quote:We zullen je allemaal komen
Op dinsdag 27 mei 2003 14:20 schreef Coelho het volgende:
Hehe, eindelijk iemand die ziet hoe het moet. Ben laatst nog in Egypte geweest. We hadden een tussenlanding, wij moesten blijven zitten omdat we nog door moesten. Omdat het zo warm was, mochten we wel even op de trap staan. Sta je daar op een leeg stuk asfalt met je vliegtuig en 5 militairen met mitrailleurs staan daar een beetje respect te scheppen. Denk je nou echt dat er iemand die trap af durfde?Respect, daar draait het in feite om. Als je naar een nederlandse agent kijkt, die nog het drukkertje van z'n holster af moet halen bij calamiteiten, dan snap ik dat men respectloos is. Gewoon dikke geweren geven, of in ieder geval met getrokken wapen een verdachte benaderen. Dan wordt het allemaal een stukje duidelijker wie hier nu van het gezag is. Ik ben voor, ik heb tenslotte geen reden om met ze in aanraking te komen.
quote:In Sicilie lopen ze ook als badass mofo's rond, misschien iets voor jou?
Op dinsdag 27 mei 2003 14:16 schreef Sharkdoggie het volgende:[..]
Zijn die dingen zo zwaar? Jammer, anders zou ik me wel willen verlagen tot stadswacht. Lekker stoer tussen massa's winkelend publiek... Af en toe mensen afschrikken door op ze te richten.... Gewoon om te laten zien dat ik bad-ass-motherfucking stadswacht ben natuurlijk.
quote:Ja! Maar das ook weer zo ver weg
Op dinsdag 27 mei 2003 14:28 schreef KaAzKoP_ het volgende:[..]
In Sicilie lopen ze ook als badass mofo's rond, misschien iets voor jou?
.
quote:Ach kom, je mag zichtbaar met kevlar lopen, dan maak je echt wel de blits.
Op dinsdag 27 mei 2003 14:30 schreef Sharkdoggie het volgende:[..]
Ja! Maar das ook weer zo ver weg
quote:Waar denk je dat een aanzienlijk deel van de drugs vandaan komt cq. als doorvoerland heeft (naast Nederland)?
Op dinsdag 27 mei 2003 14:31 schreef Sjonnjoop het volgende:
BHFH's idee is zo slecht nog niet, net zoals Coelho zegt, het dwingt respect af. Ooit in Turkije lang de douane gekomen? Ook daar staan ze met hun Uzi klaar om probleemgevallen aan te pakken, als je dus enigszins hersens hebt laat je het wel uit je hoofd om drugs oid mee te smokkelen. Hier in Nederland weet elke crimineel dat hij alles kan doen en de politie 9 van de 10 keer de andere kant opkijkt.
quote:Antillen?
Op dinsdag 27 mei 2003 14:34 schreef Halinalle het volgende:[..]
Waar denk je dat een aanzienlijk deel van de drugs vandaan komt cq. als doorvoerland heeft (naast Nederland)?
quote:Prima idee.
Op dinsdag 27 mei 2003 13:59 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Waarom kunnen militairen niet ook patrouilleren in de stad? Dat lijkt me ook een goed idee.
Te beginnen met de Schilderswijk en Transvaal
.
ok je moet geen automatische wapens aan stadswachten e.d. gaan verschaffen maar een .50 machinegeweer achterop een mercedes benz parkeren ofzo
en de marechaussee fel uitbreiden naar een man of 20.000 (kunnen ze ook meedoen aan vredesmissies eventueel) en die met hun pantserwagens (de marechaussee heeft ypr 756 gevechtsvoertuigen) door probleemwijken laten patrouilleren enzo.
het moet natuurlijk niet op New York op 12 september 2001 gaan lijken maar een beetje meer vuist laten zien mag wel in sommige probleemwijken.
Scheelt weer een boel gedoe.
Ook een goed initiatief is dat alle politie helicopters vervangen gaan worden door apache gevechtshefschroefvliegtuigen.
Bij elke drugsinval dient natuurlijk gebruik gemaakt te worden van f/16's met napalm.
Lang Leve Nederland.
quote:Maar wordt dat niet beetje te duur voor de belastingbetaler? Dit gaat dan wel wat meer kosten denk ik.
Op dinsdag 27 mei 2003 15:16 schreef Ultrawuft het volgende:
Ik vind ook dat de politie beschikking dient te krijgen over nucleaire kogels, alszre dan bv iemand neerschieten dat er een kleine kernsplitsing plaats vindt.Scheelt weer een boel gedoe.
Ook een goed initiatief is dat alle politie helicopters vervangen gaan worden door apache gevechtshefschroefvliegtuigen.
Bij elke drugsinval dient natuurlijk gebruik gemaakt te worden van f/16's met napalm.
Lang Leve Nederland.
quote:We gaan dit invoeren onder de mom van, de overtreder betaald.
Op dinsdag 27 mei 2003 15:18 schreef Sharkdoggie het volgende:[..]
Maar wordt dat niet beetje te duur voor de belastingbetaler? Dit gaat dan wel wat meer kosten denk ik.
quote:Nice, dus de overtreder betaald de kogels in z'n kop.
Op dinsdag 27 mei 2003 15:19 schreef Ultrawuft het volgende:[..]
We gaan dit invoeren onder de mom van, de overtreder betaald.
quote:Jij begrijpt het!
Op dinsdag 27 mei 2003 15:24 schreef NightH4wk het volgende:[..]
Nice, dus de overtreder betaald de kogels in z'n kop.
Een 'terorist' wordt door de regering ge-executeerd, en de familie van het slachtoffer krijgt vervolgens een rekening voor de kogel... Ik geloof dat ene S. Hoesein van dit concept dankbaar gebruik maakte...
quote:Yeah, zoals in China: de familie krijgt dezelfde dag nog de rekening voor de kogels waarmee de veroordeelde geexecuteerd is.
Op dinsdag 27 mei 2003 15:24 schreef NightH4wk het volgende:[..]
Nice, dus de overtreder betaald de kogels in z'n kop.
quote:Lieve
Op dinsdag 27 mei 2003 16:13 schreef Jeukaanmenaat het volgende:[..]
Yeah, zoals in China: de familie krijgt dezelfde dag nog de rekening voor de kogels waarmee de veroordeelde geexecuteerd is.
quote:
Op dinsdag 27 mei 2003 16:14 schreef Sidekick het volgende:[..]
Lieve
dictatoriale macht
quote:tja dat heb je nu ook wel met de politie dat wil toch ook niet zeggen dat je ze dan maar allemaal de wapens moet ontnemen zodat men ze iig aardig vinden
Op dinsdag 27 mei 2003 16:17 schreef THE_ANGRY_BRIGADE het volgende:
Overigens krijg je dat mensen het leger als vijand zien, als onderdrukker, je krijg schietincidenten waarbij het leger ook schuld heeft aan onschuldige doden, verharding van de maatschappij enz enz.
gewoon die tanks wit met blauw/rood schilderen en de schilderswijk in sturen ... zullen we zien of er nog 'helden' zijn die op de ramen proberen te roggelen
quote:
Op dinsdag 27 mei 2003 13:59 schreef Wile_E_Coyote het volgende:
Waar denk je dat je woont? Colombia? Botswana? Machinegeweren? Gaatje in je hoofd of zo?
Anarchie....gevolg, mensen gaan uiteindelijk naar Amerikaans-model zichzelf bewapenen... hiephoi let's make things better worse.
maja ik leg toch meer vertrouwen in de marechaussee in dit soort gevallen die weten tenminste hoe ze met hun shit om moeten gaan
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |