wat ik dus moet hebben is iemand die lid is van de OOR en die oor nog heeft liggen, en die zo lief is om voor mij de advertentie na te kijken op wat er daadwerkelijk staat, want dat doen ze niet bij de klantenservice
alvast bedankt
[Dit bericht is gewijzigd door Tweater op 22-07-2003 14:52]
Ik heb mijn Oors thuis liggen, maar ik zal er vanavond eens naar kijken als ik eraan denk.
quote:dat zou ik erg fijn vinden, ik vind het idd erg slechte service wat ze nu doen. zeker omdat ik de cd al enthousiast aan iemand anders heb beloofd, omdat die nogal fan is van radiohead. ik vind ze wel okay, maar die limited edition moet naar een fan natuurlijk
Op maandag 21 juli 2003 15:56 schreef Frollo het volgende:
Nou, dan hebben ze je mooi een oor aangenaaidIk heb mijn Oors thuis liggen, maar ik zal er vanavond eens naar kijken als ik eraan denk.
Ik neem een abonnement op de OOR vanwege die limited edition. Een half jaar voor 36 euro en als welkomstgeschenk de cd. Mooie deal dacht ik, maar nu lag er het weekeind ineens de normale cd van Radiohead in m'n brievenbus, géén limited edition. Maar daar heb ik niet voor getekend!
Ik ben er nog niet aan toe gekomen om te bellen naar OOR, maar dat was ik zeker van plan. Ik zal trouwens ook eens even in de OOR met het aanbod kijken hoe het er precies staat, want eigenlijk voel ik me wel een beetje genaaid..
quote:ja, doe dat asjeblieft. weet je, ik zeg wel dat ik van meer mensen heb gehoord over die limited edition enzo.
Op maandag 21 juli 2003 16:00 schreef Jorma het volgende:
JA!
Ik ben ook gedupeerd!Ik neem een abonnement op de OOR vanwege die limited edition. Een half jaar voor 36 euro en als welkomstgeschenk de cd. Mooie deal dacht ik, maar nu lag er het weekeind ineens de normale cd van Radiohead in m'n brievenbus, géén limited edition. Maar daar heb ik niet voor getekend!
Ik ben er nog niet aan toe gekomen om te bellen naar OOR, maar dat was ik zeker van plan. Ik zal trouwens ook eens even in de OOR met het aanbod kijken hoe het er precies staat, want eigenlijk voel ik me wel een beetje genaaid..
quote:ja, das waar. ik denk dat ik in mijn enthousiasme iets verkerd heb gezien, maar dannog is het geen limited edition.
Op maandag 21 juli 2003 16:00 schreef MikeyMo het volgende:
hmm, da's dan wel een duur welkomstgeschenk: en een DVD en een cd
quote:TY
Op maandag 21 juli 2003 16:04 schreef trzonne het volgende:
http://www.allarts.nl/oor.gif
zie je wel, een roadmap edition. ik ga nu even bellen, updates volgens.
quote:Daarnaast staat een plaatje van de limited edition van het album
Word abonnee en ontvang de limited roadmap edition van hail to the thief gratis en voor niets!
Binnenin staat het volgende:
quote:Daaronder staat de antwoordbon, de kleine lettertjes zijn alsvolgt:
Abo worden?
De nieuwe Radiohead reeds van internet geplukt? Lekker aan het branden geslagen? En lig je nu nachten wakker, getergd door schuldgevoelens? Wanhoop niet langer! Neem nu een halfjaarabonnement op OOR en je krijgt de speciale limited edition van Hail to the Thief cadeau! Is dat nou drie vliegen in één klap slaan of wat? OOR, een limited roadmap edition en geen slapeloze nachten meer!
quote:"zolang de voorraad strekt".
Stuur deze bon in een open envelop zonder postzegel naar [..] --adres-- [..]
Ik ben de afgelopen drie maanden geen abonnee van OOR geweest. Dit aanbod geldt tot 25 juli, zolang de voorraad strekt.
Ik vind dit echt een naaistreek, als ik dit had geweten dan had ik uiteraard meteen op de releasedatum de limited edition in de winkel gekocht..
quote:naja, het idee is er, we zijn flink genaaid. ik wed dat ze zo bellen ofzo met de mededeling dat de limited edition op was, helaas pindakaas
Op maandag 21 juli 2003 16:09 schreef Jorma het volgende:
Oh zit ik het helemaal over te tikken, scant iemand het even snel..
Dat ik niet zat te wachten op de normale versie, snapte ze, zei ze..
Ik heb ook nog vermeld dat ik via het internet heb vernomen dat tenminste nóg 1 iemand de verkeerde versie toegestuurd heeft gekregen. Verder geen naam of URL genoemd.
quote:heh. die meiden zeiden toen ik belde idd dat ze meer klachten hadden. hou me op de hoogte als je word gebeld want volgens mij word ik niet teruggebeld
Op maandag 21 juli 2003 16:16 schreef Jorma het volgende:
Ik heb net gebeld met de OOR-abonnementenservice (0161-459533). Die mevrouw wist er niks van, heeft een notitie gemaakt en ik word later teruggebeld.Dat ik niet zat te wachten op de normale versie, snapte ze, zei ze..
Ik heb ook nog vermeld dat ik via het internet heb vernomen dat tenminste nóg 1 iemand de verkeerde versie toegestuurd heeft gekregen. Verder geen naam of URL genoemd.
quote:iig bedankt
Op maandag 21 juli 2003 16:18 schreef Frollo het volgende:
Aha, ik begrijp dat ik het dus niet meer hoef op te zoeken.Ik hoop dat jullie eruit komen, succes
quote:nou, dat wil ik dus heel graag uitvinden
Op maandag 21 juli 2003 16:28 schreef Boomrups het volgende:
Wat is er dan zo bijzonder aan een Limited Edition als ik vragen mag? Wat is daar anders aan/op?
hoe dan ook; ik moet gaan, ik kom vanavond nog kijken hoe het verder is gegaan Jorma
Ik heb 'r op het hart gedrukt dat er tot op dit moment geen negatieve uitlatingen zijn gedaan die OOR zouden kunnen schaden. Dit zou zo blijven zolang er onduidelijkheid over 'het probleem' is. Wanneer dit gewoon netjes wordt opgelost en iedereen de juiste cd krijgt, lijkt er me ook geen reden tot negatieve publiciteit, toch?
Maar ze bleef doordrammen. Uiteindelijk niet gegeven, want op zich vind ik dit topic los staan van de problemen die zij intern hebben. Dit topic kan ook geenszins bijdragen tot een oplossing lijkt me..
Ik vind dat je het slim hebt aangepakt. Weet je verder al meer of wilden ze niet verder meewerken zonder het internet adres?
quote:Verschillend. Ligt eraan wat de artiest ervan maakt.
Op maandag 21 juli 2003 16:28 schreef Boomrups het volgende:
Wat is er dan zo bijzonder aan een Limited Edition als ik vragen mag? Wat is daar anders aan/op?
In het geval van deze cd is de verpakking heel anders. Een soort landkaart waar de cd in zit.
Maar bij andere cd's staan er dan bijvoorbeeld andere / extra nummers op.
quote:Dat weet ik niet. Ze zal haast wel moeten, want ik heb getekend voor iets anders..
Op maandag 21 juli 2003 16:35 schreef Herne_the_Hunter het volgende:
Weet je verder al meer of wilden ze niet verder meewerken zonder het internet adres?
Overigens vind ik OOR een goed blad hoor. Om even wat positieve reclame te maken: het is actueel, verschijnt erg vaak (2x per maand) en er staan leuke stukken en interviews in.
Het is gewoon jammer dat deze welkomstgeschenkkwestie mis is gegaan, ik neem vooralsnog dan ook gewoon aan dat het een foutje van ze is en het passend wordt opgelost.
quote:Lijkt me ook. Toch wel jammer dat het soms zo loopt met dit soort dingen, maar vaak berust het inderdaad allemaal op een misverstand.
Op maandag 21 juli 2003 16:44 schreef Jorma het volgende:[..]
Dat weet ik niet. Ze zal haast wel moeten, want ik heb getekend voor iets anders..
quote:bij mij wou die idd niet afspelen op de pc, ik heb windows XP.
Op maandag 21 juli 2003 16:47 schreef Stonehead het volgende:
Ik heb de limited roadmap edition, gewoon gekocht in de winkel. De CD zit in een kartonnen hoesje, samen met het songtekstenboekje (identiek aan de normale versie, alleen op iets groter formaat) en een 'roadmap' poster. De inhoud van de CD is verder precies hetzelfde als die van de normale versie. Let er op dat EMI een kopieerbeveiliging op het ding gesmeten heeft. Ik heb er zelf nog niets van gemerkt, onder Linux speelt-ie prima af en ook rippen is geen probleem. Onder Windows schijnt-ie gek te kunnen doen.
ik denk dat dit gewoon een foutje is, zal wel worden opgelost. wat mij betreft kan ze de site toch gewoon weten, maakt verder toch niets uit? beetje raar dat ze er zo expleciet naar vragen, dat wel. hoe dan ook, ik voeg me bij Jorma, het is een haske leuk blad met goede interviews en cd reviews enzo
quote:
Op maandag 21 juli 2003 18:37 schreef Seborik het volgende:
OOR-leden zul je vooral vinden in Muziek, daarom verplaats ik dit topic even naar het beste, grootste, leukste forum van Fok.
Ik lees btw geen oor
[Dit bericht is gewijzigd door Seborik op 21-07-2003 18:44]
quote:en ik em Juist Niet in muziek plaatsen omdat ditverder niks met muziek te maken had en het dus wel naar GC verplaatst zou worden... ik doe het nooit goed
Op maandag 21 juli 2003 18:37 schreef Seborik het volgende:
OOR-leden zul je vooral vinden in Muziek, daarom verplaats ik dit topic even naar het beste, grootste, leukste forum van Fok.
nou, dank-u-wel voor de medewerking, gelukkig zat ik niet al 6 weken te wachten op de eerste cd
dit gaat nog even duren
quote:Hele idee erachter is een beetje wat er nu mis is met de Oor vergeleken met 30 jaar geleden)....
Op dinsdag 22 juli 2003 15:45 schreef Tweater het volgende:
'de meneer die over deze zaken gaat is helaas met vakantie, u zult moeten wachten. dit kan nog een aantal weken duren, we moeten mischien nieuwe orders plaatsen. ja, het spijt me mevrouw, dat het de eerste keer niet gewoon gelukt is. maar waar mensen werken worden fouten gemaakt...' aldus onze vriendelijke medewerksternou, dank-u-wel voor de medewerking, gelukkig zat ik niet al 6 weken te wachten op de eerste cd
![]()
dit gaat nog even duren
quote:idee waarachter? ik weet niks van de OOR van 30 jaar geleden hoor
Op woensdag 23 juli 2003 01:46 schreef Theeboon het volgende:[..]
Hele idee erachter is een beetje wat er nu mis is met de Oor vergeleken met 30 jaar geleden)....
quote:hm ik ben dus (nog) niet teruggebeld.
Op dinsdag 22 juli 2003 15:45 schreef Tweater het volgende:
'de meneer die over deze zaken gaat is helaas met vakantie, u zult moeten wachten. dit kan nog een aantal weken duren, we moeten mischien nieuwe orders plaatsen. ja, het spijt me mevrouw, dat het de eerste keer niet gewoon gelukt is. maar waar mensen werken worden fouten gemaakt...' aldus onze vriendelijke medewerkster
quote:nou, er waren hoe dan ook meer fouten dan alleen jij en ik, anders is het niet zo moeilijk om 2 cd'tjes op te sturen. ik denk dat ze er heel wat meer de foute cd hebben gestuurd
Op woensdag 23 juli 2003 10:17 schreef Jorma het volgende:[..]
hm ik ben dus (nog) niet teruggebeld.
"nieuwe orders plaatsen": hiermee suggereren ze dus dat dit op grote schaal verkeerd is gegaan.. toch?
quote:Hoe limited is de limited edition dan? Kun je er als OOR zijnde zomaar nog een tig aantal van bijbestellen? of is het misschien ook eens op?
Op woensdag 23 juli 2003 10:22 schreef Tweater het volgende:[..]
nou, er waren hoe dan ook meer fouten dan alleen jij en ik, anders is het niet zo moeilijk om 2 cd'tjes op te sturen. ik denk dat ze er heel wat meer de foute cd hebben gestuurd
![]()
dat wordt nog wat
quote:Dat mag ik hopen.
Op woensdag 23 juli 2003 11:22 schreef Theeboon het volgende:
't Is dan ei'k ook geen LIMITED edition maar een SPECIAL edition
quote:ja, dat verbaast me een beetje. ik dacht dat het wel ietsje elitairder was zeg maar, met extra nummers ofzo.
Op woensdag 23 juli 2003 11:29 schreef Seborik het volgende:
Alleen de verpakking is anders, dacht ik. De cd zelf is precies identiek aan de gewone. Het enige dat anders is, is dat het niet in een jewelcase zit, maar in een uitvouwbaar papieren ding.
quote:Juist niet, een album is een album, geen onderscheid maken tussen 't ltd. ed. kopende publiek en 't 'gewone' publiek
Op woensdag 23 juli 2003 11:30 schreef Tweater het volgende:[..]
ja, dat verbaast me een beetje. ik dacht dat het wel ietsje elitairder was zeg maar, met extra nummers ofzo.
quote:ja maar waarom maak je dan speciaal een roadmap edition, vind ik dan. ik weet niet of het duurder is, maar zo ja dan is het wel voor heel weinig een stuk duurder. een poster vind ik eigelijk een beetje weinig voor een 'special' edition.
Op woensdag 23 juli 2003 11:50 schreef Theeboon het volgende:[..]
Juist niet, een album is een album, geen onderscheid maken tussen 't ltd. ed. kopende publiek en 't 'gewone' publiek
quote:Voor de échte fans!
Op woensdag 23 juli 2003 11:53 schreef Tweater het volgende:
ja maar waarom maak je dan speciaal een roadmap edition, vind ik dan.
quote:ja ok
Op woensdag 23 juli 2003 11:54 schreef Jorma het volgende:[..]
Voor de échte fans!
Anyways, een beetje creativiteit met de artwork van CD's (het heet niet voor niets 'artwork') is altijd welkom
Meer dan een "ik denk niet dat we daar meer iets aan kunnen doen" kreeg ik er niet uit.
Toen kreeg ik een emailadres om mijn klacht naar te sturen. Ik uitgelegd dat dit geen klacht is, maar dat ik graag wil dat het foutje wordt rechtgezet. Toch moest ik maar mailen. Dus dat heb ik vrijdag meteen gedaan, ik heb nog geen reactie.
Het emailadres is oor@betapress.audax.nl, misschien een tip ook te mailen?
In ieder geval wacht ik nog geduldig af....
quote:nou, lekker hulpvaardig zeg
Op dinsdag 19 augustus 2003 13:09 schreef Jorma het volgende:
Ik heb he-le-maal niks meer gehoord van die abonneeservice, dus heb ik afgelopen vrijdag zelf nogmaals gebeld.Meer dan een "ik denk niet dat we daar meer iets aan kunnen doen" kreeg ik er niet uit.
Toen kreeg ik een emailadres om mijn klacht naar te sturen. Ik uitgelegd dat dit geen klacht is, maar dat ik graag wil dat het foutje wordt rechtgezet. Toch moest ik maar mailen. Dus dat heb ik vrijdag meteen gedaan, ik heb nog geen reactie.
Het emailadres is oor@betapress.audax.nl, misschien een tip ook te mailen?
In ieder geval wacht ik nog geduldig af....
Er is toegegeven dat iedereen de verkeerde cd heeft gekregen. Hier gaat nog een mailing naar alle abonnees over uit.
Met de excuses dat ik niet eerder een reactie heb gekregen...
quote:ik heb ook gemaild, heb niks meer gehoord. maar mischien heb ik geluk en krijg er nog bericht van, na 2 maanden...
Op vrijdag 12 september 2003 16:04 schreef Jorma het volgende:
4 weken geleden gemaild
2 weken geleden gebeld
zojuist weer gebeldEr is toegegeven dat iedereen de verkeerde cd heeft gekregen. Hier gaat nog een mailing naar alle abonnees over uit.
Met de excuses dat ik niet eerder een reactie heb gekregen...
Ik kreeg trouwens een pop-encyclopedie als welkomsgeschenk (die Oor pop-encyclopedies zijn trouwens óók zwaar achteruit gegaan de laatste 10 jaar )
[Dit bericht is gewijzigd door MasterPeace op 17-09-2003 15:56]
quote:Heb 'm ook gekregen.
Op dinsdag 23 september 2003 20:37 schreef Tweater het volgende:
ik heb een extra cd'tje met de extra nummers enz. alsnog erop![]()
dus Jorma, verwacht ook vandaag of morgen een extra cd'tje in de bus van de OOR
Voor de duidelijkheid: het is de maxi-single "There There," waarop naast het nummer "There There" ook nog 2 bonustracks staan die niet op het album staan. Verder zit er een soort van mini-poster in. Al met al uiteindelijk best netjes opgelost van Oor vind ik.
jammer dat je 3,5 maand van het kastje naar de muur wordt gestuurd zonder enige reactie te krijgen, maar ik vind dit zeer netjes opgelost!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |