quote:Op woensdag 14 januari 2004 12:09 schreef Forumschorem het volgende:
Beledig een groep Marokkanen en laat 'per ongeluk' een papiertje met je (je buren dus) adres erop vallen wanneer je wegrent.
Jij stemt zeker SPquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 11:48 schreef LaTiNo het volgende:
<knip>
Jij bent toevallig de buurjongen van de Topicstarter?quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 04:23 schreef pieter_pontiac het volgende:
Is dit huilie-topic er nu alweer
quote:Op donderdag 20 november 2003 19:00 schreef Vampier het volgende:
Daar wordt op de muur geklopt
Hard geklopt
Muur kapot
Daar wordt op de muur geklopt
Wie zal dat zijn?
tja eens een tokkie altijd een tokkiequote:Op donderdag 28 oktober 2004 08:27 schreef LaTiNo het volgende:
zucht, ik heb er weer een deuk bij in de auto van mijn vriending. Gevalletje deur openrammen tegen de auto naast je en geen briefje achterlaten. Buren Bedankt!!
Zo zie je maar weer, je kunt een Tokkie in een net rijtjeshuis zetten, maar de White Trash genen krijg je er toch niet uit...
Als ik zo jouw reacties lees zou ik niet bij jou in de buurt willen wonenquote:Op maandag 1 november 2004 08:37 schreef LaTiNo het volgende:
Hmmm, misschien wel geinig om elkaas buren te terroriseren terwijl je zelf een hele goeie alibi hebt...![]()
Quarantaine.quote:Op maandag 1 november 2004 19:38 schreef Geqxon het volgende:
Heerlijke tip:
Kit ramen, deuren alles dicht met een pattex supermontage kut. Vergeet geen enkele spleet. Hang bordjes: "Quarenteine" (schrijf ik dat goed?) opKijken hoe lang ze je binnen kan laten
onlangs een mooie subtitle gezien!quote:Op maandag 1 november 2004 20:01 schreef NiGeLaToR het volgende:
[..]
Als ik zo jouw reacties lees zou ik niet bij jou in de buurt willen wonen
Je moet - als je serieus alleen maar uit verdediging handelt - niet dieper dalen dan de mensen waar je ruzie mee hebt hoor
het was pas 2 uur 's nachts.quote:Op maandag 1 november 2004 18:25 schreef Djeez het volgende:
Ik ben bang voor mijn buurman. De nacht van zaterdag op zondag, had ik om 3 uur 's nachts nog, zij het zachtjes, de muziek aan. Ik zong wel luidkeels mee. Toen ging de telefoon, ik besloot wijselijk hem niet op te nemen.
De volgende morgen check ik het antwoordapparaat, en daar staat een briesende buurman op. Hij dreigt ons huis in puin te slaan. Eigenlijk viel er niks te zeuren, want aangezien de klok werd terug gezet, was het nog maar 2 uur. Maarre, ik knijp hem nu wel voor deze 67-jarige en sullige nietsnut.
De woningbouwvereniging kwam vanmorgen al bij mijn vrouw aan de deur om te zeuren. Volgende keer politie aan de deur-> weg stereo en PCquote:Op dinsdag 2 november 2004 13:03 schreef mooiegek het volgende:
[..]
het was pas 2 uur 's nachts.![]()
jij bent hier de tokkie/aso/enz. die vent heeft juist groot gelijk.
Dat zouden ze bij alle aso's moeten doen! Ik geef je buurman -en de politie- groot gelijk.quote:Op dinsdag 2 november 2004 17:42 schreef Djeez het volgende:
[..]
De woningbouwvereniging kwam vanmorgen al bij mijn vrouw aan de deur om te zeuren. Volgende keer politie aan de deur-> weg stereo en PC
Ik zou echt gek worden, echt agressief, ik zou die klere auto van hun helemaal verbouwen... Echt als ik merk dat mijn (over)buren me auto express kapot maken dan komt er zeker payback... En of!quote:Op donderdag 20 november 2003 18:45 schreef Losha het volgende:
Nou wonen we hier al een jaar en het houd niet op.
ik schrijf dit topic eigenlijk ook alleen maar om de stress een beetje van me af te blaten aangezien ik inmiddels erachter gekomen ben dat je er niks aan kan doen :'( ...
maar ja ..ach..die zijn dikke vriendjes met de aso's..dus..a friend of an enemy is also an enemy)
quote:Op vrijdag 12 november 2004 01:18 schreef EmjaY het volgende:
En dan zie je morgen de Tokkies aan komen rijden :')
En nu met alle andere slachtoffers de huurvereniging (en politie?) aanklagen wegens hun lakse houding. Met zijn allen kan je de kosten makkelijk dragen.quote:Op vrijdag 12 november 2004 00:41 schreef Losha het volgende:
ZE ZIJN WEG![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
eindelijk weer rustig![]()
![]()
![]()
![]()
eigenlijk wel héquote:Op vrijdag 12 november 2004 13:15 schreef nipeng het volgende:
[..]
En nu met alle andere slachtoffers de huurvereniging (en politie?) aanklagen wegens hun lakse houding. Met zijn allen kan je de kosten makkelijk dragen.
quote:Op zondag 5 december 2004 14:51 schreef Losha het volgende:
schijnbaar vonden de buren het ook leuk om de schutting mee te nemen
waarvoor ik ze rijkelijk beloont heb met een aangifte wegens diefstal, aangezien ik die schutting van de vorige bewoner heb overgenomen en dat ook schriftelijk heb, ben benieuwd hoe dat verhaal eindigt
(krijg ik ze dan op het end toch nog te pakken op hun eigen domheid)
wie het laatst lacht lacht het hardst, toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |