Als jij langs de hoeren loopt, wat doet het dan met je. Vindt je het spannend, wordt je ook (een beetje) opgewonden van al die schaarsgeklede vrouwen of doet het je echt helemaal nix?
quote:ja dat gevoel had ik ook toen ik het nalas, maar ik bedoel het gewoon serieus eigenlijk
Op donderdag 4 september 2003 21:42 schreef Retro het volgende:
Dubieus topic, dit. Nogal BHFH-achtig....
quote:Je had zeker geen geld bij!
Op donderdag 4 september 2003 21:42 schreef Retro het volgende:
Dubieus topic, dit. Nogal BHFH-achtig. Ik raak er overigens NIET opgewonden van, om maar ontopic te blijven.
[ontopic]
Ik kom niet zo vaak op de wallen, maar de laatste keer dat ik erover heen liep (jaartje of 4 geleden schat ik zo) op weg naar de volgende coffeeshop had ik nergens last van zegmaar
quote:
Op zondag 27 juli 2003 08:38 schreef MikeyMo het volgende:
Gister weer eens over de roze buurt in A'dam gelopen (met Patries86 en gewoon richting een comicsshop, maken jullie je maar niet druk fokkertjes van me) en weer viel het me op; van alle raampjes waar we langs zijn gelopen was er maar een meisje waarvan je zegt: zo da's een lekker wijf, die zou ik hier nu ter plekke wel willen nemen. De rest is echt naar gemiddelde maatstaven niet om aan te zien: de een is ergens achter in de 40, dan weer 3 dikke negerinnen op een rij, wat te zwaar opgemaakte Chineesjes met opvulling in hun bh's, weer een negerin maar dan deze keer met een rotkop en ga zo maar door... niet echt lustopwekkende dames moet ik zeggen (behalve die ene dan)Dat is me dus wel vaker opgevallen, dan loop je al die straten door en dan is er slechts 1 lekker wijf van de 100 hoeren die je hebt gezien
waarom, waarom? Er moeten toch genoeg dames zijn die er behoorlijk appetijtelijk uitzien en achter zo'n raam willen gaan zitten?
verder kan ik het gespuis in zulke straken niet
hebben. dat remt nogal.
quote:stalker, je haat me, maar je kent al mijn topics
Op donderdag 4 september 2003 21:46 schreef schatje het volgende:[..]
quote:ach ja, ik kan als ik naar hun kijk achter het raam terwijl ze daar hun lichaam showen onmogelijk weten wat voor karakter ze hebben. Maakt ook niet uit, ik kijk naar de ingepakte voorgevels e.d.
Op donderdag 4 september 2003 21:46 schreef mighty_myte het volgende:
ik word er niet opgewonden van.
veelal lelijke wijven, en die jonge lekker uitziende
hoeren hebben natuurlijk een enorm vertieft karakter
door hun achtergronden en milieu.verder kan ik het gespuis in zulke straken niet
hebben. dat remt nogal.
kvind het eerder grappig
Maar dan wel allemaal lelijk. Nee, ik raak er dus niet opgewonden van, krijg er eerder een melige bui van!
quote:soms zit er een mooie tussen...
Op donderdag 4 september 2003 21:53 schreef pijn het volgende:
Ik vind het extreem stoer dat ze die hebben ingedeeld in groepen. Blank, zwart, geel, dik, dun...Maar dan wel allemaal lelijk. Nee, ik raak er dus niet opgewonden van, krijg er eerder een melige bui van!
oproep aan alle vrouwen om zich dus iets hoeriger te gedragen/ kleden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |