Ze zeggen toch ook wel eens dat hoe langer je wacht, des te groter de climax isquote:
quote:Op vrijdag 14 oktober 2005 12:25 schreef Boost het volgende:
Sorry...kan het toch niet laten....nog maar 2 dagen!!!!
Nog maar 15 dagen!quote:Op zaterdag 15 oktober 2005 13:24 schreef Boost het volgende:
NOG MAAR 1 DAG!!!!
Tja, het gaat dan ook erg slecht qua bezoekersaantallen.quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 08:49 schreef Boost het volgende:
En bijna geen wachttijden gewoon!! En dat in de herfstvakantie!
Als het al niet zo is dan zal het niet lang meer duren voordat een park als de Efteling groter is/ zal worden qua omvang (en het aantal bezoekers)quote:Op vrijdag 21 oktober 2005 10:15 schreef Biancavia het volgende:
[..]
Tja, het gaat dan ook erg slecht qua bezoekersaantallen.
De toekomst ziet er niet rooskleurig uit voor DLRP, maar toch blijven ze wel nieuwe attracties bouwen.
Ja he..echt wel..zou er wel ieder jaar heen willen..als ik het geld ervoor hadquote:Op maandag 7 november 2005 09:46 schreef Koningin het volgende:
Ik ben ook in Orlando geweest! Dat is echt DE Disney stad van de wereld vind ik.
Niet alleen in de parken, maar ook zo in de stad.
Echt supertof!
Zekers! Ik ben afgelopen herfstvakantie geweest, ter ere van het 25-jarig huwelijk van m'n ouders. Prachtige parken, alleen Epcot vond ik wat minder, maar dat kwam ook mede doordat het bloedverziekend heet & benauwd was en een vochtigheidsgraad van 93% is ook niet erg lekker. Maar MGM, Magic Kingdom en Animal Kingdom waren wel supertofquote:Op maandag 7 november 2005 09:46 schreef Koningin het volgende:
Ik ben ook in Orlando geweest! Dat is echt DE Disney stad van de wereld vind ik.
Niet alleen in de parken, maar ook zo in de stad.
Echt supertof!
Ik ben er heel lang geleden geweest, ik was denk ik 12 toen. Ik vond het wel geweldig leuk, maar ja, dat is natuurlijk helemaal op die leeftijd.quote:Op maandag 7 november 2005 15:58 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Zekers! Ik ben afgelopen herfstvakantie geweest, ter ere van het 25-jarig huwelijk van m'n ouders. Prachtige parken, alleen Epcot vond ik wat minder, maar dat kwam ook mede doordat het bloedverziekend heet & benauwd was en een vochtigheidsgraad van 93% is ook niet erg lekker. Maar MGM, Magic Kingdom en Animal Kingdom waren wel supertofTwilight Zone: Tower of Terror en Splash Mountain vond ik echt de leukste attracties.
Ik heb 't ff opgezocht..het heet daar : Tomorrowland.quote:Op maandag 7 november 2005 18:54 schreef Smittend het volgende:
Hebben jullie ook de attractie Alien Encounter (geloof ik) daar gezien?
Volgens mij is ie er nu niet meer want ik zag hem niet op de plattegrond van hun internet pagina staan.
Dat was echt een gave attractie : op een gegeven moment "ontsnapt" er een alien uit een gigantische koker en dan gaat het licht opeens uit en voel je zijn adem in je nek..brrr...
Echt jammer als ie echt weg is.
(p.s. dit was in Walt Disney World/ Magic Kingdom)
Weten jullie trouwens hoe Discoveryland in Orlando heet?
Het heette daar anders maar ik kan d'r niet opkomen.
Ik denk dat vanaf die tijd een hoop mensen die 's avonds terugkwamen weg zijn gegaan om wat te eten enzo.quote:Op maandag 7 november 2005 18:59 schreef placebeau het volgende:
Ik ben de maandagmiddag van halloween geweest. De wachttijden waren echt immens, bijn a niet meer leuk.
Maar vanaf 18.00 uur moesten we ineens nergens meer aanschuiven, van toen af hebben we meer attracties kunnen doen in twee uur dan de zes uur daarvoor.
Enneuh, ik zit nog steeds met "it's a small world after all" in mijn hoofd
Nú aan het bouwen? Ik ben er toch echt 2x ingeweest hoorquote:Op maandag 7 november 2005 16:05 schreef Biancavia het volgende:
Tower of Terror zijn ze nu aan het bouwen in studio's, althans, de funderingen lagen er en een hele hoop stenen.
In Parijs bedoel ik natuurlijk!quote:Op maandag 7 november 2005 19:22 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Nú aan het bouwen? Ik ben er toch echt 2x ingeweest hoor![]()
Ik ook ter ere van het 25-jarig huwelijk van mijn oudersquote:Op maandag 7 november 2005 15:58 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Zekers! Ik ben afgelopen herfstvakantie geweest, ter ere van het 25-jarig huwelijk van m'n ouders.
Jaaa!quote:Op dinsdag 8 november 2005 19:44 schreef Chanty87 het volgende:
[..]
Ooooooh op die fiets! Komt ie daar ook dan?![]()
quote:Op zaterdag 29 oktober 2005 17:13 schreef Biancavia het volgende:
Wij gaan maandagavond op het Halloweenfeest verkleed als spook!
[afbeelding]
een Toon Town in april 2007 met een Nemo achtbaan en een Cars attractiequote:
Ook leukquote:Op woensdag 9 november 2005 14:49 schreef Toeps het volgende:
Nee, geen aandeelhouder, wel een Passeport Annuel.
quote:
Dat hebben ze in Bobbejaanland ook, maar dan met pistolenquote:Op woensdag 9 november 2005 18:23 schreef Joenes het volgende:
[afbeelding]
Interactieve laser schietattractie. Erg leuk. Heb hem in Florida gedaan. Je moet schieten op allerlei doelen en je punten worden bijgehouden op een schermpje voor je.
Thalys kan vanaf 65 euro als je er op tijd bij bent, en marktplaats.nl heeft ook soms leuke aanbiedingen. Sja, en anders is het gewoon dokken. Ik ga meestal vrij impulsief, en betaal dan 100 euro voor retour.quote:Op woensdag 9 november 2005 14:55 schreef Joenes het volgende:
[..]
Ook leukAls ik een eigen auto zou hebben zou ik die ook wel eentje kopen. Nu moet ik eerst mijn vaders auto regelen voor ik kan gaan. Treintarieven zijn niet echt leuk, of zijn er tips hoe dit goedkoper kan?
El Paso ja, die is ook wel leuk. Alleen een beetje ouderwets, zoals veel in Bobbejaanland. Maar wel leukquote:Op woensdag 9 november 2005 21:50 schreef ChrisJX het volgende:
[..]
Dat hebben ze in Bobbejaanland ook, maar dan met pistolen
Volgens mij kun je via de disneysite: www.disneylandparijs.nl wel 2 dagen/1nacht boekenquote:Op donderdag 10 november 2005 15:02 schreef _Dizzy_ het volgende:
Ik wil de 23ste samen met mijn vriend naar disney land, ik wil gaan logeren in het Santa Fe hotel, nu zie ik alleen maar arrengementen met 3 dagen disney, ik wil 2 dagen disney en 1 dag gewoon parijs, kan iemand zoiets vinden? of heeft iemand tips om dat te regelen? Alvast bedankt!
Dat klopt ja, is ook niet anders te boeken. Dan verkas je toch voor de tweede nacht naar een hotelletje in parijs zelf.quote:Op donderdag 10 november 2005 15:19 schreef _Dizzy_ het volgende:
Daar ben ik net in aan het kijken, maar ik kan het eigenlijk niet vinden, het zijn allemaal arrengementen met alle dagen disney....
41 euro voor één park, 49 voor de twee.quote:Op donderdag 10 november 2005 16:42 schreef fernando_redondo het volgende:
Hoe lang moet je uittrekken voor EuroDisney?
Wat kost ongeveer een dagje met zijn 2en zonder hotel?
Is er een stuk minder te doen doordeweeks dan in het weekend?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |