Nadat een vriend van ons (de tegelzetter) ineens 2 weken eerder aan de slag kon gingen gisteren Furby en Vleermuis shoppen. Resultaat binnen 1,5 uur: Pisbakje (urinoir) en hangend toilet van Villeroy & Boch en een "Art Ceram" wasbak + keramische douchekraan allemaal uit de showroom gesloopt omdat het de laatste modellen waren (jaja, we laten die mannekes werken daar in die doe-het-zelf winkels) Fucking 1009 euro voor wat aardewerk en een kraan
Toen was het tijd voor F1 te kijken. (en bier)
Vanochtend lag Furby nog te slapen toen hij ineens Vleermuis de badkamer hoorde inrennen en na 15 minuten aan allerlei vieze geluiden blootgestaan te hebben ging de deur weer open gevolgd door een harde knal. De deur lag in een andere kamer.
Het geval wil dat we de badkamer gaan verbouwen en ons Vleermuiske vond dat de sloopwerkzaamheden bij voorkeur onder slaaptijd van Furby plaats moeten vinden.
Furby stond dus op om te kijken wat de paniek was en was nog net op tijd voor water om koffie te zetten. Vleermuis was al bezig om de tegels eraf te hakken wat op zich niet slecht ging. 5 of 6 tegels tegelijk was geen uitzondering of links hakken en 2 tegels ernaast flikkeren er 2 van de muur af
(Echte hobby-Bob die vorige bewoner)
Nahja, de tegels waren uiteindelijk na hard werken (40 minuten) verwijderd het stucwerk ook voor het grootste gedeelte en was het tijd voor F1 en bier.
Nu zitten Furby en Vleermuis onder het stof in de rotzooi en zonder badkamer.
Morgen de eerste pics (Ik kan de usb kabel niet vinden van het cameratje) en hangen we een live-te-volgen camera op.
Wordt vervolgd. Morgen slopen we de vloer. En drinken we bier.
[Dit bericht is gewijzigd door Furby op 20-04-2003 23:07]
quote:Morgenochtend staat Nico met zijn fiets voor de deur.
Op zondag 20 april 2003 23:07 schreef MaartenGrendel het volgende:
Eigen huis in puin.
Vleermuis heeft intussen de vloer eruitgesloopt. Deze tegels zaten wat vaster dan de wandtegels. Deze vlogen er maar per 1 tegelijk uit. lamp, trekschakelaar en ventilator gesloopt en een doos voor de nieuwe schakelaar geboord + leiding geslepen. De badkamer is intussen een kale betonnen/gipsen ruimte. Tijd voor bier.
Morgenochtend komen Tinus "tegel" en Nol.
De eerste foto's volgen zo.
*pakt vast chips en drinken, stoel klaarzet*
Ja, dat is jullie badkamer, die herken ik wel. Maar wanneer gaan jullie die slopen dan?
Zit nu even bij te komen van het afsteken van de bladders en probeer nu allerlei zooi uit mijn oog te krijgen!
Veermuis als het tijd is voor een biertje wel ff roepen hoor !!
*wacht met spanning op vervolg foto's*
Furby heeft heel de dag gewerkt (behalve in de badkamer)
* Vleermuis heeft samen met de klusjesman "Tinus Tegel" de koof eruit gestampt, en we zijn begonnen met het plaatsen van leidingen tbv douche, wasbak, WC en kleine pisbak (urine-nog-wattes)
het schiet al op !
Morgen nog ff flink door werken, want donderdag komt de stucadoor ff de wandjes recht maken.
owkee, nog ff wat foto's
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0027.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0028.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0029.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0030.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0031.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0032.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0033.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0034.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0035.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0036.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0037.jpg
zo, dat was het weer, ik ga nu ff wat bier zuipen want dat heb ik wel verdient.
En ik lust niet eens bier !!
Wel graag meer tekst en minder foto's (ja heb nog telefooninternet)
ff deze bookmarken en de chips pakken....
quote:lees de topictitel en raad eens
Op dinsdag 22 april 2003 19:54 schreef Lois het volgende:
Waar douchen jullie nu eigenlijk in de tussentijd?
(misschien met mooi weer ff afspuiten in de tuin met tuinslang of gieter)
Oja, daar dan graag wel weer foto's van
quote:Door een ander mannetje? Zit dat niet standaard in het Tinus Tegel pakket?
Op dinsdag 22 april 2003 19:35 schreef Vleermuis het volgende:
Morgen nog ff flink door werken, want donderdag komt de stucadoor ff de wandjes recht maken.
quote:Ik zou maar wél adsl o.i.d aanschaffen want Furby kennende.
Op dinsdag 22 april 2003 20:48 schreef Syrena het volgende:
Dit is een Kewl topic.En ik lust niet eens bier !!
Wel graag meer tekst en minder foto's
(ja heb nog telefooninternet)
ff deze bookmarken en de chips pakken....
Furby komt thuis, mag gelijk zandzakken binnendragen (voor de smeervloer) en overziet de schade aangedaan door Vleermuis. Voorzover 2 gaten in de muur. 1 kleintje in de muur naar de hal en een grote in de muur naar een slaapkamer.
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0036.jpg
* Furby aanziet de schade vanuit de "badkamer" naar de slaapkamer toe.
Tijd voor bier.
Ik knutsel zo nog wel die 5 IKEA-waaibomenhout plankskes tegen elkaar alwaar dan we de hoogte van de wastafel op kunnen afmeten.
quote:furby liegt niet, als onpartijdige bezichtiger kan ik dit verschijnsel bevestigen (de gaten dan)
Op dinsdag 22 april 2003 21:25 schreef Furby het volgende:
Dag 3. The "after" (pasen). IKEA is nu een optie dus gaat Furby een cheap-ass wasbaktafelke kopen die terzijnertijd vervangen gaat worden als ons neefje tijd heeft om te knutselen (meubelmaker). Na IKEA 2 keer te hebben rondgelopen spot Furby in een hoekske een spaanplaat dooske van 3 euro aan materiaal alwaar ze 71 euro voor rekenen. Die baas is echt een nazimaar goed. Het voldoet en tevreden laad Furby dat ding in zijn bestelferarriauto en begeeft zich huiswaards terwijl hij het eens meemaakt om op half 6 naar huis te moeten aangaan. Welke idioot doet dit elke dag
Pak de fiets.
Furby komt thuis, mag gelijk zandzakken binnendragen (voor de smeervloer) en overziet de schade aangedaan door Vleermuis. Voorzover 2 gaten in de muur. 1 kleintje in de muur naar de hal en een grote in de muur naar een slaapkamer.
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0036.jpg
* Furby aanziet de schade vanuit de "badkamer" naar de slaapkamer toe.Tijd voor bier.
Ik knutsel zo nog wel die 5 IKEA-waaibomenhout plankskes tegen elkaar alwaar dan we de hoogte van de wastafel op kunnen afmeten.
ennu het aanschouwen van stomend water door het wandclosed waar geen bak aan hangt is een waargenoegen, vooral het sijpelende water langs de dukttape is een waar genoegen.
quote:
Op woensdag 23 april 2003 00:19 schreef Fonz het volgende:ennu het aanschouwen van stomend water door het wandclosed waar geen bak aan hangt is een waargenoegen
Vandaag werdt Furby gebeld dat ie moest pinnen want de tegels komen vanavond. Geen idee hoeveel het kost dus maar 1000 euro. Pakje veert al als je erop douwt
Vleermuis heeft 2 afvoeren staan hakken in het beton, de wandkraan is opnieuw gemonteerd door Tinus en de radiator hebben we genuked verder wat kleine dingetjes. We hebben mijn toetsenbord en tafel met oud papier beschermd want dat gips-stof morgen ziet er niet uit op m'n splinternieuwe design-zwarte toetsenbord.
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0044.jpg
Nahja. Tijd voor bier.
Dadelijk gaan we nog ff wat oud stucwerk ervanaf schrapen (en bier drinken.)
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0038.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0039.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0040.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0041.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0042.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0043.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0044.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0045.jpg
Nou, Furby en Vleermuis hebben nog ff als een dolle staan schrapen met plamuurmessen om alles egaal te krijgen daarna heeft Furby de muur staan voorlijmen (voor 't stuccen) en heeft Vleermuis 4 leidingen onder het gips gesmeert (het blijft net een kind met gips). Het betonnen kamerke ziet er nu net uit als een verkleurd sm-kelderke. Er hangt een gele gloed over de wanden van de lijm.
We hebben nog Ajax zien spelen (en bier gedronken.)
Voor vandaag "einde oefening". (Maar eerst een pintje nog)
2 woorden hiervoor over:
GET HELP
zouw willen dat mijn badkamer eens zo'n upgrade kreeg (lijkt verdacht veel op die van jullie van 'voor' de grote verbouwing)
quote:naja, je hebt nu wel mooie fotoos kunnen maken
Op woensdag 23 april 2003 23:12 schreef Furby het volgende:
Fucking 2600 euro gepint vandaag (wij samen dus) maar die tegels kostten maar 836 euro (via de niet ge-eigende kanalen verkregen) Als we dat allemaal omzetten in donner-kebab vreet je je klem
quote:Mis ik hier nou één flap of is die al stukgeslagen bij een bierboer tussen flappentap en badkamer ?
Op woensdag 23 april 2003 23:12 schreef Furby het volgende:
Fucking 2600 euro gepint vandaag...
...
zo meteen ff wat afplakken want de stucadoor komt zo meteen en anders kliedert hij het hele huis wit.
straks komen er weer foto's bij.
Ik ga zo ook nog ff de "oude badkamer Puzzel stukjes" naar de stort brengen.
Maar eerst een bak koffie, en pas vanavond aan het bier
quote:hihih volgens mij kan je beter bier voorop doen.
Op woensdag 23 april 2003 19:57 schreef Lois het volgende:
Geld, Fok! en bier
Wow leuk topic. .
quote:Moggûh Vleermuis!! Ziet er prima uit allemaal, alleen.. dat gat richting slaapkamer??
Op donderdag 24 april 2003 08:27 schreef Vleermuis het volgende:Maar eerst een bak koffie, en pas vanavond aan het bier
quote:Yep, geen gezeik: ER ZIT EEN GAT IN DE MUUR, nee gewoon, een foto van het gat
Op donderdag 24 april 2003 09:23 schreef berney het volgende:[..]
hihih volgens mij kan je beter bier voorop doen.
.
Wow leuk topic.
.
Geen gemeut over stof ed., en als wat tegenzit, dan nemen ze gewoon een biertje extra !!
Geweldig Ben heeeel benieuwd naar het eindresultaat
Eerst het toetsenbord van de gipslaag ontdoen (ik typ dit dus voor de 2e keer). Waar waren we?
Gisteren. Gisteren kwam 's ochtens Nol. Nol kwam stuccen en wel recht omdat Tinus dat zo bepaald had. Vleermuis had nog een keer of 10 gemeld dat Tinus in peroon 's avonds zou komen controleren maar dat deerde Nolleke niet en ging lekker kliederen met gips na een uurke of 5 creatief met gips waren de wandjes glad en na een demonstratie van "glad" door er een tegel tegenaan te houden door Nol was Vleermuis overtuigd.
... Tinus niet. Tinus kwam 's avonds met een lange waterpas en ging als een dolle waterpassen onderwijl vreemde geluiden uitrochelend want hij had zijn gebit niet in
(zou het een soort van diepere communicatie zijn
) en liet ons zien dat zijn waterpas aangaf dat er 1 muur zeker 1,5 cm kromliep op de 1,30 meter.
Nolleke dus gebeld dat het muurke krom was en natuurlijk ontkende Nol dat meteen gevolgd door een "IK KOM ERAAN". 20 minuten later stond inderdaad een klein dik manneke met wit petje en ook zonder gebitje voor de deur en waren Furby en Vleermuis getuige van een live voorstelling van de communicatietechnieken van de neanderthalers toen Tinus aan Nol liet zien dat het braswerk was ondersteund door vreemde kreten die de ander wonderwel bleek te begrijpen want het witte petje begon weer met gips te kliederen onder toeziend oog van Furby en Vleermuis (Tinus was onderwijl ff weg, een ander karwei aannemen). Het wandje was recht.
Tijd voor bier. Tinus kwam terug om samen met Vleermuis naar 't cafe te gaan en Furby ging een film zien.
Vandaag. Dag 6 geloof ik. Het was al tijd voor bier maar ik vat d'r nog een.
Vannochtend stond ons Tinus om 8 uur voor op de stoep maar daar lieten we 'm niet staan en hij mocht verder lopen. Tinus had een zooi cementzakken bij en die gingen Vleermuis en Tinus naar boven sjouwen onder goedkeurend oog van Furby die op internet naar een bedrijfje zocht dat zand verkocht. Vleermuis startte zijn buske en ging een dubbel-asser hallen op de zaak (aanhanger) om een kwart kuub zand te scoren voor het nieuwe vloerke. Aangekomen op dat bedrijf werd Vleermuis onopvallend op 2 meter gevolgd door een shovel (bulldozer voor de kantoorpikkies) en na de vraag hoeveel hij moest hebben (kwart kuub) stortte het ding driekwart kuub in de aanhanger.
Ook goed
Dus overdag heeft Tinus een muur gemetseld alwaar de stortbakken van het urinoir en het hangend toilet achter komen en een smeervloer gesmeerd.
Dus tot zondag is het tijd voor bier want het cement moet uitharden. Zondagavond weer de muur voorlijmen voor de tegels die Tinus er maandag tegenaan gaat plakken.
Proost. Prettig weekeinde en tot maandag maar weer.
Iemand nog zand nodig?
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0046.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0047.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0048.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0049.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0050.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0051.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0052.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0053.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0054.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0055.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0056.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0057.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0058.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0059.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0060.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0061.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0062.jpg
quote:Er word veel bier gedronken dus veel plassen
Op vrijdag 25 april 2003 21:57 schreef Joene het volgende:
mag ik vragen wat het voordeel is van een pisbak in een huisalleen het hangend toilet was toch al duur zat
quote:Jij kent duidelijk het vage volk niet wat daar regelmatig over de vloer komt. En de staat waarin die dan eindigen.
Op vrijdag 25 april 2003 21:57 schreef Joene het volgende:
mag ik vragen wat het voordeel is van een pisbak in een huisalleen het hangend toilet was toch al duur zat
Ik kan zelf gewoon ín de WC plassen hoor.
quote:grote jongen
Op zaterdag 26 april 2003 01:29 schreef Cynix ® het volgende:Ik kan zelf gewoon ín de WC plassen hoor.
quote:Kejje ook nie slaaaapuh??????
Op zaterdag 26 april 2003 04:07 schreef just me het volgende:[..]
grote jongen
quote:ben net wakker geworden en mis een kind; hij schijnt onderweg te zijn
Op zaterdag 26 april 2003 04:08 schreef enchilada het volgende:[..]
Kejje ook nie slaaaapuh??????
Jullie nieuwe toilet ziet er trouwens goed uit!
quote:Yep, het zijn 2 broers die in 1 huis wonen.
Op zaterdag 26 april 2003 16:29 schreef Fliepke het volgende:
wonen jullie samen ofzo?
quote:Verrek ... DAAR ken ik 'm dus van
Op zaterdag 26 april 2003 17:50 schreef Cynix ® het volgende:
het zijn 2 broers
Brilliant topic dit trouwens! Kunnen jullie die rare homo en die gek-met-baard niet vervangen op tv?
Benodigde matriaal.
Bier
nog meer bier
nou ja doe nog maar een kratje bier
Hout
spijkers
tegel tinus
lijm
bier
wc
bier
tegels
bier
En als afwerking.
Bier dopjes
En dan om het helemaal af te maken.
Koelkast in de badkamer voor het bier
wij drinken ook wel eens koffie hoor (tussen het bier zuipen in)
quote:en een pakje koffie
Op zondag 27 april 2003 01:41 schreef ook_gek het volgende:
lijkt me tof als jullie op tv zijn.Benodigde matriaal.
Bier
nog meer bier
nou ja doe nog maar een kratje bier
Hout
spijkers
tegel tinus
lijm
bier
wc
bier
tegels
bier
En als afwerking.
Bier dopjesEn dan om het helemaal af te maken.
Koelkast in de badkamer voor het bier
Als ik wil kan ik er een boekwerk over schrijven.
Na een offerte van ¤16000,00 van de goedkoopste plaatselijke aannemer verklaarde een vriend me voor gek. Dat gaan we zelf doen zei hij ! Zo kan je heel wat geld in de pocket houden. We beginnen half januari en dan zijn we met wat extra hulp eind februari klaar
Je moet dan ff volhouden maar dan is het resultaat ook . (de aannemer zou in max 3 weken klaar zijn)
Nah ik zal het hele verhaal niet gaan vertellen maar GISTEREN zaten de tegels er voor 80% in en was het bad aangesloten !
Na 3 maand bij een ander te hebben gedoucht en gebaddert was dat een ernorm hoogtepunt.
Totdat ik gisteravond mijn eetkamer blank had staan Het bleek dat door het vastdraaien van de badkraan een oude soldering was gesprongen
Dus weer een vertraging
Maar ............ als het dan ook eindelijk straks klaar is dan heb ik me wel ¤ 10.000,00 bespaard
* ondeugend zucht : Was het alvast maar zo ver.
[Dit bericht is gewijzigd door ondeugend op 27-04-2003 15:39]
quote:en als je geen bier zuipt of koffie drinkt wat doe je dan??
Op zondag 27 april 2003 11:12 schreef Vleermuis het volgende:
Jullie denken dat wij alleen maar bier zuipenwij drinken ook wel eens koffie hoor (tussen het bier zuipen in)
quote:wat denkje van:
Op zondag 27 april 2003 19:08 schreef just me het volgende:
en als je geen bier zuipt of koffie drinkt wat doe je dan??
quote:Vleermuis en fietsen
Op zondag 27 april 2003 19:17 schreef Arma_Angelus het volgende:[..]
wat denkje van:
-naar de kroeg fietsen
-naar huis fietsen
-koffie zetten
-klussen(tussen het bier door he)
quote:goed taxi dan.
Op zondag 27 april 2003 19:44 schreef just me het volgende:
Vleermuis en fietsen
quote:klopt meer
Op zondag 27 april 2003 19:48 schreef Arma_Angelus het volgende:[..]
goed taxi dan.
Maarreeh, is de vloer al droog??
Ik verheug me al op pics van twee blote broers onder de nieuwe douche !! (offeh....hoop ik nu op teveel???)
quote:Bier halen bij de supermarkt ben je nog vergeten
Op zondag 27 april 2003 19:17 schreef Arma_Angelus het volgende:[..]
wat denkje van:
-naar de kroeg fietsen
-naar huis fietsen
-koffie zetten
-klussen(tussen het bier door he)
quote:Yup. Ik ben net met Cynix ® ff door de ruimte gelopen en de smeervloer is droog maar de wanden nog gedeeltelijk nat. Morgen maken we (Tinus dus) het voorzet muurke af en krijgt de muur een dag extra om te drogen. Morgenavond de wanden voorlijmen voor de tegels.
Op zondag 27 april 2003 20:53 schreef Syrena het volgende:
Maarreeh, is de vloer al droog??
Oh, ik (en Cynix ®) zitten al aan het bier
quote:150 euro lenen van Furby om naar 't cafe te gaan
Op zondag 27 april 2003 19:08 schreef just me het volgende:en als je geen bier zuipt of koffie drinkt wat doe je dan??
quote:Wat een verrassing
Op zondag 27 april 2003 22:05 schreef Furby het volgende:[..]
Oh, ik (en Cynix ®) zitten al aan het bier
quote:ik wou dat ik zo'n broer had
Op zondag 27 april 2003 22:06 schreef Furby het volgende:[..]
150 euro lenen van Furby om naar 't cafe te gaan
ow ja.. Cynix®
Maar het ergste komt nog: het is een urinoir met een deksel! Dat doe je toch niet? Een pisbak neem je toch voor het gemakkelijke? Dat je ff lekker snel kan plassen zonder eerste de bril omhoog te moeten doen en zo. Nemen ze er een met een deksel.
quote:klinkt niet bijzonder handig.
Op zondag 27 april 2003 23:13 schreef Cynix ® het volgende:
Maar het ergste komt nog: het is een urinoir met een deksel! Dat doe je toch niet? Een pisbak neem je toch voor het gemakkelijke? Dat je ff lekker snel kan plassen zonder eerste de bril omhoog te moeten doen en zo. Nemen ze er een met een deksel.
quote:Nah. De vloer is allang weer droog maar de wanden willen niet vlug drogen. Vandaag de douchebak gesteld en het voorzet wandje afgemetseld + water op urinoir gemaakt + afgetekent waar de band komt. vannacht maar eens onze turbo-ventilator in dat hok zetten.
Op maandag 28 april 2003 23:56 schreef sam_the_man het volgende:( uhh de vloer moet weer een paar dagen drogen maar de wand kan betegeld worden)
quote:Waar blijven de foto's?
Op dinsdag 29 april 2003 18:57 schreef Furby het volgende:[..]
Nah. De vloer is allang weer droog maar de wanden willen niet vlug drogen. Vandaag de douchebak gesteld en het voorzet wandje afgemetseld + water op urinoir gemaakt + afgetekent waar de band komt. vannacht maar eens onze turbo-ventilator in dat hok zetten.
P.S. Nico heeft al gebeld of hij de foto's en omschrijving mag gebruiken voor de nieuwe uitzendingen.... Vraag minimaal je 15 kratten bier als auteurs (Drink) rechten.
[Dit bericht is gewijzigd door recyclez op 29-04-2003 22:29]
quote:
Op dinsdag 29 april 2003 22:07 schreef recyclez het volgende:
knip
Op 68 en hoger zie je een tegel en een stuk band. Bruintinten in het bandje (marmer) met grote tegels die gebroken wit/bruinige streepkes hebben en op de vloer gebroken wit en bruinige tegels diagonaal.
quote:Ja, morgen gaat hij beginnen met tegelen.
Op woensdag 30 april 2003 18:17 schreef Cynix ® het volgende:
Tinus Tegel heeft natuurlijk een rustdag vandaag. Maar eeh, komt-ie morgen tegelen?
Furby moet hem ff aan de gang houden want ik ga morgen ff naar friesland (harlingen) een paar slagbomen planten en daarna nog een speedboot halen in leeuwarden.
(dan krijgen we na de badkamer meeting ook nog de speedboot meeting)
quote:Nou, vandaag is morgen ... nee vandaag is vandaag maar gisteren was vandaag morgen ... nee gisteren was vandaag vandaag ... nahja ...
Op woensdag 30 april 2003 19:28 schreef Vleermuis het volgende:Ja, morgen gaat hij beginnen met tegelen.
Vandaag dus. Eerste dag van het tegelzetten Tinus tegel stond om 07.45 voor de deur en nadat ik er koffie ingegoten had begon hij meteen te roepen om een aardappelschilmesje. Logisch. Het was om z'n potlood te slijpen
Met potlood in de hand probeerde Tinus met mij te communiceren maar hij had z'n gebitje weer eens niet in dus ik riep maar "Ja" en "Uhuh" op goed geluk. Hij kraste wat op de muur met het potlood en begon meteen met lijm te kliederen en na de eerste 3 tegels aanschouwd te hebben in vol ornaat op de muur vertrok Furby naar z'n werk Tinus geheel alleen achtergelaten. Om 1100 uur kwam Furby ff thuis om het tussen resultaat te bewonderen (en koffie te zetten) terwijl Tinus precies toen een boterham ging eten. Furby maakte gebruik om hem onze nieuwe speedboot te laten zien ( [TK] Speedboot + 40PK + Trailer )en ging Furby weer naar zijn werk om pauze te houden
Nah, om kwart voor 4 was ik weer thuis en Tinus al vertrokken en dadelijk gaat Furby de verwarming weer bijvullen om te checken of het lekt op de 2 afdichtingen in de badkamer zodat bij geen lek de koof dicht kan en de badkamer verder betegeld kan worden.
De status nu is een 1/3e betegelde badkamer met sierstrip erin. Dadelijk nog wel een foto. Eerst die cv met water vullen.
quote:Eerst bier. Dan cv vullen
Op donderdag 1 mei 2003 20:51 schreef Furby het volgende:Eerst die cv met water vullen.
quote:Een kratje bier heb je zo nog niet leeg
Op donderdag 1 mei 2003 21:27 schreef berney het volgende:
Duurt wel lang........
quote:cv vullen met bier duurt nog langer
Op donderdag 1 mei 2003 20:52 schreef Furby het volgende:[..]
Eerst bier. Dan cv vullen
.
We hebben dus weer warm water
Verder begint het al op te schieten, er zitten al tegels tegen de wanden aan en Tinus gaat zo verder.. (hij is vandaag iets later, verslapen )
Zo meteen nog ff (als de cv buizen niet lekken, vandaar ook het bijvullen) de koof tot bovenaan dicht maken zodat daar straks ook de tegels op kunnen.
straks meer......
Nu voor al onze fans van eigen huis in puin, de foto's
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0074.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0075.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0076.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0077.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0078.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0079.jpg
wanneer denken jullie dat het helemaal klaar is?
Ik kom wel op de fiets dan, want mijn auto staat (weer) bij de garage. Paaltje.
quote:Als ge 'm zelf eerst tegen de boom zet
Op vrijdag 2 mei 2003 16:52 schreef Harrie het volgende:
Kan ik zaterdag al in die nieuwe bak pissen ????
Ook cool dat de boot er zo even tussendoor gedaan wordt, klasse
En foto 45, da's een boel geld!
quote:zorg maar dat het bier koud ligt
Op vrijdag 2 mei 2003 16:55 schreef Furby het volgende:[..]
Als ge 'm zelf eerst tegen de boom zet
Furby heeft als vanaf 2e paasdag niet meer gedouchet of in bad gelegen
quote:www.plassticker.nl
Op vrijdag 2 mei 2003 22:29 schreef Toujours het volgende:
er moet wel een leuk plaatje in die pisbak van jullie komen anders ga ik er expres naast pissen:):):)
quote:gatverdamme wat een goorlap
Op zondag 4 mei 2003 21:13 schreef Vleermuis het volgende:
Ps. ik wil niet flauw doen, maaar..........Furby heeft als vanaf 2e paasdag niet meer gedouchet of in bad gelegen
morgen gaat hij nog wat klein tegelwerk (passtukken) erin maken en daarna waarschijnlijk de tegelvloer erin leggen.
Daarna moet er nog gevoegd worden en de zooi gemonteerd worden.
het schiet eindelijk op, straks weer fijn thuis douchen
nog wat foto's
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0081.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0082.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0083.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0084.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0085.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0086.jpg
Laat maar, ik doe dat wel ff.
quote:he furbi waarvoor heb je maggi op je bureua staan is dat voor als je computer in de soep draaid lol he he he eh he he he
Op woensdag 23 april 2003 17:54 schreef Furby het volgende:
Tinus zou zaterdag komen verder knutselen omdat het toch zou regenen volgens Piet Paulusma ... Nou Piet IS EEN LUL want het regende niet, dus geen Tinus en Vleermuis en Furby begaven zich naar Belgie om bij ons vader een populier bij windkracht 8 om te zagen Furby nam de gelegenheid aan om meteen zijn speedbootje te bekijken
Na de stukken hout te hebben opgestapeld en Ome Hos naar huis te hebben gebracht (DE man met de kettingzaag) was het tijd voor bier.
Zondag.
Formule 1. Tijd voor bier dus.
Maandag.
Vanochtend vertrok Vleermuis al vroeg naar zijn werk (half 7, voor hem laat) en stond Furby om 7 uur op (voor hem vroeg) en waste zich bij het miezerige keukenkraanstraaltje. Tinus stond om kwart voor acht voor de deur. Tijd voor koffie.
Onder de goedkeurende blik van Furby opende Tinus weer de aanval op de badkamer en na dat een tijdje aangezien te hebben ging Furby maar eens kijken hoe het op zijn werk was. Om 11 uur was Furby weer terug om pauze te houden en getuige te zijn van een kwaad manneke (Tinus) die iets over "Nolleke" mompelde. De muur was nog niet recht dus.
later bleek er ook nog een compleet beschadigd pak tegels te zijn waardoor Tinus nu 2 hele tegels tekort komt.
Tijd voor koffie en daarna ging Furby weer ff werken.
Toen Furby thuiskwam was Vleermuis al thuis en onder het gemompel over een "Nol" van Tinus namen Vleermuis en Furby maar een biertje.
Nou, niets spannends dus. De foto's staan er al.
Tot morgen
Tijd voor bier.
quote:Voor bij de koude rookworst
Op maandag 5 mei 2003 21:48 schreef kikkerlikker het volgende:he furbi waarvoor heb je maggi op je bureua staan is dat voor als je computer in de soep draaid lol he he he eh he he he
quote:Vleermuis is met een 3d programmake een overzicht aan het knutselen.
Op maandag 5 mei 2003 21:49 schreef generalist het volgende:
Doet misschien eens een overzichtsfoto, of moeten we alle details aan elkaar plakken
quote:Wat kruisjes betreft hebben 'echte' tegelzetters weinig tot geen gevoel voor humor
Op maandag 5 mei 2003 22:02 schreef Furby het volgende:
Voor degene die een opgewonden tegelzetter willen zien : Meld 'm dat je 2 pakken kruiskes hebt gekocht voor 'm. Werkt goed
quote:zijn die kruisjes al op en de tegels zitten die er al in of moet je eerst nog bier halen ?
Op maandag 5 mei 2003 22:02 schreef Furby het volgende:
Voor degene die een opgewonden tegelzetter willen zien : Meld 'm dat je 2 pakken kruiskes hebt gekocht voor 'm. Werkt goed
Het is alweer dinsdag,
Vanmorgen vertrokken naar hilversum, Furby blijft nog ff wachten totdat tinus komt.
Daarna toen tinus is gekomen en furby ook naar z'n "werk" is geweest, kwam paultje ook ff kijken.
Het viel Tinus meteen op dat er heel veel sex/porno plaatjes op zijn pc staan
Dat hoorde ik toen ik thuis kwam, het schijnt (zegt paultje) dat hij het de hele dag over neuken etc. heeft gehad
Tinus heeft vandaag de laatste tegels geplakt, en de wanden gevoegd (ingewassen)
Daarna heeft hij de vloer erin gelegt, en ik moet zeggen, zelfs ik vind het mooi worden !
Toen ik thuis kwam, heb ik effe een flesje of 2 bier binnen gegoten.
Daarna heb ik tinus ff geholpen materiaal in z'n bus te schouwen, dat hij niet meer nodig heeft.
Zo, dan ga ik nu ff wat foto's posten (zijn echt hele mooie) !!!!!!!!! en daarna ga ik bier drinken.
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0087.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0088.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0089.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0090.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0091.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0092.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0093.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0094.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0095.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0096.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0097.jpg
Proost !!!!!!!!!!
ps. morgen geen verslag, want de vloer moet minimaal 1,5 dag drogen
Doei doei
Komt er nu ook een wc damen te zitten
quote:Waar zou je die willen plaatsen dan ?????
Op woensdag 7 mei 2003 09:45 schreef kikkerlikker het volgende:
goed gedaan der ken trouwens nog wel een bad kuip bij maar goed dat is mijn mening
quote:Het eerste wat mij te binnen schiet: 'Dicht bij het bier'?
Op woensdag 7 mei 2003 20:26 schreef Harrie het volgende:[..]
Waar zou je die willen plaatsen dan ?????
Volg het al vanaf het begin
Zo zie je ook maar weer dat je met bier zeker een heel goed resultaat kunt krijgen!!!!
Ze zouden bier op de werkplek moeten invoeren
quote:
Op woensdag 7 mei 2003 20:26 schreef Harrie het volgende:[..]
Waar zou je die willen plaatsen dan ?????
quote:
Op donderdag 8 mei 2003 07:40 schreef kikkerlikker het volgende:[..]
in de bad kamer
quote:precies
Op donderdag 8 mei 2003 07:42 schreef just me het volgende:[..]
het heet toch niet voor niks een badkamer
quote:wel eens van een koelkast gehoord
Op donderdag 8 mei 2003 09:14 schreef ook_gek het volgende:
Een bad voor het bier is wel goed!
Je laat er heel veel koud water in lopen. En je kan er zo 3 kratjes bier in kwijt. (heb je wel een klein bad)
quote:Ik bouw later in mijn huis ook absoluut een pisbak. Kan je tenminste met je zatte kloten gaan staan zeiken zonder dat je je druk hoeft te maken dat je heel de wc onder pist.
Op vrijdag 25 april 2003 21:57 schreef Joene het volgende:
mag ik vragen wat het voordeel is van een pisbak in een huisalleen het hangend toilet was toch al duur zat
quote:
Op donderdag 8 mei 2003 15:26 schreef TheSperminator het volgende:[..]
Ik bouw later in mijn huis ook absoluut een pisbak. Kan je tenminste met je zatte kloten gaan staan zeiken zonder dat je je druk hoeft te maken dat je heel de wc onder pist.
En ze doen daar alles per PC.
Ik was weer aan de beurt om schaap te bestellen, en dankzij Vleermuis kon het natuurlijk niet fout gaan.
Gister avond zat Cynix ® tot half 2 te zeveren tegen Furby en daardoor had Furby teveel bier op en moest tevroeg wakker Tinus stond om 7.45 voor de deur en nadat Furby had opengedaan crashte ik neer op de matras beneden om daar om ongeveer kwart voor 10 weer op te staan.
Tijd voor koffie.
Furby ging dus koffie zetten terwijl Tinus dus al de tegels had gesneden en hij ging prutsen met de kranen. Furby dronk een tas koffie en ging naar z'n werk om om half 12 weer terug te zijn om de vorderingen te zien Tinus had de muur afgetegeld en was bezig met het hangend toilet. Na het ff aangezien te hebben was het tijd voor Furby om pauze te gaan houden op het werk
Furby beloofde om na de pauze weer terug te komen om Tinus te laten eten. (friettent gevalletje). Het urinoir zat inmiddels ook tegen de muur geplakt.
Furby moest weer naar het werk en op het werk werdt Furby gebeld door ene Vleermuis die al thuis was en het ging ongeveer als volgt:
quote:O.K. ... tijd voor bier dus. Furby ging naar het Drankurgel om bakken bier te halen en toen hij thuiskwam zag hij een mooie nieuwe badkamer waar alles al is ingebouwd behalve dat er morgen gekit gaat worden en de douchecabine wordt gemonteerd.
Vleermuis zei vanmiddag ongeveer dit door de telefoon tegen Furby:TINUS EN IK ZIJN BEZIG MET DAT VUILE KUTKASTJE VAN JOU EN DAT IS KUT EN ALS JE BIER WIL VANAVOND MOET JE DAT ZELF HALEN
recyclez en Furby hebben het pisbakske al getest en het is goed bevonden
Tijd voor Pizza. Hij stopt NU voor de deur
Zaterdag 10 Mei 2003 en D-Day (Douche dag)
Tinus had beloofd om om 10 uur hier te zijn en dus stond hij al om half 10 hier waardoor Furby nog horizontaal lag terwijl er al gekrijs was op de gang
Tijd voor koffie.
Tinus ging meteen in de aanval en plakte wat kleine tegeltjes als rand onder de douchebak terwijl Vleermuis en Furby wat rotzooi buitengooide en Recyclez wat warez zat te downloaden. Vleermuis en Tinus gingen vervolgens het gevecht met de douchecabine aan en Furby verplaatste zijn interesse naar de bouwmarkt om wat klein spul te halen dat we vervolgens in een moeite door konden monteren zoals zeepbakske, toiletborstel, bierhouder, spiegel enz.
De linker deur is ietwat krom dus Vleermuis en Tinus stonden wat te kutten onder afkeurend oog van Furby en toen ben ik Recyclez maar ff gaan wegbrengen naar de garage. Affijn toen ik terugkwam stond dat kutding al bekant en begon Vleermuis aan de accesoires.
Tijd voor bier iig.
In goede harmonie begonnen Furby en Vleermuis aan het ophangen van de randvoorwaarden om eens goed te schijten.
Furby wees aan waar en Vleermuis hing op.
We hebben tegenwoordig zelfs een toiletrolhouder
Tijd voor bier. Vleermuis is naar het cafe met Tinus, Furby en Recyclez zitten nu hier wat warez te downen en te wachten op de schotel Donner kebab. (en 2 pizza salami als back-up voor vanavond laat)
*plop*
Ik typ verder.
Furby vond het wel een goed idee om er een deur in te hangen ivm privacy en Recylez deed alsof hij hielp. Nu heeft Furby een FUCKING grote bloeduitstorting op z'n duim omdat hij tussen het scharnier kwam omdat die LUL aan de deur zat terwijl ik bezig was.
Nahja. Natuurlijk hebben Furby en Vleermuis wat foto's gemaakt van het (bijna) eindresultaat. De deur met stijlen moet nog geverfd worden en wat naden gekit.
De foto's :
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0098.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0099.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0100.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0101.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0102.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0103.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0104.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0105.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0106.jpg
http://62.58.194.81/Vlmswww/badkamer/IMG_0107.jpg
Voila.
(We zitten nu in de ongelooflijke stank van aangebrand vlees omdat de buurman zijn Cas Spijkers kwaliteiten op de bbq wil demonstreren aan zijn vriendin )
[Dit bericht is gewijzigd door Furby op 10-05-2003 20:20]
quote:ja fuckzooi.
Op zaterdag 10 mei 2003 20:15 schreef amnesiac het volgende:
De foto's doen het niet
w8 ff
Edit-
Het werkt nu
En op die vraag van Duchess : Furby is totaal verantwoordelijk voor design en kleurstelling behalve het ontbrekende deksel op het urinoir. Dat was Vleermuis zijn eis.
Geweldig leesvoer, jongens! En wat leuk om te volgen.
Prachtige badkamer, complimenten!
Dat flesje bier op de laatste foto's... zelfs in de spiegel.
Voor mij is dit het Fok!-topic van het jaar, chapeau!
Ik heb hier nog unne skonne link vur as thuis ok wilt goan klussen met
gerecyceld materiaal (gesponserd dur d'n gamma) moete mar es kijke.
quote:LOL
Op woensdag 14 mei 2003 20:16 schreef peggy het volgende:http://www.kicken.com/funnyfiles/www.kicken.com-matje.wmv
quote:
Op woensdag 14 mei 2003 20:16 schreef peggy het volgende:
Hoe ge unne badkoamer moet moake witte nou wel mar wa doe de met oe afval.Ik heb hier nog unne skonne link vur as thuis ok wilt goan klussen met
gerecyceld materiaal (gesponserd dur d'n gamma) moete mar es kijke.http://www.kicken.com/funnyfiles/www.kicken.com-matje.wmv
quote:
Op zondag 27 april 2003 23:13 schreef Cynix ® het volgende:
Ik zit hier ff bij Furby (Vleermuis komt trouwens ook net binnenvallen uit het café, maar dat terzijde) en wat zie ik daar in de hoek van de kamer liggen? Een splinternieuw urinoir! En niet zomaar een! Eentje van Villeroy & Boch! Zo, het mag wat kosten!Maar het ergste komt nog: het is een urinoir met een deksel! Dat doe je toch niet? Een pisbak neem je toch voor het gemakkelijke? Dat je ff lekker snel kan plassen zonder eerste de bril omhoog te moeten doen en zo. Nemen ze er een met een deksel.
quote:Inderdaad.
Op maandag 19 mei 2003 00:34 schreef Thermo het volgende:
geweldig topicgenoten echt
quote:Echt wel , keigaaf mannen
Op maandag 19 mei 2003 00:34 schreef Thermo het volgende:
geweldig topicgenoten echt
Ik kan nu al niet wachten. Ik heb geweldig genoten van dit topic.quote:Op dinsdag 9 november 2004 18:13 schreef Cynix ® het volgende:
Binnenkort volgt het laminaat-project.
Ik weet nú al dat dat bij het vervolgproject ook wel weer snor zit.quote:Op dinsdag 9 november 2004 18:30 schreef ook_gek het volgende:
Op elke foto was wel iets van bier te zien![]()
Wel nee ze drinken bijna geen bierquote:Op dinsdag 9 november 2004 18:34 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik weet nú al dat dat bij het vervolgproject ook wel weer snor zit.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |