abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:41:58 #1
58842 Karzeuler
Hey jij daar!!!
pi_15449780
Dit stond op de Telegraaf site
quote:
De Rotterdamse politie maakt serieus werk van het herstellen van de normen en waarden in de stad. Vorige week nog kondigde ze aan hard op te gaan treden tegen rokers die hun peuk uittrappen op straat. Afgelopen weekeinde werd bekend dat het in de Maasstad voortaan ook afgelopen is met het nafluiten van vrouwen: wie op het Centraal Station dames lastig valt met gefluit riskeert zelfs een boete van 40 euro.

"Het gaat om ongewenst fluitgedrag", benadrukt woordvoerder Huub Veeneman van de Rotterdamse politie. "Want niet alle vrouwen storen zich er aan. Een enkeling ervaart het zelfs als een compliment. Als we zien dat een vrouw wordt aangesproken of nagefloten, vragen we haar daarom eerst of ze er last van had, voordat we een prent uitschrijven voor de belager." Inmiddels zijn op het CS vijf mannen op de bon geslingerd voor ongewenst nafluiten. Het fluitverbod geldt overigens ook voor het nafluiten van mannen door vrouwen (of door mannen). Dat blijkt in de praktijk echter nauwelijks voor te komen. De georganiseerde aanpak van 'illegaal fluiten' begon een half jaar geleden al met een afspraak tussen de politie en het openbaar ministerie in Rotterdam.

"We kregen zoveel klachten van vrouwen die zich op en rond het station bedreigd en geïntimideerd voelden door rondhangende, fluitende en sissende jongeren, dat we hebben gezocht naar een manier om daar wat aan te doen" , licht Veeneman het opmerkelijke Rotterdamse initiatief toe.

Op basis van een 'overlast-artikel' in de plaatselijke verordening werd een zogenoemd 'sfeerproces-verbaal' opgesteld. Die uitgebreide beschrijving van de situatie op het station wordt aan de bekeuring geniet, zodat justitie informatie heeft over de omstandigheden waaronder de overtredingen is begaan. "Het is heus niet zo dat we razzia's gaan houden om bouwvakkers van de steigers te plukken die zich tijdens de noeste arbeid op een wat vrijpostige wijze uitlaten tegenover het langslopend vrouwelijk schoon" , zegt Veeneman. "Maar hoe sommige mannen zich gedragen tegenover langslopende vrouwen kan gewoon niet door de beugel. Het gaat niet zozeer om nafluiten, maar om allerlei vormen van intimiderend gedrag. Dat kan variëren van sissen en ongevraagd met iemand oplopen tot het naroepen van de meest grove en smerige scheldwoorden." Volgens de Rotterdamse politie is het Centraal Station al jarenlang een plek waar jongeren zich verzamelen om 'naar mooie vrouwen te kijken'. Daarbij gaat een aantal, met name allochtonen, in hun poging om contact te maken vaak ver over de schreef. Veeneman: "Één van de jongens die zijn aangehouden wegens het intimideren van een vrouw verklaarde dat hij dat deed omdat hij al een hele tijd op zoek was naar een vriendin." Van de vrouwen die maandagmiddag door het drukke Centraal Station lopen reageren de meeste een beetje lacherig op het plan. "Rotterdam is de laatste tijd wel erg voortvarend met het uitdelen van boetes", zegt de blonde Chantal Voorthuizen (24) uit Schiedam die met enige ingehouden trots verklaart ook zelf regelmatig 'slachtoffer' te zijn van ongevraagd gefluit. "Maar ik vraag me af of het werkt. Meestal negeer ik het gewoon, hoewel ik moet toegeven dat dat ook niet altijd helpt."


Ik fluit zelf nooit naar vrouwen, maar die regel vind ik toch wel overdreven.
Nederland begint steeds meer op Singapoor te lijken met al die belachelijke regeltjes
Mensen die zich snel gekwetst voelen zijn een grotere bedreiging voor de vrije samenleving dan mensen die graag bewust andere mensen beledigen. Ik hoop dat ik hiermee niet andere mensen kwets. Het is slechts mijn mening :-)
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:44:07 #2
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15449835
Belachelijk.

Wat moeten bouwvakkers nu doen om de tijd te doden?

When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_15449854
Wat is er mis met Singapore?
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:45:32 #4
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_15449865
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:45 schreef Kentaro het volgende:
Wat is er mis met Singapore?
teveel regeltjes...
pi_15449917
Kijk, zo een regel is bijna niet te handhaven.
Op zich kan ik het wel begrijpen, het kan best intimiderend overkomen als je s'avonds over straat loopt en een groep tegenkomt van gasten die naar je lopen te hissen/sissen (geen ervaring, ben een man..).

Aan de andere kant, als (in vrijgezelle tijden) een mooie vrouw langsliep liet ik ook nogal eens een zachte fluit van waardering gaan.. zou ik daar dan ook voor beboet worden?

En met de Nederlandse politie zou je zien dat ik een boete zou krijgen, maar zo een dreigend staande groep ( waarbij ik altijd het idee krijg dat ze niet veel goeds van plan zijn) niets van de politie hoort..

Ach..

Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:49:15 #6
39784 zebirski
lip up fattttttttyyy
pi_15449952
laat die stad is de echte problemen op te lossen. of zijn die daar niet ???
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:49:39 #7
43634 Koos_26
Chantal Janzen
pi_15449958
3 kilo coke in je buik: Goede terugreis

fluiten: 40 euro boete.

Hamelen
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:49:41 #8
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15449959
Het zal in de praktijk idd alleen maar op groepjes allochtonen neerkomen.

Onze rechtsstaat

When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:50:46 #9
42123 Manji
Cursed with Immortality
pi_15449990
Beetje bizar dit...

Alhoewel ik me wel kan voorstellen dat die rondhangende swa's op CS je behoorlijk gaan vervelen na de zoveelste 'eeej smatje'.

The Horizons Of The Spring
Glare Of Autumn
...And Winter Becomes
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:52:10 #10
41597 IPdaily
Lekker Nederlands
pi_15450019
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:49 schreef Posdnous het volgende:
Het zal in de praktijk idd alleen maar op groepjes allochtonen neerkomen.

Onze rechtsstaat


Als die nu juist voor problemen zorgen kunnen ze op deze manier worden aangepakt
pi_15450041
De Taliban is verdreven. Kan wel kloppen want ze zitten nu hier. Straks lopen alle vrouwen met een Burka (welke sommige nu al beter om kunnen doen).

ontopic:
Vind dit wel erg ver gaan. Wat zal het volgende worden?

  dinsdag 16 december 2003 @ 10:54:27 #12
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_15450074
Het is een simpel "gedraag je". Heel makkelijk.

Prima regel. Wie niet horen wil moet maar dokken.

Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
  dinsdag 16 december 2003 @ 10:55:28 #13
63405 MALLENS
Nunc aut Nunquam
pi_15450101
geld dit ook voor ongewenst na sissen?
pi_15450112
quote:
"Maar hoe sommige mannen zich gedragen tegenover langslopende vrouwen kan gewoon niet door de beugel. Het gaat niet zozeer om nafluiten, maar om allerlei vormen van intimiderend gedrag. Dat kan variëren van sissen en ongevraagd met iemand oplopen tot het naroepen van de meest grove en smerige scheldwoorden."
aanpakken, het is echt niet normaal daar. Je moet er maar eens lopen 's avonds met je vriendin (ik spreek uit ervaring).

En dat gezeur van teveel regels is onzin. Wat is dan het maximum aan regels? En als we aan dat maximum zitten laten we alles maar lopen?

Onze nieuwe nederlanders vragen om meer regels, zij kunnen nl. niet met onze vrijheden omgaan

pi_15450175
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:49 schreef Koos_26 het volgende:
3 kilo coke in je buik: Goede terugreis

fluiten: 40 euro boete.


Tja, wat kun je hier tegenin brengen.
  † In Memoriam † dinsdag 16 december 2003 @ 11:01:09 #16
21636 Feestkabouter
pi_15450254
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:47 schreef Cheiron het volgende:
Kijk, zo een regel is bijna niet te handhaven.
Ben ik niet helemaal met je eens.
Een regel die ingaat op de essentie (geen overlast) is volgens mij bijvoorbeeld beter dan een regel dat je niet mag samenscholen. Als ik met een groep vrienden bij een station wacht op de aankomst van nog 2 vrienden en zo'n regelneuker met pet komt ons vertellen dat we niet met zo'n groep samen mogen 'rondhangen', dan worden wij goed giftig. Wij=allen gewoon in het werkende deel van ons leven, verdienen fantastisch, gewoon fatsoenlijk volk, en we staan gewoon elkaar te vertellen wat we afgelopen week beleefd hebben. We gooien zelfs geen peuk op straat omdat niemand van ons rookt!

En nou niet reageren dat we vast wel iets fout gedaan hebben: ja technisch gezien had de eikel nog gelijk ook, we waren met een flinke groep, maar we deden echt totaal niets negatiefs.
Maar iets verderop lopen dan 2 jochies op een bank ipv dat ze erop zitten. Het is maar een extreem klein dingetje en niet strafbaar, maar het is wel onfatsoenlijk. Zeg DAAR dan wat van, maar nee, daar zijn geen regels voor.......

Terug naar het fluiten, of eigenlijk de 'overlast':
Het onderdrukt wel bepaalde spontaniteit, da's jammer, veel vrouwen zouden er ook geen probleem mee hebben.

  † In Memoriam † dinsdag 16 december 2003 @ 11:02:15 #17
21636 Feestkabouter
pi_15450278
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:54 schreef robh het volgende:
Het is een simpel "gedraag je". Heel makkelijk.

Prima regel. Wie niet horen wil moet maar dokken.


precies, dat wordt ermee nagestreefd, en dat is ook precies het goeie.
  dinsdag 16 december 2003 @ 11:02:43 #18
16625 robh
Lucas & Gea Review Crew ©
pi_15450290
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:58 schreef dewd het volgende:

Tja, wat kun je hier tegenin brengen.


Het is niet of/of natuurlijk, het zou altijd en/en moeten zijn. Maar ik heb liever dat mn stad zou opknappen dan dat ik met druk moet maken om die drugskoeriers die de douane niet eens voorbij komen..

Als ik dan toch moet kiezen, kies ik voor mn eigen stek.

Martin Drent, onze profeet.
Vol gas met Burdy!
.
Pimpen met je FOK!-tag
pi_15450497
Ik vind het op zich wel een goed idee Het gaat niet eens zo zeer om het fluiten zelf, maar met name om de agressie die je achter je aan krijgt als je niet reageert op het gefluit. Ik zou het wel hilarisch vinden als ik word gevolgd door zo'n ventje en ik zie hem een boete krijgen
"Would you guys stop it already?! Did you ever think that maybe there's more to life than being really, really, really, ridiculously good looking?"
  FOK!fotograaf dinsdag 16 december 2003 @ 11:32:58 #20
18921 freud
Who's John Galt?
pi_15451087
Nafluiten?? Hahaha, zijn er nog mensen die dat echt doen? T R I E S T
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
  Moderator dinsdag 16 december 2003 @ 11:39:06 #21
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_15451262
dat peuken-op-de-grond-slinger-verbod vond ik al onmogenlijk na te streven

nu gaan ze eerst naar de dame in kwestie vragen of ze het mooi vond en vervolgens naar de 'belager' om 40 piek te eisen, je zou denken dat het politieapparaat van een stad als Rotterdam belangrijkere zaken om handen heeft maar als dat niet zo is mogen ze gerust dit soort dingen doen van mij ... no point in having these people just standing around on my tax dollars

Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
pi_15451317
Zoals je het gisteren op TV zag (groepjes jongeren op CS die alles met rok nafloten en riepen) ben ik er helemaal voor. Zeker als je hoort dat men, als er niet op het fluiten wordt gereageerd, vaak de achtervolging in zet.

De politie zei trouwens ook dat het geen prioriteit heeft, maar iets om op te letten en het geeft ze een instrument om CS veiliger te maken.

En ja, het waren WEER die jongeren, ja. Het hadden overigens ook andere jongeren kunnen zijn. Maar die waren het weer niet.

"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_15451330
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:44 schreef Posdnous het volgende:
Belachelijk.

Wat moeten bouwvakkers nu doen om de tijd te doden?


Dan maar de radio harder. .
Goan!!!
  dinsdag 16 december 2003 @ 11:43:29 #24
32597 ShaoliN
*BLiNg bLiNG*
pi_15451371
Sommige steden in Nederland hebben blijkbaar het beleid van een kleuterschool nodig. Het zal wel aan het type volk liggen. In weze is het goed vergelijkbaar met het onzin forum hier.
pi_15451403
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:55 schreef MALLENS het volgende:
geld dit ook voor ongewenst na sissen?
Bij ongewenst nasissen krijg je van mij een snoeiharde ram voor je harses.
Scheelt weer poen.
Als het pannen van daken waait
Als het gras naar je voeten graait
Als de wind langs je wangen aait, hier ben ik
pi_15451427
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:41 schreef Jarno het volgende:
Zoals je het gisteren op TV zag (groepjes jongeren op CS die alles met rok nafloten en riepen) ben ik er helemaal voor. Zeker als je hoort dat men, als er niet op het fluiten wordt gereageerd, vaak de achtervolging in zet.

De politie zei trouwens ook dat het geen prioriteit heeft, maar iets om op te letten en het geeft ze een instrument om CS veiliger te maken.

En ja, het waren WEER die jongeren, ja. Het hadden overigens ook andere jongeren kunnen zijn. Maar die waren het weer niet.


Precies. Het gaan niet zo zeer om het fluiten maar om het intimerende gedrag van die jongeren.
pi_15451436
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:54 schreef robh het volgende:
Het is een simpel "gedraag je". Heel makkelijk.

Prima regel. Wie niet horen wil moet maar dokken.


Dan zouden ze dus eigenlijk die vrouwen moeten beboeten die het nafluiten niet willen horen. .
  dinsdag 16 december 2003 @ 11:46:17 #28
19840 Libris
Live from Singapore
pi_15451438
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:45 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

teveel regeltjes...


Valt wel mee hoor, door de regels is de mentaliteit van de mensen aangepast. Zelf vind ik het een goede manier om 'normen en waarden' aan te brengen.

Als er inderdaad veel vrouwen zich bedreigd voelden door fluiten/sissen vind ik het een goede regel.

  dinsdag 16 december 2003 @ 11:47:05 #29
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15451459
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:44 schreef shmoopy het volgende:

[..]

Bij ongewenst nasissen krijg je van mij een snoeiharde ram voor je harses.
Scheelt weer poen.


Maar bij Marokkanen is het meteen eng, dus daar is politie voor nodig
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  dinsdag 16 december 2003 @ 11:48:04 #30
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15451483
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:10 schreef Scandalous het volgende:
Ik vind het op zich wel een goed idee Het gaat niet eens zo zeer om het fluiten zelf, maar met name om de agressie die je achter je aan krijgt als je niet reageert op het gefluit. Ik zou het wel hilarisch vinden als ik word gevolgd door zo'n ventje en ik zie hem een boete krijgen
*fwiet*
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_15451490
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:47 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Maar bij Marokkanen is het meteen eng, dus daar is politie voor nodig


Kennelijk. Maar hey, het gebrek aan opvoeding hoeft toch niet ONS probleem te zijn? Of het probleem van mijn vriendin laat op de avond te CS?
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  FOK!fotograaf dinsdag 16 december 2003 @ 11:48:55 #32
18921 freud
Who's John Galt?
pi_15451508
Alle vrouwen in sluiers en burqua's om de mannen niet uit te lokken .
Ik nuf je seuk!
Ik hier?
If it's free, you're the product!
pi_15451561
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:47 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Maar bij Marokkanen is het meteen eng, dus daar is politie voor nodig


Het zal ongetwijfeld erg onverstandig zijn, maar zal me niet tegenhouden.
Als het pannen van daken waait
Als het gras naar je voeten graait
Als de wind langs je wangen aait, hier ben ik
pi_15451571
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:46 schreef PrivateRyan het volgende:

[..]

Dan zouden ze dus eigenlijk die vrouwen moeten beboeten die het nafluiten niet willen horen. .


.
Goan!!!
  dinsdag 16 december 2003 @ 11:53:09 #35
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15451605
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:48 schreef Jarno het volgende:

[..]

Kennelijk. Maar hey, het gebrek aan opvoeding hoeft toch niet ONS probleem te zijn? Of het probleem van mijn vriendin laat op de avond te CS?


Maar is het feit dat mensen nu eenmaal banger zijn voor Marokkanen dan voor Nederlanders die misschien hetzelfde zouden kunnen doen reden om met twee maten te meten?
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_15451705
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:53 schreef Posdnous het volgende:

[..]

Maar is het feit dat mensen nu eenmaal banger zijn voor Marokkanen dan voor Nederlanders die misschien hetzelfde zouden kunnen doen reden om met twee maten te meten?


Als ik langs bouwvakkers loop en nagefloten wordt gebeurt dat met een geintje, er wordt zelfs soms een praatje gemaakt.
De heren hebben laten weten dat ze het er visueel allemaal wel mee eens zijn, maar wel met respect voor mij als persoon, dat merk je nl als vrouw snel genoeg.

Sissen is een afkeurend geluid maken tegen de vrouw in kwestie, en allochtone jongeren die mij nafluiten doen dat op een heel andere manier dan de betreffende bouwvakkers.
Op een respectloze je-bent-alleen-maar-een-ding manier.

[zucht]
niet allemaaaaal natuurlijk
[/zucht]

Als het pannen van daken waait
Als het gras naar je voeten graait
Als de wind langs je wangen aait, hier ben ik
pi_15451740
Shmoopy was me voor.

Daarnaast, wie z'n billen brandt moet op de blaren zitten.

"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_15451758
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:57 schreef shmoopy het volgende:


Als ik langs bouwvakkers loop en nagefloten wordt gebeurt dat met een geintje, er wordt zelfs soms een praatje gemaakt.
De heren hebben laten weten dat ze het er visueel allemaal wel mee eens zijn, maar wel met respect voor mij als persoon, dat merk je nl als vrouw snel genoeg.


Zal ik ff laten weten waar we bezig zijn. .
Goan!!!
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:00:10 #39
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_15451762
Kom op zeg dit is echt bespóttelijk!

Ik kom zelf héél veel op Rotterdam Centraal, ook 's avonds en 's nachts en inderdaad: er wordt geroepen, er wordt gesist en soms ook meegelopen... BIG DEAL!
Afhankelijk van mijn bui negeer ik het, verzoek ik ze vriendelijk om weg te gaan of geef ik een grote bek. Soms is het grappig, sommige mannetjes zijn vermoeiend en ik heb ook wel eens een soort "opvoedkundig" gesprek gehouden midden in de nacht ("Als je me echt een mooi meisje vindt kun je dát beter zeggen en niet die ranzige zooi die je net uitbraakte!"... het hielp nog ook! ).
Maar in al die keren heb ik me echt nóóit bedreigd gevoeld. Zie het voor wat het is: een stel onnozele pubers op zoek naar aandacht. Sommige mensen zoeken dat op een forum, anderen op een Centraal Station, blijkbaar

Op het moment dat er écht iets aan de hand is moet de politie natúúrlijk ingrijpen. Maar je hoeft ook niet gelijk op de kast te zitten als iemand een beetje onnozel staat te vuilbekken, of op zijn eigen infantiele wijze zijn waarderinmg laat blijken!

Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
pi_15451771
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 11:59 schreef BertusStaigerpaip het volgende:

[..]

Zal ik ff laten weten waar we bezig zijn. .


Sgoe, ik loop graag even langs.
Als het pannen van daken waait
Als het gras naar je voeten graait
Als de wind langs je wangen aait, hier ben ik
pi_15451841
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:00 schreef Hik het volgende:
Kom op zeg dit is echt bespóttelijk!
Voor sommige vrouwen is het wel degelijk bedreigend,
en het wordt ook nog afhankelijk gemaakt van de situatie.
JIJ voelt je niet bedreigd, maar jij bent niet de norm, net zomin als ik dat ben.

Zoals gezegd, het is situatie-afhankelijk.

Als het pannen van daken waait
Als het gras naar je voeten graait
Als de wind langs je wangen aait, hier ben ik
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:03:56 #42
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15451860
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:00 schreef Hik het volgende:
Op het moment dat er écht iets aan de hand is moet de politie natúúrlijk ingrijpen. Maar je hoeft ook niet gelijk op de kast te zitten als iemand een beetje onnozel staat te vuilbekken, of op zijn eigen infantiele wijze zijn waarderinmg laat blijken!
Precies, maar omdat mensen bij buitenlanders eerder angstig worden (om wat voor reden dan ook) vatten ze het vaak allemaal negatiever op. Natuurlijk zijn er uitzonderingen die te ver gaan qua intimidatie en die moeten direct aangepakt worden, maar ik heb het nu over wat fluiten).

De vraag is dus of het probleem bij de fluiter ligt of bij de interpretatie van de geflotene

When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_15451866
quote:
BIG DEAL!
Nee, dat gevoel komt uit de lucht vallen zeker?!
quote:
"We kregen zoveel klachten van vrouwen die zich op en rond het station bedreigd en geïntimideerd voelden door rondhangende, fluitende en sissende jongeren, dat we hebben gezocht naar een manier om daar wat aan te doen" , licht Veeneman het opmerkelijke Rotterdamse initiatief toe.
Tof dat jij er zo makkelijk mee om kunt gaan, veel andere vrouwen echter niet.
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
pi_15451895
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:03 schreef Posdnous het volgende:

De vraag is dus of het probleem bij de fluiter ligt of bij de interpretatie van de geflotene


He jah, draai het ff lekker om. Ze hebben zich GVD maar te gedragen, is dat nou zo moeilijk?
"I'm interested in anything about revolt, disorder, chaos, especially activity that appears to have no meaning.
It seems to me to be the road toward freedom. - Jim Morrison"
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:14:41 #45
407 Hik
La vida es un carnaval
pi_15452144
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:03 schreef shmoopy het volgende:
Zoals gezegd, het is situatie-afhankelijk.
Ben ik helemaal met je eens. Maar ik heb ook wel eens het idee dat het een beetje van iemands bui afhangt: als ik een kutbui heb verdraag ik het ook allemaal wat minder en ik ken genoeg dames die dan ook maar gelijk op de kast zitten. Dan maar gelijk verwachten dat de politie daarop is ingericht vind ik... niet kloppen.

Een gevóel van bedreiging is naar, maar is niet gelijk aan een daadwerkelijke bedreiging!

Soms laten mensen zich wel érg veel aanpraten door alle nare, enge dingen die ze horen. Het ís gewoon niet zo dat je gelijk een mes tussen je ribben hebt als je een keer wat terugzegt. En dat is een beetje de tendens van dit soort gesprekken. De politie kán nu eenmaal niet overal tegelijk zijn en niet alle situaties waarin mensen zich bereigd voelen vallen in regeltjes te vangen. Dus af en toe zelf wat zeggen kan helemaal geen kwaad.

Het is een beetje dezelde discussie als het niet meer alleen met de trein kunnen, wat sommigen een aantal weken geleden beweerden: Het is een gevóel wat mensen hebben en wat alleen maar wordt gevoed... Eerlijk gezegd vind ik dat gevaarlijker voor Nederland dan een paar gefrustreerde pubers zonder fatsoen op Rotterdam Centraal!

Travel is fatal to prejudice,bigotry and narrow-mindedness and many of our people need it solely on these accounts. Broad, wholesome, charitable views of men and things cannot be acquired by vegetating in one corner of the earth all one's lifetime.
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:18:34 #46
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_15452222
Dat word weer ouderwets naroepen
[KNE]-Mod
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:19:16 #47
21551 tvlxd
kerngeleerde
pi_15452234
En krijgen die woivuh dan ook een aantrekkelijkheidsverbod, ?

Dit zal een hoop gefrustreerde allochtonen opleveren, zeg, ja, Leefbaar Rotterdam creërt zo wel haar herverkiezing.

kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
1 kernfysicus
pi_15452259
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:14 schreef Hik het volgende:
Een gevóel van bedreiging is naar, maar is niet gelijk aan een daadwerkelijke bedreiging!
Je hebt ook wel gelijk, maar het punt is dat het meelopen, cirkelen, sissen, etc ook intimiderend/bedreigend gedrag kan zijn. En ik vind het prima dat de politie daar eindelijk iets tegen doet.
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:21:32 #49
3936 ThE_ED
engu twiekur
pi_15452282
Ik heb er ook altijd zo'n last van als ik door vrouwen en homo's word nagefloten, maar jah, je leert er op den duur wel mee leven
[KNE]-Mod
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:22:04 #50
21551 tvlxd
kerngeleerde
pi_15452298
Plots denk ik aan dat topic van zo'n jongeman die wel even ruzie ging zoeken met zijn zusje lastigvallende rotjongeren.
kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
1 kernfysicus
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:25:04 #51
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15452367
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:22 schreef tvlxd het volgende:
Plots denk ik aan dat topic van zo'n jongeman die wel even ruzie ging zoeken met zijn zusje lastigvallende rotjongeren.
Ik had 'm al verdrongen.
When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
pi_15452524
quote:
Afgelopen weekeinde werd bekend dat het in de Maasstad voortaan ook afgelopen is met het nafluiten van vrouwen: wie op het Centraal Station dames lastig valt met gefluit riskeert zelfs een boete van 40 euro.
Kunnen ze niet beter die hangjongeren het station uittrappen? Er staan dagelijks tientallen mensen doelloos voor zich uit te staren, maakt niet uit welk tijdstip. En wat ze er doen is ook een raadsel. Laat de politie ze vriendelijk verzoeken het CS te verlaten, en als ze er even later nog staan te hangen, op de bon slingeren. Ben je ook meteen van het gefluit af
I don't suffer from insanity; I enjoy every minute of it!
pi_15452542
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 12:14 schreef Hik het volgende:
-knip-
Ik snap heel goed wat je bedoelt en ben het er zeker niet mee oneens, maar...

Alles valt binnen een context te bezien, that's life.
Als er bij je ingebroken wordt vraagt de politie ook niet of je echt heel erg gehecht was aan je spulletjes of dat de dief dingen heeft meegenomen die jou toch niet zo boeiden.
Betreffende inbreker (praktijk is anders maar je snapt me wel) krijgt gewoon dezelfde straf.

In dit geval wordt dat wel gedaan, je krijgt als vrouw het recht en de bescherming (als je het zelf niet durft) om die klojo's aan te pakken, maar als je je er niet door bedreigd voelt is er niks aan de hand.
Voel je je wel bedreigd en durf je er zelf niet op af te stappen dan doet de politie dat dus voor je, en dat is nu precies de bescherming die ik als zeer prettig en ook als mijn recht beschouw.

Zelf zal ik er niet zo snel gebruik van maken, ik heb over het algemeen mijn mondje wel klaar, maar door deze maatregel zal ten eerste het gedrag wat afnemen, en ten tweede zorgen dat vrouwen die er echt last van hebben niet als angsthaasjes over straat hoeven.

Je reactie zou kunnen zijn dat ze echte boeven moeten gaan vangen, maar ik denk dat het heel zinvol is de jeugd op deze manier al te laten zien dat met dit soort dingen de maatschappij afglijdt, en elke kleine grens die overschreden wordt de grotere grenzen dichterbij brengt.
Ook als opvoedende en preventieve maatregel vind ik dit dus een goed idee.

Als het pannen van daken waait
Als het gras naar je voeten graait
Als de wind langs je wangen aait, hier ben ik
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:30:47 #54
21551 tvlxd
kerngeleerde
pi_15452549
Je zou het ook kunnen opvatten als een verbod op potloodventen.
kern·ge·leer·de (de ~ (m.))
1 kernfysicus
  dinsdag 16 december 2003 @ 12:35:41 #55
8372 Bastard
Persona non grata
pi_15452660
Wat een flauwekul ergens zeg,.. maar goed, de enige "jongeren" die ik dat heb zien doen had ik toch al een aversie tegen.
The truth was in here.
pi_15454220
Mag je nog wel adem halen in Rotterdam? Als ze zo doorgaan durf ik daar zeker geen van mijn schitterende fluitconcerten meer te geven. Ik ga voortaan dan wel naar Den Haag, voor zo lang het duurt dat daar ook geen regels worden opgesteld om je vrij te bewegen.
Boeven en gespuis horen in de politiek niet thuis.
pi_15456104
Typisch Nederland

Sinds maanden schreeuwt hier alles om;
Zero Tollerance,
Neem maar een voorbeeld aan New York
Hard aanpaken

Dan gebeurt precies dat , waar men om vraagt.

Staan ze allemaal weer met de wolven mee te huilen

"BELACHELIJK"

Het enige belachelijke is de hypocrisie van velen hier

pi_15457051
Goede zaak wat mij betreft. Groepen jongeren die overlast bezorgen konden moeilijk worden aangepakt. Die overlast bestaat vooral uit het lastigvallen van meisjes/vrouwen en andere voorbijgangers. Vaak worden ze dan weg gestuurd maar staan ze er 10 minuten later weer.
Nu heeft de politie een keer een middel om er ook echt wat aan te doen.
Het lijkt nu of Rotterdam een soort Singapore aan het worden is maar in de praktijk zal het de veiligheid in het centrum en centraalstation alleen maar ten goede komen.

Veel mensen lopen altijd maar te zeiken dat de politie nooit iets doet maar als er dan een keer zo'n maatregel komt om de politie wat meer slagkracht te geven is het ook weer niet goed.

2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
  dinsdag 16 december 2003 @ 16:20:21 #59
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_15458334
quote:
Volgens de Rotterdamse politie is het Centraal Station al jarenlang een plek waar jongeren zich verzamelen om 'naar mooie vrouwen te kijken'. Daarbij gaat een aantal, met name allochtonen, in hun poging om contact te maken vaak ver over de schreef. Veeneman: " Één van de jongens die zijn aangehouden wegens het intimideren van een vrouw verklaarde dat hij dat deed omdat hij al een hele tijd op zoek was naar een vriendin.
Dus we zien BHFH wat minder op Fok! de komende tijd.
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_15458537
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:41 schreef Karzeuler het volgende:
Dit stond op de Telegraaf site
[..]

Ik fluit zelf nooit naar vrouwen, maar die regel vind ik toch wel overdreven.
Nederland begint steeds meer op Singapoor te lijken met al die belachelijke regeltjes


ik vind dit een goede regel, want het kan erg intimiderend overkomen.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_15458777
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:27 schreef JohnDope het volgende:

[..]

ik vind dit een goede regel, want het kan erg intimiderend overkomen.


Nederlanders zouden zich eens wat minder angstig moeten gedragen. Door dit soort regeltjes wek je de indruk dat dergelijke non-angst gegrond is.
  dinsdag 16 december 2003 @ 16:36:52 #62
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_15458791
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 14:58 schreef CANARIS het volgende:
Typisch Nederland

Sinds maanden schreeuwt hier alles om;
Zero Tollerance,
Neem maar een voorbeeld aan New York
Hard aanpaken

Dan gebeurt precies dat , waar men om vraagt.

Staan ze allemaal weer met de wolven mee te huilen

"BELACHELIJK"

Het enige belachelijke is de hypocrisie van velen hier


Misschien dat de 'huilende' mensen niet dezelfde mensen zijn als de mensen die schreeuwen? Ik noem maar wat hoor

Of misschien dat de 'huilende' mensen wel schreeuwen om aanpak van totaal andere dingen? Ik noem maar wat hoor
En sinds waneer betekent het vragen om aanpak dat iemand het automatisch met elke maatregel (hoe belachelijk deze in de ogen van de persoon ook is) eens moet zijn?

Als een schoolmeester tegen een vader zegt "misschien moet u wat strenger zijn!" betekent dat toch niet automatisch dat deze schoolmeester het er dus maar mee eens moet zijn wanneer vader kind-lief daarna het ziekenhuis inslaat?

[Dit bericht is gewijzigd door KreKkeR op 16-12-2003 16:39]

Krekker is de bom!
  dinsdag 16 december 2003 @ 16:38:41 #63
24114 --H-I-M--
beyond redemption...
pi_15458849
Ik denk dat als je dit verbod es serieus aan zou vechten dat je de zaak wint. Waar slaat zoiets nou toch weer op?!?
  dinsdag 16 december 2003 @ 16:42:36 #64
24114 --H-I-M--
beyond redemption...
pi_15458985
quote:
Volgens de Rotterdamse politie is het Centraal Station al jarenlang een plek waar jongeren zich verzamelen om 'naar mooie vrouwen te kijken'.
En wat denk je wat al die duizenden nederlanders doen die 's zomers op terrasjes zitten?
pi_15459009
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:36 schreef gelly het volgende:
Nederlanders zouden zich eens wat minder angstig moeten gedragen. Door dit soort regeltjes wek je de indruk dat dergelijke non-angst gegrond is.
Tuurlijk, schuif problemen maar weer af op mensen die zich in jouw ogen onterecht bedreigt voelen.

Ze voeren niet voor niks zo'n regel in. Er zal dus echt wel wat aan de hand zijn.

2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_15459011
Ik vind het wel een goed idee. Zoals je in het artikel kon lezen geldt het alleen op CS, dus er worden geen bouwvakkers van de steigers geplukt. Het verschil met de bouwvakkers is ook: die blijven op hun steiger. Als je op CS wordt nagefloten door een of andere creep, en je reageert niet, gaat die engerd ook nog achter je aan lopen. En als je dan vriendelijk "rot op" zegt, dan willen ze je ineens doodmaken. Want dan ben je arrogant.
pi_15459129
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:43 schreef Dutch_Courage het volgende:

[..]

Tuurlijk, schuif problemen maar weer af op mensen die zich in jouw ogen onterecht bedreigt voelen.


Ik schuif geen probleem af, er is immers geen probleem. Ja, in het hoofd van nagefloten vrouwen. Maar die gaan vast ook niet naar een kroeg of zuidelijk vakantieland. Je zal maar aandacht krijgen zeg. Sommige vrouwen zouder er een moord voor doen om nagefloten te worden
pi_15459132
Mensen als je toch nooit fluit, wat kan jou het nou schelen dat ze het verbieden?
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_15459152
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:42 schreef --H-I-M-- het volgende:
En wat denk je wat al die duizenden nederlanders doen die 's zomers op terrasjes zitten?
Kijken is iets anders dan fluiten, er achteraan lopen en meisjes voor hoer uitmaken wanneer ze er niet van gediend zijn want dat is wat er dus aan de hand is.

"Maar lastigvallen en uitschelden is toch wat anders dan fluiten??"

Inderdaad, maar je moet het bij de kern aanpakken. Iedereen weet dat het op het css anders overkomt dan in andere situaties.

2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_15459242
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:46 schreef Dutch_Courage het volgende:

[..]

Kijken is iets anders dan fluiten, er achteraan lopen en meisjes voor hoer uitmaken wanneer ze er niet van gedient zijn want dat is wat er dus aan de hand is.


Ja inderdaad.
Dat 'hoer' snap ik trouwens nooit. Negeer je ze, ben je een hoer.
pi_15459245
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:46 schreef Dutch_Courage het volgende:

[..]

Kijken is iets anders dan fluiten, er achteraan lopen en meisjes voor hoer uitmaken wanneer ze er niet van gedient zijn want dat is wat er dus aan de hand is.


Dan kunnen ze beter een samenscholings of hangverbod instellen bij het CS, ipv zo'n onzinnige anti-fluit maatregel.
pi_15459285
- ff normaal doen. -

[Dit bericht is gewijzigd door robh op 16-12-2003 16:53]

"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_15459297
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:49 schreef Toeps het volgende:

[..]

Ja inderdaad.
Dat 'hoer' snap ik trouwens nooit. Negeer je ze, ben je een hoer.


Vaak ben je ook nog eens een "Nederlandse hoer" aangezien het vaak om een bepaalde bevolkingsgroep gaat die dit prehistorische gedrag vertoond.
2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_15459669
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:50 schreef JohnDope het volgende:
- ff normaal doen. -
Ik vond dit wel een normale reactie, want ik begrijp niet dat mensen zo erg anti-fluitverbod zijn.

Als je gewoon een normale man bent, die niet asociaal naar vrouwen zit te fluiten dan hoef je toch ook niet te klagen over deze regel!

"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_15459767
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 16:49 schreef gelly het volgende:
Dan kunnen ze beter een samenscholings of hangverbod instellen bij het CS, ipv zo'n onzinnige anti-fluit maatregel.
Een samenscholingsverbod op een centraalstation... Dat werkt niet echt lijkt me, tenzij je alleen bepaalde groepjes aan gaat pakken, maarja, dat is discriminatie he, en dat mag niet...
2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_15459785
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:08 schreef Dutch_Courage het volgende:

[..]

Een samenscholingsverbod op een centraalstation... Dat werkt niet echt lijkt me, tenzij je alleen bepaalde groepjes aan gaat pakken, maarja, dat is discriminatie he, en dat mag niet...


En een hangverbod ?
pi_15459861
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:09 schreef gelly het volgende:

[..]

En een hangverbod ?


Gelly vertel ons eens eerlijk ben jij iemand die vrouwen na fluit?? Zo kom je wel over namelijk.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_15460134
Prima plan Laat die wanhopige mannetjes maar fluiten naar hun moeders ofzo als ze niets te doen hebben.
pi_15460279
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 10:45 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

teveel regeltjes...


Stokslagen op je bips .
  dinsdag 16 december 2003 @ 17:35:56 #80
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_15460475
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:12 schreef JohnDope het volgende:

[..]

Gelly vertel ons eens eerlijk ben jij iemand die vrouwen na fluit?? Zo kom je wel over namelijk.


Waar baseer je dit in hemelsnaam op
Krekker is de bom!
pi_15460621
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:35 schreef KreKkeR het volgende:

[..]

Waar baseer je dit in hemelsnaam op


moet je even terug lezen jongen.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
  dinsdag 16 december 2003 @ 17:50:52 #82
13042 KreKkeR
Waddap homie
pi_15460846
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:41 schreef JohnDope het volgende:

[..]

moet je even terug lezen jongen.


Oh? Ik heb alle posts inclusief die van Gelly gelezen maar kan het niet vinden hoor...

Mijn vraag was ook een retorische vraag. Met andere woorden: je praat poep; jouw bewering dat Gelly op een dusdanige manier overkomt slaat totaal nergens op. Zo duidelijker?

Krekker is de bom!
pi_15460871
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:50 schreef KreKkeR het volgende:

[..]

Oh? Ik heb alle posts inclusief die van Gelly gelezen, maar kan het niet vinden hoor...

Mijn vraag was ook een retorische vraag. Met andere woorden: je praat poep; jouw bewering dat Gelly op een dusdanige manier overkomt slaat totaal nergens op. Zo duidelijker?


Dan heb je het kennelijk niet goed gelezen.
Lees het nog maar een keer door, wie weet begint het te dagen.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_15460934
"Het gaat om ongewenst fluitgedrag", benadrukt woordvoerder Huub Veeneman van de Rotterdamse politie. "Want niet alle vrouwen storen zich er aan. Een enkeling ervaart het zelfs als een compliment. Als we zien dat een vrouw wordt aangesproken of nagefloten, vragen we haar daarom eerst of ze er last van had, voordat we een prent uitschrijven voor de belager."

Dit vind ik toch wel het mooiste stuk uit de tekst. Die agenten vallen die vrouwen toch ook lastig! De dames moeten dus gewoon zeggen: "Ik heb last van u agent, geef uzelf maar een boete en laat die jongen maar rustig fluiten"

Ware Wijsheid Liefdevolle Vrede
Peaceful Warrior "What are you?" "This Moment"
pi_15461213
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 17:09 schreef gelly het volgende:
En een hangverbod ?
Op welke manier is dat anders dan een samenscholingsverbod?
2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_15461298
Op Rotterdam CS wordt er idd door groepjes jongeren (ik zeg niet uit welk land ze komen ) behoorlijk aggressief gedrag vertoond tegen Dames. Ik ga er ook vanuit dat die regel met dat te maken heeft en dat het gefluit van bolle bouwvakkers niet zo'n groot probleem zal zijn....
Bij Disneykand sluit alles, behalve de souvenirwinkels
pi_15461376
yeah ik kan het wel begrijpen ;-)
al die nare freakz ;0)
  dinsdag 16 december 2003 @ 18:17:27 #88
262 Re
Kiss & Swallow
pi_15461380
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 18:09 schreef Dutch_Courage het volgende:

[..]

Op welke manier is dat anders dan een samenscholingsverbod?


hangen kan je ook in je eentje, samenscholen niet
04-08-11, 02-02-12, 20-06-14, 13-08-15
  dinsdag 16 december 2003 @ 19:28:29 #89
54997 Posdnous
Moslima-knuffelaar
pi_15462958
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 18:13 schreef mabit het volgende:
Op Rotterdam CS wordt er idd door groepjes jongeren (ik zeg niet uit welk land ze komen ) behoorlijk aggressief gedrag vertoond tegen Dames. Ik ga er ook vanuit dat die regel met dat te maken heeft en dat het gefluit van bolle bouwvakkers niet zo'n groot probleem zal zijn....
Als ze nou boetes uitschrijven voor figuren die die dames op agressieve manier lastigvallen of achterna lopen en intimideren...oke, dat vind ik logisch. Maar om ze te pakken op fluiten???? En dat is dan bij de wortel aanpakken???

Zelden zoiets belachelijks gehoord.

When it comes to being Plug 1, it's just me, myself and I
  dinsdag 16 december 2003 @ 19:48:05 #90
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_15463450
geef die gasten een blokfluit, dan kunnen ze misschien nog wat geld verdienen.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_15465038
quote:
Maar om ze te pakken op fluiten???? En dat is dan bij de wortel aanpakken???
Juridisch gezien is het allemaal moeilijk te regelen. Daarom moeten ze hun toevlucht nemen tot dit soort oplossingen die vervolgens van de totaal verkeerde kant worden belicht in de media....
Bij Disneykand sluit alles, behalve de souvenirwinkels
pi_15470962
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 18:17 schreef Re het volgende:
hangen kan je ook in je eentje, samenscholen niet
Klopt maar hoeveel jongeren "hangen" er nou in hun eentje?
2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_15471020
quote:
Op dinsdag 16 december 2003 20:54 schreef mabit het volgende:

[..]

Juridisch gezien is het allemaal moeilijk te regelen. Daarom moeten ze hun toevlucht nemen tot dit soort oplossingen die vervolgens van de totaal verkeerde kant worden belicht in de media....


2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
pi_15471063
quote:
Op woensdag 17 december 2003 00:13 schreef Dutch_Courage het volgende:

[..]

Klopt maar hoeveel jongeren "hangen" er nou in hun eentje?


Dat maakt toch niet uit ? Als een samenscholingsverbod niet gewenst is, kun je iedereen gewoon individueel aanpakken.
  woensdag 17 december 2003 @ 10:39:00 #95
3647 B.R.Oekhoest
Taalpotpourrist Berend Rinus
pi_15476409
Zangeres Hanny "ik fluit naar alle mannen in een korte broek" woont toch niet in Rotterdam hoop ik?
De moraal zit in een crisis, niemand weet meer wat van wie is.
Mijn broer Tinus zeker niet; de minkukel neemt steeds ongevraagd bezit van mijn FOK!account. Beste vent wel verder, overigens: http://fotoboek.fok.nl/Tinus_O..
pi_15480008
Boete's voor nafluiten...is het nog niet wat vroeg voor 1 april grappen?
pi_15480216
het wordt steeds gekker en gekker in dit land

je kan tegenwoordig no beter iemand neersteken dan dat je een je een meisje nafluit

ja hallo waar zijn we nou helemaal mee bezig
het is hiet geen politiestaat ofzo

nog effe en je moet vragen of je mag ademen

pi_15480279
Fluitverbod op een station? Zullen de conducteurs leuk vinden.
It's easy... Nederland - Duitsland: 3-1
pi_15480502
Dus ik kan aangifte doen als ik ongewenst nagefloten word ?

Béééétje overdreven vind ik het wel hoor ..... ik begrijp dat het niet altijd leuk is maar je kan er toch van uit gaan dat het goed bedoeld is lijkt me.

Het ligt er ook aan op welke manier het gebeurt denk ik. En misschien ook wel door wie.

And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
  woensdag 17 december 2003 @ 13:10:37 #100
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_15480552
Straks krijgen we nog draaideurfluiters !
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_15481724
quote:
Op woensdag 17 december 2003 13:10 schreef ondeugend het volgende:
Straks krijgen we nog draaideurfluiters !

Draaideurfluiters

Ik begin af en toe echt een beetje te twijfelen aan het nedrlandse systeem hoor! Mensen ¤ 40,- laten betalen voor fluiten, hoe ga je dat controleren. "Maar meneer agent, ik floot gewoon een liedje.."

Uhm...
pi_15482045
quote:
Veeneman: "Één van de jongens die zijn aangehouden wegens het intimideren van een vrouw verklaarde dat hij dat deed omdat hij al een hele tijd op zoek was naar een vriendin."

[Dit bericht is gewijzigd door GewoonPim op 17-12-2003 14:02]

pi_15482152
quote:
Op woensdag 17 december 2003 13:50 schreef Fool het volgende:
Ik begin af en toe echt een beetje te twijfelen aan het nedrlandse systeem hoor! Mensen ¤ 40,- laten betalen voor fluiten, hoe ga je dat controleren. "Maar meneer agent, ik floot gewoon een liedje.."
Je moet het zien als een middel voor de politie lastige mensen van het station te kunnen verwijderen. Niets meer en niets minder.
Als de politie iemand gewoon wegstuurd maakt dat totaal geen indruk en staan ze er 5 minuten later weer.

En over dat controleren, jouw woord tegen dat van een agent...

2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
  woensdag 17 december 2003 @ 14:19:10 #104
53708 ondeugend
Lost in Sound
pi_15482517
quote:
Op woensdag 17 december 2003 14:05 schreef Dutch_Courage het volgende:

[..]

Je moet het zien als een middel voor de politie lastige mensen van het station te kunnen verwijderen. Niets meer en niets minder.
Als de politie iemand gewoon wegstuurd maakt dat totaal geen indruk en staan ze er 5 minuten later weer.

En over dat controleren, jouw woord tegen dat van een agent...


Ik denk dat een agent liever echte boeven vangt ..... in de praktijk zal het er dus op neerkomen dat van deze mogelijkheid geen gebruik wordt gemaakt.
Stormpje in een glas water dus.
And everything under the sun is in tune
But the sun is eclipsed by the moon.
And Prince is still here!
pi_15483187
Gaan we straks ook een wet maken als verbod om op straat te spugen? Of een verbod op neuspeuterij, onwelriekende geuren bij je te dragen, schreeuwen etc.

Het gaat steeds meer richting Amerika op.

pi_15502687
quote:
Op woensdag 17 december 2003 14:41 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
Het gaat steeds meer richting Amerika op.
Het Amerika waar je op elke hoek van de straat een vuurwapen kunt kopen?

Ik denk meer dat je Singapore bedoeld.

2007: Kuala Lumpur, Perhentian Islands, Kreta, Luxemburg, Rome
2008: Gerlos, Bern, Valencia, Ibiza, Madrid, Boekarest, Dublin, Londen
2009: Hamburg, Riga, Praag, Ibiza, Krakau, Budapest, Bratislava
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')