A Campingflight To Lowlands Paradise 2003, Part I
A Campingflight To Lowlands Paradise 2003, Part II
A Campingflight To Lowlands Paradise '03 part 3
Lowlands kampeervlucht deeltje 4 alweer
A Campingflight to lowlands paradise nummero 5
Meeting > Lowlands-Meet...
Mooie luchtfoto's door PinoPolio: Lowland 2003 voorproefje !
quote:Over Pukkelpop gesproken: kwist niet dat dat in Hasselt werd gehouden joh. Als ik dat had geweten... Hasselt is 35 minuten bij mij vandaan
Op vrijdag 29 augustus 2003 22:32 schreef ekimov het volgende:Kom naar Pukkelpop, in Belgie weten ze tenminste hoe je een gezellig feestje moet bouwen.
quote:
Flinke bierteilen voor de helft van wat op Lowlands kost
Lamb`s "Gabriel" was weer GENIAAL!!!!
nog meer mensen naar webtv van 3voor12 aan t kijken???
-edit- Fisherspooner?? ken ik niet... es kijken...
Ik heb net de stream gekeken, super! Hoogtepunt vond ik 'Long distance', maar dat vind ik zowiezo met distance het beste nummer van deze band. Thuis vanachter de pc te oordelen is dit zeker een band om een keer live te gaan zien.
quote:Paars bandje, paars blokje, witte letters. En geen sponser-logo erop dit jaar.
Op zaterdag 30 augustus 2003 20:26 schreef donald_dick het volgende:
welke kleuren zijn dit jaar van het bandje?
Ik kwam vandaag op de parkeerplaats een Scooby Doo-bus tegen trouwens. Met op de zijkant 'Mystery Machine' en felgroene pluizige bekleding. Alleen jammer dat een of andere aso 'GET A LIFE' op de voorkant had gespoten.
Wat kunnen we morgen verw8en?
quote:Live klinkt altijd hetzelfde.
Op zondag 31 augustus 2003 01:22 schreef Timo20 het volgende:
Kheb daarstrax via de WebTV van 3voor12 Live gekeken: was zeker weer in orde. Wat me alleen opviel, was dat het ongeveer precies hetzelfde klonk als op Pinkpop vorig jaar. Zelfs de improvisatie`s. Niet dat dat erg is hoorWat kunnen we morgen verw8en?
Zit hier een potje te genieten van Foo Fighters - "Low" op 225kbps!
Wisten jullie dat de Belgen van "Butt-fucking" houden? Degenen die het gezien hebben kennen het verhaal.
Jezus! Wat zijn ze goed! Laatste concert van hun toer. Ze gaan terug naar de USA hierna om weer wat dingen uit te halen of zo.
quote:
Op zaterdag 30 augustus 2003 20:26 schreef donald_dick het volgende:
welke kleuren zijn dit jaar van het bandje?
Wat optredens die ik gezien heb:
The Mars Volta's: wat een teringherrie zeg.. zwaar shit.
Moloko: ik denk het beste optreden van Lowlands 2003. Vooraf nog nooit van gehoord. Kon je heerlijk op dansen. Ze kregen de hele Bravo aan het swingen. Bravo was eigenlijk te klein.
Postmen: leuke entertainers
Live: goed als altijd. en een vent op de tent.
Verder heb ik nog wel meer gezien en gehoord, maar dat was allemaal toeval.
Verder vond ik de prijzen wel meevallen. 1.85 voor een biertje is goedkoop te noemen ivm bijv. dancevalley waar een biertje 4 euro koste.
quote:ik ken het verhaal maar al te goed
Op zondag 31 augustus 2003 21:16 schreef Beetle het volgende:
De livestream van Realplayer is véél stabieler dan die van de WMP. Die wil graag op een zo hoog mogelijk nivo zitten terwijl Realplayer terugzakt als het niet anders kan.Zit hier een potje te genieten van Foo Fighters - "Low" op 225kbps!
Wisten jullie dat de Belgen van "Butt-fucking" houden? Degenen die het gezien hebben kennen het verhaal.
Jezus! Wat zijn ze goed! Laatste concert van hun toer. Ze gaan terug naar de USA hierna om weer wat dingen uit te halen of zo.
quote:En jij doet het met terroristen zie ik!
Op zondag 31 augustus 2003 21:53 schreef TimoBasso het volgende:[..]
ik ken het verhaal maar al te goed
![]()
quote:Dave @ pukkelpop,Dat was echt waanzinnig..
Op zondag 31 augustus 2003 21:59 schreef Beetle het volgende:[..]
En jij doet het met terroristen zie ik!
Enge buren waren ook
Top 3'tje:
The Polyphonic Spree
The Datsuns
Hot Hot Heat
quote:Nightwish was 1 van de hoogtepunten van Lowlands 2003,
Op zondag 31 augustus 2003 12:34 schreef StarGazer het volgende:
Mensen, hoe was Nightwish?
1 vraag: wie was die gast met het gathering.tweakers.net tshirt die voor me stond bij PJ Harvey?
Verder even een kleine impressie:
absoluut dieptepunt: * the Bloodbrothers. Wat een kutband. Die zouden op de lokale bandjestoernooi nog worden uitgelachen.
* Electric six gemist! Door een wijziging in het programma niet gezien. Kut!
* Ladytron beloofde veel, maar was vooral statisch en saai.
Hoogtepunten:
* dansen in de cocktail tent (veel hiphop en leuke electro). Veel leuker dan de altostampers in Alphabetagamma tent.
* Goldfrapp en Kaisers Orchestra. Nooit van gehoord eerder, maar ik ga er zeker op letten. Het pakje van het mens van Goldfrapp was om van te likkebaarden
* Verder leuk: vive la fete, Mint Royal en the Streets.
* PJ Harvey. Maarja, dat kwam natuurlijk vooral omdat zij PJ Harvey was. Maar toch is to bring you my love als intro heeeeel erg mooi.
PJ, je jurk(je) was het mooiste van allemaal!
En verder ook nog: de kaasfrituur dingen van de indaan, de shakes van shakies (leve de shakies!)
En omdat ik al een ouwe zeikerd ben heb ik ook veel culti-dingetjes gedaan zoals de dansvoorstelling van Connie Jansen (heel mooi, maar mijn slaapgebrek woog hard mee) en Boom Chicage (super!)
Rest mij om te zeggen dat ik te veel electro heb gehoord. Leuke stroming, maar ik heb genoeg gehoord voor de komende maanden.
Mindere acts:
- goldfrapp vond ik erg tegen vallen. Het hoge gegil kon mij absoluut niet boeien.
- Ladytron.
- Redman. Wat een arrogante eikel is dat zeg. Ruim voor het begin van zijn optreden stonden we al in Golf te wachten. Maar het was het wachten niet waard.
quote:damn sommige mensen snappen het echt niet en zullen het nooit begrijpen... hoe geniaal is the blood brothers. lokale bandjestoernooi haha, ga jij je eens heel erg zitten schamen in een hoekje
Op maandag 1 september 2003 11:42 schreef marsterretje het volgende:
Verder even een kleine impressie:
absoluut dieptepunt: * the Bloodbrothers. Wat een kutband. Die zouden op de lokale bandjestoernooi nog worden uitgelachen.
Er waren heel veel bands die hun laatste optreden hadden en na Lowlands dus naar huis mochten, dat maakte het misschien allemaal wat specialer.
Mijn top 3:
1. Saybia
2. Nightwish
3. Athum
Minste act die ik heb gezien was hot hot heat.
Alleen zat voor ons het programma rot inelkaar. er kwamen gewoon te veel leuke bands tegelijk
Is 'ie uiteindelijk nog gevonden trouwens?
En ja, een super editie. Voor mij weinig bijzondere bands op de lijst, ik ging er heen met het idee "Ach, gezellig wordt het wel", maar het was gewoon weer super.
quote:Zitten schamen in een hoekje?? Maar zeker niet!
Op maandag 1 september 2003 12:21 schreef maurice81 het volgende:[..]
damn sommige mensen snappen het echt niet en zullen het nooit begrijpen... hoe geniaal is the blood brothers. lokale bandjestoernooi haha, ga jij je eens heel erg zitten schamen in een hoekje
Nee hoor, dat was geen kwaliteitsmuziek, maar ordinair ramwerk. Maarja, mijn mening he, totaal subjectief En schamen in een hokje daar doe ik al helemaal niet aan!
Alleen Donderdag van 6uur tot half12 in de rij staan wachten
Cools wat ik gezien heb:
-Reel Big Fish
-Foo Fighters
-Rancid
-Guano Apes
Gemist
-Live (blijft mooi)
-The Vandals (hoorde ze wel nog op de radio)
-Levellers (had ik wel tijdje terug in Fenix gezien)
Films:
-Spider-man
-Jackass: The Movie
Kunst:
-Tuig: Springlevend?? (best saai)
Guano Apes waren lekker!!!!
Sandra heeft gewoon een mega stem (zeker voor zo'n klein meisje )
Foo Fighters maakten er wel een leuke show van maar ik vond ze niet zo strak spelen. Wel ervan genoten trouwens
Staind was super!!! ondanks dat het nog niet donker was, wisten ze de beklemmende sfeer van hun muziek mooi over te brengen.
Fisherspooner was erg gaaf!!! Heel apart maar een vriend van me kende ze en toen zijn we er heen geweest. Erg leuk
LagWagon maakten er op de vroege morgen gelijk een feestje van. Vooral het "soundbox-fucking" van de zanger vond ik wel grappig En een paar hele lekkere nummers natuurlijk.
Negatief:
Ik vond Live echt helemaal nix. Ik vind het gewoon niet op een festival passen. Het heeft niets bijzonders en ik vind dat de sound die ze uit 2 (soms zelfs 3) gitaristen en een bassist krijgen maar erg minimaal.
Sum41 viel ook wat tegen. Op zich speelden ze niet slecht maar de sfeer zat er niet echt in en ze hadden er zelf geloof ik ook niet veel zin in...
Verder was het nogal balen dat ik vrijdag de hele dag moest werken en daardoor vrij laat op het terrein was (21:45) en daardoor alle leuke vrijdagavond/middag bandjes in de dommelsch gemist heb
Maar Lowlands dit jaar vond ik erg geslaagd
quote:LOL, waar ging dat eigenlijk over?
Op maandag 1 september 2003 13:04 schreef LintuxCx het volgende:
THEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
Is 'ie uiteindelijk nog gevonden trouwens?
*knip*
Genoeg gezien op LL, Reel big fish, Rancid, Lagwagon, Sugarcult, AFI, Fisherspooner (errug goed overigens), maar voornamelijk gewoon genoten van de geweldige sfeer!
Hebben mensen trouwens die gast gezien die bovenop de Alfa tent stond toen Live aan het spelen was? Hoe bezopen was die gast wel nie
Line up vond ik verder niet echt mijn stuff. Hopen dat er volgend jaar iets meer stevigere muziek komt weer net zoals voorgaande jareb.
[Dit bericht is gewijzigd door Cazman op 01-09-2003 13:40]
quote:ik heb bewust de alpha gemeden op het moment dat Live daar speelde.
Op maandag 1 september 2003 13:39 schreef Cazman het volgende:
[afbeelding] NIGHTWISH NIGHTWISH [afbeelding]Hebben mensen trouwens die gast gezien die bovenop de Alfa tent stond toen Live aan het spelen was? Hoe bezopen was die gast wel nie
TIETUUUUH!!!
onder spiderman
Slechts een deel hielp mee
quote:
Op maandag 1 september 2003 11:42 schreef marsterretje het volgende:
Wel wel, ik ben gewoon weer om 9 uur op mijn werk!Boom Chicago (super!)
Rest mij om te zeggen dat ik te veel electro heb gehoord. Leuke stroming, maar ik heb genoeg gehoord voor de komende maanden.
Vooraan gestaan en stuk voor stuk goede optredens:
Das Pop
Saybia (Heeeeeeeel erg mooi)
Turin Brakes (Geen spectaculeire show, maar erg mooie muziek)
Goldfrapp (Geweldige show)
Starsailor
Slovo ()
Audio Bullys (Erg gave spring-stuiter-muziek)
Verder waren Lamb en Caesar ook weer erg goed.
De Eels vielen me ontzettend tegen. Ik ben daar bij nota bene Novocaine For The Soul weggegaan. Het klonk allemaal veel te eentonig, al het gevoel was uit die mooie oude nummers weg
Ik heb ook nog een klein stukje Vive La Fete gezien, dat was wel geinig, hoewel je daar midden voor de speakers wel haast doof werd
Enige minpunt was dat toen ik gisteravond m'n trui ging halen ik zag dat alle hoekpunten van m'n buitentent waren losgehaald (ohhh, wat ontzettend grappig). Gelukkig had het tussendoor niet geregend anders was alles zeiknat geworden...
Maar al met al was het super. Mooie muziek, gezellige mensen, veel bekenden tegengekomen... Helaas is het alweer voorbij..
Ik heb ook nog twee films gezien: Spiderman en Minority Report. Het waren allebei wel wat voorspelbare films vond ik, maar dat was gezien de vermoeidheid niet zo'n groot bezwaar
Ook 2 Many DJ's was prima, hoewel ze af en toe wat lang bleven hangen bij een tune.
Ook Tuig (dat geval daar op Planet Paradise) was wel mooi. Hoewel het niet erg spectaculair was was het wel mooi en ook de sfeer die er omheen hing paste er helemaal bij. Water, vuur en lucht. Erg mooi gemaakt.
Om maar gelijk met de deur in huis te vallen, dit was verreweg de leukste Lowlands van de afgelopen 4 jaar. Niet te druk, leuke groep en een hoop leuke acts en een geweldige sfeer.
Wat betreft muziek heb ik ontzettend veel gezien, ontzettend vaak vooraan gegaan en 10 keer dood gegaan in de diverse pit-achtige praktijken, maar dat mocht de pret niet drukken.
Uitschietens wat mij betreft waren Kaizers Orchestra (mensen, wat een geweldig feest), Caesar (steengoed, alleen de basgitaar stond wel wat hard), Corvus Corax, band van de leden van Tanzwut met 5 doedelzakspelers, 3 percussionisten compleet in middeleeuws/fantasy achtige setting, The Youngblood Brass Band (watnou Foo Fighters, een hip-hoppende brassband die je vanuit de luie banken op Higherground kunt volgen, wat wil een mens nogmeer?)..
Tegenvallers waren Max Normal (eentonig saai), The Streets (over kutgeluid gesproken zeg) en The Blood Brothers was ook een grote partij teringkerriechaos, ik hou best van dergelijke praktijken, maar dit was gewoon eeuhm herrie. De pit daarentegen was wel leuk ).
Andere toppunten waren Alex Agnew (cabaretier, winnaar liedscabaretfestival) die met zeer veel geluidseffecten en een brede muzikale kennis de hele Juliet tent dubbel deed vouwen van het lachen. De Silent Disco was ook zeer geslaagd (een wel zeer unieke ervaring, waarbij je je direct zeer lullig voelt zodra de koptelefoon af gaat). en dan niet te vergeten al die malloten (Punker met een accordeon op de vroege morgen en twee Acrobatische belgen in onderbroek) en natuurlijk de plaatselijke dans-op-de-tafel-feestjes in de verschillende eettenten.
Dan vergeet ik nog het geweldige gemak van onze partytent en de een voor een wegwaaiende partytenten in de omgeving tijdens de windhozen van zondagmiddag en het feit dat er gewoon plaats was voor iedereen, nergens dringen (nouja alleen Moloko en Björn Again zaten tot onze grote spijt stamp en stamp vol), oftewel, volgend jaar weer, met een rits onbekend talent op de podia en maximaal 45000 man publiek graag .
LL was echt relaxt dit jaar. weinig bands gezien trouwens.
Spooks (was goed)
Blackalicious (heel vet)
Redman (viel een beetje tegen)
verder heb ik me in de Groove Tube (waar ze onwijs lekker beats draaiden) uit me naad gedanst en op Higher Grounds gehangen.
heel fijn allemaal
tot volgend jaar.
Minnetjes
Hot Hot Heat
Vals, en het was voor hun ook te vroeg
Sum 41
Stelde Jammerlijk Teleur
Eels
sowieso niet mijn favoriet en er was geen sfeer
Björn Again
Abba werkt gewoonweg niet meer
quote:Wij kwamen om 12:00 aan. om een uurtje of 14:30 gingen de poorten na de wachtrij open. Daar waren we rond 3en (ja iets teveel spullen mee, dat liep niet echt snel). Van 3 tot 6 dus moeten wachten tot de poorten open gingen en toen was het nog een kleine 2 uur wachten voordat we met onze spullen camping 4 (die toen net open ging) op konden wandelen. Lang wachten dus, maar beter dan 19:00 aankomen om op 2:00 nog niet binnen zijn (wat ik dus van sommigen hoorde). Kwa controle sloeg het nergens op, veelste weinig mensen en zowat alles werd doorzocht (ook niet goed, maarach).
Op maandag 1 september 2003 14:14 schreef Mission753 het volgende:
Hoe lang hebben jullie in de rij gestaan om naar binnen te komen??
wij kwamen om ongeveer 21:00 daar aan en we hebben daar dik 4,5 uur over gedaan om binnen te komen
Al met al ben ik blij dat ik maar 1,5 a 2 uur heb hoeven staan in de rij in tegenstelling tot sommigen. volgend jaar staan we alleen wel om 14:00 voor de poorten te wachten ipv 12:00.
quote:ik lag om 15.00 op het veld te wachten tot de deuren open gingen. dat was heel gezellig. om 18.00 gingen de poorten open en om 18.30 was ik binnen
Op maandag 1 september 2003 14:14 schreef Mission753 het volgende:
Hoe lang hebben jullie in de rij gestaan om naar binnen te komen??
wij kwamen om ongeveer 21:00 daar aan en we hebben daar dik 4,5 uur over gedaan om binnen te komen
quote:Laat me raden: deze bus?
Op zondag 31 augustus 2003 01:18 schreef The_Lizard_Queen het volgende:[..]
Paars bandje, paars blokje, witte letters. En geen sponser-logo erop dit jaar.
Ik kwam vandaag op de parkeerplaats een Scooby Doo-bus tegen trouwens.
Met op de zijkant 'Mystery Machine' en felgroene pluizige bekleding. Alleen jammer dat een of andere aso 'GET A LIFE' op de voorkant had gespoten.
quote:Ik ben vrijdagochtend pas gekomen en als ik dat zo lees was dat achteraf niet eens zo erg. Ik was er +/- half 12 en zo'n drie kwartier later stond ik al binnen, dat ging dus prima.
Op maandag 1 september 2003 14:14 schreef Mission753 het volgende:
Hoe lang hebben jullie in de rij gestaan om naar binnen te komen??
quote:Zeker. Ik was er rond 9 uur (jaja om kwart over 7 zit ik al in de trein te bikkelen) en was in een kwartiertje binnen. En ook nog een prima plekje voor mijn plastic woninkje verzonnen! Godzijdank niet donderdag gegaan, al is het natuurlijk jammer van de Fok meet
Op maandag 1 september 2003 14:24 schreef Wolve000 het volgende:[..]
Ik ben vrijdagochtend pas gekomen en als ik dat zo lees was dat achteraf niet eens zo erg. Ik was er +/- half 12 en zo'n drie kwartier later stond ik al binnen, dat ging dus prima.
quote:Donderdag was vor zeer veel mensen een slopende dag. Vooral degene die veelsteveel dingen mee moesten slepen (uch). We hadden alleen geen andere keuze, want om op het laatst nog een plekje te vinden voor een partytent van 6 bij 3 meter, waar de gewone tenten nog omheen gezet moeten worden kun je maar beter optijd komen. Gelukkig maar, want met al dat kutweer ben ik blij dat we onze plastic schuur op hebben weten te zetten. Daarbij was het op camping 4 zo'n beetje de nog enige partytent die na 3 dagen lowlands nog overeind stond (in tegenstelling tot enkele salto'ende exemplaren aan de overkant).
Op maandag 1 september 2003 14:30 schreef marsterretje het volgende:
Zeker. Ik was er rond 9 uur (jaja om kwart over 7 zit ik al in de trein te bikkelen) en was in een kwartiertje binnen. En ook nog een prima plekje voor mijn plastic woninkje verzonnen! Godzijdank niet donderdag gegaan, al is het natuurlijk jammer van de Fok meet
Vroeg gaan is daarbij ook nog eens erg gezellig, volgend jaar weer. Danmaar een paar uurtjes extra wachten.
Voor de rest heb ik me prima vermaakt dit jaar.
quote:Als je even goed gekeken had, dan zag je rechts achter de toiletkruizen dat het best rapido ging, nou ja, 2 uur over 100 meter, maar toch...
Op maandag 1 september 2003 14:14 schreef Mission753 het volgende:
Hoe lang hebben jullie in de rij gestaan om naar binnen te komen??
wij kwamen om ongeveer 21:00 daar aan en we hebben daar dik 4,5 uur over gedaan om binnen te komen
we waren binnen met bandje om half 12....
verder inderdaad moloko errug leuk alleen moest ik halverwege nokken voor Electric six. Verder erg relaxt minder druk genoeg ruimte. Wel veel gedanst dit jaar tevens een tafel gesloopt in de groove tube ( die dingen zijn toch gemaakt om op te springen
)
Minder vond ik zelf de mars volta's mij te feedbackerig maar de zanger had wel een mooie stem. En f33ler ik het kunnen weten mensen met breazah namen niet deugen maar dit een halve india en dan nog zeggen Un-fucking-beleiveble en echt niemand bewoog want het was gewoon niet goed!
En natuurlijk de tiel tent
Damn, wat klonk dat weer goed
Maar om nou 107 euri te betalen voor alleen Nightwish...
Setlist was erg goed, met als hoogtepunt toch wel Slaying the dreamer
echt geweldige optredens!! En PJ Harvey, Eels en Beck vielen mij ook zeker niet tegen.
quote:Nee, iedereen liep constant die strandballen te meppen daar.
Op maandag 1 september 2003 14:52 schreef Bosbeetle het volgende:
En f33ler ik het kunnen weten mensen met breazah namen niet deugen maar dit een halve india en dan nog zeggen Un-fucking-beleiveble en echt niemand bewoog want het was gewoon niet goed!
quote:
Op maandag 1 september 2003 15:04 schreef Henkmanz het volgende:
Lijkt me duidelijk, post hier je favoriete optreden van dit jaar en waarom.Op 1 Redman. Ik vond het optreden van Redman het vetst, ondanks het feit dat het gewoon hiphop is, en geen crossover ofzo. Hij zat echt lol te trappen met het publiek, dat op te delen in 2en waarbij beide "kanten" elkaar uit moesten schelden en middelvingers opsteken e.d.
De Secret-Guest van Redman, Dj Kool, was echt een geweldige verassing omdat het nummer dat hij deed (Let me Clear my Throat) een klassiekertje is.
Al het publiek dat er was was gedurende het hele optreden onwijs aktief, dus de sfeer zat er goed inOp een goede 2e plaats heb ik Guano Apes geplaatst, ook vanwege de fijne sfeer in het publiek. Ik stond achter het eerste vak (tegen het hek dus) in het midden, waar al snel een lekkere pit ontstond. Vooral de bekende nummers deden het publiek erg goed, wat de sfeer ten goede kwam.
Ze speelden goed, alleen vond ik het jammer dat Sandra (de zangeres) minder schreeuwde en minder hoog zong dan tijdens de opnames. Maar ja, vind je het gek als je zo rete-aktief rond loopt te rennen.op 3 zet ik Blackalicious. Net zoals bij Redman speelde hij met het publiek, rapte zoals je nooit eerder zag en had 1 achtergrondzanger en zangeres mee, die ook geweldig zongen. Was gewoon een geweldige vibe in de Bravo, en dat zorgde voor veel vrolijke mensen
Heb nu wel spierpijn van het head-nodden en zwaaien met mn arm.
Was moeilijk om deze top 3 te maken omdat Nightwish, Michael Franti en Adhd/VSOP/DaC ook super waren
Maar goed, nu jullie!
quote:GAY BAR! GAY BAR!
Op maandag 1 september 2003 14:52 schreef Bosbeetle het volgende:![]()
ELECTRIC SIX
![]()
![]()
wat een heerlijke band...
quote:wij liepen net weg toen ze die dingen op het publiek uitstorte. Maar het zegt wel wat dat ze strandballen nodig hebben om activiteit in de tent te krijgen.
Op maandag 1 september 2003 15:02 schreef Vork het volgende:[..]
Nee, iedereen liep constant die strandballen te meppen daar.
quote:Wij liepen net daar binnen toen we zaten dat er ineens 60 strandballen boven het publiek uit stuiterde. Nieuwsgierigheid heet dat. Ik vond het nieteens slecht klinken trouwens, maar het waren meer destrandballen die het nog gezellig maakte dan de muziek geloof ik. Later in de rij voor de Juliet kwamen die dingen nog tegen en toen de Strandballen waren verdwenen hadden enkele gasten maar ter vervanging een zooi condooms opgeblazen om naar mekaar over te tikken.
Op maandag 1 september 2003 15:19 schreef Bosbeetle het volgende:
wij liepen net weg toen ze die dingen op het publiek uitstorte. Maar het zegt wel wat dat ze strandballen nodig hebben om activiteit in de tent te krijgen.
Plus (in willekeurige volgorde)
- Calexico. Hele fijne no-nonsense mariachi-americana muziek. Werkt het beste in meeklappers als 'Crystal Frontier' of 'El Paso'. Klein feestje.
- Björn Again. Fantastische camp van een club die beter is dan Abba ooit was (denk ik?! ) maar net zo makkelijk Bon Jovi covert of 'Take a change on me' verandert in een rapnummer. Men brak de tent af en ik deed vrolijk mee.
- Starsailor. Ben niet zo hard op zoek gegaan naar een touw als ik van tevoren dacht, maar bleek ook live bijzonder gevoelig te kunnen spelen. Moet het nieuwe album maar 'ns aan gaan schaffen.
- Turin Brakes. De podium presence van 'een stel bridgende groenteboeren', zoals een vriend van me het zei, maar hemeltergend mooie liedjes.
- Goldfrapp. Spetterende show, mooi kinky pakje
- Mando Diao. Ondanks dat het tuig ons 20 minuten liet wachten, maakten ze het qua muziek helemaal goed. Alleen moeten ze nog wat meer een band vormen in plaats van een stelletje aandachtstrekkers die bijkans vechten om wie er mag zingen.
- Postmen. Misschien kwam het door de timing, maar ik had Postmen even helemaal nodig omdat ik het tegen deze tijd (zaterdagavond) helemaal gehad had met de volgende britpop-kloontjes en neo-electro. Lekkere no-nonsense reggae en niet te moeilijkdoenende raps. Onverwacht leuk.
- The Polyphonic Spree. Kreeg de gedachte aan Jezus Christ Superstar maar niet uit m'n hoofd maar het zong allemaal ape-vrolijk weg. Hoewel ze iets meer zouden kunnen maken van dat gospelkoortje, maar dat kon ook aan de mix liggen. Fantastische show, lekker off-track en toch leuk.
- Suede. Ondanks een vermoedelijk zware verkoudheid van de frontman die op geen moment bij stem was, toch een leuke show. Niet groots, maar onderhoudend.
- Scheider tm. Prettig gestoorde duitsers met een hoop electronica die daar hele dansbare en vrolijke muziek uit toverden. Een gimmick met positief bij-effect.
- Bettie Serveert. Oerdegelijke rock van neerlands bodem. Wist niet dat het nog mogelijk was (dit liever dan Caesar, wat mij betreft).
Min. (ook niet in volgorde)
- The Coral. Wat mij betreft overgehypte band die na 30 minuten stierlijk verveelt. Misschien moeten ze toch 'ns een bassist inhuren want die missen ze deerlijk. Ze zijn 'anders' en 'verfrissend', dat wel, maar mij kon het allemaal niet overtuigen.
- Das Pop. Onderhoudende show, maar muzikaal het betere jatwerk. Natuurlijk is dat beter dan slecht verzonnen, maar als je bij elk nummer dat ingezet wordt moet denken aan 'hey, dat lijkt erg veel op ....' (vul maar in), dan zet ik wel een goeie verzamel-cd op.
- Ojos de Brujo. Na 25 minuten (!) op de dames en heren te hebben moeten wachten, bleek de combo flamenco en dancehall toch echt een onmogelijke te zijn. Ben hard weggerent, treurig over zoveel verpest talent (want dat was er wel).
- Corvus Corax. Gimmick aan de negatieve kant. Leuk voor 3 nummers, daarna hard wegrennen. Dat was in mindere mate al bij Tanzwut, maar dit is gewoonweg saai.
- Interpol. Nietszeggend. Naar verluidt de 'opvolgers van Joy Division' en anderen, maar ik kon er weinig 'joy' uithalen. Mat en weinig orgineel vond ik het.
m2c...
-the Rapture (Higher ground), Lekkere dansbare rammel-gitaar-muziek a la Radio 4
- Youngblood Brass Band (zie Vork's beschrijving )
- Electric Six ! (Fire in the Disco ! + cover van Queen > 'Radio ga-ga')
- Vive la fete, uit je plaat !
Minpunten:
- Geen leuke t-shirts
- geen 'the Music'
- ...
En ik baal werkelijk van Electric 6!!!! Doordat ik de programma weiziging had gemist, stond ik voor niets in de Higher ground ipv de India. Heel erg jammer, had het erg graag willen zien.
quote:Zat jij ook op zo'n bank dan?
Op maandag 1 september 2003 15:40 schreef kaassouffle het volgende:
Hoogtepunten:
- Youngblood Brass Band (zie Vork's beschrijving)
quote:Sorry,
Op maandag 1 september 2003 15:41 schreef Vork het volgende:[..]
Zat jij ook op zo'n bank dan?
quote:He, ik heb je niet eens gezien! En nog zo veel dezelfde dingen gezien... vreemd...
Op maandag 1 september 2003 15:40 schreef kaassouffle het volgende:
Hoogtepunten:
In ieder geval >-the Rapture (Higher ground), Lekkere dansbare rammel-gitaar-muziek a la Radio 4
- Youngblood Brass Band (zie Vork's beschrijving)
- Electric Six ! (Fire in the Disco ! + cover van Queen > 'Radio ga-ga')
- Vive la fete, uit je plaat !
Minpunten:
- Geen leuke t-shirts- geen 'the Music'
- ...
quote:Ik had ook wel vooraan willen staan, maar we zaten daar net zo lekker, dat ik maar ben blijven zitten. niets gezien, maar wel gehoord
Op maandag 1 september 2003 15:43 schreef kaassouffle het volgende:
Sorry,
Vork's beschrijving maar dan zonder bank.. Ik stond helemaal vooraan namelijk
quote:Sum suckte echt... was wel heel gemakkelijk van ze om ff Bro Hymn erdoorheen te gooien... die kunnen beter gaan kantklossen.
Op maandag 1 september 2003 13:22 schreef Komakie het volgende:
Sum41 viel ook wat tegen. Op zich speelden ze niet slecht maar de sfeer zat er niet echt in en ze hadden er zelf geloof ik ook niet veel zin in...
Theeeeeeoooooo!
Beetje FOK!ken, beetje stoer doen... beetje hoer roepen..... HOERRRR!!!
kheb een hele hoop gezien, meest in dommelsch tent geweest, voor mij een hoop onbekende acts.
alles was echt vet, alleen sum41 viel me erg tegen, ik weet niet of dat nou kwam omdat het publiek niet echt enthousiast was, of doordat het een beetje verziekt werd door de "echte" punkerds weet ik niet, maar ik vind het niet echt leuk als er een kleutertje van een jaar of 16 in zn punkblouse met groot "the exploited" erop en een muts over zn kop de hele tijd met zn middelvingers in de lucht loopt en in de rest van het publiek loopt te tuffen. nee dan ben je echt de bom, fucking groupie.
maargoed, sum41 kwam neer op: opkomen, spelen, podium af.
ik had me meer voorgesteld van reel big fish, leuke trompettertjes enzo, maar ik vond het beetje saai worden.
ook baalde ik ervan dat ik blackalicious heb gemist, ik kom de tent in, en dan zie ik raymzter, beetje jammer...
erg tof vond ik guano apes, het geluid was in het begin niet optimaal, maar echt zon gaaf enthousiast publiek maakt een hoop goed
foo fighters waren gewoon erg goed.
less than jake, was super, damn zij kregen het publiek echt lekker mee met alles.
sugarcult, gave muziek.
naja kan nog wel wat meer zeggen, maar "who reads it anyway "
owja, vet klote dat ska-p niet kwam die had ik wel willen zien
* Saybia: Topper! Simpelweg kippenvel, al had ik dat van tevoren absoluut niet verwacht zo op het begin!
* Mars Volta: Briljante CD, zwaar tegenvallend optreden. Geluid in de Golf is sowieso waardeloos, en Mars Volta kwam daar dus absoluut niet tot zijn recht, jammer...
* Nightwish: Toch nog wat Metal op dit Lowlands. Heerlijke combi van zang en gitaren.. Toch jammer dat het zo kort was (of leek ??)
* Boysetsfire: Leuke band, alleen een beetje te overdreven met zijn fuck George Bush gedoe.. Spelen zul je!
* Sugarcult: Positieve verrassing, hadden plezier in het spelen! Hij probeerde een vrolijk meisje die een prijsvraag gewonnen had ook nog in te palmen door haar vol op dr mond te zoenen Errug leuk dus!
* Guano Apes: Voor mij het hoogtepunt van Lowlands! Supergave band, leuke pit, en Sandra is
* Live : pff.... wat een tegenvaller. Veels te gemakkelijk allemaal, paste niet op Lowlands.
* Sum 41: Ook al zo eentonig.. Nee, het kwam allemaal veels te gemaakt over.. Tegenvallend.
* AFI: Hebben een leuke nieuwe CD en speelden daar ook een leuk optreden bij. Jammer dat ik de oude nrs niet kende, die speelden ze erg veel. Best aardig.
* Staind: Al heb ik er maar kwartiertje van gezien, toch briljant! Brute Metalgoden.. Kutmojo voor de overlap met FF.
*Foo Fighters: BRILJANT! Jammer dat ik veels te gare voeten had om actief mee te doen. Ojah, Dave Grohl is grappig!! (Any Gays in here?? )
Ojah, THEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! (Camping 4 ROCKS )
quote:nou als je goed luisterde is het behoorlijk georganiseerd maar op het eerste gehoor hoor je dat misschien niet. En die zangers hebben gewoon eigen manier van 'posen' dat mijn inziens perfect aansluit op de freaky wendingen in de muziek. En de stemmetjes van de zangers maken dit helemaal af. Weet je wat ik gooi nog ff een cd van ze in de cdspeler;)
Op maandag 1 september 2003 13:15 schreef marsterretje het volgende:[..]
Zitten schamen in een hoekje?? Maar zeker niet!
Een band die slecht samenspeelt, twee zangers die de pose van een rockster aannamen en dit totaal verkeerd deden, en een drummer die geen idee had dat hij een ritme-instrument bespeelde en er een ongeorganiseerde rampartij van maakte? Er is een verschil tussen avant-garde en onkundeNee hoor, dat was geen kwaliteitsmuziek, maar ordinair ramwerk. Maarja, mijn mening he, totaal subjectief
En schamen in een hokje daar doe ik al helemaal niet aan!
Dat was toch wel even hilariteit ten top (na Bjorn Again) met al die "foute artiesten" en liedjes waar je alleen de eerste zin van het refrein van mee kan brullen.
Bij Lowlands hoort gewoon de factor 'camp' en die was hier zeker aanwezig (helaas niet helemaal afgekeken ).
ik kan me nog herinneren dat het vroeger dikke ellende was, is dat nu nog steeds zo?
dat is wel een pluspunt van pukkelpop, gelukkig geen wachttijden van langer als 10-15 minuten
quote:donderdag avond, om half7 aangekomen om 12 uur binnen..
Op maandag 1 september 2003 16:53 schreef maurice81 het volgende:
ik las iets over de te lange wachttijden op donderdagavond. hoe was dat bij drankmunten/eetmunten/drank/eten halen.ik kan me nog herinneren dat het vroeger dikke ellende was, is dat nu nog steeds zo?
dat is wel een pluspunt van pukkelpop, gelukkig geen wachttijden van langer als 10-15 minuten
quote:*meldt zich
Op zondag 31 augustus 2003 22:03 schreef Conflict het volgende:
Fisherspooner was geweldig* Conflict is maar 1 dagje geweest maar het was super tof!
dave clarke en Drifter (ofzoiets) waren pas goed
Boy sets fire
Reel Big Fish
Less than Jake
Electric Six
Rancid
Lagwagon
Stereophonics
Sugar Cult
Guano Apes
Postmen
VSOP, DAC, ADHD & MC P Mode
Frank Anthony & The Las Vegas Train
Gran Daddy
Feeder
Sum 41
A.F.I.
Foo Fighters
Grote concert des levens
En elke avond Alpha Dj's en 24h. café
Vannacht ongeveer 20 min. geslapen.
Nu aardig brak, dus straks in het café het officiële lowlands nadrinken.
En alle chagerijnige mensen die gaan maar eens naar The Polyphonic Spree toe.. je lacht je echt rot met die gasten
Voor de rest
ik heb zo'n mazzel gehad vrijdag! ik heb gewoon een backstage bandje GEVONDEN, in de perstent! gweldig PJ harvey even backstage kunnen bekijken....mijn heldin!
en beck vond ik ook echt geweldig, die medley met beyonce en justin timberlake... SUPER! helemaal uit m'n dak gegaan
quote:ja, heb ik gezien, maar vond er absoluut helemaal nix aan(had er trouwens ook nog nooit van gehoord).
Op maandag 1 september 2003 16:59 schreef kiw het volgende:
levellers waren trouwens ook helemaal te gek. heeft niemand die verder gezien?
quote:levellers waren
Op maandag 1 september 2003 16:59 schreef kiw het volgende:
levellers waren trouwens ook helemaal te gek. heeft niemand die verder gezien?
Guano Apes en Moloko waren toch wel mijn favorieten, lekker relaxed kunnen dansen bij Moloko en lekker gek kunnen doen in de pit bij de Guano Apes
quote:Niet constant ik heb er wel 1 keer friet gehaald
Op maandag 1 september 2003 17:00 schreef Yesta het volgende:
zover ik heb meegemaakt, waren er helemaal geen wachtrijen, alleen bij de vlaamse friettent... constant!!!
![]()
<KNIP>
Het grote concert des levens heb ik een stukje van gezien, toen zaten we op de heuvel bij de Alpha. Het lbijft een vreemde gewaarwording om 10000 man alternatievelingen volledig uit hun dak zien te gaan op Lucas en Gea. Een half uurtje dan, meer kon ik niet verdragen .
Wachten voor bier of eten was er amper bij, zelfs bij de pannenkoekentent was het goed te doen.
De Levellers waren wel okay, niet denderend goed ofzo, maar gewoon okay en de pit daar ook trouwens.
[Dit bericht is gewijzigd door Vork op 01-09-2003 17:12]
meteen aan het begin al een paars bandje
wiehie...
was alleen zondag een beetje ziekjes en heb dus Staind en de Foo Fighters gemist... das wel minder.
de pluspunten voor mij;
Reel Bid Fish
Less Than Jake
(goed man, deze 2 achter elkaar )
Rancid
Lag Wagon
(wiehie....hier heb k echt van genoten )
Stereo Phonics
The Freckles
(die waren echt te goed ben je 14 en dat sta je gewoon op Lowlands
machtig )
The Apers (meteen er na...ook geweldig)
Frank Anthony & the Las Vegas Train
(GOED op puur geluk langs gelopen en maar s binnen gaan kijken
wat heb ik een lol gehad met die vent
)
Live
(dat was mooi, wij zaten op dat schuine gedeelte...en heb ook idd die
lambal op de tent gezeten...bah wat een engerd...beetje buikschuiven...
heeft iemand m trouwens nog naar benee zien gaan??)
Gran Daddy
Feeder
Minder;
Das Pop
(wat een bagger)
Eels
(viel me gewoon heel erg tegen)
Beck
(was ook helemaal nix pap zei dat t mooi moest zijn...nou)
Ochtend meditatie
(nehj....niet iets voor mij )
F33l3r
(was ook helemaal niets )
Spooks
(wat is dat veranderd...bah)
Sum41
(die hadden er volgens mij niet echt zin aan ofzo....viel heel erg tegen)
En varder was t gewoon echt heel gezellig...
en we hebben volgens mij heel veel geluk gehad enzo met t weer
t ging pas regenen toen de tent stond
quote:Ja, of een Pannenkoek met Kaas en Stroop, of zo'n Wrap of die loempia's van die Thaise tent of die Indiase currypasta.
Op maandag 1 september 2003 17:13 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
* TheWilliedockSaints heeft weer zin in een falafel
Ik wil terug
quote:nah die van mij niet..we moesten om 12 uur (ik had t vet koud
Op maandag 1 september 2003 17:13 schreef gbm het volgende:
wachtrijen bij eten/drinken heb ik geen last van gehad gelukkigalleen wel een beetje lang moeten wachten bij de ingang
'k was ook ergens in het midden in de rij gaan staan en toen langzaam maar zeker naar rechts afgebogen, iets van 5 uur in de rij gestaan.... maar gelukkig stond m'n tentje al klaar op camping vier
maar boom chicago was ook best okay trouwens
quote:alternatievelingen??? op tv zag ik alleen maar salouvolk en boeren in beeld bij het concert des levens
Op maandag 1 september 2003 17:11 schreef Vork het volgende:
Het grote concert des levens heb ik een stukje van gezien, toen zaten we op de heuvel bij de Alpha. Het lbijft een vreemde gewaarwording om 10000 man alternatievelingen volledig uit hun dak zien te gaan op Lucas en Gea. Een half uurtje dan, meer kon ik niet verdragen.
quote:jaaa beck is geweldig. hoe nonchalant hij zijn show weggeeft, met zijn coole 'robot'danspasjes en saturday night fever standjes. en inderdaad een megavette toegift (nou ja toegift... is ook wat vanzelfsprekend allemaal) in die coole witte pakjes. got 2 turntables and a microphone (thank you)
Op maandag 1 september 2003 17:00 schreef Yesta het volgende:
en beck vond ik ook echt geweldig, die medley met beyonce en justin timberlake... SUPER! helemaal uit m'n dak gegaan
verder vond ik The Rapture ook een hoogtepunt, ze speelden zo lekker in de higher ground, het publiek kon er geen genoeg van krijgen (ze hadden helaas niet zoveel materiaal, maar toch maar een of ander nummertje gevonden voor toegift, en verder handjes schudden en dankbaar kijken), heel erg lekkere dansbare en toch onvoorspelbare muziek. grappige schreeuwstem heeft die zanger ook (house of! jealous lovers!!)
verder leuks gezien:
-sparta
-bettie serveert! rockte ook goed, veel palomine nummers
-voicst
-grandaddy
-apparat organ quartet
-pj harvey
viel tegen:
-eels
-datsuns
-'t hof van commerce (wel vette beats maar vrij onverstaanbaar)
-gusgus (wat stond die gast op het podium nou te doen???)
-raveonettes (ok het is gewoon wat eentonig, al is die sound wel lekker voor even)
ik vond die 'Salto Vitale' performance ook erg mooi op het planet paradise terrein.
oh en een broodje babi-pangang is oneetbaar! ik heb bij een tentje ernaast maar een vork en servet gevraagd, want een slap broodje met een hele kwak babi pangang erop is natuurlijk slappe hap
quote:Ja die paar die er dit jaar waren stonden natuurlijk wel ALLEMAAL vooraan bij die happening, Nogal logisch dat daar de verhoudingen ietsjes anders liggen..
Op maandag 1 september 2003 17:32 schreef maurice81 het volgende:
alternatievelingen??? op tv zag ik alleen maar salouvolk en boeren in beeld bij het concert des levens
quote:Geen flauw idee, het was al bezig toen ik op de camping (3, was het op de jouwe ook hoorbaar?) kwam, ik deed uiteraard meteen vrolijk mee (tot grote ergernis van sommige buren, maar het is ook dom om te verwachten dat het stil is op campings <=4
Op maandag 1 september 2003 13:29 schreef insaniac_2oo1 het volgende:
[THEO]
LOL, waar ging dat eigenlijk over?
Waarschijnlijk was Theo kwijt en werd 'ie iets te vaak geroepen. Waardoor vervolgens geen enkele persoon met de naam Theo vannacht nog heeft kunnen slapen.
Trouwens, als je op 3 zat, heb je nog meegedanst op die eendenliedjes?
quote:Prachtig hè?
En meteen vanochtend ging het alweer: Theeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeoooooooooooooooooooooo![]()
Ze liepen te zeiken omdat we om 06:30 u. Liefde in de Nacht van Nico Landers draaiden.
Suffe gasten.
Die kerel achterin op camping 3 met die megafoon was trouwens geweldig.
Ennuu...
NOOIT MEER AF
buurtvrij for life !!!
quote:jij had geen bosbessen thee
Op maandag 1 september 2003 17:18 schreef search64 het volgende:
Heeft iemand nog een koffie of een thee bij me gehaald, bij de 24-uurstent? Echt a-relaxed werken van 2100u tot 0900u. Ik ben helemaal kapot.
Iemand nog last van onze groep gehad? We stonden op camping 4 aan de linkerkant van de brandgang tegenover de plee's ergens 20 meter verderop bij een veeste grote groene partytent
quote:Hehe, die heb ik gezien ja, stond naast me een biertje te bestellen, door de megafoon
Op maandag 1 september 2003 17:47 schreef Roellio het volgende:Die kerel achterin op camping 3 met die megafoon was trouwens geweldig.
quote:Oh die, die kwam ik ook nog tegen ergens om half 4 's nacths toen ik muntjes wilde halen. Hij had een radio met wat Death Metal aanstaan en zat zelf mee te brullen
Op maandag 1 september 2003 17:48 schreef Conflict het volgende:
Hehe, die heb ik gezien ja, stond naast me een biertje te bestellen, door de megafoon
quote:Ik stond naast een paar lui met hanenkam en lui met Korn, Metalica Foo Fighters op hun shirt. Allen zongen luidkeels mee met de liedjes van Johnny Hoes. Dat was erg gaaf om dat te zien.
Op maandag 1 september 2003 17:35 schreef Vork het volgende:[..]
Ja die paar die er dit jaar waren stonden natuurlijk wel ALLEMAAL vooraan bij die happening, Nogal logisch dat daar de verhoudingen ietsjes anders liggen..
quote:Ikke iig niet.. na donderdagnacht sliep ik overal doorheen
Op maandag 1 september 2003 17:48 schreef Vork het volgende:
Iemand nog last van onze groep gehad? We stonden op camping 4 aan de linkerkant van de brandgang tegenover de plee's ergens 20 meter verderop bij een veeste grote groene partytent
*er al 3 jaar achter mekaar staat
altijd met de grootste party-tent
links, langs de pissloot
quote:We waren op camping 3 anders ook goed bezig hoor.
Op maandag 1 september 2003 16:25 schreef Michellus het volgende:
Ojah, THEEEEEEEEEEEEEEEOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!! (Camping 4 ROCKS)
* TheWilliedockSaints heeft uiteraard mee gedaan
vriend van me heet namelijk theo....en dat roepen we vaak net zo..toevallig@heid
quote:op camping 3 wel ja
Op maandag 1 september 2003 17:54 schreef Vork het volgende:
Weet je wat ik echt miste dit jaar (of misschien is het gewoon volledig aan me voorbij gegaan).. het drumsalvo met de tentstokken op de wasbakken om 4 uur 's nachts. Was dat er dit jaar nog eigenlijk.?
quote:op 4 ook hoor ik net. Op een tijdstip dat ik wrs even in coma lag
Op maandag 1 september 2003 17:55 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
op camping 3 wel ja
quote:dat was er.. zaterdagnacht om half 3 ofzo
Op maandag 1 september 2003 17:54 schreef Vork het volgende:
Weet je wat ik echt miste dit jaar (of misschien is het gewoon volledig aan me voorbij gegaan).. het drumsalvo met de tentstokken op de wasbakken om 4 uur 's nachts. Was dat er dit jaar nog eigenlijk.?
quote:Hmm, jij zat onder die witte party tent net na de sloot en zo rond 2 uur vannacht kwam Theo toevallig aanzetten? Dan was jij zo ongeveer mijn buur.
Op maandag 1 september 2003 17:55 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
THEOOOOO!* TheWilliedockSaints heeft uiteraard mee gedaan
![]()
vriend van me heet namelijk theo....en dat roepen we vaak net zo..toevallig@heid
quote:Ik vond ze 'mwaah', de mexicaanse kroketten daarintegen!
Op maandag 1 september 2003 18:30 schreef Hooghoudt het volgende:
Heeft er nog iemand chocoladekroketten gehad? Ik vond ze heerlijk!
quote:neeh leek me niet zo lekker.. maar de baquette warm vlees daar entegen
Op maandag 1 september 2003 18:30 schreef Hooghoudt het volgende:
Heeft er nog iemand chocoladekroketten gehad? Ik vond ze heerlijk!
aleen jammer van het 5.1/2 uur in de rij staan op donderdag van kwart voor 9 tot kwart over 2 maarja weten we voor volgendjaa (minder bier drinken in de rij want pissen was een hele belevenis)
quote:omdat bonnie schor en dronken was en ik haar al tijdens het smartlappenfestival in Tivoli gezien heb
Op maandag 1 september 2003 16:51 schreef Keroppi het volgende:
Waarom heeft niemand het over het "Grote concert des Levens"?
Klasgenoot van me had die kaarten voor Limp Bizkit nog gewonnen... die flikker had vorig jaar ook al kaarten voor Incubus gewonnen op LL.
Beetje stoer doen, beetje hoer roepen.. Hoer!
Die kikker/eendjes muziek... gewoonweg briljant... liep er tegen uurtje of 4 langs dikke groep lui die helemaal uit hun tent gingen.... geweldig... waar kan ik die meuk downen?
quote:Hmm, om vier uur stond ik er al niet meer bij. Last van mijn voeten.
Op maandag 1 september 2003 18:52 schreef DaCybrSrfr het volgende:
Die kikker/eendjes muziek... gewoonweg briljant... liep er tegen uurtje of 4 langs dikke groep lui die helemaal uit hun tent gingen.... geweldig... waar kan ik die meuk downen?
quote:die mexicaanse waaren inderdaad vet lekker!
Op maandag 1 september 2003 18:39 schreef Keroppi het volgende:[..]
Ik vond ze 'mwaah', de mexicaanse kroketten daarintegen!
quote:/nutteloze informatie/
Op maandag 1 september 2003 18:39 schreef Keroppi het volgende:[..]
Ik vond ze 'mwaah', de mexicaanse kroketten daarintegen!
quote:nee wij hadden een hele grote groene tent....1 tent ter grootte van 2
Op maandag 1 september 2003 18:04 schreef LintuxCx het volgende:[..]
Hmm, jij zat onder die witte party tent net na de sloot en zo rond 2 uur vannacht kwam Theo toevallig aanzetten? Dan was jij zo ongeveer mijn buur.
Hoogtepunten: Fischerspooner (electroclash all the way!), PJ Harvey, Foo Fighters (overal blauwe plekken), Goldfrapp, Miss Kittin, Photek, vive la fete, Kopna Kopna (like you, damn wat een geweldig nummer, wat een vette performance!) en in de Groove Tube werd lekker gedraaid.
Dieptepunten: de pijn die ik geleden heb (darmen waren van slag, rug was kapot, benen en schouders deden pijn), maar goed door al de hoogtepunten toch weinig van gemerkt
Nou dat was wel weer een erg leuke Lowlands
We waren donderdag al bijtijds richting Lola vertrokken (13.00) en om 15.00 sloten we dus lekker relaxed aan in de rij inclusief matras dus we konden relaxed zitten. Nadat de poorten open gingen ging t wel errug langzaam zeg. Na 2,5 uur was ik dan eindelijk binnen, als eerste van onze groep de laatste kwam pas een uur later binnen, en toen zag k wel waarom t zolang duurde, alle tassen werden gecontroleerd, en als dat nou goed gebeurde zou t nie zo erg zijn maar dat gebeurde niet eens, t koste dus enorm veel tijd zonder dat t echt nut had.
Maargoed toen konden we eindelijk de tent gaan opzetten (zelfde plek als de laatste 3 jaar), de partytent opzetten en de boten opblazen. Daarna nog lekker tot laat biertjes zitten drinken en ouwehoeren en nog ff in de 24 uurs tent geweest.
De volgende dagen veel bandje enzo gezien (stukje naar onder) en k moet zeggen dat me de programmering wel goed beviel Willem Venema kwam bij Dolf Jansen zelf even wat vertellen en was wel aardig dat ie z'n mailadres doorgaf voor als je kritiek had enzo, hij was het anonieme geklaag op sites en op campings zat.
Voor de rest vond k de Lowlanders op de campings een beetje erg mat, d'r viel 's nachts weinig mee te maken, dat is wel sonde want dat vond k toch ook wel een van de charmes van Lowlands, je kon de hele nacht lang wel ergens ouwehoeren of wat meemaken, maar helaas.
Maargoed de bands:
Vrijdag:
*The Mars Volta: nog nooit van gehoord maar k moet zeggen dat t een erg goed optreden was, heb genoten!!!!! Daarna naar
*Saybia gegaan, t was ook weer een goed optreden al vond k optreden vorig jaar in de India leuker. Wat wel heel gaaf was dat ze gewoon terug kwamen voor de toegift terwijl dat niet echt de bedoeling meer was. Wat wel als nadeel had dat we moeilijk een plekje konden vinden bij
*Moloko maargoed we waren er 15 minuten van tevoren en t ging nog net om een beetje fatsoenlijk plekje midden in de tent te krijgen en wat was Moloko goed zeg
, ze waren een van mijn persoonlijke hoogtepunten van deze Lowlands. Ze waren heerlijk op dreef en de tent had er ook erg zin in
een optreden om nooit meer te vergeten. Daarna zijn we direct naar de Higher Ground gegaan voor
*Cleaning Women ook dat was erg leuk en heel verassend die gasten maakten echt heerlijk dansbare muziek met wat huishoudelijke apparaten, we hebben daar met een groepje heerlijk net buiten de tent staan dansen. Daarna nog ff bij
*Bettie Serveert geweest maar snel weggegaan want dat viel wel erg tegen dus toen maar naar de Echo voor
*Ken Park....... ehm ja dat was gewoon een zieke vieze ranzige film waardoor k gewoon 18 uur lang impotent ben geweest!!!!!!! Echt geen enkele seksuele prikkeling meer
. Daarna zijn we maar weer naar de camping gegaan om daar verder te feesten want k vond er weinig interessants over om te dansen.
Zaterdag:
*Cool politics ff staan kijken een half uurtje, was wel leuk, was ook veel publiek, zal volgend jaar wel een vervolg krijgen daarna naar
*Alamo Race Track, ze waren redelijk goed alleen naar 40 minuten begin t wel te vervelen, veel van het zelfde. Maar ze vonden het zelf wel erg gaaf dat ze op Lowlands stonden en dat was wel aandoenlijk om te zien. Daarna de
*Stereophonics vanaf de heuvel zitten kijken, nou ja de was nie veel aan dus eigenlijk meer LowlandsTV zitten volgen en naar willekeurige mensen zitten zwaaien, die dit niet altijd even leuk vonden) Tijdens de Stereophonics zijn naar de echo vertokken voor
*Phoneboot dat was wel een erg goeie film, spannend!!!!! Na het eten naar
*Goldfrapp gegaan en gods wat kan die vrouw zingen!!! Super blij dat k ff gegaan ben, daarna naar
*Dolf Jansen t viel me mee dat we naar binnen konden (met gemak zelfs) hij was wel leuk, viel me eigenlijk een klein beetje tegen. Hij vertelde zelfs een grap die k al van hem op de radio gehoord had dat viel me een beetje tegen.
Tenslotte hebben we uren staan dansen in de Golf bij de
*gemene mixmeeesters die waren wel erg goed bezig, daarna nog ff op de camping rond geweest om uiteindelijk om 6.30 eindelijk in m'n tent te vallen
Zondag:
*Feeder was de eerste act van de dag die k zag, k vond t een goed optreden (had ze nog nooit live gezien) daarna ff LowlandsTV zitten kijken naar die gekke spons toen naar
*Solvo gegaan die mij aangenaam verraste dat was erg leuke muziek. Daarna op naar de
*Audio Bullys k had geen idee wat k daarvan moest verwachten, kende alleen hun hitje maar k moet zeggen dat ze lekker bezig waren daarna op naar
*GusGus ook die kende k niet maar t was erg gaaf, ook die mooie sfeer beelden van IJsland op de achtergrond maakte het helemaal af. Na een half uurtje naar de Bravo gegaan voor
*Dave Clarke en wat was die man op dreef het ging er heerlijk hard op en het geluid in de Bravo stond ook super afgesteld, we hadden ook heerlijk ruimte om te dansen . Daarna hebben we Lowlands afgesloten met
*Miss Kittin die een heerlijke set neerzette en ook de dj wissel met 2 many's was best wel grappig om te zien.
Al met al een prima Lowlands, van mij mogen ze het op 50.000 houden en niet weer 60.000, dit was precies mooi zo.
En ff mijn complimenten voor het eten, de tonijn wrap en het everzwijn hammetje waren super!!!! Ook Lowlands TV wordt steeds leuker!!!
Misschien volgend jaar dan toch maar weer gaan
[Dit bericht is gewijzigd door rubbereend op 01-09-2003 20:11]
Hoogtepunten:
- Nightwish
- Foo Fighters
- The Vandals (wat een malloten, vooral die gitarist )
Tegenvaller:
Ik ben volgens mij een van de weinigen die de Guano Apes niet echt goed vond. Ik vind zowieso alleen de eerste cd echt goed, daarna is het imho achteruit gegaan. En ze speelden behoorlijk veel nummers van de 2 laatste cd's.
Bands niet zoveel....als beste Guano Apes
Owja mensen
Hebben jullie om 4 uur 's nachts op zaterdagavond in de WC van Camping 4 ook een gast zien zitten met je broek op z'n voeten, onderbroek op z'n knieen..........we d88 dat ie dood was....zo verneukt zag ie er uit......maar toen ik em omhoog duwde leefde ie nog wel.....half
quote:ik was er al om half twee, en was rond half 12 pas op camping 1...
Op maandag 1 september 2003 14:14 schreef Mission753 het volgende:
Hoe lang hebben jullie in de rij gestaan om naar binnen te komen??
wij kwamen om ongeveer 21:00 daar aan en we hebben daar dik 4,5 uur over gedaan om binnen te komen
quote:Als je 's ochtends gewerkt had (12 uur ongeveer) dan had je nog een leuke meid als collega gehad. Ik snap niet hoe ze 3 dagen lang zo vriendelijk kan blijven. Als je d'r kent, geef haar maar een compliment van me
Op maandag 1 september 2003 17:18 schreef search64 het volgende:
Heeft iemand nog een koffie of een thee bij me gehaald, bij de 24-uurstent? Echt a-relaxed werken van 2100u tot 0900u. Ik ben helemaal kapot.
Kwam me heel bekend voor maar ik kan er maar niet op komen. Eerst speelden ze wat (wat is dat dus??) en later nog een stukje van Metallica (Master of Puppets)
Maar wat was nou hun eerste "interlude" ????
quote:Bro Hymn van Pennywise
Op maandag 1 september 2003 20:04 schreef Komakie het volgende:
btw wat speelde Sum41 nou tussendoorKwam me heel bekend voor maar ik kan er maar niet op komen. Eerst speelden ze wat (wat is dat dus??) en later nog een stukje van Metallica (Master of Puppets)
Maar wat was nou hun eerste "interlude" ????
quote:wij waren er om kwart over 4 en waren om half 8 op de camping!
Op maandag 1 september 2003 19:49 schreef xenobinol het volgende:[..]
ik was er al om half twee, en was rond half 12 pas op camping 1...
quote:Vond dat echt heeeel gemakkelijk van ze... hadden ze niet moeten doen.... net zoals het 'coveren' van die andere songs... Metallica e.d.
Op maandag 1 september 2003 20:20 schreef BigBear het volgende:[..]
Bro Hymn van Pennywise
Vind trouwens dat de gedachte achter die song ook flink verneukt is ondertussen... hoezo vriendschap tot na de dood? Nee.. gewoon stoer doen en beetje hoe roepen in die melodie... dat is het nu.... meer een stadionlied.... vind ik errug jammer...
Wat ik héél erg goed vond:
Eels (het beste optreden imo)
Kaizers Orchestra (goede muziek, beetje melige zanger)
PJ Harvey
Beck
't hof van commerce
Admiral Freebie
Minder vond ik:
The Coral
The Streets
Polyfonic Spree
En de rest ligt er zo'n beetje tussenin
Maar zoals je ziet heb ik genoeg hoogtepunten gehad..
Echt een topjaar, geweldige optredens
Donderdag om ongeveer 7 uur in de rij gaan staan en ik geloof ongeveer 5,5 uur gewacht... Uiteindelijk terechtgekomen op camping 5, wat rustig, maar ach... Ik was toch al doodop van introductiekamp, dus lang doortrekken zat er toch niet echt in.
Magoe, vrijdag zag ik The Coral en die waren fijn. Ik vond eigenlijk vooral het tweede gedeelte goed. Saybia was fijn om bij in het gras te liggen en op het laatst nog ff de Alpha in te duiken. Nightwish was heel goed! Leuk ook dat gestamp op de vloer, vorig jaar niet gehoord En toen bijna vooraan gaan staan bij Lamb, jammer van het keyboard en het laatste nummer, maar het was wel geweldig!
Zaterdag begon met The Polyphonic Spree... En ik heb me toch genoten en het hele concert met een glimlach opgelopen. Eén van de hoogtepunten van Lowlands dit jaar! Stukje Caesar en dat blijft bij mij altijd iets van net niet... Ik weet niet waaraan het ligt. Wat van Beck gehoord, klonk wel aardig. Guano Apes... Jammer van het drugs-gezeur, maar toch best leuk. Live, tsja, had er weinig van verwacht en had ze ook niet per se hoeven zien, maar ach, het viel me wel mee. Leuk voor 1 keertje...
Zondag begonnen met The Spades... Klonk wel redelijk. Kleine stukjes Feeder, Sum 41, maar dat was niet zo heel boeiend. The Datsuns wel! Vooraan gestaan en hoewel ze niet zo strak speelden en het publiek meekregen als op Witnness, toch lekker uit mn dak gegaan. Toen Corvus Corax gezien, ik vond ze goed Foo Fighters was natuurlijk erg mooi, maar geen toegift! Dat viel me een beetje tegen... En toen zat het er weer op, vele euro's armer, maar weer veel meer fijne herinneringen rijker
Op naar volgend jaar!
knakworst, bier, bier, bier, Electric Six , knackworst, Obstwasser , bier, bier, bier, macaroni/pasta , bier, Meh!, wheh!, meh!,
Space-E
, groeftube, henk wijngaard
, Bootz + 7up, bier, knakworst, broodje boapaoboapaoboapaobroodjeboapaoboapaobroodjepaoboapaoboapao, Gaybar/Waybar/weber, bier, knakworst,
2 many dj's
, level
quote:
Op maandag 1 september 2003 21:47 schreef Bosbeetle het volgende:
ik heb trouwens nog een samenvatting gemaakt van mijn lowlands experienceknakworst, bier, bier, bier, Electric Six
, knackworst, Obstwasser , bier, bier, bier, macaroni/pasta , bier, Meh!, wheh!, meh!,
Space-E
, groeftube, henk wijngaard
, Bootz + 7up, bier, knakworst, broodje boapaoboapaoboapaobroodjeboapaoboapaobroodjepaoboapaoboapao, Gaybar/Waybar/weber, bier, knakworst,
2 many dj's
, level
Dan vond ik mijn Lowlands wel spannender...
quote:wat is dat ook alweer?
Op maandag 1 september 2003 22:57 schreef xenobinol het volgende:GROOVETUBE
*na 3 jaar nog niet weet
quote:Ik weet het zelfs na 4 jaar nog niet
Op maandag 1 september 2003 23:18 schreef TheWilliedockSaints het volgende:[..]
wat is dat ook alweer?
*na 3 jaar nog niet weer
quote:Oh, nou weet ik het, dat is die cocktail-bar tegenover de ingang...
Op maandag 1 september 2003 23:19 schreef Wolve000 het volgende:[..]
Ik weet het zelfs na 4 jaar nog niet
Handig dat programmaboekje met kaartje
die dommelsch ice PET-flessen waren trouwens handig
1 muntje, en je hebt een flesje én meer bier
[Dit bericht is gewijzigd door TheWilliedockSaints op 01-09-2003 23:36]
quote:indeed, k von t er dit jaar nie zo leuk als andere jaren, maar goed, dr waren nog zat andere tenten
Op maandag 1 september 2003 23:20 schreef Wolve000 het volgende:[..]
Oh, nou weet ik het, dat is die cocktail-bar tegenover de ingang...
Handig dat programmaboekje met kaartje
Hoogtepunten:
- Sugarcult
- Boy Sets Fire ("I got the mic, so you shut up, bitch!!")
- Baguette met warm vlees/hete kip
- Boom Chicago
- Nightwish
- Feeder
- Dat stukje van LowlandsTV met die vader en die dochter: "Maar vader, kan het zijn dat uw penis naar kakka smaakt?"
- 1 van je maten die na vijf uur in de rij staan voor de ingang erachter komt dat hij toch wel heel nodig moet pissen, en dus daarom maar een COMPLETE 1,5 literfles volpist!!!!
Dieptepunten
- Lord of The Rings 2 missen doordat iedereen bij Interstella 5555 (de film daarvoor) gewoon bleef zitten!
- Sum41
- Ataris en Mars Volta tegelijk programmeren, hoe komen ze erop??
- Ska-P gecancelled
quote:Hoewel het er wel minder waren. Charley en Foxtrot waren er niet meer.
Op maandag 1 september 2003 23:37 schreef rubbereend het volgende:[..]
indeed, k von t er dit jaar nie zo leuk als andere jaren, maar goed, dr waren nog zat andere tenten
Bovendien kan ik me herinneren dat we ooit een Echo 1 en een Echo 2 hadden...
Vroegah...
quote:Ga een ander topic vervuilen zeg! Sjees....
Op maandag 1 september 2003 23:41 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
quote:ja toen de wereld nog schoon was en sex nog smerig.....
Op maandag 1 september 2003 23:45 schreef Wolve000 het volgende:[..]
Hoewel het er wel minder waren. Charley en Foxtrot waren er niet meer.
Bovendien kan ik me herinneren dat we ooit een Echo 1 en een Echo 2 hadden...
Vroegah...
ja en k heb ook feestje in het mobiel culinair offensief gemist vorig jaar was t nog een volwaardige tent nu een standje
en in die tent was t vorig jaar elke nacht dik feest
quote:erg vet idd
Op dinsdag 2 september 2003 01:09 schreef Kombucha het volgende:
Fantastisch 1 grote waas! Fuck de bands,Dillinja in de bravo zaterdagnacht was 't vetst! metrooosound
echter, india was dit x vetter
quote:Oja jij wel!!! hoe kom je daar dan aan dat wil ik volgend jaar ook wel
Op maandag 1 september 2003 21:28 schreef Metalfreak het volgende:
Heb helemaal nergens hoeven wachten om door te komen...
* Metalfreak kijkt om pols
* Metalfreak ziet backstage-bandje...
Hoogtepunten voor mij waren Moloko, Michael Franti & Spearhead ( die gast die dat nummer van The White Stripes stond te beatboxen was echt bizar) en Dave Clarke. Voor de rest baalde ik er van dat ik maar een paar nummers van The Postmen gezien heb want dat klonk erg goed en de sfeer zat er ook goed in. The Apers en The Freckels ben ik ook nog geweest en voor de rest overal effe binnengelopen. Live vond ik erg tegenvallen, die stonden naar mijn mening maar een beetje plichtmatig hun nummers te spelen.
Al met al een fantastisch weekend gehad!
quote:backstage is helemaal niet zo ontzettend bijzonder hor.... (het is wel leuk, omdat het KAN!)
Op dinsdag 2 september 2003 09:27 schreef Mission753 het volgende:[..]
Oja jij wel!!! hoe kom je daar dan aan dat wil ik volgend jaar ook wel
(wie niet)
quote:He, Nath, dan neem ik de volgende x wel dat bandje hoor!
Op dinsdag 2 september 2003 09:42 schreef Yesta het volgende:[..]
backstage is helemaal niet zo ontzettend bijzonder hor.... (het is wel leuk, omdat het KAN!)
maar voor de rest sta je bij een wat bekendere artiest ook net zo goed backstage als een legbatterij te kijken en dan zie je nog niets
Oja, ik ben ziekig aan het worden. Nasleepje van een weekend in de tent vrees ik
quote:hahaha, tja ik heb dus heel ff pj van dichtbij kunnen zien, maar 10 seconden, daarna was het ook echt TE druk...
Op dinsdag 2 september 2003 10:24 schreef marsterretje het volgende:[..]
He, Nath, dan neem ik de volgende x wel dat bandje hoor!
Oja, ik ben ziekig aan het worden. Nasleepje van een weekend in de tent vrees ik
ouch! tja ik ben vorige week VOOR lowlands al ziek geweest...
maar jammer dat we je het hele weekend nie gezien hebben.
er waren echt heel veel mensen van wie we wisten dat ze zouden gaan, maar dus totaal niet gezien hebben
quote:
schreef TheWilliedockSaints het volgende:
Het was weer mooi.
Net wakker. Veel drugs, alc. en andere zooi en lowlands was weer mooi.
Weinig bands gezien..veel gedwaald. Beck, 't Hof van Commerce en Starsailor waren ..maar eigenlijk gebeurde het 's nachts..Wat heb ik die zaterdagnacht lekker staan springen in de India. The Drifters en dat laatste..het was helemaal top. Net als het publiek. Iedereen had er zin in en de beats waren verre van vlak. De warme sound die door ons werd geappricieerd. Tenslotte lowlands@ recessie.
Dave Clarke op zondag was wederom knallen Toch was het een beetje koel. Weinig enthousiasme, maar what the hell..nobody cares..het was goed.
Wat me wel opviel was dat er bij de dance optredens een slechte opbouw zat..juist teveel zou je denken.. Veel onderbrekingen en slechte overgangen qua stijlen en dj's, zorgden ervoor dat ik meer dan ooit rond heb moeten lopen op zoek naar iets moois. De climax leek vaak te vroeg te komen.
Maar dat was ook gelijk mijn enige kritiek op het festival voor dit jaar..Volgend jaar er natuurlijk weer bij
quote:
Op maandag 1 september 2003 22:57 schreef xenobinol het volgende:GROOVETUBE
De rest van het weekend heb ik gewoon lekker rondgelopen en genoten van the Foo fighters, Blackalicious, The Datsun's, Eels . voor de rest s'nachts heel veel rond gesjouwd. De 24-uurs tent en de Groovetube vond ik ook wel geweldig.
Afgezien van het koude en gure weer heb ik me fantastich vermaakt.
quote:* TheWilliedockSaints is ook net wakker
Op dinsdag 2 september 2003 12:49 schreef Cosmic het volgende:[..]
Het was weer mooi.
Net wakker. Veel drugs, alc. en andere zooi en lowlands was weer mooi.
Weinig bands gezien..veel gedwaald. Beck, 't Hof van Commerce en Starsailor waren..maar eigenlijk gebeurde het 's nachts..Wat heb ik die zaterdagnacht lekker staan springen in de India. The Drifters en dat laatste..het was helemaal top. Net als het publiek. Iedereen had er zin in en de beats waren verre van vlak. De warme sound die door ons werd geappricieerd. Tenslotte lowlands@ recessie.
Dave Clarke op zondag was wederom knallenToch was het een beetje koel. Weinig enthousiasme, maar what the hell..nobody cares..het was goed.
Wat me wel opviel was dat er bij de dance optredens een slechte opbouw zat..juist teveel zou je denken.. Veel onderbrekingen en slechte overgangen qua stijlen en dj's, zorgden ervoor dat ik meer dan ooit rond heb moeten lopen op zoek naar iets moois. De climax leek vaak te vroeg te komen.
Maar dat was ook gelijk mijn enige kritiek op het festival voor dit jaar..Volgend jaar er natuurlijk weer bij
en nog steeds brak
quote:Dan ben je iig niet de enige... Afgelopen nacht minstens tien uur geslapen, maar zodra ik weer horizontaal ga slaap ik ook meteen weer. Net als na Pinkpop dit jaar. Eerder nooit gehad na festivals...
Op dinsdag 2 september 2003 13:12 schreef TheWilliedockSaints het volgende:
* TheWilliedockSaints is ook net wakkeren nog steeds brak
Ik vond trouwens het geluid in de Bravo zeer brak, zeker de laatste dag. Je hoorde echt alleen maar de bas, wat bij sommige tracks vervelend was en bij veel anderen ronduit kut. Zeker rechtsvoor viel het mij op. Jammer.
quote:nee, ben amper in de 24u tent geweest, vond het dit jaar echt bagger....vorig jaar was het leuker
Op dinsdag 2 september 2003 13:25 schreef search64 het volgende:
Iemand nog koffie of thee bij mij gehaald (bij de 24uurstent)?
quote:Dat geluid, dat blijft toch moeilijk. Dit jaar was het in de Golf, India en zelfs de Alpha zeer goed geluid, zeker in vergelijking met vorige jaren. Maar in de Dommelsch was het echt bagger. En de Bravo was het nogal wisselend. Je zou toch denken dat als het in één tent goed is het in de andere tenten ook goed zou moeten kunnen zijn.
Op dinsdag 2 september 2003 13:26 schreef LintuxCx het volgende:
Ik vond trouwens het geluid in de Bravo zeer brak, zeker de laatste dag. Je hoorde echt alleen maar de bas, wat bij sommige tracks vervelend was en bij veel anderen ronduit kut. Zeker rechtsvoor viel het mij op. Jammer.
quote:nou tijdens Dave Clarcke vond k geluid achterin uitstekend!!!!!
Op dinsdag 2 september 2003 13:26 schreef LintuxCx het volgende:[..]
Dan ben je iig niet de enige... Afgelopen nacht minstens tien uur geslapen, maar zodra ik weer horizontaal ga slaap ik ook meteen weer. Net als na Pinkpop dit jaar. Eerder nooit gehad na festivals...
Ik vond trouwens het geluid in de Bravo zeer brak, zeker de laatste dag. Je hoorde echt alleen maar de bas, wat bij sommige tracks vervelend was en bij veel anderen ronduit kut. Zeker rechtsvoor viel het mij op. Jammer.
zijn er nog mensen bij Slovo of Cleaning Women geweest want die waren oko echt fantastisch
quote:In de Bravo was het heel bepalend waar je ging staan....
Op dinsdag 2 september 2003 13:26 schreef LintuxCx het volgende:[..]
Dan ben je iig niet de enige... Afgelopen nacht minstens tien uur geslapen, maar zodra ik weer horizontaal ga slaap ik ook meteen weer. Net als na Pinkpop dit jaar. Eerder nooit gehad na festivals...
Ik vond trouwens het geluid in de Bravo zeer brak, zeker de laatste dag. Je hoorde echt alleen maar de bas, wat bij sommige tracks vervelend was en bij veel anderen ronduit kut. Zeker rechtsvoor viel het mij op. Jammer.
Dat meeklappen (handen boven het hoofd enzo). Daar heb ik me kapot aan ge-ergerd! Kijk als een band het aangeeft, prima, als het bij de muziek past, ok. Maar je gaat toch GVD niet meeklappen met Interpol of met PJ...? Daar krijg ik echt aanvallen van plaatsvervangende schaamte van!
zo.
2 minuten later staat dat meiske weer bij een volgende kerel te flirten en te bietsen komen er van achteren 2 vrienden van kerel nummer 1 aangelopen met allebei 4 bier in hun handen.
*PLONS*
En nat was het meiske, zomaar 8 gratis biertjes gekregen.
Vervolgens begon ze mij nog uit te schelden omdat ik, na van de verbazing bekomen te zijn, toch echt m'n lachen niet kon houden.
Geweldig
quote:idd
Op dinsdag 2 september 2003 13:45 schreef Z het volgende:
Ow ja, ik wil nog even wat klagen, één dingetje maar, voor de rest was Lowlands fantastich.Dat meeklappen (handen boven het hoofd enzo). Daar heb ik me kapot aan ge-ergerd! Kijk als een band het aangeeft, prima, als het bij de muziek past, ok. Maar je gaat toch GVD niet meeklappen met Interpol of met PJ...? Daar krijg ik echt aanvallen van plaatsvervangende schaamte van!
zo.
quote:hilarisch!
Op dinsdag 2 september 2003 13:46 schreef Roellio het volgende:
Er liep op donderdagavond in de 24h. tent een of ander 17 jarig huppelkutje een beetje hoerig te doen. Ook op een gegeven moment tegen een gozer, die er op een gegeven moment klaar mee was en zei dat ze moest opzouten met bier bietsen e.d.
Begint dat wijf die gast, die ik een jaar of 25 schatte, uit te schelden.2 minuten later staat dat meiske weer bij een volgende kerel te flirten en te bietsen komen er van achteren 2 vrienden van kerel nummer 1 aangelopen met allebei 4 bier in hun handen.
*PLONS*
En nat was het meiske, zomaar 8 gratis biertjes gekregen.
![]()
Vervolgens begon ze mij nog uit te schelden omdat ik, na van de verbazing bekomen te zijn, toch echt m'n lachen niet kon houden.
Geweldig
quote:Zou ze haar elende en egenis ook op Fok gaan posten?
Op dinsdag 2 september 2003 13:46 schreef Roellio het volgende:
[..knip..]Vervolgens begon ze mij nog uit te schelden omdat ik, na van de verbazing bekomen te zijn, toch echt m'n lachen niet kon houden.
Geweldig
Lowlands 2003 was erg goed naar mijn mening, wel was het snachts zelfs in dikke trui met capuchon koud, nog nooit meegemaakt op een festival.
Hoogtepunten:
Interpol
Eels
Foo Fighters
alle dansnachten in de Bravo, Golf en India-tent
en last but not least: groovetube (erg gezellige mensen idd)
Super gezellig gehad, veel bandjes gezien en biertjes gedronken, mijn top en flop:
1) Michael Franti; wat een sfeer zat er in het concert! (nog nooit gezien dat ongeveer 10.00 man ging zitten tijdens een concert!)
2) Live, hoe voorspelbaar ook, het was wel weer gaaf
3) Saybia, sfeervolle liedjes, mooi gebracht
4) Nightwish, die rockten!
5) Guano Apes, vette show, Sandra blijft
6) Foo fighters, hell YEAAAAAAAAHHH!!!
7) de voor mij onbekende punkbandjes die in de Dommelsch speelden
8) de Alfa dj's op zaterdag en zondag, de after party was mega gezellig
9) Silent Disco, gaaf om te zien en leuk om uit je plaat gaan als je met zo'n koptelefoon op!
10) De everzijnhammetjes van de grill
De Flop:
1) de wachttijd op donderdag avond, 5 en een half uur in de rij, terwijl het ook sneller had gekund (zijkanten)
2) De man van security die vertelde dat de campings over de brug zo goed als vol waren, terwijl we er nog makkelijk bij konden hoorden we later, nu moesten we weer ouderwets het hele eind lopen
3) De organisatie, die volgend jaar toch weer 60.000 kaarten wil verkopen, het bleek wel weer dat met 50.000 man het een stuk beter te doen is. (bijna nergens wachttijden, niet bij festival entree, etenstenten)
De lachertjes van het weekend:
1) De security op zondag die volgens mij de inbeslag genomen goederen zelf had geconsumeerd (eentje was stoned, de ander flink aangeschoten)
2) De controle, geen enkele keer is mijn tas gecontroleerd, ik liep zo door, met als hoogtepunt de zondag rond de middag: " nee er wordt meer gefouilleerd, loop maar door )
3) Die meid die zaterdag met de broek op de enkels naast de heren plees zat te pissen
4) Het straat theater, met als hoogtepunt die act met de "fastfood song" (bapau, bapau, broodje bapau), schitterend!)
quote:Maar hij was wel leuk!!
Op dinsdag 2 september 2003 17:22 schreef LintuxCx het volgende:
Stomme Lolands :( Ze hebben 'm al weer gesloten...
quote:Dankje. Maar toch wel zorgwekkend dat ik een kloon aan moet maken voor ik eens een keer een druk topic krijg.
Op dinsdag 2 september 2003 17:38 schreef Mr_Shoot het volgende:
Maar hij was wel leuk!!
quote:Dat was van het optreden van Kamagurka. Behalve één ander grapje ook tevens het hoogtepunt van zijn show
Op maandag 1 september 2003 23:40 schreef diesel_boy het volgende:
- Dat stukje van LowlandsTV met die vader en die dochter: "Maar vader, kan het zijn dat uw penis naar kakka smaakt?"
quote:Mwaoh, ik vond het best goed nog, alleen soms een beetje voorspelbaar en flauw . Maar de liederen "Sabrina, wat heb je met mijn snor gedaan" en "De Lunchende Zanger" waren toch wel om te lachen, niet?
Op dinsdag 2 september 2003 18:27 schreef k_i_m het volgende:[..]
Dat was van het optreden van Kamagurka. Behalve één ander grapje ook tevens het hoogtepunt van zijn show
.
quote:Ja, hij was leuk. Dat "toen was mijn houtskool ook nog gestolen" doet het hem echt
Op dinsdag 2 september 2003 17:56 schreef LintuxCx het volgende:[..]
Dankje. Maar toch wel zorgwekkend dat ik een kloon aan moet maken voor ik eens een keer een druk topic krijg.
Baal er eigenlijk nog wel steeds een beetje van dat ik het eerste gedeelte van de Ataris heb gemist en The Datsuns heb gemist... maar goed.... misschien volgend jaar...
quote:Dat was een vriendin van mij
Op dinsdag 2 september 2003 17:03 schreef greatgonzo het volgende:
[...]De lachertjes van het weekend:
[...]
3) Die meid die zaterdag met de broek op de enkels naast de heren plees zat te pissen![]()
[...]
quote:Theo rules.
Op dinsdag 2 september 2003 19:03 schreef -Clowntje- het volgende:
Ik zeg 1 ding: Theeeeeeeeeeeeeoooooooooooo!!!!!!
quote:Ik vond zelf de nick Thea85 ook wel goed bij Lowlands 2003 passen.
Op dinsdag 2 september 2003 18:38 schreef Scylla het volgende:
Ja, hij was leuk. Dat "toen was mijn houtskool ook nog gestolen" doet het hem echt
volgend jaar weer!!
enne.. dat theo hoorde ik echt op elke camping waar ik geweest ben..
owjah nog 1 ding.. op camping 2 stond ook een gozer met zo'n megafoon die naar een vriend van me liep te schreeuwen..
quote:
Op dinsdag 2 september 2003 19:03 schreef -Clowntje- het volgende:
Ik zeg 1 ding: Theeeeeeeeeeeeeoooooooooooo!!!!!!
Zaterdag:
Veel stukjes van bands
Lagwagon (goed)
Stereophonics (Te druk)
The Herb Spectaculars (erg leuk)
Enge Buren (Hilarisch)
Guano Apes (Feestje)
Postman (relaxt)
Live (Ik had het idee dat niemand op de nieuwe nummers zat te wachten en alleen maar mee wilde blere met de hits) Stonden zo goed als vooraan, maar naar een half uurtje maar weggelopen om bier te halen en verder te gaan kijken (waar is major tom als je hem nodig hebt).
Gelukkig verder gaan kijken want daardoor heb ik wel Dusminguet gezien. Dit was voor mij de ontdekking van het jaar. Beetje Mano Negra, beetje Rowwen Hèze heel erg feestje
En ook weer de stille Disco
Zondag
Ontbeten bij Frank Antony. Dat is nog eens lekker wakker worden. Perfect die performer met alle Elvis poses.
The Spades, tenminste een stukje. Als je lowlands een kutfestival vind, kom er dan niet zou ik tegen deze band willen zeggen. Constant een beetje lopen zeiken over lowlands-kinderland bladiebla. Ook nu weer gelukkig doorgelopen omdat Spearhead een stuk vroeger begon. Dit was echt een van de hoogtepunten van lowlands.Verder ook nog Ojos de Bruno en 't hof van Commerce gezien. En nog een keer de Enge Buren. Dit is ooit de band op trouwerij geweest en daarom vind ik het altijd leuk om ze weer te zien. En zij waren het ook die Broodje Bapao zongen en het onvergetelijke "Verliefd beetje een". Zondagavond op tijd naar huis toe
Oja, mijn voedselontdekking was het Broodje Berber op de higher grounds. Enne stardishmeals moet je ook niet omrekenen van munten naar florijnen want dan ga je zelfs de sla opeten.
[Dit bericht is gewijzigd door Da hopman op 03-09-2003 08:22]
quote:
Op dinsdag 2 september 2003 22:15 schreef RaBlaBla het volgende:
Jammer dat ze dit jaar geen muziek installatie hadden bij de turbofood (stardish), daar braken nog al eens spontaan feestjes uit later in de avond. Iedereen op de tafels en mee zingen.
quote:Twee jaar geleden was er ook eentje, dat was idd ook erg gezellig. Had toen alleen net wat te veel honger om mee te doen.
Op dinsdag 2 september 2003 22:20 schreef xenobinol het volgende:ik kan me 3 jaar terug nog een foodfight herinneren, nog nooit zo gelachen als toen
quote:nope
Op dinsdag 2 september 2003 20:30 schreef b_buster het volgende:
Ik denk dat het begonnen is bij de Theo die met ons mee was, die riepen we om 15.30 al
het 'theo' begon zondag nacht om 01:50 op camping 3 in het wchuisje. ik stond dr naast, een of andere dronken gast die zn vriend kwijt was en de hele tijd dwaas theo riep, en toen lieptie naar buiten en gilde hij vet hard THEOOOOOOOOOOOOOO en toen riep iemand met m mee achterin de camping en toen ontstond de ketting reactie, en toen ik wakker werd hoorde ik t nog steeds
quote:It wasn't me.
Op dinsdag 2 september 2003 17:22 schreef LintuxCx het volgende:
Stomme Lolands :( Ze hebben 'm al weer gesloten...
Erg gezellig, een hoop vage mensen bij elkaar
quote:Ik heb dat ok nog gezien bij die Foodmarket en in de Surinaamse eettent (en die tent daarnaast). Dat was zeer leuk om te zien. Ook bij die cokctailbar tegenover de Turbofood tent was het binnen altijd feest en altijd dansen.
Op dinsdag 2 september 2003 22:15 schreef RaBlaBla het volgende:
Jammer dat ze dit jaar geen muziek installatie hadden bij de turbofood (stardish), daar braken nog al eens spontaan feestjes uit later in de avond. Iedereen op de tafels en mee zingen.
quote:Tong heeft ooit een radio kapot gegooid van een loser die on 7 uur stoer ging doen.
Op woensdag 3 september 2003 07:05 schreef Vork het volgende:[..]
Ik heb dat ok nog gezien bij die Foodmarket en in de Surinaamse eettent (en die tent daarnaast). Dat was zeer leuk om te zien. Ook bij die cokctailbar tegenover de Turbofood tent was het binnen altijd feest en altijd dansen.
quote:Ik ben Henry zei ie.
Op woensdag 3 september 2003 07:08 schreef tong80 het volgende:[..]
Tong heeft ooit een radio kapot gegooid van een loser die on 7 uur stoer ging doen.
Da's m'n broer.
Die heet Rollins
quote:Om 1:50 was ik zelf al bijna een uur aan het meedoen, dus ik denk het niet... Ben nog wel even naar het huisje geweest omdat ik van een vriend hoorde dat daar hele Theo concerten gehouden werden.
Op dinsdag 2 september 2003 22:55 schreef Mortischa het volgende:
het 'theo' begon zondag nacht om 01:50 op camping 3 in het wchuisje.
quote:Dat was inderdaad nog het gaafste.
en toen ik wakker werd hoorde ik t nog steeds
quote:nope
Op dinsdag 2 september 2003 22:55 schreef Mortischa het volgende:[..]
nope
het 'theo' begon zondag nacht om 01:50 op camping 3 in het wchuisje. ik stond dr naast, een of andere dronken gast die zn vriend kwijt was en de hele tijd dwaas theo riep, en toen lieptie naar buiten en gilde hij vet hard THEOOOOOOOOOOOOOO en toen riep iemand met m mee achterin de camping en toen ontstond de ketting reactie, en toen ik wakker werd hoorde ik t nog steeds
Theo riepen ze al op donderdagmiddag 15.00 toen de rij nog nouwelijks een rij was.
quote:Volgens mij waren het allemaal flashflops. Die op het officiele ll-forum was begonnen, is voortijdig gecancelled. En die op de back to lowlandssite was begonnen (tikkertje spelen) is volgens mij door zo'n 10 personen opgepikt en dat valt ook niet echt op als er 50.000 mensen de hele dag on the move zijn.
Op woensdag 3 september 2003 08:52 schreef greatgonzo het volgende:
ik heb eigenlijk helemaal geen foodfights gezien dit jaar, en hoe zat het met die flashmob, is die gelukt?
En voor de bedragen die je neer moest leggen voor het voedsel zou het wel errug decadent worden om er mee te gaan gooien.
Oja voor de afbouw:
Theooooo!
[Dit bericht is gewijzigd door Da hopman op 03-09-2003 09:51]
quote:Je hebt de lachers weer op je hand, tong80. Ha. Ha. Ha.
Op woensdag 3 september 2003 07:10 schreef tong80 het volgende:[..]
Ik ben Henry zei ie.
Da's m'n broer.
Die heet Rollins
Z.
Kan het niet meer horen.
Nog erger: als ze "uitgetheooo'd" waren pakten ze een toeter .
quote:Ik moest werken daar, nou ja, werken is een groot woord.... Heb backstage wat rondgescheurd in een golfkarretje. Moest vanallerlei onvoorziene klusjes doen die zich voordeden tijdens het festival. Maar ik was steeds al om 20:00 klaar, dus kon nog lekker bandjes kijken. Maar soms vind ik het dus inderdaad fijner om in het publiek te staan dan backstage een optreden mee te maken. Het geluid is daar niet ideaal, je ziet ze van de achterkant en bij de Alpha tent heb je een speciaal VIP-podium waar het nog wel eens behoorlijk druk kan zijn.
Op dinsdag 2 september 2003 09:27 schreef Mission753 het volgende:[..]
Oja jij wel!!! hoe kom je daar dan aan dat wil ik volgend jaar ook wel
(wie niet)
quote:ja klopt, dat was ook al bij boomchicago, in de juliet
Op woensdag 3 september 2003 09:43 schreef Da hopman het volgende:
stond bij ons in de buurt wel iemand de godsganselijke dag Joduh joduh te roepen.Oja voor de afbouw:
Theooooo!
LEEEEEEEEEOOOOOOOO en JODUHHH!!!
en dat werd dan gebruikt als "kernwoord" bij het optreden van boomchicago kom op zeg!
quote:Nee, ik kreeg gister bezoek
Op woensdag 3 september 2003 13:40 schreef insaniac_2oo1 het volgende:
wie heeft het lowlands bandje eigenlijk nog steeds om?ik wel
quote:dat harde plastic is irritant
Op woensdag 3 september 2003 13:40 schreef insaniac_2oo1 het volgende:
wie heeft het lowlands bandje eigenlijk nog steeds om?ik wel
quote:Ja dat nietje van een aantal jaren terug was veel beter..het ging wel eerder los, maar dan ging het vanzelf.
Op woensdag 3 september 2003 14:05 schreef greatgonzo het volgende:[..]
dat harde plastic is irritant
quote:
Op woensdag 3 september 2003 08:28 schreef Da hopman het volgende:
Weet iemand wanneer lowlands volgend jaar is?
quote:ik heb 'm ook nog steeds om...ben 2 sec. op zoek geweest naar een schaar, maar de luiheid sloeg weer toe
Op woensdag 3 september 2003 13:40 schreef insaniac_2oo1 het volgende:
wie heeft het lowlands bandje eigenlijk nog steeds om?ik wel
dat kutding zit hendig in de weg tijdens het typen
quote:ik heb ze allebei afgedaan
Op woensdag 3 september 2003 13:40 schreef insaniac_2oo1 het volgende:
wie heeft het lowlands bandje eigenlijk nog steeds om?ik wel
quote:n.n.b.
Op woensdag 3 september 2003 08:28 schreef Da hopman het volgende:
Weet iemand wanneer lowlands volgend jaar is?
quote:zal wel weer 't laatste weekend van augustus zijn, as usual
Op woensdag 3 september 2003 08:28 schreef Da hopman het volgende:
Weet iemand wanneer lowlands volgend jaar is?
quote:nou, dan gaan ze gewoon failliet. En Mojo zal niet jarenlang een verlieshgevend festival gaan organiseren. Wat mij betreft mag het wel iets kleinschaliger, nodig wat onbekendere bands uit, verkoop 10000 kaarten minder en het is groot feest. Maarja niemand wil dat natuurlijk financieel tegemoet komen.
Op woensdag 3 september 2003 16:54 schreef Yesta het volgende:
zal wel weer 't laatste weekend van augustus zijn, as usual
oja overigens hoorde ik op de radio, dat als lowlands de volgende 3 jaar niet uitverkocht raakt, dat het misschien geschrapt gaat worden
lijkt me sterk...maaja....
Dan ga je je toch eens afvragen hoe een festival als Dour dat toch doet..
quote:ik kan m om en af doen, dus met training doe ik m af (want dat blokje zit enorm in de weg bij volleybal) en verder doe ik m gewoon om
Op woensdag 3 september 2003 13:40 schreef insaniac_2oo1 het volgende:
wie heeft het lowlands bandje eigenlijk nog steeds om?ik wel
quote:Ja? Waarbij was dat dan?
Op maandag 1 september 2003 19:08 schreef M.a.r.i.e.k.j.e het volgende:[..]
/nutteloze informatie/
[ik heb jou ook nog gezien in de Bravo]
quote:Tssk, heel nuttig blokje hoor. Vermaak gegarandeerd als je je verveelt.
Op woensdag 3 september 2003 16:42 schreef Frenkie het volgende:
ik vind dat zo sneu van die mensen die iedereen willen laten zien dat ze op lowlands waren. bovendien is dat blokje kut!
* LintuxCx heeft Pinkpop en Lowlands om z'n arm en houdt dat wel een tijdje zo. Is al drie jaar zo.
quote:simpel. cheape bands, weinig infrastructuur
Op woensdag 3 september 2003 17:04 schreef Vork het volgende:
Dan ga je je toch eens afvragen hoe een festival als Dour dat toch doet..
volgens mij hadden ze niet eens een fatsoenlijke EHBO want er reden constant ambulances af en aan
quote:Cheape bands, ik denk dat je daar al een hoop op bespaart. en van die 50 euro extra die we nu per kaartje betalen is er vast nog wel een infrastructuur en een fatsoenlijke EHBO te regelen
Op woensdag 3 september 2003 18:43 schreef MadScientist het volgende:
simpel. cheape bands, weinig infrastructuurvolgens mij hadden ze niet eens een fatsoenlijke EHBO want er reden constant ambulances af en aan
quote:de organisatie denkt erover om Lowlands volgend jaar 2 weken naar voren te halen, dan valllen ze niet zamen met de engelse festivals en dan zitten ze ook niet met alle introducties en scholen die weer beginnen (want dat heeft ook heel wat bezoekers gekost)
Op woensdag 3 september 2003 16:54 schreef Yesta het volgende:[..]
zal wel weer 't laatste weekend van augustus zijn, as usual
oja overigens hoorde ik op de radio, dat als lowlands de volgende 3 jaar niet uitverkocht raakt, dat het misschien geschrapt gaat worden
lijkt me sterk...maaja....
quote:indeed het publiek wordt te braaf, we hebben het fff geprobeerd aan te halenmaar helaas
Op woensdag 3 september 2003 08:52 schreef greatgonzo het volgende:
ik heb eigenlijk helemaal geen foodfights gezien dit jaar, en hoe zat het met die flashmob, is die gelukt?
quote:Dan overlappen ze 2 dagen met het V festival wat op 2 plaatsen gehouden wordt. Wat in de ene plaats op zaterdag speelt staat op de zondag op de andere lokatie en omgekeerd. Maar dan blijven er toch leuke bands over voor de vrijdag. Dit jaar had V o.a. Red Hot Chili Pepers, Coldplay, Foo Fighters, QOTSA, Feeder, Underworld en The Hives.
Op woensdag 3 september 2003 19:39 schreef rubbereend het volgende:[..]
de organisatie denkt erover om Lowlands volgend jaar 2 weken naar voren te halen, dan valllen ze niet zamen met de engelse festivals en dan zitten ze ook niet met alle introducties en scholen die weer beginnen (want dat heeft ook heel wat bezoekers gekost)
hele line-up van V: http://www.festivalnews.co.uk/vfestival/
Vrijdag was trouwens ook de enige keer dat er nog enigszins sprake was van een toegangscontrole en toen nog was alles ok.
quote:Wat mij betreft houden ze het zo: lekker rustig zo!
Op woensdag 3 september 2003 19:39 schreef rubbereend het volgende:[..]
de organisatie denkt erover om Lowlands volgend jaar 2 weken naar voren te halen, dan valllen ze niet zamen met de engelse festivals en dan zitten ze ook niet met alle introducties en scholen die weer beginnen (want dat heeft ook heel wat bezoekers gekost)
Het was mijns inziens de beste Lowlands in jaren: rustig, leuk publiek, goed weer (ietsie warmer mocht wel, maar je kan niet alles hebben..) en leuke bands die allemaal goed hun best deden..
Als ze het maar laten om grote dj's te boeken: daar komt %@$-publiek op af (zie tiesto van twee (??) jaar terug)
quote:Vrijdag controleerden ze erg streng bij het betreden van het festivalterrein, was minder want toen iknaar binnen ging regende het behoorlijk. De rest van d dagen was er nauwelijks controle, behalve als je een tas bij je had.
Op woensdag 3 september 2003 20:52 schreef Da hopman het volgende:
Ik vraag gewoon bij de ingang altijd of ze de bandjes niet al te strak willen doen zodat ik ze na lowlands met een beetje moeite ook weer onbeschadigd kan verwijderen. En dat dat doen ze dan ook netjes. Ik kreeg bij de toegangscontrole op vrijdag nog het compliment dat ze er nog zo netjes uitzagen.Vrijdag was trouwens ook de enige keer dat er nog enigszins sprake was van een toegangscontrole en toen nog was alles ok.
quote:ik weet niet of het antwoord al was gegeven maar dit zou 4 fridges kunnen zijn. Maar het lijkt me niet dat die hebben opgetreden op Lowlands, of ergens bij een stand?
Op maandag 1 september 2003 15:31 schreef Bosbeetle het volgende:
Wie waren trouwens die lui met dat broodje boapoa liedje![]()
uren later zat ik nog steeds met *broodjeboapoaboapoaboapoabroodjeboapoaboapoaboapoa* in m'n kop
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |