leuk en leerzaam programma.
wat jij..??
Boeit me niet zo...
V
Als je naar RW kijkt, krijg ik meteen zin om naar de kelder te rennen en ook wat in elkaar te knutselen
quote:Nope, helaas niet.
Op 24 januari 2001 12:50 schreef Diepvriez het volgende:
Is die amerikaanse versie ook op tv te zien dan..? zoja.welk zender, tijd etc etc.
Maar wat is die presentator een verschrikkelijke eikel, hij maakt het programma bijna niet om aan te zien.
quote:En vrouwen!
Op 24 januari 2001 19:38 schreef Ritalin het volgende:
Leuke 'format' zeker. Iets voor alle mannen, jong en oud.
Ben ook wel benieuwd naar de US versie. Al vielen ze inderdaad wat tegen in de Independence Wars waar iemand het hierboven al over had. Het viel me wel op dat een paar van de verliezers het er alsmaar over hadden dat de BBC hen te weinig tijd had gegeven om iets goeds te bouwen (?).
Trouwens, hoe zou het toch komen dat niemand ooit een tweede Killalot bouwt? Of iets anders waarmee je een houserobot kunt weggooien/killen? Zijn er soms beperkingen wat betreft gewicht/grootte?
quote:bedoel je dat verbouwde grasmaaierbladen geval?? dat ding is beroemd en berucht omdat ie meestal in 1 klap zelfs de zwaarste robot verpulverde. Volgens mij is ie nu verboden
Op 24 januari 2001 15:17 schreef MacBeth het volgende:
Heb wel gelezen over de Amerikaanse versie, schijnt idd wat bruter te zijn. Oa een soort ronde ton met overal stekels, die zich in zijn tegenstander boorde en dat met grote snelheid rond ging draaien om hem hard weg te slingeren... Er volgen onderdelen over de metershoge omheining heen
quote:Zou kunnen, maar je moet natuurlijk ook het materiaal en de technische kennis hebben. Het zal waarschijnlijk heel duur en tijdrovend zijn om zo'n robot in elkaar te zetten.
Op 24 januari 2001 20:39 schreef w.o.r. het volgende:
Trouwens, hoe zou het toch komen dat niemand ooit een tweede Killalot bouwt? Of iets anders waarmee je een houserobot kunt weggooien/killen? Zijn er soms beperkingen wat betreft gewicht/grootte?
Nog een interessante site: http://www.tinweb.com/robot/index.html
Killerhurtz site Deze site is erg leuk voor de vele info in de nieuws sectie, met veel video materiaal.
En dan heb je nog de Amerikaanse Battlebots site: http://www.battlebots.com, die is zeer zeker de moeite waard.
Op Battlebots.com hebben ze onwijs veel foto's en info over de robots en de robots zijn daar ook ingedeeld in verschillende gewichtsklassen.
Dit zijn er een paar. Uit de superzwaargewicht categorie:
Uit de categorie zwaargewichten:
In de categorie Middelgewichten:
en uit de categorie Lichtgewichten:
De Amerikanen hebben een iets grotere diversiteit aan robots, wat meer verschillende modellen, uitgaande van andere principes.
En een van mijn favo Robotten bij het Britse Robotwars (maar die ook in de VS wel eens (succesvol) meegedaan heeft is deze:
Panic attack dus.
En die valt bij de Amerikanen in de categorie Zwaargewichten, dus ja, de Meeste Amerikaanse Robots zijn wel wat zwaarder, er zijn idd regels voor.
O ja!! Ik weet het weer: Razer!!
[Dit bericht is gewijzigd door Lamon op 25-01-2001 02:44]
quote:Zeker!
Op 25 januari 2001 02:50 schreef DIGGER het volgende:
Die is ook kewl ja en heeft ook z'n eigen site: http://www.razer.co.uk/
Site is wel under construction, dus niet alles doet het en zo, maar is wel interessant.
Even nog een cooler fotootje neerzetten dan:
* w.o.r. is helemaal onder de indruk van de US bots...
Toch blijft Razer ook mijn favoriet. Ziet er strak uit, scoort hoog op damage, maar het mooiste vind ik nog dat beweginkje dat ie altijd doet als ie gewonnen heeft (jullie weten wat ik bedoel hoop ik, want wat moeilijk uti te leggen).
Hypnodisc
Moet toegeven dat ik die presentator (geen idee hoe 'ie heet, maar hij speelt ook mee in Red Dwarf, geloof ik) soms ook wel irritant vind.
Ik geloof dat BNN de Nederlandse versie al gaat uitvoeren, maar pin me er niet op vast of gooi me niet ondersteboven als t niet zo is
quote:Die is idd errug kewl ja, staat ook weer in de semi's. Hij had 1 nadeel: hij was op de kop te gooien, maar ik geloof dat het team nu dusdanige aanpassingen gedaan heeft dat ze dan weer rechtop kunnen komen.
Op 26 januari 2001 19:52 schreef Zanderrr het volgende:
Nog een van mijn favorieten (hij ziet er in actie altijd zo cool uit...)
Hypnodisc
Vorig jaar vlogen ze er uit doordat die disc stil viel. Dit jaar is dat ding nog steviger, sterker en sneller. In 2.5 seconden draait die disc al op volle snelheid.
Snel is ie alleen niet, maar hij is wel goed en eenvoudig te besturen. Dit weekend is dacht ik de 1e halve finale van dit jaar op de BBC.
Lister (zo heet het karakter wat de presentator in Red Dwarf speelt) is eigenlijk alleen leuk voor de mensen die Red Dwarf zelf ook kennen. Ik kan me goed voorstellen dat hij irritant kan zijn voor anderen.
Smeg! Heh, Razer, Hypnodisc en Panic Attack zijn mijn favo's. En Behemoth, gewoon om de naam
(en ben ik de enige die Diottior haat?)
quote:Na het zien van de semifinals vannacht zet ik mijn geld toch op Chaos 2 - als zelfs Wild Thing Hypnodisc tegen de wand aan kan rammen en even vast kan houden, betekent dat voor mij dat Chaos 2 'm er met gemak over heen kan gooien...
Op 16 februari 2001 23:29 schreef Lamon het volgende:
Hypnodisk gaat deze wars dus winnen.
Wanneer is de finale trouwens?
Onderstaande oproep is te lezen op BNN:
Grijp nu je kans en doe mee met de nederlandse Robot Wars bij BNN! Of je al uitgebreide plannen hebt of de regels nog niet eens kent, als je mee wilt doen kan het geen kwaad wat van je te laten horen. Je ontvangt dan uitvoerige uitleg over deelname aan Robot Wars. Schrijf je snel in, want het aantal plaatsen is beperkt!
Schrijf een brief naar het volgende adres. Vergeet daarin niet je naam, adres, telefoon-nummer en e-mail adres te vermelden.
Robot Wars Holland
MBC Production Ltd
43 Whitfield Street
London W1T 4HA
United Kingdom
Of stuur een e-mailtje naar:
robotwars@mentorn.co.uk
______________________
Een vraagje:
"Wie is hier nou echt bereidt om een paar ruggen neer te tellen om een robot in elkaar te draaien en daarmee mee te doen aan Robot Wars om daar z'n geesteskind, waar je dan 10+ weken aan gewerkt hebt, door de mangel te zien gaan door de 'House-Robots' " - if you are, I'm your man
- Ik zou zeggen 'wedge-shaped', 25 cc motor, kevlar platen en een cirkelzaag [..]
[Dit bericht is gewijzigd door YmOgeN op 17-02-2001 13:31]
quote:Vrijdagavond 19.45 (BBC 2).
Op 19 februari 2001 13:39 schreef w.o.r. het volgende:
Maar wanneer is de finale nou?* w.o.r. wil dit niet missen...
quote:Robot Wars is te vet en helemaal beter dat het nu ook op een Nl-zender geplugd is!
Op 23 januari 2001 15:44 schreef Lamon het volgende:
Komt op BBC op vrijdag en ik geloof dat het tegenwoordig ook op Nederland 2 (BNN) te zien is. Ik kijk er al meer dan een jaar naar. 1 van de weinige programma's die ik nog trouw volg. Erg goed!
Voor de finale:
Hypnodisc heeft verruit het sterkstse wapen in destructieve zin. Met name Chaos 2 en Pussycat zullen vatbaar zijn voor die disc. Die zaag van Pussycat is ook een flinke, die brengt ook veel schade toe. De zwakte van Hypnodisc zit hem in de ground-clearence en z'n snelheid (traagheid dus). Een robot als Chaos 2 zou, middels goed rijden, er onder moeten kunnen komen aan de zij- of achterkant en die flipper van Chaos 2 is echt enorm sterk. Ik denk daarom dat Chaos 2 de enige is die van Hypnodisc kan winnen, mits ze dus maar heel goed en zorgvuldig rijden. Maar Chaos 2 is op zijn beurt dus weer kwetsbaar voor de disc van hypnodisc en de zaad van Pussycat.
En die spike op wielen: Puur een verdedigingsronot, saai klote ding. Met een flipper begin je er weinig tegen (of je moet hem de arena uitmikken) en hij ziet er zo stevig uit dat zelfs hypnodisc en Pussycat niet snel veel schade kunnen aanrichten denk ik.
Ik hoop iig op een finale Hypnodisc - Chaos 2.
quote:Ik ook.
Op 19 februari 2001 15:36 schreef DIGGER het volgende:
En die spike op wielen: Puur een verdedigingsronot, saai klote ding. Met een flipper begin je er weinig tegen (of je moet hem de arena uitmikken) en hij ziet er zo stevig uit dat zelfs hypnodisc en Pussycat niet snel veel schade kunnen aanrichten denk ik.Ik hoop iig op een finale Hypnodisc - Chaos 2.
quote:Thanx Digger, was ik het toch bijna vergeten!
Op 23 februari 2001 09:48 schreef DIGGER het volgende:
*kick*
[Dit bericht is gewijzigd door DIGGER op 23-02-2001 16:38]
*Lamon vindt dat er ook een bid-icoontje moet komen
In de eerste halve finale raakte Pussycat het rechterachterwiel van Hypnodisc, die toen alleen nog maar vooruit kon rijden. Daarop sloeg in een hoek zo'n waardeloze huisrobot een gat in de draaischijf, die dus niet meer kon draaien. Pussycat door. Hypnodisc was zo erg kapot, dat ze zelfs niet meer konden vechten om de derde plaats. Die ging naar Stinger,de staartklok met twee kruiwagenwielen. De tweede halve finale 'went to the judges', Chaos2 won, omdat die jongen duidelijk meer controle over zijn robot had. Stinger sloeg wel een gedeelte van de achterkant van Chaos2 weg, maar het was meer dom geluk dan techniek.
In de halve finale was Chaos2 veel te afwachtend, dat maakten ze goed in de finale tegen Pussycat. In de eerste minuut werd Pussycat twee keer gelanceerd door de flipper, waarbij hij een keer mooi stuiterde. Ook Pussycat liet zich niet onbetuigd, maar de buitenkant van Chaos2 bleef op zijn plaats. Door goede stuurmanskunst lukte het om Chaos2 telkens recht voor Pussycat te krijgen. Na een paar keer gooien, waarbij de stukken vloer in het rond vlogen, bleek dat de slijptol van Pussycat niet meer werkte. De tijd was om, en de judges wezen Chaos2 aan als (terechte) winnaar.
Samen met de driver van Panic Attack heeft die jongen van Chaos2 de beste controle over zijn robot. Mooiste vind ik Razer, die in de wedstrijd UK-USA de huisrobot Matilda helemaal naar de kloten hielp. Effectiefste wapen Hypnodisc: accu's en plaatwerk all over the place, echt goed. Jammer dat het er in de finale niet uitkwam.
quote:Helemaal mee eens! Jammer dat ie zo snel uitgeschakeld was dit jaar...
Op 25 februari 2001 14:34 schreef dwerg het volgende:
Mooiste vind ik Razer, die in de wedstrijd UK-USA de huisrobot Matilda helemaal naar de kloten hielp.
En wat Hypnodisc eigenlijk zou moeten doen (althans de bouwers van) is die disc op een robot zetten, zodat van welke kant je de robot ook aanvallen wil, je op die disc stuit, kortom, dat z eniet meer van opzij of achteren kwetsbaar zijn.
In december komen er 7 afleveringen met Nederlandse robots, de presentatie zal worden gedaan door Rob Kamphuis en Bridget.
Rob Kamphuis vind ik wel een goed idee, maar Bridget heb ik zo nog m'n twijfels over.
quote:he verdorie, gemist... Wanneer begint die Nederlandse versie nou!?!?!
Op vrijdag 26 oktober 2001 20:43 schreef dwerg het volgende:
Robot Wars Extreme (zo'n tien minuten geleden geėindigd op BBC2) is vooral aardig omdat er redelijk veel gevechten inzitten. Van enige lijn in het programma leek geen sprake te zijn.
quote:Weet je wat jouw probleem is: je zit veel te lang achter de computer. WTC concert gemist, Robot Wars gemist. Je verdoet je tijd met vragen om slotjes, en met zeuren over oom sam, twarres en yrrab.
Op vrijdag 26 oktober 2001 22:09 schreef calvobbes het volgende:
he verdorie, gemist... Wanneer begint die Nederlandse versie nou!?!?!
Oh ja, je vraag. Ergens in december. Met Engels publiek, het is al lang opgenomen, tegelijkertijd met de serie die nu dus op de BBC te zien is.
Het duurde even voordat het publiek drei, twei, ein, aktievieren in vlekkeloos Nederlands uit kon spreken.
quote:Of ik kijk gewoon te weinig in de gids en moet op rare tijden werken!!!
Op vrijdag 26 oktober 2001 22:17 schreef dwerg het volgende:Weet je wat jouw probleem is: je zit veel te lang achter de computer. WTC concert gemist, Robot Wars gemist. Je verdoet je tijd met vragen om slotjes, en met zeuren over oom sam, twarres en yrrab.
Houd je mij in de gaten ofzo!?!?!
quote:Haha, dat ga ik zeker niet missen!!!!
Oh ja, je vraag. Ergens in september. Met Engels publiek, het is al lang opgenomen, tegelijkertijd met de serie die nu dus op de BBC te zien is.
Het duurde even voordat het publiek drei, twei, ein, aktievieren in vlekkeloos Nederlands uit kon spreken.
quote:Euhmmm Jahahaaa, dat had ik wel gezin maar wilde er niet moeilijk over doen
Op vrijdag 26 oktober 2001 22:21 schreef dwerg het volgende:
December 2001 dus. Was typo. Opletten.
quote:
Op vrijdag 26 oktober 2001 20:43 schreef dwerg het volgende:
Robot Wars Extreme (zo'n tien minuten geleden geėindigd op BBC2) is vooral aardig omdat er redelijk veel gevechten inzitten. Van enige lijn in het programma leek geen sprake te zijn.
quote:Dan kan ik je er nu op wijzen dat het inmiddels volgende week is.
Op vrijdag 26 oktober 2001 23:10 schreef I.R.Baboon het volgende:Volgende week maar kijken dan.
Vanavond om 19.45 BBC2. Met de terugkeer van Hypnodisc.
quote:Razor ja, die was vet
Op donderdag 25 januari 2001 02:35 schreef Lamon het volgende:
Panic Attack is inderdaad 1 van de besten. Er is er nog 1 die ik erg indrukwekkend vind. Hij is zilverkleurig en heeft een soort snavel die eindigt in een punt, waarmee hij zijn tegenstander plat kan drukken. Ben ik toch die naam kwijt, verdomme...O ja!! Ik weet het weer: Razer!!
quote:
The ram crushes with a force of
9 tonnes at the hinge, and 3 tonnes at the tip of the arm. It can also lift up
to 2 tonnes.
Nog een vette was Hypnodisc, een schijf van 30kg en 2 messen eraan die met hoge snelhei ronddraaide en tegenstanders letterlijk aan stukken scheurde
quote:WOW? Effe in me agenda zetten!!
Op vrijdag 02 november 2001 12:13 schreef dwerg het volgende:[..]
Dan kan ik je er nu op wijzen dat het inmiddels volgende week is.
Vanavond om 19.45 BBC2. Met de terugkeer van Hypnodisc.
[Dit bericht is gewijzigd door UTO op 02-11-2001 12:34]
quote:Bedankt!! Was het weer bijna vergeten...
Op vrijdag 02 november 2001 12:13 schreef dwerg het volgende:[..]
Dan kan ik je er nu op wijzen dat het inmiddels volgende week is.
Vanavond om 19.45 BBC2. Met de terugkeer van Hypnodisc.
Hij scheurde 2 tegenstanders in een ronde aan stukken!
Hij is zo goed, ik denk dat Hypnodisc de meest destructieve robot van allemaal is en dat er maar weinig zijn die m aankunnen zonder een flinke dosis geluk!
quote:Alhoewel Hypnodisc zeker wel een errug brute robot is, is ie toch niet onoverwinnelijk hoor. Als je robot maar snel genoeg is, en niet al te hoog, en als je en fatsoenlijke flipper hebt, kan je m best aan.
Op woensdag 07 november 2001 12:55 schreef UTO het volgende:
WOOOOOO, hypnodisc ROELEERDE als de HELL!!Hij scheurde 2 tegenstanders in een ronde aan stukken!
![]()
Hij is zo goed, ik denk dat Hypnodisc de meest destructieve robot van allemaal is en dat er maar weinig zijn die m aankunnen zonder een flinke dosis geluk!
Als je achter m komt, of aan de zijkant dan is het denk ik best te doen. Het is tenslotte al eens eerder gelukt om m ondersteboven te krijgen.
Maar dan nog...t blijft een gevaarlijk botje
quote:Ik heb ook niet gezegd dat ie overwinnelijk is, maar er zijn maar weinig robots tegen 'm opgewassen.
Op woensdag 07 november 2001 12:59 schreef WheeleE het volgende:[..]
Alhoewel Hypnodisc zeker wel een errug brute robot is, is ie toch niet onoverwinnelijk hoor. Als je robot maar snel genoeg is, en niet al te hoog, en als je en fatsoenlijke flipper hebt, kan je m best aan.
Als je achter m komt, of aan de zijkant dan is het denk ik best te doen. Het is tenslotte al eens eerder gelukt om m ondersteboven te krijgen.
Maar dan nog...t blijft een gevaarlijk botje
quote:Dat is ook weer waar ja, maar ik vraag me af of dat H wel helpt. Als ie op zn rug ligt, draait de schijf even niet meer waarschijnlijk. De schijf kan ook niet draaien als ie zichzelf weer omkeerd, want dan steunt de schijf op de grond. Nou weet ik niet hoe snel ie zich kan omkeren en hoe snel de schijf weer op dreef is, maar als ie eenmaal weer op zn pootjes staat heeft de schijf toch even nodig om op gang te komen. Als je zelf dan een aardig snelle robot hebt kun je in de tijd dat ie overeind komt al weer klaar gaan staan om m weer om te gooien. Je moet dan inderdaad wel een aardig snelle bot en flipper hebben.
Op woensdag 07 november 2001 15:59 schreef UTO het volgende:[..]
Ik heb ook niet gezegd dat ie overwinnelijk is, maar er zijn maar weinig robots tegen 'm opgewassen.
Over die achterkant: dat is idd een zwak punt, maar H's voordeel is dat ie heel snel en bijna om zijn as kan draaien, wat de draaiende schijf ook nog een veel impactsnelheid geeft. Je hebt niet veel tijd als je m van achteren aanvalt. De meeste flippers zijn te traag (in "flipsnelheid")
Tegenwoordig kan ie ook weer omkeren als ie op kop ligt dus als je m niet af kunt maken nadat je m de eerste keer op kop hebt gelegd moet je dat nog maar eens zien te doen.
Het is dus wle mogelijk, maar t is wle een flinke opgave. Zeker omdat H goed bestuurd wordt en ook aardig snel is. Ik ben benieuwd hoe lang ie t uithoudt deze serie.
quote:Lang ... puur vanwege zijn destructieve kracht. En als ze m nog op de zwakke punten weten te verbeteren (wielen achterpantser aan de achterkant bijvoorbeeld, dat is een zwak punt, die kleine wieltjes)
Op woensdag 07 november 2001 16:32 schreef WheeleE het volgende:[..]
Dat is ook weer waar ja, maar ik vraag me af of dat H wel helpt. Als ie op zn rug ligt, draait de schijf even niet meer waarschijnlijk. De schijf kan ook niet draaien als ie zichzelf weer omkeerd, want dan steunt de schijf op de grond. Nou weet ik niet hoe snel ie zich kan omkeren en hoe snel de schijf weer op dreef is, maar als ie eenmaal weer op zn pootjes staat heeft de schijf toch even nodig om op gang te komen. Als je zelf dan een aardig snelle robot hebt kun je in de tijd dat ie overeind komt al weer klaar gaan staan om m weer om te gooien. Je moet dan inderdaad wel een aardig snelle bot en flipper hebben.
Het is dus wle mogelijk, maar t is wle een flinke opgave. Zeker omdat H goed bestuurd wordt en ook aardig snel is. Ik ben benieuwd hoe lang ie t uithoudt deze serie.
quote:Vanavond wordt wel weer UK vs USA.
Op woensdag 07 november 2001 15:14 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ik vind het al meer op de WWF en de WCW lijken... nu nog wachten op clans en zo.
Ik zie die coureurs nog niet wild in WWF-stijl naar elkaar schreeuwen. Stel je voor: de driver van Chaos 2 (jongen met die ietwat hoge stem) die op de rand van de arena staat te roepen naar het publiek hoe goed hij is. Nah...
Anyway. Om 19.45 BBC2. Na The Simpsons.
quote:George
Op vrijdag 09 november 2001 18:51 schreef dwerg het volgende:[..]
Vanavond wordt wel weer UK vs USA.
Ik zie die coureurs nog niet wild in WWF-stijl naar elkaar schreeuwen. Stel je voor: de driver van Chaos 2 (jongen met die ietwat hoge stem) die op de rand van de arena staat te roepen naar het publiek hoe goed hij is. Nah...
Anyway. Om 19.45 BBC2. Na The Simpsons.
Hypnodiscs flipper deed t wel goed zag ik. Ben benieuwd of we H nog eens terugzien. Behemoth zal vast nog wel wat keren voorbij komen...
quote:Nee.. dat nog niet. Maar al wel persoonlijke revanches en zo.
Op vrijdag 09 november 2001 18:51 schreef dwerg het volgende:[..]
Vanavond wordt wel weer UK vs USA.
Ik zie die coureurs nog niet wild in WWF-stijl naar elkaar schreeuwen. Stel je voor: de driver van Chaos 2 (jongen met die ietwat hoge stem) die op de rand van de arena staat te roepen naar het publiek hoe goed hij is. Nah...
Anyway. Om 19.45 BBC2. Na The Simpsons.
quote:Gelijk heb je, het had wel wat weg van ter land, ter zee en in de lucht
Op maandag 31 december 2001 20:57 schreef I.R.Baboon het volgende:
Niveau Nederlandse Robotwars is tot nu toe niet echt hoog moet ik zeggen...
quote:Was dat die Arena Killer
Op dinsdag 01 januari 2002 13:26 schreef Keroppi het volgende:
Collega van mijn vader (die mij ooit nog zijn lab ter beschikking heeft gesteld voor een scheikunde PO) is met zijn team 3e geworden.
Bovendien hadden ze vroeger ook hindernisbanen enzo. Pas op het laatst vochten de laatste 2 (of 4, kweenie meer) robots met elkaar om een finale plaats.
Die voorrondes maskeerden het feit dat sommige robots niet hoefden te vechten en dat was maar goed ook
Voor robotwars NL vonden ze met moeite 30 robots ofzo. Voor UK meldden zich er een paar duizend aan.
Hoop dat over een jaartje of 2 de robots in NL net zo goed zijn!
quote:Maar engeland is ook een paar keer groter dan nederland!
Op dinsdag 01 januari 2002 14:02 schreef Vamos het volgende:Voor robotwars NL vonden ze met moeite 30 robots ofzo. Voor UK meldden zich er een paar duizend aan.
Wat heeft die Eric Corton trouwens een vreselijke manier van commentaar geven.... Lijkt wel een verslag van een wedstrijd punniken
quote:Da's Battlebots. Dat is nep.
Op maandag 07 januari 2002 21:45 schreef SunChaser het volgende:
Heb het een paar keer gezien, ook op V8. Maar na 3 programma's heb ik het wel gezien hoor.
quote:Battlebots valt idd niet te vergelijken met Robotwars.
Op maandag 07 januari 2002 21:45 schreef SunChaser het volgende:
Heb het een paar keer gezien, ook op V8. Maar na 3 programma's heb ik het wel gezien hoor.
Battlebots
quote:Nee, BammBamm (qua design vreselijk...)
Op dinsdag 01 januari 2002 13:51 schreef bossie het volgende:
Was dat die Arena Killer
Dat was tenminste de enige die een beetje proffesioneel en goed uitzag.
Die Lizzard was overigens ook wel leuk
Robot Wars: the fifth wars.
Aflevering 2, met Philippa Forrester!
En Hypno-disc, ook leuk.
Zelf had ik hogere verwachtingen van mijn robot, die gewoon af was, maar te weinig getest.
Dat er steeds hetzelfde jongetje in het publiek zit, dat kan, want in 2 weken worden alle gevechten opgenomen, dus eerst de eerste ronde (van alle uitzendingen) en zo verder..het is dus niet zo dat per dag een uitzending wordt opgenomen.
Hopelijk doet idd corton wat meer zijn best dit seizoen, de engelsen kunnen namelijk van het meest saaie gevecht iets spectaculairs maken, dat is de klasse van een voice-over.
Ik ben in ieder geval stik nieuwsgierig naar de nieuwe uitzendingen. Ze zouden eerst in januari starten, nu is dat echter opgeschoven naar maart...
Helaas volg ik net iets te veel dat Robotwars forum en wist ik de winnaars enzo al.
Hoop dat de Hollanders dit jaar inderdaad laten zien wat vooruit te zijn gegaan en op zijn minst wat sterkere antennes aan hun robots monteren zodat ze beter te besturen zijn
Ik merk gewoon dat het commentaar HEEL veel doet, saai commentaar = gewoon een saai gevecht.
maar qua technisch niveau is er (volgens Mentorn (prod.)) een behoorlijke inhaalslag geweest, qua presentatie, liggen sommigen zelfs voor op de UK (de uitzonderling daar gelaten)
We hebben walkers, full-pressure flippers, achterlijk hard spinnende disks, hydrauliek, kettingen, rambots, kortom van alle markten thuis!
overigens, het eerste seizoen in de UK werden robots nog aan touwtjes naar binnen gesleept om het wat te laten lijken, dus dat stadium zijn we behoorlijk voorbij.
voor mij was het eerste jaar voornamelijk om te leren, dat is gelukt een A4-tje met verbeterpunten, dus dit jaar wordt het eng... heel eng...
(dat eerste is trouwens achteraf altijd makkelijk te zeggen)
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |