http://www.cdjapan.co.jp/quote:Op maandag 4 juli 2005 23:41 schreef xFriendx het volgende:
Iemand nog een ander adres dan YesAsia.com? Is er geen winkel (in bijv Amsterdam) die in cd's en dvd's van Ayumi Hamasaki handelt? Ik heb mij laten vertellen dat haar video's erg gaaf zijn om te zien (naast het mooie geluid uiteraard).
Heb een aantal van haar clips op mun pc staan en ze zijn idd errug mooi, vooral M en Real Me vind ik heel erg goed. Utada Hikaru heeft ook hele mooie clips, Traveling en Sakura Drops zijn mijn favorieten.quote:Op maandag 4 juli 2005 23:41 schreef xFriendx het volgende:
Iemand nog een ander adres dan YesAsia.com? Is er geen winkel (in bijv Amsterdam) die in cd's en dvd's van Ayumi Hamasaki handelt? Ik heb mij laten vertellen dat haar video's erg gaaf zijn om te zien (naast het mooie geluid uiteraard).
staaat vast wel op slskquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:38 schreef Ghostlike het volgende:
heeft iemand de Casshern OST nog op zijn pc, ik had legaal gekocht (jaja, het gebeurt nog) en m'n cd is kapot gegaan:( en de torrent doet het niet meer
:(
Het klinkt als gacktquote:Op dinsdag 30 augustus 2005 11:44 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
staaat vast wel op slsk
toffe recente shit:
nieuwe kagrra
nieuwe 10-feet
nieuwe balzac
nieuwe gackt single
en @MissMSX,weet je zeker dat gackt dat is,en geen cover cd?
Moet je zeker doen ja!!quote:Op dinsdag 30 augustus 2005 23:05 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
dan zal ik die eens downloaden(Casshern)
Richie Ren! Maar Jay Chou rulezzz!!quote:Op woensdag 31 augustus 2005 08:43 schreef Evil_Jur het volgende:
Chinese popmuziek is gewoon grappig.
van Zebraman heb ik allleen de trailer gezien,maar dat lijkt me zeker een toffe filmquote:Op woensdag 31 augustus 2005 08:19 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Moet je zeker doen ja!!
En als we nu toch een uitstapje naar films maken: ik heb van het weekend Zebraman gezien. Wat een heerlijke, wazige, foute film is dat zegZoiets zie ik ze in Hollywood nog niet zo snel maken!
Leuk idd jaquote:Op vrijdag 4 november 2005 11:15 schreef Killjoy het volgende:
Goed shoutcast radio station, luister er al een week met plezier naar
http://204.9.117.196:8058
http://radio.keiichi.net/ voor de website
Hij isTaiwaneesquote:Op zondag 6 november 2005 09:31 schreef DeLieveSadist het volgende:
Jaaaa Jay Chou!
Heb ik alle cd's legaal van![]()
Z'n nummers Nunchucks, Ninja en An Jing zijn gaaf![]()
vraag een mod als het kan renamen naar aziatische muziekquote:Op zondag 6 november 2005 10:59 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Hij isTaiwanees
Maar dat mag de pret niet drukken. Ik vind sowieso dat dit topic wel oost-aziatische popmuziek mag heten
Hoe meer muziek hoe meer vreugd, dus als je nog meer leuke Chinese, Taiwanese, Japanse, Koreaaanse, etc. muziek weet, laat maar horen
Checkquote:Op zondag 6 november 2005 22:08 schreef Uzumaki_Naruto het volgende:
[..]
vraag een mod als het kan renamen naar aziatische muziek
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |