quote:http://forum.fok.nl/listtopics.php/9
op vrijdag 6 februari 2004 18:56 schreef viking84 het volgende:
de truth is out thereals ik deze topic opnieuw open (ik heb serieuze bedoelingen), komt er dan geen slotje op?
de ts zou zitten baggeren en daarom is het gesloten. maar ik vind het een interessant filosofisch vraagstuk
quote:voor filosofie moet je in wfl zijn.
op vrijdag 6 februari 2004 18:56 schreef viking84 het volgende:
de truth is out thereals ik deze topic opnieuw open (ik heb serieuze bedoelingen), komt er dan geen slotje op?
de ts zou zitten baggeren en daarom is het gesloten. maar ik vind het een interessant filosofisch vraagstuk
zo, vrinden moderaters. flambeer me maar...
weet je wat trouwens het leukste is, ik ben dol op je truth berichten. ik begrijp alleen neit waarom je verdomme truth en wfl niet eens kan scheiden.
quote:nee, lieverd, ik ga je platgooien met
op vrijdag 6 februari 2004 23:13 schreef kingmob het volgende:
mastermind, kerel. ik vind het leuk en aardig dat je zo van complotten houd. maar als je je gaat begeven in de wereld van de wetenschap en dan kritiek op je newspost met 0 - offtopic gaat modereren (en vooral niet vergeten om de post weg te halen), dan is er toch iets goed mis. waar haal je het gore lef vandaan om de grootste poep ooit te posten en als je dan tegengesproken wordt de boel maar weg te smijten.
jij weet net zo goed als ik dat ik al meerdere malen inhoudelijk heb geantwoord op je berichten, welke deze rechtstreeks ontkrachten. goed, ik hoef geen antwoord, maar vanaf nu weet ik zeker dat ik je nooit meer serieus zal nemen. zelfs al schrijf je een onderzoeksrapport van 100 pagina's, ik ga er eeuwig vanuit dat je met je bolle kop toch niet hebt nagedacht.zo, vrinden moderaters. flambeer me maar...
.spread the love.
. *bloemetjes strooit*
voor klachten over je punten kun je wel hier terecht : [fp] centraal topic voor moderaties en punten
quote:
op vrijdag 6 februari 2004 23:20 schreef muus het volgende:[..]
nee, lieverd, ik ga je platgooien met
. liefde
. en als je dan gekalmeerd bent, vertel ik je dat je hier compleet verkeerd zit, want dit is het forum en in dit topic mag je klagen tegen de mods van truth : iteejer et moi. mastermind is een nieuwsposter. fp enzo, weet je wel.
.spread the love.
. *bloemetjes strooit*
voor klachten over je punten kun je wel hier terecht : [fp] centraal topic voor moderaties en punten
oh en ik ben kalm. alleen een beetje geirriteerd, die gozer is als een splinter onder je nagel
[dit bericht is gewijzigd door kingmob op 06-02-2004 23:27]
quote:oi, foutje ken beuren hoor.
op vrijdag 6 februari 2004 23:25 schreef kingmob het volgende:[..]
, ik helemaal zoeken naar het juiste topic om daar zo min mogelijk gezeur over te krijgen.
nu heb je iig wel het goede topic, als het goed is. .
quote:iteejer zag het gebagger en gooide spontaan met een slotje.
op zondag 8 februari 2004 20:43 schreef woutabest het volgende:
altijd toeval of iets meer?waarom is mijn topic gesloten?
ik zal het even opschonen en weer open gooien. is da goe?
quote:bedankt!
op zondag 8 februari 2004 20:53 schreef muus het volgende:[..]
iteejer zag het gebagger en gooide spontaan met een slotje.
.
ik zal het even opschonen en weer open gooien. is da goe?
quote:dank je.
op maandag 9 februari 2004 00:09 schreef mvt het volgende:
even een algemene [afbeelding]
quote:moest van muus hoor!
op zondag 8 februari 2004 20:53 schreef muus het volgende:
iteejer zag het gebagger en gooide spontaan met een slotje..
ik zie je aanwezigheid weer door de vele topics heen geweven.
* erg plezierig vindt *
quote:lief.
op dinsdag 10 februari 2004 22:56 schreef mirage het volgende:
muus,ik zie je aanwezigheid weer door de vele topics heen geweven.
![]()
* erg plezierig vindt *
quote:ehm, misschien om dit soort kul-antwoorden:
op zondag 15 februari 2004 23:29 schreef thabit het volgende:
waarom is [centraal] numerologie op slot gegooid? getallen roepen daadwerkelijk gevoelens bij me op. dat dat bij andere mensen niet zo is wil niet zeggen dat het onzin is!
quote:
op zaterdag 14 februari 2004 13:23 schreef thabit het volgende:[..]
14 is een erg moeilijk getal. interessante eigenschappen van 14 zijn nauwelijks bekend. ik krijg er een beetje een dubbel gevoel bij: enerzijds wekt 14 hele prettige gevoelens bij me op maar anderszijds ook hele nare gevoelens.
quote:moet ik nog doorgaan? kom op zeg.
op zaterdag 14 februari 2004 13:27 schreef thabit het volgende:[..]
we moeten nu de cijfers optellen: 3+9+1+9+8+6=36. dit is een erg mooi getal. het is deelbaar door 1,2,3,4,6. het nare getal 5 wordt door 36 overgeslagen. dat komt allemaal erg goed uit.
quote:nogmaals, dat getallen niet dergelijke gevoelens bij jou opwekken, wil niet zeggen dat het kul is.
op zondag 15 februari 2004 23:33 schreef muus het volgende:[..]
ehm, misschien om dit soort kul-antwoorden:
[..]
[..]moet ik nog doorgaan? kom op zeg.
quote:je hebt je eigen topic waar je mag zeggen wat je wilt. dat je overal hetzelfde gaat lopen spammen is niet zo zinvol.
op zondag 15 februari 2004 23:32 schreef monidique het volgende:
ja, wel alle goden, haal alles maar weg wat je niet aanstaat!
.
quote:goed, daar kan ik inkomen.
op zondag 15 februari 2004 23:37 schreef iteejer het volgende:[..]
je hebt je eigen topic waar je mag zeggen wat je wilt. dat je overal hetzelfde gaat lopen spammen is niet zo zinvol.
quote:kennelijk heb je je ook elders op fok lopen misdragen, want je bent geband. jammer, ik had onze discussie graag nog even afgemaakt. maar goed, zo spaart het wel weer tijd natuurlijk.
op zondag 15 februari 2004 23:39 schreef monidique het volgende:
goed, daar kan ik inkomen.
quote:oh ja hoor, elk getal wekt wel wat bij me op, alleen open ik geen topic waar ik vervolgens onzin ga zitten uitkramen.
op zondag 15 februari 2004 23:35 schreef thabit het volgende:[..]
nogmaals, dat getallen niet dergelijke gevoelens bij jou opwekken, wil niet zeggen dat het kul is.
leg mij eens uit wat een user nou met jouw antwoorden moet. leg mij nou eens uit wat er nou zo geweldig is aan jouw verhaal?
bij het cijfer 2 krijg ik een fijn gevoel. bij het cijfer 17 krijg ik een rotgevoel.
jij wilt daar een heel topic mee vullen? nah. .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |