quote:Ik wil Wilders eraan herinneren dat onder Bush Senior de staatsschuld héél hoog was en op liep en Clinton vervolgens de staatschuld wegbezuinigde en nu onder Bush (niet bepaald "links" te noemen) weer oploopt tot bijna 1 Biljoen dollar.
Gepost door Rob (R@b) - donderdag 24 juli 2003 @ 19:20 - Bron: Trouw
VVD Tweede Kamerlid Geert Wilders heeft het niet zo op de linkse politiek. Terwijl de complete Kamer op reces is laat Wilders in een interview, dat gisteren in Trouw gepubliceerd werd, weten ''Links'' als het tweede gevaar voor Nederland te zien. Eerder al wees Wilders op het gevaar van islamtisch fundamentalisme.Mocht links aan de macht komen in Nederland, dan ziet Wilders het rampscenario al voor zich: ''Alles zou fout gaan. De staatsschuld zou torenhoog worden, uitkeringen stijgen, asielzoekers zouden in paleizen worden gehuisvest en de overheid zal alom aanwezig zijn, nog net niet genoeg om te controleren of je je tanden wel drie keer per dag hebt gepoetst''.
Er is volgens Wilders echter weinig aan te doen, want zo stelt de VVD'er: ''iedereen heeft recht op zijn eigen ideeën, ook al zijn ze abject''. In het interview laat Wilders verder weten gek te worden van het poldergedoe.
PVDA/Groenlinks/SP wouden ook bezuinigen alleen deze partijen wouden ook nog de nodige investeringen doen zodat wanneer de wereld economie weer op volle toeren draait Nederland niet achter ligt met onderwijs etc.
Kamertjes van 2 bij 2 waar ze vaak 5 jaar of meer moeten doorbrengen zonder te mogen werken noem ik niet bepaald paleizen.
En dat met dat tanden poetsen is al helemaal een vooroordeel
quote:WTF heeft amerika hier mee te maken?? Die vergelijking slaat echt helemaal nergens op.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:02 schreef ub40_bboy het volgende:[..]
Ik wil Wilders eraan herinneren dat onder Bush Senior de staatsschuld héél hoog was en op liep en Clinton vervolgens de staatschuld wegbezuinigde en nu onder Bush (niet bepaald "links" te noemen) weer oploopt tot bijna 1 Biljoen dollar.
Maar die VVD-er heeft op bepaalde punten zeker wel gelijk. Bijstandsuitkeringen moeten neit veel zijn maar genoeg om net rond te komen, dit om te voorkomen dat mensen maar gewoon van de bijstand gaan leven ipv een baan te zoeken.
Staatsschuld mag wel wat minder maar nu is juist niet de goede tijd om dat te doen.
Maar de overheid moet eens ophouden met zo veel geld over de balk te gooien, en daar zijn alle partijen schuldig aan.
[Dit bericht is gewijzigd door erikh op 25-07-2003 10:11]
quote:Jij bent nog nooit in een AZC geweest, dat is duidelijk.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:02 schreef ub40_bboy het volgende:Kamertjes van 2 bij 2 waar ze vaak 5 jaar of meer moeten doorbrengen zonder te mogen werken noem ik niet bepaald paleizen.
quote:2 bij 3 dan ook goed. Me moeder werkt in Azc.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:12 schreef MetalMessiah het volgende:[..]
Jij bent nog nooit in een AZC geweest, dat is duidelijk.
quote:Wilders heeft het erover dat bij links de staatsschuld torenhoog wordt en rechts dat allemaal wel even oplost.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:06 schreef erikh het volgende:WTF heeft amerika hier mee te maken?? Die vergelijking slaat echt helemaal nergens op.
Hier geef ik een voorbeeld van een rechtse regering die de staatschuld ook torenhoog wordt.
quote:Toch niet op scholing hoop ik voor jou.
PVDA/Groenlinks/SP wouden ook bezuinigen
Maar ontopic: Ik vind het echt zo'n vaag kort stukje, je kunt er nauwlijks iets over zeggen. Zo op zichzelf zou ik op zijn minst zeggen "geen verstandige uitspraak", maart jah, verder weet je echt niks van de context ofzo.
quote:Nee maar om nu te zeggen dat rechtse partijen automatisch de staatschuld wegbezuinigen.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:14 schreef ThE_ED het volgende:
Clinton was ook niet echt links te noemen heh, de politiek in Amerika is heel anders dan hier. Geen reden dus om dat erbij te halen.
quote:Hij heeft ook niet gezegd dat het bij rechts nooit zo is. Toch?
Op vrijdag 25 juli 2003 10:15 schreef ub40_bboy het volgende:[..]
Hier geef ik een voorbeeld van een rechtse regering die de staatschuld ook torenhoog wordt.
ach ja, links mag regeren in perioden van een goede economie, rechts mag in mindere perioden de bezuinigingen doorvoeren...
quote:Zegt ie dat?
Op vrijdag 25 juli 2003 10:15 schreef ub40_bboy het volgende:[..]
Nee maar om nu te zeggen dat rechtse partijen automatisch de staatschuld wegbezuinigen.
quote:Wat zijn dat voor zieke gedachten dat Nederland achter komt te liggen?
PVDA/Groenlinks/SP wouden ook bezuinigen alleen deze partijen wouden ook nog de nodige investeringen doen zodat wanneer de wereld economie weer op volle toeren draait Nederland niet achter ligt met onderwijs etc.
quote:IDD. Volgens Amerikaanse begrippen is onze VVD een stelletje dope-rokende, communistische hippies. Rechts Amerika zou bij ons de Centrum Democraten hebben overtroffen. En over onze linkse partijen zullen we het helemaal maar niet hebben. Daar zouden onze yanks hysterisch van worden.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:14 schreef ThE_ED het volgende:
Clinton was ook niet echt links te noemen heh, de politiek in Amerika is heel anders dan hier. Geen reden dus om dat erbij te halen.
quote:move en slotknop zitten naast elkaar?
Op vrijdag 25 juli 2003 10:18 schreef CartWOman het volgende:
OOG-->POL
quote:Ahum, sorry.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:20 schreef ThE_ED het volgende:[..]
move en slotknop zitten naast elkaar?
Carry on.
quote:Helemaal mee eens. Geert Wilders is absoluut niet representatief voor de VVD en als je op zijn website kijkt naar wat die man nou echt gepresteerd heeft in de kamer denk ik 'ga je eerst maar eens op je werk concentreren in plaats van een beetje mediageil onzin uit lopen kramen'.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:18 schreef Flurry het volgende:
Ik vind sowieso dat een politicus die dit soort ononderbouwde en stigmatiserende uitspraken doet door het bestuur van zijn eigen partij op het matje moet worden geroepen, ongeacht aan welke kant van het politieke spectrum hij zich bevindt.
Mijns inziens zet hij de VVD behoorlijk voor lul.
laat dat volk eens gaan regeren ipv elkaar de schuld geven.
Ik snap niet wat die vent bij de VVD doet, met zulke stemmingmakerij kan hij beter bij de SP.
quote:Foei!
Op vrijdag 25 juli 2003 10:30 schreef Sidekick het volgende:
... met zulke stemmingmakerij kan hij beter bij de SP.
quote:en nu doe jij precies hetzelfde
Op vrijdag 25 juli 2003 10:30 schreef Sidekick het volgende:
Die vent heeft zijn 15 minutes of fame ook weer gehad.Ik snap niet wat die vent bij de VVD doet, met zulke stemmingmakerij kan hij beter bij de SP.
quote:Is toch zo? Dit is een echte blamage voor de VVD. Dan wordt er vaak geroepen dat de SP zo erg is met het overdrijven van dingen, maar de VVD kan er dus ook wat van.
Op vrijdag 25 juli 2003 10:32 schreef MetalMessiah het volgende:[..]
Foei!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |