Een collega wil gaan glaasje draaien en is hier behoorlijk serieus over. Maar ik ben bang dat ze de gevaren niet in ziet. Dus ik ben nu wat op internet aan het zoeken naar goede redenen om het NIET te doen.
Zelf geloof ik in het bestaan van geesten en met glaasje draaien is de kans heel groot dat je boze geesten hier heen haalt.
Als ze een goed medium erbij heeft vind ik het niet erg om te doen, maar om het nu met z'n 2en te doen vind ik persoonlijk behoorlijk link.
Ik ben bang als ik haar er niet vanaf praat dat ze wel iemand anders vind die met haar gaat glaasje draaien. Met alle gevolgen van dien.
Respect voor de doden.
Wie kan mij helpen.
quote:Doe het dan en aanvaar de ervaring
Op maandag 10 november 2003 19:46 schreef WebVoice het volgende:
k zie geen redenen om 't niet te doen
quote:Ga lekker je gang maar als het fout gaat kom dan niet aanzeiken dat je huilie moet.
Op maandag 10 november 2003 19:50 schreef spookie het volgende:[..]
Doe het dan en aanvaar de ervaring
![]()
quote:Ik heb het ongeveer 15 keer gedaan. Er is nog nooit iets vreemds gebeurd.
Op maandag 10 november 2003 19:50 schreef spookie het volgende:[..]
Doe het dan en aanvaar de ervaring
![]()
En het is om een collega te overtuigen om het NIET te doen
quote:Zeik op man.
Op maandag 10 november 2003 20:01 schreef AMADEUZ het volgende:En het is om een collega te overtuigen om het NIET te doen
quote:Bewoog het glaasje niet dan?
Op maandag 10 november 2003 19:57 schreef Disorder het volgende:[..]
Ik heb het ongeveer 15 keer gedaan. Er is nog nooit iets vreemds gebeurd.
quote:Deze had ik via Google al gevonden. meer is natuurlijk altijd mooi mee genomen.
Op maandag 10 november 2003 20:23 schreef Saleheim het volgende:
Ik zou hem dit laten lezen. Vind dit persoonlijk nog een behoorlijk milde tekst maar ik hoop dat het hem aan het denken zet. Succes!http://www.st-jeanne.nl/page24.html
@Furby zeik lekker zelf op als je niet serieus kunt reageren.
quote:wat vind jij vreemd ?
Op maandag 10 november 2003 19:57 schreef Disorder het volgende:[..]
Ik heb het ongeveer 15 keer gedaan. Er is nog nooit iets vreemds gebeurd.
Ik heb nu al een heel dik paket met verhalen over glaasje draaien. Geen 1 is positief. Dat zegt al meer dan genoeg.
quote:nou ja, vreemd... je communiceert met geesten via een bord (ouija dan) dat vind ik vreemd zat. Maar idd, ik heb ook nog nooit echt iets negatiefs meegemaakt. Als je het zelf maar in de hand houdt. Als je gaat beginnen met; knock knock who's there, met de stemming te keten, dan vraag je er gewoon om.
Op maandag 10 november 2003 19:57 schreef Disorder het volgende:[..]
Ik heb het ongeveer 15 keer gedaan. Er is nog nooit iets vreemds gebeurd.
quote:Overtuigend artikel.
Op maandag 10 november 2003 20:23 schreef Saleheim het volgende:
Ik zou hem dit laten lezen. Vind dit persoonlijk nog een behoorlijk milde tekst maar ik hoop dat het hem aan het denken zet. Succes!http://www.st-jeanne.nl/page24.html
Laat iemand mij eens 1 goeie reden geven waarom het aannemelijk is dat de "geest" voortleeft na de dood. Wishful thinking misschien?
quote:Het enige juiste antwoord.
Op dinsdag 11 november 2003 01:06 schreef Najra het volgende:
Het levert extra vuile vaat op.
quote:Ik heb het ook meerdere malen geprobeerd. Waaronder in een toren in een eeuwenoud klooster. Daar zouden toch wel geesten moeten zijn hadden we gehoopt. Maar er is nooit of te nimmer iets vreemds of überhaupt iets gebeurd. Ach ja, we zullen wel iets fout gedaan hebben.
Op maandag 10 november 2003 19:57 schreef Disorder het volgende:[..]
Ik heb het ongeveer 15 keer gedaan. Er is nog nooit iets vreemds gebeurd.
quote:ja, je hebt minstens 1 persoon nodig die boel nept en dus dingen gaat manipuleren.
Op dinsdag 11 november 2003 01:14 schreef Vibromass het volgende:
Ach ja, we zullen wel iets fout gedaan hebben.
Moet ik een hele avond gaan besteden aan glaasjedraaien en dan even op het forum posten dat ik nog steeds leef en dat er geen fuck gebeurt is? Of kom je dan met een ander artikel geschreven door een of andere leipo die er wel een vreemde ervaring mee had?
Wat voor creepy ervaringen heb jij er dan wel niet mee gehad?
quote:Een medium hadden wij er niet bij, nee..
Op dinsdag 11 november 2003 01:22 schreef damster het volgende:[..]
ja, je hebt minstens 1 persoon nodig die boel nept en dus dingen gaat manipuleren.
quote:
Op maandag 10 november 2003 20:23 schreef Saleheim het volgende:
Ik zou hem dit laten lezen. Vind dit persoonlijk nog een behoorlijk milde tekst maar ik hoop dat het hem aan het denken zet. Succes!http://www.st-jeanne.nl/page24.html
quote:Yea right. Waarom zijn er nooit video-opnamen van geweest dan? (En getruucte tellen uiteraard niet mee). Laat me raden, de geesten beseffen dat ze gefilmd worden en komen dan niet?
We weten uit de praktijk dat planten gaan slingeren, lampen aan en uit gaan en voorwerpen verplaatst worden zonder dat iemand ze aanraakt
quote:Ik zou er maar mee ophouden, ze zijn onverbeterlijk in TRU.
Op dinsdag 11 november 2003 01:25 schreef Heliospan het volgende:
Yea right. Waarom zijn er nooit video-opnamen van geweest dan? (En getruucte tellen uiteraard niet mee). Laat me raden, de geesten beseffen dat ze gefilmd worden en komen dan niet?
quote:Mijn excuses. Ik begin een zenuwinzinking te krijgen van al het "I want to believe"-volk in dit forum.
Op dinsdag 11 november 2003 01:26 schreef Steijn het volgende:[..]
Ik zou er maar mee ophouden, ze zijn onverbeterlijk in TRU.
(Bitte niet weg-editen, ik zal mn smoel verder houden.)
quote:
Op dinsdag 11 november 2003 01:24 schreef Vibromass het volgende:
Een medium hadden wij er niet bij, nee..
quote:Excuses zijn nou ook wat overdreven.
Op dinsdag 11 november 2003 01:27 schreef Heliospan het volgende:[..]
Mijn excuses. Ik begin een zenuwinzinking te krijgen van al het "I want to believe"-volk in dit forum.
(Bitte niet weg-editen, ik zal mn smoel verder houden.)
quote:Ik wilde zeggen: omdat het niet werkt, maar dit is idd het enige juiste antwoord.
Op dinsdag 11 november 2003 01:06 schreef Najra het volgende:
Het levert extra vuile vaat op.
Ik moet hier niet komen
Edit: even voor de duidelijkheid: ik respecteer ieders mening en geloof in "meer dan we kunnen zien". Maar dit soort verhalen zijn echt te kinderachtig voor woorden. Glaasje draaien, get a grip.
[Dit bericht is gewijzigd door MindlessWanker op 11-11-2003 01:36]
quote:Nee, dan loop je je een week lang te ergeren. Ik heb ervaring.
Op dinsdag 11 november 2003 01:34 schreef MindlessWanker het volgende:
Ik moet hier niet komen
quote:We zullen wel door boze demonen bezeten zijn
Op dinsdag 11 november 2003 01:35 schreef Steijn het volgende:[..]
Nee, dan loop je je een week lang te ergeren. Ik heb ervaring.
quote:Maar vergeet de CIA niet, die doen er alles aan om het leven van de gewone wereldburger zuur te maken. WTC's opblazen enzo.
Op dinsdag 11 november 2003 01:37 schreef MindlessWanker het volgende:[..]
We zullen wel door boze demonen bezeten zijn
Maakt mij niet uit, al weet ik wel (en ja ik ben vrij nuchter denkend, denk dat het daarom niet zo'n vat op mij had)..dat wat ik gezien en gebeurde niet zo maar wat was.
Heb dus paar keer glaasje gedraaid. 2 x op de basisschool (laatste klas), oa in een oude gymzaal vol met oude troep met vriendjes en de laatste keer met een groepje, jaar of 19, waarvan een paar onder invloed van drank en drugs.
Twee jongens werden echter compleet gek (eentje daarna nog), ze raakten in coma en wij wouden net de ambulance bellen toen ze bijkwamen..hartslag weg noem maar op. Onder het glaasje draaien gebeurden al rare dingen.
Een goede reden om het niet te doen.
Tis geen monopoly. Maar een gevaarlijk spel die je speelt.
quote:Je vraagt erom.
Op dinsdag 11 november 2003 01:58 schreef sweetgirly het volgende:
... en de laatste keer met een groepje, jaar of 19, waarvan een paar onder invloed van drank en drugs.Twee jongens werden echter compleet gek (eentje daarna nog), ze raakten in coma en wij wouden net de ambulance bellen toen ze bijkwamen..hartslag weg noem maar op.
quote:Inderdaad, en zo komen dit soort verhalen ook altijd in de wereld. Het mislukt 10000 keer en die ene keer dat het wel werkt is te wijten aan toeval. Bijvoorbeeld alcohol + drugs
Op dinsdag 11 november 2003 02:00 schreef MindlessWanker het volgende:[..]
Je vraagt erom.
quote:Niet je..hun wel!
Op dinsdag 11 november 2003 02:00 schreef MindlessWanker het volgende:
Je vraagt erom.
Dus toch niet gewoon monopoly dan, dat had bij wijze van voor
hun wel leuk geweest kunnen zijn met een jointje erbij.
quote:Hm toeval..
Op dinsdag 11 november 2003 02:03 schreef Steijn het volgende:
Inderdaad, en zo komen dit soort verhalen ook altijd in de wereld. Het mislukt 10000 keer en die ene keer dat het wel werkt is te wijten aan toeval. Bijvoorbeeld alcohol + drugs
quote:Leg dan eens uit wat er gebeurd als je met glazen over een tafel schuift? En trouwens geesten bestaan niet
Op dinsdag 11 november 2003 02:11 schreef sweetgirly het volgende:[..]
Hm toeval..
Wat ik hoor en heb meegemaakt is het 9 van de 10 x juist niet erg normaal geweest.
quote:Ja die ken ik ook helaas.
Op dinsdag 11 november 2003 02:09 schreef MindlessWanker het volgende:
Ik ken mensen die hun huis kort en klein hebben geslagen na wat drank en drugs en een potje klaverjassen. Is dan het klaverjassen een gevaarlijke sport??
Het gaat toch niet om de drank + drugs, al is dat des te idioter geweest (lekker open-minded waren ze al) van hun. Klaverjassen en glaasje draaien zijn toch niet met elkaar te vergelijken. Free-fighting en schoonzwemmen zit ook een wereld van verschil in, ook al zijn het beiden sporten.
quote:Ik zou zeggen, neem een jointje, sluit de gordijnen, steek wat kaarsjes
Op dinsdag 11 november 2003 02:13 schreef Steijn het volgende:
Leg dan eens uit wat er gebeurd als je met glazen over een tafel schuift? En trouwens geesten bestaan niet
Daarbij wil ik toevoegen dat ik het niet over geesten had.
Ik sluit geestkracht van de mens niet uit, evenmin als geesten niet.
Weet alleen dat wat er gebeurde niet echt normaal was.
[Dit bericht is gewijzigd door sweetgirly op 11-11-2003 05:15]
quote:Precies, zelfs met enge settings halen jij en ik geen effect. Bovendien heeft een vriend van mij de vraag der vragen gesteld:
Op dinsdag 11 november 2003 01:14 schreef Vibromass het volgende:[..]
Ik heb het ook meerdere malen geprobeerd. Waaronder in een toren in een eeuwenoud klooster. Daar zouden toch wel geesten moeten zijn hadden we gehoopt. Maar er is nooit of te nimmer iets vreemds of überhaupt iets gebeurd. Ach ja, we zullen wel iets fout gedaan hebben.
quote:Hij leeft nog steeds.
"Wanneer ga ik dood?"
Maar da's mijn mening.
quote:Ik denk het ook. Als je het niet wilt, omdat je het bijv. toch te angstig vindt enzo..sluit je je er misschien automatisch voor af of word je misschien zelfs beschermd. I don't know. Die twee jongens uit mijn bijvoorbeeld wouden heel graag bewijs zien (dat merkte je gewoon). Naja ze zaten er op één of andere manier in, dat versterkte zich door de drank + drugs. Ze zaten al niet op hetzelfde niveau als de rest van de groep. Ze wouden misschien dat het hun overkwam.
Op dinsdag 11 november 2003 12:40 schreef Jolly_Reaper het volgende:
Ik denk dat je er op een bepaald niveau wel open voor moet staan. Als je al zo iets hebt van geesten bestaan niet en het is flauwekul dan zul je volgens mij nooit contact maken.
Er is namelijk ook enige concentratie voor vereist.Maar da's mijn mening.
Kijk ik heb dit soort dingen altijd ook erg spannend gevonden, maar daarom wou ik nog niet dat er iets van mij bezit nam. En zo weer je ze misschien (onbewust) af.
Het zit em in dat als je met zijn 4 met je vinger op het glaasje zit, dat je maar 1/4 gewichtvan een glas over een glad stuk papier moet laten glijden. Ookal zit je in een vierhoek, je vinger trilt dus dat ding gaat alle kanten op..
Dat je planten ziet vliegen enzo lijkt mij gewoon omdat je dat glaasje hebt leeg gedronken... ik geloof er niet in, maar het is toch leuk om mee te doen
Wat is er eigenlijk zo speciaal aan een glas dat dat de manier is voor geesten om contact te maken? Kunnen ze niet gewoon zeggen: "Hallo, hier ben ik, de geest van die-en-die. En omdat te bewijzen zal ik nu even enkele feitjes opnoemen die alleen ik had kunnen weten." Maar nee, dat gebeurt dus nooit. Vage verhalen van drugsgebruikende lui die rare dingen meemaken, dat wel.
quote:Op die basisschool en een keer met een vriendin van mij, zijn er dingen doorgekomen
Op dinsdag 11 november 2003 14:51 schreef Rasing het volgende:
Kunnen ze niet gewoon zeggen: "Hallo, hier ben ik, de geest van die-en-die. En omdat te bewijzen zal ik nu even enkele feitjes opnoemen die alleen ik had kunnen weten."
Maargoed, het maakt ook niet uit..
Soms gebeurt het wel bij mensen (genoeg naar wat ik dus heb gehoord en meegemaakt) en soms niet. Dat zijn de enige feiten.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |