Het lijkt me wel zo netjes om deel 3 ook nog te vullen, ik antwoord gewoon op alle vragen en als hij vol is beantwoord ik het hier.
Over het 4e onderdeel ben ik nog een beetje aan het nadenken, maar die komt er ook nog .
De Fok Meditatie Werkgroep Deel 1
Ik kreeg een hoop positieve reacties in een topic in seksualiteit Orgasme zonder aanraking
Over non fysieke stimulatie van het lichaam waarbij ik in mijn offtopic gepost mijn mede fokkers inlichtte over het nut van meditatie.
Ik heb daarom besloten om deze tread in het leven te roepen , ik ga zoveel mogelijk proberen te vertellen over meditatie , uittredingen , energielichamen en al dit soort zaken.
Ik zal in deze tread een aantal grote posts maken waarin ik telkens een nieuw stukje behandel.
Ik heb zelf redelijk wat ervaring, maar als er fokkers zijn die mij ergens over kunnen verbeteren zou ik graag willen dat ze dat doen, er is altijd zat om te leren.
Meditatie is zelfstudie
Je zult jezelf alles aan moeten leren , ik kan alleen vertellen hoe je dingen het best kan proberen maar het komt erop neer dat je zelf de toewijding en discipline moet hebben om ermee aan de slag te gaan .
Ik heb zelf alles van de Astral Pulse website geleerd , een website van de spirituele schrijver Robert Bruce die boeken schrijft over het krijgen van Astrale Projecties.
Hij heeft een gratis training guide online gezet die je een hele hoop kan leren over Trance en Astrale projecties
De website kun je hier vinden : http://www.astralpulse.com
En de guide hier: http://www.astralpulse.com/guides/oobe/oobe.htm
Ook raad ik aan om het boek : Helende Krachten :van de auteur Jack Angelo te lezen..
Dit boek is een fantastisch boek waarin zaken als trance , energielichamen en chakras volledig uitgelegd worden.
het boek is eigenlijk een gids om healer te worden , een persoon die in trance met behulp van de chakras in staat is ziektes te genezen die voortkomen uit spirituele problemen. maar het gaat volledig in op alle vormen van het onderbewustzijn en de fijnstoffelijke lichamen . (fijnstoffelijke lichamen zijn de lichamen die je niet kan aanraken je hebt er 7 maar daarvoor verwijs ik je liever naar zijn boek.
Mocht je je serieus willen verdiepen in Spiritualiteit dan zijn deze twee boeken toch wel essentieel.
Meditatie is NIET occult , het staat volledig los van elke soort religie dan ook, behalve dat sommige religies zoals bijvoorbeeld het Boeddhisme het nut ervan in hebben gezien en de meditatie gebruiken voor spirituele doeleinden.
Er wordt niet ingegaan op zoiets als een god of iets dergelijks dus ik zal de oorsprong , die sommige mensen god noemen aanspreken als "de bron" dit kunt u interpreteren op elke manier die u wilt.
Ik hoop in dit topic alleen serieuze reacties te krijgen , trance en meditatie is zelfstudie en kan gewoon niet bewezen worden, hierbij roep ik critici op daarom niet te reageren.
Als je zoals normaal je twijfels hebt zou ik aanraden het een poging te geven je zult er zelf voor moeten oefenen en ik kan je verzekeren dat iedereen het kan.
===================================================================
Aangezien dit de eerste post is zal ik eerst de theorie achter trance behandelen voordat het voor veel mensen te zweverig wordt.
De werktuigen die wij gebruiken voor meditatie zijn onze hersenen ..
Deze werktuigen kunnen op verschillende niveaus werken, ook wel aangeduid als frequenties.
Je hersenen werken normaal op het Beta niveau dit is het niveau waar je op zit als je gewoon bewust met je dagelijkse bezigheden bezig bent.
Er is ook het Alpha niveau ook wel trance genoemd.
In deze staat werken je hersenen op een hogere frequentie en zijn ze veel efficiënter in wat ze doen dan op het gewone Beta niveau.
Als je spirituele dingen wilt gaan doen zal het altijd een beter resultaat leveren als je in trance bent omdat je hersenen anders niet zo efficiënt werken.
Ook is er het Theta niveau , dit is diepe trance.
Diepe trance is een staat waarin je zo gefixeerd bent op je onderbewustzijn dat het hinderlijk wordt en je in zoverre van je lichaam afgescheiden bent dat je het niet meer voelt.
Dit is zeer vervelend , en kan bij de meeste mensen een zeer grote angst opwekken omdat je in deze staat geen ademhaling of hartslag voelt wat op zijn beurt weer de indruk kan geven dat je overleden bent.
Je ademhaling of hartslag kan en zal nooit stoppen tijdens meditatie , er is niets waar je je zorgen over hoeft te maken .
Mocht je echter te diep in trance zitten dan kan je daar ALTIJD weer uit komen dit kun je het beste doen door te proberen je lichaam te bewegen.
Het is heel gebruikelijk dat dat niet meteen lukt omdat je zo afgezonderd van je lichaam kan zijn dat je dat weer eerst moet voelen dus kan het zijn dat je niet bij je eerste poging wakker wordt maar je komt er altijd weer uit .
En als je er toch uit wilt komen dan is het fijner als je dat zelf aanstuurt dan dat het in een paniekbui gebeurt.
Ok , dan gaan we nu echt beginnen.
Zoek een comfortabele plek waar je goed kan liggen , een bed of ligstoel is aan te raden.
Nou , je gaat op je bed liggen en spant al je spieren in , en ontspant ze dan weer ,dit doe je spiergroep voor spiergroep , dus bij benen beginnen en dan omhoog werken totdat je alle spieren gehad hebt vergeet hierbij niet je gezicht.
Dan ga je zo liggen dat je zo comfortabel mogelijk bent , maar niet zo comfortabel dat je snel in slaap valt (lichte trance is het broertje van slaap dus meestal val je tijdens een meditatie in slaap)
hoe meer energie je hebt hoe makkelijker het is om in trance te komen.
Als je eenmaal ontspannen bent probeer dan even nergens aan te denken en bij elke gedachte die opkomt moet je denken dat je daar nu even geen tijd voor hebt.
dan als je mentaal ook ontspannen bent ga je je concentreren op je diepe ademhaling , waarbij je indenkt dat die lucht door je hele lichaam verspreid wordt.
Dan kan je serieus gaan beginnen af te dalen , hier zijn verschillende technieken voor ik zal er hier 2 simpele beschrijven.
1. ga je je ademhaling tellen , bij 50 of 100 heb je meestal wel lichte trance.
2. Een andere methode die verreweg het beste werkt maar iets moeilijker is is gebaseerd op het idee dat je afdaalt.
Beeld je in dat je een trap of ladder afdaalt , met elke uitademing ga je 1 treetje lager op deze manier denken je hersenen dat je ademhaling geassocieerd is met ontspannen en kan je zeer makkelijk in trance komen.
als je eenmaal in trance bent kan je visualiseren wat je wilt , hete sex met een filmster ,een wilde achtbaanrit of dat je over de Grand Canyon vliegt , alles is mogelijk.
en als je het nog mooier wilt maken concentreer dan ook op het gevoel dat het teweeg brengt en denk je in dat je dat voelt. ik kan hele achtbaanritten simuleren
Vergeet te aller tijden niet dat je ALTIJD uit trance kan komen , je zit nooit vast en als je genoeg hebt dan probeer je je vingers te bewegen en het is heel normaal als dat eerst niet meteen lukt omdat je nog ontwaakt.
Kort samengevat is het dus :
Lichamelijk ontspannen
Geestelijk ontspannen (ademhaling)
Neerwaartse beweging inbeelden (trap)
het geheel duurt bij mij meestal 20-30 minuten maar bij iemand die er net mee begint is 10 minuten ook al mooi.
Hoe merk ik nou dat ik in trance ben ?
Een trance voelt aan alsof alles rustiger en stiller wordt en dat je je in een grotere plaats bevind.
Er is vaak een heel stil gezoem in je lichaam , alles voelt anders aan.
Je zou het kunnen vergelijken met dat je een kartonnen doos over je hoofd hebt in het donker.
Je kan de atmosfeer voelen veranderen , alles wordt wazig en je zit in een soort roes.
Scherpe geluiden terwijl je in trance bent zijn zeer onaangenaam , ze voelen aan alsof er een schok door je hele lichaam gaat en kunnen vaak je meditatie verpesten.
Mocht iemand persoonlijke vragen hebben dan kunnen jullie mij mailen op
sybren_schenk@hotmail.com
Ik wens jullie allemaal veel succes en wacht hoopvol op een hoop nuttige reacties.
Als jullie nu eens fijn gaan beginnen post ik later nog wel het 2e deel.
=================================================================
De Fok Meditatie Werkgroep Deel 2
Ok dan hier deel 2 van mijn Meditatie topic.
Ik ga in dit deel de Chakras bespreken maar voordat ik daarover in details ga treden zal ik eerst wat informatie geven over energieniveaus .
Voordat ik te zweverig ga worden ga ik eerst bewijzen dat er dus ook non materiele energie is , er is uiteraard weer geen wetenschappelijk bewijs , daarom dus een oefening om het voor jezelf te bewijzen.
Hou je handen voor je en wrijf ze goed en krachtig tegen elkaar voor 5 seconden.
Haal ze nu van elkaar af en hou ze ongeveer 30 cm van elkaar , waarna je je handen steeds dichter bij elkaar brengt.
Je zult merken dat je handen tintelen , dit is geen zenuw die reageert op de druk die er net op stond maar je handen die reageren op elkaars energievelden.
Hoe dichter je ze ook bij elkaar doet hoe heviger dit aan zal voelen.
(dit kan je vaak in het begin nog niet voelen maar hoe beter je chakras getraind worden hoe duidelijker het wordt)
Als je geleidelijk je chakras traint zal je zelfs de rand van het veld voelen en het kunnen beïnvloeden maar dit kost veel oefening.
Energieniveaus
Ik baseer mijn technieken en theorieën op het boek: Helende Krachten van Jack Angelo.
Hierin legt hij heel duidelijk uit dat er verschillende niveaus van energie zijn.
Zijn theorie is als volgt : Energie heeft een Trillingsfrequentie, die frequentie bepaalt de eigenschappen van de energie.
Materiele energie heeft een hele lage frequentie , maar is in feite ook maar energie.
Energieën met een trillingsfrequentie die gelijk of bijna gelijk zijn aan elkaar beïnvloeden elkaar.
Je hebt 1 grofstoffelijk lichaam , dit is je fysieke lichaam Met grofstoffelijk bedoelen we dus materie die we fysiek aan kunnen raken.
Je hebt nog 6 andere lichamen ,ze hebben allemaal een eigen niveau/frequentie ze zijn allemaal op hetzelfde moment aanwezig en je kan je bewustzijn naar die verschillende niveaus verplaatsen.
(van die andere hebben bepaalde delen een frequentie die dichtbij de andere is , ze botsen en zenden een veld uit dat ook wel aura wordt genoemd , hierom kan je ook aan iemands aura zien hoe hij zich voelt .
We gaan nu onze chakras trainen.
De chakras
Je chakras zijn je zintuigen in alle energieniveaus , je kan ze zien als een soort tunnels die alle lichamen aan elkaar verbinden.
In je grofstoffelijke (fysieke) lichaam , wordt je geleerd ze niet te gebruiken en de meeste mensen weten er ook niet vanaf , maar als je de andere niveaus wilt bereiken moet je ze wel trainen en weten waar ze zitten.
Er zijn 7 hoofdchakras in de methode die ik gebruik , andere systemen gebruiken er meer maar wij gaan onze zeven chakras trainen.
Deze training kan lang duren voordat je resultaat voelt , het kan zijn dat je weken of zelfs maanden traint zonder iets te voelen , maar je zult ze toch echt moeten trainen.
De 7 chakras zijn als volgend in hun engelse namen en hun locatie.
1. Base chakra (In het midden van de ruggengraat tussen de genitailien en de anus)
2. Spleen chakra (net onder je navel)
3. Solar Plexus chakra (1 hand boven je navel)
4. Heart chakra (midden van de borst)
5. Throat chakra (Aan het begin van de strot waar het aan het hoofd vast zit)
6. Brow chakra (het middelpunt van je voorhoofd)
7. Crown chakra (bovenkant van je hoofd boven je haarlijn)
Zoals je ziet zitten ze allemaal (behalve de bovenste die zitten bij je hersenen )
in je ruggengraat , dit is niet toevallig want hier lopen ook je fysieke zenuwen doorheen waar ze mee verbonden zijn , ( brow en crown chakra zijn direct verbonden met je ziel/bewustzijn door middel van je hersenen )
Je kan ze zien als een soort bolletjes.
negeer de tekens maar , daar staat in het oosters de naam van de chakra
leer de locatie en kleur nu alvast uit je hoofd , dan hoef je halverwege je meditatie niet ff naar je monitor te lopen
Chakra Training
Er zijn veel manieren om je chakras te trainen maar bij elke manier gaat het openen van de chakra vooraf.
Deze oefeningen doe je als je in trance bent
Beeld je je armen in , en beeld je in dat ze naar je chakras gaan en dat je ze opent .
Dit kan je op veel manieren doen , ik zelf doe net alsof ik mijn handen eromheen draai en dat ze dan groeien , maar iedere manier zal voldoen als je je maar inbeeld dat je er aanzit met je denkbeeldige handen en dat ze daardoor groeien.
De energie die ik bedoel is ook denkbeelding en die zou je je kunnen voorstellen als een soort stroom met een blauwe heldere kleur.
1. Base chakra: verzamel energie naar deze chakra , gebruik je handen om ze te openen en trek er dan energie in ,.
2. Spleen chakra: trek energie vanuit je voeten door de base chakra naar de chakra zelf , open hem en vul hem met energie.
3. Solar Plexus chakra: trek energie uit je voeten door de base en spleen chakras en naar de solar plesux chakra , open hem en en vul hem met energie
4. Heart chakra: trek energie uit je voeten door de base en spleen en plexus chakra en in de hart chakra , open hem en vul hem met energie.
5. Throat chakra: Trek energie uit je voeten door de base , spleen , solar plexus en hart chakra en open hem , vul hem dan met energie.
6. Brow chakra: Trek energie uit je voeten door de base , spleen , solar plexus , hart en throat chakra naar de brow chakra , open deze chakra en vul hem met energie.
7. Crown chakra: Trek energie door je base , spleen , solar plexus, heart , throat en brow chakra omhoog naar deze chakra , deze chakra is vele malen groter beeld je in dat je deze chakra van bovenaf open scheurt en dat de energie die je eerst door je andere chakras hebt gevoerd hier naartoe stroomt
VERGEET NA JE MEDITATIE NIET JE CHAKRAS TE SLUITEN !!!
Als je je chakras niet sluit zend je al je energie uit en als je dan mensen in je omgeving hebt met minder energie zullen ze energie van jou ontnemen wat je dus heel erg moe maakt.
Als we wat verder hierin zijn zal ik ook het Psychisch vampirisme uitleggen , dit is iemands energie stelen. Ik zal hier ook nog over in gaan want het kan een heel vervelend risico zijn.
Chakras sluiten is heel erg makkelijk , beeld je gewoon in dat je met je hand een soort sluitende beweging maakt , beeld je in dat het tuneltje waar de energie uit komt weer dun wordt.
Maak ze niet helemaal dicht want dit kan fysiek ongemak opleveren.
Dit openen is essentieel voor het trainen van de chakras , niet alleen is het belangrijk om ze te openen maar je leert ze ook aanvoelen met een beetje oefening.
Hoe beter je je Chakras traint hoe meer je kunt doen op andere energie niveaus.
Het zijn letterlijk je zintuigen op al die andere niveaus , en je zult zien dat je met meer oefening ook mooiere dromen zult krijgen.
Chakras hebben ook hun eigen soort energie en die zien we vaak als een kleur
De crown chakra op het plaatje is doorzichtig maar dat is meer om het formaat aan te duiden de kleur daarvan is Violet.
Base = Rood
Spleen = Oranje
Solar Plexus = goud geel
Heart = groen
Throat is Blauw
Brow = Koningsblauw (diep blauw)
Crown Chakra = Violet (blauw paars)
Een andere oefening gaat meer in op de energie .
Beeld je in dat je energie in de kleur van de chakras naar ze toe trekt , vul dus je Base chakra met rode energie en zorg dat hem ze vol stort met energie.
Hier komt onze eerste nuttige fysieke oefening namelijk het verzamelen van energie.
Beeld je in dat er een heldere blauwe energie door je lichaam loopt die bij je voeten begint en omhoogloopt langs de chakras en boven je crown chakra als doorzichtige energie wegloopt.
Deze oefening zal je na een korte tijd een hoop energie opleveren .
Als je dit dus smorgens vroeg doet zal je een lekkere hoeveelheid energie hebben.
Nou begint het een flinke lap tekst te worden dus ik zal het helemaal nog ff samenvatten.
Kort samengevat is het dus :
Lichamelijk ontspannen
Geestelijk ontspannen (ademhaling)
Neerwaartse beweging inbeelden (trap)
Chakras openen en vullen
Energie in de chakra kleuren in de toebehorende chakras trekken.
Nu kan je je recreatieve bezigheid doen , zoals dingen inbeelden
Als je wilt stoppen doe je het volgende
Chakras sluiten
Wakker worden (handen of voeten bewegen)
Zo dat was het weer met deel 2 , dit deel is echt pure training verwacht er na een week geen wonderen van.
=================================================================
De Fok meditatie Werkgroep
Prelude op deel 3
Nu we allemaal een beetje geoefend hebben op trance kunnen we voortgaan op hogere vormen van spiritualiteit.
Ik zou willen dat jullie allemaal het boek The Freedom of Choice lezen.
Dit is een gratis boek , dat een erg goede basis is om je spiritualiteit op uit te breiden.
Het is niet zo groot , het heeft ongeveer 120 bladzijdes die allemaal alleen in het midden gevuld zijn door tekst in een groot lettertype , alles bij elkaar is het misschien 60 blz.
Het boek is gratis te downloaden op : http://bioresonant.com/cgi-bin/start.cgi/free.html
Mocht het iemand niet lukken om het te downloaden dan kan hij zijn email adres achterlaten en dan mail ik het naar hem/haar toe.
Het is een PDF bestand dus je hebt Adobe Acrobat nodig die kan je hier vinden http://www.adobe..com/products/acrobat/main.html
Het wachtwoord om het te openen is: free
Veel succes ermee.
=================================================================
De Fok Meditatie Werkgroep Deel 3
In dit derde deel zal ik nog wat verdere informatie geven over het trainen van de chakras en ik zal het ook hebben over het fenomeen Astrale Projectie.
Chakra training , deel 2
Dit zal erg zweverig overkomen maar edelstenen kunnen je enorm helpen bij het trainen van je chakras.
Dit komt door het volgende.
In deel 2 heb ik besproken dat alle materie ook alleen maar energie is met een trillingsfrequentie , edelstenen hebben ook een eigen trillingsfrequentie .
Trillingsfrequenties die vlak bij elkaar liggen kunnen elkaar beïnvloeden/versterken.
Je 7 chakras hebben allemaal een eigen unieke trillingsfrequentie , en voor elke chakra zijn er een aantal edelstenen die zon soort trilling uitzenden.
Nu heb ik tot nu toe chakras alleen nog maar heel algemeen behandeld , maar ze hebben alle 7 hun eigen functie.
Mocht jij in meditatie problemen hebben met een chakra , dan zou je kunnen proberen een edelsteen die erbij hoort dichtbij die chakra te houden .
De theorie hiervan is dat de trillingen van de edelsteen de trillingen van de chakra versterkt , en dus een goede training mogelijk maakt.
De 7 chakras en bijbehorende edelstenen zijn als volgt
Base chakra = Garnet en zwart tourmaline
Spleen Chakra = Carnelian
Solar Plexus chakra = Topaz
Heart chakra = Rozen Kwartz
Throat chakra = sodaliet, blauwe agaat
Brow chakra = amethist en blauwe saffier
Crown chakra = rutilated kwartz en citrine
De 7 chakras en hun functie zijn als volgt. :
Base chakra + Spleen Chakra = Herstellend en seksueel vermogen
Solar Plexus chakra = spijsvertering
Heart chakra = Het hart en de circulatie
Throat chakra = De longen en de stem , ook de oren neus en keel
Brow chakra = Zicht en ogen
Crown chakra = De hersenen
Als je dus problemen hebt met een bepaald lichamelijk ongemak zou je kunnen proberen of je met behulp van je chakras iets eraan kunt doen
Omdat iedereen hier nog net nieuw is met chakras , kunnen de meeste mensen nog niet voelen welke chakra ze het meest moeten ontwikkelen , hiervoor is ook een oplossing.
[img]http://www.rainbowcrystal.com/cgraph/amethyst1.jpg [/img]
De edelsteen Amethyst
heeft een frequentie die in de buurt van de trillingsfrequenties van alle 7 de chakras ligt , vooral voor iemand die begint met het trainen van chakras kan het erg veel nut hebben om dus een Amethyst voor de training te gebruiken.
Ik raad dit harte aan , het heeft mij ook heel erg geholpen.
Ik mediteerde en opende mijn chakras terwijl ik met mijn fysieke hand de amethyst bij de chakras hield.
Ik merkte al snel dat mijn Brow chakra het meest ontwikkeld was omdat ik na een seconde of 10 een trilling in mijn hoofd kreeg die uiteindelijk zelfs hinderlijk werd en tot hoofdpijn leidde.
Waar haal ik dan die edelstenen vandaan ?
Edelstenen zoals hierbovenen benoemt kan je in elke natuurwinkel wel vinden , kijk eens rond en dan zul je er wel eentje kunnen vinden .
Let bij aankoop erop dat de steen niet gebarsten is , dit verminderd de effectiviteit.
En schijnt soms een averechts effect te hebben , al heb ik dit zelf nog nooit gemerkt.
Astrale Projectie
Er zijn 7 verschillende bewustzijnsniveaus ,
De meest gebruikte namen voor dezen van laagst naar hoogst zijn :
Fysiek , Astraal , Mentaal , Boedhisch , Atmisch , Anupadaka en Adi.
Deze hogere vlaktes zijn in feite gelijk aan de structuur van de astrale dimensie maar zijn op een hoger niveau van bewustzijn en zijn er volledig los van.
Er tussenin zitten bufferzones , zones waarbij je meestal trillingen voelt als je erin zit.
DIEPERE TRANCE LEID NIET TOT HET UITTREDEN NAAR ANDERE NIVEAUS !
We gaan proberen naar de Astrale vlakte te projecteren , dit heet ook wel een Astrale Projectie.
De Astrale Dimensie = De droomwereld
De Astrale Dimensie is een hele vreemde wereld , in vergelijking tot de fysieke .
Alles lijkt realistisch en echt maar is veranderbaar.
Alles kan hier gevonden worden , van hogere sexuele energie ;-) tot serene vlaktes van spirituele harmonie.
Tijd is relatief , dus een projectie kan 5 minuten lijken maar eigenlijk 20 minuten in beslag hebben genomen , of zelfs omgedraaid.
De wereld is volledige veranderbaar, je kunt hem helemaal naar wens omvormen en ermee doen wat je wilt er is niet 1 vaste realiteit er zijn eindeloos verschillende realiteiten.
Hier gaan we heen als we slapen alleen bestuurd ons onderbewustzijn dan wat we ervaren om ons zo dingen te leren.
De trillingsfrequentie is hier veel hoger dan de fysieke wereld.
Dit is eigenlijk de Alice in wonderland dimensie , alles kan je ervaren maar soms heb je het niet allemaal in de hand Dit kan heel erg afschrikwekkend zijn en dat kan je projectie verpesten.
Omdat een Projectie erg eng kan zijn zal ik hier mijn eerste ervaring vertellen , ik ben namelijk heel erg geschrokken van mijn uitreding/projectie
Mijn eerste en tot nu toe enige volledige astrale projectie ging als volgt
quote:Astrale Projectie
Ik mediteerde tot een goede stabiele trance en trad uit.
Het moment dat ik uit mijn lichaam was voelde ik mij zweven in een zee van warme en koude golven , ik voelde geen lichaam , maar meer een lichaamsvormig geheel dat om mij heen zweefde .
Ik zag een donker paarse lucht met rode sterren en had het idee volledig alleen te zijn , wat mij eerder geruststelde dan bang maakte.
Ik realiseerde mij na een korte tijd ( 20 seconden voelde het )
Dat ik geen lichaam meer had , hoe ik ook probeerde adem te halen , het lukte niet .
Ook voelde ik mijn hart niet meer kloppen en toen raakte ik in paniek.
Ik raakte zo in paniek omdat de gedachte dat ik dood was ineens in mij opkwam en omdat ik op de astrale vlakte zat manifesteerde zich dat tot een moment waarom ik enigszins afscheid wilde nemen van het leven , maar ook weer terug wilde.In een vervelende paniek bui waarbij ik het idee had mijn armen en benen heen en weer te schoppen werd ik zwetend en met een hard kloppend hart wakker.
Ik was doodsbang en durfde die nacht niet meer te slapen en ben op het net lopen zoeken naar wat ik ervaren zou kunnen hebben.
ROPE
De bedoeling is dat je kracht op je astrale lichaam zet om naar buiten te gaan , dus beeld je in dat je daar los van komt.
Je beeld je in dat je je aan een touw omhoog trekt.
Je trekt jezelf omhoog , hand boven hand en komt steeds hoger .
Het beste effect heb je als je je inbeeld dat je het gevoel ervaart van het omhoog klimmen , om dit goed te krijgen raad ik aan om een dunne draad boven je meditatieplek te hangen en daar een beetje mee oefenen om je omhoog te trekken.
Als je dit een paar keer doet dan zal je merken dat je je het gevoel veel beter in kan beelden en is de techniek ook veel succesvoller.
Als je dit lang genoeg vol houdt zal je bewustzijn zich naar de astrale vlakte en uit je fysieke lichaam komen , dit gaat gepaard met een aantal uittredingsverschijnselen.
Neem hier ongeveer een kwartier voor (voel zelf in hoe lang je bezig denkt te zijn ) , is het dan nog niet gelukt dan zou ik gewoon stoppen en gaan slapen of het later nog eens proberen.
Wat je onder andere kan ervaren zijn trillingen tijdens de ROPE , ook kan je een licht gezoem horen dat steeds luider wordt ook voel ik vaak druk op mijn chakras.
De verschijnselen verschillen per persoon , maar dit is wat ik ervaar.
Ok dan nu de volledige meditatie op een rijtje
Kort samengevat is het dus :
Lichamelijk ontspannen
Geestelijk ontspannen (ademhaling)
Neerwaartse beweging inbeelden (trap)
Chakras
ROPE
En naderhand de chakras weer sluiten.
ZO dat was het dan weer
Dit is een ZEER moeilijk onderdeel maar het is vanaf nu echt serieus ,
op de astrale vlakte is alles mogelijk , zelfs andere mensen ontmoeten.
Het duurde bij mij 2 maanden voordat ik een uittreding/projectie had dus wees niet ontmoedigd als het na een maand niet werkt.
Veel succes
[Dit bericht is gewijzigd door Antagonist op 10-11-2003 19:15]
quote:Ik steek niet zo gek veel tijd in Fok, maar ik vind het wel leuk om mensen zich bewust te maken van dit soort vaardigheden.
Op maandag 10 november 2003 02:07 schreef Demon-X het volgende:
dat jij zoveel tijd in fok! stoptmaar k vind et wel fantastisch interessant
Ik voel me erg trots dat er toch al wel 10 fokkers zijn die serieus met meditatie zijn begonnen, door het lezen van de guide.
En als je geen zin hebt om al die dingen te doen kan je alsnog alleen dat boek , The freedom of choice lezen die is toppie.
quote:Lees bovenstaande eerste even door, daar heb ik het over het gebruik van rustgevende muziek of oordopjes.
Op maandag 10 november 2003 16:15 schreef cyberstefan het volgende:
heeft er iemand tips om in een trance te komen? ik woon namelijk in een omgeving met veel geluid
ik ben erg nieuwsgierig geraakt en zal binnenkort ook maar eens een poging wagen.
quote:Je hebt zoiezo meerdere chakras en hou je offtopic gedreutel maar thuis
Op dinsdag 11 november 2003 01:38 schreef Heliospan het volgende:
En als je je chakra niet sluit blijf je voor de rest van je leven in een afgezonderd gedeelte van the Matrix zitten?
Op een gegeven moment ging mijn rechterarm ook pijn doen. Is dat omdat ik hem misschien onbewust toch span?
Nou ja, hoe dan ook, ik vind het nou al erg interessant
Je zou het open kunnen laten staan om mensen energie te willen geven!
Maar dat doe ik maar niet.
Je moet hem ook niet helemaal sluiten omdat dit ook niet goed is.
Maar ik heb ook altijd last van mijn linker wijsvinger die heel zwaar lijkt te worden. Zo zwaar dat het zelfs lichte pijn geeft.
Iemand enig idee hoe dat zou komen?
quote:Dan stel je al je beschikbare energie open aan een ieder die het maar wil hebben.
Op dinsdag 11 november 2003 11:18 schreef Heliospan het volgende:
Het was wel een serieuze vraag, hoewel met een poging tot humor verwoord. Wat gebeurt er als je je chakras niet sluit? Ik werd wel benieuwd na het lezen van de met hoofdletters geschreven zin "VERGEET NA JE MEDITATIE NIET JE CHAKRAS TE SLUITEN !!!"
Je wordt er dus snel vermoeid van.
quote:Het lijkt me niet dat dat door het inspannen komt, misschien heb je een soort verstopping in een energie baan.
Op dinsdag 11 november 2003 11:35 schreef Cataclysm_Child het volgende:
Ik heb het gisteravond eens geprobeerd, en voglens mij is het heel even gelukt om in trance te zijn. Het was alsof ik in een soort tinteling 'glee' en ik had gelijk ook zoiets van 'wow'. Alleen dat duurde maar een seconde of 5, ik denk door de opwinding, want hierna verminderde dat gevoel. Het is me toen ook niet meer gelukt om opnieuw in trance te komen.Op een gegeven moment ging mijn rechterarm ook pijn doen. Is dat omdat ik hem misschien onbewust toch span?
quote:
Nou ja, hoe dan ook, ik vind het nou al erg interessant
ik las over edelstenen en dergelijke.
Vergroot dat ook iemands energie? Als dat zo is, geldt het alleen als je in trance bent, of ook 'gewoon' bij bewustzijn?
Reden waarom ik het vraag, is omdat het misschien bepaalde 'gavens' dan kan bekrachtigen.
Want als je geconcentreerd genoeg bent -zonder trance- je Ki/Chi/Psi kan regelen, lijkt het me ook dat zo'n edelsteen werkt, als je niet in trance bent.
Iemand hier weetjes over?
Als je in trance raakt, weet je het dan ook zeker dat je in trance bent, want vaak ga ik me afvragen of ik nu wel of niet in trance ben.
En het me lukt, moet je dan gewoon ergens aan denken, en dan maak je het mee?
b.v.d
quote:Het bevordert je energie ook als je niet in trance bent, al kan je het in trance beter sturen en regelen.
Op donderdag 13 november 2003 08:47 schreef Choices het volgende:
Hallo,ik las over edelstenen en dergelijke.
Vergroot dat ook iemands energie? Als dat zo is, geldt het alleen als je in trance bent, of ook 'gewoon' bij bewustzijn?Iemand hier weetjes over?
Biostabil is uiteraard nonsens, voordat iemand er over begint
quote:Gebeurt dit als je gewoon wilt slapen of als je probeert te mediteren ?
Op donderdag 13 november 2003 19:51 schreef RodrigodiazdeVivar het volgende:
Ik krijg de laatste tijd steeds meer last van dat ik voor eventjes (net voor het slapen) verward bent en dat ik niet meer normaal kan nadenken, ik krijg ook hartkloppingen. En 5 minuten later krijg ik een uittreding. Alhoewel het maar 5 seconden duurt.
De periode voorafgaand vind ik hoogst irritant, omdat het me suf maakt.
Herken je deze "klachten" bij het uittreden antagonist?
Veel oefenen, en om veel te oefenen moet je gemotiveerd blijven dus probeer ook leuke dingetjes tijdens het uittreden / trance.
Wat ik weleens heb gedaan in een goede trance is een remote viewing sessie gevisualiseert, ik liep echt door mijn school heen en ik zag dat de handoeken op waren, volgende dag kwam ik op school naar die toiletten waar ik het had gezien waren ze inderdaad op .
Natuurlijk kan het ook dat ik in het voorbijlopen in een flits zag dat er geen handdoeken meer waren, maar het kwam wel boven op het juiste moment wat het erg realistisch maakte.
quote:Als je lichaam opgezwollen en verdoofd aanvoelt ben je in trance, dat merk je wel meteen .
Op donderdag 13 november 2003 22:22 schreef Zwoerd het volgende:
Heeft iemand tips om nergens aan te denkenwant dit is bij mij het lastigste tijdens een meditatie.
Als je in trance raakt, weet je het dan ook zeker dat je in trance bent, want vaak ga ik me afvragen of ik nu wel of niet in trance ben.
En het me lukt, moet je dan gewoon ergens aan denken, en dan maak je het mee?b.v.d
Het is erg makkelijk om in trance te raken, maar je moet gewoon goed ontspannen.
Nergens aan denken is bijna onmogelijk, als je gewoon heel rustig aan doet en je niet laat afleiden is dat voldoende om in trance te komen.
In een lucide droom is het alsof je je spieren echt gebruikt kan dit ook met visualisatie? Dus dat je je totaal nietmeer met je lichaam verbonden voelt. en dus gewoon niet goed onderscheid meer kunt maken tussen echt en visualisatie/droom whatever.
Dat lijkt me echt heel stoer als dat mogelijk is doormiddel van training ofzo...
Iemand enig idee?
quote:Een lucide droom is een gewone droom waarin je bewust wordt en de controle overneemt.
Op donderdag 13 november 2003 23:40 schreef Mischa_NL het volgende:
nog een paar vraagjes.
Kan het visualiseren net zo realistisch worden als een lucide droom?In een lucide droom is het alsof je je spieren echt gebruikt kan dit ook met visualisatie? Dus dat je je totaal nietmeer met je lichaam verbonden voelt. en dus gewoon niet goed onderscheid meer kunt maken tussen echt en visualisatie/droom whatever.
Dat lijkt me echt heel stoer als dat mogelijk is doormiddel van training ofzo...
Iemand enig idee?
Allebei leveren ze een soortgelijk eindresultaat namelijk een volledige realistische droom, alleen wek je een AP zelf op en gebeurt een lucide droom min of meer toevallig.
Ik heb ook nog de site van www.astrapulse.com gelezen, maar "allememaggies" wat een HOOP informatie Voorlopig wat te doen hehe
* Blanche_Fantasy herkent een hoop dingen wat hij zich al van dromen kan herinneren...
zoals de powerful subconsious mind, dit is iets wat ik al zooo lang gebruik in m'n dromen, zodat ik zelf de dromen naar m'n eigen hand kan zetten... cool
quote:Nou kijk, als ik slaap krijg ik vaak visioenen/beelden die erg realistisch zijn. Dit had ik niet voor het mediteren, telkens als ik weer voor een bepaalde tijd gemediteerd hebt, gebeurd er dit.
Op donderdag 13 november 2003 22:31 schreef Antagonist het volgende:[..]
Gebeurt dit als je gewoon wilt slapen of als je probeert te mediteren ?
Het is voor jezelf heel erg wennen als je eenmaal aan het uittreden bent, het kan ook wel eventjes duren voor je er aan gewend bent want psychologisch is het iets dat je eigenlijk niet denkt te kunnen.Veel oefenen, en om veel te oefenen moet je gemotiveerd blijven dus probeer ook leuke dingetjes tijdens het uittreden / trance.
Wat ik weleens heb gedaan in een goede trance is een remote viewing sessie gevisualiseert, ik liep echt door mijn school heen en ik zag dat de handoeken op waren, volgende dag kwam ik op school naar die toiletten waar ik het had gezien waren ze inderdaad op
.
Natuurlijk kan het ook dat ik in het voorbijlopen in een flits zag dat er geen handdoeken meer waren, maar het kwam wel boven op het juiste moment wat het erg realistisch maakte.
quote:Als ik het probeer lijkt het na een tijdje of ik op de kop ga hangen, en of ik op water op en neer golf. Dit is een vrij uniek gevoel voor mij, ben ik dan al een beetje in trance??
Op donderdag 13 november 2003 22:46 schreef Antagonist het volgende:[..]
Als je lichaam opgezwollen en verdoofd aanvoelt ben je in trance, dat merk je wel meteen .
Het is een heel uniek gevoel, dus zal je het wel doorhebben.
quote:vaag is dat hé
Op vrijdag 14 november 2003 18:33 schreef Zwoerd het volgende:
Als ik het probeer lijkt het na een tijdje of ik op de kop ga hangen, en of ik op water op en neer golf.
quote:Zit je in een stressvolle periode ?
Op vrijdag 14 november 2003 11:26 schreef RodrigodiazdeVivar het volgende:[..]
Nou kijk, als ik slaap krijg ik vaak visioenen/beelden die erg realistisch zijn. Dit had ik niet voor het mediteren, telkens als ik weer voor een bepaalde tijd gemediteerd hebt, gebeurd er dit.
Ga er nu weer rustig voor zitten/liggen en probeer het nogmaals.
quote:Trance ? , zo te horen zit je al tegen een uittreding aan
Op vrijdag 14 november 2003 18:33 schreef Zwoerd het volgende:[..]
Als ik het probeer lijkt het na een tijdje of ik op de kop ga hangen, en of ik op water op en neer golf. Dit is een vrij uniek gevoel voor mij, ben ik dan al een beetje in trance??
quote:Kan je wel zeggen ja, met deze opleiding is het een en al stress!
Op vrijdag 14 november 2003 23:04 schreef Antagonist het volgende:[..]
Zit je in een stressvolle periode ?
Het kan zijn dat je teveel dingen door je hoofd hebt spoken.
Als je in zo'n situatie gaat mediteren kan je inderdaad dat soort beelden en visioenen krijgen.
Zeg voor het mediteren tegen jezelf :
Ik ga nu mediteren en heb geen behoefte aan die afleidende gedachtes.Ga er nu weer rustig voor zitten/liggen en probeer het nogmaals.
quote:
Op vrijdag 14 november 2003 23:05 schreef Antagonist het volgende:[..]
Trance ? , zo te horen zit je al tegen een uittreding aan
.
Die golven zijn je astrale lichaam , je fysieke lichaam ben je kwijt en op dat moment zit je bewustzijn op het astrale niveau waardoor je je bewust wordt van dat lichaam.
quote:Bang voor ?
Op zaterdag 15 november 2003 00:21 schreef Zwoerd het volgende:[..]
Hier was ik al bang voor
wat ik over uittredingen heb gelezen klopt ook wel, met hoe ik me dan voel, laats werd ik ook wakker toen kon ik me niet bewegen, maar het leek of ik met 300 per uur door mn bed schoot
Het is veel belangrijker om je gedachten eerst te leren kennen. Hier kan je naar luisteren om deze uit eindelijk meer te kunnen gaan sturen dus eigenlijk meer te gaan bepalen waaraan je juist wel wilt denken.
Je kan je hierna b.v. gaan concentreren op objecten zoals een gum, potlood verzin maar wat. Je zult zien dat dit je best tegen gaat vallen.
Er zijn 5 soorten verstoring
1. Lichamelijke verstoringen, jeuk irritatie bla bla.
2. Je gedachten dwalen af
3. Dagdromen, dit heb je meestal pas later door
4. Je merkt dat het lukt/Prestatie
5. Hallicunaties.
Als je dit goed kan is het eens tijd om verder te gaan
quote:Bij een trance wordt je niet mentaal verdoofd.
Op zaterdag 15 november 2003 20:07 schreef Matho het volgende:
hey guys,
even een vraagje aan antagonist,, (en andere pro meditatorZ)
ik kom naar mijn idee een heel eind als ik mediteer,, ik word zeer rustig, en kom ook voor een gedeelte wel los van m'n lichaam,,
maar mentaal blijf ik altijd helemaal bij,, ik heb nog niet echt het idee gehad dat ik in een soort van trance raak (lichamelijk is ik erg rustig,, geestelijk ook wel,, maar toch klaarwakker en alert,,)
en ik wil toch wel voor die trance gaan,, iemand een idee wat ik 'fout' doe?
Dit zal waarschijnlijk een hoop schelen.
EDIT: In slaapt gevallen dus
[Dit bericht is gewijzigd door Mischa_NL op 16-11-2003 11:39]
quote:Goede oefening inderdaad , maar je kan ook zonder die controle al rustig mediteren hoor, Trance is altijd wel te bereiken.
Op zaterdag 15 november 2003 21:42 schreef Snager het volgende:
Mjah redelijke omschrijving.
Ik hoor veel mensen over "het niet slagen" van hun meditatie. Er zijn toch wel heel wat stappen en tijd nodig om een bepaald niveau te bereiken waarbij dingen zoals asana en mantra veel belang bij hebben.Het is veel belangrijker om je gedachten eerst te leren kennen. Hier kan je naar luisteren om deze uit eindelijk meer te kunnen gaan sturen dus eigenlijk meer te gaan bepalen waaraan je juist wel wilt denken.
Je kan je hierna b.v. gaan concentreren op objecten zoals een gum, potlood verzin maar wat. Je zult zien dat dit je best tegen gaat vallen.
Er zijn 5 soorten verstoring
1. Lichamelijke verstoringen, jeuk irritatie bla bla.
2. Je gedachten dwalen af
3. Dagdromen, dit heb je meestal pas later door
4. Je merkt dat het lukt/Prestatie
5. Hallicunaties.Als je dit goed kan is het eens tijd om verder te gaan
nog ff een vraagje, dit weekend had/heb ik het erg druk en ben ik dus niet toegekomen aan meditatie. is het erg als er een paar dagen tussen zit, dat je het 'verleert' of zoiets?
quote:Ja ach het gaat om de kennis making met. .. als er echt een interesse ontstaat zal men zich er wat meer in gaan verdiepen. Ik blijf dit meer zien als met een blinddoek om in een nieuwe wereld lopen.
Op zondag 16 november 2003 01:50 schreef Antagonist het volgende:[..]
Goede oefening inderdaad , maar je kan ook zonder die controle al rustig mediteren hoor, Trance is altijd wel te bereiken.
[Dit bericht is gewijzigd door Snager op 16-11-2003 14:25]
quote:Verleren doe je het niet , het is alleen zo dat je het beste een vast ritme hebt.
Op zondag 16 november 2003 12:20 schreef Cataclysm_Child het volgende:
nog bedankt Antagonist, voor het boek. ik heb er u een gedeelte van gelezen en het is best interessant. alleen jammer dat de schrijver weinig ruimte openlaat voor discussienog ff een vraagje, dit weekend had/heb ik het erg druk en ben ik dus niet toegekomen aan meditatie. is het erg als er een paar dagen tussen zit, dat je het 'verleert' of zoiets?
Ik heb weleens een maand niet gemediteerd en toen had ik eindelijk een rustie avond en toen kreeg ik al meteen heerlijke uittredingsverschijnselen
quote:Het is heel normaal om dit tijdens je droom te hebben alleen gebeurt dit geheel onbewust en soms meerdere keren op een avond. Dit is een van de signalen die je kan opvangen.
Op zondag 16 november 2003 17:53 schreef Zwoerd het volgende:
Vroeger had ik ook vaak dat ik na een droom eerst het gevoel had dat ik na beneden viel voordat ik weer gewoon wakker in mn bed lag. Eerst dacht ik daar niet zo over na, maar nu bedenk ik me opeens dat ik weer terug in mn lichaam viel oid.
Kan het dan zijn dat je in een droom een soort van uittreding hebt?
vanavond komt er op RTL4 een programma over uittredingen mbt tot bijna dood ervaringen, mischien wel leuk om te kijken.
[Dit bericht is gewijzigd door arnout109 op 16-11-2003 20:11]
quote:Interessant!
Op zondag 16 november 2003 20:11 schreef arnout109 het volgende:
tipje:vanavond komt er op RTL4 een programma over uittredingen mbt tot bijna dood ervaringen, mischien wel leuk om te kijken.
quote:Een droom is een uittreding.
Op zondag 16 november 2003 17:53 schreef Zwoerd het volgende:
Vroeger had ik ook vaak dat ik na een droom eerst het gevoel had dat ik na beneden viel voordat ik weer gewoon wakker in mn bed lag. Eerst dacht ik daar niet zo over na, maar nu bedenk ik me opeens dat ik weer terug in mn lichaam viel oid.
Kan het dan zijn dat je in een droom een soort van uittreding hebt?
Een gewone droom is een astrale projectie die je alleen niet bestuurd en achteraf niet meer herinnert.
quote:Voor mij is het niet iets fysieks maar iets dat zo aanvoelt.
Op maandag 17 november 2003 00:19 schreef Blanche_Fantasy het volgende:
Even kort offtopic over de uitzending op RTL4, hebben de mensen die wel eens een uittreding hebben meegemaakt ook het besef dat het een visueel gebeuren is, of dat ook daadwerkelijk je geest loskomt van je lichaam?
Ik vraag dit omdat ik zelf nog geen ervaring heb met het visuele gebeuren, ik heb zojuist pas m'n eerste doorbraak meegemaakt (in trance komen). Zo hoop ik een beeld te krijgen van de evt visualisaties...
het uittreden zelf is dus niet echt visueel , maar echt meer metafysisch.
quote:Vond het een zeer interessant programma.
Op maandag 17 november 2003 00:19 schreef Blanche_Fantasy het volgende:
Even kort offtopic over de uitzending op RTL4, hebben de mensen die wel eens een uittreding hebben meegemaakt ook het besef dat het een visueel gebeuren is, of dat ook daadwerkelijk je geest loskomt van je lichaam?
Ik vraag dit omdat ik zelf nog geen ervaring heb met het visuele gebeuren, ik heb zojuist pas m'n eerste doorbraak meegemaakt (in trance komen). Zo hoop ik een beeld te krijgen van de evt visualisaties...
Op je vraag:
Bij een enge ervaring bij mij, noem het zelf voor het gemak maar weer even aanval van the old hag, waren mijn ogen dicht. Maar ik zag mijn toenmalige vriend dus wel vreedzaam naast me liggen. Naja ik zag sowieso de hele slaapkamer. Maar ik lag er zelf dus als versteend en voor een ander dus waarschijnlijk net of ik sliep, terwijl er dus van alles aan de hand was en ik aan het vechten was voor mijn leven (zo voelde het echt en ik denk echt dat het zo was, al kan ik begrijpen dat mensen die zin 'vechten om mijn leven' vaag zullen vinden..ik was gewoon echt aan het vechten voor mijn leven..ik wou weer adem kunnen halen, me kunnen bewegen en alles..). Ik vraag me dus ook af of ik misschien echt geen hartslag had etc.
Ik heb het voor mijzelf ook opgeschreven en had zoiets geschreven van: 'ik had mijn ogen dicht, maar sliep niet, want ik kon gewoon alles zien en was bewust, het was zelfs niet iets dromerigs of iets met visioenen..het was gewoon zo.. zoals het gebeurde). Maar ik was dus ook niet wakker of kon niet normaal wakker worden, al is het gewoon wakker worden hier denk niet van toepassing, was iets anders waar ik doorheen moest (komen)'.
Voor mij was het geen visueel gebeuren, maar gewoon dat ik zag, keek, voelde en hoorde en mijn lichaam niet reageerde (daardoor die angst). Wat het dan wel was van waaruit ik zag, keek, voelde en hoorde..geen id.
Trouwens ik heb ook geschreeuwd als een gek. Maar meer van binnen denk dus, naja dit is dus ook weer iets onopgelost. Want schreeuwde ik wel van binnen? Ik schreeuwde echt, maar het geluid was niet te horen voor de mensen die sliepen blijkbaar. Ik hoorde het..mijn ex dus niet (alleen mijn laatste gil en toen kon ik ook weer bewegen, ademen etc..was weer terug dus), omdat hij lekker bleef slapen. Ik begreep echt niet dat hij niet zoiets opmerkte, hoorde of dat hij niet voelde dat ik aan het vechten was. Maja aan de andere kant (denk ik nu) merken verplegers etc ook niks van iemand die op zo'n moment naar zichzelf aan het kijken is of daar ook aanwezig is.
Pffff ik heb ook zoveel vragen wat dit allemaal betreft, zoals ze ook zoiets zeiden in het programma:
'We weten zoveel van techniek, ruimte etc, maar het verschijnsel uittreding en bijna-doodervaring blijft een groot mysterie'. Sowieso het hele concept hersens en in hoeverre deze eigenlijk wel of niet ermee te maken hebben. Cool dat er misschien een nieuwe wetenschap kan ontstaan als blijkt dat de geest echt bestaat. Bey bey voor alle mensen die ooit stellig beweerden 'dat bestaat niet, dat kan nooit etc' (zijn tot nu toe ook geen uitgesloten, tegengestelde bewijzen voor geweest).
Zo blijkt ook maar weer dat het woordje 'nooit' ..geen feit is.
quote:
Op maandag 17 november 2003 22:24 schreef Blanche_Fantasy het volgende:
Grmbl, als je eenmaal "wakker" wordt en je niet meer weet (althans precies) wat je precies hebt uitgespookt in je trance, dan denk ik dat ik mag concluderen dat ik gewoon heb liggen pitten
sweetgirly gaat ook lekker haar bedje opzoeken, maar dit x om te dromen...hoop ik
quote:
Op maandag 17 november 2003 22:24 schreef Blanche_Fantasy het volgende:
Grmbl, als je eenmaal "wakker" wordt en je niet meer weet (althans precies) wat je precies hebt uitgespookt in je trance, dan denk ik dat ik mag concluderen dat ik gewoon heb liggen pitten
Succes iig!
quote:Heb het zelf enkele keren geprobeerd maar is nog maar 1x lichtjes gelukt, de andere keren viel ik in sliep.
Grmbl, als je eenmaal "wakker" wordt en je niet meer weet (althans precies) wat je precies hebt uitgespookt in je trance, dan denk ik dat ik mag concluderen dat ik gewoon heb liggen pitten
quote:Ga dan NIET liggen.
Op maandag 17 november 2003 23:12 schreef LSDsmurf het volgende:[..]
Heb het zelf enkele keren geprobeerd maar is nog maar 1x lichtjes gelukt, de andere keren viel ik in sliep.
quote:Hehe ja en ik had dus zoiets van, goh wat lig ik eigenlijk lekker
Op maandag 17 november 2003 23:38 schreef Mischa_NL het volgende:
Je moet er echt helemaal voor gaan anders dwalen je gedachten af zonder dat je het zelf merkt en val je gewoon in slaap!
Ik heb het nogal eens dat ik de trap visualiseer en ineens denk "wat is mandy toch lekker ofzo":)
quote:Ja afdwalen gebeurt heel makkelijk.
Op maandag 17 november 2003 23:38 schreef Mischa_NL het volgende:
Je moet er echt helemaal voor gaan anders dwalen je gedachten af zonder dat je het zelf merkt en val je gewoon in slaap!
Ik heb het nogal eens dat ik de trap visualiseer en ineens denk "wat is mandy toch lekker ofzo":)
Ik open in het begin mijn chakras , dan merk ik dat ik lichamelijk beter in staat bent om geconcentreerd te blijven.
Gisteren heb ik een leuk proefje gedaan.
Ik heb mijn chakras tot aan mijn hart geopend , die 3 daarboven niet.
Toen heb ik energie naar binnen gezogen, om te voelen hoe dat zou zijn.
ik voelde een lichamelijk ongemak en kreeg lichte druk bij mijn hart, mschien dus niet zon fantastische keuze om bij die chakra te stoppen , maar ik werd me wel heel bewust van mijn energie banen.
Daarna heb ik het maar allemaal open gezet om even uit te waaien , maar het is zeker een proefje om zelf te proberen , al zou ik dan maar tot je plexus openen en dus die blokkade niet bij je hart maar eronder of erboven creeren.
quote:In kleermakerszit vind ik eigenlijk juist makkelijk, ik kan me dan heel goed concentreren en omdat ik verticaal zit is het ook makelijker om te visualiseren dat ik van een trap daal, of mij buiten mijn lichaam bevind.
Maar hoe meer hulpstukken je gaat gebruiken hoe afhankelijker je van de situatie wordt, ik oefen nu op mediteren terwijl ik in lotuspositie (kleermakerszit) mediteer zonder muziek of warme kleren.
Het valt zeker niet mee, maar dat is pas echt zwaar trainen.
Maar als je dat beheerst kan je het ook OVERAL doen.
Oh en kun je mij ook dat boek mailen? op lightware@hotmail.com. thx alvast.
Deze twee zijn dan ook m'n favoriet, de eerste voor de energie die ik ervoor terug krijg en de ander voor het amusement wat echt geweldig is
quote:Wat zijn die twee werelden precies?sweetgirly nieuwsgierig is
Op dinsdag 18 november 2003 22:47 schreef Snager het volgende:
Wel ben ik vaak in de Boedistische en Mentale werelden.Deze twee zijn dan ook m'n favoriet, de eerste voor de energie die ik ervoor terug krijg en de ander voor het amusement wat echt geweldig is
quote:In 4 woorden ja, wit lich, energie, liefde, geruststelling dus emotioneel vrij prikkelend.
Op dinsdag 18 november 2003 23:21 schreef Blanche_Fantasy het volgende:
Een boedistische wereld kan ik me nog voorstellen (denk aan een wereld vol met licht, om het even in 4 woorden te zeggen), maar idd wat is een mentale wereld?
Mentaal is wat moeilijker, het is een wereld van kleur, licht, vormen misschien in eerste instantie zul je je het niet realiseren maar jij bent de schilder. Ik zie het als mijn creatie en ik doe ermee wat ik wil.
In eerste instantie ben ik gaan mediteren de rust die je uit eindelijk kan creeren in je hoofd. Ik ben iemand die altijd denkt Hoe, waarom, wat waarvoor en dan..... Mijn momenten rust zijn tijdens m'n slaap en meditatie.. De meeste dingen zijn bij mij gebeurt en later ben ik hierover gaan lezen en het bleek te bestaan ... Meerdere mensen hadden deze ervaringen. Ik was niet doelbewust bezig... Zo zijn er wel meer dingen waar mensen jammergenoeg niet over praten.
( nee ik gebruik geen drugs, nee ik drink niet )
quote:Er zijn inderdaad verschillende vlaktes.
Op dinsdag 18 november 2003 23:47 schreef Snager het volgende:[..]
In 4 woorden ja, wit lich, energie, liefde, geruststelling dus emotioneel vrij prikkelend.
Mentaal is wat moeilijker, het is een wereld van kleur, licht, vormen misschien in eerste instantie zul je je het niet realiseren maar jij bent de schilder. Ik zie het als mijn creatie en ik doe ermee wat ik wil.
In eerste instantie ben ik gaan mediteren de rust die je uit eindelijk kan creeren in je hoofd. Ik ben iemand die altijd denkt Hoe, waarom, wat waarvoor en dan..... Mijn momenten rust zijn tijdens m'n slaap en meditatie.. De meeste dingen zijn bij mij gebeurt en later ben ik hierover gaan lezen en het bleek te bestaan ... Meerdere mensen hadden deze ervaringen. Ik was niet doelbewust bezig... Zo zijn er wel meer dingen waar mensen jammergenoeg niet over praten.
( nee ik gebruik geen drugs, nee ik drink niet )
Verschillende religies hebben door middel van overlevering in mythes en ook door het af te beeldne in kunst de 7 vlaktes te kennen.
Erg typisch want onze westerlijke wereld moet er uberhaubt niet aan denken dat er iets non fysieks is.
Ik denk ook dat het handiger is als je bij je opvattingen en interpretaties zegt waar je het vandaan hebt, anders denk ik dat de interpretaties van verschillende religies door elkaar worden gehaald.
quote:
Op dinsdag 18 november 2003 23:47 schreef Snager het volgende:
Meerdere mensen hadden deze ervaringen.
toen ik het mediteren een beetje onder de knie kreeg belandde ik eerst in mijn "eigen" wereldje, alsof je persoonlijkheid zich uitdrukt in een complete wereld die je kan ontdekken
Ik geloof dat het ontdekken/verkennen van mijn eigen wereld al 4 jaar in beslag nam qua meditatie.
Op een gegeven moment merkte ik dat er "onderwerpen" in voorkwamen die mij onbekend waren. Ik heb die onderwerpen toen bekeken, proberen te analyseren en ben zo in "andere" werelden terechtgekomen. Ik had toen bijna geen kennis van Boeddhisme, maakte mij ook niet veel uit ik vond die onderwerpen erg interessant en begreep ze wel. De "shock" kwam pas toen ik me serieus in het Boeddhisme ging verdiepen en veel herkenbare punten ontdekte. Het werd pas echt leuk toen ik "entiteiten" voor waar aannam en besloot tijdens een meditatie een keertje met zo eentje mee te gaan
Voor sweetgirly, "astraal reizen" is niet zo duidelijk alsof je een film kijkt, het lijkt meer op een extreme (lucide/levendige) droom. Er is op internet veel informatie over te vinden als je dit intereseert, Antagonist postte ook al wat bruikbare links in dit topic. Ik vermoed dat jij tijdens meditatie zonder problemen je eigen wereld kan zien. Voor sommigen kost het veel moeite om zo "openminded" te zijn voor het bestaan van een astrale/mentale wereld, ik denk dat jij genoeg hebt aan het "willen zien"
En oja, voor alle geinteresseerden; doe het alsjeblieft niet om sensatieredenen, doe het voor jezelf, je eigen geest leren begrijpen en misschien van daaruit de wereld om je heen. Uiteindelijk geeft het je voornamelijk "peace of mind".
quote:
Op woensdag 19 november 2003 10:44 schreef The_Shining het volgende:[..]
Voor sweetgirly, "astraal reizen" is niet zo duidelijk alsof je een film kijkt, het lijkt meer op een extreme (lucide/levendige) droom. Er is op internet veel informatie over te vinden als je dit intereseert, Antagonist postte ook al wat bruikbare links in dit topic. Ik vermoed dat jij tijdens meditatie zonder problemen je eigen wereld kan zien. Voor sommigen kost het veel moeite om zo "openminded" te zijn voor het bestaan van een astrale/mentale wereld, ik denk dat jij genoeg hebt aan het "willen zien"
Ok, dus de astrale wereld wordt ook wel de mentale wereld genoemd..dat wist ik niet. Naja wat dat betreft is die mij dan bekend, tenminste wat ik heb gelezen kon ik me daar (achteraf goed) in vinden en veel van mijn 'dromen' zijn idd erg levendig en daarbij stuur ik ze vaak een beetje zelf.
Over de boeddhistische wereld zag ik in de reactie iets over energie staan, vandaar dat ik nieuwsgierig werd. Aangezien dus, nu ongeveer een paar maanden, die energie best aanwezig is. Daarbij had ik er niet eerder over gehoord.
Ik had van de week bijv. dat ik ging dansen, ik wist ook niet hoe snel ik thuis moest komen, voelde het al in me borrelen. Tja en dat was weer iets heel moois. Ik was alleen, maar het leek net of ik voor iemand danste en die voelde. Ik had zoiets van: 'ware, als je er bent laat me je dan voelen'..Naja en dat was één en al trance waarin ik toen belandde. Gewoon een romantische miep ben ik af en toe, maar het was wel erg bijzonder. De muziek klonk ook zo anders dan anders, veel mooier en zuiverder en als een mannenstem ging zingen leek het alsof (omdat het anders klonk) het voor mij werd gezongen. Ik weet het, ik ben gek waarschijnlijk . Daarbij lijk ik ook wel steeds leniger te worden..klinkt stom, maar soms ben ik ook een beetje vechtend a/h dansen en sta soms versteld hoe makkelijk het gaat als ik er goed inzit. Moest achteraf erg aan de matrix (1e deel, Neo in vechtopleiding) denken en hun zullen daar ook niets voor niets op gekomen zijn, dacht ik toen.
quote:Dit zijn mijn ervaringen, correct me if i'm wrong ... Ik wil het liefst nog niks relateren aan werelden maar .. dit is wat ik beleef. Welk vakje er exact bij hoort weet ik niet. Wie zegt dat al m'n ogen open zijn?
Ik denk ook dat het handiger is als je bij je opvattingen en interpretaties zegt waar je het vandaan hebt, anders denk ik dat de interpretaties van verschillende religies door elkaar worden gehaald.
quote:Met bewegingen van het lichaam train je tegelijkertijd ook de bewegingen van de geest, da's een leuke wisselwerking.
Op woensdag 19 november 2003 17:47 schreef sweetgirly het volgende:
Daarbij lijk ik ook wel steeds leniger te worden..klinkt stom, maar soms ben ik ook een beetje vechtend a/h dansen en sta soms versteld hoe makkelijk het gaat als ik er goed inzit. Moest achteraf erg aan de matrix (1e deel, Neo in vechtopleiding) denken en hun zullen daar ook niets voor niets op gekomen zijn, dacht ik toen.
Niet voor niets dat in het oosten mystiek en vechtsporten vaak hand in hand gaan Vind je een veel sporten terug zoals aikido, karate, shaolin maar ook bij yoga en tai chi chuan (ook een vechtsport van origine).
quote:een naam is ook maar een labeltje
Op woensdag 19 november 2003 19:40 schreef Snager het volgende:
Dit zijn mijn ervaringen, correct me if i'm wrong ... Ik wil het liefst nog niks relateren aan werelden maar .. dit is wat ik beleef. Welk vakje er exact bij hoort weet ik niet. Wie zegt dat al m'n ogen open zijn?
quote:Plaats aanduiding .. doet het er echt toe?
Op woensdag 19 november 2003 19:48 schreef The_Shining het volgende:[..]
een naam is ook maar een labeltje
Ben trouwens bijna nog nooit ergens geweest waar een bordje stond "U bent nu hier" met een naam erbij
quote:Ik mediteer voor ontspanning soms met een koptelefoon met muziek aan.
Op woensdag 19 november 2003 17:47 schreef sweetgirly het volgende:[..]
De muziek klonk ook zo anders dan anders, veel mooier en zuiverder en als een mannenstem ging zingen leek het alsof (omdat het anders klonk) het voor mij werd gezongen. Ik weet het, ik ben gek waarschijnlijk. Daarbij lijk ik ook wel steeds leniger te worden..klinkt stom, maar soms ben ik ook een beetje vechtend a/h dansen en sta soms versteld hoe makkelijk het gaat als ik er goed inzit. Moest achteraf erg aan de matrix (1e deel, Neo in vechtopleiding) denken en hun zullen daar ook niets voor niets op gekomen zijn, dacht ik toen.
Ik kan makkelijk een uur in trance naar een cd luisteren, heerlijk ontspannend.
Ik ben nu een aantal keer intrance geweest maar visualisren is best moeilijk
Ik zal ook even kijken of ik mijn vragen + antwoorden kan vinden over de dingen waar ik het met Antagonist op msn over heb gehad!
The_Shining, je liet weten dat je je eigen geest leert te begrijpen, is dit dus het rationele gedeelte wat je in het dagelijks leven weet toe te passen? Om één of andere reden voel ik me namelijk eigenlijk "begaafd" () genoeg om dit zonder meditatie te kunnen ontplooien...
... Overigens is uit een aantal persoonlijkheidstests gekomen dat ik een mastermind zou zijn, is dit misschien het rationele wat mij in de weg zit voor meditatie? Wil ik misschien teveel, te snel?
Of is meditatie gewoon een hulpmiddel hiervoor ofzow?
Btw, vroeger heb ik voor de sensatie een vechtkunst beoefent, en daar denk ik in ieder geval van geleerd te hebben.
quote:jazeker, daar gaat het me ook voornamelijk om, een beter persoon te worden en dat werkt ook door naar het dagelijks leven. Ik wil niet in specifieke details treden, da's privé, maar ik ben zelf van mening dat je gestructureerder gaat denken, bepaalde inhouden/gevoelens kan loslaten dankzij een groter begrip/bevattingsvermogen.
Op donderdag 20 november 2003 01:06 schreef Blanche_Fantasy het volgende:
The_Shining, je liet weten dat je je eigen geest leert te begrijpen, is dit dus het rationele gedeelte wat je in het dagelijks leven weet toe te passen
Natuurlijk zou ik dit nooit 100% kunnen beweren, een mens groeit nu eenmaal met of zonder meditatie. Ik zou dit alleen zeker weten als ik een vergelijking met mezelf zou kunnen maken hoe ik zou zijn zonder meditatie, aangezien ik vroeg ben begonnen met meditatie kan ik hier eigenlijk niet veel zinnigs over zeggen.
Zoals ik al zei geeft meditatie (op de manier waarop ik die beleef) vooral "peace of mind"... ik heb een jaar gehad dat ik niet mediteerde (of nauwelijks) en merkte toen dat ik wel vaker gefrustreerde, geirriteerde of circelende gedachtegangen had. Met meditatie kan ik die gedachtes visualiseren en zo een confrontatie aangaan (in je geest dus, een innerlijke confrontatie). Het is soms wondelijk wat er allemaal uit een meditatie voorkomt en hoe ik dat soms oplos
quote:als je op mijn post reageerde: ja
Op donderdag 20 november 2003 20:27 schreef Snager het volgende:
Merk jij ook een betere controlle over je lichaam als in evenwichts gevoel en coordinatie?
soms is het zelfs zo dat ik zo'n gevoel van "gracieus" bewegen krijg
quote:same here
Op donderdag 20 november 2003 21:41 schreef The_Shining het volgende:[..]
als je op mijn post reageerde: ja
maar natuurlijk geldt die vraag voor alle posters hier in dit topic, ben erg benieuwd of de "newbies" () en gevorderden deze ervaring ook hebben
soms is het zelfs zo dat ik zo'n gevoel van "gracieus" bewegen krijg
quote:Ik merk dat wel ,mijn coordinatie is veel beter als ik in trance ben .
Op donderdag 20 november 2003 20:27 schreef Snager het volgende:
Merk jij ook een betere controlle over je lichaam als in evenwichts gevoel en coordinatie?
quote:Ik herken wat je bedoelt,
Op donderdag 20 november 2003 21:41 schreef The_Shining het volgende:[..]
soms is het zelfs zo dat ik zo'n gevoel van "gracieus" bewegen krijg
Heel appart, en zeker ook erg cool een beetje de Bene Geserit way
quote:
Op donderdag 20 november 2003 22:07 schreef Antagonist het volgende:
Ik herken wat je bedoelt,
Alsof je arm bijvoorbeeld een perfect fijne beweging maakt en een soepele draai om daarna volledig stil te zijn.Heel appart, en zeker ook erg cool
een beetje de Bene Geserit way
heel "natuurlijk" alsof je de beweging vantevoren bedacht terwijl je hem eigenlijk in een reflex doet zonder erbij na te denken en als je die gemaakt hebt dat je denkt van "heej dat zag er best uit"
quote:Ik zou beginnen zonder en pas later kijken of muziek helpt ...
Op donderdag 20 november 2003 22:14 schreef arnout109 het volgende:
ik had nog een vraagje, werkt het met muziek erbij nou beter of slechter?
Ik ben alleen nog niet zo ver dus is het een beetje nutteloos om over bepaalde dingen mee te praten
quote:Hey hier herken ik mij in
Op donderdag 20 november 2003 22:37 schreef Mischa_NL het volgende:
actief zijn jullie vooral ja...
Ik lees de thread wel en af en toe post ik een berichtje...Ik ben alleen nog niet zo ver dus is het een beetje nutteloos om over bepaalde dingen mee te praten
Btw, thnx again voor de reactie, blijkt maar weer eens dat mijn geduld beproeft gaat worden.... lol ik hoop dat ik nog eens aan m'n discipline kan werken
Trouwens Shining: bedoel je met een entiteit een gids die je begeleidt in het reilen en zeilen in je eigen spirituele wereld? Zoja, dan heb ik die meditatie vorm vroeger in een godsdienst les op school gehad
Heeft hier trouwens iemand wel eens gedacht om meditatie te combineren met een vechtsport cq krijgskunst?
maarja, tis alleen een teorie
nog nooooooooooooooit een uittreding meegemaakt,
laat staan een fatsoenlijke trance
waar ik alleen soms wel last van heb is dat ik een soort van mythologische demonen te zien krijg, die ik naar m'n eigen idee compleet verzin, en dan voel ik ELKE spier in m'n lichaam aanspannen,
meestal stop ik op zit punt,, deze symptomen bekend bij andere FOK!kers?
Ik denk zelf dat ik OF teveel verwachtte OF gewoon te moe was. Ik kon vrij gemakkelijk alles van me af zetten en alle geluiden van buitenaf hoorde ik nieteens. Zo viel me pas na mijn poging op hoe hard me wekker wel niet tikt.
Wat er wel was. Op een gegeven moment inbeelden dat je de "trap" af gaat. Dat ging goed, tot op een gegeven moment mijn hele lichaam begon te tintelen. Vooral mijn onderarmen. Wat heel raar was is dat ik zeker wist dat ik ze kon bewegen maar "iets" me tegen hield om dat te doen.
Het probleem was dat ik zelf dacht dat ik in de buurt van trance kwam maar me dan niet meer kon concentreren op de trap. Net dat extra zetje dat ik nodig had kwam niet leek het wel. Dat voelde voor een paar seconden heel heftig maar ik was mijn concentratie daarna gewoon kwijt.
Wat zou het kunnen zijn? Gewoon vermoeidheid?
Even een vraagje, Je chakra's moeten openstaan als je wilt uittreden?
Ik vraag dit omdat ik het nog alleens vergeet om ze te openen
quote:Dit klinkt heel bekend, dit heb ik zeker ook meegemaakt, vooral de eerste keren. Daarna gaat het tintelen weg en werd het voor mij iets moeilijker om weer dat gevoel te krijgen.
Op vrijdag 21 november 2003 23:39 schreef bolk het volgende:
Goed, ik ben er gisteravond ook eens mee begonnen. Tis alleen helaas niet gelukt.Ik denk zelf dat ik OF teveel verwachtte OF gewoon te moe was. Ik kon vrij gemakkelijk alles van me af zetten en alle geluiden van buitenaf hoorde ik nieteens. Zo viel me pas na mijn poging op hoe hard me wekker wel niet tikt.
Wat er wel was. Op een gegeven moment inbeelden dat je de "trap" af gaat. Dat ging goed, tot op een gegeven moment mijn hele lichaam begon te tintelen. Vooral mijn onderarmen. Wat heel raar was is dat ik zeker wist dat ik ze kon bewegen maar "iets" me tegen hield om dat te doen.
Het probleem was dat ik zelf dacht dat ik in de buurt van trance kwam maar me dan niet meer kon concentreren op de trap. Net dat extra zetje dat ik nodig had kwam niet leek het wel. Dat voelde voor een paar seconden heel heftig maar ik was mijn concentratie daarna gewoon kwijt.
Wat zou het kunnen zijn? Gewoon vermoeidheid?
quote:Ik neem aan dat andermans ervaringen je wel aansporen om lekker te gaan mediteren.
Op donderdag 20 november 2003 22:37 schreef Mischa_NL het volgende:
actief zijn jullie vooral ja...
Ik lees de thread wel en af en toe post ik een berichtje...Ik ben alleen nog niet zo ver dus is het een beetje nutteloos om over bepaalde dingen mee te praten
Gewoon lekker voor jezelf oefenen , t maakt helemaal niet uit of iemand "mooiere" dingen beleeft want dat kom vanzelf.
quote:laatste post ben ik ook ,mijn vriendin was nog ingelogd
Op donderdag 20 november 2003 22:14 schreef arnout109 het volgende:
ik had nog een vraagje, werkt het met muziek erbij nou beter of slechter?
Ik zou juist aanraden om te beginnen met muziek.
In het begin heb je toch altijd een stukje verzekering nodig dat het allemaal echt werkt , als je heel gefrustreerd een week lang hebt geprobeert te mediteren hou je het snel voor gezien.
Als je echter een goede trance hebt ervaren met muziek of oordoppen dan zal je heel nieuwschierig worden naar meer en gemotiveerd om verder te gaan en meer te oefenen.
Begin maar rustig aan met muziek of wat je ook nodig denkt te hebben , maar hou er rekening mee dat je er niet afhankelijk van wordt.
quote:Ik verzeker je dat je met de goede begeleiding in een keer een goede trance kan krijgen.
Op vrijdag 21 november 2003 22:47 schreef DarkGangster het volgende:
als je uittreedt en je denkt dat je dood bent, heeft het geen zin om terug te gaan, want als het zo zou zijn, zouw je niet meer terug naar je lichaam kunnenmaarja, tis alleen een teorie
nog nooooooooooooooit een uittreding meegemaakt,
laat staan een fatsoenlijke trance
Gewoon als doel nemen om rustig te ontspannen , en niet als doel nemen om te projecteren ofzo, gewoon alleen voor je eigen ontspanning en gewoon maar zien waar het op uitkomt.
quote:Je beeld ze inderdaad in , dit heeft ermee te maken dat je waarschijnlijk mentaal niet ontspannen genoeg bent.
Op vrijdag 21 november 2003 23:36 schreef Matho het volgende:
ik denk dat dit voor (bijna) iedereen geld die begint met meditatie,
ik ben er zelf nu ook dik een maand erg actief mee,(daarna nog 4 maanden wat passiever) maar merk ook nog weinig,, wel erg ontspannend by the way,waar ik alleen soms wel last van heb is dat ik een soort van mythologische demonen te zien krijg, die ik naar m'n eigen idee compleet verzin, en dan voel ik ELKE spier in m'n lichaam aanspannen,
meestal stop ik op zit punt,, deze symptomen bekend bij andere FOK!kers?
Neem je tijd om te ontspannen en focus niet zo op materiele zorgen.
quote:Lol zo ben ik met meditatie begonnen, een meditatie oefening bij godsdienstleer
Op vrijdag 21 november 2003 00:33 schreef Blanche_Fantasy het volgende:
Trouwens Shining: bedoel je met een entiteit een gids die je begeleidt in het reilen en zeilen in je eigen spirituele wereld? Zoja, dan heb ik die meditatie vorm vroeger in een godsdienst les op school gehad
Ja, ik bedoel levensvormen die mij begeleiden, vandaar gidsen
quote:Dat je je heel bewust wordt van je omgeving duid aan dat je goed geconcentreerd was
Op vrijdag 21 november 2003 23:39 schreef bolk het volgende:
Goed, ik ben er gisteravond ook eens mee begonnen. Tis alleen helaas niet gelukt.Ik denk zelf dat ik OF teveel verwachtte OF gewoon te moe was. Ik kon vrij gemakkelijk alles van me af zetten en alle geluiden van buitenaf hoorde ik nieteens. Zo viel me pas na mijn poging op hoe hard me wekker wel niet tikt.
quote:Het is WEL gelukt , wat jij ervaren hebt zijn uittredings verschijnselen, je voelde immers je armen trillen dat klopt want je lichaam is niet ineens "beweginloos" dat gaat geleidelijk , bij mij begint het bij mijn benen , bij jou bij je armen
Wat er wel was. Op een gegeven moment inbeelden dat je de "trap" af gaat. Dat ging goed, tot op een gegeven moment mijn hele lichaam begon te tintelen. Vooral mijn onderarmen. Wat heel raar was is dat ik zeker wist dat ik ze kon bewegen maar "iets" me tegen hield om dat te doen.
quote:Nee je verwacht net iets teveel , laat het maar geleidelijk opkomen, rustig ontspannen en je concentreren op die gedeeltelijke lichamelijk "verlamming" het gaat al erg goed iig
Het probleem was dat ik zelf dacht dat ik in de buurt van trance kwam maar me dan niet meer kon concentreren op de trap. Net dat extra zetje dat ik nodig had kwam niet leek het wel. Dat voelde voor een paar seconden heel heftig maar ik was mijn concentratie daarna gewoon kwijt.Wat zou het kunnen zijn? Gewoon vermoeidheid?
quote:Dat zou ik ook aanbevelen omdat het je meditatie lekker "licht" houdt, stilte kan in het begin erg confronterend zijn en misschien saai... maakt dat je zoals Antagonist zei snel afhaakt.
Op zaterdag 22 november 2003 00:57 schreef Antagonist het volgende:
Ik zou juist aanraden om te beginnen met muziek.
quote:Als je je chakras opent zal je na wat oefeningen ook echt verschillen merken met meditaties waarbij je ze niet geopent hebt.
Op vrijdag 21 november 2003 23:49 schreef Mischa_NL het volgende:
Klinkt ookal bekent.
Even een vraagje, Je chakra's moeten openstaan als je wilt uittreden?
Ik vraag dit omdat ik het nog alleens vergeet om ze te openen
Je chakras hoeven niet persé open te staan , maar waarschijnlijk ervaar je het veel en echt veel minder als je ze dicht hebt dan als je ze open hebt.
Oefen lekker op die chakras en probeer ze eens echt te voelen , gooi je energie tunnel maar eens half open zodat je bewust een knooppunt creert ne zodat je voelt dat je echt energie aan het beinvloeden bent.
Als je een uittreding echt wilt ervaren zul je wel wat geopende/getrainde chakras moeten hebben.
quote:Inderdaad , het eerste wat moet gebeuren is dat je jezelf moet overtuigen dat het niet iets is wat alleen "zweverige" types zich inbeelden maar dat het iets heel metafysieks is dat JIJ ook kunt ervaren.
Op zaterdag 22 november 2003 01:10 schreef The_Shining het volgende:[..]
Dat zou ik ook aanbevelen omdat het je meditatie lekker "licht" houdt, stilte kan in het begin erg confronterend zijn en misschien saai... maakt dat je zoals Antagonist zei snel afhaakt.
quote:Laat alles gewoon rustig komen, de meest ervaren mensen hier doen al jaren aan meditatie , dit kan een beetje een vertekend beeld geven met hoe snel de vooruitgang voor de beginner is.
Op zaterdag 22 november 2003 00:39 schreef Athaphian het volgende:[..]
Dit klinkt heel bekend, dit heb ik zeker ook meegemaakt, vooral de eerste keren. Daarna gaat het tintelen weg en werd het voor mij iets moeilijker om weer dat gevoel te krijgen.
Ik ben nu even zon 2 weken gestopt met mediteren want ik heb het er gewoon te druk voor. Ik ben zeker niet van plan om hier definitief mee te stoppen.
Ik heb nog geen uittreding gehad ofzo, maar het mediteren zelf en in trance raken maken mij rustig en ik kan mij beter op dingen concentreren zonder afgeleid te worden als ik regelmatig mediteer.
Trance is vrij makkelijk , het is je springplank naar hogere vlaktes, iedereen kan het maar het kost toch heel wat oefening om het te beheersen.
Iedereen heeft zijn eigen tempo , laat je niet demotiveren door mensen die heel makkelijk in trance komen.
Iedereen kan het en iedereen zal het even lekker en mooi ervaren.
Neem gewoon de tijd en probeer jezelf genoeg discipline op te brengen om in ieder geval elke dag 20 minuutjes te mediteren.
Als je het eenmaal als routinematige vorm van ontspanning ziet dan zal je merken dat je het vaker en vaker doet.
Ik ben net 2 en een half uur bezig geweest.. heb ongeveer een half uur lang een tintelend gevoel gehad door m'n hele lichaam.. (best lekker btw) waar ik idd ook in leek te 'glijden'.. maar.. verder is er niets gebeurd
En nu kan ik niet meer slapen omdat ik het gevoel heb dat ik net al minimaal zo'n 6 of 7 uur heb geslapen?
Dat was een van de bijverschijnselen neem ik aan?
quote:Heel mooi toch , gewoon nergens op doelen en rustig ontspannen.
Op zondag 23 november 2003 04:44 schreef DePeer het volgende:
Zeg..Ik ben net 2 en een half uur bezig geweest.. heb ongeveer een half uur lang een tintelend gevoel gehad door m'n hele lichaam.. (best lekker btw) waar ik idd ook in leek te 'glijden'.. maar.. verder is er niets gebeurd
quote:Ik zie het meer als een prachtige manier van energie winning.
En nu kan ik niet meer slapen omdat ik het gevoel heb dat ik net al minimaal zo'n 6 of 7 uur heb geslapen?Dat was een van de bijverschijnselen neem ik aan?
Ik heb het nu ook 2 keer geprobeerd.... niet al teveel resultaat.
denk niet dat ik in trance zat...
Ik voelde me inderdaad wel lekker relaxed enzo
me armen sliepen geloof ik wel een beetje maar met me hoofd was ik er dus helemaal bij.
een paar vragen die ik heb.
moet je je nou echt concentreren op totale leegte in je hoofd, want ik krijg me hoofd dus echt niet totaal leeg... ik probeer ze wel weer de deur uit te leiden .maar echte leegte is ver weg
Of moet je meer proberen weg te drijven?
Maar als ik een beetje wegdrijf of lijk weg te drijven begin ik weer onwijs te denken
ook gaat dat visualiseren onwijs slecht... me ruimtelijk inzicht is geloof ik niet bepaald je van het .... komt dit met oefening? of is dit gewoon iets wat je of kunt of niet?
verder is het topic helemaal goed , keep up the good work
quote:Wow heb je helemaal geregistreerd om hier op te reageren
Op zondag 23 november 2003 17:44 schreef Schaduw00 het volgende:
wow....hey pracht topic antagonistIk heb het nu ook 2 keer geprobeerd.... niet al teveel resultaat.
denk niet dat ik in trance zat...
Ik voelde me inderdaad wel lekker relaxed enzo
me armen sliepen geloof ik wel een beetje maar met me hoofd was ik er dus helemaal bij.een paar vragen die ik heb.
moet je je nou echt concentreren op totale leegte in je hoofd, want ik krijg me hoofd dus echt niet totaal leeg... ik probeer ze wel weer de deur uit te leiden .maar echte leegte is ver weg
Of moet je meer proberen weg te drijven?Maar als ik een beetje wegdrijf of lijk weg te drijven begin ik weer onwijs te denken
ook gaat dat visualiseren onwijs slecht... me ruimtelijk inzicht is geloof ik niet bepaald je van het .... komt dit met oefening? of is dit gewoon iets wat je of kunt of niet?
verder is het topic helemaal goed , keep up the good work
Leegte in je hoofd is een hele goede manier om in trance te komen, maar niet de enige .
Je hoofd blijft er zoiezo helemaal bij , het is meer een lichamelijk roes omdat je lichaam zo opgezwollen en afwezig lijkt, mentaal wordt je hyper alert.
Probeer gewoon rustig te ontspannen, even lekker relaxed zitten met een muziekje erbij.
Laat het allemaal over je heen komen en stel geen tijd vast van waarin je in trance wilt zitten, dat komt vanzelf wel.
Als je moeite hebt met je hoofd te legen moet je maar eens mediteren met een koptelefoon met rustige muziek, dan zet je het volume een beetje omhoog en ga je je lekker concentreren op die muziek.
quote:Ik eerlijk gezegd ook ...
Op zondag 23 november 2003 21:18 schreef Antagonist het volgende:[..]
Wow heb je helemaal geregistreerd om hier op te reageren.
Ik ga het zo maar weer eens proberen. Ik ben vrij uitgerust. Werd pas om half 3 wakker
quote:Probeer anders eens iets neutraals , zoals het geluid van zeegolven.
Op zondag 23 november 2003 23:27 schreef bolk het volgende:
Muziek is bij mij juist niet de manier. Als ik me bijv concentreer om wat voor reden dan ook (programmeren, leren etc) dan kan ik juist door muziek afgeleid worden. "Hey, goed nummer". En dan ben ik meer bezig met de muziek dan met hetgeen wat ik zou moeten doen.Ik ga het zo maar weer eens proberen. Ik ben vrij uitgerust. Werd pas om half 3 wakker
Af en toe ben ik dus bezig en dan ben je je ademhaling aan het tellen zodat je uiteindelijk in een lichte trance komt maar dan lijkt het op gegeven moment of je helemaal vergeet waar je mee bezig was en dat je geest helemaal leeg is. Waardoor je ook vergeet dat je met het tellen van het aantal keer uitademen bezig was. Geest-intensievere zaken als projecteren dat je afdaalt lukken in die staat dus helemaal niet. Houdt dat in dat je te moe bent ofzo?
Verder gebeurt het eens dat ik zit te mediteren en dat het allemaal wel goed gaat en het op gegeven moment lijkt alsof ik in een trance raak. Er ontstaat iets van licht lijkt het wel (net alsof er licht in de kamer wordt aangedaan) waardoor je het gevoel hebt dat je dus kunt beginnen met zaken als chakra's trainen e.d.. Alleen heb ik dus weer niet bepaalde herkenningspunten als het gevoel dat je je in een groter geheel bevindt (wat volgens de intro-post van deze "Begin hier met meditatie" inherent aan in trance zijn zou moeten zijn. Houdt dat in dat ik hier in plaats van in een zware trance in een lichte trance zit en vanaf hier dus eigenlijk dat projecteren dat je aan het afdalen bent zou moeten gaan doen?
*Detroit is benieuwd of iemand hier wat licht op deze materie kan schijnen .
Verder goede topic-reeks dit, thumbs up
[Dit bericht is gewijzigd door Detroit op 23-11-2003 23:51]
Als ik een tijdje afdaal merk ik dat het heel stil is en een beetje in mezelf gekeerd ben zeg maar. Als ik iets hoor klinkt het heel sterk.
Ik heb ook weleens als ik het wat langer doe dat ik me opgezwollen voel moeilijk adem kan halen omgeving hard klinkt en vlak voordat het "opzwellen" Gebeurt begint mijn ooglid en andere lichaamsdelen te tintelen/trekken...
Ik neem aan dat het 2e een trance is?
quote:Ik herken dit maar ik snap niet hoe alles groter kan lijken als je het niet "echt" ziet
Op zondag 23 november 2003 23:49 schreef Detroit het volgende:
Er ontstaat iets van licht lijkt het wel (net alsof er licht in de kamer wordt aangedaan) waardoor je het gevoel hebt dat je dus kunt beginnen met zaken als chakra's trainen e.d.. Alleen heb ik dus weer niet bepaalde herkenningspunten als het gevoel dat je je in een groter geheel bevindt (wat volgens de intro-post van deze "Begin hier met meditatie"
quote:Ik denk (maar ik heb er nauwelijks ècht verstand van me dus ik zeg wat me logisch lijkt
Op zondag 23 november 2003 23:50 schreef Mischa_NL het volgende:Ik herken dit maar ik snap niet hoe alles groter kan lijken als je het niet "echt" ziet
Hoop dat dit een beetje duidelijk geformuleerd is
quote:Tja afleiding, probeer je beter te concentreren , dit kan onder andere door oordopjes,
Op zondag 23 november 2003 23:49 schreef Detroit het volgende:
Af en toe ben ik dus bezig en dan ben je je ademhaling aan het tellen zodat je uiteindelijk in een lichte trance komt maar dan lijkt het op gegeven moment of je helemaal vergeet waar je mee bezig was en dat je geest helemaal leeg is. Waardoor je ook vergeet dat je met het tellen van het aantal keer uitademen bezig was. Geest-intensievere zaken als projecteren dat je afdaalt lukken in die staat dus helemaal niet. Houdt dat in dat je te moe bent ofzo?
quote:Je hoeft niet perse het gevoel te hebben dat de ruimte groter is , iedereen ervaart het weer ietsjes anders.
Verder gebeurt het eens dat ik zit te mediteren en dat het allemaal wel goed gaat en het op gegeven moment lijkt alsof ik in een trance raak. Er ontstaat iets van licht lijkt het wel (net alsof er licht in de kamer wordt aangedaan) waardoor je het gevoel hebt dat je dus kunt beginnen met zaken als chakra's trainen e.d.. Alleen heb ik dus weer niet bepaalde herkenningspunten als het gevoel dat je je in een groter geheel bevindt (wat volgens de intro-post van deze "Begin hier met meditatie" inherent aan in trance zijn zou moeten zijn. Houdt dat in dat ik hier in plaats van in een zware trance in een lichte trance zit en vanaf hier dus eigenlijk dat projecteren dat je aan het afdalen bent zou moeten gaan doen?
quote:Het zijn allebei trances, al is de eerste een hele lichte .
Op zondag 23 november 2003 23:50 schreef Mischa_NL het volgende:
ik weet dus niet precies wanneer ik echt in tranve ben.Als ik een tijdje afdaal merk ik dat het heel stil is en een beetje in mezelf gekeerd ben zeg maar. Als ik iets hoor klinkt het heel sterk.
Ik heb ook weleens als ik het wat langer doe dat ik me opgezwollen voel moeilijk adem kan halen omgeving hard klinkt en vlak voordat het "opzwellen" Gebeurt begint mijn ooglid en andere lichaamsdelen te tintelen/trekken...
Ik neem aan dat het 2e een trance is?
[..]
Goed, langzaam maar zeker voelde ik heel lichtjes mijn benen tintelen en mijn handen. Op een gegeven moment was ik de trap kwijt. Het leek alsof ik droomde. Ik had er voor zover ik weet weinig controle over (het staat me wazig bij toen ik vanochtend wakker werd). Op een gegeven moment gooiden de kl*te katten van mijn zusje de boel in het roet. Ze gooide iets om op zolder wat een flinke herrie veroorzaakte en ik was in 1 klap "wakker". Het rare is is dat ik niet weet of ik droomde of niet. Het leek niet op slaap omdat ik in een keer *poef* wakker was. Geen gegeeuw, geen slaperige ogen of wat dan ook. Het kostte me veel moeite om later in slaap te vallen.
Ik sliep om 2 uur en werd verassend makkelijk wakker om half 8. Of het komt omdat ik tot half 3 uitgeslapen had zondagmiddag, of door mijn poging dat mij energie opgeleverd had.
Ben er dus niet helemaal uit wat er precies was. Wel weet ik dat hier 2 beestjes bij de volgende verstoring gaan sterven
Drie oefeningen voor energiebeheer en losmaken van niet-eigen energie. Overgevoelig ? Pik je spanningen en emoties van anderen op, blokkeer je snel of voel je je soms 'uitgewoond' en leeggezogen ? Cd cd helpt je grenzen te stellen. Drie visualisatiemeditaties. Duur ca. 65 min.
Ben er erg tevreden over, het is een kalme mannen stem die je begeleid zonder een te 'roze' uitleg (ik heb er een aantal geluisterd en er zaten cd's bij met een irri vrouwenstem die op een roze wolk zat).
Heb wat leesvoer gevonden -> http://www.multidimensions.com misschien interessant misschien niet .. moet je voor je zelf maar beslissen.
quote:Goede site
Op maandag 24 november 2003 18:22 schreef Snager het volgende:
Ik was gister in een vrij diepe trance. Ik was niet bezig met het uittreden oid ( zoals normaal ) en begon visioenen te zien. Best grappig.Heb wat leesvoer gevonden -> http://www.multidimensions.com misschien interessant misschien niet .. moet je voor je zelf maar beslissen.
Dit stukje is vooral interesant
http://www.multidimensions.com/mdc_home.html
FF wat geripped
quote:
"Dimensions" are a means of organizing different planes of existence according to their vibratory rate. Each dimension has certain sets of laws and principles that are specific to the frequency of that dimension.
"Consciousness" represents awareness. The inhabitants of each dimension function clearly, easily, and with a minimum of resistance within that plane because their consciousness vibrates in resonance with the frequency of that dimension."Multidimensional Consciousness" is the ability to be "conscious" of more than one dimension. To be multidimensional in our consciousness we must remember that we have within us the potential to expand our perceptual awareness to the dimensions above and below our physical plane.
"Unconscious" means unaware of and unable to attend to internal and/or external stimuli within the inhabitants' own dimension or within another dimension. Third dimensional humans are largely unaware of their first dimensional, second dimensional, and fourth dimensional selves. The human unconscious is best accessed through physical body messages, introspection, dreams, and meditation.
"Conscious" means aware of and able to attend to stimuli within the inhabitants' own dimension. The third dimensional self is conscious of what can be perceived by the five physical senses of sight, hearing, touch, taste, and smell.
"Superconscious" is a higher order of consciousness of the fifth dimension and above in which the inhabitants are able to be aware of and attend stimuli of their own dimension as well as all the lower dimensions. The superconscious is innately multidimensional. The third dimensional self can become "conscious" of the superconscious through meditation, prayer, and by surrendering to the unfoldment of the higher order consciousness.
quote:Het is alleen even hard door lezen die site ... ik heb nog niet alles gelezen maar ben een heel eind.
Op maandag 24 november 2003 20:33 schreef Antagonist het volgende:[..]
Goede site
Gisteravond weer geprobeert... gebeurde iets vaags
|EDIT eerste deel van het verhaal wat langer gemaakt en een vraag van gemaakt die ik me een tijdje afvroeg |EDIT|
na me spieren gerelaxed te hebben en een poging tot het gros aan gedachten in me hoofd te kalmeren begon ik met het proberen af te dalen op wat voor manier dan ook (visualiseren gaat klote).
Dus dat was als eerst een trap..de trap vervaagde al snel en in een microseconde flitsen er opeen allerlei dingen voorbij ''dat ik me zusje nog geld moet geven , Angelus terug is in de veronica serie ANGEL en dat morgen verdomme weer maandag is ..maar hey morgen komt Angel weer...pluspuntje..wat is halle barry een lekker ding zeg ... owww ja erbij blijven leeg blijven , leeg wat was het nou ow ja niet nu maar daailijk, niet nu maar daailijk .........
toen werd het dus een soort van speeltuin glijbaan met dezelfde glijbaan eronder en nog een glijbaan eronder etc etc
maar dan zie ik weer de grond (ik hergebruik hetzelfde glijbaan plaatje steeds weer maar het heeft oorspronkelijk grond aan het einde m(et van die hout brokken die je in speeltijnen ziet) en die zie ik dan soms perongeluk en dan moet ik mezelf weer wijsmaken dat ik die grond niet zag want anders betekent het dat ik op de grond ben en dan moet ik bij de glijbaan weer naarboven lopen (of verschijnen / teleporteren ) om te kunnen dalen maar omhoog gaan verpest weer een hoop bij mij
...en toen, toen zat ik opeens in de glijbaan uit duinerell met die matjes waar ik steeds op zon recht stukje stopte om in te ademen ...
toen dwaalde ik perongeluk weer af en dacht ff ''ik ga slapen ,dromen en als ik wakker wordt onhoud ik mijn dromen''( hehe ik wil lucide )
toen kon ik dat niet meer vasthouden en viel ik van een berg ... dat kon ik ook weer niet vasthouden omdat ik geen reden kon verzinnen waardoor ik in de lucht steeds zou kunnen stilstaan (om weer in te kunnen ademen) behalve de tijd stoppen wat weer zon abrubt schokkerig effect had (ik stond direct stil, terwijl ik met 100 km per uur aan het vallen was) waardoor ik weer opnieuw kon beginnen met zakken ik schrok van de tijdstop als het ware weer wat wakkerder.
toen verzon ik weer dat ik een balletje was rollend van een berg..
zo gaat mijn poging tot het visualiseren van afdalen dus ongeveer .,..ik kan de beelden niet vasthouden, het is ook vaak vaag en vervaagt weer.. uiteindelijk gaat het wel een beetje maar komen dit soort problemen jouw of iemand anders toevallig bekend voor
-----------------------------------------------------------------
tot zover dat ...want dat was dus niet wat ik oorspronkelijk wou zeggen.
Ik was dus aan het afdwalen en op een gegeven moment ging het best wel ''steady'' en kreeg ik het gevoel dat het wel goed ging..
ik betrapte mezelf op een seconde wegdromen en opeens uit het niks , gebeurde iets vreemds, weet niet meer precies wat er nou gebeurde
maar er gebeurde van alles in me hoofd een hele vreemde sensatie
mischien begon alles ook te draaien , of mischien was het meer ala naar voor naar achter naar voor naar achter ...bonkend gevoel zeg maar mischien hoorde ik ook een monotoon geluid in me hoofd of een soort zoem of iets.
en ik zag een soort van tunnel ... eerst mischien een lichtflits wat ik niet meer zeker weet maar toen een stukje wittigs wat snel een cirkel beweging maakte wat dus verdomd veel op een tunnel leek ... het maakte niet alleen een draaiende beweging want er was ook een soort van diepte ... het leek echt alsof ik razend snel door een tunnel ging !!!!
dit gebeurde allemaal in een ogenblik en toen was er een schrik... maar toen dacht ik van ow ja je moet niet bang zijn je moet niet bang zijn ... wat ik dus wel was hehehe door de schrik werd ik weer een klein stukje wakkerder...maar niet helemaal eruit.. ik zag nog steeds een soort van cirkelvorm die draaide maar iets wat langzamer mischien en me hoofd bonkte minder toen dacht ik weer niet bang zijn joh maar ik was het nog een beetje en ik was enthousiast dus oppakken ging niet meer
toen ben ik maar rustig wakker geworden.
Wat is dit?? ben ik goed bezig ..... of deed ik iets gruwelijks verkeerd , was wel een beetje eng het kwam totaal onverwachts ,,,was net mezelf aan het vertellen dat ik niet moest afdwalen.
heeel lange post weet ik
alvast bedankt
[Dit bericht is gewijzigd door Schaduw00 op 24-11-2003 23:11]
quote:Naar mijn mening ben je teveel bezig met het neerzetten van een prestatie, je doel is afdalen je merkt dat het lukt. Waar komt de angst vandaan? Accepteer dat je aan het afdalen bent.
Op maandag 24 november 2003 22:26 schreef Schaduw00 het volgende:
ik was gewoon rustig aan het afdalen...en opeens gebeurde er iets (2e gedeelte)
me hoofd werd helemaal wild en allemaal vage sensaties gingen door me hoofd heen terwijl ik naar gevoel met 1000 km per uur door een tunnel getrokken werd. onwijs vaag en nog nooit zoiets meegemaakt.
nouw als dat opeens totaal onverwacht gebeurd terwijl je gewoon rustig relax aan het afdalen was...dan schrik je wel ff hoor.
ik weet niet of je het helemaal gelezen hebt of gedeeltelijk, maar het eerste gedeelte is een opsomming van de rommel in mijn hoofd en de problemen met visualisatie tijdens meditatie.
het 2e gedeelte is wat ik daadwerkelijk wou zeggen.
quote:Je was goed bezig , dat het onverwachts kwam klopt wel het is ene van je eerste bewuste trances, dat voel gewoon heel appart aan.
Op maandag 24 november 2003 22:26 schreef Schaduw00 het volgende:Wat is dit?? ben ik goed bezig ..... of deed ik iets gruwelijks verkeerd , was wel een beetje eng het kwam totaal onverwachts ,,,was net mezelf aan het vertellen dat ik niet moest afdwalen.
heeel lange post weet ik
alvast bedankt
Jij hebt iets ervaren in trance , en dat is goed en dan maakt het niet uit hoe je er gekomen bent.
*Detroit heeft nog even gezocht of die hartkloppingen erbij kunnen horen, en ja... Geen vragen meer .
quote:Ademhalingsproblemen heeft met hartkloppingen te maken. Kan ook op stress duiden ... maar vermoedelijk heb je hier volgende keer veel minder last van.
Op dinsdag 25 november 2003 10:16 schreef Detroit het volgende:
*Detroit heeft nog even gezocht of die hartkloppingen erbij kunnen horen, en ja... Geen vragen meer.
Omdat ik toch weer beter wil presteren ben ik op zoek
gegaan naar informatie over mediteren. (bij deze dus bedankt
voor het topic). Ik had al eerder wat losse oefeningen gevonden
waarin je dus eigenlijk stap voor stap leert 'ademhaling tellen' 'concentreren
op een bepaalde gedachte' en vervolgens ook 'afdalen van de trap'.
Gister middag heb ik het op jouw manier gedaan zoals in les 1
met het liggen en dan langzaam zakken van de trap zeg maar.
Ik had het idee dat dat aardig werkte ik voelde mij heel erg tintelig enzo
en kon bijna zien wat ik dacht alhoewel dat heel veel moeite koste.
Ik was er zo van onder de indruk dat ik het voor het slapen gaan nog
even dat 'orgasm without tutch' geprobeerd heb .. niet dat het lukte maar het was wel een heel intens gevoel
maar vandaag wilde het niet echt lukken tenminste ik voelde telkens
die tinteling komen en dan gingen mijn oren een soort dicht weet niet
alsof het geluid heel ver weg is maar dat viel telkens heel snel weer weg
door een verstorend geluid - kinderen aan de overkant van de straat - moeder die de wasmand door de gang schopt - moeder die de hond uit scheld beneden ..
maar wat ik dus vragen wilde was 1. als dit nou goed lukt hoe kan dat dan helpen tegen mijn concentratie problemen die ik heb in het dagelijksleven?
(o ja ben ook begonnen in 'the freedom of choice' ben precies bij het yin/yan gedeelte over aan de eene kant concentratie en en de andere kant meditatie (intelect inspannen of ontspannen) maar wat ik dus met de vraag bedoel is "als je in trance bent is dat volgens mij juist inspanning want het kost me heel veel moeite" of zit ik er dan naast?
[Dit bericht is gewijzigd door intrix op 26-11-2003 15:33]
quote:Dit heb ik eens meegemaakt toen ik in de auto zat. Ik vloog als het ware uit de auto en keek naar mijn eigen lichaam dat wel dood leek te zijn.
Op donderdag 13 november 2003 23:40 schreef Mischa_NL het volgende:
nog een paar vraagjes.
Kan het visualiseren net zo realistisch worden als een lucide droom?In een lucide droom is het alsof je je spieren echt gebruikt kan dit ook met visualisatie? Dus dat je je totaal nietmeer met je lichaam verbonden voelt. (en dus gewoon niet goed onderscheid meer kunt maken tussen echt en visualisatie/droom whatever.)
Dat lijkt me echt heel stoer als dat mogelijk is doormiddel van training ofzo...
Iemand enig idee?
quote:Mijn vader die heeft vaak last van dat hij bijna in slaap valt tijdens het mediteren maar ik bijna nooit.
Op maandag 17 november 2003 22:55 schreef Mischa_NL het volgende:
ik neem aan van wel.
Misschien ben je eerst in trance geweest en weggedommeld maar ik denk dat je gewoon in slaap bent gevallen.
Je kunt wakker blijven door zo goed mogelijk op het object te concentreren waarop/mee je afdaalt.
Als je dit in detail wilt denken heb je echt heel erg veel concentratie nodig. Bewegingen, geluid, Kleuren, enz...Succes iig!
quote:Het zal zeker helpen in je concentratie vermogen, ik weet niet zoveel over ADHD maar als het lichamelijk is dan wel dat je je met behulp van meditatie beter zult kunnen ontspannen en van nature rustiger wordt.
Op woensdag 26 november 2003 15:32 schreef intrix het volgende:
Ik heb dus adhd en slik sinds een jaar ritalin,
in het begin was ik hier helemaal weg van.
Maar sinds een maand werkt het veel minder of
ik zit niet lekker in mijn regelmaat of wat dan ook.Omdat ik toch weer beter wil presteren ben ik op zoek
gegaan naar informatie over mediteren. (bij deze dus bedankt
voor het topic). Ik had al eerder wat losse oefeningen gevonden
waarin je dus eigenlijk stap voor stap leert 'ademhaling tellen' 'concentreren
op een bepaalde gedachte' en vervolgens ook 'afdalen van de trap'.Gister middag heb ik het op jouw manier gedaan zoals in les 1
met het liggen en dan langzaam zakken van de trap zeg maar.
Ik had het idee dat dat aardig werkte ik voelde mij heel erg tintelig enzo
en kon bijna zien wat ik dacht alhoewel dat heel veel moeite koste.Ik was er zo van onder de indruk dat ik het voor het slapen gaan nog
even dat 'orgasm without tutch' geprobeerd heb .. niet dat het lukte maar het was wel een heel intens gevoelmaar vandaag wilde het niet echt lukken tenminste ik voelde telkens
die tinteling komen en dan gingen mijn oren een soort dicht weet niet
alsof het geluid heel ver weg is maar dat viel telkens heel snel weer weg
door een verstorend geluid - kinderen aan de overkant van de straat - moeder die de wasmand door de gang schopt - moeder die de hond uit scheld beneden ..maar wat ik dus vragen wilde was 1. als dit nou goed lukt hoe kan dat dan helpen tegen mijn concentratie problemen die ik heb in het dagelijksleven?
De oefeningen draaien 90 % om concentratie , concentratie wordt na een tijdje een 2e natuur en dan zal je daar zeker de vruchten van zien.
Als het in het begin moeite kost dan is dat helemaal niet erg , jezelf vergelijken met iemand waarbij het veels te makkelijk gaat is als appels en peren , iedereen doet het voor zich.
Zo te horen zit jij ook in een onrustige omgeving, koop eens oordopjes en mediteer daar mee , dat is echt een wereld van verschil je zal jezelf dankbaar zijn.
Ik wens je heel erg veel succes met het mediteren en ik hoop dat je mij dan even wilt laten weten of het geholpen heeft en of je rustiger en geconcentreerder bent geworden.
Mocht het nou goed helpen dan kunnen meer mensen met ADHD het misschien proberen .
quote:In het begin ben je niet gewend met de mate van concentratie die je vaak hebt voordat je in trance komt, je moet helemaal rustig en stil worden en in het begin moet je daar bewust je best voor doen.
(o ja ben ook begonnen in 'the freedom of choice' ben precies bij het yin/yan gedeelte over aan de eene kant concentratie en en de andere kant meditatie (intelect inspannen of ontspannen) maar wat ik dus met de vraag bedoel is "als je in trance bent is dat volgens mij juist inspanning want het kost me heel veel moeite" of zit ik er dan naast?
quote:Iedereen gaat anders met zijn energie om , ik heb zelf ook altijd neigingen om in slaap te vallen, dan moet ik echt mijn best doen om wakker te blijven.
Op woensdag 26 november 2003 17:27 schreef DvB het volgende:[..]
Mijn vader die heeft vaak last van dat hij bijna in slaap valt tijdens het mediteren maar ik bijna nooit.
Hoe kan dit? Ik heb zelf het gevoel dat ik hele goede resultaten bereik, beter dan mijn vader maar ik heb nooit het gevoel dat ik zo moe ben dat ik in slaap val.
Jij hebt dus geluk dat jij daar nooit last van hebt
quote:sybren_schenk@hotmail.com .
Op woensdag 26 november 2003 17:27 schreef DvB het volgende:[..]
Eyz... Heb je MSN?? Ik vind je serieus cool!
Ik heb zeer veel respect voor je!
Ik wil wel eens in contact komen met je.. Gaan we eens samen mediteren (beide op onze eigen manier)Ik spreek je.. Mazzl
quote:
Op zondag 16 november 2003 17:53 schreef Zwoerd het volgende:
Vroeger had ik ook vaak dat ik na een droom eerst het gevoel had dat ik na beneden viel voordat ik weer gewoon wakker in mn bed lag. Eerst dacht ik daar niet zo over na, maar nu bedenk ik me opeens dat ik weer terug in mn lichaam viel oid.
Kan het dan zijn dat je in een droom een soort van uittreding hebt?
quote:Het maakt niet uit hoe het sneller ontwikkelt.
Op woensdag 26 november 2003 23:03 schreef Cataclysm_Child het volgende:
is het aan te raden om met zo'n begeleidend cd'tje de meditatie te trainen, of gaat het dan alleen maar langzamer?
quote:Dat gevoel heb ik ook
Op donderdag 20 november 2003 22:07 schreef Antagonist het volgende:[..]
Ik herken wat je bedoelt,
Alsof je arm bijvoorbeeld een perfect fijne beweging maakt en een soepele draai om daarna volledig stil te zijn.Heel appart, en zeker ook erg cool
een beetje de Bene Geserit way
quote:
Heeft hier trouwens iemand wel eens gedacht om meditatie te combineren met een vechtsport cq krijgskunst?
quote:Ik heb een aantal jaar Tae Kwon Doe gedaan , dit was ook erg goed te combineren met meditatie
Op donderdag 27 november 2003 19:20 schreef DvB het volgende:[..]
![]()
Ik dusIk doe nu beiden (sinds kort vechtsport) en het is een goede combinatie omdat je ook het lichaam bij de meditatie betrekt.
Een aanrader!
quote:Het kan zeker net zo realistisch worden alsof je het echt ervaart, maar dan heb je wel heel goed kunnen visualiseren.
Op donderdag 13 november 2003 23:40 schreef Mischa_NL het volgende:
nog een paar vraagjes.
Kan het visualiseren net zo realistisch worden als een lucide droom?In een lucide droom is het alsof je je spieren echt gebruikt kan dit ook met visualisatie? Dus dat je je totaal nietmeer met je lichaam verbonden voelt. en dus gewoon niet goed onderscheid meer kunt maken tussen echt en visualisatie/droom whatever.
Dat lijkt me echt heel stoer als dat mogelijk is doormiddel van training ofzo...
Iemand enig idee?
In lichte trance kan je wel veel beter mediteren en ik heb gemerkt dat als ik heel erg vermoeit ben maar in een ietwat onrustige omgeving zit ik tussen droomwereld en realiteit kan zweven.
Ik visualiseer, en op het moment dat ik er in zit doe ik iets en dan zorg ik bewust dat ik weer iets wakkerder wordt en het nog een keer doe.
Heel erg gaaf, want je hebt een paar seconde een droom.
Vannacht droomde (Denk ik) ik dat ik een uittreding had, want ik had het gevoel dat ik ineens zweefde en ineens ergens naartoe "vloog" zeg maar.
Ik weet niet of het een droom is want ik heb ook gemediteerd.
Ik was flink aangsechoten en weet het allemaal neit meer zo geod vandaar dus
quote:Je bent super ontspannen, als je geen doel hebt zoals chakras wil je gewoon genieten en lekker wegdommelen
Op zondag 30 november 2003 12:09 schreef Mazzeur het volgende:
Ik ben net begonnen met deze 'fokcursus', ben helemaal bij het begin van de eerste serie begonnen en mijn eerste ervaring was meteen waanzinnig. Ik kwam los van mijn lichaam!~ het duurde maar even... voorlopig wil ik met de trance blijven oefenen zonder het al meteen te moeilijk te maken met chakra's, dus ik hobbel een tijd achter deze postings aan. Het is vaak wel zo dat ik als ik net even in trance ben de neiging heb om me op mijn zij te draaien en te gaan slapen, meer mensen die dat hebben?
quote:Ik heb dan net nog een uittreding gehad.
Op zaterdag 22 november 2003 01:10 schreef Antagonist het volgende:
Het is WEL gelukt , wat jij ervaren hebt zijn uittredings verschijnselen, je voelde immers je armen trillen dat klopt want je lichaam is niet ineens "beweginloos" dat gaat geleidelijk , bij mij begint het bij mijn benen , bij jou bij je armen
Ik vloog over de stad doelgericht naar een zwembad en vloog door een raam boven het water naar binnen.. Toen vloog ik door het water heen. Ik kwam er weer uit en ging via het raam weer naar buiten naar het huis van mijn vriendin. Daar ging ik de voordeur binnen en ik ging er weer uit via het dak. Toen ging ik naar mijn huis met hoge snelheid en ik ging via de voordeur naar binnen. Ik vloog naar boven naar de plaats waar ik zat. Toen voelde ik mijn lichaam en vooral mijn ogen trillen en deed ik ze bewust weer open omdat ik klaar was met de reis. Toen keek ik weer naar mijn computerscherm. Dit deed ik tijdens het lezen van deze topic. :p Tussen het lezen van de replies door.
Kan iemand eventjes naampjes geven aan deze ervaringen en er leuk op reageren?
Ik heb serieuze problemen thuis en die wil ik (samen met jullie) oplossen. Ik hoop dat het (snel) gaat lukken want ik heb moeite met opstaan. Mijn moeder wil me (weer) het huis uit zetten...
Op IRC legde ik eerder dit uit:
Dick: "slapen zuigt :/"
[pG]OmniRocket: "hoezo slaap je dan? "
Dick: "Omdat het moet en ik verslaafd ben en omdat ik zo mijn problemen en gedachtes verwerk zonder het bewust te hoeven doen."
Ik ga nu weer verder lezen.. Tot later
[Dit bericht is gewijzigd door DvB op 01-12-2003 16:13]
quote:Ik ook
Op zondag 23 november 2003 21:46 schreef Snager het volgende:[..]
Ik eerlijk gezegd ook ...
[Dit bericht is gewijzigd door DvB op 01-12-2003 16:15]
Heb nu ongeveer een maand zo om de dag gemediteerd, dit gaat heel erg goed.
Heb, zo vermoed ik, zelfs een keer iets van een uittreding gedaan.
Het lukt me nu om heel snel in trance te komen en tijdens het visualiseren van allerlei dingen kom ik vanzelf in diepere trance.
Nu wilde ik graag beginnen met chakra's, je uitleg vind alleen niet helemaal duidelijk.
Is he nu de bedoeling dat je alles opendraait en dat naar je base chakra trekt en dan alles weer dicht doet?
Verder top topic!
Have fun, snuffel ook eens rond op de site, je kan nuttige info vinden. .
quote:wow, doe je goed!
Op maandag 1 december 2003 15:08 schreef DvB het volgende:[..]
Ik heb dan net nog een uittreding gehad.
Ik wilde (even) afmaken waar ik eergisteren aan begonnen was:
Een reis door de stad waar ik in de buurt woon.Ik vloog over de stad doelgericht naar een zwembad en vloog door een raam boven het water naar binnen.. Toen vloog ik door het water heen. Ik kwam er weer uit en ging via het raam weer naar buiten naar het huis van mijn vriendin. Daar ging ik de voordeur binnen en ik ging er weer uit via het dak. Toen ging ik naar mijn huis met hoge snelheid en ik ging via de voordeur naar binnen. Ik vloog naar boven naar de plaats waar ik zat. Toen voelde ik mijn lichaam en vooral mijn ogen trillen en deed ik ze bewust weer open omdat ik klaar was met de reis. Toen keek ik weer naar mijn computerscherm. Dit deed ik tijdens het lezen van deze topic. :p Tussen het lezen van de replies door.
Kan iemand eventjes naampjes geven aan deze ervaringen en er leuk op reageren?Ik heb serieuze problemen thuis en die wil ik (samen met jullie) oplossen. Ik hoop dat het (snel) gaat lukken want ik heb moeite met opstaan. Mijn moeder wil me (weer) het huis uit zetten...
Op IRC legde ik eerder dit uit:
Dick: "slapen zuigt :/"
[pG]OmniRocket: "hoezo slaap je dan?"
Dick: "Omdat het moet en ik verslaafd ben en omdat ik zo mijn problemen en gedachtes verwerk zonder het bewust te hoeven doen."
Ik ga nu weer verder lezen.. Tot later![]()
quote:Je opent ze op de manier die jij wilt.
Op dinsdag 2 december 2003 19:22 schreef _Tijmen_ het volgende:
Heej Antagonist,Heb nu ongeveer een maand zo om de dag gemediteerd, dit gaat heel erg goed.
Heb, zo vermoed ik, zelfs een keer iets van een uittreding gedaan.
Het lukt me nu om heel snel in trance te komen en tijdens het visualiseren van allerlei dingen kom ik vanzelf in diepere trance.
Nu wilde ik graag beginnen met chakra's, je uitleg vind alleen niet helemaal duidelijk.
Is he nu de bedoeling dat je alles opendraait en dat naar je base chakra trekt en dan alles weer dicht doet?Verder top topic!
Als ze open zijn beeld je je in dat je er wat energie doorheen laat stromen.
Met je chakras open ga je mediteren en als je klaar bent met je hele meditatie sluit je ze weer een beetje.
NIET helemaal sluiten dus.
quote:the cursus Experiencing Astral Travel
Op dinsdag 2 december 2003 21:11 schreef Choices het volgende:
Voor mensen die verder geinteresseerd zijn in zaken als Astral Projection. In Februarie start een gratis online cursus.
mjah.....pech gehad, is ff kijken wat er in february komt.
leuk linkje by the way
[Dit bericht is gewijzigd door Schaduw00 op 03-12-2003 23:49]
Ik had ooit eens vaag van mijn moeder gehoord over mediteren iets van spieren aanspannen en ontspannen.. Nou had ik zo'n beetje m'n eigen methode ontwikkeld, om te kijken of ik dan savonds sneller kon slapen..
Die methode is dus precies wat jij hebt beschreven bij meditatie, en nu weet ik dus, dat ik al vaker heb gemiditeerd.
Maar nu heb ik een paar vraagjes:
1. Hebben trance (visualiseren wat je wil, en dat ook zeg maar meemaken op dat moment) en lucide dromen (je eigen dromen bewust sturen) iets met elkaar te maken? Want toen ik nog niet wist dat meditatie meditatie was (zoals ik hierboven beschreef ), gebruikte ik die aanspannen-ontspannen-oefenening om zeg maar mijn gest vrij te maken, en te beginnen met een lucide droom. Op gegeven moment kon ik alles visualiseren wat ik wilde, en heb zodoende ooit een QuakeII online game gevisualiseerd, waarbij ik echt de volle 25 minuten speelde
.
Maar is dat nou een lucide droom, of zeg maar een trance visualisatie? Of is dat nou hetzelfde?
2. Meestal heb ik als ik wakker word, zo'n roes waar je in blijft hangen. Je weet dat je op bed ligt, maar je wil blijven liggen, en je kan je niet bewegen.. Als een soort automatisme ga ik dan weer fantaseren, en dingen visualiseren. Hierdoor heb ik meestal nadat de wekker is gegaan, nog meerdere avonturen meegemaakt (met beelden enzo).. Is dit ook nog een vorm van trance waar je dan inzit.. Of heeft dit weer te maken met lucide dromen.. Of is het gewoon iets wazigs waar ik teveel aandacht aan schenk? .
Ik hoop dat mensen hier antwoord op kunnen geven, bedankt alvast!
quote:In februarie komt er weer een cursus, EAT. Ik heb me al ingeschreven
Op woensdag 3 december 2003 23:32 schreef Schaduw00 het volgende:[..]
the cursus Experiencing Astral Travel
What it is and how to achieve it is net begonnenmjah.....pech gehad, is ff kijken wat er in february komt.
leuk linkje by the way
quote:Ja , Trance is de staat van waaruit je je projecteerd op het astrale vlakte.
Op donderdag 4 december 2003 00:01 schreef UndergroundWorldWide het volgende:
Mooi topic, met een nog betere openingspost!Ik had ooit eens vaag van mijn moeder gehoord over mediteren iets van spieren aanspannen en ontspannen.. Nou had ik zo'n beetje m'n eigen methode ontwikkeld, om te kijken of ik dan savonds sneller kon slapen..
Die methode is dus precies wat jij hebt beschreven bij meditatie, en nu weet ik dus, dat ik al vaker heb gemiditeerd.
Maar nu heb ik een paar vraagjes:
1. Hebben trance (visualiseren wat je wil, en dat ook zeg maar meemaken op dat moment) en lucide dromen (je eigen dromen bewust sturen) iets met elkaar te maken? Want toen ik nog niet wist dat meditatie meditatie was (zoals ik hierboven beschreef), gebruikte ik die aanspannen-ontspannen-oefenening om zeg maar mijn gest vrij te maken, en te beginnen met een lucide droom. Op gegeven moment kon ik alles visualiseren wat ik wilde, en heb zodoende ooit een QuakeII online game gevisualiseerd, waarbij ik echt de volle 25 minuten speelde
.
quote:Daar kan je alleen zelf over oordelen, maar bij een lucide droom slaap je meestal terwijl je bij een trance klaarwakker blijft.
Maar is dat nou een lucide droom, of zeg maar een trance visualisatie? Of is dat nou hetzelfde?
quote:Nee hoor , je redenering is helemaal goed
2. Meestal heb ik als ik wakker word, zo'n roes waar je in blijft hangen. Je weet dat je op bed ligt, maar je wil blijven liggen, en je kan je niet bewegen.. Als een soort automatisme ga ik dan weer fantaseren, en dingen visualiseren. Hierdoor heb ik meestal nadat de wekker is gegaan, nog meerdere avonturen meegemaakt (met beelden enzo).. Is dit ook nog een vorm van trance waar je dan inzit.. Of heeft dit weer te maken met lucide dromen.. Of is het gewoon iets wazigs waar ik teveel aandacht aan schenk?.
Ik ben de laatste tijd oververmoeid maar het voordeel daarvan is dat als ik in een situatie zit waarin ik ontspannen ben, ik kan gaan dromen zonder verder helemaal in slaap te zijn, en aangezien ik niet in slaap wil vallen zweef ik net tussen die twee dingen in.
Heel ontspannend
quote:Heej welkom op t topic .
Ik hoop dat mensen hier antwoord op kunnen geven, bedankt alvast!
quote:Cool dat je op mijn vragen wilden reageren!
Op donderdag 4 december 2003 09:52 schreef Antagonist het volgende:[..]
Ja , Trance is de staat van waaruit je je projecteerd op het astrale vlakte.
In gewoon nederlands betekend dat dat je eerst lekker in trance dommelt voordat je begint te dromen.
[..]Daar kan je alleen zelf over oordelen, maar bij een lucide droom slaap je meestal terwijl je bij een trance klaarwakker blijft.
[..]Nee hoor , je redenering is helemaal goed
.
Je bent tijdens het ontwaken nog in een soort roes , dat is dat lekkere gevoel als je je voor het eerst omdraait als je wakker wordt.
Je bent in een hele ontspannen trance, en dan kan je heel goed visualiseren.Ik ben de laatste tijd oververmoeid maar het voordeel daarvan is dat als ik in een situatie zit waarin ik ontspannen ben, ik kan gaan dromen zonder verder helemaal in slaap te zijn, en aangezien ik niet in slaap wil vallen zweef ik net tussen die twee dingen in.
Heel ontspannend
[..]Heej welkom op t topic .
Ik wilde me namelijk verdiepen in *-kinese (telekinese, pyrokinse, creokinese etc) en ik had van anderen gehoord dat je dan eerst goed moet kunnen mediteren..
Maar dat kan ik dus, mbv jullie.. thanx .
Al toen ik een jaar of 13/14 was (ik ben nu 20), interesseerde ik me erg voor dit soort onderwerpen.
Ik heb ook ooit eens tijdens een middagdutje, toen ik een jaar of 17 was, eens een uittreding gehad, al kwam ik er later achter dat dit echt een uittreding was. Ik zag mezelf vanuit een hoek van mijn slaapkamer op bed liggen, en toen dacht ik van, heeeee, wat vaag, volgens mij ben ik nu naar mezelf aan het kijken terwijl ik op bed lig! En terwijl ik mezelf dat bewust werd, werd ik opeens met een rotvaart weer naar mijn lichaam geslingerd, en had ik het gevoel alsof ik van mijn bed op de grond viel, echt SUPERraar, aangezien ik toen ik wakker werd gewoon op mijn bed lag. Pas een paar dagen later realiseerde ik me dit volkomen, dus zeg maar het hele verhaal. Aanvankelijk had ik dus alleen het gevoel dat ik vanaf een stapelbed op de grond viel.
Eerst dacht ik alleen maar van, heh: wat vreemd, ik dacht toch echt dat ik op de grond viel, terwijl ik me pas later realiseerde dat ik mezelf ook nog zag liggen op mijn bed!
Ik vond het ook erg leuk de herkenning te vinden in de verhalen die de anderen hier vertelden, dat je het gevoel hebt dat je van je bed af valt. Waarschijnlijk zijn jullie op dat moment dus ook onstegen van jullie lichaam.
Helaas (of juist niet! -je maakt het tenslotte niet alle dagen mee) heb ik dit sindsdien niet meer ervaren. Het was een spontane ervaring.
Ten slotte, ik hoop dat ik eens wat vaker Fok!, zodat ik ook eens wat actiever deelneem aan voornamelijk DIT topic, heb ik nog een vraag aan de mensen (zoals Antagonist, The Shining, etc.) of ze ook bekend zijn met de boeken van Van der Zeeuw...
Voornamelijk door deze man zijn boeken en ervaringen ben ik me intens gaan interesseren voor dit soort zaken. Albert (correct me if I'm wrong) van der Zeeuw, inmiddels overleden, was zelf een zeer spiritueel persoon. Hij heeft meerdere boeken geschreven over zijn uittredingen en zijn interactie met zijn gidsen, zijn afdalingen naar de laagste niveau's van de astrale vlakten(waar de meest verdorven zielen vastzitten totdat ze een nieuwe kans krijgen zichzelf te beteren), en zelfs uitstapjes naar 'Morgenland', zoals het in zijn boek genoemd werd, de hogere dimensies waar zielen terechtkomen als ze er 'klaar' voor zijn. En natuurlijk nog hogere dimensies, maar het is een tijdje geleden dat ik zijn boeken heb gelezen. Een goed idee om deze weer eens te lezen
Tot zover mijn (ik hoop niet te lange) bijdrage aan dit topic, en Antagonist, ik heb DIEP respect voor je! Je legt de zaken goed en helder uit, en hebt over het algemeen het geduld om altijd weer constructief commentaar te geven. Ik herken veel dingen ook uit Van der Zeeuws boeken.
Noem mij een fanatiekeling of een onwetende aanhanger van New Age, voor mij, ook omdat ik die uittreding heb meegmaakt, zijn deze dingen echt geloofwaardig, alhoewel ik me er soms te weinig mee bezig houdt.
Ik hoop dat er nog meer mensen geprikkeld worden zich tot meditatie te wijden door dit topic, maar het blijft tenslotte je eigen keus!
My 2 cents!
Cheers, Sjiepiediepsjauw
quote:Cryokinese.
Op donderdag 4 december 2003 17:38 schreef UndergroundWorldWide het volgende:[..]
Cool dat je op mijn vragen wilden reageren!
Ik wilde me namelijk verdiepen in *-kinese (telekinese, pyrokinse, creokinese
etc) en ik had van anderen gehoord dat je dan eerst goed moet kunnen mediteren..
Maar dat kan ik dus, mbv jullie.. thanx
.
En tijdens de maanden dat je oefent om te mediteren, kan het geen kwaad om de kineses te proberen natuurlijk. mijn tip is wel dat je het topic Parapsychologie even doorleest, daar staat een oefeningkje in, voor Telekinese.
but hey,, it's a start,, and a darn realistic one.
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 08:54 schreef Choices het volgende:[..]
Cryokinese.
. En jah mediteren is een goed opstapje, want Kinese en andere gavens hebben allemaal met de controle over jou geest te maken, om nog wat nauwkeuriger te zijn: je onbewuste.
.
True.. True... :y.Cryokinese.. sorry
En tijdens de maanden dat je oefent om te mediteren, kan het geen kwaad om de kineses te proberen natuurlijk. mijn tip is wel dat je het topic Parapsychologie even doorleest, daar staat een oefeningkje in, voor Telekinese.
Ik heb het reeds twee keer geprobeerd (psiwheel telekinese), maar heb (uiteraard) nog geen succes. Dit omdat de eerste keer, de eerste keer is, en de tweede keer lag in bed en wou ik eigenlijk al gaan slapen.. Dat zal dus niet echt werken.
Het parapsycholigie topic heb ik inderdaad al gevonden, en had daar ook al een reactie getypt (van bijna een A4) met mijn eerste probeersel met telekinese.. Maar toen drukte ik op preview ipv invoeren.. en drukte ik [x]
![]()
.
Ik zal in dat topic een paar vragen stellen, omdat het hier eigenlijk over meditatie gaat toch?
Thx!
quote:
Op vrijdag 5 december 2003 11:48 schreef Matho het volgende:
Kijk, het was even doorzetten, maar vannacht heb ik dan toch m'n 1e vision gehad.
Na ongeveer 1 uur meditatie gebeurde het.
Het kwam als een soort van nachtmerrie, het was zo interactief dat het precies even intens was als eens droom, alleen toen ik 'wakker' werd uit m'n visioen wist ik dat ik eigenlijk nog helemaal niet sliep.
Al was het niet het vriendelijkste visioen omdat ik bruut aangevallen werd door de hond van de buren, alleen gedroeg hij zich niet als een hond,
en hij wou z'n tanden in m'n nek zetten,,
doet ie anders nooit hoor.but hey,, it's a start,, and a darn realistic one.
Zou je precies willen posten hoe je hiernaartoe bent gekomen , en hoe je je ontspannen hebt ?
quote:Goed, ik ben zelf een beetje een avond mens, dus ik begon om 00:30 met mediteren.
Op vrijdag 5 december 2003 14:20 schreef Antagonist het volgende:[..]
Gefeliciteerd, fantatisch toch dat je ineens doorhebt hoe veel er mogelijk is en hoe realistisch het is.
Zou je precies willen posten hoe je hiernaartoe bent gekomen , en hoe je je ontspannen hebt ?
Nog even over het ontspannen;
Ik ben op het moment bezig in 'the freedom of choise' en voor mij werkt
'practice with the cross' (Oogfocus oefening) erg goed om m'n hoofd leeg te maken.
Daar het zo was dat m'n PC'tje uit stond heb ik het hele plaatje in m'n hoofd voorgesteld, en ging daar mee aan de slag, en voor ik het wist had ik al het gevoel dat ik los begon te raken van m'n lichaam, (heb nog nooit een uittreding gehad by the way).
tussen het losraken en de droom kan ik me eigenlijk niks herinneren
(by the way guys, ik zag op www.abc-van-meditatie.nl staan dat ze een basis-cursus meditatie gaven,voor 40 euri.
Graag jullie mening en/of eerdere ervarigen met dit soort cursussen daarnaast vraag ik me na vannacht af of ik het nog wel nodig heb )
quote:Je moet wel gek zijn om te betalen voor zon cursus
Op vrijdag 5 december 2003 14:49 schreef Matho het volgende:[..]
(by the way guys, ik zag op www.abc-van-meditatie.nl staan dat ze een basis-cursus meditatie gaven,voor 40 euri.
Graag jullie mening en/of eerdere ervarigen met dit soort cursussen daarnaast vraag ik me na vannacht af of ik het nog wel nodig heb)
Er zijn ook goede cursussen, ik wil zelf nog Reiki gaan doen maar dat omvat veel meer dan alleen mediteren.
quote:Naja zeg
Topsporters, politici en corporate executives weten het allang: je boekt betere resultaten als je mediteert. Mediteren is natuurlijke doping voor het optimaliseren van jouw IQ, EQ en SQ. Je verhoogde mental power geeft je een betere focus en concentratievermogen.
Eerder een goede cursus om relaxed en ontspannen je portomonee te legen , maar dat mag je bij mij ook wel doen .
Je kan best een beetje geld uitgeven aan een cd rom of een boek maar het
beste spul is gratis ( freedom of choice )
Ook speel ik vaak het slachtoffer van mijn eigen leven..
Ik wil graag weten hoe ik mijn eigen leven kan leiden zonder meedelijden
te (hoeven) hebben met mezelf.
Ik ben de dader van mijn eigen leven. Niet mijn slachtoffer!
Ik weet het wel maar ik moet er ook naar leven. Dit is de zelfmotivatie
die ik mis om mijn leven te kunnen leiden. Hierdoor zal ik waarschijnlijk
ook 's ochtends bijna nooit opstaan (om naar school te gaan!!).
Heel belangrijk dus.
Dan nog 1 ding: ik ben bijna altijd zenuwachtig en gespannen.
Dit voelt alsof ik vroeger een spreekbeurt had en voor de klas moest
gaan staan. Het went maar ik wil weten of en hoe ik het vervelende gevoel kan elimineren.
Ik hoop dat jullie me kunnen helpen met mijn levensproblemen.
PS: Als deze post beter op een andere topic thuishoort.. zeg het me
dan even.. En ook graag welke.. dan verplaats ik hem.
[Dit bericht is gewijzigd door DvB op 05-12-2003 19:11]
Tsja, ik heb zo wel wat gedachten over jou vraagjes. Ik herken mezelf wel wat in je omschrijving, en ik probeer je ff wat ervaringen/tips te geven.
Wat betreft het verdriet niet opkroppen.. dit is best moeilijk, omdat het vaak onbewust gebeurd. Wat je zou kunnen doen is de dingen die je boos/verdrietig etc. hebben gemaakt op te schrijven en waarom het je boos/verdrietig maakt. Als je dit doet schrijf je het van je af en bent er actief mee bezig, waardoor deze emoties niet naar de achtergrond 'kruipen'. Je geeft ze zeg maar een plekje.
Schrijf hierna eens de positieve dingen op die je die dag hebt meegemaakt. Je zult zien dat zelfs kutdagen nog de nodige positieve dingen meebrengen
Ik heb dit gedaan toen ik emotioneel erg in de knoop zat, en het heeft bij mij wel geholpen.
Wat betreft het ontbreken van je zelfmotivatie: ik heb hier zo af en toe ook nog last van. Het enige wat bij mij helpt is mezelf gewoon op te peppen, ik geef mezelf zeg maar een schop onder me reet . Het valt vaak wel weer mee als je eenmaal uit bed bent, of vertrokken bent naar school. T'is moelijk maar ook mogelijk!
Zenuwachtig & Gespannen! Goh, laat mij hier zo nu en dan ook last van hebben De gelijkenissen zijn weer niet aan te slepen
Helaas heb ik hiervan niet echt een idee hoe je dit op kunt lossen. Misschien als je aan het verdriet werkt en je zelfmotivatie, dat de zenuwachtigheid en spanning ook minder worden?
Ik heb er sommige dagen last van. Andere dagen voel ik me lekker in mn vel zitten en denk ik er niet eens aan. Best wel raar eigelijk
Nou goed, ik hoop dat je hier wat aan kunt hebben!
Sterkte ermee , ik herken me goed in je situatie.
quote:Ik denk dat dit inderdaad meer iets is voor het relaties en psychologie forum
Op vrijdag 5 december 2003 17:34 schreef DvB het volgende:
Ik heb vandaag een moeilijke dag en ik heb net een flinke huilbui gehad.
Ik heb blijkbaar nogal veel verdriet opgekropt (doe ik altijd?) en
vandaag had ik het 'lef' dat er allemaal uit te laten komen.
Kan iemand mij vertellen hoe ik mijn verdriet niet opkrop?Ook speel ik vaak het slachtoffer van mijn eigen leven..
Ik wil graag weten hoe ik mijn eigen leven kan leiden zonder meedelijden
te (hoeven) hebben met mezelf.
Ik ben de dader van mijn eigen leven. Niet mijn slachtoffer!
Ik weet het wel maar ik moet er ook naar leven. Dit is de zelfmotivatie
die ik mis om mijn leven te kunnen leiden. Hierdoor zal ik waarschijnlijk
ook 's ochtends bijna nooit opstaan (om naar school te gaan!!).
Heel belangrijk dus.Dan nog 1 ding: ik ben bijna altijd zenuwachtig en gespannen.
Dit voelt alsof ik vroeger een spreekbeurt had en voor de klas moest
gaan staan. Het went maar ik wil weten of en hoe ik het vervelende gevoel kan elimineren.Ik hoop dat jullie me kunnen helpen met mijn levensproblemen.
PS: Als deze post beter op een andere topic thuishoort.. zeg het me
dan even.. En ook graag welke.. dan verplaats ik hem.
Ik post hier in mijn ogen waardevolle reply's, ik stel een vraag, ik geef wat tips, en ik deel wat van mijn ervaringen...
Hoe kan het dan dat ik het zo vreemd vindt dat Antagonist, maar ook anderen mij TOTAAL lijken te negeren. Begrijp me goed, ik probeer serieus mee te doen met dit topic, en ik krijg gewoon noppes reply...
Het is niet zo dat ik me nu totaal verlaten en genegeerd voel, absoluut niet. Ik zit me alleen af te vragen waarom er op mij (en mn vragen en commentaren) absoluut niet gereageerd wordt, terwijl ik ook nog eens een constructieve bijdrage probeer te leveren aan dit topic.
Ben erg benieuwd, ennuhhhh, verder no hard feelings!
Sjiebiediepsjauw (btw, als mijn naam jullie debiel in de oren klinkt, dat is ie ook, maar dat zegt nog nix over mijn geestelijke gesteldheid )
quote:Eeey SjiebiediepSjauw
Op vrijdag 5 december 2003 19:44 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Hai DvB!Tsja, ik heb zo wel wat gedachten over jou vraagjes. Ik herken mezelf wel wat in je omschrijving, en ik probeer je ff wat ervaringen/tips te geven.
Wat betreft het verdriet niet opkroppen.. dit is best moeilijk, omdat het vaak onbewust gebeurd. Wat je zou kunnen doen is de dingen die je boos/verdrietig etc. hebben gemaakt op te schrijven en waarom het je boos/verdrietig maakt. Als je dit doet schrijf je het van je af en bent er actief mee bezig, waardoor deze emoties niet naar de achtergrond 'kruipen'. Je geeft ze zeg maar een plekje.
Schrijf hierna eens de positieve dingen op die je die dag hebt meegemaakt. Je zult zien dat zelfs kutdagen nog de nodige positieve dingen meebrengen![]()
Ik heb dit gedaan toen ik emotioneel erg in de knoop zat, en het heeft bij mij wel geholpen.Wat betreft het ontbreken van je zelfmotivatie: ik heb hier zo af en toe ook nog last van. Het enige wat bij mij helpt is mezelf gewoon op te peppen, ik geef mezelf zeg maar een schop onder me reet
. Het valt vaak wel weer mee als je eenmaal uit bed bent, of vertrokken bent naar school. T'is moelijk maar ook mogelijk!
Zenuwachtig & Gespannen! Goh, laat mij hier zo nu en dan ook last van hebben
De gelijkenissen zijn weer niet aan te slepen
Helaas heb ik hiervan niet echt een idee hoe je dit op kunt lossen. Misschien als je aan het verdriet werkt en je zelfmotivatie, dat de zenuwachtigheid en spanning ook minder worden?
Ik heb er sommige dagen last van. Andere dagen voel ik me lekker in mn vel zitten en denk ik er niet eens aan. Best wel raar eigelijkNou goed, ik hoop dat je hier wat aan kunt hebben!
Sterkte ermee
, ik herken me goed in je situatie.
Alleen vind ik dat stuk over zelfmotivatie moeilijk te slikken..
Kep er heel erg veel moeite mee en om het dan allemaal zelf te moeten doen is zwaar. Maar ik zal mijn best doen het te ontwikkelen.
Bedankt voor je leuke reply en tot ziens.. Ik ga nu de post ff kopiëren naar het psychodinges topic.
Baj bai groetjus Dick. (tis al laat )
quote:Ik heb zojuist het tegendeel bewezen
Op zaterdag 6 december 2003 01:31 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Okay... wat ik me zit af te vragen:Ik post hier in mijn ogen waardevolle reply's, ik stel een vraag, ik geef wat tips, en ik deel wat van mijn ervaringen...
Hoe kan het dan dat ik het zo vreemd vindt dat Antagonist, maar ook anderen mij TOTAAL lijken te negeren. Begrijp me goed, ik probeer serieus mee te doen met dit topic, en ik krijg gewoon noppes reply...
etc. etc.
O.a. ademhaling technieken wordt hier aangeleerd:
op:
http://home.planet.nl/~mewwind/music/guide.zip
succes!
goed tot zover mijn ehhh oppep speech
nu verder met waar ik voor kom:
Ik heb al een tijdje niet 'serieus' gemediteerd omdat ik er gewoon weinig tot geen tijd voor heb. Maar ik wilde toch even het topic doorlezen op nieuwe reacties.
Ik loop sinds een paar weken stage en moet daarvoor iedere dag zon 2 en een half uur in de trein zitten. Ik heb altijd muziek bij me en probeer op rustige momenten in de trein te ontspannen en mijn chakras te trainen. Dit vind ik heel relaxend en het is een aanrader voor iedereen die genoeg tijd in de trein zit.
Laatst kwam ik echter een keer op mijn werk 'sochtends en toen leek het alsof ik in een trance liep. Aan de ene kant heel relax, het leek of ik half afgeschermd van de buitenwereld rond liep. Aan de andere kant niet zo relax omdat ik eigenlijk wilde werken maar ik er niet goed toe kwam, het leek alsof ik uitgeput was en in slaap kon vallen op ieder moment.. het leek eigenlijk wel alsof ik het afgelopen kwartier 5 glazen bier op had... heel vreemde ervaring, weet niet hoe het is gekomen, misschien vanwege mijn vroege opstaan en het in de trein in slaap sukkelen. In ieder geval was ik er na een kop koffie vanaf.
Ik dacht ik post ook nog 1 van mijn 'buitengewone' ervaringen. Ik blijf dit topic iig volgen, ook al is het misschien iedere week 1 keer
keep up the good work everyone.
Natuurlijk heb ik wel in de gaten dat veel mensen dit topic lezen, maar ik voelde me toch een beetje alleen
Athaphian, goed punt heb je! Ik reageer inderdaad ook niet op alles wat ik lees. Ach ja, zo leer je iedere dag weer bij nietwaar?
DvB, ten eerste, je nickname doet me indirect denken aan Drum 'n Bass, vraag me niet waarom, maar toch, waarschijnlijk omdat het niet DnB is, in plaats van DvB.
Maar effe ontopic: ik snap goed dat je dat stuk over de zelfmotivatie niet begrijpt. Het komt er uiteindelijk op neer dat je je gewoon over jezelf heen moet zetten en gewoon schijt moet hebben aan de dingen om je heen. Het is moeilijk, erg moeilijk, maar soms ga ik met een kutgevoel de deur uit, en kom ik met een lekker gevoel weer terug, gewoon omdat mensen mij toch wel kunnen waarderen! Je moet zien om uit die negatieve gedachtenspiraal te ontsnappen.
Okee, even helemaal ontopic
Ik heb gistermiddag ff gemediteerd... het ging op een gegeven moment wel relaxt, ik zat in de kleermakerszit op de grond. Ik kwam helemaal in mn element, ik begon te tintelen, etcetera, erg goed gevoel enzo, maar juist op dát moment realiseerde ik mij dat mn benen wel een beetje een erg tekort aan bloed hadden.. Mijn benen waren dus zeg maar in slaap, jullie kennen dat wel.
Hebben jullie ook enige tips om dit te voorkomen? Dus dat ik geen slapende ledematen meer krijg en me meer kan verdiepen in mijn meditatie an sich?
Bij voorbaat dank! SjiebiediepSjauw!
Kga nu op bed
quote:goed, even over je ontopic stukje,
Op zondag 7 december 2003 04:12 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Okee! DvB, en Athaphian, thanx voor jullie replys!![]()
Natuurlijk heb ik wel in de gaten dat veel mensen dit topic lezen, maar ik voelde me toch een beetje alleen
Athaphian, goed punt heb je! Ik reageer inderdaad ook niet op alles wat ik lees. Ach ja, zo leer je iedere dag weer bij nietwaar?
DvB, ten eerste, je nickname doet me indirect denken aan Drum 'n Bass, vraag me niet waarom, maar toch, waarschijnlijk omdat het niet DnB is, in plaats van DvB.
Maar effe ontopic: ik snap goed dat je dat stuk over de zelfmotivatie niet begrijpt. Het komt er uiteindelijk op neer dat je je gewoon over jezelf heen moet zetten en gewoon schijt moet hebben aan de dingen om je heen. Het is moeilijk, erg moeilijk, maar soms ga ik met een kutgevoel de deur uit, en kom ik met een lekker gevoel weer terug, gewoon omdat mensen mij toch wel kunnen waarderen! Je moet zien om uit die negatieve gedachtenspiraal te ontsnappen.Okee, even helemaal ontopic
Ik heb gistermiddag ff gemediteerd... het ging op een gegeven moment wel relaxt, ik zat in de kleermakerszit op de grond. Ik kwam helemaal in mn element, ik begon te tintelen, etcetera, erg goed gevoel enzo, maar juist op dát moment realiseerde ik mij dat mn benen wel een beetje een erg tekort aan bloed hadden..
Mijn benen waren dus zeg maar in slaap, jullie kennen dat wel.
Hebben jullie ook enige tips om dit te voorkomen? Dus dat ik geen slapende ledematen meer krijg en me meer kan verdiepen in mijn meditatie an sich?
Bij voorbaat dank! SjiebiediepSjauw!
Kga nu op bed
![]()
Je hebt gelijk idd, ik zal eens een andere positie proberen te vinden. Het probleem is vaak alleen dat ik als ik niet zit (dus lig ), altijd snel de neiging heb om in slaap te vallen.
Ik denk dat ik de volgende keer gewoon op een relaxte stoel ga zitten met armleuningen, met me benen gewoon naastelkaar op de grond.
Ik laat jullie wel ff weten hoe dat bevalt!
Aziaten zijn immers van nature kleiner en leniger dus staar je er niet blind op.
Dus liggen is een goede manier maar ook bijv. gewoon tegen een muur aan zitten met je benen vooruit gestrekt.
Of korter gezegt het maakt niet uit hoe je erbij "zit" zolang je rug maar recht is.
En DVB...ik begrijp je precies...ik heb het ook HEEL moeilijk gehad op school zeker de laatste 2 jaar ervan toendertijd.
Ik weet nog goed dat ik dus een spreekbeurt had....my god...the horror...het kwam wel goed uiteraard maar ik zat wel onder de pillen (nou ja ok 1 dan het was een sterk kalmerings middel )
Wat je tegen dat soort extreme zenuwachtigheid doet weet ik niet.
Je zelfvertrouwen moet zich langzaam (weer) opbouwen.
Ik ben nu bijna 24 en heb er nog last van tot op het punt dat ik echt met kotsneigingen kan rondlopen (heb dan ook veel shit meegemaakt dus mijn "selfesteem" is 0 )...maar zoals ik al zei het is in mijn geval heel wat minder geworden en ik heb iets meer kracht om er tegen in te gaan dus vaak "gaat het dan wel".
Zeker als je eenmaal onderweg bent is het al stukken anders dan als je thuis zit te zenuwen.
Ik merk overigens ook dat het te maken kan hebben dat je simpelweg niet tevreden bent zoals je leven gaat (of is gegaan of zal gaan)..en hoe je anders tegen dingen aan gaat kijken...ja ik weet het niet...probeer er vooral veel over te praten (ideaal zou zijn met iemand die hetzelfde probleem heeft zoals ik heh) en er over te schrijven voor jezelf...op die manier "ontkracht" je het min of meer.
Hoe dan ook ik wens je veel sterkte toe en ik hoop dat het "sneller" beter voor jou zal gaan dan in mijn geval. (ik heb het al vanaf mijn 15-16de )
Eru out.
quote:Ik reageer graag op je reacties joh , maar het zit dus zo dat het sinterklaas is , dus familie gebeuren , verjaardag en dan wil het er nog wel eens inschieten dat ik ff een dag of wat niet kan reageren.
Op zaterdag 6 december 2003 01:31 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Okay... wat ik me zit af te vragen:Ik post hier in mijn ogen waardevolle reply's, ik stel een vraag, ik geef wat tips, en ik deel wat van mijn ervaringen...
quote:We kijken niet constant naar dit topic maar persoonlijke vragen mag je altijd mailen hoor , ik reageer bijna net zoveel op mail maar hou het liever op het forum zodat iedereen er wat aan heeft.
Hoe kan het dan dat ik het zo vreemd vindt dat Antagonist, maar ook anderen mij TOTAAL lijken te negeren. Begrijp me goed, ik probeer serieus mee te doen met dit topic, en ik krijg gewoon noppes reply...
quote:
Het is niet zo dat ik me nu totaal verlaten en genegeerd voel, absoluut niet. Ik zit me alleen af te vragen waarom er op mij (en mn vragen en commentaren) absoluut niet gereageerd wordt, terwijl ik ook nog eens een constructieve bijdrage probeer te leveren aan dit topic.Ben erg benieuwd, ennuhhhh, verder no hard feelings!
![]()
[quote]
Sjiebiediepsjauw (btw, als mijn naam jullie debiel in de oren klinkt, dat is ie ook, maar dat zegt nog nix over mijn geestelijke gesteldheid)
quote:Ik ken het , een soort supercharge met meditatie.
Op zaterdag 6 december 2003 19:47 schreef Matho het volgende:
na zo'n post over buitengewone ervaringen kan ook ik denk ik m'n ei wel ff kwijt hier,
ik heb vannacht niet tof kunnen slapen(lees:4.5 uur waarvan 2 geforceerd d.m.v. meditatie),, en moest vandaag werken,
dus ik dacht vannacht: 'word weer een ramp met opstaan'
om een uurtje of 8 word ik wakker, en totaal buiten m'n verwachting was ik totaal niet moe, sterker nog, het leek alsof ik een soort 'perpetual energy' had, ik had ook het idee dat ik het niet KON voelen, of ik nou moe of uitgerust was, het was alsof ik er niet bij kon.
ik kon zeg maar niet 'meten' of ik nou moe of fit washeel vreemd,
maar ik heb me de hele dag erg goed gevoeld
quote:Ik heb dit ook altijd gehad, wat voor mij werkte was mijn benen niet op elkaar leggen en mijn rug ondersteunen.
Op zondag 7 december 2003 04:12 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Okee! DvB, en Athaphian, thanx voor jullie replys!![]()
Natuurlijk heb ik wel in de gaten dat veel mensen dit topic lezen, maar ik voelde me toch een beetje alleen
Athaphian, goed punt heb je! Ik reageer inderdaad ook niet op alles wat ik lees. Ach ja, zo leer je iedere dag weer bij nietwaar?
DvB, ten eerste, je nickname doet me indirect denken aan Drum 'n Bass, vraag me niet waarom, maar toch, waarschijnlijk omdat het niet DnB is, in plaats van DvB.
Maar effe ontopic: ik snap goed dat je dat stuk over de zelfmotivatie niet begrijpt. Het komt er uiteindelijk op neer dat je je gewoon over jezelf heen moet zetten en gewoon schijt moet hebben aan de dingen om je heen. Het is moeilijk, erg moeilijk, maar soms ga ik met een kutgevoel de deur uit, en kom ik met een lekker gevoel weer terug, gewoon omdat mensen mij toch wel kunnen waarderen! Je moet zien om uit die negatieve gedachtenspiraal te ontsnappen.Okee, even helemaal ontopic
Ik heb gistermiddag ff gemediteerd... het ging op een gegeven moment wel relaxt, ik zat in de kleermakerszit op de grond. Ik kwam helemaal in mn element, ik begon te tintelen, etcetera, erg goed gevoel enzo, maar juist op dát moment realiseerde ik mij dat mn benen wel een beetje een erg tekort aan bloed hadden..
Mijn benen waren dus zeg maar in slaap, jullie kennen dat wel.
Hebben jullie ook enige tips om dit te voorkomen? Dus dat ik geen slapende ledematen meer krijg en me meer kan verdiepen in mijn meditatie an sich?
quote:
Bij voorbaat dank! SjiebiediepSjauw!Kga nu op bed
![]()
Gister had ik weer een lekkere diepe meditatie, en ik probeerde een astrale projectie te verwerkelijken.
Mijn lichaam lag te slapen, mijn geest was nog volledig wakker. De perfecte setting, dus ik stelde mij een touw voor;
geur, geluid, tast. alles ging wel. en ik probeerde mij omhoog te trekken, zodat uiteindelijk uit mijn lichaam zou klimmen, dit lukte telkens bijna. Alleen op het moment dat ik bijna zou uittreden, werd ik overspoelt met een gevoel. Beetje angst voor het onbekende denk ik, dit zal vanzelf wegtrekken naarmate ervaring groter word.
Het is denk ik vergelijkbaar met de eerste paar keer dat iemand in trance zakt, zodra je opmerkt dat je in trance zakt, dan knal je eruit. Ik denk dat ik iets vergelijkbaars had met mijn AP-poging.
Voor zover mijn ervaring .
Hmmm, ik ga binnekort ff leren hoe ik moet quoten
Maaruh, stoer man! Wat ik me af zit te vragen (en een eerdere poster ook al) hoe mediteer jij precies? En als je dan wilt gaan uittreden, lig je dan liever of zit je liever met je rug ergens tegenaan, zoals Antagonist het doet? Ik bedoel, als ik even aan die kerel terugdenk die staande mediteert, en je lichaam valt in slaap maar je geest is nog wakker, valt je lichaam dan niet opeens steil achterover ofzo? Zou me wel pijnlijk lijken trouwens
Ben benieuwd en keep on meditating!
*edit* Wou Antagonist nog ff bedanken voor zn replys. Bij deze: Tnx!
quote:Nou ik had altijd de problemen dat ik in slaap viel. Nu heb ik een mp3-tje beschikbaar gezet (zie een vorige post) welke er binnekort weer afgaat. Dankzij dat mp3tje kwam ik een lekkere diepe trance.
Op maandag 8 december 2003 12:59 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Cool Choices!Hmmm, ik ga binnekort ff leren hoe ik moet quoten
Maaruh, stoer man! Wat ik me af zit te vragen (en een eerdere poster ook al) hoe mediteer jij precies?
quote:Hehehehe, nee ik lig simpelweg op mn bed. Maar het is nog niet gelukt hoor, gister was mijn eerste poging tot AP. vanavond nog een keertje proberen. Maar de gehele meditatie duurde ongeveer 1,5 uur. En ik weet niet eens waarom ik stopte, volgens mij omdat ik nieuwsgierig was hoelaat het was. Want ik begon om 11 uur, en eindigde om half 1. ondanks dat ik om half 6 moest opstaan voel ik me volledig fit
En als je dan wilt gaan uittreden, lig je dan liever of zit je liever met je rug ergens tegenaan, zoals Antagonist het doet? Ik bedoel, als ik even aan die kerel terugdenk die staande mediteert, en je lichaam valt in slaap maar je geest is nog wakker, valt je lichaam dan niet opeens steil achterover ofzo? Zou me wel pijnlijk lijken trouwens
edit:
Dankzij eerdere meditaties weet ik nu dat mijn totemdier/gids een katachtige is, een poema. Mijn vraag is nu, wat betekent dit?
Ik ben redelijk onbekend als het aankomt op gidsen en dergelijke, dus als iemand mij dit kan uitleggen. graag. Ik zal vanavond zoiezo proberen te communiceren met mijn gids.
Edit2: nog 1 klein editje dan. Ik dacht altijd dat ik totaal geen enkele verbang had met katachtigen, ik beschouwde ze gewoon als 'een diersoort'. Maar nu ik erbij nadenk heb ik toen ik nog redelijk klein was (tussen 7 en 12 jaar), iets gehad met poema's. het uitte zich niet heel erg ofso, maar op de een of andere manier had ik er iets mee. zou dat iets ermee te maken hebben dat een poema mijn gidsdier is..?
[Dit bericht is gewijzigd door Choices op 08-12-2003 13:22]
quote:best leuk, alleen jammer dat het wat kort is en nogal plotseling afgebroken wordt.
Op zaterdag 6 december 2003 15:00 schreef Choices het volgende:
Wie moeite heeft met mediteren zelf. kan dit nr gebruiken. Dit nr is een guiding nummer. Het heeft een mannelijke stem, welke erg relaxerend klinkt, en deze vervolgens jou laat mediteren.O.a. ademhaling technieken wordt hier aangeleerd:
op:
http://home.planet.nl/~mewwind/music/guide.zipsucces!
quote:tjah, daarom heb ik ook wat andere meditatie nrs gedownload.. en deze op repeat gezet
Op maandag 8 december 2003 15:06 schreef Cataclysm_Child het volgende:[..]
best leuk, alleen jammer dat het wat kort is en nogal plotseling afgebroken wordt.
quote:deze methode gebruik ik.. bevalt me goed alleen om heel lang te zitten is het wat minder comfortabel. zeker zonder je voeten in de lucht te hebben (voetensteun wel handig dus
Op zondag 7 december 2003 15:34 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Tnx Matho!Je hebt gelijk idd, ik zal eens een andere positie proberen te vinden. Het probleem is vaak alleen dat ik als ik niet zit (dus lig
), altijd snel de neiging heb om in slaap te vallen.
Ik denk dat ik de volgende keer gewoon op een relaxte stoel ga zitten met armleuningen, met me benen gewoon naastelkaar op de grond.
Ik laat jullie wel ff weten hoe dat bevalt!
quote:thx voor je tip en begrip.
Op zondag 7 december 2003 16:05 schreef Eru het volgende:
...blablabla...En DVB...ik begrijp je precies...ik heb het ook HEEL moeilijk gehad op school zeker de laatste 2 jaar ervan toendertijd.
Ik weet nog goed dat ik dus een spreekbeurt had....my god...the horror...het kwam wel goed uiteraard maar ik zat wel onder de pillen (nou ja ok 1 dan het was een sterk kalmerings middel)
Wat je tegen dat soort extreme zenuwachtigheid doet weet ik niet.
Je zelfvertrouwen moet zich langzaam (weer) opbouwen.
Ik ben nu bijna 24 en heb er nog last van tot op het punt dat ik echt met kotsneigingen kan rondlopen (heb dan ook veel shit meegemaakt dus mijn "selfesteem" is 0)...maar zoals ik al zei het is in mijn geval heel wat minder geworden en ik heb iets meer kracht om er tegen in te gaan dus vaak "gaat het dan wel".
Zeker als je eenmaal onderweg bent is het al stukken anders dan als je thuis zit te zenuwen.
Ik merk overigens ook dat het te maken kan hebben dat je simpelweg niet tevreden bent zoals je leven gaat (of is gegaan of zal gaan)..en hoe je anders tegen dingen aan gaat kijken...ja ik weet het niet...probeer er vooral veel over te praten (ideaal zou zijn met iemand die hetzelfde probleem heeft zoals ik heh) en er over te schrijven voor jezelf...op die manier "ontkracht" je het min of meer.Hoe dan ook ik wens je veel sterkte toe en ik hoop dat het "sneller" beter voor jou zal gaan dan in mijn geval. (ik heb het al vanaf mijn 15-16de
)
Eru out.
quote:Zouden ullie dit misschien in een apart topic kunnen doen ?
Op maandag 8 december 2003 17:52 schreef DvB het volgende:[..]
thx voor je tip en begrip.
Mijn zelfvertrouwen is soms 0 en soms 10.. dus dat maakt het moeilijk te begrijpen.
Ik heb ook behoorlijk al wat meegemaakt..
kep nu ongeveer 5 of 6 jaar last ervan. Tis begonnen na de basisschool.
Ik zat toen op een speciale school met 15 leerlingen in een klas.
Leren ging goed maar de medeleerlingen waren geen lieverdjes.
Een jongen van 15 die al aan de drugs had gezeten (verslaafd), een jongen van 13 die lichamelijk ontwikkeld was als iemand van 16 of 17 en die hebben mij ook min of meer de grond in geboort.
Anyway.. Thanks..
Dus kon ik het wel goed gebruiken om lekker te mediteren.
Na een bandje om te ontspannen die halverwege bleek te stoppen , heb ik het toch maar op mijn eigen manier gedaan, en heerlijk 2 uur gemediteerd.
Echt te gek om op de klok te kijken en te zien dat het al 2 uur later is, als ik alleen maar gerelaxed heb.
Daarna een zeer erotische lucide droom, dus ook een relaxte nachtrust
En dan wordt ik smorgens vroeg ook nog goed wakker. en heb ik geeneens slaap.
Ik zou bijna mijn frustraties kwijt zijn over mijn laptop.
Maar voor de rest, cool van die meditatie en droom
Ik ben nog altijd hard aan het proberen! Nog nooit volledig gelukt
Nu dan even een reactie op antagonist zijn verdwenen laptop, ik speel al een paar jaar (sinds dat ik een laptop voor school gebruik) met het idee in mijn hoofd dat hij gejat kan worden. Het enige wat ik eraan doe is altijd alles backuppen naar mijn thuispc en hopen dat ie gejat wordt. (vaak als je ergens op hoopt gebeurt het juist niet). Mijn laptop is inmiddels al zo oud dat ik meer heb aan het geld van de verzekering dan aan het ding zelf
Gewoon loslaten de materiele bezittingen en kijken of je een nieuwe op de kop kan tikken. Wat de schoolprojecten betreft, dit kan extreem kut zijn als je ze niet backupt, *spreekt uit ervaring (HD crash)*.
Goed dit was het dan weer voor vandaag, ik ga zo maar eens mediteren en pitten
quote:Ja die laptop is super kut , er zaten ook al mijn stage verslagen in
Op dinsdag 9 december 2003 21:23 schreef Athaphian het volgende:
Om even te beginnen over de houding... ik probeer zo nu en dan andere houdingen, zittend in kleermakerszit tegen de muur aan is heel relaxt, zittend in een leunstoel met armleuningen is ook wel goed en liggend op bed lukt ook wel. Met dat laatste heb ik net als verschillende anderen hier gauw de neiging om in slaap te vallen. Ik vind de kleermakerszit het meest relaxe, alleen tegen de muur aan valt na een uurtje zitten vaak tegen, dan krijg ik last van mijn rug. Soms pak ik dan een kussen om tegenaan te leunen, dit is voor mij de ideale positie.Nu dan even een reactie op antagonist zijn verdwenen laptop, ik speel al een paar jaar (sinds dat ik een laptop voor school gebruik) met het idee in mijn hoofd dat hij gejat kan worden. Het enige wat ik eraan doe is altijd alles backuppen naar mijn thuispc en hopen dat ie gejat wordt. (vaak als je ergens op hoopt gebeurt het juist niet). Mijn laptop is inmiddels al zo oud dat ik meer heb aan het geld van de verzekering dan aan het ding zelf
Gewoon loslaten de materiele bezittingen en kijken of je een nieuwe op de kop kan tikken. Wat de schoolprojecten betreft, dit kan extreem kut zijn als je ze niet backupt, *spreekt uit ervaring (HD crash)*.Goed dit was het dan weer voor vandaag, ik ga zo maar eens mediteren en pitten
Beetje ontopic weer:
Ik ben nu ook bezig om eens weer te proberen te mediteren in plaats van veel te slapen.
Ik heb gisteren 2 uur gemiditeerd en 4 uur geslapen en ik was klaar wakker/
Ik ga hier binnenkort eens mee beginnen .
quote:Ik zou zeggen ga ervoor en veel succes
Op woensdag 10 december 2003 14:30 schreef Glacius het volgende:
*Terugvindpost.*Ik ga hier binnenkort eens mee beginnen
.
Ik ging op bed liggen. Even alle spieren aanspannen en loslaten.
Rustig ademen.
Ik voelde mn hand een beetje tintelen.
Ik moet zeggen dat ik me best rustig voelde, ik had niet veel aan mn hoofd en het voelde eigelijk super relaxt.
Daarna ben ik volgens mij heel erg kort in slaap gevallen ?!
Ik kreeg van iemand opeens een knietje in tegen mn hoofd en ik knalde opeens wakker. Ik denk dat dat een droom was
Daarna heb ik me maar even omgedraaid en ben gaan slapen.
Ik voelde me wel erg op mn gemak, lekker rustig, aan niets denken.
Even tijd nemen voor jezelf.
Vanavond ga ik ook weer op mn donkere kamer op bed liggen
Even het topic doorlezen voor wat tips
_ deel 2 = ik droomde en was wakker tegelijk en dacht dat ik niet droomde maar dat kon helemaal niet want ik droomde wel en kon het voor elkaar krijgen om als vogel rond te vliegen etc ik herinner me er weinig van maar er werd oa tege me geluld door mensne in me droomvisioenen haha vet vaag
[Dit bericht is gewijzigd door gl00winw00d op 16-12-2003 18:38]
quote:finally some feelings i recognize
Op dinsdag 16 december 2003 16:58 schreef gl00winw00d het volgende:
Ik ben iemand met extreme slaap problemen ik hield hier ook rekening mee met dat spieren spannen enso en deed ik dan tellen en trapafdalen ergens bij tel 200 werd ik opeens vet bang ging me hard snelelr kloppen maar ik bleef proberen me rustig te houden opeens voelde ik me vet raar me hele lichaam echt onbeschrijelijk ik had beetje honer toen voelde ikvet me maag knorre ik ben ff gestopt ik moest pisse ik ik ging me bed uit en nu 10 minuten later voel ik me 'nog steeds' net alsof ik drugs heb gebruikt ( niet dat ik doe ik blow alleen soms) maar extreem ontspannen en me hersens kunnen nu ook beter dat klote molentje late draaien
_ deel 2 = ik droomde en was wakker tegelijk en dacht dat ik niet droomde maar dat kon helemaal niet want ik droomde wel en kon het voor elkaar krijgen om als vogel rond te vliegen etc ik herinner me er weinig van maar er werd oa tege me geluld door mensne in me droomvisioenen haha vet vaag
bij mij is er ook elke keer nog een punt waarop ik bang word en het idee heb dat ik onwijs fout bezig ben, weet nog niet precies wat dit is
the moment i figure that out i'll let the world know
Maar het is echt vaag je denkt van ey fuck ik ben nog wakker je hoort scooters voorbij rijden vliegtuigen, etc...
Me zusjes die de muziek kneiterd hard aan hebben staan en ik ben gewoon in trance en wakker tegelijk
eng idee eigenlijk, maar zeker vet.
Alles went .
Volgende stap word de chakras met energie vullen daarna in kleur (extra energie) , dan proberen we die andere rare dingen
.
Hopelijk kan ik ooit me gezichtsveld verbeteren ik haat me bril ,en lenzen vind ik ook niet zo geweldig
.
En jaja dames en heren punten en coma's kan ik nu ook .
[Dit bericht is gewijzigd door gl00winw00d op 16-12-2003 23:15]
quote:Daar ga je al de mist in.
Maar het is echt vaag je denkt van ey fuck ik ben nog wakker je hoort scooters voorbij rijden vliegtuigen, etc...
quote:Je komt zeg maar in een diepe put terecht en wilt verder naar beneden. Je kan alleen verder komen door niet weg te lopen van je angsten maar deze te confronteren. Laat het gewoon over je heenkomen.
bij mij is er ook elke keer nog een punt waarop ik bang word en het idee heb dat ik onwijs fout bezig ben, weet nog niet precies wat dit is
Ik denk niet dat gelijk een OOBE ervaring willen de correcte reden is om te beginnen met meditatie. Sta jezelf toe om eerst eens in een "trance" te komen. Je kan b.v. je hersenen vermoeien met mantra ( mantrayoga ) om eerst een mentale rust te creeren om vervolgens ook emotionele rust/liefde te vinden. Voor sommige onder ons is dit makkelijk anderen lukt dit pas na lange oefening. Of het makkelijk is of moeilijk het is in iedergeval een leerzame weg.
[Dit bericht is gewijzigd door Snager op 16-12-2003 23:59]
quote:Wat je zegt heb ik ook gedaan dus
Op dinsdag 16 december 2003 23:57 schreef Snager het volgende:[..]
Je komt zeg maar in een diepe put terecht en wilt verder naar beneden. Je kan alleen verder komen door niet weg te lopen van je angsten maar deze te confronteren. Laat het gewoon over je heenkomen.
Ik denk niet dat gelijk een OOBE ervaring willen de correcte reden is om te beginnen met meditatie. Sta jezelf toe om eerst eens in een "trance" te komen. Je kan b.v. je hersenen vermoeien met mantra ( mantrayoga ) om eerst een mentale rust te creeren om vervolgens ook emotionele rust/liefde te vinden. Voor sommige onder ons is dit makkelijk anderen lukt dit pas na lange oefening. Of het makkelijk is of moeilijk het is in iedergeval een leerzame weg.
Slapen maar toch in controle zijn
quote:Najah, vind slapen nogal een slechte vergelijking. Hangt er maar net vanaf in wat voor staat je terecht wilt komen maar er is nogal wat meer verkennen.
Op woensdag 17 december 2003 09:21 schreef gl00winw00d het volgende:[..]
Wat je zegt heb ik ook gedaan dus
, mij hoor je verder niet klagen dat het niet gelukt is ofso want dat was het wel.
Slapen maar toch in controle zijn
Ik ben nu totaal uitgeput en kan niet een meer naar school, ik vertel me moeder maar dat ik ziek ben maar dat is het niet want me geest is uitgeput en mediteren lukt maar ik ben nog n00b!
Ik heb vanochtend nog me chakras aangevuld maar dat blijkt nog niet echt te helpen ik heb ze ook netjes afgesloten maar niet helemaal (uiteraard).
Ik vind dit echt klote het gaat echt niet goed met me of ben ik echt ziek!?
quote:Gewoon ff ziek melden, mschien is het de griep misschien moet je onstpannen.
Op donderdag 18 december 2003 13:06 schreef gl00winw00d het volgende:
Whatever, het gaat trouwens niet zo goed met me omdat ik gistere met me ***** bijbaantje F*CKEVULLE (ja ik ben 16) van die grote kerststerren aan het pafond (die aan zon draad hingen) liet bewegen en plastic zakjes etc...
Ik ben nu totaal uitgeput en kan niet een meer naar school, ik vertel me moeder maar dat ik ziek ben maar dat is het niet want me geest is uitgeput en mediteren lukt maar ik ben nog n00b!
Ik heb vanochtend nog me chakras aangevuld maar dat blijkt nog niet echt te helpen ik heb ze ook netjes afgesloten maar niet helemaal (uiteraard).Ik vind dit echt klote het gaat echt niet goed met me
of ben ik echt ziek!?
Trouwens mensen, hoe gaat het met de oude garde ?
De mensen die ook in deel 1 postten , komen die hier nog en mediteren die nog ?
Kortom: ik hou de moed erin
quote:Joehoeeeee
Op donderdag 18 december 2003 13:56 schreef Antagonist het volgende:[..]
Trouwens mensen, hoe gaat het met de oude garde ?
De mensen die ook in deel 1 postten , komen die hier nog en mediteren die nog ?
Ik doe het nog steedss af en toe maar ben nog steeds n00b!
De vakantie komt er inderdaad aan en ik ga dan lekker ff mijn slaap tekort aanvullen, want als ik wil mediteren val ik de laatste weken ALTIJD in slaap
ik heb twee keer gehad dat ik ging mediteren. ( ik had mijn tv en lamp bijde keren aan laten staan ) en toen werd ik de volgende ochtend wakker .... zonder dat ik naar mijn weten mijn ogen heb open gedaan
tussen het beginnen van mediteren en het wakker worden.
ik denk dat ik in slaap ben gevallen alleen een raar ding....
bijde keren waren mijn lamp en tv die ochtend uit.
dus ik vraag aan me vader of hij die heeft uigezet maar dat had ie niet gedaan ? misschien heb ik het zelf gedaan ofzo maar ik kan het me niet herinneren
maar veder heel relax allemaal
Ik zal het gevoel dat ik heb ff omschrijven.
Alles is loodzwaar en dan bedoel ik echt loodzwaar.
Je voelt je lichaam niet goed meer.
Je Hoort een hoop gezoem,getik, niet je lichaamsenergie maar je hoort er nog iets anders doorheen!
Je gaat tintelen, En ik had dat ook toen ik het voor het eerst deed maar dat was duidelijk geen trance dus tintelen is niet alleen in trance!
Je Hoort dingen als een tik of een kraak heel erg hard het gaat als een schok door je heen.
Het voelt alsof je boven je eigen zweeft. Heel raar gevoel.
Ik heb ook niet vaak de behoefte om dingen te gaan doen. Meestal gewoon lekker liggen, Als ik begin denk ik dat ik een hoop ga doen. Als je dan eenmaal in die trance ben heb ik meestal gewoon zin om weg te zweven op mijn gedachten (JA heb je ook in trance (d0h))
Ik was goed in trance ik voelde het soms een beetje dat ik hier mee bezig was , later nog heb ik nog gevisualiseerd dit was behoorlijk sterk
.
Ik voel me nu weer een beetje ''aangevuld'' en ''vaag bovennatuurlijk'' ' het gaat weer iets beter met me'.
Maar wat is nou het verschil van die gekleurde energie en die blauwe
What's the difference
Ik deed dit want had nog geen zin om die kleuren uit me kop te leren
Maar maar maar, als ik me chakras vul moet ik dit zien als een lege ruimte die vol loopt of moet ik een voorwerp zien wat groter wordt, zo ja hoe ziet dat voorwerp er in hemels naam uit
[Dit bericht is gewijzigd door gl00winw00d op 18-12-2003 17:49]
alleen toen was et niet stabiel alleen zakte ik er af en toe heel ff in maar dan kwam ik meteen weer terug omdat ik er te veel over ging denken........ het voelt in stabiele trance ook alsof ik mijn lichaam niet echt meer voel.. tintelen, visualiseren gaat makkelijker, geluid van buiten komt inderdeed als een schok door je lichaam heen ... het kleinste geluidje al. en de plek waar je 'bent' voelt heel raar aan. alsof je niet meer binnen de grenzen van je eigen lichaam zit zegmaar.
Ben erg benieuwd om welke redenen jullie mediteren. Ik mediteer onder andere zelfkennis, bewustwording ontspanning. Vaak ook andere dingen die ik nu even niet wil samenvatten onder het kopje meditatie omdat ik het voor mezelf redelijk oppervlakkig wil houden.
Wat voor een effecten hebben de meditaties op je dagelijkse leven?
quote:Het maakt niet zoveel uit hoe je de chakras en of de energie inbeeld.
Op donderdag 18 december 2003 17:17 schreef gl00winw00d het volgende:
Ik ben weer back ik heb gemediteerd van 4 tm 5, en was behoorlijk weg.
Het begon met me chakras aanvulle met blauwe energie en sluiten.Ik was goed in trance ik voelde het soms een beetje dat ik hier mee bezig was
, later nog heb ik nog gevisualiseerd dit was behoorlijk sterk
.
Ik voel me nu weer een beetje ''aangevuld'' en ''vaag bovennatuurlijk'' ' het gaat weer iets beter met me'.Maar wat is nou het verschil van die gekleurde energie en die blauwe
What's the difference
Ik deed dit want had nog geen zin om die kleuren uit me kop te leren
Maar maar maar, als ik me chakras vul moet ik dit zien als een lege ruimte die vol loopt of moet ik een voorwerp zien wat groter wordt, zo ja hoe ziet dat voorwerp er in hemels naam uit
Met dit soort mentale foefjes kan je je esoterische lichaam beinvloeden, dit moet je namelijk ook mentaal doen.
quote:Symptomen klinkt wel heel fout hoor
Op donderdag 18 december 2003 17:18 schreef ViLLzZ het volgende:
ja ik heb gelezen wat de symptonen van een trance zijnen die heb ik zeker, ik had het al de eerste paar keren dat ik ging mediteren .. dat heeft antagonist mij via mail verteld (nadat ik hem gemaild had).
quote:Dit soort visioenen kan je alleen zelf interpreteren.
Op donderdag 18 december 2003 18:36 schreef _Tijmen_ het volgende:
Ik ben van de oude garde
Heb al die tijd gewoon steeds voor ik ging slapen gaan mediteren.
De behoefte om iets anders te gaan doen, zoals chakra's enzo heb ik nog niet heel erg.
Heb een keer wel een keer iets raars meegemaakt.
Op de zondag dat het kind van Maxima geboren ging worden, waar ik toen nog niks van af wist, ging ik mediteren.
Op een gegeven moment, wat met later terug rekenen de tijd bleek te zijn van de geboorte van het kindje, hoorde ik allemaal getoeter en gejuich van kinderen, geschreeuw en geblaf, heel duidelijk allemaal alsof het naast me was.
Niemand anders in mijn omgeving heeft dit gehoord, verder lijkt het me ook sterk dat het buiten was want het klonk echt alsof het naast m'n oor was.
Bij dit alles zag ik GEEN beeld.
Ik weet niet wat het is, maar vond het wel geinig.
quote:Zelfkennis, bewustwordin, ontwikkeling, ontspanning,energie tekort opvullen. allerlij van dat soort zaken, maar ik haal er zoveel meer uit.
Op donderdag 18 december 2003 19:16 schreef Snager het volgende:Ben erg benieuwd om welke redenen jullie mediteren. Ik mediteer onder andere zelfkennis, bewustwording ontspanning. Vaak ook andere dingen die ik nu even niet wil samenvatten onder het kopje meditatie omdat ik het voor mezelf redelijk oppervlakkig wil houden.
quote:Het ligt mij wel, en toen ben ik me er in gaan verdiepen en zowaar zit ik hier mensen te vertellen hoe ze het zelf ook kunnen doen
Wat voor een effecten hebben de meditaties op je dagelijkse leven?
Ik merk het door verbetert concentratievermogen , maar ook dat ik extra energie heb naar een meditatie.
Ik combineer mediteren vaak met leren.
quote:ik mediteer vooral voor peace of mind en om energie te krijgen.
Op donderdag 18 december 2003 19:16 schreef Snager het volgende:
Ik merk voor mezelf dat het moeilijk is om terug in een trance te komen waneer je vanuit een trance verstoord word. Ik moet dan echt helemaal vanaf het begin beginnen ( ik hou er overigens andere tradities op na als beschreven in de Openingspost ). Concreet: ontspannen lichaam, gedachtes kalmeren, bewust worden/aanvoelen van de ik onderdelen. Soms blijf ik ergens hangen dit gebruik ik dan om uit te zoeken waarom dit is en leer ik weer een heleboel.Ben erg benieuwd om welke redenen jullie mediteren. Ik mediteer onder andere zelfkennis, bewustwording ontspanning. Vaak ook andere dingen die ik nu even niet wil samenvatten onder het kopje meditatie omdat ik het voor mezelf redelijk oppervlakkig wil houden.
Wat voor een effecten hebben de meditaties op je dagelijkse leven?
invloed ( ik merk er nog niet zo veel van ) : maar ik kan me nu al wat beter langer concentreren op iets.. en me beter afsluiten van mijn omgeving om me totaal te concentreren op wat ik aan het doen ben bijv.
quote:Dit gevoel heb ik dus al maanden. En dat is niet relax meer na zo'n lange tijd
Op donderdag 18 december 2003 17:08 schreef Mischa_NL het volgende:
Je moet VOORAL niet te snel denken dat je in trance bent!Ik zal het gevoel dat ik heb ff omschrijven.
Alles is loodzwaar en dan bedoel ik echt loodzwaar.
Je voelt je lichaam niet goed meer.
Je Hoort een hoop gezoem,getik, niet je lichaamsenergie maar je hoort er nog iets anders doorheen!
Je gaat tintelen, En ik had dat ook toen ik het voor het eerst deed maar dat was duidelijk geen trance dus tintelen is niet alleen in trance!
Je Hoort dingen als een tik of een kraak heel erg hard het gaat als een schok door je heen.
Het voelt alsof je boven je eigen zweeft. Heel raar gevoel.
Ik heb ook niet vaak de behoefte om dingen te gaan doen. Meestal gewoon lekker liggen, Als ik begin denk ik dat ik een hoop ga doen. Als je dan eenmaal in die trance ben heb ik meestal gewoon zin om weg te zweven op mijn gedachten (JA heb je ook in trance (d0h))
Net de film The Green Mile gekeken, Meer mensen gezien?
Wel mooi insprirerend verhaal voor een goede visualisatie denk ik.
Ik heb nu echt zin om te gaan mediteren en zometeen ga ik het doen en proberen Niet in slaap te vallen. Ik voel dat het eindelijk weer eens gaat lukken
quote:Dan denk ik dat het onder andere iets lichamelijks is.
Op vrijdag 19 december 2003 00:02 schreef Mischa_NL het volgende:
huh? al maanden constant ?
Vage bende!Net de film The Green Mile gekeken, Meer mensen gezien?
Wel mooi insprirerend verhaal voor een goede visualisatie denk ik.Ik heb nu echt zin om te gaan mediteren en zometeen ga ik het doen en proberen Niet in slaap te vallen. Ik voel dat het eindelijk weer eens gaat lukken
PS: , kheb een frontpage ban woei
quote:Zo af en toe
Op donderdag 18 december 2003 13:56 schreef Antagonist het volgende:[..]
Gewoon ff ziek melden, mschien is het de griep misschien moet je onstpannen.
Trouwens mensen, hoe gaat het met de oude garde ?
De mensen die ook in deel 1 postten , komen die hier nog en mediteren die nog ?
Of is dit een soort 'toepasselijke' visualisatie.
[Dit bericht is gewijzigd door gl00winw00d op 20-12-2003 18:47]
quote:same here, ik ben er de laatste tijd niet echt aan toe gekomen, maar nu heb ik wat meer tijd. ik heb van mn ma nog wat bandjes gekregen met begeleidend meditatie erop
Op donderdag 18 december 2003 15:32 schreef SjiebiediepSjauw het volgende:
Ik verplaats me zo nu en dan nog steeds op dit forum (ik weet het, ben niet deel 1 maar toch), maar de echte trance is nog niet gelukt... maar de vakantie komt eraan dus hoop dan toch iets meer tijd te hebben om dieper te komen.
Kortom: ik hou de moed erin
quote:Bedoel je het inademen leuke kleur uitademen smog?
Op zaterdag 20 december 2003 01:24 schreef gl00winw00d het volgende:
Moet je nou altijd je vorm van energie inademen tijdens het vullen van de chakras?Of is dit een soort 'toepasselijke' visualisatie.
Succes!
Ik weet niet meer precies hoe het zat en heb me er neit zo in verdiept maar daarvoor moest je volgens mij niet in trance zijn...
Of weet ik het niet goed meer?
Ik heb het anders weleens geprobeerd. Je vingertopjes gaan beetje tintelen, je voelt iets maar ik vind een lekkere meditatie veel lekkerder en bijzonderder.
Misschien meot ik het eens in trance proberen.
quote:Ben je al in trance belandt, als je vragen hebt kan ik die voor je beantwoorden, want ik heb er aardig wat mee gedaan met mediteren
Op dinsdag 23 december 2003 00:49 schreef Mischa_NL het volgende:
Ik heb het weleens geprobeerd.
Je bedoeld een psi bal toch?Ik weet niet meer precies hoe het zat en heb me er neit zo in verdiept maar daarvoor moest je volgens mij niet in trance zijn...
Of weet ik het niet goed meer?
Ik heb het anders weleens geprobeerd. Je vingertopjes gaan beetje tintelen, je voelt iets maar ik vind een lekkere meditatie veel lekkerder en bijzonderder.
Misschien meot ik het eens in trance proberen.
i.d. mediteren is boeiender dan zo'n psiball.
quote:De eerste keren dat ik probeerde te mediteren had ik dezelfde probleem als jou, namelijk dat met concentratie enzo, dit is opzicht geen groot probleem, want het komt wel goed als je blijft oefenen. En wat betreft de ademhaling, op een gegeven moment nemen je hersenen de ademhaling over, dus als je elke ademhaling zelf wil proberen te controleren, gaat het gegarandeerd fout. Dus probeer als je voelt dat je in trance komt, je ademhaling de vrije loop te laten gaan.
Op dinsdag 23 december 2003 00:56 schreef Mischa_NL het volgende:
ik ben een aantal keer in trance geweest, ik moet er nog erg aan wennen aangezien ik moeilijk adem kan halen op dat moment, en dan bedoel ik echt moeilijk. Als ik dan op het goed ademhalen concetreer verlies ik mijn concentratie en ga ik uit mijn trance heel vervelend. ik heb dit alle keren tot nu toe gehad.
Als ik dan moeilijk adem kan halen en gewoon GEEN adem haal houd ik dat seconde of 50 vol en voel mijn bostkas toch op en neer gaan. dus ik haal wel adem maar merk het zelf niet. daarna heb ik het zo benouwd dat ik toch weer moeilijk adem begin te halen, misschien moet ik dit niet doen?
Gister was ik weer uitgeslapen en gebeurde dat met dat ademhalen weer misschien lukt het vanavond beter. ik hoop het
quote:Ok, veel succes ermee
Op dinsdag 23 december 2003 01:08 schreef Mischa_NL het volgende:
ik ga het vanavond nog eens proberen, de laatste weken was er niet van gekomen omdat ik het druk met school had en beetje een slaaptekort had. daardoor viel ik steeds in slaap.Gister was ik weer uitgeslapen en gebeurde dat met dat ademhalen weer misschien lukt het vanavond beter. ik hoop het
Iig succes enzo...
quote:Je moet ook niet denken dat het na twee keer al gelijk lukt dat mediteren. Ik ben er nu al enkele maanden mee bezig (nog steeds niet lang, okay, maar ik zeg het ook niet om op te scheppen ofzo
Op woensdag 24 december 2003 11:41 schreef Clyde96 het volgende:
<knip>
Ik heb het nu al 2 keer geprobeerd en dat me lukt volkomen niet.
<knip>
Begin in eerste instantie maar met proberen of je je geest helemaal leeg kunt maken tijdens een meditatie sessie. Zogauw als je zover bent dat je dat al kunt dan kun je heel snel naar een trance toe gaan werken, zogauw als je daar bent kun je beginnen met chakra's trainen en het zo gaandeweg uitbouwen.
En nee, dat zal echt niet allemaal in een maand al lukken. Het lukt mij al nauweljiks . Maar toch blijf ik proberen
.
Dit is slechts mijn view erop, ben zekerweten nog geen ervaren trancer maar misschien helpt dit iemand wat verder op weg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |