mmm. die ken ik niet. Kun je me die misschien mailen?quote:Op dinsdag 23 mei 2006 18:52 schreef methodmich het volgende:
Zijn cover van Let It Be vind ik erg sterk. Die stond op de OST van I Am Sam.
Ben ik wel benieuwd naar, is het wat?!quote:Op maandag 22 mei 2006 20:34 schreef pdiscs het volgende:
Nick Cave met Disco 2000 van Pulp (is ook een b-kant geweest van een Pulp single overgens).
Ja, ik ook. Disco 2000 vind ik vrij briljant, en Nick Cave ook, dus tsja...quote:Op donderdag 25 mei 2006 16:51 schreef Kolkus het volgende:
[..]
Ben ik wel benieuwd naar, is het wat?!
quote:AMSTERDAM - Nick Cave geeft dinsdag 19 september een extra concert in het World Forum Center in Den Haag. Het eerste concert geeft Cave op maandag 18 september.
De voorverkoop voor het extra optreden begint zaterdag 3 september om 10.00 uur. Tijdens het concert is de vaste band van Cave, The Bad Seeds, er niet bij. De zanger wordt begeleid door Warren Ellis (viool, mandoline), Martyn P. Casey (bas) en Jim Sclavunos (drum).
Ik heb mijn profiel aangepast, mijn email adres staat erin.quote:Op donderdag 25 mei 2006 15:46 schreef methodmich het volgende:
Oh, dat moet kunnen. Moet ik wel je mail weten.
quote:Op donderdag 25 mei 2006 21:14 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Disco 2000 vind ik vrij briljant, en Nick Cave ook, dus tsja...
Ach, brilliant is deze niet, maar wel de moeite waard. De hele cd is trouwens best aardig. Staat helemaal vol met leuke covers (b.v. de sugababes die Franz Ferdinand coveren enz.).quote:Op donderdag 25 mei 2006 16:51 schreef Kolkus het volgende:
[..]
Ben ik wel benieuwd naar, is het wat?!
En ontvangen!quote:Op donderdag 1 juni 2006 18:55 schreef methodmich het volgende:
Dan krijg je mail!
welke zijn solo? ken alleen nocturamaquote:Op zondag 2 juli 2006 18:08 schreef Tokus het volgende:
hoeveel "solo" albums van hem ken je?
SJIPS.quote:Op zaterdag 20 mei 2006 12:49 schreef pdiscs het volgende:
[..]
Ik heb er ook 2!
Rang 1 was al uitverkocht. Daarom heb ik toen maar de "goedkoopste" kaartjes gekocht. 2 tickets rang 3 dus.
4e keer dat ik Nick Cave ga zien. De eerste keer zonder de Bad Seeds.
Ik ben ook een echt "staanplaats figuur". Maar dit is iets speciaals. Een Solo concert (dus zonder The Bad Seeds). Jammer dat ik niet kan gaan.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 15:07 schreef Foeske het volgende:
Ik kom hier maar weer eens een kijkje nemen, is een beetje lang geleden. En dat hele concert is langs me heen gegaan![]()
Twee kaartjes is een beetje weinig, en ik ben toch meer een staanplaats-iemand, dus laat maar helaas.
Is er verder nog nieuws rond Nick?
De eerste dag was fantastisch, 2e was ik niet bij...quote:Op zaterdag 11 november 2006 00:08 schreef NoSigar het volgende:
Ah, hij doet het weer.
Ik las de recensies over de maandag in Den Haag en die waren zeer lovend. een goede vrind van me ging er dinsdag heen en dat scheen gruwelijk te zijn geweest (was het wel maandag en dinsdag trouwens?): iedereen was drinekn enm aakte er een puinhoop van en uiteindelijk was het alleen maar om te lachen, tegen verhoogd tarief. En dat was dus het tweede solo-concert, op welke dag het ook was.
Iemand dezelfde ervaring (destijds)?
Zucht. Ik bedoelde dus: iedereen was dronken en maakte er een puinhoop van. En hadden een stuk meer lol dan de mensen die veel voor dat kaartje moesten betalen.quote:Op zaterdag 11 november 2006 00:08 schreef NoSigar het volgende:
Ah, hij doet het weer.
: iedereen was drinekn enm aakte er een puinhoop van en -
Klinkt alsof Nick zijn Birthday Party-roots weer aan het opsnuiven is.quote:Op zaterdag 11 november 2006 09:08 schreef placebeau het volgende:
http://www.myspace.com/grinderman
Dat dit hier nog niet gemeld is...
Nieuw projectje van nick en warren...
Ik heb hem op Lowlands gezie, dat was om en om nummers van AB/LoO en klassiekers. Dat was echt een geniaal concert.quote:Op dinsdag 12 december 2006 17:42 schreef Kolkus het volgende:
Leuk, heb Nick toen nog gezien in HMH.
Minpunt vond ik dat er nauwelijks ruimte was opgenomen voor zijn klassiekers, en als je de set dan afsluit met een ongeinspireerde versie van The Mercy Seat, was ik toch wel een beetje teleurgesteld.
Ik heb gisteren trouwens de film Der Himmel Uber Berlin gezien, waarin Nick Cave The Carny en From her to eternity speelt. Sowieso erg mooie film, maar dit even terzijde.
Ik vond het concert het jaar daarvoor inderdaad ook gaver, gewoon omdat de liedjes wat bekender waren. Gelukkig had ik z'n nieuwe album al wel vaak geluisterd en kende ik dus veel, maar een aantal vrienden waar ik mee was niet en dan is zo'n concert toch wel wat minder leuk... The Mercy Seat is overigens hun favo nummer en die vonden hem erg gaaf, maar ik ben sowieso niet zo'n fan van dat nummer. Maar ook dat terzijdequote:Op dinsdag 12 december 2006 17:42 schreef Kolkus het volgende:
Leuk, heb Nick toen nog gezien in HMH.
Minpunt vond ik dat er nauwelijks ruimte was opgenomen voor zijn klassiekers, en als je de set dan afsluit met een ongeinspireerde versie van The Mercy Seat, was ik toch wel een beetje teleurgesteld.
Helamaal mee eens!quote:Op dinsdag 12 december 2006 20:57 schreef Foeske het volgende:
[..]
Ik vond het concert het jaar daarvoor inderdaad ook gaver, ...
smoelquote:Op woensdag 13 december 2006 00:14 schreef blonchi het volgende:
Wat een grafzerkenartiest.
Die vent moet niet zingen, maar dichtbundels maken!!!!![]()
Ik waag dit te betwijfelen. Dat album is nog lang niet af.quote:Op woensdag 13 december 2006 17:36 schreef sound-storm het volgende:
Het album Grinderman - Grinderman is overigens al lang gelekt :-)
even zoeken op bijvoorbeeld soulseek en je hebt hem!
quote:Op woensdag 13 december 2006 00:14 schreef blonchi het volgende:
Wat een grafzerkenartiest.
Die vent moet niet zingen, maar dichtbundels maken!!!!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |