FOK!forum / FOK!eiland / Toren van Equilan, voor de broodnodige magie!! IV
equilanmaandag 19 februari 2001 @ 10:49
*Op een klein hoekje van het eiland, daar waar een mooi beekje door het landschap meandert, bijna op de top van een heuvel, staat nu een prachtige toren. De heuvel is begroeid met prachtige oude bomen, duizenden jaren oude eiken. Maretakken groeien all over en dat is handig.
In de toren zit een grote houten deur met een grote koperen bel ernaast. Er hangt een bordje waarop staat: Voor de broodnodige magie, twee keer de bel slaan. Equilan de Elfengodin zal u zo spoedig mogelijk te woord staan.

Daarnaast hangt een bordje waarop staat; wacht u voor de draak, probeer niet zonder toestemming de toren binnen te dringen.
Er zijn namelijk drie draken woonachtig in mn toren. Buiten de toren doen ze niemand iets, behalve als de draken onheus bejegend worden. Maar binnen de toren vallen zij iedereen aan die niet nadrukkelijk door Equilan de elfengodin is aangewezen als gast.
In geval van nood kunnen de draken enorm groeien en kunnen zij Equilan de Elfengodin op hun rug met hun machtige vleugels overal brengen waar ze maar wezen wil. Ze heten Gandalf en Aurian, dat is een stelletje en de derde is Shia, de jongste.

De toren wordt bedekt door een rond koepeldak, zo schitterend dat je er haast niet naar kunt kijken.
Rond de toren meandert het beekje, een klein bruggetje brengt je op het schelpenpad dat naar de toren leidt.

Naast de toren is een prachtig grasterras, grote paddestoelen met fluweelzachte dakjes nodigen je uit plaats te nemen. Vlinders waaieren je graag wat koelte toe met hun kleurrijke vleugels. De plek straalt iets uit.....iets rustgevends....fijn om hier te zijn.

Er hangt een heerlijke geur...hmm beetje lavendel, vanille, thijm...en nog meer, maar niet te benoemen. Waar komt dat vandaan??
Als je je neus achterna loopt, loop je rond de toren en zie je een uitgestrekte kruidentuin. De prachtigste bloemen zie je bloeien, de meest vreemdsoortig gevormde planten en die geur...betoverend.
Om de kruidentuin heen staat een muurtje van oude stenen met een houten klaphekje als toegang. Op het houten hekje is een bordje getimmerd waarop staat; 'niet betreden zonder toestemming van Equilan; levensgevaarlijk!!'
Er staan namelijk kruiden tussen die giftig zijn.

Waarom ik op het eiland wil komen wonen?? Omdat de mensen die hier wonen me wel bevallen, en ik denk dat er wel wat magie gebruikt kan worden.
Ik maak elixers voor alle soorten kwalen en voor vrijwel alle soorten onschuldige betoverinkjes en niets is onmogelijk voor me.

Kom een keertje langs om lekker bij me in het gras te zitten!!

BlackAngelmaandag 19 februari 2001 @ 10:50
*Na een hapje gegeten te hebben gaat BlackAngel eens bij Equilan op bezoek

Es kijken, heb ik in al die tijd hier veel gemist? Heb je Herne nog gevonden?

equilanmaandag 19 februari 2001 @ 10:51
*Equilan heeft Herne gezocht maar hem nog niet gevonden. Straks gaat ze weer naar hem op zoek maar ze besluit eerst krachten op te doen met een goed ontbijt

Als ze naar buiten loopt komt ze BlackAngel tegen.

He Blackie!! Tijd niet gezien hoe is het??
Nee Herne heb ik helaas nog niet gevonden, ik was van plan om straks weer naar zijn bos te gaan maar wilde nu eerst wat eten. Ga je even mee naar het restaurant kunnen we lekker bijkletsen

[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 19-02-2001 10:53]

BlackAngelmaandag 19 februari 2001 @ 11:13
Ja is goed. Ik kom er net vandaan.. maar kletsen kan altijd. Ik ben trouwens wel al een heel eind bijgekletst door LWaS.

Wist je trouwens dat Legolas aka Ridder FOK eergisteravond zwaargewond is komen aanrijden?

equilanmaandag 19 februari 2001 @ 11:19
*BlackAngel en Equilan vliegen samen naar het restaurant. Equilan op de rug van Shia en BlackAngel op eigen kracht.

Wat is de ridder zwaargewond?? Dat meen je niet zeg!! Dan moet ik daar zometeen ook even langs!!

BlackAngelmaandag 19 februari 2001 @ 11:23
Valt wel mee,... Wilgje had nog een potje zalf van je bewaard en zodoende is Legolas bijna helemaal opgeknapt... het enige probleem is dat hij blind is.

*Shia doet speels een hap naar BlackAngel die door de luchtverschuiving een aantal keren om duikelt. Shia grinnikt als BlackAngel haar een boze blik toewerpt

equilandinsdag 27 februari 2001 @ 09:40
*De elfengodin wordt wakker en springt meteen enthousiast haar bed uit. Wat een energie zo op de vroege morgen!!
Ze duikt onder de douche, kleed zich aan en vertrekt. Op weg naar een overheerlijk ontbijt.
TARAraboemdijeedinsdag 27 februari 2001 @ 11:35
Pas je op voor in de weg staande paaltjes onderweg?
equilandinsdag 27 februari 2001 @ 11:41
TARA!! DAT WAS GEHEIM!!

TARAraboemdijeedinsdag 27 februari 2001 @ 11:51
wat geheim?
Ik geef je gewoon een tip hoor
superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 17:43
*grote houten deur

**klop klop**

equilandonderdag 1 maart 2001 @ 17:50
*Als Equilan aan komt lopen ziet ze Superbam in de tuin staan. Als ze naar hyem roept en hij zich omdraait, gaat voorzichtig de keukendeur open. Shia sluipt naar buiten en springt bij Superbam op zn rug.

He Super!! Wat leuk dat je even... Shia!!! Hahahahahahahaha

*Hikkend van de lach rolt Equilan over de grond. Superbam is zo met zn gezicht midden in een drakenvlaai gevallen!!

superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 17:51
Gatverdamme...
kijk je ook even of er iemand thuis is, wordt ik meteen in de str.... geduwd!!!!
* superbam probeert nu de draak erin te duwen...en dat lukt..
niet

Euh Equilan...ik hoop dat je inmiddels wel een douche in die middeleeuwse toren hebt?

[Dit bericht is gewijzigd door superbam op 01-03-2001 17:57]

Draakdonderdag 1 maart 2001 @ 17:56
*Shia duwt Superbam nu liefdevol het water in en begint hem te wassen.
equilandonderdag 1 maart 2001 @ 17:58
*Equilan, die nog steeds bijna niet op haar benen kan staan van het lachen, holt snel de toren in en komt net zo snel weer naar buiten.

Shia laat Superbam eens met rust!! Hier Superbam, heb je een lekkere dikke handdoek

Kom maar snel naar binnen, ik heb de open haard in de keuken aangedaan. Wil je wat drinken??

superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 17:58
Ah dus zo douche jij je

Dank je Shia, genoeg zo, ik ben schoon

superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 17:59
Goeie timing heb ik vandaag...

Ja, doe maar iets sterks te drinken

equilandonderdag 1 maart 2001 @ 18:11
*Equilan schenkt voor superbam en haarzelf een stevig glas schotse malt in.

Zo alsjeblieft. Zeg ik was van plan om zometeen een schaal lasagna in de oven te gooien, heb je zin om te blijven eten??

superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 18:13
Met haardvuur, schotse malt en lasagne (goede combi trouwens )???

tuurlijk!!!!

equilandonderdag 1 maart 2001 @ 18:19
*Equilan zet de schaal in de oven en pakt een schaaltjes nootjes.

Zo hebben we vast wat te knabbelen dit duurt nog even.

*Gandalf en Aurian komen ook de keuken binnen gelopen. Ze schurken zich ter begroeting even tegen Superbam aan en gaan dan naast Shia loom voor het haardvuur liggen.

Wordt je alweer een beetje warmer Super?? Geef me je kleren maar, dan droog ik ze voor je.
Hoe is het verder ik heb je al een tijdje niet gezien

superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 18:29
Ben nogal druk met buiten-eilandse activiteiten en heb ook bezoek gehad van de incasso-afdeling van een groot communicatiebedrijf.
Vandaar dat je mij waarschijnlijk wat minder ziet Equilan

Maar dan zie je me wel zó..
*superbam geeft zijn kleren aan Equilan om ze te laten drogen

Brr, nog maar een malt??

equilandonderdag 1 maart 2001 @ 18:33
*Equilan kan zichzelf niet helpen, haar blik glijdt langs het lichaam van Superbam op en neer. Met een nauwelijks te verbergen goedkeurende blik kijkt ze snel weg. Ze pakt de kleren aan en overhandigt Superbam een dikke kamerjas waar hij zowat in kan wonen.

Hier trek deze maar zolang aan Ik zal je nog een malt inschenken.

[irl]ik ga dr vandoor, eten, kom af en toe wel ff kijken maar reken niet op heel regelmatige posts!![/irl]

superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 18:35
quote:
Op 01 maart 2001 18:33 schreef equilan het volgende:


[irl]ik ga dr vandoor, eten, kom af en toe wel ff kijken maar reken niet op heel regelmatige posts!![/irl]


Hier idem, stop met werken en ga nu naar huis..
superbamdonderdag 1 maart 2001 @ 20:43
*De malt is inmiddels op en superbam schenkt er nog twee in..de reactie van Equilan op de whiskey bevalt hem wel

[Dit bericht is gewijzigd door superbam op 01-03-2001 20:45]

equilandinsdag 6 maart 2001 @ 09:37
*Als Equilan en Aurian bij de toren aankomen worden ze begroet door Shia. Zij is de hele nacht al alleen geweest en heeft daar niets aan gevonden. Equilan neemt een snelle hete douche en gaat dan te voet terug naar het dorp voor een uitgebreid ontbijt.
equilanwoensdag 7 maart 2001 @ 09:55
*Wat een treurige dag gisteren De elfengodin kleed zich snel aan en gaat dan naar het restaurant.
craziestdonderdag 8 maart 2001 @ 13:35
*Een zilverkleurige mercedes met kogelwerend glas rijdt de heuvel op opweg naar de Toren van Equilan. Aan het stuur zit een goed gehumeurde Don vrolijk mee te knikken met de beats die uit de boxen van de auto komen .De natuur die nog vredig lag te slapen wordt abrupt gewekt door de muziek en de claxoneerde Don
Op maat van de muziek drukt hij op de claxon:
E -qui -lan E -qui -lan

Met piepende banden komt de auto tot
stilstand .Wat een mooi optrekje is dit toch
Craziest beschouwd de toren als zijn tweede huis.Vol verwachting belt de Don aan
Nu maar hopen dat Equilan niet gelijk de achterbank van de net schoongemaakte mercedes wil uitproberen

equilandonderdag 8 maart 2001 @ 16:07
*Na nog enige ochtendgymnastiek bij Hoekie is Equilan weer naar haar toren gegaan om wat oude boeken te bestuderen. Na een tijd hoort ze een auto aan komen rijden. Geergerd staat ze op en kijkt uit het raam. Het is Craziest!! Die mag haar altijd storen. Snel rent ze naar de spiegel en doet haar haar goed, trekt haar kleren recht en rent naar beneden.

Craziest!! *kus* Wat leuk!! Ik heb net een fles overheerlijke schotse malt binnengekregen, dit is een uitstekende gelegenheid om deze te openen
He wat een gave auto!! Is het een nieuwe?? Ik wil even binnen kijken hoor..

Hoekiedonderdag 8 maart 2001 @ 16:11
[offtopic] Toch nog terug??? gezellig [/offtopic]
craziestdonderdag 8 maart 2001 @ 16:24
*Alles op zijn tijd bromt de Don
Craziest kijkt eens goed naar Equilan en merkt tevreden op dat de ochtendgymnastiek de elfengodin goed doet. Het is duidelijk dat ze in vorm probeert te blijven om de don tevreden te stellen. Met een simpele beweging tilt Craziest haar op en tilt haar naar binnen. Verbaast kijkt Equilan als Craziest naar de woonkamer loopt

"De slaapkamer is boven hoor"

*Schotse malt zei je toch
Vakkundig zet Craziest Equilan neer en sommeert haar om 2 glazen te halen. Als ze weer terug komt uit de keuken kijkt ze naar een lege fles. Sorry schat dorst
Boos kijkt Equilan naar de Don
Sorry elfje ,kan ik het goed maken ?

equilandonderdag 8 maart 2001 @ 16:31
Wat?? Heb je alles opgedronken?? Ah verdorie dat meen je niet Dit was een heel zeldzame whisky, je moest eens weten wat ik ervoor heb moeten neerleggen!!
Nouja ik hoop maar dat je dr van genoten hebt, is het toch nog ergens goed voor geweest Als jij dan eens een nieuwe fles uitzoekt??
craziestdonderdag 8 maart 2001 @ 16:41
*Wat je ervoor hebt moeten neerleggen ?
Je bedoelt zeker wie je ervoor hebt moeten neerleggen. Craziest is zich goed bewust dat Equilan in hogere sferen verkeerd nu de Don weer op en top fit is en in de kracht van zijn leven verkeerd.Ik zal James een belletje geven dat hij even in de kelder moet kijken voor wat nieuwe flesjes.Onder het mom van de tijd te overbruggen vraagt de Don of ze niet wat oefeningen voor kan doen die je s morgens zoal doet als je gymnastiekt?
equilandonderdag 8 maart 2001 @ 17:26
*Equilan begint hard te lachen..

Hahahaha Craziest, je weet toch dat ik niet gemaakt ben om te sporten?? Maar ik weet wel wat je bedoelt Ik heb net een jachtschotel in de oven gezet, laten we zo gaan eten en dan komen die gymnastiek oefeningen straks wel

Je ziet er trouwens geweldig uit, ik heb je al veel te lang niet meer gezien!! *De elfengodin laat haar blik langs de mannelijke gestalte glijden..een rilling van verlangen vermengd met genot van alleen het zien al trekt langs haar ruggegraat omhoog.

Waar blijft James met die whisky?? *Equilan stookt het haardvuur op en gaat weer bij Craziest zitten.
Zo, vertel me nu eerst maar eens, waar hou je je mee bezig de laatste tijd?? De zaken gaan zeker goed??

James-de-butlerdonderdag 8 maart 2001 @ 17:33
*Een statige rouwwagen rijd geruisloos het pad op. Bij de poort stapt James uit met een mand. Hij klopt aan en ziet tot zijn verbazing dat een draak de deur opent.

Is het mevrouw of mijnheer Draak? Doet er ook eigenlijk niet toe. Hier is een bestelling van de Peetvader.

*Nieuwsgierig gluurt James door een kier van de deur. In de verte klinkt het hem bekende elfachtige gegiechel en de bulderende lach van Craziest. James geeft de mand vol stoffige flessen aan de draak.

Zegt u maar dat ik alleen nog 23 jaar oude Glenlivet kon vinden. Oudere zijn in de dranktank van zijn rolstoel opgegaan. Ik ga meteen nieuwe bestellen.

*Met nieuwsgierige ogen draait de draak zijn kop naar de inhoud van de mand.

Wel afblijven hoor! Goede dag.

Draakdonderdag 8 maart 2001 @ 17:39
*Nadat hij op de deur heeft geklopt, loopt Gandalf voorzichtig met de mand de kamer in en zet deze voor de voeten van Craziest neer. Hij werpt een blik op Equilan en loopt dan de kamer weer uit.
equilandonderdag 8 maart 2001 @ 18:21
Ah Craziest, de drank is gearriveerd Schenk jij ons wat in, ik ga de jachtschotel uit de oven halen.

*De elfengodin loopt heupwiegend de kamer uit. Al snel is ze weer terug met twee borden verukkelijk ruikende jachtschotel. Het is een tijd geleden dat Craziest een home-made diner heeft gehad en hij laat het zich dan ook wel smaken. Het duurt niet lang of hij stuurt Equilan weg om hem nog een bord te halen.

craziestdonderdag 8 maart 2001 @ 19:15
*Als ook het tweede bord is gearriveerd bedankt Craziest Equi hartelijk .Wat kan jij koken

"Kijk daar buiten!!!"

*Als Equilan naar buiten kijkt vouwt Craziest ook het tweede bord handig in de muil van de draak.Gadverdamme wat een drap

"Wat is er buiten te zien"

*Huh ,oh niks het is de alcohol denk ik
Het eten smaakte heerlijk lieverd .Craziest heeft de gewoonte,net zoals wel meer warmbloedige mensen, om naar het eten een uiltje te kappen, maar daar is Equilan niet van gediend. Ze vraagt zich af waarom het magische goedje dat in de jachtschotel zat en de potentie verdubbeld nog niet werkt
Wil je nog een bordje Craziest ?
Ja je blijft ervan door eten hè ,maar het moet maar niet .Uit zijn ooghoeken kijkt de Don naar de draak die vreemd ligt te rollen met zijn ogen .Het is tijd voor een beetje gymnastiek om het voedsel te verteren

[Dit bericht is gewijzigd door craziest op 08-03-2001 19:16]

equilandonderdag 8 maart 2001 @ 19:20
Craziest lieverd, ik vind het prima om een uiltje te knappen!! De dag is voor mij erg, euh, actief begonnen en vanmiddag dat gestudeer.. na zo'n maaltijd kruip ik het liefst even op de bank om even een dutje te doen

*Equilan haalt een plaid en legt dat over de don heen. Nog voor zij plaats kan nemen op haar luie stoel snurkt Craziest, hij is diep in slaap. Vertederd kijkt Equi op hem neer. Ach hij heeft het ook zo druk.

Draakdonderdag 8 maart 2001 @ 19:43
*Gandalf voelt zich vreemd..heel vreemd, maar wel lekker!! Hij loopt onrustig de kamer op en neer, voorzichtig om Craziest en Equilan niet wakker te maken. Dan houdt hij het echt niet meer, hij loopt de kamer uit, stormt de trap op naar de drakenkamer. Met een snauw stuurt hij Shia weg en gooit dan Aurian op het bed.
Al snel is de kamer gevuld van de geluiden die draken maken als zij heftig de liefde bedrijven..
Piscavrijdag 9 maart 2001 @ 16:23
*Het sinistere drietal komt te samen bij de toren van Equilan. Ze bekijken het bouwwerk en slechts 1 van hen glimlacht.

Dus dit is waar ZIJ woont?

*In de stem van de jonge vrouw genaamd Pisca is duidelijk een soort van walging, misschien zelfs jaloezie te herkennen.

Ja, hier woont Equilan. Zij wees de God-Keizer af.

*Is het antwoord van PhalanX, hij kijkt naar het bouwwerk en denkt na. Pisca glimlacht nog steeds. Ze voelt iets bewegen in haar hart. Onbekend en irreleant. Ze probeert het te onderdrukken en met succes

Zullen we gaan? *Vraagt ze onschuldig

[Dit bericht is gewijzigd door Pisca op 09-03-2001 16:36]

equilanmaandag 12 maart 2001 @ 10:11
*De elfengodin kijkt op van het boek dat zij bestudeert. Het is een boek, geschreven door een wezen dat leefde zo lang geleden, dat zelfs de aarde zelf het zich nauwelijks kan herinneren.
Het verhaalt over magische oorlogen en de methoden die gebruikt zijn om deze te winnen. De godin weet niet wat haar bezielt, behalve dan dat ze een enorme behoefte heeft om VOORBEREID te zijn. Waarvoor weet ze niet, maar ze neemt het zekere voor het onzekere en zorgt ervoor dat ze in conditie is, zowel lichamelijk als geestelijk.

Het is hetzelfde boek dat zij donderdagmiddag aan het bestuderen was, toen Craziest langskwam. Equilan moet even lachen als ze daaraan terugdenkt. Na een uitgebreide maaltijd (die vooral Gandalf goed bekomen is al denkt Craziest waarschijnlijk dat zij dat niet weet) zijn ze samen in slaap gevallen. Niet eventjes, nee de hele nacht hebben ze doorgeslapen. Ach, ze zullen er beide wel behoeft aan gehad hebben. De volgende ochtend kwam James langs om het ontbijt te brengen en daarna hebben ze als goede vrienden weer afscheid genomen.

Equilan is al dagen aan het studeren, ze heeft geen zin meer. Ze staat op en frist zichzelf wat op. Dan gaat ze er vandoor, richting het restaurant.

craziestmaandag 12 maart 2001 @ 15:44
*Craziest bezoekt wederom de Toren .Dit keer niet alleen om zich van wat zaakjes te ontdoen ,maar ook om een voorstel te bespreken. Omdat Equilan er niet is is de Don zo vrij via een openstaand raampje zich toegang in de Toren te verschaffen. Zolang Equilan niks van zich laat horen zal Craziest zich nuttig maken in het huis en het bed vast voorverwarmen
equilanmaandag 12 maart 2001 @ 16:05
*Na een korte maar stevige wandeling door het bos komt Equilan aan bij haar toren.
Ze stapt de keuken in en blijft staan... Iemand is in de toren geweest!!!

Ze blijft doodstil staan...proeft de sfeer... die persoon is er nog steeds!! Nee dan kan het alleen mar iemand zijn die met goede bedoelingen, anders had de toren hem of haar niet binnen gelaten..

De elfengodin loopt door de toren, alles is stil.. ze gaat kamer voor kamer af tot ze bij haar slapkamer komt en daar ziet ze Craziest liggen, in bed.

Craziest!! Wat doe jij nou hier??

[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 12-03-2001 16:23]

craziestmaandag 12 maart 2001 @ 17:55
*Met een handgebaar wenkt Craziest Equilan
De twinkeling in haar ogen verdwijnt weer als Craziest niet van plan is wat Equilan dacht dat de Don van plan was. Craziest steekt van wal en vertelt enthousiast over zijn plan. Al knikkend schuift Equilan steeds een stukje dichter naar de Don toe.
Maar de Don is hier voor zaken ,en zaken gaan voor het vrouwtje. Op het laatst is er nog een minieme afstand tussen de beiden maar Craziest geeft geen kick
Lijkt het je wat ?

Maar alle kruiden en het mooie beekje dan ?

Die zullen moeten wijken

En wat staat er tegen over?

De inkomsten zijn 50%-50%
Denk er nog maar even over na. Ik bestel vast kunstsneeuw en informeer naar de nieuwste skiliften

equilanmaandag 12 maart 2001 @ 18:08
*Wat Craziest aanziet voor warmbloedigheid ziet hij goed...alleen is het een iets andere warmbloedigheid dan hij verwacht. De elfengodin kookt van woede inwendig, maar houdt zich in. Ze begrijpt dat Craziest andere prioriteiten heeft dan zij en niet stilstaat bij welke waarde dit geheel voor haar heeft.

Craziest, ten eerste vind ik het vervelend dat je maar meteen in mn bed gaat liggen. Ik heb het best fijn met jou maar je bent niet de enige en ik stel prijs op mijn privacy.
Ten tweede dat plan van jou. Ik moet eerlijk zeggen het lijkt me niets. Maar laat me de bouwtekeningen eens zien, wie weet zie ik het heel anders voor me dan jij in gedachten hebt. Maar nog iets, denk je dat dat rendabel zal zijn op dit eiland?? Verwacht je een plotselinge toestroom van toerisme ofzo??

craziestmaandag 12 maart 2001 @ 19:47
*Schaapachtig kijkt Craziest voor zich uit
Is dit de zelfde vrouw die hij de privilege heeft geschonken om hem in zijn zware dagen te verzorgen. Is het echt zo erg dat ik zomaar op je bed ga liggen .Dat al die andere kerels altijd onder je bed liggen als ik langs kom doet de Don ook niet moeilijk over. Zelfs een flirt met zijn vrouw in het verleden heeft de Don haar vergeven.

Maar als het je echt zo dwars zit dan trekt Craziest het voorstel in en dan wordt het automatisch een gebod.

craziestmaandag 12 maart 2001 @ 19:50
*Omdat Equilan nog steeds aardig boos lijkt en niet het nut van de nieuwe piste snapt legt de Don het even snel uit

oliebrand grotten ,minder olie minder brandstof, minder brandstof--->prijsstijging,
prijsstijging---->alternatieve vervoersmiddelen---->met de lift naar boven met de skies waar naar beneden

equilanmaandag 12 maart 2001 @ 21:00
*Equilan kijkt Craziest bezorgd aan.

Lieverd, gaat het wel goed met je?? Ga even zitten..

Dit is een tropisch eiland, waarom zouden we met de ski's als alternatief vervoer deze heuvel af willen gaan??
Ik ben de enige die op de heuvel woont, waarom al deze moeite?? Ik loop of neem een draak... binnenkort krijg ik een moter ja, maar daar wil ik helemaal geen alternatief voor... dan had ik hem toch niet gekocht??

LWaSwoensdag 14 maart 2001 @ 11:40
* LWaS komt samen met isis in een klein drafje aan..
HIj klopt op de deur

Equi ? Ben je thuis ??

Hij wacht eventjes, dan roept hij nog een keer...

Er komt geen respons..

hmm, dan zal ze wel niet thuis zijn

LWaS stijgt weer op en gaat weer verder

craziestdonderdag 15 maart 2001 @ 18:00
*Na het casino in goede handen achtergelaten te hebben is het tijd om de Equilan te bezoeken. Het warmbloedige elfje had in eerste instantie het nut niet van de aanstaande ski oord gezien.
De Don zal haar goedschiks dan wel kwaadschiks overtuigen van het nut ervan
craziestdonderdag 15 maart 2001 @ 18:01
*Druk aantekingen maakend rijdt Craziest over de heuvel. Skiliftje hier, après ski tentje daar. De Don vraagt zich af of het wel helemaal goed gaat met Equilan. Hij heeft nu al in een oogopslag gezien dat de pistes hoofdzakelijk zwarte pistes zullen worden en dat houdt in dat ze onmogelijk kan hebben gewandeld hier. Het zal een enorme opkikker voor het toerisme zijn en Equilan zal met haar prachtige lichaam mooi afsteken op de witte sneeuw. De Don is blij dat hij ook eens een goede daad kan doen zodat zijn geweten ook weer wat ruimte krijgt


Wat natuurlijk helemaal geweldig is dat nu de overname van de Mir ophanden is alle verdachte individuen prima te zien zijn op een witte ondergrond


Zoals alle vooruitgang vergt ook dit project offers van de omwonenden. Het beekje zal leeggepomp worden en zal een mooie pipe voor sneeuwborders worden
Het is nog een vraag of de draak zal moeten wijken voor dit project. Lawines zijn natuurlijk niet gewenst. De Don zal zich nog eens buigen over dit probleem en misschien dat de draak als helicopter kan dienen en gewonden zou kunnen vervoeren

Met een kleine 25 A4-tjes aan aantekingen is de Don op de top van de heuvel aangekomen en kijkt naar de toren. Op deze plek kan je over heel het eiland heen kijken ware het niet dat in het zuiden nabij Wilgjes onderkomen de rookwolken van de brandende grotten een volmaakt uitzicht belemmeren.
Nog een keer neemt Craziest de prachtige flora en fauna in zich op want het zou weleens de laatste keer kunnen zijn

Na gedane arbeid is het goed rusten en aangezien de schemering invalt besluit de Don vanavond maar weer eens in de toren zijn heil te zoeken
Hij zal Equilan op de hoogte brengen van de vorderingen en samen met haar dit heugelijk feit op gepaste wijze vieren

[Dit bericht is gewijzigd door craziest op 15-03-2001 18:02]

equilanmaandag 19 maart 2001 @ 09:01
*Equilan zit in gedachten verzonken aan haar werktafel. De stapel boeken naast haar wordt gestaag hoger en hoger, Equilan studeeert als een razende, maar heeft geen idee waarom en waarvoor.

Af en toe dwalen haar gedachten naar Craziest af en de rare plannen die hij heeft voor haar heuvel. Ze moet even lachen als ze daar aan denkt, het zal toch nooit zo zijn.
De elfengodin vindt dat ze wel een flink ontbijt verdiend heeft en maakt zich op om naar het dorp te gaan.

Mombivrijdag 23 maart 2001 @ 19:22
*Tijdens haar kennismaking met het eiland, wandelt ze langs de verschillende bezienswaardigheden. Mombi staat stil bij een bouwsel da haar aandacht trekt. Het is de toren van Equilan.

Dit onbekende bouwsel heeft een vreemde invloed op het eiland. Mombi is zo wijs om het goed te bestuderen en in zich op te nemen. In stilte vraagt ze zich af, of er iemand thuis is...

equilanzaterdag 24 maart 2001 @ 10:27
*Equilan zat te studeren in de koepelkamer van haar toren, toen ze opeens naar haar keel greep en rochelende geluiden voortbracht. In paniek keek ze om zich heen, wat gebeurde er!! Ze zakte van haar stoel, snakte naar adem. Ze kroop naar het raam en keek in oostelijke richting, maar haar blik was vertroebeld en ze zag niets.
De godin taste met haar magische tentakel de omgeving af, welke kracht deed haar dit aan?? Ze voelde een duisternis, een angstig gewaarding die snel sterker en groter werd...
Equilan hield zich verkrampt vast aan de vensterbank toen alle spanning in een keer weg viel... hijgend viel ze op de grond. Met haar mouw veegde ze de tranen van haar wangen en begaf zich weer naar haar bureau. Daar pakte ze haar glazen bol en keek erin. Met gefronst voorhoofd bleef ze kijken...

----------------------------------------------------------

De ochtendzon schijnt naar binnen als Equilan opkijkt en haar glazen bol weglegt. Vastberaden komt ze omhoog en beent de kamer uit. Ze neemt een verfrissende douche en gaat dan op weg.

Draakzaterdag 24 maart 2001 @ 10:29
*Na door Equilan ruw te zijn wakker gemaakt, wacht Gandalf buiten tot de elfengodin klaar is. Als ze op zijn rug geklommen is, vliegt hij weg, richting het oosten...
Mombizaterdag 24 maart 2001 @ 17:07
*Mombi staat zwijgend te kijken naar de Toren, ze weet niet wat het is, maar op deze plek hangt een bepaalde sfeer. Ongemakkelijk schuifelt ze heen en weer en probeert ze om het gevoel een plaats te geven.

Mombi kijkt omhoog, twee ogen naar de hemel gericht, naar de top van de Toren waarvoor ze staat. Ze neemt het in zich op.
Ze maakt een ingewikkeld handgebaar en beweegt zich op een statige wijze, naar een ietwat schaduwrijker plekje.

Ze maakt een ingewikkeld handgebaar en wacht af...

[Dit bericht is gewijzigd door Mombi op 24-03-2001 17:08]

equilanzondag 25 maart 2001 @ 16:19
*Als Equilan rusteloos door haar kruidentuin loopt, hier en daar wat uit de grond trekkend, voelt ze twee ogen in haar rug prikken. Langzaam, alsof het toevallig zo uitkomt, draait ze zich om. Ze houdt haar hoofd naar beneden, alsof ze helemaal opgaat in dat wat er te zien valt in haar kruidentuin, maar haar ogen spieden de heuvel af, alert op elke verandering.

Opeens verandert er iets en de elfengodin wordt lijkbleek. Ze voelt een macht en een kracht zoals ze nog nooit eerder heeft gevoelt. Anders dan de hare, maar niet veel minder sterk!! Equilan denkt koortsachtig na, wie bezit er zo'n macht??
Ze heeft zichzelf niet meer in de hand en zet het op een rennen naar de toren. Ze kwakt de keukendoor dicht en leunt er tegen aan, spreekt zichzelf bestraffend toe.
"Belachelijk om je zo bang te laten maken door niets!! Eerst de hele tijd waanbeelden in je hoofd halen en er vervolgens aan toe geven!! Je weet nog helemaal niets, wat heeft het voor nut je druk te maken?? Als iemand een grote macht heeft, wil dat niet perse zeggen dat dat een bedreiging is, of ben je soms bang dat iemand dezelfde truukjes als jij uit kan halen?? Kinderachtig!!"

*Resoluut loopt ze naar boven, pakt haar glazen bol en zoekt contact...

[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 25-03-2001 16:20]

Mombizondag 25 maart 2001 @ 17:28
*Een grimmige glimlach verschijnt op haar gezicht. Mombi kijkt in alle rust toe en vraagt zich af wat er in de toekomst kan gaan gebeuren.

Deze "Equilan" -en naam klinkt zelfs in haar gedachten als iets dat maar beter niet zou uitgesproken kunnen worden- is een onbekende en misschien wel een gevaarlijke factor.

Mombi besluit om zich terug te trekken in Babel voor zolang het moment gaat duren...

BlackAngelzondag 25 maart 2001 @ 17:53
*BlackAngel komt met wallen onder haar ogen aanvliegen bij de toren van equilan, ze klopt aan en ziet een bezorgd gezicht uit de deur komen

Mijn god equi, je ziet er niet bepaald lekker uit.

*De te verwachten opmerking dat BlackAngel er nu ook weer niet te geweldig uit zag was onvermijdelijk, dit toverde een wrange glimlach op het gezicht van beide vrouwen.

Zeg kan ik binnenkomen, ik heb de hele nacht liggen kijken naar de toren van Mombi, Babel geloof ik. Ik vind het maar een vreemde toren, het lijkt precies het tegenovergestelde van die van jouw. En ik heb er een oud bekend gevoel bij, ik kan het niet echt een plaats geven, maar een van deze dagen weet ik het. Ik hoop niet dat deze vrouw kwaad in haar zin heeft. Maar laten we daar in ieder geval niet van uit gaan. Ik heb koekjes meegebracht, misschien lekker bij de thee.

*Als BlackAngel de keuken binnen loopt valt haar oog op een aantal demoon werende tekenen en de glazen bol. Iets zegt haar dat equilan zich ook niet helemaal lekker voelt bij deze persoon. Ze zet de koekjes op de tafel en gaat zitten...

Khadgarzondag 25 maart 2001 @ 18:04
Hallo dames! Alles goed?

*na de gebruikelijke beleefdheden veranderd Khadgar's stemming

Er gebeurt iets. Ik kan het achter mijn ogen voelen.
*khadgar raakt bezeten
Duisternis... Ik kan het me niet meer herinneren... Zo lang geleden... Andere wereld...Gevaar...Duisternis...Duisternis...
*khadgar keert beduusd terug naar zijn hotel

BlackAngelzondag 25 maart 2001 @ 18:15
Kijk, zo voel ik me nou ook, alleen raak ik dan niet meteen bezeten.... alleen kan ik niet slapen en snak ik voor het eerst dat ik op dit eiland ben echt naar menselijk bloed.

Hoop niet dat ik je daar mee bang maak, ik vlieg wel naar het vaste land als ik bloed wil drinken.

Khadgarzondag 25 maart 2001 @ 18:56
*khadgar keert terug

Ik zal het uitleggen, ik begin te begrijpen wat ik me herinner...

Lang geleden was ik niet zomaar een eilandbewoner. Ik was een tovenaar, met veel kennis en macht. Ik reisde van wereld naar wereld, om het belangrijkste te leren kennen: Leven. Op één van die reizen kwam ik een duisternis tegen, niet heel verschillend van deze. Ik begon het te bestuderen, maar had niet door dat de duisternis mij bedreigde. Mijn denken werd erdoor beïnvloed. Ik werd een slecht mens. De wereld daar was niet veilig voor mij. Tot ik op een moment me realiseerde wat ik deed. Ik had zojuist een dorp vernietigd. Met al mijn macht heb ik mijzelf weten los te rukken uit de duistere vloek en heb ik mijzelf verplaatst naar een andere dimensie, om veilig te zijn van de duisternis, en om boete te doen. Ik had het tovenaarsschap afgezworen, uit angst dat ik weer zou terugvallen in het kwaad. Maar nu is er geen andere weg meer. De duisternis MOET bevochten worden, anders gaat het hele eiland, en daarmee de wereld eraan!

BlackAngelzondag 25 maart 2001 @ 19:11
*equi' en Blacky horen Khadgar aan, het verbaast BlackAngel niets

Khadgar, ik ben ook al een paar honderd jaar oud, toen ik mijn leven voltooid had als een priesteres voor Wodan belandde ik in de hel. Omdat ik daar me zo voorbeeldig gedroeg ben ik omgedoopt tot een van de Engelen van de duivel, ik was heel tevreden met mijn baantje toen.

Maar mijn liefde voor HighLander heeft me genekt, dat koste mij mijn vleugels, die HighLander sinds kort weer terug getoverd heeft.

Maar in die tijd dat ik geen vleugels had heb ik mijn leven gebeterd, en ja ik heb zo hier en daar nog wel mijn slechte trekjes, maar het duister is iets waar niemand beter van wordt.

In die tijd zonder vleugels heb ik ook niet zo fraaie dingen gedaan, ik was voor de meeste begrippen van de middeleeuwers een heks, en dan ook een echte. Ik heb tientallen keren op de brandstapel gestaan zonder te verbranden waarna ik het dorp een vloek oplegde. En ook verzuipen hielp bij mij niet, ik heb de inquisiteurs daarna een 'leuk' nachtje bezorgd erg plezierig naar mijn mening.

Maar goed ook ik heb me nu van het meeste kwade geweerd, ik zal in ieder geval weinig kwaad aanrichten op dit eiland.

Khadgarzondag 25 maart 2001 @ 19:30
Dankje voor je begrip. Nu is de vraag: wachten we af, of nemen we aktie? Ik wil niet nog een keer bekeerd worden, BlackAngel, niet nog een keer. Deze wereld zou verdoemd zijn als dat gebeurde.
BlackAngelzondag 25 maart 2001 @ 20:05
*BlackAngel is verward... ze stottert en is nog bleker dan ze normaal is. Haar ogen zijn net zwarte gaten in een schedel, haar haar lijkt zo nog zwarter dan een raaf

Khadgar... ik weet niet wat we moeten,... misschien kunnen we HighLander om hulp vragen, maar goed die wordt ook al eeuwen achtervolgt door deze kwade duisternis. Ik weet het niet, ik kan er niet tegen vechten

Khadgarmaandag 26 maart 2001 @ 11:14
Equilan!!!

Het is BlackAngel! Ze is gevallen voor de duisternis! Wat kunnen we doen? We moeten Highlander waarschuwen! Maar hoe?

equilandinsdag 27 maart 2001 @ 09:50
*Nadat BlackAngel in ene zo wegvloog, stelde Equilan Khadgar gerust.

Khadgar, dat lijkt alleen maar zo, BlackAngel zal het heel moeillijk krijgen tegen deze overheersende duisternis... maar zolang ze wegvliegt is het goed ze is nu weggegaan omdat ze zichzelf niet 100% in de hand heeft... als het mis zou zijn was ze hier wel gebleven en had geprobeerd ons bloed te drinken..
Maar het kan geen kwaad Highlander te waarschuwen!!
Wil jij dat niet doen??? Het laatste wat ik van Highlander gehoord heb, is dat hij in diepe meditatie verzonken zat op de kantelen van zn kasteel
Vlak voor jullie binnenkwamen had ik contact met een kennis die me wellicht meer kan vertellen over de entiteit die ons eiland zoveel onrust bezorgd... ik wil daar graag nog even mee verder gaan.

Hier Khadgar, heb je een bloem..
*De elfengodin maakte een beweging en opeens hield ze een bloem in haar handen. Het leek wel alsof de bloem in haar mauw verstopt had gezeten, maar wie goed had gekeken weet dat dat niet zo kan zijn. De bloem had een dieppaarse kleur en leek te schitteren in het weinige licht dat door de ramen naar binnen viel. Het hart van de bloem was... ja .. niet goed te zien, een soort vage mist hing midden in de kelk. Khadgar pakte de bloem aan en hield hem met gestrekte arm voor zich uit.

Neem deze bloem en ga naar Highlander's Liar. Zoek daar de plek waar Highlander op de kantelen zit en leg deze bloem beneden hem op de grond. Je zult zien dat de bloem meteen contact maakt met de grond en zal gaan bloeien, meer nog dan nu. Van de geur die de bloem verspreid hoef je niet bang te zijn, Highlander zal ervan wakker worden, maar de geur is niet schadelijk.
Ga snel, ik zal weer contact zoeken met die kennis..

*Nog half mompelend had Equilan zich alweer omgedraaid naar haar bureau. Ze pakte de glazen bol in haar handen en terwijl ze er ingespannen naar tuurde ging ze zitten. Khadgar leek alweer vergeten. Hij ging zachtjes, maar vastberaden, op weg.

equilandinsdag 27 maart 2001 @ 09:58
*Tot diep in de nacht heeft Equilan aan haar bureau gezeten, pratend met iemand uit het verleden en studerend in boeken die al gemaakt voor de wereld bestond.

Op een gegeven moment kwam Gandalf binnen en met zachte dwang stuurde hij haar naar bed. Per slot van rekening had ze al twee dagen onafgebroken aan haar bureau gezeten!! Ze had zelfs niet gemerkt dat Khadgar een tweede keer bij haar langs is geweest en weet nog niets van BlackAngel.

--------------------------------------------------------------------------------

De elfengodin wordt wakker, niet echt uitgerust, maar goed. Ze staat op, neemt een hete douche en kleed zich aan. Dan gaat ze weer naar de koepelkamer, ze pakt wat spulletjes en stopt ze in een mand. Equilan roept Gandalf en samen gaan ze op weg naar het dorp.

[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 27-03-2001 10:07]

Khadgarwoensdag 28 maart 2001 @ 09:53
*Bewusteloos wordt Khadgar door Blackangel gedumpt in de Toren.
LWaSdonderdag 29 maart 2001 @ 12:19
* Op isis komt LWaS aangalopperen bij de Toren van Equilan...

Hij klopt op de deur...

Hopelijk is de elfengodin thuis

LWaSdonderdag 29 maart 2001 @ 12:22
* Na een aantal minuten wordt er niet opengedaan...
LWaS pakt een briefje uit zijn zak en kliedert er wat op..

Hij hangt het aan de deur..

LWaSdonderdag 29 maart 2001 @ 12:24
op de deur van de toren hangt een briefje :


Lieve Equilan,

Er is iets vreemds aan de hand... Wilgje ligt in ons kasteel al dagen op bed...ze lijkt aan het einde van haar krachten...

Wil je alsjeblieft zo snel mogelijk bij ons langskomen ??

Liefs
LWaS

gsmguru_donderdag 29 maart 2001 @ 12:37
Hij denkt bij zichzelf, ja is goed maar ik ga eerst even langs bij het

[Dit bericht is gewijzigd door TARAraboemdijee op 29-03-2001 13:43]

Khadgardonderdag 29 maart 2001 @ 12:55
*Khadgar wordt wakker in de toren van Equilan

Waar ben ik? Huh? Hiero?

*Dan valt zijn oog op de post(er) van één of andere idioot die denkt dat dat zomaar mag. De Eilandauthoriteiten moeten er maar wat aan doen...

equilanvrijdag 30 maart 2001 @ 12:19
Khadger?? Wat doe jij hier?? Ben je hier al lang??

*Equilan komt de keuken binnengelopen, uiteraard komt ze van haar koepelkamer waar ze weer flink gestudeerd heeft.

Wat is er gebeurt??

*khadger vertelt het verhaal, hoe hij BlackAngel in de macht van Mombi zag komen, hoe ze naar de donkere toren ging en hoe hij haar probeerde tegen te houden..

en het laatste dat ik weet is dat ik mn spreuk uitsprak.... daarna weet ik niet meer dan dat ik hier wakker ben geworden...

Wie heeft je dan hier gebracht en waarom?? Ben je verder in orde?? *Equilan strekt haar mentale tentakels uit en tast voorzichtig Khadger af. Ze wil zeker weten dat dit niet een of ander truucje is.
Je bent nog watterig in je hoofd?? Ja ik pik sporen op van een sterke magische spreuk die is uitgesproken over je... laat me wat kruiden halen uit mn tuin, dan zal ik een kop versterkende thee voor je zetten.

*De elfengodin loopt de toren uit naar haar kruidentuin. Aandachtig bekijkt ze bepaalde kruiden en plukt er wat van. Als ze terug loopt naar de keuken ziet ze een briefje hangen op de deur.

Wilgje?? Wat is daar nou weer aan de hand?? *Snel loopt ze de keuken binnen, het water kookt al en ze zet een pot thee voor Khadger. De kruiden laat ze een kleine tien minuten trekken en dan schenkt ze hem een beker in.

Hier, drink dit maar op, dan zul je je snel weer beter voelen Heb jij enig idee wat er met Wilgje aan de hand is?? Er hing een briefje van LWaS op de deur dat het niet zo daverend gaat met haar, ik ga er zo naar toe.

ja natuurlijk mag je mee, ik ga wel op de draak, durf je het aan?? Goed, drink rustig je thee op, ik neem even een douche en dan gaan we.

Draakvrijdag 30 maart 2001 @ 12:44
*Als Equilan weer naar beneden komt zit Gandalf al klaar. Khadger schrok wel een beetje van hem toen hij geeuwend de keuken in kwam lopen (Gandalf heeft ook geen kleine muil ) maar dat was snel weg toen hij doorkreeg dat Gandalf best lief is.

Gedrieen lopen ze naar buiten, waar Gandalf zn machtige gedaante aanneemt en zn vleugels uitslaat. Dan klimt Khadger, op aanwijzingen van Equilan, op Gandalfs rug en klimt Equilan erachter.

Gandalf stijgt op en al snel zijn ze niet meer dan een klein stipje, op weg naar Wilgje enh LWaS.

equilanmaandag 2 april 2001 @ 11:41
*Bij de toren aangekomen rent Equilan meteen door naar de koepelkamer. Op het bureau, net op het randje, ligt haar glazen bol.

*De kleur verandert steeds, alles wijst op een aanwezigheid die de bol niet gewend is. Equilan pakt de bol op en kijkt er in... Ze ziet het meisje zitten, haar handen in haar schoot, berustend in haar lot.
Gerustgesteld legt ze de bol op een plek die niemand kan vinden.

equilandinsdag 3 april 2001 @ 12:18
*Thuisgekomen rent Shia meteen door naar Equilan en vertelt haar wat zij heeft gezien toen ze boven de toren van Babel vloog. De zee is gestorven daar...

Equilan kijkt peinzend voor zich uit, Mombi is nu dus echt kwaad geworden. Dat is een goed teken, nouja slecht natuurlijk, maar als Mombi zich laat sturen door die emoties gaat ze onherroepelijk de fout in. De elfengodin besluit een aantal van haar vrienden met magische krachtenn te hulp te roepen.

Khadgarvrijdag 6 april 2001 @ 12:24
Equilan... Equilan... Hoor je mij...Gevangen in Babel...Bollen...Strijders...Dago gevangen...Ilyana...Phalanx...Vertrouw hen niet...

[Dit bericht is gewijzigd door Khadgar op 06-04-2001 12:24]

equilanvrijdag 6 april 2001 @ 17:03
*Heel vaag krijgt Equilan een boodschap door.. het gaat over Mombi en Dagobert en Ilyana.. wat een vreemde combinatie!!
Het is van... ja het lijkt van Khadgar te zijn, maar waarom zo vaag, wat is er aan de hand??

Equilan laat haar mentale tentakels over het eiland uitgaan, maar geen spoor van de, over het algemeen, toch wel sterk aanwezige Khadgar. Hij is toch niet van het eiland afgegaan?? Hij was aan het mediteren in het hotel!!
Raar..
Equilan bergt haar spullen op en vertrekt.

equilanmaandag 9 april 2001 @ 09:47
*Equilan mediteert, ze probeert khadgar te bereiken, maar al haar pogingen lopen op niets uit. Het is alsof ze tegen een rubberen muur opknalt, onbreekbaar en buigzaam, maar erdoorheen komen lukt niet.

Al haar vrienden zijn weg of in de macht van Mombi... ze lijkt er alleen voor te staan.

De elfengodin staat op en kijkt om zich heen. Een diepe zucht ontsnapt haar lippen. Het helpt niet om te treuzelen, als ze wil dat er iets gebeurt zal ze actie moeten ondernemen. Ze fluit voor Shia en loopt naar beneden.

Een paar minuten later is de toren weer stil...

[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 09-04-2001 09:48]

Mombimaandag 9 april 2001 @ 11:02
*Die stilte wordt verboreken als de duistere keizerin de toren betreed, ze is woedend. Haar emoties zijn gecontroleerd door een wens naar macht, en dit maal staat niets in haar weg. Dacht die feeks werkelijk dat ze Mombi op haar eigen terrein kon verrassen!? Het was slechts een kwestie van tijd voordat Mombi doorhad dat Babel was binnengevallen, dat het Equilan was was een veilige conclussie, het energie patroon hoe zwak dan ook, kwam overeen en ze had een motief...

Equilan nu bezoek ik jou domein, zelfs je draken houden mij nu niet tegen!

*Ze zoekt overal, haar ogen glijden over ieder voorwerp dat ze kan zien. Zonder orde, zoekt ze door de Toren, het komt tot haar op een moment van uiterste wanhoop dat er andere krachten zijn die haar kunnen helpen.
Diep in haar koude hart haalt ze de kracht om geordend naar haar doel te zoeken. Ze schrapt de mogelijke plaatsen weg en berekent de kansen. Ze voelt waar ze moet zoeken, haar grootste tegenstander zal worden gevonden en vernietigd...

Mombimaandag 9 april 2001 @ 11:18
*Het is een verlangen dat zo primitief is, en een eenzaam leven leid in het geheel van gesophisticeerde gedachtes en emoties, dat het maar wat graag de kans grijpt om de vrijheid optimaal te benutten. Het vloeit door aderen, botten en vezels, het geeft het lichaam en de geest een impuls.

GEVONDEN!

*goed verstopt, op een plaats waar ze normaal gesproken nooit zou hebben gezocht ligt ze dan. Een bol met daarin haar grootste obstakel. Met een handgebaar verdwijnt de bol in een grote zak, en begeeft Mombi zich met volledige controle naar de uitgang. Ze moet naar buiten, ze moet terug naar Babel!

Ik heb wat ik zocht, eindelijk!

Goed zo kom snel terug, je vermoedens waren juist, je voorspelling is uitgekomen. Khadgar is weg, Equilan heeft hem "gered" *Klinkt de stem van de Zwarte Spiegel in haar geest

Hoekiemaandag 9 april 2001 @ 11:22
*Al fluitend komt Hoekie aanlopen bij het sprookjeskasteel

Wat heeft EQuilan toch een mooi optrekje.
Ik zou hier best wel kunnen wonen.

*Hoekie doet de deur open en loopt naar binnen

Hoekiemaandag 9 april 2001 @ 11:25
*Als Hoekie de trap opkomt ziet hij een onbekend persoon in Equilans kamer staan met een mooie bol

He hallo wat doe jij hier? Waaris Equilan?

equilanmaandag 9 april 2001 @ 11:25
*Shia landt voor de deru en Equilan springt van haar rug af, rent naar binnen...

Mombi is in de toren geweest.. De elfengodin beklimt met een noodgang de trappen naar haar koepelkamer... de bol is weg!!

Equilan kan een kreet van woede en teleurstelling niet onderdrukken, ze zijn weer bij af.

De bol met Khadgar zweeft nog steeds boevn haar. Ze ontbind de wikkels en laat de bol langzaam zakken. De godin pakt een boek en begint driftig te bladeren op zoek naar een spreuk om Khadgar te bevrijden.

Opeens herinnert ze zich dat ze nog iemand zag staan, ze draait zich om en ziet Hoekie.

Hoekie!! Sorry ik was even ergens anders mee bezig.

*equilan vertelt Hoekie snel over Mombi en wat ze net heeft gedaan.

[Dit bericht is gewijzigd door equilan op 09-04-2001 11:28]

Khadgarmaandag 9 april 2001 @ 11:26
* gered uit Babel komt Khadgar in zijn bol aan

Dankjewel Equilan. Hoe je de bol openmaakt? Er zijn geen sloten. Zie het als een chinese schatkist. Een tikje op een bepaalde plaats kan het zijn.

*Equilan dondert de bal uit het raam, die met een knal op de grond uiteen spettert

NOEM JE DAT EEN TIKJE? Ik ben al blij dat ik niet heb gezegd: Sla hem open... Je had me verpulverd...

Nou goed... Hee, er is iets mis, ik voel het...

[Dit bericht is gewijzigd door Khadgar op 09-04-2001 11:26]

Hoekiemaandag 9 april 2001 @ 11:28
*Helemaal verbaasd kijkt Hoekie om zich heen. De vreemde persoon is plotsklaps verdwenen en Khadgar en Equilan staan voor hem. Het lijkt wel of hij even van de wereld is geweest

W,w,w,w, wat gebeurt er hier allemaal? Waar komen jullie nou is ineens vandaan?

Hoekiemaandag 9 april 2001 @ 11:30
*Hoekie was nog zo geschrokken dat hij EQuilan helemaal niet had gehoord

Hoe is dat vage persoontje zo snel weggekomen? Het ene moment was ze nog hier en toen ineens niet meer!

Khadgarmaandag 9 april 2001 @ 11:31
Dat is Mombi, Hoekie. Zij is kwaadaardig, en wil het eiland vernietigen. En nu heeft ze de sleutel om dat te doen, als ze de bol kan breken. Kijk uit voor haar.
Hoekiemaandag 9 april 2001 @ 11:32
Waar woont zij dan en waarom wil ze het mooie eiland vernietigen?
Khadgarmaandag 9 april 2001 @ 11:36
Ze woont in Babel. Waarom ze het eiland wil vernietigen? Omdat ze denkt dat de hele wereld, al het licht, haar vijand is. Ze wil al het goede uit haar weg ruimen. Maar ze weet niet dat wat ze wil, ze eigenlijk niet wil. Ze is een slaaf van de duisternis.

[Fluistert]: Snap je het nog [/Fluistert]

Khadgarmaandag 9 april 2001 @ 11:51
*Khadgar voelt hoe zijn strijders bekeerd zijn. Hij voelt hoe het kind door de strijders gedood wordt.

Neeeeeeeeeeee!

Nou ben ik het zat! Mombi! Kom HIER!

Mombimaandag 9 april 2001 @ 11:56
Werkelijk waar, denk je nu echt dat ik kom, over enkele ogenblikken ben ik sterker dan ooit tevoren.

Tijd zal jullie ondergang zijn... fossielen.

Khadgarmaandag 9 april 2001 @ 11:59
Ja, maar met jouw vernietiging van jouw verbinding met het verleden ben ik ook sterker geworden. Voel je het niet? Ik WAS familie! Maar NU niet meer!

*Khadgar groeit en begint licht te stralen

We handelen dit NU af!

*Een regen van vuur en licht komt op Mombi af

Mombimaandag 9 april 2001 @ 12:03
*De psychische projectie van Mombi verdwijnt, Babel is afgesloten van de wereld en zelfs Mombi's astrale projectie komt niet door het schild dat zich rondom babel eeft opgetrokken


Sorry dit gevecht moet worden bewaard voor een andere keer ik moet IRL namelijk weg... go speedracer go!

Khadgarmaandag 9 april 2001 @ 12:09
Tot binnenkort, Mombi, tot binnenkort...
Khadgarmaandag 9 april 2001 @ 12:13
*Als op commando bevriest de tijd rond het gevecht. Bizar hangen de vuurballen in de lucht. Khadgar staat als een standbeeld en Mombi zweeft in de lucht
Mombimaandag 9 april 2001 @ 15:49
sorry maar ik "hang niet bevroren in tijd in de lucht" Ik zit gezellig thuis in Babel. Beveiligd en al. Lees: "De astrale projectie verdwijnt" als je al iets zag was het een psychisch beeld, een astrale projectie een pschychische hologram... en die verdween op het moment dat Babel beveiligd werd.
equilanmaandag 9 april 2001 @ 22:59
*Somber voor zich uitstarend zit Equilan in de keuken. Hoekie loopt om haar heen, hij heeft zojuist de tafel afgeruimd, nadat hij daar een heerlijk maal voor Khadgar, Equilan en hemzelf had bereid.

Khadgar loopt doelloos door de tuin. De neerslachtigheid van Equilan bedrukt hen allemaal. De bol die Mombi heeft meegenomen, bevatte naast het meisje, voor Equilan zeer belangrijke gegevens. De bol is haar band met vrienden uit andere werelden, haar band met het verleden en de toekomst. Ze kan het niet uitstaan dat ze zo onzorgvuldig is geweest. Zelfs de geslaagde bevrijding van Khadgar kan haar niet opvrolijken.

Hoekie buigt zich over haar heen.

Kom liefste, laten we naar bed gaan, met hier zitten en somber zijn schiet je niets op.

Ja je hebt gelijk, sorry... blijf je bij me vanacht?? Ik kan wel een arm om me heen gebruiken...

Tuurlijk maar ga eerst lekker in bad, het staat klaar voor je.

Ow Hoekie!! Lief van je dankjewel Ja ik ga lekker even in bad, wil jij Khadgar dan een slaapplaats bezorgen?? Of misschien gaat hij wel naar het hotel, kijk maar.

*Equilan loopt naar boven en gaat naar bad. Hoekie zoekt Khadgar op in de tuin. Als hij weer binnen komt en even kijkt bij Equilan ziet hij haar op bed liggen, haar kleren nog aan, in diepe slaap. Hij dekt haar toe en gaat nog even in de keuken zitten.

Khadgardinsdag 10 april 2001 @ 09:25
*Khadgar gaapt

GAAAAAAAAP... Er gebeurt niets...

[Dit bericht is gewijzigd door Khadgar op 10-04-2001 09:52]

equilanwoensdag 11 april 2001 @ 17:36
Khadgar, wat was er nou met Dagobert en Ilyana?? Phalanx ben ik inderdaad tegengekomen bij Mombi, hoe die twee elkaar nou weer gevonden hebben..
rebel_girldonderdag 25 april 2002 @ 20:39
* als anthraxx en rebel bij de toren aankomen, ziet de lucht er dreigend uit.
in de weide omgeving hangt een doodse stilte, alsof ook de natuur zelf vertrokken is toen de toren werd verlaten.
slechts in de verte zijn nog wat vage geluiden te horen die door de dikke atmosfeer zwaar vervormd worden.

de muren van de toren zelf zien er verwaarloost uit, het dikke mos en de algenaanslag hebben flink aan terrein gewonnen nu niemand het bouwwerk meer onderhoud.

een klein schuurtje hangt er wat verzakt bij.
het tuintje met de kruiden, eens zo prachtig gekleurt en divers, is nu niet meer dan een verzameling paardenbloemen.
rebel kijkt toe hoe de uitgebloeide witte pluisjes zich vastberaden losmaken van de plant en zachtjes richting de zwarte hemel zweven.
en hoewel het volop voorjaar is op het eiland, is de lucht hier gevuld met de geur van stervende planten.

maar hoewel de depressieve klanken van een verdwaalde uil dit tafereel overheersen, voelt rebel zich vervult met energie.
energie van helden, krijgsheren, magiers en elfen koninginnen die ooit deze grond hebben betreden.

dit is de juiste plek...

Ardeumdonderdag 25 april 2002 @ 21:08
Bijna rebel

Toren van Equilan, voor de broodnodige magie!! VI <=nieuwste toren van Equilan

rebel_girlvrijdag 26 april 2002 @ 09:58
dit was de link die in het artimars smederij topic stond, het maakt toch allemaal niet zoveel uit? deze is nog lang niet vol.
Lurkyvrijdag 26 april 2002 @ 11:01
* Bij de oude Toren van, de door Hare Stoute Vrouwe van de Brandende Bramenstruikkerk's geliefde, Equilan is een merkwaardige spokenbal gaande. Duidenlijk wordt hier op onoordeelkundige wijze een seance gehouden door Ardeum en Rebelgirl. Deze jonge eilanders hebben blijkbaar drugs in de verlaten Toren gevonden en zitten er nu te spacen en te klieren. Ze halen zich vanalles in hun hoofd en wekken zo de geesten uit het verleden op.
Ineens lopen Equilan, Phalanx , Black Angel en Craziest weer rond alsof er niets gebeurd is. De draken zijn in functie en James is niet in coma: het krioelt van de op het eiland niet meer aanwezige entiteiten in de Toren. Ze zijn midden in het volle leven bezig met hun zaken alsof ze niet sindsdien zoveel hebben meegemaakt dat sommigen er zelfs aan zijn overleden..
Sint Lurky ziet dit en raakt lichterlijk vertoornd. De gewekte oude entiteiten moeten met rust gelaten worden. Ze sputtert de stonede spacehoofdjes toe:

Vol? Vol? Volgen we hier nog een verhaallijn?
Als ik zo met mijn vingers knip, zijn jullie hallucinaties voorbij.
Pling!!!

* Een hoog geluid van iets dat breekt klinkt in hun oren. Ineens zijn ze weg. Een duizelingwekkende hyperjump teruggemaakt naar het heden.

Bwoehahahahahaahaha

[Dit bericht is gewijzigd door Lurky op 26-04-2002 11:07]