Ze gaan het theater in!
Ze staan iig op 17 januari in Diligentia, Den Haag.
quote:
NITS overschrijdt in het seizoen 2007/2008 de magische grens van 2007 gespeelde concerten. In welke zaal dat gaat gebeuren, is de grote vraag.
Met het in 2005 uitgebrachte album “Les Nuits” deed NITS meer dan 100 zalen aan door heel Europa. Onveranderlijk gaat het publiek uit de stoelen of uit de bol, afhankelijk van de gelegenheid. NITS kan altijd rekenen op grote en warme bijval.
"Die Meister des Kammerpops zündeten wie gewohnt einen intensiven musikalischen Funken, der sofort auf das leicht entflammbare Publikum und wieder zurück zur Band sprang. Ein Nits-Konzert ist somit ein Garant für einen gelungenen Abend." (Zürich, Volkshaus)
Prachtige, met veel aandacht voor detail en groot speelplezier uitgevoerde, songs staan daar garant voor. En spannend blijft het, gezien het enorme oeuvre waaruit geput kan worden, het immer intrigerende decor en licht en het transparante geluid. Eigenzinnig, soms zelfs mysterieus, maar altijd toegankelijk. Zo ook de nieuwe songs die tijdens het 2007e concert te horen zullen zijn.
Zo te lezen is het een tournee.
![]()
Op de site van de Nits is verder niets te vinden overigens. Dat volgt vast nog.
Owja, voor de liefhebbers, ze staan op zaterdag 2 juni op Kaderock in Den Haag. Een alleraardigst festivalletje in de buurt van het Zuiderpark.