En als je gaat zitten, zie je dan je sokken of je been?quote:Op donderdag 17 maart 2005 23:11 schreef Nynex het volgende:
Goedkoop merk, maar de pakken zijn ok.
Heb d'r een smoking van.
Een wonder dan dat je daar iets goeds uit heb kunnen halen. Bataviastad heeft echt weinig tofs.quote:Op donderdag 24 maart 2005 09:39 schreef Rutger1983 het volgende:
ik heb er een paar overhemden vandaan, zit nog steeds goed(suitsupply bataviastad)
maat of rek ?quote:Op donderdag 24 maart 2005 09:50 schreef Nolius het volgende:
Ik zit er ook aan te denken er een pak aan te schaffen
Ja, daar ben ik nog niet zo uit. Heb me ook voorgenomen straks even goed dit topic door te lezenquote:
Ik zou een setpoint binnenlopen.quote:Op zaterdag 19 maart 2005 22:11 schreef horney_dorney het volgende:
tsja het blijft een leuk item![]()
Ik ben nog steeds op zoek naar een mooi pak. Nu ben ik momenteel niet bereid zeg 700 euro voor een pak uit te geven (noem me krenterig maar mijn prioriteiten liggen nu even eenmaal op een ander vlak); ik denk dat een maatpak dan ook maar even moet wachten tot de volgende keer.
OK ik ga dus een 'gewoon' confectie pak halen; ik zoek een leuke lichtgrijze 2knoop. Als ik zo eens rondkijk zie ik voor een ruime 400 euro bijvoorbeeld dingen bij v. Gils wat er wel aardig uitziet; hoe vergelijkt SS (excuses voor de beroerde afkorting) zich op het vlak van confectie met de rest v/h aanbod als het budget zo tussen de 4- en 500 euro ligt?
Ik zou dan naar kool gaan en niet naar de setpoint. de kool handmade lijn is handgemaakt vanaf 498 euro ofzoquote:
volgens mij is er niemand in dit topic die pertinent beweert dat suitsupply slechte pakken verkoopt. hooguit nexus, maar ja die wil graag plooitjesquote:Op donderdag 24 maart 2005 14:49 schreef DaBuzzzzz het volgende:
iedereen die beweerd dat het slecht, matig danwel mismaak is is gewoon een knurft die persé de echte borellie aan wil en daar rustig 2 a 3 keer voor wil betalen, Elke snit is mogelijk en de stoffen zijn precies dezelfde als de Italiaanse huizen gebruiken. Vraag maar aan http://www.oger.nl/ die Suitesyply nog heeft proberen te stoppen in de begintijd maar nu doodleuk het zelfde concept aanhangt.
De kleermakers zijn over het algemeen Turkse vaklieden die snappen wat een pak een pak maakt ipv een confectiezak......
Het is gewoon GOED en betaalbaar punt!
Zelf zou ik zeggen dat SuitSupply betere pakken maakt dande standaard lijnen van Boss of Armani. Boss vind ik zelf helemaal niet interessant, alleen Baldessarini. Armani vanaf hun Collezioni lijn.quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:34 schreef Wytze het volgende:
Zaterdag maar eens kijken naar een nieuw pak. Zit er veel verschil in kwaliteit tussen een cut to the bone Suitsupply of gewoon een standaard Boss of Armani?
jep. 't overhemd dat je ziet op foto's van mij een aantal posts hierboven is suitsupply maatwerk.quote:Op woensdag 7 september 2005 19:06 schreef ajuu het volgende:
kan je er ook alleen een overhemd laten maken? ik heb namelijk hele small e schouders, dus normaal hangt de naad ergens op mijn elleboog (bij wijze van spreken!!!!!!!!!!)![]()
toevallig de laatste reclamecampagne van suitsupply gezien? suitsupply is alleen voor mannen.quote:Op woensdag 7 september 2005 19:17 schreef SHE het volgende:
Nog steeds belachelijk dat de keus voor vrouwen nihil is![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |