Wie gaat er ook meedoen?
Ben je al aan het trainen? Hoe ga je het aanpakken?
Voor de broodnodige voorpret kun je alvast kijken op http://www.zevenheuvelenloop.nl
Ben ik dan echt de enige Fokker die deelneemt aan dit mega-evenement?
Niemand anders?
Mij benieuwen dan of er uberhaupt 1 Fokker de finish haalt, want van mezelf ben ik daar nog niet zo zeker van
Ik rij wel op de racefiets drie keer op en neer. .
Met mijn voorbereidingen is het vrij beroerd. Vermoedelijk haal ik de finish wel, maar in dezelfde bedroevend langzame tijd als vorig jaar
Maar als je het zo leuk vind, waarom loop je ni meer dan?
Vast wel een leuke atletiekclub in de buurt!
quote:Waaaaaa dat is supersnel!
Op woensdag 17 oktober 2001 14:43 schreef Tiger_Woods het volgende:
Jarenlang meegedaan (53.46
Als je in de buurt komt, kom dan maar wel even kijken! Niet voor mij want dat wordt dus bedroevend...maar:
HAILE DOET MEE
quote:In de buurt ben ik zeker: Als je op de Nijmeegsebaan (die eerste'berg' door het bos naar Groesbeek op een gegeven moment links afslaat (Derdebaan, naar de 7-hweg) dan kom je langs hole 6 van de golfbaan en zal ik jullie allemaalzien lopen...
Op woensdag 17 oktober 2001 14:47 schreef Beatrice het volgende:[..]
Als je in de buurt komt, kom dan maar wel even kijken! Niet voor mij want dat wordt dus bedroevend...maar:
En inderdaad: voorgoed geblesseerd, ik mis het lopen erg
ben van plan volgend voorjaar weer te gaan trainen, conditie is goed (veel cardio bij fitness). ben ik alleen nogal blessuregevoelig en wil eerst de rest van mijn lichaam in goede staat hebben en de conditie verbeteren voor dat ik weer ga lopen.
quote:Eigenlijk is het niet eerlijk he, als mensen met een tijd van 53 minuten geblesseerd raken en kneuzen als ik nog wel kunnen deelnemen
Op donderdag 18 oktober 2001 11:28 schreef Tiger_Woods het volgende:
En inderdaad: voorgoed geblesseerd, ik mis het lopen erg
Het is namelijk best bedroevend met mij gesteld. Ik heb vandaag met grote moeite een uur gelopen op een sukkeldrafje. Ben ongeveer net zo slecht voorbereid als vorig jaar, en toen deed ik er ruim anderhalf uur over! Zou misschien beter niet kunnen starten, maar dan laat ik mijn zusje (die voor het eerst meedoet) EN mijn vader (die speciaal meedoet omdat zusje en ik meedoen) in de steek. En bovendien: als ik nu besluit om niet mee te doen ga ik al helemaal niet meer trainen en wordt het NOG bedroevender met mijn conditie
Wel gaaf dat Gebreselassie meedoet, voor de publiciteit (al heeft de 7heuvelenloop dat niet echt meer nodig denk ik) en gewoon omdat hij een toploper is! Laatst liep ie zijn eerste halve marathonwedstrijd....meteen gewonnen. Grote kans dat ie bij de 7heuvelenloop ook als eerste over de finish komt, de vraag is alleen in wat voor tijd.
quote:las in de runners world tekst van een duurloper en die stelde ook dat langzame lopers minder slijtage hebben dus is het logisch dat de echte hardlopers (meer hardrenners) meer last van blessure's hebben. Klappen zijn harder en het luistert vaak ook wat nauwer voor hun. Verder is lopen op wedstrijdschoenen ook niet echt best dat doen de snelle vaker dan de langzame.
Op donderdag 25 oktober 2001 22:00 schreef Beatrice het volgende:Eigenlijk is het niet eerlijk he, als mensen met een tijd van 53 minuten geblesseerd raken en kneuzen als ik nog wel kunnen deelnemen
quote:Zou me niet verbazen inderdaad...ik sjok al jaren gewoon een beetje rond in een slakkentempo, en heb nooit ergens last van. Toen ik ooit eens een tijdje meetrainde met een atletiekclub, intervaltrainingen enzo, viel het me wel op dat dat een stuk zwaarder leek te zijn voor vooral mijn onderbenen. Geen last van gekregen verder, maar het viel wel op.
Op donderdag 25 oktober 2001 23:12 schreef fisico het volgende:
las in de runners world tekst van een duurloper en die stelde ook dat langzame lopers minder slijtage hebben dus is het logisch dat de echte hardlopers (meer hardrenners) meer last van blessure's hebben.
Goh, en ik maar gefrustreerd zijn dat het me maar niet lukt om aan mijn snelheid te werken. Misschien is het eigenlijk maar goed!
quote:*duimen alvast klaar zet*
Op maandag 05 november 2001 17:57 schreef Beatrice het volgende:
Willen jullie alsjeblieft voor me duimen, a.s. zondag zo rond een uur of kwart over twee? (dan zit ik vermoedelijk op het moeilijkste punt)
Please?
En nu ik verhuisd ben kan ik in principe thuis wachten tot ik het startschot hoor, en dan eens die kant op wandelen. Tijd genoeg!
Maar: succes! Je moet maar zo denken: slechter getraind dan Bea kun je niet zijn!
Heb jij misschien iets opvallends aan zodat ik je kan ontdekken tussen 20.000 mannen en vrouwen?
En als jij dichtbij woont kan je me vast wel een tip geven waar ik kan parkeren. Kom uit de richting van Arnhem over die brug aankachelen maar ik veronderstel dat het niet mee gaat vallen om daar ergens te parkeren?
Ik vond het best een goed georganiseerde wedstrijd. Mooie startvakken en redelijk snel over de startlijn. Wel te hard gestart en de laatste vier kilometer was ik al helemaal op. En dat terwijl dat stuk bijna helemaal afliep! Met mijn tijd ben ik gezien mijn huidige vorm best tevreden: net onder de 1uur en 2 minuten. Nu hopen dat ik niet te veel spierpijn krijg en dan snel de training weer oppakken.
Bea heeft de finish ook weer gehaald. Over de tijd zullen we het maar niet hebben , maar ik HEB de finish gehaald!
Het was goed georganiseerd ja, zeker. En dat met zoveel deelnemers (er waren er zoveel dat ik pas over de startlijn kwam toen de klok al op 29 minuten stond!)
En het mooiste van de Zevenheuvelenloop: het parcours. Helaas was het een beetje mistig, normaal gesproken kun je helemaal tot in Duitsland kijken vanaf die heuvels.
Het minst mooie van de Zevenheuvelenloop dit jaar: de doordringende mestgeur ergens rond het 6/7 kilometerpunt
quote:Prima tijd, maar net niet goed genoeg! Erg benieuwd naar zijn eerste marathon (Londen 2002).
Op donderdag 25 oktober 2001 22:00 schreef Beatrice het volgende:
Wel gaaf dat Gebreselassie meedoet, voor de publiciteit (al heeft de 7heuvelenloop dat niet echt meer nodig denk ik) en gewoon omdat hij een toploper is! Laatst liep ie zijn eerste halve marathonwedstrijd....meteen gewonnen. Grote kans dat ie bij de 7heuvelenloop ook als eerste over de finish komt, de vraag is alleen in wat voor tijd.
Jammer dat het verder vrij slecht in beeld werd gebracht bij Studio Sport.
Naar duitsland kijken lukt denk ik ook wel vanaf de 20ste etage van het EUR gebouw op de KUN, weet alleen nooit welke kan ik op moet kijken.
nog gefeliciteerd aan de personen die hem met goed gevolg hebben uitgelopen, hopelijk zijn jullie alweer hersteld en in training voor volgend jaar.
Wat vind je van het parcours? Is het echt zwaarder dan 15 vlakke kilometers? Is het een mooi parcours? Hadden je collega-lopers daarover uitgesproken menigen?
Just curious (misschien iets voor mij volgend jaar ...)
Over de zwaarte het volgende: Als je goed getraind bent is het niet zwaarder dan normaal en kan je zelfs een wat snellere tijd lopen. De klimmen zijn namelijk niet supersteil zodat je niet veel tijd verlies terwijl de laatste 4 kilometers bijna helemaal naar beneden gaan zodat je daar veel goed maakt.
Als je echter niet in vorm bent zal je in de eerste kilometers moeten forceren zodat je aan het eind geen voordeel meer heb van het aflopende stuk.
Conclusie: Mooi parcours, goed georganiseerd, goeie ambiance door groot deelnemmersveld dus allemaal meedoen volgend jaar!!
Op www.camerize.com kun je drie foto's zien die van je zijn gemaakt. Als je je startnummer nog weet tenminste, want dat moet je invullen.
Je kunt ze ook bestellen voor 13 euro, mooi niet dus!
Mijn tijden waren 1.23.?? en 1.22.??
Hoe hebben andere dit gelopen. Welke tijden?
quote:De mijne waren NOG slechter dan dat. Maar dat gaat dit jaar veranderen
Op woensdag 14 november 2001 17:05 schreef Cart_man het volgende:
Mijn tijden waren 1.23.?? en 1.22.??Hoe hebben andere dit gelopen. Welke tijden?
Dit jaar is het op 17 november en mijn vraag is: wie weet er nu al dat ie mee gaat doen? (op zich best handig om dat nu al te weten, ivm trainen e.d. )
http://www.zevenheuvelenloop.nl/newzhl/7hloop/7h_bestanden/frameset.html
Heb zelf ook een tijdje hardgelopen, ook wat prijzen af en toe gewonnen(vooral lokale wedstrijden met 5 km's en een keer met de club nederlands kampioen). Heb verschillende red. goede trainers gehad (lees: Haico Scharn en Grete Koens) maar daarna een tijd trainer loos geweest en toen begon het wat minder leuk te worden. Daardoor loop ik tegenwoordig wat minder (2 a 3 x in de maand)
Ik ben nog niet echt aan het trainen. En nou ontmoette ik gisteren een Keniaanse atlete, op zich heel tof om 'r te spreken, maar toen ik vroeg wat voor tijd ze dacht te gaan lopen zei ze: "50, 51 minuten"
!!!!
Ik voel me ineens nogal langzaam en a-sportief
Ach ja, het is door mensen zoals ik dat die anderen zo snel lijken, moet ik maar denken Ben wel benieuwd hoe ze het gaat doen, met zo'n tijd moet je als vrouw best hoog kunnen eindigen, vermoed ik.
en elk jaar weer ben ik te druk, te moe, te lui, te ziek...
Het is dus weer hetzelfde liedje: over anderhalve week is het al zover en ik ben weer totaal niet voorbereid
Maar natuurlijk gaan we niet terugkrabbelen en wel gewoon starten, op de een of andere manier zal ik na anderhalf uur uiteindelijk wel de finish bereiken
In een bedroevende tijd, dat wel, maar dat was wel eens lekker, gewoon fris en niet helemaal kapot over de finish komen (als ik me WEL kapot had gelopen had ik nog steeds een bedroevende tijd gehad, vandaar dat ik besloot maar gewoon voor het 'lekker lopen' te gaan )
Onder de duizenden lopers (ik weet niet precies hoeveel, maar het zit tussen de 15.000 en 20.000) bevonden zich ook Dolf Jansen (van Lebbis). Die is heel snel, zit altijd wel aardig vooraan bij wedstrijden. Daarnaast Paul Rosenmoller, die 1:05 liep en dat is goed! En Jaap de Hoop Scheffer, die liep 1:22, dat is niet zo heel goed, maar hij is dan ook niet meer de jongste
De leukste deelnemer was echter zoals elk jaar weer Elvis, die in wit pak en met bakkebaarden, "love me tender" zingend de finish over komt
quote:Dank
Op maandag 18 november 2002 22:39 schreef zwijntje het volgende:
Gefeli hoor!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |