Hema heeft wel een 15%-pas, niet dat dat zo spetterend is. Jammergenoeg shopt niemand die ik ken regelmatig bij de AH waardoor die vriendenpas (of hoe die ook heet) niet zoveel voordeel zal bieden bij mij. Maarjaquote:Op zondag 25 april 2004 11:11 schreef Here2Stay het volgende:
Ah betaalt tenminste nog enigszins redelijk en heeft wat leuke regelingen, terwijl je bij de Hema helemaal voor nop rondloopt.. wat nou bah.
Al ben ik wel benieuwd of je meer dan 4 uur in de week kunt draaien bij Appie..
Mijn zus had ook zo'n pasje toen ze daar werkte en mn moeder ging altijd bij de AH boodschappen doen. Toen ze na 2 jaar daar weg ging kreeg ze een bepaald percentage daarvan in 1x.. was behoorlijk hoog.quote:Op zondag 25 april 2004 12:14 schreef BlaatschaaP het volgende:
[..]
Hema heeft wel een 15%-pas, niet dat dat zo spetterend is. Jammergenoeg shopt niemand die ik ken regelmatig bij de AH waardoor die vriendenpas (of hoe die ook heet) niet zoveel voordeel zal bieden bij mij. Maarja.
Nouja, ze vroegen dringend om medewerkers toen ik solliciteerde. Dus ik denk dat ik wel even kan werken. Maar té lang kan het ook niet worden. Zelf heb ik het liefst verspreid over de week ipv heel zaterdag oid.
Mag bij wijze van spreken iedereen dat doen?! Of moet je ook een opleiding in de verzorging doen.quote:Op zondag 9 mei 2004 11:31 schreef Skyscape het volgende:
Thuiszorg I-care :
Huishoudelijke hulp, bij clienten thuis helpen met huishoudelijke taken.
Zeer relaxed werk. 36/uur week straks.
Netto uurloon: ¤ 8,35 !! (18 jaar)
Jammer dat je er 18 voor moet zijn, verdient goed namelijkquote:Op zondag 9 mei 2004 11:31 schreef Skyscape het volgende:
Thuiszorg I-care :
Huishoudelijke hulp, bij clienten thuis helpen met huishoudelijke taken.
Zeer relaxed werk. 36/uur week straks.
Netto uurloon: ¤ 8,35 !! (18 jaar)
ik ken mensen die 17 zijn en ook thuiszorg doen hoor..quote:Op dinsdag 11 mei 2004 15:50 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Jammer dat je er 18 voor moet zijn, verdient goed namelijk
Op die site (Icare) staat vanaf 18 jaar..quote:Op dinsdag 11 mei 2004 15:55 schreef qu63 het volgende:
[..]
ik ken mensen die 17 zijn en ook thuiszorg doen hoor..
De publieke thuiszorg accepteerd volgens mij al mensen vanaf 16 jaar. Dit is een particulier bedrijf?quote:Op dinsdag 11 mei 2004 19:59 schreef KiwiTjuHh het volgende:
[..]
Op die site (Icare) staat vanaf 18 jaar..
damn ik ookquote:Op dinsdag 11 mei 2004 14:11 schreef super-muffin het volgende:
ik heb ook nog geen bijbaantje voor deze zomer, maar wil er wel 1 hebben.. eigenlijk MOET er wel 1tje hebben
Bij de Mac...quote:Op dinsdag 18 mei 2004 18:15 schreef Remzz het volgende:
Ik zit er over te denken bij de Mac te gaan werken. Is dat wat en begin je in de keuken, met schoonmaken of achter de kassa of mag je dat zelf bepalen?
Een vriendin van mij werkt daar. Het gaat via een punten systeem, ik geloof dat je 75 punten op een dag moet scoren voordat je achter de counter mag staan.. eerst moet je in de schoonmaak geloof ik..quote:Op dinsdag 18 mei 2004 18:15 schreef Remzz het volgende:
Ik zit er over te denken bij de Mac te gaan werken. Is dat wat en begin je in de keuken, met schoonmaken of achter de kassa of mag je dat zelf bepalen?
Sow das wel beter idd. Een maatje van me werkt ook in een of ander debiele-verpleegtehuis. Beetje kots opruimen enzo. Verdient ook kneitergoed.quote:Op maandag 14 juni 2004 20:41 schreef KiwiTjuHh het volgende:
Ik heb ook een baantje! In de thuiszorg.. verdient echt vet goed. Elke ochtend van 9 tot 12 (en enkele middagen) 7.59 bruto per uur.. 17 jaar
Ik hoef alleen maar beetje schoon te makenquote:Op maandag 14 juni 2004 20:46 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Sow das wel beter idd. Een maatje van me werkt ook in een of ander debiele-verpleegtehuis. Beetje kots opruimen enzo. Verdient ook kneitergoed.
Ik ben ook 17 en verdien maar 3,50
Maar ik heb wel leuk werk. Ik werk in een computerwinkel dus ik sta de hele tijd een beetje met pc'tjes te kloten
Je moeder heeft geen diploma's?quote:Op zaterdag 19 juni 2004 12:28 schreef amornl87 het volgende:
tip
laat je moeder een schoonmaakbaantje aanneme, neem je baantje van je moeder over(niet zegge natuurlijk), ik doe het ook.![]()
ik ben 17, ik verdien 6.75 per uur
vwo=> yogaleraresquote:Op zaterdag 19 juni 2004 13:54 schreef tongytongylickylicky het volgende:
[..]
Je moeder heeft geen diploma's?![]()
damn 6,75 als schoonmaker???quote:Op zaterdag 19 juni 2004 12:28 schreef amornl87 het volgende:
tip
laat je moeder een schoonmaakbaantje aanneme, neem je baantje van je moeder over(niet zegge natuurlijk), ik doe het ook.![]()
ik ben 17, ik verdien 6.75 per uur
Bedankt voor je on-topic antwoord...quote:Op dinsdag 8 februari 2005 01:19 schreef Sport_Life het volgende:
Pff ik kan bij de supermarkt terecht, de Makro hier om de hoek, en ben bezig met solliciteren voor een super leuke baan! (evenementen opbouwen!). Valt dus volgens mij wel mee met de "banencrisis", als je er maar goed genoeg achteraan gaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |