Leuk reclamebord in de Kuip:
quote:
Op donderdag 17 april 2003 16:45 schreef Doopy-X- het volgende:
Leuk reclamebord in de Kuip:
[afbeelding]
quote:http://forum.fok.nl/misc.php?action=faq#9
Op donderdag 17 april 2003 16:50 schreef Qlimax het volgende:
als ik gvd zou weten hoe ik die plaats....????
quote:Deze is beter inderdaad -uit ander topic-
Op donderdag 17 april 2003 16:51 schreef CAZZO het volgende:[..]
typisch geval van pauperhumor
quote:
Op donderdag 17 april 2003 16:45 schreef Doopy-X- het volgende:
Leuk reclamebord in de Kuip:
Heb ik nou geen humor of snap ik de mop niet?
quote:Reclamebord (AJAX travel)......
Op donderdag 17 april 2003 16:52 schreef thefreezeman het volgende:[..]
Heb ik nou geen humor of snap ik de mop niet?
quote:ik vind deze net iets leuker
Op donderdag 17 april 2003 16:52 schreef devv05 het volgende:Deze is beter inderdaad -uit ander topic-
quote:
Op donderdag 17 april 2003 17:09 schreef Cart_man het volgende:
[afbeelding]
quote:Leuk
Op donderdag 17 april 2003 17:09 schreef Cart_man het volgende:
[afbeelding]
Zal vanavond ook wel wat plaatjes zoeken
Bij de kuip aangekomen ziet hij van hooijdonk, waaraan hij vraagt "Het is niet je broer, maar wel de zoon van je vader. Rara, wie is dat?". van hooijdonk denkt diep na, maar weet het antwoord niet. van marwijk is boos en laat van hooijdonk 10 rondjes om het veld rennen. Als van hooijdonk dat doet komt hij thomas buffel tegen. Omdat hij het niet kan hebben dat hij het antwoord niet wist kijkt hij of buffel het wel weet. "Ej thomas, het is niet je broer, maar wel de zoon van je vader. Rara, wie is dat?", vraagt hij aan hem. buffel denkt ff na en zegt dat al gauw "Ja, dat ben ik natuurlijk!".
Enthousiast geworden dat hij eindelijk het antwoord weet rent van hooijdonk naar van marwijk. "Trainer, trainer! Ik weet het antwoord op je raadsel!". "Het is thomas buffel!"
"Sukkel!!!", roept van marwijk, "dat is natuurlijk fout". van hooijdonk kijkt niet begrijpend naar zijn trainer. "Wie is het dan?", vraagt hij. Antwoordt van marwijk: "Jari Litmanen natuurlijk!"
jaja, oude mop. sue me
quote:Als dat eens zou gebeuren
Op donderdag 17 april 2003 19:10 schreef FrankyMcG het volgende:
Uit de oude doos:
deze zijn wel goed eigenlijk:
quote:
Op donderdag 17 april 2003 22:19 schreef Kaalhei het volgende:
mvv
quote:daar blijf je om lachen, elke week hebben ze weer iets hilarisch nieuws! (echt waar)
Op donderdag 17 april 2003 22:20 schreef Kaalhei het volgende:
fortuna
quote:
Op vrijdag 18 april 2003 03:30 schreef Duiveltja het volgende:
[afbeelding]
![]()
[Dit bericht is gewijzigd door Qlimax op 18-04-2003 13:09]
quote:Haha
Op vrijdag 18 april 2003 13:07 schreef Qlimax het volgende:
http://feyenoord.messagebase.nl/attachment.php?s=5d9c243b3c82ccd7b66be900a51f8ddc&attachmentid=16331
quote:Ik wou net wat zeggen over het nivo van de ajax/feyenoordhumor maar deze is wel goed
Op vrijdag 18 april 2003 13:07 schreef Qlimax het volgende:
[img]http://feyenoord.messagebase.nl/attachment.php?s=5d9c243b3c82ccd7b66be900a51f8ddc&attachmentid=16331
quote:die is WEL leuk
Op vrijdag 18 april 2003 13:07 schreef Qlimax het volgende:
[img]http://feyenoord.messagebase.nl/attachment.php?s=5d9c243b3c82ccd7b66be900a51f8ddc&attachmentid=16331
quote:Vind ik dit wel een klein beetje racistisch dan?! OF ligt dat aan mij...
Op donderdag 17 april 2003 19:10 schreef FrankyMcG het volgende:
Uit de oude doos:
Greetings
[Dit bericht is gewijzigd door Kwaruteru op 24-04-2003 22:24]
Iemand met een shampoofles op z'n dop slaan als ie shampoo in zijn haar heeft zitten. Heel flauw, bijna kinderachtig, dus voetbalhumor.
Greetings
quote:iemands shampoofles volpissen das toch voetbalhumor of scheerschuim in de moorkoppen
Op donderdag 24 april 2003 22:22 schreef Kwaruteru het volgende:
voetbalhumor?:Iemand met een shampoofles op z'n dop slaan als ie shampoo in zijn haar heeft zitten. Heel flauw, bijna kinderachtig, dus voetbalhumor.
Greetings
Eindhoven-24 april 2003
2 dieven hebben de championsleaugeprijzenkast van PSV gestolen, De politie zoekt nog naar een rood-wit vaantje!
oud, maar blijft leuk
Ajax speelt binnenkort op A4'tjes. Op papier hebben ze een goed elftal.
Waarom gaan domme blondjes nooit naar Ajax?
Zo dom zijn ze nou ook weer niet.
Van Marwijk en Koeman zitten samen aan de borrel. Op een gegeven moment vraagt Koeman:,,Mag ik even 20 cent van je lenen? Ik moet even een Ajaxsupporter bellen.Waarop Van Marwijk antwoordt:,,Hier heb je 80 cent. Dan kun je ze alle vier bellen.
Waarom wil Ajax Douwe Egberts als sponsor?
Zij geven gratis punten weg.
Wat is het verschil tussen de smurfen en Ajax?
De smurfen hebben maar één klungel.
Waarom ging Koeman naar Ajax?
Hij wilde even niks meer met voetbal te maken hebben.
.
[Dit bericht is gewijzigd door TC03 op 25-04-2003 22:54]
quote:Zo simpel
Op vrijdag 25 april 2003 22:49 schreef TC03 het volgende:
Hoe herken je een old-timer?
Stikker achterop met feyenoord kampioen.feyenoordspeelt binnenkort op A4'tjes. Op papier hebben ze een goed elftal.
Waarom gaan domme blondjes nooit naar feyenoord?
Zo dom zijn ze nou ook weer niet.Van Marwijk en Koeman zitten samen aan de borrel. Op een gegeven moment vraagt van Marwijk:,,Mag ik even 20 cent van je lenen? Ik moet even een feyenoordsupporter bellen.Waarop Koeman antwoordt:,,Hier heb je 80 cent. Dan kun je ze alle vier bellen.
Waarom wil feyenoord Douwe Egberts als sponsor?
Zij geven gratis punten weg.Wat is het verschil tussen de smurfen en feyenoord?
De smurfen hebben maar één klungel.Waarom ging van Marwijk naar feyenoord?
Hij wilde even niks meer met voetbal te maken hebben.
quote:en typerend voor jullie creativiteit....
Op zaterdag 26 april 2003 17:38 schreef bossie het volgende:[..]
Zo simpel
quote:Ach joh, die moppen zijn al zo vaak verandert door zoveel supporters van verschillende clubs en zijn daarnaast al zo oud dat het nauwelijks nog origineel is om ze ergens neer te zetten. En laat ik maar niet beginnen over de vraag wie nu eigenlijk de bedenker was van de moppen, want dat weet je niet. Die kan net zo goed een Ajaxsupporter, Cambuur, Lutjebroek supporter of whatever zijn.
Op zaterdag 26 april 2003 20:01 schreef F-Lo het volgende:[..]
en typerend voor jullie creativiteit....
En als die moppen nou echt grappig waren of pijnlijk dan was het misschien nog grappig..........
quote:Weet je ook weer waarom jullie neuzen heten...
Op vrijdag 18 april 2003 03:30 schreef Duiveltja het volgende:
[afbeelding]
![]()
quote:Heb je gelijk in, die moppen zijn idd zwaar suf! Voor elke naam kan je iemand anders invullen zodat ie op de ander slaat...
Op zaterdag 26 april 2003 20:31 schreef NOORD-414 het volgende:[..]
Ach joh, die moppen zijn al zo vaak verandert door zoveel supporters van verschillende clubs en zijn daarnaast al zo oud dat het nauwelijks nog origineel is om ze ergens neer te zetten. En laat ik maar niet beginnen over de vraag wie nu eigenlijk de bedenker was van de moppen, want dat weet je niet. Die kan net zo goed een Ajaxsupporter, Cambuur, Lutjebroek supporter of whatever zijn.
En als die moppen nou echt grappig waren of pijnlijk dan was het misschien nog grappig..........
quote:Joh.
Op zaterdag 26 april 2003 17:38 schreef bossie het volgende:[..]
Zo simpel
.
quote:
Op zaterdag 26 april 2003 20:01 schreef F-Lo het volgende:[..]
en typerend voor jullie creativiteit....
[afbeelding][afbeelding]
Een man loopt met zijn huilende hond langs de Gelredome, een andere man ziet het en vraagt: "Waarom huilt uw hond zo?" Antwoordt die man: "Vitesse heeft verloren en dan huilt hij altijd." Vraagt de andere man: "Wat doet hij dan als Vitesse wint?" Antwoordt de man: "Dat weet ik niet, ik heb mijn hond pas 2 jaar..."
Peeters loopt woedend de bestuurskamer in en zegt kwaad tegen Jos Vaessen: "Mijn salaris is niet in verhouding met mijn prestaties!" Antwoordt Vaessen: "Dat is zo, maar we kunnen je familie toch niet laten verhongeren?"
Een man loopt naar een loket bij de Gelredome en legt 150 euro op de toonbank. Zegt de man achter de kassa: "Wat wil je hebben, een speler of een seizoenkaart?"
Wat gebeurt er als een Vitessenaar een vlieg inslikt? Dan heeft-ie meer hersens in zijn maag dan in zijn hoofd.
Edward Sturing belt met Johan Neeskens en vraagt aan Johan: "Hoe doe jij dat nou met jouw mannen? Ik bedoel: waarom doet NEC het zo goed?" "Nou," zegt Johan Neeskens, "dat is niet zo moeilijk, ik laat ze regelmatig tegen elf etalagepoppen trainen; ze schoppen er dan tientallen in, en het zelfvertrouwen vliegt omhoog." "Oke," zegt Edward Sturing, "dat ga ik ook eens proberen." Twee dagen later belt Edward Sturing weer op en zegt tegen Johan Neeskens: "Nou heb ik hetzelfde met de mannen gedaan als jij, maar wat moet ik doen als ze met 2-0 achter staan?"
Bij Vitesse willen ze Douwe Egberts als sponsor. Weet je waarom? Ze geven gratis punten weg.
In de krant van vandaag staat dat Edward Sturing en Jos Vaessen een kroeg gaan beginnen vlak naast de Gelredome. Ze hebben al elf krukken.
Na aandringen van de Vitesse supporters uit de harde kern heeft het Vitesse-bestuur besloten het dak van de Gelredome open te houden ... zo kunnen de Vitesse-supporters echte sterren zien!!!
Johan Neeskens en Edward Sturing zitten samen aan de borrel, op een gegeven moment vraagt Sturing aan Neeskens twintig eurocent, met de mededeling: "Ik moet even een Vitesse-supporter bellen." Neeskens geeft Sturing een euro en zegt: "Hier, kun je ze alle vijf bellen."
Een NEC-fan heeft een olielamp gekocht in een antiekwinkel. Hij maakt de lamp schoon en plots komt er een geest uit. De geest zegt: "Je mag drie wensen doen, maar let op: alles wat jij wenst krijgen Vitesse-supporters dubbel." "Nou," zegt de NEC'er, "ik zou wel een Porsche willen hebben." "Oké!" zegt de geest en de Porsche staat voor de deur. "Alleen," zegt de geest, "alle Vitesse-supporters hebben nu twee Porsches." "Nou," zegt de NEC-fan, "doe mij maar een miljoen." "Oké," zegt de geest en even later belt de bank dat er een groot bedrag is gestort op zijn rekening. Maar de geest zegt dat alle Vitessenaren nu 2 miljoen op hun rekening erbij geschreven hebben. "Ja, dat is wel vervelend", zegt de NEC-fan. "Je hebt nog 1 wens", zegt de geest. "Nou," zegt de NEC'er, "ik heb altijd al een nier willen doneren!!!"
Iets wat vorige week is gebeurd heet? Verleden tijd. Iets wat vandaag gebeurd is heet? Tegenwoordige tijd. Iets wat volgende week gaat gebeuren heet? Toekomstige tijd. En een wedstrijd van Vitesse bezoeken is? VERLOREN TIJD!!!
Waarom lopen er eekhoorntjes over het veld van de Gelredome? Zulke grote eikels hebben ze nog nooit gezien!
Weet je wat het verschil is tussen de smurfen en Vitesse? De smurfen kennen maar één klungel.
Weet je nog een ander verschil tussen de smurfen en Vitesse? Vitesse geeft iedereen voorrang.
Edward Sturing is bij NEC op bezoek en bekijkt een training van NEC. Na afloop staat hij te praten met Johan Neeskens. Hij vraagt hem hoe hij nou de opstelling bepaalt voor de wedstrijd. "Ik kijk naar de prestaties op de training en ik doe een kleine intelligentietest met de speler", antwoordt Johan Neeskens, en zegt: "Kijk maar!", en hij roept Jarda Simr bij zich. "Het is de zoon van je vader, en niet je broer", vraagt Neeskens aan Simr. Zegt Jarda: "Dat ben ik zelf!" "Goed zo", zegt Neeskens. "Zo doe ik dat", zegt Neeskens. "Dat moet ik onthouden", denkt Edward Sturing. De andere dag op de training van Vitesse besluit Edward Sturing hetzelfde te doen. Hij roept Bob Peeters bij zich. "Het is de zoon van je vader en het is niet je broer", zegt Edward Sturing. Bob Peeters staat te denken en te denken. "Ehhhhh, ehhhhhh, de bakker misschien?" "Nee, fout!" zegt Edward Sturing. "Het is Jarda Simr!"
Waarom zijn domme blondjes niet voor Vitesse? Zo dom zijn ze nou ook weer niet.
Waarom lezen Vitessenaren altijd de krant op z'n kop?? Dan staat Vitesse bovenaan...
Vitesse komt na een verloren wedstrijd de kleedkamer binnen en Peeters zegt: "Het is allemaal de schuld van die scheids, ik zal hem straks een trap onder zijn kont geven." Zegt Sturing: "Laat maar, je mist toch."
Het is een spannende dag , de voetbalwedstrijd NEC-Vitesse staat op het programma. De spelers van NEC komen samen in de kleedkamer, maar ze hebben allemaal helemáál geen zin om te voetballen, dus pakken ze hun spullen, gaan naar de kroeg , en stellen alleen Zico Tumba op, degene met nog het meeste zin. Dus de overige NEC'ers zijn aan het feesten en drinken enzovoorts, tot Gentenaar bedenkt: "Laat ik eens effe op teletekst kijken hoe het staat..." en hij doet het, staat er tot z'n verbazing: NEC-Vitesse 1-0, 16e minuut Zico Tumba. Dus hij vertelt het aan z'n collega's en die juichen en gaan gewoon weer door met feesten en drinken. Ongeveer tegen het einde van de wedstrijd besluit Gentenaar toch nog één keertje te kijken, staat er: einduitslag NEC-Vitesse 1-1, 90e minuut Victor Sikora. Dus de spelers gaan weer naar de kleedkamer, zien ze Zico Tumba zitten, vragen ze: "Zico, hoe kan dat nou, kom je voor, verlies je nog in de laatste minuut." Zegt Zico Tumba: "Ja, sorry jongens, 20e minuut, rode kaart!"
Hoe red je een Vitessenaar van de verdrinkingsdood? Door je voet van zijn hoofd te halen.
Een jongetje is in Rome met zijn ouders op vakantie. De ouders vinden het een goed idee nu ze toch in Rome zijn om de Paus een keer van dichtbij te zien. De moeder zegt tegen het jongetje: "De Paus is een liefhebber van voetbal, trek je NEC-shirt aan, misschien stopt hij wel en kan je hem van dicht bij zien." Zo gezegd zo gedaan, het jongetje in zijn NEC-shirt gaat samen met zijn ouders naar het voorplein waar er een massa mensen op de Paus aan het wachten. Ze zien de Paus in de verte aan komen rijden, hij nadert tot op 100 meter voor ze en stopt precies voor een jongen met een Vitesse-shirt aan en zegt wat tegen hem. De jongen is natuurlijk helemaal teleurgesteld dus die moeder zegt: "Weet je wat, ik koop voor je een Vitesse-shirt en die trek je morgen ook aan en misschien stopt hij dit keer voor jou!" Dus het jongentje trekt de volgende dag het Vitesse-shirt dat zijn moeder voor hem gekocht heeft aan en ze gaan weer naar het voorplein. En ja hoor, de Paus komt aanrijden en dit keer stopt hij precies voor hun. De Paus stapt uit en zegt tegen het jongetje: "Heb ik gisteren niet gezegd dat je op moest rotten?!"
Een man komt bij de dokter en vraagt of het mogelijk is om door middel van een operatie zijn I.Q. te verhogen. "Niet via een operatie, maar wel door middel van een onlangs uitgevonden I.Q-pulsor," antwoordt de dokter. "Wat is dat dan, dokter?" wil de man weten. "Ik geef je wel een verwijsbrief mee, dan stuur ik je naar de professor die dat apparaat heeft uitgevonden." Bij de professor aangekomen wordt hem uitgelegd hoe het apparaat werkt. De professor vertelt de man dat er aan het apparaat nog een kleine aanpassing moet worden gepleegd, omdat wanneer iemand er vijf minuten te lang op aangesloten is, zijn I.Q geheel zal verdwijnen. De man neemt het risico en zegt tegen de professor dat hij vertrouwen in hem heeft dat dit niet zal gebeuren. "Goed," zegt de professor, "dan zal ik u op het apparaat aansluiten." Na verwerking van de gegevens van de man stelt de professor het apparaat in op 25 minuten. Na tien minuten wordt de professor gebeld door zijn neef uit Australië en gezellig zitten ze samen te kletsen, totdat de neef na een half uurtje vraagt of hij nog een of andere leuke uitvinding heeft gedaan. Geschokt kijkt de professor op zijn horloge en gehaast zegt hij tegen zijn neef dat hij straks even terug belt. Hij rent naar de kamer waar hij de man had aangesloten. Met een rood gezicht, schuim op zijn lippen en draaiende ogen treft hij de man aan. Hij rukt uit paniek alle draden van de man af en geeft de man die zeer aangeslagen is een paar lichte klapjes op het gezicht en vraagt: "Meneer, meneer bent u bij? Zegt u eens iets." Waarop de man brabbelt: "Vitesse, Vitesse!"
Einstein staat op een feestje, komt er iemand naar hem toe. Einstein vraagt: "Wat is jouw IQ?" "250", zegt de persoon. Dus begint Einstein te praten over kwantische natuurkunde, blackholes, singulariteiten ruimte-tijd... Na een tijdje komt er een ander naar hem toe en Einstein vraagt hem ook: "Wat is jouw IQ?" "150", zegt de persoon. Dus begint Einstein te praten over Internationaal recht, ethische conflicten met genetische manipulatie... Iets later komt er weer iemand naar hem toe. Einstein vraagt: "Wat is jouw IQ?" "100", antwoordt de persoon. Dus begint Einstein te praten over de regering, de lonen, en benzine-prijzen... Nog iets later komt er weer iemand naar hem toe. Einstein vraagt: "Wat is jouw IQ?" "50", antwoordt de persoon. Dus begint Einstein te praten over Big-Brother, Starmaker, de bus... Komt er daarna nog iemand naar hem toe. Einstein vraagt: "Wat is jouw IQ?" "10", antwoordt de persoon. Daarop zegt Einstein hem: "En? Hoe gaat het met Vitesse?"
Sta ik vanmorgen in de file bij Arnep. Zie ik een man van auto naar auto lopen. Hij klopt op mijn raampje. Ik draai het raam naar beneden waarop hij zegt:"Heb je het al op het nieuws gehoord!?! Ze hebben het Vitesse-elftal gegijzeld en vragen ¤ 10.000.000 losgeld. Als dit niet wordt betaald gaan ze alle spelers met benzine overgieten en aansteken!" "Wow", zeg ik. "Ik ga daarom van auto naar auto om te collecteren!" "Hoeveel geeft men zo'n beetje?" "De meesten geven 5 liter!"
Een vliegtuig stond op het punt neer te storten en er waren 5 mensen aan boord en slechts vier parachutes beschikbaar. De eerste zei: "Ik ben Dennis Gentenaar, dè beste keeper van Nederland en keeper van NEC, dè beste club ter wereld! Ik ben veel geld waard en mijn fans en club hebben me nodig, dus ik verdien het om gered te worden." De anderen stemden hier mee in en gaven hem een parachute, waarna hij het vliegtuig uit sprong. De tweede persoon zei: "Ik ben premier Balkenende, politicus van het CDA en ik kan mijn land helpen, dus ik denk dat ik gered moet worden." De anderen vonden het ok en gaven hem een parachute. Ook hij sprong uit het vliegtuig. De derde persoon zei: "Ik ben Theo Janssen, aanvoerder van vitesse, ik heb een vrouw en kinderen en iedereen weet dat ik een aardige vent ben, maar iedereen denkt dat ik dom ben. Dat ben ik niet, dus ik neem ook een parachute." En weg was hij. Er waren nu nog twee mensen over: de paus en een 10 jarig meisje. De paus zei: "Kind, ik ben oud en ik heb een goed leven gehad. Jij bent nog jong en hebt je hele leven nog voor je. Neem jij de parachute, dan blijf ik wel achter en hoop op een wonder." "Dat is niet nodig", zei het meisje, "er zijn nog 2 parachutes over, die rijnjanker van een Janssen heeft mijn schooltas gepakt!"
Aan het einde van het seizoen:
En nog even een laatste waarschuwing:
quote:En dit noem je humor
Op zondag 27 april 2003 14:51 schreef Blue_MnM het volgende:
http://funlist.funpic.hu/attachments/en/1306-1.pps
quote:Jezus, das wel een dieptepunt in de humor zeg.
Op zondag 27 april 2003 14:51 schreef Blue_MnM het volgende:
http://funlist.funpic.hu/attachments/en/1306-1.pps
quote:my kind of style
Op vrijdag 25 april 2003 22:46 schreef amnesiac het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Ik had al zo'n vermoeden
Op zondag 27 april 2003 15:38 schreef DutchGooner het volgende:[..]
my kind of style
quote:heb verschillende shirts liggen van 365,zijn altijd wel geinig
Op zondag 27 april 2003 15:39 schreef amnesiac het volgende:[..]
Ik had al zo'n vermoeden
Een Ajax-, een Feyenoord-, een Heerenveen- en een FC Groningen-supporter maken een bergwandeling,
terwijl ze opscheppen over hun clubliefde. Als ze boven aan de rand van een kilometers diepe afgrond staan,
zegt de Ajax-fan: "Ik zal jullie laten zien wat ik overheb voor mijn club...dit!"
en hij stort zich pardoes in de afgrond.
"Geen woorden maar daden!" roept de Feyenoorder en ook hij springt naar beneden.
De Heerenveen-supporter zegt: "Tja...nou kan ik niet achterblijven.
Dit doe ik voor m'n club!" En hij duwt de Groningen-supporter de afgrond in.
[Dit bericht is gewijzigd door CAZZO op 27-04-2003 23:40]
grappig
quote:Heb ik ook erg om moeten lachen. Ook de tweede keer toen ik het zag
Op maandag 5 mei 2003 17:30 schreef methodmich het volgende:
Ik vond die fan van Willem II die ging warmlopen op de tribune wel een sterk staaltje voetbalhumor.
quote:ja dat was idd een strakke actie
Op maandag 5 mei 2003 17:30 schreef methodmich het volgende:
Ik vond die fan van Willem II die ging warmlopen op de tribune wel een sterk staaltje voetbalhumor.
quote:Ik heb die vent van Willem II niet gezien, maar bij Ajax heb je jarenlang een gast ("Danny") gehad die op de lange zijde ging lopen in een Danny Blind shirt
Op maandag 5 mei 2003 17:30 schreef methodmich het volgende:
Ik vond die fan van Willem II die ging warmlopen op de tribune wel een sterk staaltje voetbalhumor.
Was ook altijd wel melig.
quote:Dat was lachen geblazen
Op maandag 5 mei 2003 17:30 schreef methodmich het volgende:
Ik vond die fan van Willem II die ging warmlopen op de tribune wel een sterk staaltje voetbalhumor.
quote:jammer dat je dat tegenwoordig niet zo vaak meer tegenkomt
Op vrijdag 9 mei 2003 00:51 schreef keeper het volgende:[..]
Ik heb die vent van Willem II niet gezien, maar bij Ajax heb je jarenlang een gast ("Danny") gehad die op de lange zijde ging lopen in een Danny Blind shirt
.
Was ook altijd wel melig.
quote:Ik heb nu iemand vlak bij me zitten die soms de hele wedstrijd lang tijdschriften verscheurt en de snippers in de gracht gooit
Op vrijdag 9 mei 2003 00:52 schreef MrMoon het volgende:
jammer dat je dat tegenwoordig niet zo vaak meer tegenkomt
En verder nog wat ander debiel volk, maar dat is meer verbaal gezien .
quote:Bij FCDB hadden we vroeger Gekke Jan (maar Jan was niet gek zei hij zelf dan).
Op vrijdag 9 mei 2003 00:51 schreef keeper het volgende:[..]
Ik heb die vent van Willem II niet gezien, maar bij Ajax heb je jarenlang een gast ("Danny") gehad die op de lange zijde ging lopen in een Danny Blind shirt
.
Was ook altijd wel melig.
quote:Als de m-side begon te zingen "Jan laat je piemel zien"
Op vrijdag 9 mei 2003 01:15 schreef DutchGooner het volgende:Bij FCDB hadden we vroeger Gekke Jan (maar Jan was niet gek zei hij zelf dan).
Jan had ze niet alle 5 op een rijtje maar hij kon als geen ander trommelen.
Tijdens het trommelen kreeg ie allemaal klein geld toegesmeten en blij dat ie dan was.
Om onbekende redenen heeft ie SV gehad,jammer zoiets.
quote:Gekke Jan, zucht. Die moet terugkomen!
Op vrijdag 9 mei 2003 15:10 schreef LadyFCDB het volgende:[..]
Als de m-side begon te zingen "Jan laat je piemel zien"
trok ie hem uit zijn broek! Zo gek was ie! En inderdaad hij kon trommelen als geen ander maar geld rapen kon ie ook als geen ander
quote:Jah het was wel altijd lachen als ie er was. Hoelang is zijn stadionverbod eigenlijk???
Op vrijdag 9 mei 2003 15:15 schreef Dylan Dog het volgende:Gekke Jan, zucht. Die moet terugkomen!
Wat een gepruts elk weekend met die ellebogen. Wat een amateurs! Een stoot uitdelen en er mee wegkomen, dat is niet voor iedereen weggelegd. Het vereist finesse en intelligentie. Voor de beginnende stoter volgen hier wat tips.
1) De voorzorgsmaatregelen
Bij het betreden van het veld maak je een praatje met de scheidsrechter. Gedurende de wedstrijd beklaag je je er op beheerste toon al diverse keren over dat je tegenstander zich onsportief gedraagt.
2) Let op de positie van de grens- en scheidsrechter
Natuurlijk ga je niet onder ogen van de scheidsrechter een elleboogstoot geven, tenzij je het IQ van Henk Fraser hebt. Zorg dat er altijd spelers tussen jou en de scheidsrechter staan zodat hij geen goed zicht op je heeft. Zorg dat je nooit op een lijn staat met de grensrechter.
3) Geef de stoot in een duel
Nooit zomaar een stoot geven. Je tegenstander zal ter aarde storten, het publiek zal gaan joelen en daardoor zal de scheidsrechter meteen jouw kant op kijken. Bovendien kan er in dit geval alleen maar sprake van opzet zijn. In een duel kan er van alles gebeurd zijn en bovendien lijkt het op een ongeluk. Het beste is natuurlijk een kopduel, het liefst met veel spelers om je heen
4) Stoot vanuit je schouder
Ga niet als een dolleman met je arm bewegen. Beweeg vanuit de schouder. Een korte, krachtige beweging volstaat. Niet op neus en wenkbrauwen, dat geeft alleen maar bloed (wat je verraadt). Het beste is om je stoot op de kaak te plaatsen. Een kaakbreuk is beter dan een bloedneus.
5) De nazorg
Loop niet snel weg van de plek des onheils. Dat is verdacht. Grijp allereerst een beetje verbouwereerd naar je hoofd. Alsof ook jij geraakt bent en bijvoorbeeld met de hoofden tegen elkaar bent gekomen. Buig je vervolgens semi-bezorgd over je tegenstander heen. Het leuke is dat je hem ondertussen op beheerste toon voor alles en nog wat kunt uitschelden en ondertussen op zijn vingers kunt gaan staan.
quote:Tja het is jammer dat dat soort figuren uit stadions geweerd worden. Ze zijn wel zo gek als een deur, maar doen waarschijnlijk ook geen vlieg kwaad
Op vrijdag 9 mei 2003 15:10 schreef LadyFCDB het volgende:
Als de m-side begon te zingen "Jan laat je piemel zien"
trok ie hem uit zijn broek! Zo gek was ie! En inderdaad hij kon trommelen als geen ander maar geld rapen kon ie ook als geen ander
quote:eeuwig?
Op vrijdag 9 mei 2003 15:16 schreef LadyFCDB het volgende:[..]
Jah het was wel altijd lachen als ie er was. Hoelang is zijn stadionverbod eigenlijk???
quote:Inderdaad hij deed geen vlieg kwaad, hij bracht alleen lol en sfeer!
Op vrijdag 9 mei 2003 21:19 schreef keeper het volgende:Tja het is jammer dat dat soort figuren uit stadions geweerd worden. Ze zijn wel zo gek als een deur, maar doen waarschijnlijk ook geen vlieg kwaad
.
quote:
Op zaterdag 10 mei 2003 15:58 schreef Hollie het volgende:
[afbeelding]
quote:altijd leuk die Engelse humor
Op donderdag 15 mei 2003 20:24 schreef Eilanden het volgende:
[afbeelding]
quote:Maar ze staan ook belachelijk in die muur!
Op donderdag 15 mei 2003 20:26 schreef DutchGooner het volgende:[..]
altijd leuk die Engelse humor
quote:Wie zou deze fake nu gemaakt hebben
Op woensdag 14 mei 2003 21:51 schreef amnesiac het volgende:
[afbeelding]
quote:Die Belgische...
Op donderdag 15 mei 2003 20:26 schreef Eilanden het volgende:
Ook een goeie over de tactiek van de landen:http://www.vvsvi.nl/fun/rside_fun_com.html
quote:dat mag wel he, sta je toch ff raar te kijken als je de pal neerlegt voor de vrije trap
Op donderdag 5 juni 2003 12:09 schreef Maja het volgende:
[afbeelding]
quote:
Op donderdag 5 juni 2003 19:18 schreef keeper het volgende:
Whehehe,
.
quote:Altijd al geweten dat die brabanders niet helemaal in orde zijn...
Op zondag 27 april 2003 14:51 schreef Blue_MnM het volgende:
http://funlist.funpic.hu/attachments/en/1306-1.pps
(ps - deze heeft ome Fons zeker in elkaar gesleuteld?)
quote:Ik moet opeens (als Ajacied) aan Sparta Piet denken. Die stond altijd met een kooi met een dooie parkiet op de tribunes. Hij is alweer een tijdje geleden zijn parkiet achterna gegaan geloof ik, maar hij was ook zo'n fenomeen.
Op vrijdag 9 mei 2003 21:19 schreef keeper het volgende:[..]
Tja het is jammer dat dat soort figuren uit stadions geweerd worden. Ze zijn wel zo gek als een deur, maar doen waarschijnlijk ook geen vlieg kwaad
.
Voetbaljumor met de politie:
Ajax-Torino in 1992. Ik loop met mijn buurjongen op het Stadionplein. Wij lopen langs twee zwarthandelaars in kaarten. Wij hebben al kaartjes, dus geen belangstelling.
Twee mensen die bij ons in de buurt liepen hadden wel belangstelling. Zij konden voor 100 piek de kaart de finale bijwonen. Dat vonden zij wel redelijk.
Op dat moment komen nog twee mensen aanlopen. Dit bleken twee agenten in burger te zijn die aan het controleren waren op zwarthandel.
De twee verkopers worden uiteindelijk in de boeien geslagen en hun handelswaar wordt in beslag genomen. Die zwarthandelaars nog roepen van 'je maakt ons toch niks, wij zijn zo weer vrij'.
Echter, de twee kopers blijven daar een beetje sneu achter. Die hadden bijna kaarten gehad voor de wedstrijd.
De handelaren blijven ondertussen doorzeuren. Opeens richt 1 van die agenten zich tot zo'n koper: "Jullie willen kaarten voor de finale?".
Antwoord: "Euh, ja?!"
Agent: "Alsjeblieft, hier heb je twee kaarten."
En hij geeft die twee in beslag genomen kaarten (gratis dus) aan die lui en wenst ze nog een prettige wedstrijd.
Die handelaren waren toen echt pissig
Hand in hand :B
Wat hebben sinterklaas en feyenoord gemeen?
-Ze geven alletwee zomaar cadeautjes weg.
Ed de goey, ik vond dat je die bal wel kon houden.
Niet zeuren John de Wolf, er zit niet voor niets een net achter.
Wat is het doelsaldo van Feyenoord?
-
Wat is de overenkomst tussen zwakstroom en Feyenoord.
Je ondervindt wel heel weinig weerstand
Waarom is die lange bob peters zo lui?
-hij ligt te lang in bed
quote:
Op woensdag 6 augustus 2003 13:52 schreef TalkShowHost het volgende:
[afbeelding]
quote:
Op woensdag 6 augustus 2003 13:52 schreef TalkShowHost het volgende:
[afbeelding]
quote:had eigenlijk al iets eerder van 365 verwacht over Chelski maar hij is
Op woensdag 6 augustus 2003 13:52 schreef TalkShowHost het volgende:
[afbeelding]
[Dit bericht is gewijzigd door AperfectCircle op 06-08-2003 19:25]
quote:prachtig
Op woensdag 6 augustus 2003 19:22 schreef AperfectCircle het volgende:
[afbeelding]
quote:[afbeelding]
Op woensdag 6 augustus 2003 19:22 schreef AperfectCircle het volgende:
Chelsea have offered $40 Million
quote:
Op donderdag 14 augustus 2003 20:16 schreef AperfectCircle het volgende:
Saddam Hussain is being held captive in a house in his home town of Tikrit by Iraqi freedom fighters. The American government have offered them $35 Million dollars for his capture.Chelsea have offered $40 Million
![]()
Maar wel flauw...
quote:leuk
Op vrijdag 15 augustus 2003 11:04 schreef BrauN het volgende:
Gevonden op LFC forum:Beetje zelfspot kan weinig kwaad...
quote:
Op maandag 18 augustus 2003 15:57 schreef DIGGER het volgende:
[afbeelding]
quote:Goed gejat, maar hij blijft leuk
Op maandag 18 augustus 2003 17:22 schreef Terrace_Casual het volgende:
[afbeelding]
quote:Hehehe
Op vrijdag 22 augustus 2003 00:13 schreef gebruikersnaam het volgende:
[afbeelding]
Deze zal Doc leuk vinden
quote:Geweldig plaatje, sowieso een leuke site overigens
Op vrijdag 22 augustus 2003 00:13 schreef gebruikersnaam het volgende:
[afbeelding]
"We hate Tuesday"
Millwall fans after Sheff Utd fans chant "We hate Wednesday", at Bramall Lane.
He's fat, He's round,
He's sold your f**king ground,
Al Fayed, Al Fayed...
Most away fans vs Fulham.
Cheer up Peter Reid, Oh what can it mean.... he sent Sunderland down and now he's trying with Leeds...
West Ham fans during Sunderland game.
"If Heskey plays for England, so can I
If Heskey plays for England, so can I
If Heskey plays for England
If Heskey plays for England
If Heskey plays for England, so can I"
Birmingham fans during victory over Liverpool.
(to the tune of Volare)
"Viera OH OH, viera OH OH, give giggsy the ball and arsenal won F**K ALL, Viera OH OH."
After giggs scored THAT goal in the FA cup semi 1999 at villa park.
Man U losing at home to Liverpool who are singing '10 men, we've only got ten men'.
Reply:
'10 pence you've only got 10 pence'
Bernt Haas
I've gone and Bernt my Haas
I've gone and Bernt my Haas
I've gone and Bernt my Haas
Bernt Haas...
West Brom's new song for new signing.
(To of 'Hey Baby')
Heeeey scousers oh ah,
I wanna knoooooow were's my video...
and my stereo and my dvd...
Birmingham fans to Liverpool.
quote:
"If Heskey plays for England, so can I
If Heskey plays for England, so can I
If Heskey plays for England
If Heskey plays for England
If Heskey plays for England, so can I"
Birmingham fans during victory over Liverpool.
quote:mag jij raden welk shirt ik van de week besteld heb
Op zaterdag 23 augustus 2003 09:07 schreef TalkShowHost het volgende:
[afbeelding]
Man U losing at home to Liverpool who are singing '10 men, we've only got ten men'.
Reply:
'10 pence you've only got 10 pence'
quote:Hehehe
Op zaterdag 23 augustus 2003 10:21 schreef DutchGooner het volgende:[..]
mag jij raden welk shirt ik van de week besteld heb
quote:kostte me wel 18 pond excl porto maar dan heb je wel wat
Op zaterdag 23 augustus 2003 10:43 schreef TalkShowHost het volgende:[..]
Hehehe
quote:
Evil Manc Computer Viruses
Be on the lookout for a new breed of 'Evil Manc' computer viruses that could seriously affect / infect your PC.There are many varieties of this virus, each affecting your computer in a different way. Details of each Variant of this virus are shown below.
The Manchester United Virus - This where the computer develops a memory disorder and forgets about every thing before 1993.
The Manchester United shirt virus - Designed to drain your bank account This one is especially hard to detect as it changes its format every three months.
The David Beckham virus - This affects newer computers mainly. The computer looks great, all the lights are on, but nothing works.
The Roy Keane virus - Throws you out of Windows.
The Alex Ferguson virus - The computer develops a continuous whining noise. The on screen clock runs a lot slower than all the other computers in the building.
The Solskjaer virus - Will take numerous attempts to get into the net often failing completely.
The Ryan Giggs virus - The computer develops a processor problem whereby it thinks it's better than it actually is. It also experiences dramatic fluctuations in performance.
The Fabien Barthez virus - You just can't save anything.
Laurent Blanc virus - Makes your Computer go really slow and Creates big holes in your Hard-Drive!
The Phil Neville virus - The worst of all, ruins all memory of basic functions and programmes, randomly delivering data to the wrong goal. Also weakens all communications within the network
Dressing Room virus - Appears when the system fails. Reboot may be dangerous.
quote:
Vieira ooooh!
Vieira ooooh!
He comes from Senegal!
His dad's a cannibal
Chelsea fans against Arsenal
quote:Prachtig al die liederen in Engeland
Leeeeeeeeeeeeeeee Bowyer,
Oooh! Ah!
We want to knooooooow, why your not in jail! .
Becoming universal...
quote:how original ...
Op zaterdag 23 augustus 2003 09:07 schreef TalkShowHost het volgende:
Eén van de scouts informeert Koeman dat er in Irak een heel getalenteerd
spelertje rondloopt. Koeman vliegt naar Irak, raakt onder de indruk van het
ventje en regelt zijn overgang naar Ajax.
Twee weken later staat Ajax in eigen huis met 4-0 achter tegen Utrecht en
er staan nog maar 20 minuten op de klok. Koeman knikt naar het Irakeesje en
brengt hem in voor Van der Vaart.
Het ventje is een regelrechte sensatie en scoort 5 keer!!! De fans zijn
verrukt, de clubleiding is lyrisch en de sportpers prijst de nieuwe ster de
hemel in.
Als 'ie eindelijk van het veld is, rent 'ie naar de telefoon om zijn moeder
te vertellen over zijn eerste optreden bij Ajax.
"Hoi mam, raad eens?", zegt hij. "Ik mocht vandaag 20 minuten spelen, we
stonden met 4-0 achter, ik scoorde 5 keer en we wonnen. Iedereen hier houdt
van me: de fans, de spelers, de media..."
"Fantastisch", zegt moeder. "Ik zal je over onze dag vertellen. Je vader is
op straat neergeschoten, je zus en ik zijn verkracht en mishandeld en je
broer heeft zich aangesloten bij een bende straatrovers. Terwijl jij het zo
naar je zin had!"
De jonge voetballer is erg geschrokken. "Ja, wat moet ik zeggen, mam? Het
spijt me..."
"Het spijt me??? Het spijt me???", zegt zijn moeder. "Het is verdomme jouw
schuld dat we naar Amsterdam zijn verhuisd!"
quote:
Op woensdag 27 augustus 2003 17:57 schreef raptorix het volgende:
Ronald Koeman stuurt de Ajax-scouts de hele wereld over om uit te kijken
naar een opvolger voor Rafael van der Vaart. Eentje die Ajax eindelijk weer
eens aan de landstitel kan helpen.Eén van de scouts informeert Koeman dat er in Irak een heel getalenteerd
spelertje rondloopt. Koeman vliegt naar Irak, raakt onder de indruk van het
ventje en regelt zijn overgang naar Ajax.Twee weken later staat Ajax in eigen huis met 4-0 achter tegen Utrecht en
er staan nog maar 20 minuten op de klok. Koeman knikt naar het Irakeesje en
brengt hem in voor Van der Vaart.Het ventje is een regelrechte sensatie en scoort 5 keer!!! De fans zijn
verrukt, de clubleiding is lyrisch en de sportpers prijst de nieuwe ster de
hemel in.Als 'ie eindelijk van het veld is, rent 'ie naar de telefoon om zijn moeder
te vertellen over zijn eerste optreden bij Ajax."Hoi mam, raad eens?", zegt hij. "Ik mocht vandaag 20 minuten spelen, we
stonden met 4-0 achter, ik scoorde 5 keer en we wonnen. Iedereen hier houdt
van me: de fans, de spelers, de media...""Fantastisch", zegt moeder. "Ik zal je over onze dag vertellen. Je vader is
op straat neergeschoten, je zus en ik zijn verkracht en mishandeld en je
broer heeft zich aangesloten bij een bende straatrovers. Terwijl jij het zo
naar je zin had!"De jonge voetballer is erg geschrokken. "Ja, wat moet ik zeggen, mam? Het
spijt me...""Het spijt me??? Het spijt me???", zegt zijn moeder. "Het is verdomme jouw
schuld dat we naar Amsterdam zijn verhuisd!"
quote:
Op donderdag 28 augustus 2003 00:00 schreef chelloboy het volgende:
[afbeelding]
Ik zie een AFC-fan als Van Gelder dat nog niet zo gauw doen.
quote:Je weet ook wel dat die voor ajaks is ook al zegt die AFC, waarom durft die dan niet meer naar de kuip te komen enzo.
Op donderdag 28 augustus 2003 00:01 schreef golfer het volgende:[..]
Ik zie een AFC-fan als Van Gelder dat nog niet zo gauw doen.
quote:Dat kan je beter aan feyenoord-supporters vragen denk ik.
Op donderdag 28 augustus 2003 00:04 schreef chelloboy het volgende:
Je weet ook wel dat die voor ajaks is ook al zegt die AFC, waarom durft die dan niet meer naar de kuip te komen enzo.
quote:Kahn verdient mijn respect
Op donderdag 28 augustus 2003 00:01 schreef pekel het volgende:
[afbeelding]
Het blijft voor eeuwig een geweldig plaatje om naar te kijken
kon ik deze foto leuk vinden
quote:Hoi CB, heb je je calimero-complex nog steeds niet onder controle
Op donderdag 28 augustus 2003 00:00 schreef chelloboy het volgende:
[afbeelding]
quote:Een paar naampjes veranderen en voila we hebben een fnoord versie
Op woensdag 27 augustus 2003 18:02 schreef FrankyMcG het volgende:[..]
![]()
LOOOOOOOOOOL!
![]()
quote:
Op donderdag 28 augustus 2003 06:24 schreef TalkShowHost het volgende:[..]
Hoi CB, heb je je calimero-complex nog steeds niet onder controle
quote:'tuurlijk... daarom maak je zulke grappen ook over Ajax en niet over een Helmond Sport
Op donderdag 28 augustus 2003 14:26 schreef Loek-B het volgende:
. Echt triest, dat Calimero-excuus.
Ajax ís niet groot. En JVG is veels te pro-ajax, dat heeft elke gek door.
quote:Wellus, op CNN wordt AJAX altijd aangekondigt als "The Dutch Giants"
Op donderdag 28 augustus 2003 14:26 schreef Loek-B het volgende:Ajax ís niet groot.
quote:Wauw.
Op donderdag 28 augustus 2003 14:46 schreef Duiveltja het volgende:[..]
Wellus, op CNN wordt AJAX altijd aangekondigt als "The Dutch Giants"
[Dit bericht is gewijzigd door Loek-B op 28-08-2003 15:19]
quote:Koeman
Op donderdag 28 augustus 2003 22:58 schreef gebruikersnaam het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Deze is wel melig.
Op vrijdag 29 augustus 2003 12:24 schreef BrauN het volgende:
[afbeelding]
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 01-09-2003 22:09]
quote:Dit vind ik GEEN humor meer! Zelfs niet als het een PSV of Feyenoord Tatoo geweest zou zijn.
Op maandag 1 september 2003 21:53 schreef chelloboy het volgende:
ZIEK!
Echt ziek en triest ben jij!
[Dit bericht is gewijzigd door Ajaxno1 op 01-09-2003 22:04]
quote:Iewlllll....
Op maandag 1 september 2003 21:53 schreef chelloboy het volgende:
weg
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 01-09-2003 22:11]
quote:da's een vuurwerk bom en da's niet grappig..
Op maandag 1 september 2003 21:53 schreef chelloboy het volgende:
weg
[Dit bericht is gewijzigd door golfer op 01-09-2003 22:11]
quote:... is nooit grappig.
Op maandag 1 september 2003 21:53 schreef chelloboy het volgende:
banwaardigplaatje van Chelloboy...
Ik vraag me af waar hier de connectie met VOETBAL humor ligt
[Dit bericht is gewijzigd door Doc op 01-09-2003 22:12]
quote:Dat soort plaatjes zijn banwaardig ...
Op maandag 1 september 2003 21:53 schreef chelloboy het volgende:
Goor en onsmakelijk plaatje verwijderd, lees de policy!
Beschouw dit maar als waarschouwing...
quote:Beetje macabere woordspeling mbt dit plaatje
Op maandag 1 september 2003 22:14 schreef Doc het volgende:[..]
Dat soort plaatjes zijn banwaardig ...
Beschouw dit maar als waarschouwing...
quote:ik ook
Op dinsdag 2 september 2003 12:09 schreef keeper het volgende:
Shit gemist.
maar ik neem aan dat het iets met Ajax te maken had ?
quote:Absoluut niet
Op dinsdag 2 september 2003 12:11 schreef ASSpirine het volgende:[..]
ik ook
maar ik neem aan dat het iets met Ajax te maken had ?
Het was een foto van Rotten
jammer - want hij is erg grappig
[Dit bericht is gewijzigd door thomba op 02-09-2003 13:36]
quote:
Op dinsdag 2 september 2003 13:25 schreef thomba het volgende:
Bert van Marwijk stuurt....
quote:
Op dinsdag 2 september 2003 13:29 schreef DIGGER het volgende:[..]
![]()
![]()
quote:Hoe kom je er bij dat er in VBL geslowchat wordt!
Op dinsdag 2 september 2003 14:46 schreef BrauN het volgende:
Mits het geen slowchat rotzooitje wordt wel ja
quote:Je mist niets hoor
Op dinsdag 2 september 2003 12:09 schreef keeper het volgende:
Shit gemist.
quote:Dat bepaal ik zelf wel smutt.
Op dinsdag 2 september 2003 21:52 schreef mitt het volgende:
Je mist niets hoor![]()
![]()
quote:in Rotterdam ook niet
Op donderdag 28 augustus 2003 14:49 schreef Loek-B het volgende:[..]
Wauw.
. In Amerika weten ze niks van voetbal.
.
quote:Gelukkig in Apeldoorn wel!
Op woensdag 3 september 2003 09:30 schreef mat_herben het volgende:[..]
in Rotterdam ook niet
quote:meneer Van Gelder is zich steeds minder geliefd aan het maken bij de supporters......ik denk zomaar dat ie binnenkort klappen krijgt.
Op donderdag 28 augustus 2003 00:00 schreef chelloboy het volgende:
Er is hem al aangeraden bij AJAX weg te blijven aangezien hij de vereering van echte clubmensen belachelijk vind en dit ook meerder keren herhaald op tv. Staat haaks op zijn gedrag bij AJAX (popie jopie).
quote:Nee, als je Jack van Gelder in elkaar slaat ben je pas een echt clubmens
Op woensdag 3 september 2003 11:02 schreef Doopy-X- het volgende:[..]
meneer Van Gelder is zich steeds minder geliefd aan het maken bij de supporters......ik denk zomaar dat ie binnenkort klappen krijgt.
Er is hem al aangeraden bij AJAX weg te blijven aangezien hij de vereering van echte clubmensen belachelijk vind en dit ook meerder keren herhaald op tv. Staat haaks op zijn gedrag bij AJAX (popie jopie).
quote:yup
Op woensdag 3 september 2003 10:49 schreef Vikingo het volgende:[..]
Gelukkig in Apeldoorn wel!
Het volledige artikel staat in de spits van vandaag.
(Ik ken ff niks snel vinden op internet)
quote:http://spitsnet.nl/cci.php?rid=3&id=3564
Op maandag 22 september 2003 23:05 schreef super-mario het volgende:
In de spits stond een artikel dat een ado-fan voor de grap een dopingtest had laten uitvoeren. Alle rbc spelers moesten urine en bloed afstaan en begrepen er niks van. Later kwammen ze er achter dat het een grap staan.Het volledige artikel staat in de spits van vandaag.
(Ik ken ff niks snel vinden op internet)
quote:
Op zaterdag 18 oktober 2003 14:57 schreef Wouter het volgende:
Althans, volgens onze zuiderburen:http://users.pandora.be/neira/bdz-wk.avi
quote:
Op zaterdag 18 oktober 2003 16:29 schreef Doc het volgende:[..]
Waar heb je dit vandaan, Man Bijt Hond ofzo?
quote:Van Wouter. Eerste post van het gesloten topic voetbal is oorlog
Op zaterdag 18 oktober 2003 16:35 schreef Yeahinho het volgende:[..]
![]()
Waar heb je dit vandaan, Man Bijt Hond ofzo?
quote:
Op zaterdag 25 oktober 2003 15:37 schreef jens007 het volgende:![]()
quote:
Op zaterdag 18 oktober 2003 16:29 schreef Doc het volgende:
[..]
Mogelijk het grappigste filmpje ooit
- Tijgerbalsem in het kruis iemands boxershort smeren bij een uitwedstrijd... dan zittie de hele terugreis met gloeiende ballen
- Nadat verdediger X aanvaller Y een schop had gegeven:
Y: "Niet normaal man! De afdruk van je voet staat in mn bovenbeen!"
X: "Kun je nog zien welke maat ik heb?"
- TOPPER: Mario Molenaar moest weg bij RBC (ergens in 1994 ofzo)... Trainer had hem niet meer nodig... Als revanche had hij de schoenen van de trainer volgescheten
quote:Dat is nou nog een humor
Op donderdag 5 juni 2003 21:04 schreef Againzender het volgende:[..]
Ik moet opeens (als Ajacied) aan Sparta Piet denken. Die stond altijd met een kooi met een dooie parkiet op de tribunes. Hij is alweer een tijdje geleden zijn parkiet achterna gegaan geloof ik, maar hij was ook zo'n fenomeen.
Voetbaljumor met de politie:
Ajax-Torino in 1992. Ik loop met mijn buurjongen op het Stadionplein. Wij lopen langs twee zwarthandelaars in kaarten. Wij hebben al kaartjes, dus geen belangstelling.
Twee mensen die bij ons in de buurt liepen hadden wel belangstelling. Zij konden voor 100 piek de kaart de finale bijwonen. Dat vonden zij wel redelijk.
Op dat moment komen nog twee mensen aanlopen. Dit bleken twee agenten in burger te zijn die aan het controleren waren op zwarthandel.
De twee verkopers worden uiteindelijk in de boeien geslagen en hun handelswaar wordt in beslag genomen. Die zwarthandelaars nog roepen van 'je maakt ons toch niks, wij zijn zo weer vrij'.
Echter, de twee kopers blijven daar een beetje sneu achter. Die hadden bijna kaarten gehad voor de wedstrijd.
De handelaren blijven ondertussen doorzeuren. Opeens richt 1 van die agenten zich tot zo'n koper: "Jullie willen kaarten voor de finale?".
Antwoord: "Euh, ja?!"
Agent: "Alsjeblieft, hier heb je twee kaarten."
En hij geeft die twee in beslag genomen kaarten (gratis dus) aan die lui en wenst ze nog een prettige wedstrijd.
Die handelaren waren toen echt pissig
p.s het was zo'n typische voetbal wc, met boven en onder de deur een uitsparing, waarschijnlijk heb ik binnenkort wel foto's van een (naakte) gast die heel wanhopig kijkt
-edit- typos eruit gehaald
quote:Ik moest 3x kijken, maar hij's duidelijk
Op dinsdag 11 november 2003 12:53 schreef Duiveltja het volgende:
Erg lullig
[afbeelding]
quote:Was zaterdag bij Kopspijkers. Ze hadden iets van 30 foto's van Hoogendorp, en deze pikten ze eruit.
Op dinsdag 11 november 2003 13:11 schreef keeper het volgende:[..]
Ik moest 3x kijken, maar hij's duidelijk
.
quote:
Op dinsdag 11 november 2003 12:53 schreef Duiveltja het volgende:
lullig
quote:Guttegut, wat flauw. Jullie zouden wat dat betreft wel bij de VARA kunnen gaan werken
Op dinsdag 11 november 2003 13:12 schreef zjroentje het volgende:
pikten
quote:Jij hebt het dus ook gewoon gezien.
Op dinsdag 11 november 2003 13:17 schreef keeper het volgende:[..]
[..]Guttegut, wat flauw. Jullie zouden wat dat betreft wel bij de VARA kunnen gaan werken
.
quote:picca van het gebeuren:
Op maandag 10 november 2003 23:13 schreef El_Bassie het volgende:
IK heb nog een beetje voetblahumor uit de praktijk, vers van het grasveld.. Na een lekkere training afgesloten te hebben met een pittige partijvorm was het tijd om te douchen. Mijn maten en ik zijn eigenlijk altijd de laatsten met douchen, dus voor voetbalhumor is wel tijd. Zo kwam mijn kameraad erachter dat de klink (die aan de binnenkant) van de wc loszat. Klink eraf gehaald( voor de minder oplettenden, de deur kan nu niet meer van de binnenkant worden opengemaakt). Daarna de voetbalspullen van een jongen die nog aan het douchen was erin gemieterd, inclusief tas en handdoek. Toen die jongen dus klaar was met douchen zocht hij natuurlijk onmiddelijk zijn spullen. Ik ging dus quasi onschuldig "pissen" en riep nonchalant, "hier liggen je spullen, kom ze maar halen!" waarop die knaap de wc inliep om zijn spullen eruit te halen. Snel de deur dichtgegooid en hij zat opgesloten. Eerst met het hele team dubbelgelegen en daarna met de mobiel van een kameraad foto's gemaakt, na 45 min hebben we hem er weer uitgehaald >:-)p.s het was zo'n typische voetbal wc, met boven en onder de deur een uitsparing, waarschijnlijk heb ik binnenkort wel foto's van een (naakte) gast die heel wanhopig kijkt
-edit- typos eruit gehaald
quote:Ik doe het in mijn broek van het lachen.
Op dinsdag 11 november 2003 22:33 schreef El_Bassie het volgende:
picca van het gebeuren:
Nee, echt.
Hoogtepunt van deze thread.
Super-voetbalhumor.
Fan-tas-tisch!
http://www.changethatsrightnow.com/problem_detail.asp?PhobiaID=1515&SDID=2295
* sqlsmurft wil geen reclame maken maar lijkt erop dat site serieus is....
quote:Ik vind em niet eens grappig...
Op dinsdag 18 november 2003 14:50 schreef Redman het volgende:
[afbeelding]
Advocaat op doel, en Van der Sar op de trainersstoel...?
quote:En Johan Derksen als ballenjongen!
Op dinsdag 18 november 2003 15:24 schreef Dylan Dog het volgende:
Het enige leuke is die pens van van Nistelrooij.
quote:Advocaat in trainings pak is gewoon trainer.
Op dinsdag 18 november 2003 15:23 schreef Yeahinho het volgende:[..]
Ik vind em niet eens grappig...
Advocaat op doel, en Van der Sar op de trainersstoel...?
quote:
Op zondag 30 november 2003 19:58 schreef Flaman het volgende:
http://www2.telegraaf.nl/sportlink/article6215351.ecelees vooral even de kop
quote:
Op zondag 30 november 2003 20:05 schreef Doc het volgende:[..]
ik wist het wel, daarom kan hij zijn handen niet thuishouden
quote:"Imbrahimovic begint op de bank bij Ajax"
Op zondag 30 november 2003 20:05 schreef Doc het volgende:[..]
quote:er staat IbraHOMOvic ipv Ibrahimovic
Op zondag 30 november 2003 20:16 schreef Yeahinho het volgende:[..]
"Imbrahimovic begint op de bank bij Ajax"
![]()
Die hakbal van Willy Carbo was mooier hè ?
Yeah right.
quote:Ah, nu zie (en snap) ik em!
Op zondag 30 november 2003 20:22 schreef Bartoli het volgende:[..]
er staat IbraHOMOvic ipv Ibrahimovic
quote:Was een lekker slimme vraag ja...
Op zondag 30 november 2003 20:28 schreef tong80 het volgende:
De verslaggever tegen v.d. Vaart.Die hakbal van Willy Carbo was mooier hè ?
Yeah right.
quote:die staat alleen maar tegn gelijkwaardige of betere tegenstanders in de basis
Op zondag 30 november 2003 20:16 schreef Yeahinho het volgende:[..]
"Imbrahimovic begint op de bank bij Ajax"
![]()
Palm, ook als gij niets te vieren hebt.
quote:
Op zondag 30 november 2003 21:24 schreef TalkShowHost het volgende:
Feyenoord krijgt binnenkort een nieuwe hoofdsponsor:Palm, ook als gij niets te vieren hebt.
die grap is nog ouder dan
quote:leuk hè
Op zondag 30 november 2003 22:02 schreef gebruikersnaam het volgende:[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
die grap is nog ouder dan [afbeelding]
quote:Ik mis de grap geloof ik
Op zaterdag 6 december 2003 19:44 schreef denise-d het volgende:
Koeman geloofde erin dat ajax de champions league kon gaan winnen, humor genoeg toch
Dit jaar: revanche
quote:hahaha wat ben jij grappig
Op zondag 7 december 2003 12:56 schreef Me_Wesley het volgende:[..]
Ik mis de grap geloof ik
We hadden vorig jaar gewoon in de finale gestaan, als de scheids op tijd zou hebben afgeflotenDit jaar: revanche
quote:De grootste grap is nog altijd dat PSV elk jaar weer mee probeert te doen in de CL
Op zaterdag 6 december 2003 19:44 schreef denise-d het volgende:
Koeman geloofde erin dat ajax de champions league kon gaan winnen, humor genoeg toch
quote:De grap is dat Ajax elk jaar denk er meer recht op te hebben, terwijl PSV gewoon steeds kampioen wordt of tweede eindigt...
Op maandag 8 december 2003 06:15 schreef TalkShowHost het volgende:[..]
De grootste grap is nog altijd dat PSV elk jaar weer mee probeert te doen in de CL
Goed, terug on topic...
Sorry sch
quote:
Feathers fly between mascots
Oldham mascot Chaddy the Owl has had his beak rapped by police after getting into a scrap with a rival during a match.
Chaddy appeared to launch an unprovoked attack on Blackpool's Bloomfield Bear, pulling off his boots and hurling them into the crowd.
The incident left spectators at Saturday's Division Two clash both shocked and amused, while fuming Blackpool officials want the mascot banned from Bloomfield Road.
Blackpool press officer Matthew Williams said: "I was in the press box and they were play-fighting, when Chaddy waded in and seemed to be kicking 10 bells out of Bloomfield Bear."
But Chaddy, double winner of the Mascot Grand National, insisted he was the innocent party, claiming the bear was trying to damage his beak.
He said: "Ninety per cent of mascots are top guys, but some of them think if they can floor Chaddy the Owl they can be in the newspapers."
It's not the first time mascots have been in trouble for fighting.
Cyril is no stranger to troubleCyril the Swan once received a £1,000 fine for ripping off the head of Millwall's Zampa the Lion and drop-kicking it into the crowd.
On another occasion, Wolves mascot Wolfie took on all of Bristol City's three pigs, while Bury's Robbie the Bobby was sent off for 'mooning' at fans and ripping the ear of a fellow mascot.
One thing's for sure, next month's return clash between Oldham and Blackpool at Boundary Park won't be the faint-hearted - not if you're in a giant furry suit at any rate.
Briljant toch. Een hoofd dropkicken
Of deze quote dan: "Ninety per cent of mascots are top guys, but some of them think if they can floor Chaddy the Owl they can be in the newspapers."
Escudé is trouwens ook humor, hij past zo in het ministry of silly walks van John Cleese
quote:
Op zondag 21 december 2003 22:11 schreef CAZZO het volgende:
[afbeelding]
Van Marwijk ziet voldoende lichtpuntjes
Itt tot deze (in het Ajax-vak, zelfde wedstrijd).
"Ik wil even iets rechtzetten. Op 31 December heb ik gezegd dat ik naar Ajax zou gaan, op 1 januari heb ik me bedacht"
Kijk meneer Deetman, zo ga je met humor om
quote:Harry van Raaij is echt een schitterende persoonlijkheid!
Op dinsdag 6 januari 2004 13:57 schreef Tony_Montana67 het volgende:
De reactie van Van Raay op zijn (geweldige) persiflage van Erik Van Muiswinkel"Ik wil even iets rechtzetten. Op 31 December heb ik gezegd dat ik naar Ajax zou gaan, op 1 januari heb ik me bedacht"
Dit vond ik ook een mooie uitspraak:
'Voor dat bedrag kunnen ze een Robben-shirt krijgen met handtekening, niets meer'
PSV-voorzitter Harry van Raaij wil meer geld vangen dan de 5 miljoen pond die Manchester United zou willen betalen voor Robben (BBC)
quote:Geldt trouwens ook voor JP de MP en z'n ouderwetse volgeling
Op dinsdag 6 januari 2004 13:57 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Kijk meneer Deetman, zo ga je met humor om
quote:
Op maandag 22 december 2003 20:17 schreef keeper het volgende:
Deze vond ik ook wel leuk, bij Twente - Ajax.
[afbeelding]Itt tot deze (in het Ajax-vak, zelfde wedstrijd).
[afbeelding]
Collina - Gollem is nog de sterkste
quote:Waarom maak je m nou niet af?
Op dinsdag 6 januari 2004 13:57 schreef Tony_Montana67 het volgende:
De reactie van Van Raay op zijn (geweldige) persiflage van Erik Van Muiswinkel"Ik wil even iets rechtzetten. Op 31 December heb ik gezegd dat ik naar Ajax zou gaan, op 1 januari heb ik me bedacht"
Kijk meneer Deetman, zo ga je met humor om
(of zoiets...)
quote:Omdat die niet zo sterk is
Op woensdag 7 januari 2004 18:49 schreef ErikT het volgende:[..]
Waarom maak je m nou niet af?
"Ik begrijp dat je op mijn leeftijd een stapje terug moet doen, maar de roltrap vind ik niet echt een goeie carriëre move"(of zoiets...)
quote:Psies
Op woensdag 7 januari 2004 18:55 schreef twi het volgende:[..]
Omdat die niet zo sterk is
Deetman had alleen iets kunnen zeggen als:
"Ach ik was blij dat hij niet achter.... ach laat ook maar hangen"
of
"Ben blij dat hij geen date met een man wilde"
kunnen zeggen en dan nog was het niet echt leuk geweest.
Komt misschien omdat Deetman nooit grappig is
quote:Vooral het laatste moet garant staan voor toptaferelen bij een leuk gezellig uitje als de spelersvrouwen de trainer ontmoeten
Sex tussen de trainingen zou het moraal van de spelers opvijzelen en zodoende tot betere resultaten moeten leiden. De trainer, die ook werkzaam is geweest bij FC Twente, verklaarde dat spelers tijdens lunch twee keuzes hebben: een gezamenlijke lunch met de gehele selectie of anders de tijd tussen de trainingen aangenaam doorbrengen met de partner. De spelers zouden bij het tweede volgens de trainer hun huwelijkse plichten dan misschien beter vervullen.
quote:Op maandag 31 mei 2004 12:04 schreef superjoden het volgende:
http://www.oranjevirus.nl/fun/tevroegjuichen.mpeg
http://www.oranjevirus.nl/fun/ned-duitsland.mpeg
quote:Op dinsdag 14 september 2004 18:17 schreef Smeich het volgende:
*schop*
zeg, heeft iemand nog die foto van Jack die zich staat te snokken voor die Ajaxfanshop?
quote:AMSTERDAM - Patty Brard haalt in een interview met De Telegraaf van
vandaag keihard uit naar de Haagse fans die gisteren met behulp van
spreekkoren Sylvie Meis betitelden als "de grootste hoer van Amsterdam."
"Sorry dat ik het zeggen moet" aldus de afgelebberde Brard, "maar toen ik
dat hoorde, was ik er helemaal klaar mee. Ik laat me godverdomme al jaren
door alles en iedereen neuken, en dan gaat vervolgens zo'n tribune een ander
snolletje toezingen."
aanbond?quote:Op vrijdag 17 september 2004 14:27 schreef gebruikersnaam het volgende:
[afbeelding]
Ajax heeft alvast nieuwe dassen besteld bij Oger voor volgend seizoen:quote:Op donderdag 11 november 2004 18:23 schreef Suijk het volgende:
Nou nou, hilarisch.
quote:Op woensdag 17 november 2004 09:46 schreef DIGGER het volgende:
Die wedstrijd heeft veel stof doen opwaaien
quote:
Yale neemt Harvard in de maling met briljante studentengrap
Al 121 jaar bestaat er een grote rivaliteit tussen de studenten van de Yale-universiteit en de studenten van de Harvard-universiteit in de Verenigde Staten. Door middel van het uithalen van studentengrappen probeert elke generatie zich legendarisch te maken.
Dat is op 20 november weer prachtig in de verf gezet bij de jaarlijkse American Football-wedstrijd tussen de beide Ivy League-universiteiten. Yale was dit jaar gastheer voor het sportief treffen.
Studenten van Yale trokken Harvard-supporterstruien aan en deden zich voor als leden van het Harvard-aanmoedigingsteam. Op de tribunes van het sportstadion deelden ze aan de bezoekende supporters Harvard witte en rode papieren uit. Aan de Harvard-supporters werd verteld dat ze samen de woorden 'Go Harvard' zouden vormen.
De supporters wisten niet dat ze in het ootje werden genomen door de Yalies. De tweede speelhelft was net begonnen toen de initiatiefnemers van Yale, geschminkt in het rood en wit, tot de actie overgingen. Ze moedigden de Harvard-supporters met megafonen aan om de witte en rode bladen (de kleuren van de Harvard-universiteit) in de lucht te steken. Daardoor verscheen evenwel een geheel andere tekst dan was aangekondigd...
quote:Op donderdag 2 december 2004 14:31 schreef jerryx het volgende:
Maar hoe krijg je dit zo netjes voor elkaar zonder dat het de echte supporters opvalt?
quote:
Studenten van Yale trokken Harvard-supporterstruien aan en deden zich voor als leden van het Harvard-aanmoedigingsteam. Op de tribunes van het sportstadion deelden ze aan de bezoekende supporters Harvard witte en rode papieren uit. Aan de Harvard-supporters werd verteld dat ze samen de woorden 'Go Harvard' zouden vormen.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |