Je concludeert dat ik zo ben in het echte leven. En je conclusies zijn zeer voorbarig en kort door de bocht, dat siert je echt niet.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 13:34 schreef nebelung het volgende:
Als je als mens wil groeien, dan is het prettig als je échte gevoelens van mensen (in dit geval vrouwen die een kind in de maak hebben in hun lijf) niet gaat bagatelliseren en psychologiseren. Dat staat je echt niet netjes. Je hebt werkelijk géén idee wat zo iets groots (want dat is het) doet met een mens.
Bored nowquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 13:41 schreef hassanjassan het volgende:
[..]
Je concludeert dat ik zo ben in het echte leven. En je conclusies zijn zeer voorbarig en kort door de bocht, dat siert je echt niet.
Wéér voor een ander bepalen wat die persoon voelt hequote:
Oho, je wilt niet alleen je 'vrouwtje' redden van de attack of the hormones - wat een zwangere niet overkomt, maar waar ze voor kiest, maar ons ook nog even...quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 13:30 schreef hassanjassan het volgende:
[..]
Nou ja, dat bedoel ik dus, je WEET hoe je je voelt of je hebt het al meegemaakt, dan lijkt het me handiger om niet als groep mij te gaan zitten bashen, want zo hou je alleen maar de houding en mentaliteit in stand, terwijl je geen snars opschiet, want je krijgt geen antwoorden, maar alleen steun en medeleven in zo'n groep.
Misshcien is dat mijn andere houding, maar ik zoek graag naar antwoorden en graag ook de achtergrond ervan als het effe kan. Zo groei ik als mens en kan ik dingen begrijpen. Dat is allemaal kennis die belangrijk is in mijn leven, vind ik.
Nee, hoor Linda, niet doen. Gewoon lekker zwanger zijn....Dat is ons voorrecht. En hier lekker kleppen of hormonale aanvallen posten hoort daar ook bij. Anders wordt het zoooo saai.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 13:47 schreef linda856763 het volgende:
[..]
Oho, je wilt niet alleen je 'vrouwtje' redden van de attack of the hormones, maar ons ook nog even...![]()
Dank u. Ik zal vanaf vandaag al je posts nog eens goed doorlezen en dan mij in een hoekje gaan schamen dat mijn hormonen zo ontzettend de baas over mij zijn geworden..![]()
Als je daarvan nou gewoon even een bron aangeeft, is iedereen hier hormonaal ook weer gesust.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 13:27 schreef hassanjassan het volgende:
Nogmaals, het zijn geen theorietjes, ik ben alleen maar een berichtgever. Wat ik vertel in zeer korte vorm, is het resultaat van decennialang onderzoek van anderen.
Daarom heb ik er ook een tijdje halfvrolijk meegelezen. Maar de hakken gaan in het zand en het wordt onaangenaam en hullie moeten niet doorslaan. Of is het weer tijd voor een lekkerequote:Op vrijdag 25 augustus 2006 14:05 schreef PM-girl het volgende:
Hihi, ik vind de discussie hier wel een tekenend voorbeeld wat zwangerschaps (en moeders) hormonen kúnnen doen!!
Ik ben ook hormonaal alweer helemaal op de ritquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 13:52 schreef m@x het volgende:
Mèn, dat jullie nog serieus op die kloon ingaan zeg![]()
Hassan, als je serieus bent en je was mijn man geweest, dan had ik je met dit soort betweterige gedrag van tienhoog uit het raam geflikkerd. En dan ben ik niet eens zwanger.
Uhm....zou kunnen. Moet nu dus alleen heel hard gaan nadenken over wat ik straks dus ben of wat ik dus voor de zwangerschap was. Ik weet nu nog niet goed wat ik ben...zal een metquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 15:05 schreef GreatWhiteSilence het volgende:
Is het niet zo dat die hormonen ervoor zorgen dat je precies het tegenovergestelde wordt van wat je bent?
Redelijk persoon + hormonen = met borden smijtende biatch
Onredelijk persoon + hormonen = knuffeldende doos die in tranen uitbarst bij het zien van een schattig babypakje
Spaarder + hormonen = twee gaten in iedere hand
Uitgeefster + hormonen = alles willen sparen voor de baby(die mag immers niets te kort komen)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |