bronquote:Een goed gesneden wit overhemd is misschien wel het ultieme basisstuk dat niet in je garderobe mag ontbreken. Het kan altijd, combineert zowel bij zowel een jeans als een kostuum en staat iedereen goed. Opzoek naar een goed exemplaar? De shirts van Profuomo zijn een aanrader. Het Italiaanse vakmanschap en de aandacht voor details: het label heeft een uitgebreide collectie hemden. Alle exemplaren zijn gefabriceerd in hoogwaardige 100 2ply kwaliteit van Albini. Dit is een zeer fijn geweven stof van het beste Egyptisch katoen. De witte shirts zijn in slimfit, normal fit, wide spread en cutaway, en met of zonder dubbel manchet verkrijgbaar. Je kunt de collectie van Profuomo vinden in de flagshipstore aan de P.C. Hooftstraat 30 in Amsterdam.
199 denk ikquote:Op maandag 27 april 2009 20:47 schreef w8jij17 het volgende:
Voor welke minimale prijs zou je een pak hebben bij Suitsupply?
Niks mis met SS. De pakken zijn prima waar voor je geld en de dassen zijn ook ok. Vind de overhemden zelf niet zo. Geen mooie pasvorm imo. En wat je zegt. Je bent binnen no time klaar.quote:Op woensdag 19 mei 2010 08:29 schreef Strolie75 het volgende:
Damn, wat een fantastische winkel. Nog nooit zo snel een pak en hemd gekocht. Vriendelijk en kundig advies en nog redelijk goedkoop ook! Ze hebben een nieuwe vaste klant!
Jaquote:Op donderdag 10 februari 2011 11:33 schreef SuperFokker het volgende:
Kun je daar ook blazers kopen in een andere maat dan de bijpassende broek?
Ja oke, maar dat is enkel bij een paar SS toch?quote:Op maandag 14 februari 2011 11:14 schreef Drive-r het volgende:
Ze doen ook MtM, dus je kunt alles in elke maat krijgen. Misschien niet altijd standaard nee, maar dat was de vraag niet?
Bij de SS in Groningen kon het niet...quote:Op donderdag 10 februari 2011 11:33 schreef SuperFokker het volgende:
Kun je daar ook blazers kopen in een andere maat dan de bijpassende broek?
Nee precies. Volgens mij maar bij een paar SS die Personal Tailoring doen.quote:Op maandag 14 februari 2011 12:01 schreef Grimbert het volgende:
[..]
Bij de SS in Groningen kon het niet...
iets zegt mij dat je het teveel aandikt en je daardoor imo ongeloofwaardig wordt.quote:Op zaterdag 28 juni 2003 21:36 schreef damastx het volgende:
nee, suitsupply levert zwaar goeie pakken...
ken toevallig de directeur van suitsupply en trust me...daar koop je waar voor je geld
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |