quote:Paul Verhoeven rules. het was al te lang stil rondom hem
Paul Verhoeven werkt aan oorlogsthrillerRegisseur Paul Verhoeven gaat weer samenwerken met scenarist Gerard Soeteman. Het duo werkt op dit moment aan een Nederlandse
thriller die in 1945 speelt. Het zou voor de filmmaker de eerste Nederlandse film zijn sinds hij in 1983 naar Hollywood vertrok.Het project luistert voorlopig naar de titel Zwartboek en speelt tegen de achtergrond van de bevrijding. Verhoeven en Soeteman leggen op dit moment de laatste hand aan het script. De film moet geheel in Nederland worden opgenomen. De regisseur noemt als locaties onder meer Den Haag en de Biesbosch. Namen van acteurs wil Verhoeven nog niet noemen, al wil hij de film wel opnemen met een geheel Nederlandse cast en crew. "Het is al sinds ik naar Amerika ben vertrokken een hartewens van me om nog een film in Nederland te maken" , stelt Verhoeven. (ANP)
quote:Dit bericht postte Duiveltja gisteren al in het Paul Verhoeven topic.
Paul Verhoeven vertoeft al jaren in de VS. Na een aantal succesvolle films gaat de regisseur voor het eerst weer een puur Nederlandse film maken.Bevrijding
Paul Verhoeven gaat weer een Nederlandse film maken. Hij werkt samen met Gerard Soeteman aan een thriller die in 1945 speelt. Het is voor Paul de eerste Nederlandse film sinds hij in 1983 naar Hollywood vertrok. Het project draagt de voorlopige titel Zwartboek en speelt tegen de achtergrond van de bevrijding. Verhoeven en Soeteman leggen op dit moment de laatste hand aan het script. De film moet helemaal in Nederland worden opgenomen. De regisseur noemt als locaties onder meer Den Haag en de Biesbosch.Hartenwens
Namen van acteurs wil Verhoeven nog niet noemen, al wil hij de film wel opnemen met een geheel Nederlandse cast en crew. "Het is al sinds ik naar Amerika ben vertrokken een hartenwens van me om nog een film in Nederland te maken", stelt Verhoeven. "Als we de schouders er onder zetten, kunnen we over een jaar aan het draaien zijn. Het moet een oer-Hollandse film worden, maar wel goed genoeg om op internationaal niveau te kunnen concurreren."Kassuccessen
Paul Verhoeven en Gerard Soeteman maakten in de jaren zeventig en tachtig samen acht films, waaronder Turks Fruit (1972), Soldaat van Oranje (1977), Spetters (1980) en De Vierde Man (1983). In Amerika maakte de Nederlandse regisseur onder meer kassuccessen als RoboCop (1987), Total Recall (1990) en Basic Instinct (1992). De twee maakten in 1969 ook de succesvolle televisieserie Floris.
quote:oeh, dat heb ik gemist
Op donderdag 9 oktober 2003 12:36 schreef Gorro het volgende:[..]
Dit bericht postte Duiveltja gisteren al in het Paul Verhoeven topic.
Geinig robsterquote:Op woensdag 26 juli 2006 00:21 schreef robster16 het volgende:
Yaaaay! Ziet er lekker uit. En ik zie bekende medefiguranten. Zal echt cool zijn om eindelijk in de bios te zien. Al bijna een jaar terug toen we de eerste opnames hadden in Den Haag.
Ik weet nog dat ze hier in de buurt (twente) een boerderij hadden opgeblazen. Lijkt me een leuke filmquote:Op woensdag 26 juli 2006 00:21 schreef robster16 het volgende:
Yaaaay! Ziet er lekker uit. En ik zie bekende medefiguranten. Zal echt cool zijn om eindelijk in de bios te zien. Al bijna een jaar terug toen we de eerste opnames hadden in Den Haag.
hij is al aan 30 landen verkocht, dus ik hoop dat ie t goed gaat doen daar en aan nog meer landen verkocht wordt...quote:Op woensdag 26 juli 2006 00:31 schreef 7eVeNL het volgende:
[..]
Maar OT: Ziet er idd erg goed uit, ben benieuwd hoe deze film het in 't buitenland gaat doen!
wat de fuck!quote:Op woensdag 26 juli 2006 13:29 schreef Majar het volgende:
Ah, eindelijk! Het ziet er leuk uitHet schijnt dat Carice best vaak zingt in de film en het begin is in ieder geval goed. En nu de rest van de film nog
![]()
zo verkoop je de film hequote:Op woensdag 26 juli 2006 16:04 schreef Plastic_Power het volgende:
Typisch Verhoeven trouwens, dat je in de trailer al tieten ziet![]()
yupquote:Op woensdag 26 juli 2006 15:57 schreef Pelgrim het volgende:
@Robster16: Was jij ook bij de bevrijdingsscene in de Javastraat?
Aha okey dan. Ik stond aan de zijkant te zwaaienquote:Op woensdag 26 juli 2006 16:13 schreef robster16 het volgende:
[..]
yupik rende vooraan bij de eerste truck als BS-er...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |