december 2003 11:53 schreef Posdnous het volgende:[..]
Maar is het feit dat mensen nu eenmaal banger zijn voor Marokkanen dan voor Nederlanders die misschien hetzelfde zouden kunnen doen reden om met twee maten te meten?
Sissen is een afkeurend geluid maken tegen de vrouw in kwestie, en allochtone jongeren die mij nafluiten doen dat op een heel andere manier dan de betreffende bouwvakkers.
Op een respectloze je-bent-alleen-maar-een-ding manier.
[zucht]
niet allemaaaaal natuurlijk
[/zucht]
Daarnaast, wie z'n billen brandt moet op de blaren zitten.
quote:Zal ik ff laten weten waar we bezig zijn.
Op dinsdag 16 december 2003 11:57 schreef shmoopy het volgende:
Als ik langs bouwvakkers loop en nagefloten wordt gebeurt dat met een geintje, er wordt zelfs soms een praatje gemaakt.
De heren hebben laten weten dat ze het er visueel allemaal wel mee eens zijn, maar wel met respect voor mij als persoon, dat merk je nl als vrouw snel genoeg.
Ik kom zelf héél veel op Rotterdam Centraal, ook 's avonds en 's nachts en inderdaad: er wordt geroepen, er wordt gesist en soms ook meegelopen... BIG DEAL!
Afhankelijk van mijn bui negeer ik het, verzoek ik ze vriendelijk om weg te gaan of geef ik een grote bek. Soms is het grappig, sommige mannetjes zijn vermoeiend en ik heb ook wel eens een soort "opvoedkundig" gesprek gehouden midden in de nacht ("Als je me echt een mooi meisje vindt kun je dát beter zeggen en niet die ranzige zooi die je net uitbraakte!"... het hielp nog ook! ).
Maar in al die keren heb ik me echt nóóit bedreigd gevoeld. Zie het voor wat het is: een stel onnozele pubers op zoek naar aandacht. Sommige mensen zoeken dat op een forum, anderen op een Centraal Station, blijkbaar
Op het moment dat er écht iets aan de hand is moet de politie natúúrlijk ingrijpen. Maar je hoeft ook niet gelijk op de kast te zitten als iemand een beetje onnozel staat te vuilbekken, of op zijn eigen infantiele wijze zijn waarderinmg laat blijken!
quote:Sgoe, ik loop graag even langs.
Op dinsdag 16 december 2003 11:59 schreef BertusStaigerpaip het volgende:[..]
Zal ik ff laten weten waar we bezig zijn.
.
quote:Voor sommige vrouwen is het wel degelijk bedreigend,
Op dinsdag 16 december 2003 12:00 schreef Hik het volgende:
Kom op zeg dit is echt bespóttelijk!
Zoals gezegd, het is situatie-afhankelijk.
quote:Precies, maar omdat mensen bij buitenlanders eerder angstig worden (om wat voor reden dan ook) vatten ze het vaak allemaal negatiever op. Natuurlijk zijn er uitzonderingen die te ver gaan qua intimidatie en die moeten direct aangepakt worden, maar ik heb het nu over wat fluiten).
Op dinsdag 16 december 2003 12:00 schreef Hik het volgende:
Op het moment dat er écht iets aan de hand is moet de politie natúúrlijk ingrijpen. Maar je hoeft ook niet gelijk op de kast te zitten als iemand een beetje onnozel staat te vuilbekken, of op zijn eigen infantiele wijze zijn waarderinmg laat blijken!
De vraag is dus of het probleem bij de fluiter ligt of bij de interpretatie van de geflotene
quote:Nee, dat gevoel komt uit de lucht vallen zeker?!
BIG DEAL!
quote:Tof dat jij er zo makkelijk mee om kunt gaan, veel andere vrouwen echter niet.
"We kregen zoveel klachten van vrouwen die zich op en rond het station bedreigd en geïntimideerd voelden door rondhangende, fluitende en sissende jongeren, dat we hebben gezocht naar een manier om daar wat aan te doen" , licht Veeneman het opmerkelijke Rotterdamse initiatief toe.
quote:He jah, draai het ff lekker om. Ze hebben zich GVD maar te gedragen, is dat nou zo moeilijk?
Op dinsdag 16 december 2003 12:03 schreef Posdnous het volgende:De vraag is dus of het probleem bij de fluiter ligt of bij de interpretatie van de geflotene
quote:Ben ik helemaal met je eens. Maar ik heb ook wel eens het idee dat het een beetje van iemands bui afhangt: als ik een kutbui heb verdraag ik het ook allemaal wat minder en ik ken genoeg dames die dan ook maar gelijk op de kast zitten. Dan maar gelijk verwachten dat de politie daarop is ingericht vind ik... niet kloppen.
Op dinsdag 16 december 2003 12:03 schreef shmoopy het volgende:
Zoals gezegd, het is situatie-afhankelijk.
Een gevóel van bedreiging is naar, maar is niet gelijk aan een daadwerkelijke bedreiging!
Soms laten mensen zich wel érg veel aanpraten door alle nare, enge dingen die ze horen. Het ís gewoon niet zo dat je gelijk een mes tussen je ribben hebt als je een keer wat terugzegt. En dat is een beetje de tendens van dit soort gesprekken. De politie kán nu eenmaal niet overal tegelijk zijn en niet alle situaties waarin mensen zich bereigd voelen vallen in regeltjes te vangen. Dus af en toe zelf wat zeggen kan helemaal geen kwaad.
Het is een beetje dezelde discussie als het niet meer alleen met de trein kunnen, wat sommigen een aantal weken geleden beweerden: Het is een gevóel wat mensen hebben en wat alleen maar wordt gevoed... Eerlijk gezegd vind ik dat gevaarlijker voor Nederland dan een paar gefrustreerde pubers zonder fatsoen op Rotterdam Centraal!
Dit zal een hoop gefrustreerde allochtonen opleveren, zeg, ja, Leefbaar Rotterdam creërt zo wel haar herverkiezing.
quote:Je hebt ook wel gelijk, maar het punt is dat het meelopen, cirkelen, sissen, etc ook intimiderend/bedreigend gedrag kan zijn. En ik vind het prima dat de politie daar eindelijk iets tegen doet.
Op dinsdag 16 december 2003 12:14 schreef Hik het volgende:
Een gevóel van bedreiging is naar, maar is niet gelijk aan een daadwerkelijke bedreiging!
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:22 schreef tvlxd het volgende:
Plots denk ik aan dat topic van zo'n jongeman die wel even ruzie ging zoeken met zijn zusje lastigvallende rotjongeren.
quote:Kunnen ze niet beter die hangjongeren het station uittrappen? Er staan dagelijks tientallen mensen doelloos voor zich uit te staren, maakt niet uit welk tijdstip. En wat ze er doen is ook een raadsel. Laat de politie ze vriendelijk verzoeken het CS te verlaten, en als ze er even later nog staan te hangen, op de bon slingeren. Ben je ook meteen van het gefluit af
Afgelopen weekeinde werd bekend dat het in de Maasstad voortaan ook afgelopen is met het nafluiten van vrouwen: wie op het Centraal Station dames lastig valt met gefluit riskeert zelfs een boete van 40 euro.
quote:Ik snap heel goed wat je bedoelt en ben het er zeker niet mee oneens, maar...
Op dinsdag 16 december 2003 12:14 schreef Hik het volgende:
-knip-
Alles valt binnen een context te bezien, that's life.
Als er bij je ingebroken wordt vraagt de politie ook niet of je echt heel erg gehecht was aan je spulletjes of dat de dief dingen heeft meegenomen die jou toch niet zo boeiden.
Betreffende inbreker (praktijk is anders maar je snapt me wel) krijgt gewoon dezelfde straf.
In dit geval wordt dat wel gedaan, je krijgt als vrouw het recht en de bescherming (als je het zelf niet durft) om die klojo's aan te pakken, maar als je je er niet door bedreigd voelt is er niks aan de hand.
Voel je je wel bedreigd en durf je er zelf niet op af te stappen dan doet de politie dat dus voor je, en dat is nu precies de bescherming die ik als zeer prettig en ook als mijn recht beschouw.
Zelf zal ik er niet zo snel gebruik van maken, ik heb over het algemeen mijn mondje wel klaar, maar door deze maatregel zal ten eerste het gedrag wat afnemen, en ten tweede zorgen dat vrouwen die er echt last van hebben niet als angsthaasjes over straat hoeven.
Je reactie zou kunnen zijn dat ze echte boeven moeten gaan vangen, maar ik denk dat het heel zinvol is de jeugd op deze manier al te laten zien dat met dit soort dingen de maatschappij afglijdt, en elke kleine grens die overschreden wordt de grotere grenzen dichterbij brengt.
Ook als opvoedende en preventieve maatregel vind ik dit dus een goed idee.
Sinds maanden schreeuwt hier alles om;
Zero Tollerance,
Neem maar een voorbeeld aan New York
Hard aanpaken
Dan gebeurt precies dat , waar men om vraagt.
Staan ze allemaal weer met de wolven mee te huilen
"BELACHELIJK"
Het enige belachelijke is de hypocrisie van velen hier
Veel mensen lopen altijd maar te zeiken dat de politie nooit iets doet maar als er dan een keer zo'n maatregel komt om de politie wat meer slagkracht te geven is het ook weer niet goed.
quote:Dus we zien BHFH wat minder op Fok! de komende tijd.
Volgens de Rotterdamse politie is het Centraal Station al jarenlang een plek waar jongeren zich verzamelen om 'naar mooie vrouwen te kijken'. Daarbij gaat een aantal, met name allochtonen, in hun poging om contact te maken vaak ver over de schreef. Veeneman: " Één van de jongens die zijn aangehouden wegens het intimideren van een vrouw verklaarde dat hij dat deed omdat hij al een hele tijd op zoek was naar een vriendin.
quote:ik vind dit een goede regel, want het kan erg intimiderend overkomen.
Op dinsdag 16 december 2003 10:41 schreef Karzeuler het volgende:
Dit stond op de Telegraaf site
[..]Ik fluit zelf nooit naar vrouwen, maar die regel vind ik toch wel overdreven.
Nederland begint steeds meer op Singapoor te lijken met al die belachelijke regeltjes
quote:Nederlanders zouden zich eens wat minder angstig moeten gedragen. Door dit soort regeltjes wek je de indruk dat dergelijke non-angst gegrond is.
Op dinsdag 16 december 2003 16:27 schreef JohnDope het volgende:[..]
ik vind dit een goede regel, want het kan erg intimiderend overkomen.
quote:Misschien dat de 'huilende' mensen niet dezelfde mensen zijn als de mensen die schreeuwen? Ik noem maar wat hoor
Op dinsdag 16 december 2003 14:58 schreef CANARIS het volgende:
Typisch NederlandSinds maanden schreeuwt hier alles om;
Zero Tollerance,
Neem maar een voorbeeld aan New York
Hard aanpakenDan gebeurt precies dat , waar men om vraagt.
Staan ze allemaal weer met de wolven mee te huilen
"BELACHELIJK"
Het enige belachelijke is de hypocrisie van velen hier
Of misschien dat de 'huilende' mensen wel schreeuwen om aanpak van totaal andere dingen? Ik noem maar wat hoor
En sinds waneer betekent het vragen om aanpak dat iemand het automatisch met elke maatregel (hoe belachelijk deze in de ogen van de persoon ook is) eens moet zijn?
Als een schoolmeester tegen een vader zegt "misschien moet u wat strenger zijn!" betekent dat toch niet automatisch dat deze schoolmeester het er dus maar mee eens moet zijn wanneer vader kind-lief daarna het ziekenhuis inslaat?
[Dit bericht is gewijzigd door KreKkeR op 16-12-2003 16:39]
quote:En wat denk je wat al die duizenden nederlanders doen die 's zomers op terrasjes zitten?
Volgens de Rotterdamse politie is het Centraal Station al jarenlang een plek waar jongeren zich verzamelen om 'naar mooie vrouwen te kijken'.
quote:Tuurlijk, schuif problemen maar weer af op mensen die zich in jouw ogen onterecht bedreigt voelen.
Op dinsdag 16 december 2003 16:36 schreef gelly het volgende:
Nederlanders zouden zich eens wat minder angstig moeten gedragen. Door dit soort regeltjes wek je de indruk dat dergelijke non-angst gegrond is.
Ze voeren niet voor niks zo'n regel in. Er zal dus echt wel wat aan de hand zijn.
quote:Ik schuif geen probleem af, er is immers geen probleem. Ja, in het hoofd van nagefloten vrouwen. Maar die gaan vast ook niet naar een kroeg of zuidelijk vakantieland. Je zal maar aandacht krijgen zeg. Sommige vrouwen zouder er een moord voor doen om nagefloten te worden
Op dinsdag 16 december 2003 16:43 schreef Dutch_Courage het volgende:[..]
Tuurlijk, schuif problemen maar weer af op mensen die zich in jouw ogen onterecht bedreigt voelen.
quote:Kijken is iets anders dan fluiten, er achteraan lopen en meisjes voor hoer uitmaken wanneer ze er niet van gediend zijn want dat is wat er dus aan de hand is.
Op dinsdag 16 december 2003 16:42 schreef --H-I-M-- het volgende:
En wat denk je wat al die duizenden nederlanders doen die 's zomers op terrasjes zitten?
"Maar lastigvallen en uitschelden is toch wat anders dan fluiten??"
Inderdaad, maar je moet het bij de kern aanpakken. Iedereen weet dat het op het css anders overkomt dan in andere situaties.
quote:Ja inderdaad.
Op dinsdag 16 december 2003 16:46 schreef Dutch_Courage het volgende:[..]
Kijken is iets anders dan fluiten, er achteraan lopen en meisjes voor hoer uitmaken wanneer ze er niet van gedient zijn want dat is wat er dus aan de hand is.
quote:Dan kunnen ze beter een samenscholings of hangverbod instellen bij het CS, ipv zo'n onzinnige anti-fluit maatregel.
Op dinsdag 16 december 2003 16:46 schreef Dutch_Courage het volgende:[..]
Kijken is iets anders dan fluiten, er achteraan lopen en meisjes voor hoer uitmaken wanneer ze er niet van gedient zijn want dat is wat er dus aan de hand is.
[Dit bericht is gewijzigd door robh op 16-12-2003 16:53]
quote:Vaak ben je ook nog eens een "Nederlandse hoer" aangezien het vaak om een bepaalde bevolkingsgroep gaat die dit prehistorische gedrag vertoond.
Op dinsdag 16 december 2003 16:49 schreef Toeps het volgende:[..]
Ja inderdaad.
Dat 'hoer' snap ik trouwens nooit. Negeer je ze, ben je een hoer.
quote:Ik vond dit wel een normale reactie, want ik begrijp niet dat mensen zo erg anti-fluitverbod zijn.
Op dinsdag 16 december 2003 16:50 schreef JohnDope het volgende:
- ff normaal doen. -
Als je gewoon een normale man bent, die niet asociaal naar vrouwen zit te fluiten dan hoef je toch ook niet te klagen over deze regel!
quote:Een samenscholingsverbod op een centraalstation... Dat werkt niet echt lijkt me, tenzij je alleen bepaalde groepjes aan gaat pakken, maarja, dat is discriminatie he, en dat mag niet...
Op dinsdag 16 december 2003 16:49 schreef gelly het volgende:
Dan kunnen ze beter een samenscholings of hangverbod instellen bij het CS, ipv zo'n onzinnige anti-fluit maatregel.
quote:En een hangverbod ?
Op dinsdag 16 december 2003 17:08 schreef Dutch_Courage het volgende:[..]
Een samenscholingsverbod op een centraalstation... Dat werkt niet echt lijkt me, tenzij je alleen bepaalde groepjes aan gaat pakken, maarja, dat is discriminatie he, en dat mag niet...
quote:Gelly vertel ons eens eerlijk ben jij iemand die vrouwen na fluit?? Zo kom je wel over namelijk.
Op dinsdag 16 december 2003 17:09 schreef gelly het volgende:[..]
En een hangverbod ?
quote:Stokslagen op je bips
Op dinsdag 16 december 2003 10:45 schreef TimmyAsd het volgende:[..]
teveel regeltjes...
quote:Waar baseer je dit in hemelsnaam op
Op dinsdag 16 december 2003 17:12 schreef JohnDope het volgende:[..]
Gelly vertel ons eens eerlijk ben jij iemand die vrouwen na fluit?? Zo kom je wel over namelijk.
quote:moet je even terug lezen jongen.
Op dinsdag 16 december 2003 17:35 schreef KreKkeR het volgende:[..]
Waar baseer je dit in hemelsnaam op
quote:Oh? Ik heb alle posts inclusief die van Gelly gelezen maar kan het niet vinden hoor...
Op dinsdag 16 december 2003 17:41 schreef JohnDope het volgende:[..]
moet je even terug lezen jongen.
Mijn vraag was ook een retorische vraag. Met andere woorden: je praat poep; jouw bewering dat Gelly op een dusdanige manier overkomt slaat totaal nergens op. Zo duidelijker?
quote:Dan heb je het kennelijk niet goed gelezen.
Op dinsdag 16 december 2003 17:50 schreef KreKkeR het volgende:[..]
Oh? Ik heb alle posts inclusief die van Gelly gelezen, maar kan het niet vinden hoor...
Mijn vraag was ook een retorische vraag. Met andere woorden: je praat poep; jouw bewering dat Gelly op een dusdanige manier overkomt slaat totaal nergens op. Zo duidelijker?
Dit vind ik toch wel het mooiste stuk uit de tekst. Die agenten vallen die vrouwen toch ook lastig! De dames moeten dus gewoon zeggen: "Ik heb last van u agent, geef uzelf maar een boete en laat die jongen maar rustig fluiten"
quote:Op welke manier is dat anders dan een samenscholingsverbod?
Op dinsdag 16 december 2003 17:09 schreef gelly het volgende:
En een hangverbod ?
quote:hangen kan je ook in je eentje, samenscholen niet
Op dinsdag 16 december 2003 18:09 schreef Dutch_Courage het volgende:[..]
Op welke manier is dat anders dan een samenscholingsverbod?
quote:Als ze nou boetes uitschrijven voor figuren die die dames op agressieve manier lastigvallen of achterna lopen en intimideren...oke, dat vind ik logisch. Maar om ze te pakken op fluiten???? En dat is dan bij de wortel aanpakken???
Op dinsdag 16 december 2003 18:13 schreef mabit het volgende:
Op Rotterdam CS wordt er idd door groepjes jongeren (ik zeg niet uit welk land ze komen) behoorlijk aggressief gedrag vertoond tegen Dames. Ik ga er ook vanuit dat die regel met dat te maken heeft en dat het gefluit van bolle bouwvakkers niet zo'n groot probleem zal zijn....
Zelden zoiets belachelijks gehoord.
quote:Juridisch gezien is het allemaal moeilijk te regelen. Daarom moeten ze hun toevlucht nemen tot dit soort oplossingen die vervolgens van de totaal verkeerde kant worden belicht in de media....
Maar om ze te pakken op fluiten???? En dat is dan bij de wortel aanpakken???
quote:Klopt maar hoeveel jongeren "hangen" er nou in hun eentje?
Op dinsdag 16 december 2003 18:17 schreef Re het volgende:
hangen kan je ook in je eentje, samenscholen niet
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 20:54 schreef mabit het volgende:[..]
Juridisch gezien is het allemaal moeilijk te regelen. Daarom moeten ze hun toevlucht nemen tot dit soort oplossingen die vervolgens van de totaal verkeerde kant worden belicht in de media....
quote:Dat maakt toch niet uit ? Als een samenscholingsverbod niet gewenst is, kun je iedereen gewoon individueel aanpakken.
Op woensdag 17 december 2003 00:13 schreef Dutch_Courage het volgende:[..]
Klopt maar hoeveel jongeren "hangen" er nou in hun eentje?
je kan tegenwoordig no beter iemand neersteken dan dat je een je een meisje nafluit
ja hallo waar zijn we nou helemaal mee bezig
het is hiet geen politiestaat ofzo
nog effe en je moet vragen of je mag ademen
Béééétje overdreven vind ik het wel hoor ..... ik begrijp dat het niet altijd leuk is maar je kan er toch van uit gaan dat het goed bedoeld is lijkt me.
Het ligt er ook aan op welke manier het gebeurt denk ik. En misschien ook wel door wie.
quote:Draaideurfluiters
Op woensdag 17 december 2003 13:10 schreef ondeugend het volgende:
Straks krijgen we nog draaideurfluiters !
Ik begin af en toe echt een beetje te twijfelen aan het nedrlandse systeem hoor! Mensen ¤ 40,- laten betalen voor fluiten, hoe ga je dat controleren. "Maar meneer agent, ik floot gewoon een liedje.."
quote:
Veeneman: "Één van de jongens die zijn aangehouden wegens het intimideren van een vrouw verklaarde dat hij dat deed omdat hij al een hele tijd op zoek was naar een vriendin."
[Dit bericht is gewijzigd door GewoonPim op 17-12-2003 14:02]
quote:Je moet het zien als een middel voor de politie lastige mensen van het station te kunnen verwijderen. Niets meer en niets minder.
Op woensdag 17 december 2003 13:50 schreef Fool het volgende:
Ik begin af en toe echt een beetje te twijfelen aan het nedrlandse systeem hoor! Mensen ¤ 40,- laten betalen voor fluiten, hoe ga je dat controleren. "Maar meneer agent, ik floot gewoon een liedje.."
En over dat controleren, jouw woord tegen dat van een agent...
quote:Ik denk dat een agent liever echte boeven vangt ..... in de praktijk zal het er dus op neerkomen dat van deze mogelijkheid geen gebruik wordt gemaakt.
Op woensdag 17 december 2003 14:05 schreef Dutch_Courage het volgende:[..]
Je moet het zien als een middel voor de politie lastige mensen van het station te kunnen verwijderen. Niets meer en niets minder.
Als de politie iemand gewoon wegstuurd maakt dat totaal geen indruk en staan ze er 5 minuten later weer.En over dat controleren, jouw woord tegen dat van een agent...
Het gaat steeds meer richting Amerika op.
quote:Het Amerika waar je op elke hoek van de straat een vuurwapen kunt kopen?
Op woensdag 17 december 2003 14:41 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Het gaat steeds meer richting Amerika op.
Ik denk meer dat je Singapore bedoeld.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |