kunnen we niet [irak]"aanval nog voor het einde van 2003" van maken ofzo, volgens mij begint het morgen nog niet
quote:
Op zondag 16 maart 2003 19:44 schreef sp3c het volgende:
jullie lijken net jehova getuiges!kunnen we niet [irak]"aanval nog voor het einde van 2003" van maken ofzo, volgens mij begint het morgen nog niet
quote:
'Zeer moeilijke beslissing Bush' op komst
Bush zal binnenkort ''zeer moeilijke beslissing over Irak'' nemen, zei de Amerikaanse vice-president Cheney zondag. ''Wij kunnen niet geloven dat nog eens dertig of zestig of meer dagen iets zullen veranderen'', aldus Cheney.
Ze zeggen dat we geen meer tijd aan inspecteur Blix willen geven.
Het betekent dat de hoofdinspecteur Blix niet meer terug naar Irak gaat .
En beurs?
Daar gaan koersen fors dalen...naar de bodem.
quote:zeker nog niet door dat "indahnesia" ook op Bush z'n verlanglijstje staat..
Op zondag 16 maart 2003 19:48 schreef indahnesia.com het volgende:
ik ga uit van één dezer dagen het werd tijd ook
quote:Nee
Op zondag 16 maart 2003 19:51 schreef Piaf het volgende:
Nog niet,..
eerst gaan alle ambassades dicht,wordt er allerlei personeel uit Iraq gehaald en als dat gebeurt dan kan je de uren aftellen
Het is al begonnen. De ambassademederwerkers zijn al vertrokken. Als ze oorlogsverklaring zullen afgeven,dan zullen mederwerkers wel een tijd van bush gekregen om te verlaten. Het zal hoogstens 2 dagen.
En Nederland wordt wel betrokken omdat ze aan vervoer van amerikaanse materiaal hadden meegewerkt .. klote regering..
Het kans is wel groot dat Pvda uit de formatie zal terugtrekken.
Daarna zal er wel een algemene Vergadering komen.
[Dit bericht is gewijzigd door Dovenwereld op 16-03-2003 19:54]
quote:Wat op zich weer een vervolg is op "Amerika valt voor het einde van vorig jaar Irak aan." (10-delig ofzo").
Op zondag 16 maart 2003 19:43 schreef schatje het volgende:
Vervolg van [Irak] "Aanval tweede helft februari" deel 3
quote:jah, klopt, ik heb morgenochtend een onderhoud op de Azoren. Maar dat gaat niet over Irak, maar over Korea.
Op zondag 16 maart 2003 19:52 schreef Fonkmeistah het volgende:[..]
zeker nog niet door dat "indahnesia" ook op Bush z'n verlanglijstje staat..
Morgen wordt dus de grote beslissing genomen, zo lijkt het.
quote:met resolutie is het morgen oorlog
Op zondag 16 maart 2003 19:53 schreef ChillyWilly het volgende:
Morgen een laatste poging om die resolutie erdoor te krijgen, en anders is het oorlog
kortom.. morgen is het oorlog
Het klinkt dat we geen keus hebben... het zal betekent dat Tweede kamer en eerste kamer overdit oorlogsverklaring moeten bespreken.. Het zal zeker gebeuren..
[Dit bericht is gewijzigd door Dovenwereld op 16-03-2003 19:57]
quote:Daar hebben de Hollanders nog ervaring
Op zondag 16 maart 2003 19:52 schreef Fonkmeistah het volgende:
zeker nog niet door dat "indahnesia" ook op Bush z'n verlanglijstje staat..
quote:bron
BUSH ISSUES ULTIMATUM ON IRAQUS President George W Bush has said that tomorrow, 17 March, will
be a moment of truth for the world regarding Iraq
Now that's an ultimatum! Morgen Oftewel, deze
week gaat de oorlog dus van start. Powell heeft al
een dringend advies afgegeven voor journalisten
en anderen om Baghdad te verlaten.
Kris
quote:Ja, ik weet het lieverd.
Op zondag 16 maart 2003 19:53 schreef battlesickloner het volgende:[..]
Wat op zich weer een vervolg is op "Amerika valt voor het einde van vorig jaar Irak aan." (10-delig ofzo").
Dus ... vanavond kijkt BSL om 22.00 uur naar BBC2 - en denkt er een woestijndecor om heen.
[Dit bericht is gewijzigd door battlesickloner op 16-03-2003 19:59]
quote:Nee het was geen oorlog maar het is een sanctie van VN....
Op zondag 16 maart 2003 19:57 schreef battlesickloner het volgende:
Trouwens, de luchtoorlog is in feite allang begonnen. De bombardementen zijn al begonnen, het aantal missies boven Irak vertigvoudigd, en er wordt vliegtuigen als de B1 ingezet (en waarschijnlijk nog andere). Bovendien circuleert al weken het gerucht dat er ook al grondtroepen actief zijn achter de linies en zo gek zou dat nog niet zijn. (met het oog op verkenning).Dus ... vanavond kijkt BSL om 22.00 uur naar BBC2 - en denkt er een woestijndecor om heen.
quote:Sinds wanneer dreigt de VN met B1-bommenwerpers ?
Op zondag 16 maart 2003 19:58 schreef Dovenwereld het volgende:
Nee het was geen oorlog maar het is een sanctie van VN....
[Dit bericht is gewijzigd door battlesickloner op 16-03-2003 20:04]
ik denk dat het niet lang meer zal duren voordat amerika aanvalt
[/offtopic]
quote:wat zegt hij dan precies?
Op zondag 16 maart 2003 20:44 schreef Disorder het volgende:
Saddam dreigt ondertussen de oorlog door de hele wereld heen te halen als Irak aangevallen wordt.
quote:Dat zag ik helaas niet. Dat was een zinnetje in dat headline-balkje onderin bij CNN. Hij zal denk ik net iets gezegd hebben aan het adres van de wereld, neem ik aan.
Op zondag 16 maart 2003 20:45 schreef ChillyWilly het volgende:[..]
wat zegt hij dan precies?
quote:Denk rond donderdag.
Op zondag 16 maart 2003 20:23 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Het was wel wat vaag, maar het wijst erop dat de oorlog eind volgende week begint....
quote:De ferme taal is al verteld. Als er nog harde woorden worden gesproken dan is het wel de officiele oorlogsverklaring.
eerst zal nog wel de buitenlanders de gelegenheid worden gegeven het land te verlaten voordat de echt ferme taal begint
quote:Denk jij echt dat Amerika de Islam serieus neemt en op een andere dag gaan aanvallen omdat het minder uitkomt voor de Islamieten wereldwijd?
ik verwacht zaterdag, om de Islamitische wereld niet extra voor het hoofd te stoten.
quote:Hoezo de hele wereld? Zeker ook zijn Arabische "broedervolk".
Op zondag 16 maart 2003 20:44 schreef Disorder het volgende:
Saddam dreigt ondertussen de oorlog door de hele wereld heen te halen als Irak aangevallen wordt.
Nou als het dan toch gebeurt dan maar zo snel mogelijk, arme burgers
Nou dat lijkt me dan vrij duidelijk worden.
http://www.telegraaf.nl/nieuwslink/teksten/nws.brief.aanval.presidenten.html
pff het was smeekbede van arme afrika..
maar ik heb wel slecht voorgevoel.. daar komen er meer aanslagen als vergelding voor de oorlog die door amerika zal gevoerd.
Deze aanslagen zullen groot zijn
Full-scale US-British offensive against Iraq is scheduled to begin Monday, 24 hours after Azores summit
First stage: Combined bomber-missile strikes against strategic targets, including government centers, military and civilian communications systems, radio and television broadcasting centers, transport hubs.
Preparations wind up Sunday night to fly and parachute ground troops into Iraq from launching bases in and outside Middle East. US 82nd Airborne Division will be flown in from Afghanistan.
quote:lijkt me duidelijk.... :S
Bush: "Maandag is het uur van de waarheid"
Gepost door Vincent (Ali Salami) - zondag 16 maart 2003 @ 21:25 - Bron: De Telegraaf
plankie en YozD hadden ons via de newssubmit het volgende te melden:Maandag is een cruciale dag voor Irak. Dat is gebleken na de top op de Azoren tussen de Britse premier Blair en de Spaanse premier Aznar en de Amerikaanse president Bush. Volgens de laatste is het morgen "het uur van de waarheid".
Irak heeft nog tot maandag de tijd om zich volledig te ontwapenen. Maar de Amerikaanse president heeft daar weinig vertrouwen in. "Het regime heeft niet ontwapend", aldus Bush. De VS stelden eerder dat Irak al in VN-resolutie 1441 de keuze kreeg gesteld om te ontwapenen, of te worden ontwapend.
Er komt maandag nog een diplomatiek offensief van Blair en Bush. Zij willen nog diverse landen overhalen om zich achter hun ideeën te scharen. Volgens Blair wordt er maandag nog in de VN-Veiligheidsraad gestemd over een tweede VN-resolutie.
De VS zou op zijn vroegst al maandagavond Irak de oorlog kunnen verklaren. De verwachting is dat de aanval dan enkele dagen daarna begint, om buitenlanders nog de kans te geven het land te verlaten.
quote:Hij heeft het nu echt definitief verknalt. Het is nu wel duidelijk dat hij alle ABC-wapens die hij tot zijn beschikking heeft wil gaan gebruiken.
Op zondag 16 maart 2003 20:44 schreef Disorder het volgende:
Saddam dreigt ondertussen de oorlog door de hele wereld heen te halen als Irak aangevallen wordt.
Ik denk dat de Ami´s de wereld nog 3 dagen de tijd geeft om aan het idee te wennen dat het nu echt gaat gebeuren, en dat het dan losbarst.
quote:Dat zal wel meevallen.
Op zondag 16 maart 2003 22:19 schreef Dovenwereld het volgende:
vooravond ..van nieuwe wereldoorlog..
quote:Hm - ben bang van niet. Het heeft er alle schijn van dat het gigantisch uit de klauw gaat lopen.
Op zondag 16 maart 2003 22:23 schreef Disorder het volgende:[..]
Dat zal wel meevallen.
quote:Waar ik deel 1 ooit van ben begonnen al voordat iemand over naderend onheil sprak
Op zondag 16 maart 2003 19:53 schreef battlesickloner het volgende:[..]
Wat op zich weer een vervolg is op "Amerika valt voor het einde van vorig jaar Irak aan." (10-delig ofzo").
quote:En waarop baseer jij dat
Op zondag 16 maart 2003 22:25 schreef SCH het volgende:[..]
Hm - ben bang van niet. Het heeft er alle schijn van dat het gigantisch uit de klauw gaat lopen.
quote:in het huidige klimaat van tegenstellingen.... wat geeft jou zo het vertrouwen dat dit wel meevalt... niet iedereen is zo verstandig tegenwoordig
Op zondag 16 maart 2003 22:23 schreef Disorder het volgende:[..]
Dat zal wel meevallen.
quote:Op de spanning in het midden-oosten, op de houding van de arabische wereld, op de verdeeldheid in de westerse wereld. Dit is geen vluggertje, dit is een oorlog die er doorheen gedrukt is, bovendien een eenzijdige aanval - allemaal implicaties dat het behoorlijk fout gaat lopen.
Op zondag 16 maart 2003 22:30 schreef srblackbird het volgende:[..]
En waarop baseer jij dat
quote:Valt wel mee. 3 a 4 landen direct in een oorlog betrokken met schurkenland Irak. Als er een paar terroristische aanvallen worden gedaan op westerse landen dan spreekt men nog niet van een oorlog wereld oorlog hoor.
Op zondag 16 maart 2003 22:19 schreef Dovenwereld het volgende:
vooravond ..van nieuwe wereldoorlog..
quote:Vergeet die laatste optie maar: De yanks zijn te laf voor een grondoorlog, en zullen pas grondtroepen inzetten als zij hun andere speeltjes hebben beproefd.
Op zondag 16 maart 2003 21:52 schreef Mardoek het volgende:
DEBKAfiles Military Sources:Full-scale US-British offensive against Iraq is scheduled to begin Monday, 24 hours after Azores summit
First stage: Combined bomber-missile strikes against strategic targets, including government centers, military and civilian communications systems, radio and television broadcasting centers, transport hubs.
Preparations wind up Sunday night to fly and parachute ground troops into Iraq from launching bases in and outside Middle East. US 82nd Airborne Division will be flown in from Afghanistan.
quote:En voordat alle duizenden bommen en granaten van de USA op zijn... zijn echt alle tegenstanders dood.
Op zondag 16 maart 2003 22:38 schreef toxi het volgende:[..]
Valt wel mee. 3 a 4 landen direct in een oorlog betrokken met schurkenland Irak. Als er een paar terroristische aanvallen worden gedaan op westerse landen dan spreekt men nog niet van een oorlog wereld oorlog hoor.
quote:Ja leuk vooruitzicht zeg
Op zondag 16 maart 2003 22:42 schreef srblackbird het volgende:[..]
En voordat alle duizenden bommen en granaten van de USA op zijn... zijn echt alle tegenstanders dood.
quote:Dus alleen omdat er mischien een paar terroristische acties komen dan moet men maar anti-oorlogspad op gaan om aanslagen te voorkomen. Dan moeten we juist niet doen. Doel van terroristme is om mensen bang te maken en daar moet je NEVER NOOIT voor aan de kant gaan.
Op zondag 16 maart 2003 22:33 schreef SCH het volgende:[..]
Op de spanning in het midden-oosten, op de houding van de arabische wereld, op de verdeeldheid in de westerse wereld. Dit is geen vluggertje, dit is een oorlog die er doorheen gedrukt is, bovendien een eenzijdige aanval - allemaal implicaties dat het behoorlijk fout gaat lopen.
En andere (islamitische) landen die tegen de oorlog zijn vallen toch Amerika niet aan omdat de VS te machtig is kwa legermacht.
quote:Natuurlijk is het heel gewoon dat Westerse landen alles confiskeren.
Op zondag 16 maart 2003 22:28 schreef Antagonist het volgende:
Laat het alsjeblieft snel beginnen , en snel weer over zijn zodat wij (de westerse wereld) De Irakeze oliebronnen collectief kunnen exploiteren en zo de arabische oliemagnaten een stukje macht ontmenendag saddam
Wij als democratisch Westen mogen ons niet schuldig maken aan dingen die lijnrecht tegen de democratische beginsels indruisen.Dus een oorlogvoering om beheer over andermans olie of om anderman te verplichten zich volgens onze culturele en sociale normen te schikken.
quote:Volgens mij probeer je een oorlog te winnen met zo weinig mogelijk slachtoffers.
Op zondag 16 maart 2003 22:42 schreef Boosoog het volgende:[..]
Vergeet die laatste optie maar: De yanks zijn te laf voor een grondoorlog, en zullen pas grondtroepen inzetten als zij hun andere speeltjes hebben beproefd.
Gewoon een kwestie van strategie dus. Wil je opeens nobele normen en waarden in een oorlog betrekken? Het zijn de middeleeuwen niet hoor
quote:Wie zegt dat de wereld leuk is
Op zondag 16 maart 2003 22:44 schreef SCH het volgende:[..]
Ja leuk vooruitzicht zeg
quote:Het is onze verantwoordelijkheid het niet nog erger te maken. Als jij het zo leuk vindt mensen dood te maken dan ben je maar een vreemd wezen...
Op zondag 16 maart 2003 22:45 schreef srblackbird het volgende:[..]
Wie zegt dat de wereld leuk is
quote:Als je de (toekomstige) moordenaar van je kinderen niet wilt doodmaken ben je een nog veel vreemder wezen
Op zondag 16 maart 2003 22:48 schreef SCH het volgende:[..]
Het is onze verantwoordelijkheid het niet nog erger te maken. Als jij het zo leuk vindt mensen dood te maken dan ben je maar een vreemd wezen...
quote:Ach man - teveel CNN gekeken zeker - vertel dat de Irakese moeders.
Op zondag 16 maart 2003 22:49 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Als je de 9toekomstige) moordenaar van je kinderen niet wilt doodmaken ben je een nog veel vreemder wezen
quote:Ach man, teveel idealisme heeft je blind gemaakt.
Op zondag 16 maart 2003 22:49 schreef SCH het volgende:[..]
Ach man - teveel CNN gekeken zeker - vertel dat de Irakese moeders.
quote:En jij kunt in de toekomst kijken en onomstotelijk vaststellen dat dat gaat gebeuren?
Op zondag 16 maart 2003 22:49 schreef Swetsenegger het volgende:
Als je de (toekomstige) moordenaar van je kinderen niet wilt doodmaken ben je een nog veel vreemder wezen
quote:
Op zondag 16 maart 2003 22:49 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Als je de (toekomstige) moordenaar van je kinderen niet wilt doodmaken ben je een nog veel vreemder wezen
die discussie had ik dus ook net met mij pa.
Hij zei geen oorlog, maar goed dankzij Sadam gaan daar nu ook veel mensen dood, het is volgens mij beter dat die weg gaat (ff losstaande van het feit dat het om oil gaat.)
quote:Sadam is gevaarlijk! Dat kan en mag je niet ontkennen!
Op zondag 16 maart 2003 22:52 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:[..]
En jij kunt in de toekomst kijken en onomstotelijk vaststellen dat dat gaat gebeuren?
quote:Nee maar je kan wel leren van het verleden denk ik zo.
Op zondag 16 maart 2003 22:52 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:[..]
En jij kunt in de toekomst kijken en onomstotelijk vaststellen dat dat gaat gebeuren?
quote:Realisme - er zijn momenteel te veel mannen die geilen op oorlog en niet kunnen wachten. En dan ook nog wat gaan eikelen over het lot van de Irakezen, hou toch op
Op zondag 16 maart 2003 22:50 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Ach man, teveel idealisme heeft je blind gemaakt.
Vertel jij het maar tegen je kinderen tijdens de nucleaire winter
quote:Dat ontkent ook niemand. Maar een oorlog is nog gevaarlijker.
Op zondag 16 maart 2003 22:55 schreef srblackbird het volgende:[..]
Sadam is gevaarlijk! Dat kan en mag je niet ontkennen!
quote:Kan jij onomstotelijk vaststellen dat het NIET gaat gebeuren dan?
Op zondag 16 maart 2003 22:52 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:[..]
En jij kunt in de toekomst kijken en onomstotelijk vaststellen dat dat gaat gebeuren?
Simpel gesteld, we hebben een volk met denkbeelden uit ONZE middeleeuwen. Toevallig zaten deze op het nieuwe goud van de moderne wereld en zijn ze door ONZE oliedollars in staat hun volgens onze norm achterhaalde ideeën over normen, waarden, religie en emacipatie op ons te projecteren. indien niet goedschiks dan maar kwaadschiks. En als 9-11 een ding heeft bewezen is dat ze dat ZEKER niet na zullen laten.
Zonder die oliedollars had het hele midden oosten nu nog op onvruchtbare grond in lappen gehuld uitgemergelde geiten lopen hoeden.
Dus als ik moet kiezen tussen preventief maatregelen nemen of wachten tot Bin Laden en consorten een paar atoomkoffertjes welke al jaren kwijt zijn hier en daar strategisch detoneren, kies ik toch voor Bush.
quote:bron
Op de top op de Azoren zijn de leiders van de VS,Groot-Brittannië en Spanje ook ingegaan op de wederopbouw van het "bevrijde" Irak.Ze zien daarin een grote rol voor de Verenigde Naties weggelegd,blijkt uit hun verklaring. Als eerste moet een effectieve interim- regering worden opgezet,stelde Bush.Dat zou onder begeleiding van de VN kunnen. Ook bij verlening van humanitaire hulp en herstel van de infrastructuur zal de VN een sleutelrol spelen,aldus de drie. Zodra Saddam Hussein niet meer aan de macht is,zouden de sancties van de VN tegen Irak kunnen worden opgeheven, verklaarde de Britse premier Blair.
Ach, grote rol voor de VN voor het opruimen.
Maar als de VS Saddam omver heeft geworpen en er een marionettenregering heeft geïnstalleerd is er een kans dat de alreeds achterdochtige bevolking hun nieuwe regering misschien niet zal accepteren.
quote:Ik eikel niet over het lot van Irakezen hoor.
Op zondag 16 maart 2003 22:56 schreef SCH het volgende:[..]
Realisme - er zijn momenteel te veel mannen die geilen op oorlog en niet kunnen wachten. En dan ook nog wat gaan eikelen over het lot van de Irakezen, hou toch op
Probleem in 1 keer opgelost
quote:Nee, laten we ons niet bekommeren van de Irakezen, Koerden en de talloze slachtoffers onder Saddams regime. Saddam zal ooit wel in de top 5 komen van de mensen die de meeste moorden op hun naam hebben. Lekker bij het rijtje van Stalin als Sadam aan de macht blijft.
Op zondag 16 maart 2003 22:56 schreef SCH het volgende:[..]
Realisme - er zijn momenteel te veel mannen die geilen op oorlog en niet kunnen wachten. En dan ook nog wat gaan eikelen over het lot van de Irakezen, hou toch op
quote:Ja en dat gaat mij dan weer te ver!
Op zondag 16 maart 2003 23:00 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Ik eikel niet over het lot van Irakezen hoor.
Wat mij betreft wordt alles ten Oosten van Turkije en ten Westen van China tot sintels genuked.Probleem in 1 keer opgelost
quote:reality check.
Op zondag 16 maart 2003 23:02 schreef srblackbird het volgende:[..]
Ja en dat gaat mij dan weer te ver!
Oorlog tegen Irak is bedoeld voor de burgerbevolking.
De rest is geneuzel om een en ander te verantwoorden wat we allang weten
quote:Wat had Saddam eigenlijk te maken met 11 September??
Op zondag 16 maart 2003 22:58 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Dus als ik moet kiezen tussen preventief maatregelen nemen of wachten tot Bin Laden en consorten een paar atoomkoffertjes welke al jaren kwijt zijn hier en daar strategisch detoneren, kies ik toch voor Bush.
Laten we wel wezen; hij krijgt Saddam net zo min te pakken als Bin Laden.Het is de gewone Irakees die hier de dupe van wordt; mannen, vrouwen, kinderen.In het sneeuwbaleffect na de aanval ook nog talloze andere schuldloze en weerloze mannen, vrouwen en kinderen.
quote:Klopt. die relatie is niet aangetoont en zal ook niet worden aangetoont.
Op zondag 16 maart 2003 23:04 schreef schatje het volgende:[..]
Wat had Saddam eigenlijk te maken met 11 September??
Hoe de VS ook zijn best heeft gedaan, er is geen relatie aangetroffen, Saddam is ook de enige Arabische staat met scheiding van staat en religie en wordt daarom door fanatici als Bin Laden verafschuwd.Laten we wel wezen; hij krijgt Saddam net zo min te pakken als Bin Laden.Het is de gewone Irakees die hier de dupe van wordt; mannen, vrouwen, kinderen.In het sneeuwbaleffect na de aanval ook nog talloze andere schuldloze en weerloze mannen, vrouwen en kinderen.
De enige relatie die bestaat is dat de instabiliteit in de wereld al zo'n 30 jaar lang voortkomt uit explosieve situaties in het Midden Oosten
quote:Nee, net zo goed als dat niemand onomstotelijk kan aantonen dat ik nooit iemand zal vermoorden. Maar ik stel het toch wel op prijs dat dat geen reden is om mij alvast op te sluiten.
Op zondag 16 maart 2003 22:58 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Kan jij onomstotelijk vaststellen dat het NIET gaat gebeuren dan?
quote:
Simpel gesteld, we hebben een volk met denkbeelden uit ONZE middeleeuwen. Toevallig zaten deze op het nieuwe goud van de moderne wereld en zijn ze door ONZE oliedollars in staat hun volgens onze norm achterhaalde ideeën over normen, waarden, religie en emacipatie op ons te projecteren. indien niet goedschiks dan maar kwaadschiks. En als 9-11 een ding heeft bewezen is dat ze dat ZEKER niet na zullen laten.
quote:En zonder Europese ontdekkingsreizigers was de VS ook nooit geworden tot wat het nu is. Geeft dat ons dan het recht om onze wil op te leggen?
Zonder die oliedollars had het hele midden oosten nu nog op onvruchtbare grond in lappen gehuld uitgemergelde geiten lopen hoeden.
quote:Het gaat hier over Irak, niet over Bin Laden. Als het Bush om Bin Laden ging dan richtte hij z'n inspanningen er wel op om die te pakken te krijgen.
Dus als ik moet kiezen tussen preventief maatregelen nemen of wachten tot Bin Laden en consorten een paar atoomkoffertjes welke al jaren kwijt zijn hier en daar strategisch detoneren, kies ik toch voor Bush.
quote:Afgezien van de olie kan ik ook nog wel een plek verzinnen in deze wereld waar mensen onder totale onderdrukking, onder staatsrechtelijke standrechterlijke executies, martelingen, zonder vrijheid van meningsuiting en met een almachtige geheime dienst die een ieder kan laten verdwijnen, zelfs gesteund door diezelfde liefhebbende VS.
Op zondag 16 maart 2003 23:02 schreef toxi het volgende:[..]
Nee, laten we ons niet bekommeren van de Irakezen, Koerden en de talloze slachtoffers onder Saddams regime. Saddam zal ooit wel in de top 5 komen van de mensen die de meeste moorden op hun naam hebben. Lekker bij het rijtje van Stalin als Sadam aan de macht blijft.
Grotendeel van het Irakeze volk wilt Saddam weg hebben.
Het Koerdische volk wilt Saddam weg hebben. Nu laten we lekker nog 120 dagen wachten aldus Duitsland en Franktrijk en maar langer Saddam aan de macht houden.
[Dit bericht is gewijzigd door schatje op 16-03-2003 23:24]
quote:Doodsverwensing
Op zondag 16 maart 2003 22:56 schreef Summertime het volgende:
Ik hoop dat Bush eerdaags bij de hemelpoort aan moet kloppen. Die halve zool is niet eens gekozen, maar zet we; de hele wereld ondersteboven. En ik vind het heel naar iemand met het IQ van een theezakje het lot van de hele wereld in zijn hand heeft.
quote:Als de helft van je familie al diverse malen mensen vermoord hebben, hou IK je in ieder geval met argusogen in de gaten
Op zondag 16 maart 2003 23:08 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:[..]
Nee, net zo goed als dat niemand onomstotelijk kan aantonen dat ik nooit iemand zal vermoorden. Maar ik stel het toch wel op prijs dat dat geen reden is om mij alvast op te sluiten.
quote:Zie hierboven
En die 9-11 connectie met Irak was precies wat?
quote:Als 'we' de macht hadden had dat zeker gebeurt. Alles om je eigen hachje te beschermen he.
En zonder Europese ontdekkingsreizigers was de VS ook nooit geworden tot wat het nu is. Geeft dat ons dan het recht om onze wil op te leggen?
quote:Kwestie van meer invloed krijgen in die regio om te kunnen controleren.
Het gaat hier over Irak, niet over Bin Laden. Als het Bush om Bin Laden ging dan richtte hij z'n inspanningen er wel op om die te pakken te krijgen.
quote:En je denkt niet dat er nieuwe voedingsbodem van haat zal onstaan??
Op zondag 16 maart 2003 23:06 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Klopt. die relatie is niet aangetoont en zal ook niet worden aangetoont.
De enige relatie die bestaat is dat de instabiliteit in de wereld al zo'n 30 jaar lang voortkomt uit explosieve situaties in het Midden Oosten
De VS heeft in mijn ogen duidelijk een lange termijn politiek; creëer nu de vijanden van tien jaar later.
[Dit bericht is gewijzigd door schatje op 16-03-2003 23:14]
quote:Absoluut, want zachte heelmeesters maken stinkende wonden.
Op zondag 16 maart 2003 23:14 schreef schatje het volgende:[..]
En je denkt niet dat er nieuwe voedingsbodem van haat zal onstaan??
De VS heeft in mijn ogen duidelijk een lange termijn politiek; creëer nu de vijanden van tien jaar later.
Ze moeten dus nog veel harder ingrijpen.
quote:Laat me raden... Israel?
Op zondag 16 maart 2003 23:10 schreef schatje het volgende:[..]
Afgezien van de olie kan ik ook nog wel een plek verzinnen in deze wereld waar mensen onder totale onderdrukking, onder staatsrechtelijke standrechterlijke executies, martelingen, zonder vrijheid van meningsuiting en met een almachtige geheime dienst die een ieder kan laten verdwijnen leven, zelfs gesteund door diezelfde liefhebbende VS.
Ik denk trouwens tussen morgen avond en donderdag avond begin van de oorlog.
Als ik Saddam nu was zou ik vanavond koeweit aanvallen en als ik Bush dan weer was zou ik heel hard terug slaan
Kris
quote:Gek...
Op zondag 16 maart 2003 23:22 schreef MrJones het volgende:
met zo min mogelijk doden.
quote:Tachtig kruisraketten die afgevuurd worden op Baghdad, overvloedig bloedvergieten, want de internationale rechtsorde zal tenminste weer hersteld zijn...bravo...we bombarderen de democratie er toch gewoon wereldwijd in.
Op zondag 16 maart 2003 23:22 schreef MrJones het volgende:
Laat het dan maar beginnen ook en dat we
er snel weer van af mogen zijnOf anders
gezegd: met zo min mogelijk doden.Kris
quote:
Op zondag 16 maart 2003 23:24 schreef Swetsenegger het volgende:
Gek...
dat is nou net niet de insteek van de gemiddelde Midden Oosten terrorist. Die proberen zoveel mogelijk slachtoffers onder de burgerbevolking te maken
En de relevantie van deze opmerking is??
Kris
quote:Met het "oog om oog tand om tand" als levenswijze kunnen we idd nog eeuwen mee voortgaan.
Op zondag 16 maart 2003 23:24 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Gek...
dat is nou net niet de insteek van de gemiddelde Midden Oosten terrorist. Die proberen zoveel mogelijk slachtoffers onder de burgerbevolking te maken
quote:Het tienvoudige aantal kruisraketten zelfs, maar eens
Op zondag 16 maart 2003 23:29 schreef schatje het volgende:
Tachtig kruisraketten die afgevuurd worden op Baghdad, overvloedig bloedvergieten, want de internationale rechtsorde zal tenminste weer hersteld zijn...bravo...we bombarderen de democratie er toch gewoon wereldwijd in.
Kris
quote:Goed, kom eens met een alternatief dan wat over langere termijn voor rust in het Midden Oosten zorgt.
Op zondag 16 maart 2003 23:29 schreef schatje het volgende:[..]
Tachtig kruisraketten die afgevuurd worden op Baghdad, overvloedig bloedvergieten, want de internationale rechtsorde zal tenminste weer hersteld zijn...bravo...we bombarderen de democratie er toch gewoon wereldwijd in.
Of MINIMAAL geen dreiging voor ons. Ik neem toch aan dat je daar toch voorstander van ben?
En houdt er dan rekening mee dat 30 jaar diplomatiek gelul ook geen reet heeft geholpen, en terroristen steeds vaker hun stempel drukken op jou en mijn way of life. Dat wil zeggen, onze normen en waarden en onze manier van denken met betrekking tot religie en emancipatie.
quote:Met onze kop in het zand steken ook
Op zondag 16 maart 2003 23:31 schreef schatje het volgende:[..]
Met het "oog om oog tand om tand" als levenswijze kunnen we idd nog eeuwen mee voortgaan.
quote:Terroristen breiden juist hun macht uit met behulp van dit soort
Op zondag 16 maart 2003 23:32 schreef Swetsenegger het volgende:
en terroristen steeds vaker hun stempel drukken op jou en mijn way of life. Dat wil zeggen, onze normen en waarden en onze manier van denken met betrekking tot religie en emancipatie.
Kris
quote:Prachtig, maar behalve "Alles ten oosten van Turkije en ten westen van China tot sintels nuken" heb ik nog geen concretere oplossing gehoord om deze dreiging uit te schakelen.
Op zondag 16 maart 2003 23:36 schreef MrJones het volgende:[..]
Terroristen breiden juist hun macht uit met behulp van dit soort
conflicten. Bin Laden heeft heel wat aanhangers gewonnen
na de eerste golfoorlog. Dus ik geloof er niet al te veel van dat
meer bommen het terrorisme doen afnemen. Ik denk eerder
het omgekeerde, MITS Bin Laden nog in leven is of er andere
leiders opstaan met een zeker "charisma" (whatever that
may be in het geval van Osama)
Kris
Begrijp me niet verkeerd, als er een oplossing was zonder onschuldige mensen levens ben ik daar absoluut voorstander van, maar IK zie hem niet.
We staan nu op een punt waarbij heel duidelijk is dat extremisten in het Midden Oosten blijkbaar niet de scrupules tov onschuldige mensenlevens hebben zoals wij hier ten toon spreiden. En ja, noem me een egoist, maar als ik moet kiezen tussen het leven van Irakezen of gelijk een ieder in het Midden Oosten of dat van mensen in de Westerse wereld is voor MIJ de keuze snel gemaakt.
quote:Pak de oorzaken aan die tot terrorisme leiden zou ik zeggen, de armoede en daarmede gepaardgaande uitzichtloosheid op een betere toekomst.Het is die wanhoop die mensen uiteindelijk aanzet tot het plegen van verzet in deze afschuwelijke vorm van geweld.
Op zondag 16 maart 2003 23:32 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
Goed, kom eens met een alternatief dan wat over langere termijn voor rust in het Midden Oosten zorgt.
Of MINIMAAL geen dreiging voor ons. Ik neem toch aan dat je daar toch voorstander van ben?
En houdt er dan rekening mee dat 30 jaar diplomatiek gelul ook geen reet heeft geholpen, en terroristen steeds vaker hun stempel drukken op jou en mijn way of life. Dat wil zeggen, onze normen en waarden en onze manier van denken met betrekking tot religie en emancipatie.
quote:De landen daar zijn loaded met onze oliedollars, en de leiders kiezen ervoor omdat om te zetten in oorlogstuig.
Op zondag 16 maart 2003 23:42 schreef schatje het volgende:[..]
Pak de oorzaken aan die tot terrorisme leiden zou ik zeggen, de armoede en daarmede gepaardgaande uitzichtloosheid op een betere toekomst.Het is die wanhoop die mensen uiteindelijk aanzet tot het plegen van verzet in deze afschuwelijke vorm van geweld.
En verder misschien ieder die VN resolutie's negeert dezelfde behandeling geven, niet met twee maten meten.
Ik zie niet in wat dat met onze verantwoording te maken heeft, of waarom dat zou moeten leiden tot terrorisme, anders dan tov de eigen leiders.
http://www.whitehouse.gov/news/releases/2003/03/20030316-3.html
Voor als je niks te doen hebt
quote:Armoede zorgt ervoor dat leiders de mensen makkelijk kunnen afzetten tegen een groep of land. Voor WO II kon Hitler de Duitse bevolking met gemak opzetten tegen de joden, omdat de mensen arm waren.
Op zondag 16 maart 2003 23:44 schreef Swetsenegger het volgende:
De landen daar zijn loaded met onze oliedollars, en de leiders kiezen ervoor omdat om te zetten in oorlogstuig.Ik zie niet in wat dat met onze verantwoording te maken heeft, of waarom dat zou moeten leiden tot terrorisme, anders dan tov de eigen leiders.
quote:Dus?
Op zondag 16 maart 2003 23:46 schreef Farzin het volgende:[..]
Armoede zorgt ervoor dat leiders de mensen makkelijk kunnen afzetten tegen een groep of land. Voor WO II kon Hitler de Duitse bevolking met gemak opzetten tegen de joden, omdat de mensen arm waren.
Dat heeft nog steeds niets met onze verantwoording te maken, maar met de leiders daar.
quote:In het Noorden van Irak gaan de Koerden wel goed om met hun oliedollars, en die beleven nu hun gouden jaren.
Op zondag 16 maart 2003 23:44 schreef Swetsenegger het volgende:
De landen daar zijn loaded met onze oliedollars, en de leiders kiezen ervoor omdat om te zetten in oorlogstuig.
Schatje ga daar maar eens vertellen dat je vindt dat er geen oorlog tegen Saddam gevoerd mag worden
quote:Dat klopt, maar wij moeten er ook voor zorgen dat de mensen daar niet in armoede leven. Ontwikkelingshulp verhogen zou dat probleem kunnen verhelpen. Dat werkt in ieder geval veel beter tegen terrorisme dan bommen en tanks.
Op zondag 16 maart 2003 23:47 schreef Swetsenegger het volgende:
Dus?Dat heeft nog steeds niets met onze verantwoording te maken, maar met de leiders daar.
quote:Waarom klagen ze dan nog?
Op zondag 16 maart 2003 23:48 schreef battlesickloner het volgende:
In het Noorden van Irak gaan de Koerden wel goed om met hun oliedollars, en die beleven nu hun gouden jaren.
quote:Dat is idd waar Bin Laden bij gebaat is: radicalisme zal toenemen ("The entire Arab world would be radicalised and destabilised. What a disastrous twist of fate it would be if the feared Islamic jihad were brought into being not by the al-Qaida gang but by the president of the United States and his close advisers!")
Op zondag 16 maart 2003 23:36 schreef MrJones het volgende:[..]
Terroristen breiden juist hun macht uit met behulp van dit soort
conflicten.
quote:Die honderden miljarden die er elk jaar naartoe gaan in de vorm van olie-dollars is nog niet genoeg?
Op zondag 16 maart 2003 23:49 schreef Farzin het volgende:
Dat klopt, maar wij moeten er ook voor zorgen dat de mensen daar niet in armoede leven. Ontwikkelingshulp verhogen zou dat probleem kunnen verhelpen.
quote:Omdat er nog een zekere Saddam ongestraft rondloopt en hen bedreigt, maar voor de rest vinden ze het allemaal wel okee.
Op zondag 16 maart 2003 23:49 schreef Farzin het volgende:
Waarom klagen ze dan nog?
quote:Je hebt wel gelijk, was idd niet echt een sterk argument.
Op zondag 16 maart 2003 23:44 schreef Swetsenegger het volgende:[..]
De landen daar zijn loaded met onze oliedollars, en de leiders kiezen ervoor omdat om te zetten in oorlogstuig.
Ik zie niet in wat dat met onze verantwoording te maken heeft, of waarom dat zou moeten leiden tot terrorisme, anders dan tov de eigen leiders.
quote:Niet als ze worden opgeslokt door - door Amerika gesteunde - dictatoriale regimes als het Saudische koningshuis
Op zondag 16 maart 2003 23:51 schreef Ernst het volgende:
Die honderden miljarden die er elk jaar naartoe gaan in de vorm van olie-dollars is nog niet genoeg?
quote:Tsja, vraag maar aan hen wat ze vonden van het feit dat Amerika gifgas had geleverd aan Irak, waarmee zij vergast werden.
Op zondag 16 maart 2003 23:51 schreef battlesickloner het volgende:
Omdat er nog een zekere Saddam ongestraft rondloopt en hen bedreigt, maar voor de rest vinden ze het allemaal wel okee.
quote:Ohja, dan is het inderdaad een goed idee om nog meer geld te sturen wat vervolgens óók weer niet naar de armoedige bevolking gaat.
Op zondag 16 maart 2003 23:52 schreef Farzin het volgende:
Niet als ze worden opgeslokt door - door Amerika gesteunde - dictatoriale regimes als het Saudische koningshuis
Wake up and smell the coffee. Het is de verantwoordelijkheid van dát koningshuis en van níemand anders.
quote:Wie heeft het over geld? Voedselhulp kan ook heel goed.
Op zondag 16 maart 2003 23:54 schreef Ernst het volgende:
Ohja, dan is het inderdaad een goed idee om nog meer geld te sturen wat vervolgens óók weer niet naar de armoedige bevolking gaat.
quote:Zegt iemand die vindt dat mensen die tegen de oorlog zijn verantwoordelijk zijn voor de doden die Saddam op zijn geweten heeft.
Wake up and smell the coffee. Het is de verantwoordelijkheid van dát koningshuis en van níemand anders.
quote:Nee, dat klinkt inderdaad als een goed doordachte, intelligente
Op zondag 16 maart 2003 23:40 schreef Swetsenegger het volgende:
Prachtig, maar behalve "Alles ten oosten van Turkije en ten westen van China tot sintels nuken" heb ik nog geen concretere oplossing gehoord om deze dreiging uit te schakelen.
quote:Sorry voor de lap tekst
I'm really excited by George Bush's latest reason for bombing Iraq: he's
running out of patience. And so am I! For some time now I've been really
pissed off with Mr Johnson, who lives a couple of doors down the street.Well, him and Mr Patel, who runs the health food shop. They both give me
queer looks, and I'm sure Mr Johnson is planning something nasty for me,
but so far I haven't been able to discover what.I've been round to his place a few times to see what he's up to, but he's
got everything well hidden. That's how devious he is. As for Mr Patel,
don't ask me how I know, I just know - from very good sources - that he
is, in reality, a Mass Murderer. I have leafleted the street telling them
that if we don't act first, he'll pick us off one by one. Some of my
neighbours say, if I've got proof, why don't I go to the police? But
that's simply ridiculous. The police will say that they need evidence of a
crime with which to charge my neighbours. They'll come up with endless red
tape and quibbling about the rights and wrongs of a pre-emptive strike and
all the while Mr Johnson will be finalising his plans to do terrible
things to me, while Mr Patel will be secretly murdering people.Since I'm the only one in the street with a decent range of
automaticfirearms, I reckon it's up to me to keep the peace. But until
recently that's been a little difficult. Now, however, George W. Bush has
made it clear that all I need to do is run out of patience, and then I can
wade in and do whatever I want! And let's face it, Mr Bush's carefully
thought-out policy towards Iraq is the only way to bring about
international peace and security. The one certain way to stop Muslim
fundamentalist suicide bombers targeting the US or the UK is to bomb a few
Muslim countries that have never threatened us.That's why I want to blow up Mr Johnson's garage and kill his wife and
children. Strike first! That'll teach him a lesson. Then he'll leave us in
peace and stop peering at me in that totally unacceptable way.Mr Bush makes it clear that all he needs to know before bombing Iraq is
that Saddam is a really nasty man and that he has weapons of mass
destruction - even if no one can find them. I'm certain I've just as much
justification for killing Mr Johnson's wife and children as Mr Bush has
for bombing Iraq. Mr Bush's long-term aim is to make the world a safer
place by eliminating 'rogue states' and 'terrorism'. It's such a clever
long-term aim because how can you ever know when you've achieved it? How
will Mr Bush know when he's wiped out all terrorists? When every single
terrorist is dead? But then a terrorist is only a terrorist once he's
committed an act of terror. What about would-be terrorists? These are the
ones you really want to eliminate, since most of the known terrorists,
being suicide bombers, have already eliminated themselves.Perhaps Mr Bush needs to wipe out everyone who could possibly be a future
terrorist? Maybe he can't be sure he's achieved his objective until every
Muslim fundamentalist is dead? But then some moderate Muslims might
convert to fundamentalism. Maybe the only really safe thing to do would be
for Mr Bush to eliminate all Muslims? It's the same in my street. Mr
Johnson and Mr Patel are just the tip of the iceberg. There are dozens of
other people in the street who I don't like and who - quite frankly - look
at me in odd ways. No one will be really safe until I've wiped them all
out. My wife says I might be going too far but I tell her I'm simply using
the same logic as the President of the United States. That shuts her up.
Like Mr Bush, I've run out of patience, and if that's a good enough reason
for the President, it's good enough for me. I'm going to give the whole
street two weeks - no, 10 days - to come out in the open and hand over all
aliens and interplanetary hijackers, galactic outlaws and interstellar
terrorist masterminds, and if they don't hand them over nicely and say
'Thank you', I'm going to bomb the entire street to kingdom come. It's
just as sane as what George W. Bush is proposing - and, in contrast to
what he's intending, my policy will destroy only one street.
Ik zie toch ook meer heil in het wegnemen van
de voedingsbodem: de armoede
Kris
[Dit bericht is gewijzigd door MrJones op 17-03-2003 00:00]
Juist nieuws: WERELDOORLOG zal BEGINNEN..
quote:Zou je even willen kappen met die stemmingmakerij? Er
[b]Op zondag 16 maart 2003 23:56 schreef Dovenwereld het Juist nieuws: WERELDOORLOG zal BEGINNEN..
Kris
quote:Komt ook niet aan
Op zondag 16 maart 2003 23:55 schreef Farzin het volgende:
Wie heeft het over geld? Voedselhulp kan ook heel goed.
quote:Quote me maar eens waar ik dat beweer
Zegt iemand die vindt dat mensen die tegen de oorlog zijn verantwoordelijk zijn voor de doden die Saddam op zijn geweten heeft.
quote:Dat zal je wel zien wanneer de Amerikanen als bevrijders onthaald worden, en alle Russen en Fransen het land uitgetrapt worden.
Op zondag 16 maart 2003 23:53 schreef Farzin het volgende:
Tsja, vraag maar aan hen wat ze vonden van het feit dat Amerika gifgas had geleverd aan Irak, waarmee zij vergast werden.
quote:Eens kijken of chemical Ali ook verarmd uranium lust
'Chemical Ali' given commandIraqi President Saddam Hussein has put a general notorious for his involvement in the gassing of the Kurds in charge of stopping any southern invasion.
A BBC correspondent in Baghdad, Andrew Gilligan, says the appointment of General Ali Hassan al-Majid to command Basra could be aimed at intimidating US and UK troops expected to invade that area should war be declared.General Majid - a cousin of Saddam Hussein - is known as "Chemical Ali" for his role in the attacks on Kurds in northern Iraq in 1988 in which at least 5,000 people were killed in a single day.
His new responsibility was announced in a presidential decree that divided Iraq into four military commands and put the country on a war footing.
quote:Er zijn ook genoeg landen waar het wèl aankomt.
Op zondag 16 maart 2003 23:57 schreef Ernst het volgende:
Komt ook niet aan. Zie Somalië, Ethopië, Eritrea etc. etc.
quote:Dat dachten sommige mensen ook op 9-11-2001
Op zondag 16 maart 2003 23:56 schreef Dovenwereld het volgende:
ja... ze hadden steun aan irak inzake conflict met Iran gegeven.
Juist nieuws: WERELDOORLOG zal BEGINNEN..
quote:Wat was er op die dag dan gebeurd?
Op zondag 16 maart 2003 23:59 schreef logisnack het volgende:
9-11-2001
quote:11-9-2001
Op maandag 17 maart 2003 00:00 schreef Farzin het volgende:[..]
Wat was er op die dag dan gebeurd?
quote:Nee. het was begin van stadium.. zolang Bin laden nog niet opgepakt is..
Op zondag 16 maart 2003 23:59 schreef logisnack het volgende:[..]
Dat dachten sommige mensen ook op 9-11-2001
En ook toen afganistan aangevallen werdt.
en ook tijdens de koude oorlog
Het kan uit de hand lopen.. maar het kan ook met een week voorbij zijn
het is al lang begonnen: verdachte dingen:
VS heeft strengste veiligheidsmaatregelen genomen!
Het zal niet meer normaal zijn dan vroeger.
quote:geens stemmingsmakerij:
Op zondag 16 maart 2003 23:57 schreef MrJones het volgende:[..]
Zou je even willen kappen met die stemmingmakerij? Er
staat geen wereldoorlog te beginnen, dus kom even
terug op aarde als je wil.Kris
je moet kijken: Er komen reeks nucleaire aanslagen in VS en in europa....als vergelding voor oorlog in irak.
quote:Sorry, was in deze even vergeten dat je een glazen
je moet kijken: Er komen reeks nucleaire aanslagen in VS en in
europa....als vergelding voor oorlog in irak.
Kris
quote:En welke terroristen of schurkenstaten beschikken over nucleaire bommen? Dan heb ik het over atoom bommen en soortgelijk in alle maten.
Op maandag 17 maart 2003 00:04 schreef Dovenwereld het volgende:[..]
geens stemmingsmakerij:
je moet kijken: Er komen reeks nucleaire aanslagen in VS en in europa....als vergelding voor oorlog in irak.
Voor al die domme vredesactivisten hier:
http://komo1000news.com/audio/kvi_aircheck_031003.mp3
quote:Ga eerst een snel cursus Nederlands volgen voordat die oorlog uitgebroken is
Op maandag 17 maart 2003 00:04 schreef Dovenwereld het volgende:[..]
geens stemmingsmakerij:
je moet kijken: Er komen reeks nucleaire aanslagen in VS en in europa....als vergelding voor oorlog in irak.
quote:bin laden had gezegd dat de nieuwe soort aanslag die nooit eerder vertoond is.
Op maandag 17 maart 2003 00:15 schreef Johannes_Zuigstra het volgende:
De Moslim-wereld loopt veel te ver achter om een bedreiging voor het westen te vormen. Zo af en toe zal er een Hassan met wat dynamiet bij een bushalte ontploffen, veel verder zullen ze niet komen.
Vandaar is er nieuwe soort nucleare bom. het zal wel een mobiele atoombom in vorm van rugzak of koffer genoemd.
quote:offtopic:
Op maandag 17 maart 2003 00:15 schreef logisnack het volgende:[..]
Ga eerst een snel cursus Nederlands volgen voordat die oorlog uitgebroken is
quote:En jij gelooft alles wat hij zegt
Op maandag 17 maart 2003 00:19 schreef Dovenwereld het volgende:[..]
bin laden had gezegd dat de nieuwe soort aanslag die nooit eerder vertoond is.
quote:Ja, dat zou ik ook zeggen als ik Osama was. Hij heeft 1 dagf succes gehad, maar het lijkt me stug dat ie zoiets kan herhalen.
Op maandag 17 maart 2003 00:19 schreef Dovenwereld het volgende:[..]
bin laden had gezegd dat de nieuwe soort aanslag die nooit eerder vertoond is.
quote:De beveiliging was niet waterdicht. Oorzaak:de bewakers zijn niet zo perfect dan je denkt.. De journalisten hebben bewezen..
Op maandag 17 maart 2003 00:22 schreef logisnack het volgende:[..]
En jij gelooft alles wat hij zegt
Het is de bedoeling van Osamatje dat hij zo veel mogelijk angst zaait met zo weinig mogelijk middelen.
Misschien als er nu niet ingegrepen wordt dat er zich ooit nog problemen zullen voordoen op dat gebied.
Maar dat wordt vanaf morgen allemaal voorkomen door de V.S.
quote:Is wel heel naïef om dat te denken.
Op maandag 17 maart 2003 00:22 schreef logisnack het volgende:[..]
En jij gelooft alles wat hij zegt
Het is de bedoeling van Osamatje dat hij zo veel mogelijk angst zaait met zo weinig mogelijk middelen.
Misschien als er nu niet ingegrepen wordt dat er zich ooit nog problemen zullen voordoen op dat gebied.
Maar dat wordt vanaf morgen allemaal voorkomen door de V.S.
quote:Volgens mij is het met jou een mis communicatie van heb ik jou daar.
Op maandag 17 maart 2003 00:23 schreef Dovenwereld het volgende:[..]
De beveiliging was niet waterdicht. Oorzaak:de bewakers zijn niet zo perfect dan je denkt.. De journalisten hebben bewezen..
Nu weer ontopic?
mmkay
quote:bron
POWELL RAADT AAN OM IRAK TE VERLATEN
De Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken Colin Powell raadt alle journalisten, hulpverleners en VN-wapeninspecteurs aan om Irak te verlaten. Volgens Powell is de kans op een diplomatieke oplossing nu erg klein geworden. Powell zei ook dat hij nog altijd hoopt om troepen te stationeren in Turkije, langs de grens met Irak. Ook andere landen zoals Duitsland en Mexico roepen hun landgenoten op om Irak zo snel mogelijk te verlaten.
quote:Ik hoorde net zelfs al uit onbetrouwbare bron dat de inspecteurs hals overkop zijn begonnen met evacueren.
Op maandag 17 maart 2003 00:31 schreef schatje het volgende:[..]
quote:Ja, we vallen de V.S. aan
Op maandag 17 maart 2003 00:35 schreef scanman01 het volgende:
Die Bush pakt het handig aan. Eerst wacht hij heel lang zodat Saddam nog even een flink aantal wapens vernietigt.... en dan slaat hij toe.
Zo kan ik een oorlog ook winnen.
Maar wat ik me afvraag is of er niet een consequentie moet zijn als hij aanvalt zonder goedkeuring van de VN. Moet de rest van de wereld dan niet Amerika het zwijgen opleggen omdat ze zomaar een oorlog beginnen?
quote:Idd... dat zal niet gebeuren. Dat geeft de VS dus een vrijbrief...
Op maandag 17 maart 2003 00:36 schreef logisnack het volgende:
Ja, we vallen de V.S. aan
quote:Dat kan nog veranderen hoeveel landen er mee doen.
Op maandag 17 maart 2003 08:53 schreef Disorder het volgende:
Wat zou het crisisberaad van de VN om 16.00 uur vanmiddag nog aan de zaak (lees: de aankomende aanval) kunnen veranderen?
quote:Maar het kan een oorlog niet meer in de weg staan?
Op maandag 17 maart 2003 08:56 schreef logisnack het volgende:[..]
Dat kan nog veranderen hoeveel landen er mee doen.
Nu hebben we de V.S. , GB, Spanje, Portugal
En volgens mij doen ook mee: (buiten v.n.)
Australië, Italië.
quote:Niet echt nee. 12 jaar proberen een diplomatieke oplossing te vinden is ook meer dan voldoende in mijn ogen.
Op maandag 17 maart 2003 09:01 schreef Disorder het volgende:[..]
Maar het kan een oorlog niet meer in de weg staan?
edit : stel je voor dat de VS voordat ze europa bevrijden eerst nog 12 jaar lang hadden proberen te praten met Adolf....
quote:Italië doet niet mee, afgaande op de uitspraken van Berlusconi.
Op maandag 17 maart 2003 08:56 schreef logisnack het volgende:[..]
Dat kan nog veranderen hoeveel landen er mee doen.
Nu hebben we de V.S. , GB, Spanje, Portugal
En volgens mij doen ook mee: (buiten v.n.)
Australië, Italië.
quote:Zoals het hoort, niet blaten zoals Frankrijk en Duitsland, maar gewoon doen wat moet gebeuren. (En het helpt ons ook nog eens van de PVDA als regeringspartij af)
Op maandag 17 maart 2003 09:50 schreef CherrymoonTraxx het volgende:[..]
Italië doet niet mee, afgaande op de uitspraken van Berlusconi.
Ik gok dat Nederland als puntje bij paaltje komt ook wel mee gaat doen.
quote:Ik zie het als een wanhoopspoging van Leugenaartje Verhofstadt om het gezichtsverlies en stemmenverlies van zijn coalitie nog enigszins te beperken.
Op maandag 17 maart 2003 09:55 schreef realist_ik het volgende:
en België heeft zichzelf weer goed in het verdomhoekje geplaatst ...
als enige EU-land dat het luchtruim volledig sluit voor de USAF
Iemand meer info?
quote:Kut. Net nu ik op school zit, beginnen ze! De WTC-aanslagen had ik trouwens al min of meer voorspeld op de dag dat het gebeurde, toen zat ik ook op school.
Op maandag 17 maart 2003 11:30 schreef TechXP het volgende:
Het gaat snel gebeuren! Kijkt er niemand CNN nu?
Ik hoorde net al dat ze gewaarschuwd zij om de inspecteurs terug te trekken, maar ze zijn nog niet begonnen met evacuatie!Iemand meer info?
quote:Wat, ze tennissen Saddam weg?
Op maandag 17 maart 2003 11:30 schreef TechXP het volgende:
Het gaat snel gebeuren! Kijkt er niemand CNN nu?
Ik hoorde net al dat ze gewaarschuwd zij om de inspecteurs terug te trekken, maar ze zijn nog niet begonnen met evacuatie!Iemand meer info?
quote:Serena Williams wordt overgevlogen om wat 'kanonslagen' af te vuren op Saddam.
Op maandag 17 maart 2003 11:34 schreef tvlxd het volgende:[..]
Wat, ze tennissen Saddam weg?
.
quote:http://nu.nl/news.jsp?n=121632&c=23
WENEN - De Verenigde Staten hebben Mohammed el-Baradei, de directeur van het Internationaal Atoomenergieagentschap IAEA zondagavond laat gevraagd alle wapeninspecteurs terug te trekken uit Irak. Dat heeft el-Baradei maandag gezegd tijdens een bijeenkomst van het bestuur van het IAEA.Hij zei dat eenzelfde advies naar de inspecteurs van Unmovic, die in Irak zoeken naar biologische en chemische wapens, is gegaan. El-Baradei vertelde dat hij direct de voorzitter van de VN-Veiligheidsraad heeft ingelicht en hem om raad had gevraagd. Hij lichtte ook VN-secretaris-generaal Kofi Annan in.
Op dit moment zijn er nog ongeveer 135 inspecteurs van Unmovic en IAEA in Irak. Een woordvoerder in Bagdad deelde mee dat zij nog geen opdracht hebben gekregen het land te verlaten.
quote:Ik heb er verder niks over gehoord maar ik denk dat het niet zal helpen de oorlog tegen te houden daar is het immers al te laat voor. Het is niet mogelijk om de president nog deze week af te laten treden.
Op maandag 17 maart 2003 11:52 schreef freud het volgende:
Is er al meer nieuws over de impeachment aanklacht tegen Bush?
quote:Het is wel een goeie manier om hem te dwingen geen oorlog te beginnen. Het hele proces is gestoeld op het feit dat hij onwettig een oorlog wil beginnen.
Op maandag 17 maart 2003 11:59 schreef nikanoru het volgende:[..]
Ik heb er verder niks over gehoord maar ik denk dat het niet zal helpen de oorlog tegen te houden daar is het immers al te laat voor. Het is niet mogelijk om de president nog deze week af te laten treden.
quote:Kunnen we nu met z'n allen gewoon even afspreken dat de
Op maandag 17 maart 2003 09:48 schreef Quintony het volgende:
edit : stel je voor dat de VS voordat ze europa bevrijden eerst nog 12 jaar lang hadden proberen te praten met Adolf....
Tot dan zullen we die vergelijking maar achterwege laten,
lijkt me een verstandig idee.
Kris
quote:Ik heb CNN aanstaan, hoorde ook net de waarschuwingen om het land te verlaten.
Op maandag 17 maart 2003 11:30 schreef TechXP het volgende:
Kijkt er niemand CNN nu?Iemand meer info?
Verder weinig info.
Zal nog wel tot vanavond of vannacht duren voordat het begint, denk ik.
WENEN (ANP) - De Verenigde Staten hebben Mohammed el-Baradei, de directeur van het Internationaal Atoomenergieagentschap IAEA, zondagavond laat gevraagd alle wapeninspecteurs terug te trekken uit Irak. Dat heeft hij maandag gezegd tijdens een bestuursbijeenkomst van het IAEA.
Hij zei dat eenzelfde advies is gegaan naar de inspecteurs van Unmovic, die in Irak zoeken naar biologische en chemische wapens. El-Baradei vertelde dat hij direct de voorzitter van de VN-Veiligheidsraad heeft ingelicht en hem om raad had gevraagd. Hij lichtte ook VN-secretaris-generaal Kofi Annan in.
Blix en El-Baradei zijn aanwezig bij het begin van de zitting van de VN-Veiligheidsraad om 16.00 uur Nederlandse tijd. Diplomatieke bronnen rond de raad denken dat zij het advies zullen krijgen om hun inspecteurs zo snel mogelijk in veiligheid te brengen. Op dit moment zijn er nog ongeveer 135 inspecteurs van Unmovic en IAEA in Irak. Een woordvoerder van de VN in Bagdad deelde maandagochtend mee dat zij nog geen opdracht hebben gekregen het land te verlaten.
Diplomaten
De Verenigde Staten hebben inmiddels een deel van hun diplomaten in Israël, Syrië en Koeweit opdracht gegeven te vertrekken. Het gaat om zogenoemde niet-essentiële medewerkers.
Duitsland maakte zondag bekend zijn ambassade in de Iraakse hoofdstad Bagdad binnen de komende drie dagen te sluiten. Het ministerie van Buitenlandse Zaken in Berlijn riep alle Duitsers in Irak op het land te verlaten.
Geactualiseerd om 13.41 uur
Als de VS al advieseert aan de VN-wapeninspecteurs om terug te trekken.....
quote:Bush gaat op dit moment al niet meer kijken naar die kleine landjes....wat willen die kikkerlanden Amerika nou doen?
Op maandag 17 maart 2003 14:02 schreef Fathom het volgende:
Vandaag nog een groot diplomatiek offensief van de Amerikanen die niet gaat helpen. Daarna een live uitzending van Bush. En de rest van de week CNN volgen. Het begin van iets groters.
quote:
Enkele uren voor het spoedberaad in de Veiligheidsraad over Irak hebben Frankrijk en Rusland laten weten niet voor de ontwerpresolutie te zullen stemmen waarin militair ingrijpen in Irak wordt goedgekeurd. Doordat deze permanente leden van de Veiligheidsraad hebben aangekondigd hun veto te zullen uitspreken, is de resolutie bij voorbaat kansloos.Gisteren riep de Amerikaanse president Bush na afloop van het Azoren-overleg de internationale gemeenschap op om "te laten zien dat ze belang hecht aan vrede en veiligheid, door steun te geven aan de onmiddellijke en onvoorwaardelijke ontwapening van Saddam Hussein".
Deadline
Die oproep lijkt weinig resultaat te boeken nu zowel Frankrijk als Rusland zich tegen een nieuwe resolutie verzetten. Zo heeft de Franse minister De Villepin van Buitenlandse Zaken gezegd dat Frankrijk geen resolutie zal accepteren waarin Irak een ultimatum wordt gesteld of waarin tot een gewapend ingrijpen wordt besloten. "Frankrijk kan de ontwerpresolutie die op tafel ligt niet accepteren", aldus De Villepin.Ook de Franse president Chirac liet eerder al weten dat zijn land "tot het eind zal gaan" met zijn weigering om een oorlog tegen Irak te steunen. Pas als de VN-wapeninspecteurs hun werk niet meer kunnen doen vanwege Iraakse tegenwerking, zal Frankrijk een tweede resolutie die een oorlog goedkeurt steunen, aldus Chirac. Wel is Frankrijk bereid om een deadline van dertig dagen te accepteren waarbinnen Irak moet ontwapenen, aldus Chirac. Hiermee kwam de president terug op het Frans-Duits-Russische voorstel waarin Irak 120 dagen de tijd krijgt.
De oorlogresolutie kan evenmin op steun van Rusland rekenen. De Russische president Putin zei vandaag dat een oorlog tegen Irak een "vergissing" zou zijn en dat Rusland voorstander is van een vreedzame oplossing.
China, eveneens permanent lid van de Veiligheidsraad, liet bij monde van minister van Buitenlandse Zaken Li Zhaoxing weten dat een oorlog tegen Irak vermeden moet worden. Ook de Duitse bondskanselier Schröder benadrukte opnieuw dat Duitsland tegen een resolutie zal stemmen die een oorlog goedkeurt. De Europese Unie heeft de internationale gemeenschap opgeroepen de komende dagen en uren te gebruiken om een vreedzame oplossing te vinden voor de Irak-crisis.
De Veiligheidsraad komt vanmiddag om 16.00 uur Nederlandse tijd bijeen om achter gesloten deuren een crisisberaad te houden over Irak. Nu Frankrijk, Rusland hebben verklaard niet voor een oorlogsresolutie te zullen stemmen, is het waarschijnlijk dat de Amerikaans-Brits-Spaanse resolutie niet ingediend wordt.De Britse premier Blair heeft zijn kabinet bijeengeroepen voor een spoedoverleg over Irak. Een kabinetslid, staatssecretaris voor Internationale Ontwikkeling Clare Short heeft gezegd dat ze zal aftreden als Groot-Brittannië een oorlog tegen Irak begint zonder de expliciete goedkeuring van de VN. Na het spoedoverleg zal Blair contact hebben met president Bush.
(nos.nl)
Balkenende steunt president Bush
(Van onze politieke redactie)
DEN HAAG - Met het naderen van het uur van de waarheid voor Irak blijven PvdA en CDA van mening verschillen over de wenselijkheid van militair ingrijpen. Daarmee staat het welslagen van de kabinetsformatie op het spel.
CDA-leider en premier Jan Peter Balkenende schaarde zich vanmorgen, vlak voor een nieuwe onderhandelingsronde met PvdA-leider Wouter Bos, achter de Amerikaanse president Bush.
Balkenende scherpte het standpunt van de Nederlandse regering aan door uit te spreken dat hij begrip heeft voor het ongeduld van de Verenigde Staten. Hij wees erop dat de Veiligheidsraad niet had gewild dat uitvoering van de huidige resolutie maanden of jaren zou duren. ''We hebben te lang spelletjes gezien van Saddam Hoessein,'' zei Balkenende. ''Daar kun je niet eeuwig mee doorgaan. Er komt een moment dat je moet zeggen: de tijd is op.''
Bos stelde zich voorzichtiger op. Hij wilde vanmorgen de uitkomst van de besprekingen in de Veiligheidsraad afwachten. Hij hield de hoop dat de crisis rond Irak zonder oorlog opgelost kan worden en schaarde zich min of meer achter de uitspraken van de minister van Buitenlandse Zaken, Jaap de Hoop Scheffer. Die liet dit weekeinde in het midden wat Nederland zou doen als de Amerikanen geen meerderheid in de Veiligheidsraad weten te krijgen.
Eerder is steeds vanuit de PvdA benadrukt dat beide partijen geen coalitie kunnen vormen als ze het oneens zijn over de wenselijkheid van een oorlog. Zowel PvdA als CDA heeft steeds gezegd dat een nieuwe VN-resolutie wenselijk is alvorens er een oorlog uitbreekt. Beide partijen sloten niet uit dat ze ook zonder resolutie een militair optreden zouden steunen, maar dat is wel afhankelijk van de verhoudingen in de Veiligheidsraad.
De PvdA heeft eerder benadrukt veel belang te hechten aan de Franse opstelling. Vanuit het CDA is eerder gezegd dat steun aan een oorlog 'een stuk moeilijker' wordt als er een veto van Rusland en Frankrijk ligt. Maar de uitspraken van Balkenende van vanochtend duiden erop dat het CDA de Amerikanen zal steunen, ook wanneer de Veiligheidsraad zich tegen actie uitspreekt.
Gisteravond laat hield De Hoop Scheffer zich nog op de vlakte over een eventuele oorlog. Hij zei geen standpunt te willen innemen voorafgaand aan de bijeenkomst van de VN-Veiligheidsraad, later vandaag.
Camiel Eurlings, woordvoerder van de CDA-fractie in de Tweede Kamer, toonde daar vanmorgen begrip voor. ''Het zou vreemd zijn als Nederland voorafgaand aan de discussie al een positie inneemt. Dan hoef je ook geen discussie meer te voeren.''
dat komt de VVD misschien toch in het kabinet
quote:Jij bent voor de VVD? Had ik nou niet echt verwacht, je bent veel te gematigd voor een VVD-er. Blijkbaar hebben de vele ongenuanceerde posts van de VVD-ers hier mijn beeld van hen vertroebeld.
Op maandag 17 maart 2003 15:04 schreef sp3c het volgende:
dat komt de VVD misschien toch in het kabinet
En ik denk niet in hokjes.
quote:En de LPF krijg je er gratis bij.
Op maandag 17 maart 2003 15:04 schreef sp3c het volgende:
goede zaakdat komt de VVD misschien toch in het kabinet
Deze week komt er nog geen aanval. mark my words (of "read my lips" voor als het niet blijkt te kloppen ) Dinsdag 25 maart 22.30 Nederlandse tijd dan gaat het beginnen.
Wat een arrogante zak !
De Amerikaanse president George Bush heeft geweigerd een boodschap te ontvangen van Saddam Hussein. De minister van Buitenlandse zaken van Qatar had na een bezoek aan Hussein een brief gehad van de Iraakse president met de mededeling die aan Bush te geven. Qatar had vrijdag een ontmoeting met Bush. Maar Bush weigerde om de brief in ontvangst te nemen. "En dat is raar, want Saddam stelde in de brief juist voor om zijn volledige medewerking te verlenen aan de eisen van de VS in ruil voor de afspraak dat Amerika het Iraakse regime niet omver zou werpen", zo zegt een anonieme Arabische functionaris in de Saudische krant Asharq al-Awsat.
De krant haalt in het stuk ook een Amerikaanse bron aan die zegt dat er al meerdere keren boodschappen naar Bush zijn gestuurd met daarin voorstellen betreffende olie en veiligheid als de VS Irak ongemoeid zou laten.
Het Amerikaanse Witte Huis heeft nog niet gereageerd op de ontdekking van de krant.
quote:Als ze volledige medewerking nog kunnen aanbieden doen ze het niet en schenden ze de resolutie 1441. Let's roll.
Op maandag 17 maart 2003 15:57 schreef Boosoog het volgende:
Bron: De TelegraafDit is niet de kop maar mijn mening, al kijkt het er niet op!
De Amerikaanse president George Bush heeft geweigerd een boodschap te ontvangen van Saddam Hussein. De minister van Buitenlandse zaken van Qatar had na een bezoek aan Hussein een brief gehad van de Iraakse president met de mededeling die aan Bush te geven. Qatar had vrijdag een ontmoeting met Bush. Maar Bush weigerde om de brief in ontvangst te nemen. "En dat is raar, want Saddam stelde in de brief juist voor om zijn volledige medewerking te verlenen aan de eisen van de VS in ruil voor de afspraak dat Amerika het Iraakse regime niet omver zou werpen", zo zegt een anonieme Arabische functionaris in de Saudische krant Asharq al-Awsat.
De krant haalt in het stuk ook een Amerikaanse bron aan die zegt dat er al meerdere keren boodschappen naar Bush zijn gestuurd met daarin voorstellen betreffende olie en veiligheid als de VS Irak ongemoeid zou laten.
Het Amerikaanse Witte Huis heeft nog niet gereageerd op de ontdekking van de krant.
http://nu.nl/news.jsp?n=121764&c=20
M.a.w. Desert storm II
Edit : Hier nog meer info : http://www.usatoday.com/news/world/iraq/2003-03-17-resolution-withdraw_x.htm
[Dit bericht is gewijzigd door SolidArt op 17-03-2003 16:28]
quote:Je denkt dat de vader van een vriend die bij navo dinges werkt daar informatie over heeft?
Op maandag 17 maart 2003 16:15 schreef Virus3000 het volgende:
Hey, een vader van een vriend van mij werkt bij navo dinges, volgens hem zal de VS waarschijnlijk vrijdag avond beginnen met een oorlog.
de reden daarvoor is dat heel het weekend de beursen dicht zijn, dus geen direct effect op de economie, en tegen het eind van de week moeten al de wapeninspecteurs het land uit kunnen zijn.
deze bron lijkt me aardig te vertrouwen.
quote:Zegt hij dat? Volgens mij zegt hij alleen dat die man dat denkt . En een medewerker van de NAVO zal er misschien net iets meer verstand van hebben
Op maandag 17 maart 2003 16:25 schreef roobje het volgende:[..]
Je denkt dat de vader van een vriend die bij navo dinges werkt daar informatie over heeft?
quote:idd, dat is wat ik nu net bedoelde....
Op maandag 17 maart 2003 16:28 schreef roeth het volgende:Zegt hij dat? Volgens mij zegt hij alleen dat die man dat denkt . En een medewerker van de NAVO zal er misschien net iets meer verstand van hebben
quote:Mm jij bent vast geen voorstander?
Op maandag 17 maart 2003 16:30 schreef no3big het volgende:
en de NAVO gaat helemaal niet aanvallen alleen de VS met hun meelopers
quote:jij WEL dan??????
Op maandag 17 maart 2003 16:31 schreef roeth het volgende:[..]
Mm jij bent vast geen voorstander?
VS dient geen 2e resolutie in; Bush houdt toespraak om 02.00 uur Nederlandse tijd
NEW YORK De VS ziet ervan af een nieuwe
resolutie over Irak in te dienen bij de
VN-Veiligheidsraad.Het diplomatieke pad
om tot een oplossing te komen lijkt
hierbij definitief afgesloten.
De Amerikaanse ambassadeur bij de VN,
Negroponte,liet weten dat een stemming
over de resolutie zinloos is,gegeven
het feit dat die zeker getroffen zou
worden door een veto.
De Franse ambassadeur verklaarde in een
reactie dat een meerderheid tegen zou
hebben gestemd.Om 02.00 uur houdt
president Bush een toespraak.Hij zal
daarin zeggen dat oorlog alleen kan
worden voorkomen als Saddam vertrekt.
(nos.nl)
quote:Dat was al langer duidelijk, het gaat Amerika helemaal niet om ontwapening. Het liefst ziet Amerika daar een pro-Amerikaanse dictator.
Op maandag 17 maart 2003 16:33 schreef Nyrem het volgende:
Hij zal daarin zeggen dat oorlog alleen kan
worden voorkomen als Saddam vertrekt.
Let maar op me woorden. Er komt GEEN oorlog.
quote:
Op maandag 17 maart 2003 16:38 schreef UltraBrain het volgende:
[afbeelding]ER KOMT GEEN OORLOG!!!
Echt niet... geloof me nou maar... is namelijk geen onderdeel van het grote geheime plan. Echt. Serieus.Let maar op me woorden. Er komt GEEN oorlog.
quote:Volgens het Pentagon bereid Irak zich voor d.m.v chemische wapens klaar te maken die gericht zijn naar Koeweit. Irak zal wel aanvallen met chemische en biologische wapens. Als dat zo is dan liegt hij de wereld voor omdat hij dan dus wel massavernietigingswapens heeft.
Op maandag 17 maart 2003 16:34 schreef Farzin het volgende:[..]
Dat was al langer duidelijk, het gaat Amerika helemaal niet om ontwapening. Het liefst ziet Amerika daar een pro-Amerikaanse dictator.
quote:Verschrikkelijk hè, als er geen oorlog komt? Dan komt er een v:r eedzame oplossing, en dat moet natuurlijk niet kunnen.
Op maandag 17 maart 2003 16:39 schreef roeth het volgende:
dat word dan ook weer jarenlang smartengeld betalen aan de slachtoffers... dat kan de staatsschuld er wel bij hebben..
het zijn toch maar onze belastingcenten..
quote:Vind je het gek? Ieder land zou zijn massavernietigingswapens inzetten als het zou worden aangevallen. Overigens hoeft het feit dat Irak in de jaren tachtig massavernietigingswapens heeft gekregen van Amerika nog niet te betekenen dat we nu maar oorlog moeten voeren.
Op maandag 17 maart 2003 16:40 schreef toxi het volgende:
Volgens het Pentagon bereid Irak zich voor d.m.v chemische wapens klaar te maken die gericht zijn naar Koeweit. Irak zal wel aanvallen met chemische en biologische wapens. Als dat zo is dan liegt hij de wereld voor omdat hij dan dus wel massavernietigingswapens heeft.
quote:Bron: Tegenlicht
De spanning rond Irak leek even te zijn verminderd toen Bagdad de nieuwe wapeninspecties de vrije hand gaf. Maar het lijkt er nu op dat Amerika alles in het werk stelt om een conflict uit te lokken.
Op 1 oktober kwam het bericht waar iedereen even stil van werd. Irak nodigde de VN uit om de wapeninspecties te komen afronden. Binnen de huidige VN-resolutie mag de nieuw opgerichte inspectiedienst UNMOVIC zonder restricties zijn werk doen in het Irak van Saddam Hoessein. Probleem opgelost, zou je denken, zeker toen UNMOVIC-leider Hans Blix in twee dagen alles had doorgesproken met de Irakezen. Binnen twee weken zouden de wapeninspecteurs afreizen naar de wapenopslagplaatsen.
Met deze tactische zet heeft Saddam Hoessein de aanleiding van een oorlog weggenomen. Toch gaat Bush onverminderd door met de voorbereidingen op een oorlog met Irak. Zo gaf Bush meteen aan dat hij een nieuwe resolutie wil, waarin de optie van militaire actie wordt opgenomen als Irak niet volledig meewerkt aan alle inspecties. Daarnaast wil Washington ook de restricties voor toegang tot Saddam's presidentiële paleizen opheffen.
Vooralsnog ziet het er naar uit dat Bush op weinig internationale steun kan rekenen voor zon nieuwe resolutie. Rusland, Frankrijk en China , alledrie landen met een vetorecht in de veiligheidsraad, hebben aangegeven niet mee te werken aan een dergelijke resolutie. Rusland wil met een eigen ontwerpresolutie komen waarin Irak beloond wordt voor medewerking met een geleidelijke opheffing van de sancties.
Irak reageert steeds laconieker op de druk van Amerika. Zo heeft vice-premier Taha Yassin Ramadan inmiddels voorgesteld dat de presidenten van Irak en de US de strijd het beste kunnen beslechten in een duel. Volgens de hooggeplaatste Irakees zouden zo in ieder geval een boel mensenlevens gespaard kunnen worden.
En de wapeninspecteurs? Die gaan nog even niet, ondanks de eerdere toezegging binnen twee weken naar Bagdad af te reizen. Het hoofd van UNMOVIC, Hans Blix, gaat eerst nog overleggen met Amerika. Blix heeft aangegeven niet te willen beginnen aan de wapeninspecties voordat hij de steun heeft van alle permanente leden van de veiligheidsraad. De algemene verwachting is dat Blair tijdens zijn bezoek aan Moskou volgende week alles in het werk zal zetten Poetin mee te krijgen in een nieuwe, strenge resolutie.
De oorlog is ondertussen stiekum al begonnen. Amerikaanse en Engelse vliegtuigen bombardeerden begin oktober weer luchtafweerinstallaties in het zuiden van Irak. Naast bommen vielen er uit de vliegtuigen ook pamfletten, waarop dreigend staat aangegeven dat een ieder die schiet op Amerikaanse of Britse vliegtuigen, het volgende doelwit zal zijn (zie de foto hierboven).
Toch lijkt de kans dat de pamfletten definitief plaats maken voor bommen, weer iets kleiner geworden. De CIA bracht op 10 oktober advies uit over Irak. De Amerikaanse geheime dienst geeft aan dat Irak niet echt als een veiligheidsgevaar kan worden gezien, tenzij Saddam zich aangevallen voelt. En een Amerikaanse aanval kan volgende de CIA Saddam zover brengen dat hij chemische en biologische wapens weggeeft aan terroristische groepen als Al-Qaida.
(ik heb een alinea die inmiddels achterhaald is weggehaald)
quote:Alsjeblieft man, wat denk je nu zelf?
Op maandag 17 maart 2003 16:42 schreef Farzin het volgende:[..]
Verschrikkelijk hè, als er geen oorlog komt? Dan komt er een v:r eedzame oplossing, en dat moet natuurlijk niet kunnen.
Je weet de helft nog niet van wat die kerel doet, en nog iets, ik weet dat het eerder is gezegd; Chemische wapens heeft die al zal die ook zeker weer gaan gebruiken!
Ik ben geen voorstander van Bush maar je kunt niet toe staan dat een dictator de democratische en westerse wereld telkens loopt te dollen met die wapeninspecties.
Diplomatieke oplossing
quote:Precies... Bush weigert elke onderhandelingspoging, niet alleen mbt Irak maar ook met Noord Korea en voorheen met Afghanistan..
Op maandag 17 maart 2003 16:46 schreef roeth het volgende:Alsjeblieft man, wat denk je nu zelf?
Een diplomatieke oplossing met een dictator?
Wakker worden kerel!
deze arrogante dictator wil niks van diplomatieke onderhandelingen weten
quote:Goh, en jij denkt het allemaal te weten...
Op maandag 17 maart 2003 16:46 schreef roeth het volgende:[..]
Alsjeblieft man, wat denk je nu zelf?
Een diplomatieke oplossing met een dictator?
Wakker worden kerel!Je weet de helft nog niet van wat die kerel doet, en nog iets, ik weet dat het eerder is gezegd; Chemische wapens heeft die al zal die ook zeker weer gaan gebruiken!
Ik ben geen voorstander van Bush maar je kunt niet toe staan dat een dictator de democratische en westerse wereld telkens loopt te dollen met die wapeninspecties.
Diplomatieke oplossing
quote:Ja, inderdaad. Amerika heeft in het verleden aangetoond dat het land goed kan samenwerken met dictators en terroristen. Dus waarom nu niet met Saddam Hoessein?
Op maandag 17 maart 2003 16:46 schreef roeth het volgende:
Alsjeblieft man, wat denk je nu zelf?
Een diplomatieke oplossing met een dictator?
quote:Probeer het maar.
Wakker worden kerel!
quote:Saddam Hoessein zal zijn chemische wapens heus niet zonder reden inzetten. Anders zou hij zelfmoordneigingen hebben, en daar hebben we de afgelopen 30 jaar niets van gemerkt. Hij zal ze waarschijnlijk inzetten als Amerika het land aanvalt, begrijpelijk.
Chemische wapens heeft die al zal die ook zeker weer gaan gebruiken!
quote:Dollen?
Ik ben geen voorstander van Bush maar je kunt niet toe staan dat een dictator de democratische en westerse wereld telkens loopt te dollen met die wapeninspecties.
quote:
Je weet de helft nog niet van wat die kerel doet,
quote:MMm Bush-dictator? Is dat niet wat slap allemaal, ik bedoel begrijp dat je tegen de oorlog ben, en respecteer ut ook. Maar tis gewoon te makkelijk om Bush met een dictator te vergelijken.
Op maandag 17 maart 2003 16:49 schreef Fonkmeistah het volgende:[..]
Precies... Bush weigert elke onderhandelingspoging, niet alleen mbt Irak maar ook met Noord Korea en voorheen met Afghanistan..
deze arrogante dictator wil niks van diplomatieke onderhandelingen weten
dic·´ta·tor (de ~ (m.))
staatshoofd dat alle macht aan zich getrokken heeft => tiran
pre·si·´dent (de ~ (m.))
1 voorzitter, leider
2 het staatshoofd in een republiek
even voor de duidelijkheid.. tis maandag je bent misschien wat in de war
quote:Dat klopt. Maar ik noem Bush geen dictator, maar een halve dictator. De verkiezingen waren namelijk helemaal niet door hem gewonnen.
Op maandag 17 maart 2003 16:53 schreef roeth het volgende:
MMm Bush-dictator? Is dat niet wat slap allemaal, ik bedoel begrijp dat je tegen de oorlog ben, en respecteer ut ook. Maar tis gewoon te makkelijk om Bush met een dictator te vergelijken.
quote:Bron: http://frontpage.fok.nl/news.fok?id=13022
Wanneer alle stemmen in de staat Florida zouden zijn herteld dan had Al Gore alsnog de verkiezing voor het presidentschap van Amerika gewonnen. Dit blijkt uit een onderzoek van CNN en AP.President George Bush zou de omstreden presidentsverkiezingen echter ook hebben gewonnen als alleen de betwiste stemmen in een aantal districten in Florida opnieuw waren geteld, zoals het kamp van Al Gore eiste. Dat blijkt uit een hertelling van ruim 175.000 biljetten die CNN en AP uitvoerden. Zijn voorsprong daalt dan wel van 537 naar 493 tot 225 stemmen, afhankelijk van de criteria die men stelt.
Al Gore zou alleen gewonnen hebben als alle omstreden stemmen opnieuw geteld zouden zijn. Het verschil zou dan wel minimaal zijn (42 tot 117 stemmen).
Het Hooggerechtshof verbood vorig jaar de hertelling.
quote:Omg omfg hou op!
Op maandag 17 maart 2003 16:43 schreef Farzin het volgende:[..]
Vind je het gek? Ieder land zou zijn massavernietigingswapens inzetten als het zou worden aangevallen. Overigens hoeft het feit dat Irak in de jaren tachtig massavernietigingswapens heeft gekregen van Amerika nog niet te betekenen dat we nu maar oorlog moeten voeren.
Dus hij heeft massavernietiginsgwapens en wat stond in de eisen van de resolutie? Juist, om de massavernietiginsgwapens te vernietigen of laten vernietigen. Hij zit steeds te verkondigen dat hij ze niet heeft.
We weten dat hij massavernietiginswapens heeft maar we grijpen niet in omdat we ze niet kunnen vinden in dat woestijnland
En waarom gebruik je steeds die laatste smoes. Als je in de jaren tachtig wapens krijgt dan is dat geen reden om in 2003 niet aan te vallen tegen het slechte regine van Saddam.
Saddam take your backs
[Dit bericht is gewijzigd door Jernau.Morat.Gurgeh op 17-03-2003 17:24]
Zie nieuwsbericht op rtlnieuws.nl
quote:Maar Amerika en Israël hebben ze wel.. dus drie maal raden waar dalijk die gifgassen vandaan komen.. bovendien heeft de VS zijn troepen al bevoorraad met chemische wapens
Op maandag 17 maart 2003 17:06 schreef toxi het volgende:
Dus hij heeft massavernietiginsgwapens en wat stond in de eisen van de resolutie? Juist, om de massavernietiginsgwapens te vernietigen of laten vernietigen. Hij zit steeds te verkondigen dat hij ze niet heeft.
en natuurlijk krijg je dan dalijk verhalen in de amerikaanse pers dat saddam ze zou hebben gebruikt maar dat ze de wind tegen hadden en zelf getroffen werden.. niet te vergeten dat saddam ze richting israël schoot maar heel toevallig in palestijnse gebieden neerkwamen
[Dit bericht is gewijzigd door Fonkmeistah op 17-03-2003 17:13]
quote:Waarom denk je dat die inspecteurs naar Irak gaan? Juist, om Irak te ontwapenen.
Op maandag 17 maart 2003 17:06 schreef toxi het volgende:
Dus hij heeft massavernietiginsgwapens en wat stond in de eisen van de resolutie? Juist, om de massavernietiginsgwapens te vernietigen of laten vernietigen. Hij zit steeds te verkondigen dat hij ze niet heeft.
quote:Dat hoeft ook niet, er gaan al inspecteurs naar Irak.
We weten dat hij massavernietiginswapens heeft maar we grijpen niet in omdat we ze niet kunnen vinden in dat woestijnland
quote:Tsja... Amerika is dan wel verantwoordelijk voor deze mess. Overigens heb je een reden nodig om aan te vallen, het is niet zo dat je argumenten tegen een oorlog nodig hebt om niet aan te vallen.
En waarom gebruik je steeds die laatste smoes. Als je in de jaren tachtig wapens krijgt dan is dat geen reden om in 2003 niet aan te vallen tegen het slechte regine van Saddam.
quote:ook de paus kan deze oorlog niet stoppen door naar Irak te gaan.. dat is dan twee vliegen in een klap voor Bush die maar al te graag van de Paus af wil..
Op maandag 17 maart 2003 17:10 schreef TechXP het volgende:
De paus moet dus naar Irak toe als menselijk schild. De VS durft dan denk ook niks meer te doen. De beste oplossing tegen oorlog!Zie nieuwsbericht op rtlnieuws.nl
bovendien is dit een voorbode voor het gezeik dat het allemaal de Paus z'n schuld is.. "want hij deed niks"
persoonlijk aanvallen worden even verwijderd. De eerstvolgende die nog over de schreef gaat kan gaan wieberen.
quote:Proberen we het nog maar een keer he, hoop dat er niet meer naar leeftijd word gekeken.. tis dat een computer is anders keken ze nog naar huidskleur ook hier
Op maandag 17 maart 2003 17:29 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
en weer open
quote:
Op maandag 17 maart 2003 17:33 schreef roeth het volgende:[..]
Proberen we het nog maar een keer he, hoop dat er niet meer naar leeftijd word gekeken.. tis dat een computer is anders keken ze nog naar huidskleur ook hier
quote:
Op maandag 17 maart 2003 17:35 schreef N-I-X het volgende:[..]
![]()
(mag nie zeggen, maar ....) neej laat ook maar
"De president zal de natie om acht uur 's avonds toespreken. Hij zal zeggen dat de enige manier om een militair conflict te vermijden is als Saddam het land verlaat", aldus Fleischer. "De diplomatieke deur is dicht. De Verenigde Naties hebben gefaald met kracht af te dwingen dat Irak onmiddellijk ontwapent", aldus Fleischer.
Het Witte Huis bevestigde dat een resolutie die bij de Veiligheidsraad zou worden ingediend om een oorlog mogelijk te maken, niet naar voren zal worden geschoven.
Zowel de Britse als Amerikaanse ambassadeur bij de volkenorganisatie maakte bekend af te zullen zien een ontwerpresolutie in te dienen. "De co-sponsoren zullen geen stemming nastreven over de ontwerpresolutie", aldus de Brit Greenstock. De ambassadeur gaf expliciet Frankrijk de schuld. Parijs heeft duidelijk gemaakt dat het zijn vetorecht zal gebruiken, aldus Greenstock.
De Franse vertegenwoordiger bij de VN, Jean-Marc de la Sabliere, verklaarde meteen daarna dat de resolutie geen schijn van kans had gemaakt. De meerderheid van de Veiligheidsraad had tegen gestemd en is voor een vreedzame ontwapening van Irak, zei De la Sabliere.(telegraaf.nl)
Saddam is al jaren dood...
Deze gebeurtenis + dat de US, UK en Spanje hun plan voor een 2de resolutie hebben laten vallen + dat men verwacht dat Blix aan de VN zal vertellen dat de VN-inspecteurs binnen 24 uur Irak gaan verlaten en daar boven op dat Bush vanavond het volk (de wereld) gaat toespeken....
Nou....binnen 48 uur oorlog?
(Ironisch berichtje. Bij het bekent worden dat de 2de resolutie niet zou worden ingedient, schoten de koersen in Nederland omhoog....interesant iets dat Kapitalisme )
[Dit bericht is gewijzigd door roeth op 17-03-2003 17:43]
Ik weet het niet.. ik denk aanpakken dat volk, daarna America pakken, dan is er weer een beeje hoop voor deze aardkloot
quote:Ehm... waarom wil jij volken aanpakken, i.p.v. regeringen?
Op maandag 17 maart 2003 17:43 schreef N-I-X het volgende:
Let The Bodies Hit The Floor...Ik weet het niet.. ik denk aanpakken dat volk, daarna America pakken, dan is er weer een beeje hoop voor deze aardkloot
quote:Oh ja, was het allemaal maar zo simpel.....maar goed dromen is een mooi iets.
Op maandag 17 maart 2003 17:43 schreef N-I-X het volgende:
Let The Bodies Hit The Floor...Ik weet het niet.. ik denk aanpakken dat volk, daarna America pakken, dan is er weer een beeje hoop voor deze aardkloot
quote:Kom op, je moet toegeven dat hun geduld bewonderenswaardig is.
Op maandag 17 maart 2003 17:43 schreef roeth het volgende:
...en dan nog zeggen dat een diplomatieke oplossing het beste is![]()
slaap zacht
Ook treurig overigens.
quote:en terecht, belgie is tenminste het enige land dat niet als makke schapen achter de VS aanloopt.
Op maandag 17 maart 2003 09:55 schreef realist_ik het volgende:
en België heeft zichzelf weer goed in het verdomhoekje geplaatst ...
als enige EU-land dat het luchtruim volledig sluit voor de USAF
quote:En wat zullen de VS balen
Op maandag 17 maart 2003 17:48 schreef greatgonzo het volgende:[..]
en terecht, belgie is tenminste het enige land dat niet als makke schapen achter de VS aanloopt.
quote:Dat het ze niets kan schelen, betekent niet dat we onze onafhankelijkheid moeten opgeven door Amerika blind en onvoorwaardelijk te steunen.
Op maandag 17 maart 2003 17:49 schreef roeth het volgende:
En wat zullen de VS balen
quote:Waarom denk je dat ze het zo snel willen doen:
Op zondag 16 maart 2003 19:51 schreef Dovenwereld het volgende:
Het telt nu alleen dagen af .... shit ..we zijn nu dichtbij oorlog.
Ze zeggen dat we geen meer tijd aan inspecteur Blix willen geven.Het betekent dat de hoofdinspecteur Blix niet meer terug naar Irak gaat .
En beurs?Daar gaan koersen fors dalen...naar de bodem.
1. om te zorgen dat mensen zien dat het geen grote gevolgen gaat hebben maar een gewone reinigingsactie van het kwaad zal zijn
2. Zodat mensen zien dat het voor het westen geen grote gevolgen heeft al dat terrorisme omdat we even kunnen bewijzen dat we er zo huppakee korte metten mee kunnen maken.
quote:Dat lijkt me niet onmogeljik, maar ik denk niet dat heel erg veel irakeese bootjes dicht bij amerika kunnen komen. Of het ze moeten al daar zitten, maarja, dat bespoedigd de afloop van de oorlog slechts.
Op maandag 17 maart 2003 17:52 schreef Disorder het volgende:
Volgens CNN hebben 'US Officials' geruchten doorgekregen dat Irak een gifgasaanval voorbereid.
doei irakezen !!!
quote:huh?
Op maandag 17 maart 2003 18:13 schreef N-I-X het volgende:
Veel mensen (incl. ik zei die gek) regageren alsof het een uitgebreid stelletje stratego is... en das goed ook
quote:precies, dat dwingt tot nadenken...
Op maandag 17 maart 2003 18:13 schreef roeth het volgende:[..]
huh?
quote:Kansloze reacite
Op maandag 17 maart 2003 18:15 schreef N-I-X het volgende:[..]
precies, dat dwingt tot nadenken...
quote:omdat je schrok..? omdat je opeens moest nadenken?
Op maandag 17 maart 2003 18:15 schreef roeth het volgende:[..]
Kansloze reacite
Drowning Pool - Let The Bodies Hit The Floor video 24mb is de volle clip
download deze maar eens...
Het gaat eigenlijk over het amerikaanse verzet tegen Binladen en consorte...
maar door al dat machtsvertoon in de clipje ga je je toch echt sterk afvragen welk land hier nou de grootste gek is.. (die ook nog eens GEVAARLIJKERE wapens bezit)
quote:hoe willen ze dat doen?
Op maandag 17 maart 2003 17:52 schreef Disorder het volgende:
Volgens CNN hebben 'US Officials' geruchten doorgekregen dat Irak een gifgasaanval voorbereid.
1000 irakezen op een rij, broek omlaag en zelfde moment scheten laten ofzo?
Want Irak bezit verder geen ene reet aan wapens o.i.d.
quote:hehe, dat denk jij?
Op maandag 17 maart 2003 18:24 schreef Nyrem het volgende:[..]
hoe willen ze dat doen?
1000 irakezen op een rij, broek omlaag en zelfde moment scheten laten ofzo?Want Irak bezit verder geen ene reet aan wapens o.i.d.
quote:ja...bestellen ze dat dan nog nét even bij de amerikanen, vóór de amerikaanse aanval?
Op maandag 17 maart 2003 18:25 schreef roeth het volgende:[..]
hehe, dat denk jij?
1 woord mosterdgas?
Want zelf hebben ze niets.
Al zou je nu inmiddels bijna hopen dat de oorlog eerlijk gestreden gaat worden, en Irak precies dezelfde wapens als de VS tot haar beschikking heeft.
quote:Hebben ze dat niet? Nou ze hebben het toch eerder gebruikt...
Op maandag 17 maart 2003 18:27 schreef Nyrem het volgende:[..]
ja...bestellen ze dat dan nog nét even bij de amerikanen, vóór de amerikaanse aanval?
Want zelf hebben ze niets.
Al zou je nu inmiddels bijna hopen dat de oorlog eerlijk gestreden gaat worden, en Irak precies dezelfde wapens als de VS tot haar beschikking heeft.
p.s ik hoop dat het bij bijna hopen blijft dat de strijd gelijk is..
quote:Dat klopt. Net als het feit dat Amerika al vele dictators heeft gesteund. Klopt ook.
Op maandag 17 maart 2003 18:29 schreef roeth het volgende:
Hebben ze dat niet? Nou ze hebben het toch eerder gebruikt...
quote:Blijft de plaat nou alweer hangen?
Op maandag 17 maart 2003 18:31 schreef Farzin het volgende:
Dat klopt. Net als het feit dat Amerika al vele dictators heeft gesteund. Klopt ook.
quote:Ja en? Daardoor moeten ze Irak maar z'n gang laten gaan en wapens laten maken? *Zucht*
Op maandag 17 maart 2003 18:31 schreef Farzin het volgende:[..]
Dat klopt. Net als het feit dat Amerika al vele dictators heeft gesteund. Klopt ook.
[Dit bericht is gewijzigd door LoekB op 17-03-2003 18:36]
quote:
Op maandag 17 maart 2003 18:34 schreef Ernst het volgende:[..]
Blijft de plaat nou alweer hangen?
quote:Ach ja sommige mensen zijn zo druk bezig met correct en diplomatieke standpunten te ontwikkelen dat ze vergeten waar het daadwerkelijk omgaat : De ontwapening van een van de ergste en machtigste dictator van de wereld, die zeker wel chemische en/of biologische wapens in zijn bezit heeft.
Op maandag 17 maart 2003 18:35 schreef LoekB het volgende:[..]
Ja en? Daardoor moeten ze Irak maar z'n gang laten gaan en wapens laten maken? *Zucht*
quote:Ik geloof dat Irak nog steeds vernietigingswapens heeft ala mosterdgas. Zoeken naar dat soort wapens in zo'n gigantische woesteinvlakte is als zoeken naar een naald in een hooiberg. Ze hebben tijd genoeg gehad zich voor te bereiden voor de inspecteurs binnen kwamen. Met andere woorden, het zou me niets verbazen als ze wat achter de hand hebben wat verstopt was.
Op maandag 17 maart 2003 18:24 schreef Nyrem het volgende:[..]
hoe willen ze dat doen?
1000 irakezen op een rij, broek omlaag en zelfde moment scheten laten ofzo?Want Irak bezit verder geen ene reet aan wapens o.i.d.
quote:Jij kunt het weten.
Op maandag 17 maart 2003 18:34 schreef Ernst het volgende:
Blijft de plaat nou alweer hangen?
(m.a.w. niet op de persoon spelen)
quote:Het gaat hier niet om "Irak zijn gang laten gaan" of niet, het gaat om oorlog of vrede. Jij vindt zeker dat we Amerika en Groot-Brittannië hun gang moeten laten gaan. Tsja, en als de VN machteloos is, zul je wel anders praten.
Op maandag 17 maart 2003 18:35 schreef LoekB het volgende:
Ja en? Daardoor moeten ze Irak maar z'n gang laten gaan en wapens laten maken? *Zucht*
quote:Ben jij een wapeninspecteur, ik heb tot nu toe nog steeds geen sluitend bewijs gezien dat irak deze wapens nog zou bezitten. Maar aangezien hier nogal veel mensen gebrainwashed zjin door de propaganda denken velen nog steeds dat alles wat amerika in de media brengt waarheid is.
Op maandag 17 maart 2003 18:38 schreef roeth het volgende:
Ach ja sommige mensen zijn zo druk bezig met correct en diplomatieke standpunten te ontwikkelen dat ze vergeten waar het daadwerkelijk omgaat : De ontwapening van een van de ergste en machtigste dictator van de wereld, die zeker wel chemische en/of biologische wapens in zijn bezit heeft.
quote:Het gaat dus wel over "Irak zijn gang laten gaan".
Op maandag 17 maart 2003 18:42 schreef Farzin het volgende:[..]
Het gaat hier niet om "Irak zijn gang laten gaan" of niet, het gaat om oorlog of vrede.
quote:Nee, beter lezen. Het gaat over oorlog of vrede.
Op maandag 17 maart 2003 18:49 schreef Disorder het volgende:
Het gaat dus wel over "Irak zijn gang laten gaan".
quote:Wat ben jij verschrikkelijk eigenwijs.
Op maandag 17 maart 2003 18:57 schreef Farzin het volgende:[..]
Nee, beter lezen. Het gaat over oorlog of vrede.
quote:Jij hebt het over "Saddam zijn gang laten gaan" of "hem van zijn troon stoten", een walgelijke understatement van oorlog en vrede, en dan ben ik eigenwijs?
Op maandag 17 maart 2003 18:58 schreef Disorder het volgende:
Wat ben jij verschrikkelijk eigenwijs.
quote:Yup, die willen de 'Arabische wereld' niet vernietigen, zoals Saddam de 'Westerse wereld' wil vernietigen.
Op maandag 17 maart 2003 18:42 schreef Farzin het volgende:[..]
Het gaat hier niet om "Irak zijn gang laten gaan" of niet, het gaat om oorlog of vrede. Jij vindt zeker dat we Amerika en Groot-Brittannië hun gang moeten laten gaan.
quote:Wie zegt dat Saddam Hoessein de hele westerse wereld wil vernietigen?
Op maandag 17 maart 2003 19:06 schreef LoekB het volgende:
Yup, die willen de 'Arabische wereld' niet vernietigen, zoals Saddam de 'Westerse wereld' wil vernietigen.
quote:Hij heeft niet voor niks banden met Bin Laden en co....
Op maandag 17 maart 2003 19:07 schreef Farzin het volgende:[..]
Wie zegt dat Saddam Hoessein de hele westerse wereld wil vernietigen?
quote:Inderdaad, Europa draait zichzelf de nek om met de ongebreidelde instroom van islamieten.
Op maandag 17 maart 2003 19:07 schreef Farzin het volgende:[..]
Wie zegt dat Saddam Hoessein de hele westerse wereld wil vernietigen?
Stel dat er in Amsterdam of Rotterdam of welke grote stad in Europa een paar kernwapens afgaan, zullen er meer slachtoffers zijn onder de moslim bevolking dan onder autochtonen.
Zover is het al gekomen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |