De finalisten:
Wie is de opvolger van Magda en Hugo? Vanavond zullen we het weten!
Als Inge het blijkt te zijn, zal ik teleurgesteld zijn (niet subtiel genoeg). Als het Stijn is hoop ik dat hij nog wat meer gedaan heeft dan een paar raadseltjes verknoeien en als Sandra de mol is.... ja, dan zal ik heel hard lachen (en hoop ik dat ze subtiel heel veel gesaboteerd heeft)!
quote:Dat heb ik dus met Marc.
Op zondag 9 maart 2003 12:11 schreef Jane het volgende:
Als Inge het blijkt te zijn, zal ik teleurgesteld zijn (niet subtiel genoeg).
Ik hoop trouwens dat het Sandra is, dat zou leuk zijn.
Mijn mol is Sandra. Ik heb de herhaling van de laatste aflevering nog eens gezien (die had ik namelijk nog niet helemaal gezien) en Sandra is het voor mij gewoon helemaal!
Ik hou het op Marc
quote:Oh ja, oeps! Maar wat stemmen er veel mensen op Stijn!
Op zondag 9 maart 2003 12:52 schreef SmashBro het volgende:
Je linkt naar de uitslag, dit is de poll zelf: http://pub.alxnet.com/poll?id=2255432
quote:Idd, stond ik ook al van te kijken. Dat zou dan een soort George-Mol zijn: net doen of je niet bijster pienter bent terwijl je eigenlijk heel slim en geniepig bent. Net als George uit WIDM3.
Op zondag 9 maart 2003 12:57 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Oh ja, oeps! Maar wat stemmen er veel mensen op Stijn!
quote:Laten we het hopen.
Op zondag 9 maart 2003 10:47 schreef SmashBro het volgende:
Wie is de opvolger van Magda en Hugo? Vanavond zullen we het weten!
quote:
Op zondag 9 maart 2003 10:18 schreef Tom_Tom- in het vorige topic het volgende:
Ik hoop stiekem dat de Belgen het vandaag net zo doen als de Nederlanders vorig jaar. Dat we tot volgende week hebben om een Mol uit te kiezen. Dat ze dat tot de nabeschouwingsaflevering bewaren.
Inge is de laatste afleveringen het meest verdacht geweest, dus daarom zal zij het wel niet zijn. Ik blijf maar bij Sandra als de Mol (en Marc als winnaar).
En slecht nieuws: er komt geen 4e Belgische mol.
Maar goed, beste vrienden, over vijf minuten begint het...
quote:Ah mooi, kunnen ze de zon tenminste weer eens zien in de plaats waar hij woont, zijn enorme bos haar zit er niet meer voor.
Op zondag 9 maart 2003 19:42 schreef Tom_Tom- het volgende:
En SmashBro: Stijn is naar de kapper geweest.
quote:Waarom niet???
En slecht nieuws: er komt geen 4e Belgische mol.
quote:Op het hoogtepunt stoppen en meer van dat soort geblaat.
Op zondag 9 maart 2003 19:44 schreef SmashBro het volgende:
Waarom niet???.
quote:Zonde hoor.
Op zondag 9 maart 2003 19:45 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Op het hoogtepunt stoppen en meer van dat soort geblaat.
Inge (2) 14%
Marc (3) 21%
Sandra (3) 21%
Stijn (6) 42%
Number of votes: 14.
Stijn is het dus volgens de poll.
Ik zet mijn fok!geld in op Sandra.
Bij de laatste opdracht van Marc en Sandra dacht ik wel dat de Mol een van hun twee zou zijn; je verliest het meetlatje niet per ongeluk. Alleen dacht ik dat het een streek van Sandra was.
"Heilige" Stijn heeft maar mooi gewonnen, ik gun het hem wel.
ik ga maar niemand verdenken bij de NL'se mol, dat gaat mis...
Toch vreemd eigenlijk, hij was veel te opvallend om Mol te kunnen zijn zou je zeggen.
[Dit bericht is gewijzigd door qltel op 09-03-2003 20:44]
quote:volgende week zondag: zelfde tijd, zelfde zender....
Op zondag 9 maart 2003 20:43 schreef qltel het volgende:
Verrassend. Komt er nog een uitzending met Mol-streken duidelijk in beeld?
[Dit bericht is gewijzigd door cptmarco op 09-03-2003 20:44]
quote:Ja, volgende week, beter opletten joh
Op zondag 9 maart 2003 20:43 schreef qltel het volgende:
Verrassend. Komt er nog een uitzending met Mol-streken duidelijk in beeld?
quote:Misschien ben ik te vroeg naar m'n PC gelopen..
Op zondag 9 maart 2003 20:44 schreef Rewimo het volgende:[..]
Ja, volgende week, beter opletten joh
* hij zat achter het stuur toen ze aangereden werden
* ...
[Dit bericht is gewijzigd door cptmarco op 09-03-2003 20:45]
quote:Ik heb geen idee
Op zondag 9 maart 2003 20:45 schreef cptmarco het volgende:
nou, welke Mollestreken zou Marc allemaal gedaan hebben??
quote:Meetlat ging weg
Op zondag 9 maart 2003 20:42 schreef cptmarco het volgende:
nooit verwacht dat Marc de Mol zou zijn. Ik kan weinig Mollestreken van hem herinneren. Alleen eentje die in het filmpje ook voor kwam dat hij niet echt buiten adem was terwijl ze toch een eind rennen moesten.Bij de laatste opdracht van Marc en Sandra dacht ik wel dat de Mol een van hun twee zou zijn; je verliest het meetlatje niet per ongeluk. Alleen dacht ik dat het een streek van Sandra was.
"Heilige" Stijn heeft maar mooi gewonnen, ik gun het hem wel.
Er zijn er vast meer..
quote:Die wist ik ook.
Op zondag 9 maart 2003 20:45 schreef cptmarco het volgende:
nou, welke Mollestreken zou Marc allemaal gedaan hebben??* hij zat achter het stuur toen ze aangereden werden
* ...
En het horloge wat ineens kapot was.
Passer kwijt bij die laatste opdracht.
[Dit bericht is gewijzigd door qltel op 09-03-2003 20:47]
Dat is juist het geniale van deze serie, je weet (meestal) niet wie de mol. Als kijker krijg je niet alle informatie.
Maar gewoon een meesterlijke serie, jammer dat ik de belgische en nederlandse serie 1 en 2 nooit heb gezien
Wat een prachtige finale. Ontzettend sfeervol. Ok, de Mol en de winnaar zijn niet zo leuk, maar wat een beelden en muziek. Heel erg mooie televisie. Vooral dat kasteel waar ze op het eind zaten. Die belichting, de wind toen het licht uitging, het vuur voor de winnaar, het groene licht met het silhouet van Marc... .
Mooi gezicht ook vond ik ook Inge en Sandra roeiend in de boot. Wat een geweldige vrouwen. Niet de Mol, maar zij stalen de show voor mij.
quote:
Op zondag 9 maart 2003 20:48 schreef Rewimo het volgende:
De zakkende hesp
welke opdracht was dat?
-edit- was dat soms dat stuk ham wat hij omhoog moest houden?
[Dit bericht is gewijzigd door cptmarco op 09-03-2003 20:51]
Had het niet echt verwacht. Echt mollenstreken kan ik me niet herinneren. Trouwens, een aanwijzing waardoor je de mol kon weten was de volgende:
Bij de bibliotheekproef stonden alle foto's op een rijtje. De foto's waren ze gerangschikt dat de eerste afvaller links stond, degene die erna afviel erna etc. Molletje Marc stond dus ook helemaal rechts..
Nou ik heb iig erg genoten van de serie, ben benieuwd naar volgende week..
quote:Ja, precies
Op zondag 9 maart 2003 20:49 schreef cptmarco het volgende:[..]
welke opdracht was dat?
-edit- was dat soms dat stuk ham wat hij omhoog moest houden?
quote:
Op zondag 9 maart 2003 20:43 schreef Tom_Tom- het volgende:
Ik had beter naar Jane moeten luisteren.
Maar Jane was ook allerminst zeker van haar zaak. Zat zelfs deze aflevering nog te twijfelen.
Wel de allereerste keer (van de 5 series die ik gevolgd heb) dat ik de Mol goed heb. En ik heb trouwens in de poll op wieisdemol.com al vanaf aflevering 2 de complete uitslag goed voorspeld!! Meer geluk dan wijsheid, maar goed...
Mol: Marc
Winnaar: Stijn
Verliezer: Inge
Met een 2e verliezer hadden ze natuurlijk ook geen rekening gehouden, maar omdat Sandra nog op het laatst op Stijn zat, denk ik dat zij als 2e verliezer aangemerkt mag worden.
For the record nog even het lijstje dat ik in het vorige topic postte:
Waarom is Marc de mol?
- Wordt niet gevonden in Venetië
- Gaat schieten voordat Corry over de muur is en overtuigt Corry dat ze (nadat hij haar over de muur geholpen had) vooral alvast moet gaan schieten en niet moet wachten t.b.v. de slapers (zoals ze zelf voorstelde)
- Hij blijkt de 'superkandidaat' te zijn
- Hij zaait verwarring over de leeftijd van Walter bij de bomopdracht
- Hij wordt afgeschoten tijdens de helikopteropdracht (en hij had nog wel het paintballgeweer) en kan op die manier meebeslissen over het afkopen van de vrijstelling, waar hij geen moment over twijfelt
- Hij heeft bij het proefklimmen enorme moeite op de paal te komen, terwijl de drie anderen er naderhand binnen een zucht op stonden
- Hij is de bestuurder van de aangereden auto en heeft zijn koker niet geopend zodat hij wederom kan beslissen over het afkopen, dit maal van de foute raadsels
- Zit achter de beslissing om de groep bij de raadseltocht in 2 groepen op te splitsen waardoor er sowieso al iemand bij de eerste vraag opgeofferd moest worden
- Kiest niet voor de dubbele vrijstelling
- Stuurt Walter weg, vlak voor de vraag over de postcodes
- Zijn horloge houdt er wonderlijk genoeg 5 minuten voor het verstrijken van de tijd bij het vuur verplaatsen mee op, zodat Sandra en hij denken dat ze op tijd zijn, maar achteraf toch te laat zijn
- Wint zijn duel van Shadia (echter, omdat ze er geen geld op gezet had gaat er geen geld verloren)
- Zwiept de bordjes van de stokjes en kan het 'magisch vierkant'-raadsel niet oplossen.
Deze laatste aflevering komt daar nog bij:
- Raakt meetlat kwijt
Plus dat hij en Stijn in de eerste aflevering omgewisseld werden met voorstellen, iets dat ik op dat moment opvatte als hint richting Stijn.
quote:lees mijn post of die van jane, die nog uitgebreider. Jihoe, had em goed op naar denl versie
Op zondag 9 maart 2003 20:45 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Ik heb geen idee
. Echt niet.
[Dit bericht is gewijzigd door Sennaistop op 09-03-2003 21:04]
quote:Heb ik gedaan!
Op zondag 9 maart 2003 21:02 schreef Sennaistop het volgende:
lees mijn post !
En nu mag de Nederlandse mol beginnen! En dan ga ik echt de mol vinden .
quote:Heb ik ook al vermoeden...
Op zondag 9 maart 2003 21:04 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Heb ik gedaan!
En nu mag de Nederlandse mol beginnen! En dan ga ik echt de mol vinden
.
quote:Ik doe weer mee, we zijn nu lekker warm gedraaid en het echte werk kan nu beginnen.....
Op zondag 9 maart 2003 21:04 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
En nu mag de Nederlandse mol beginnen! En dan ga ik echt de mol vinden.
quote:Precies!
Op zondag 9 maart 2003 21:05 schreef cptmarco het volgende:Ik doe weer mee, we zijn nu lekker warm gedraaid en het echte werk kan nu beginnen.....
quote:Update: Ik heb de pool gewonnen!!!
Op zondag 9 maart 2003 21:01 schreef Jane het volgende:
En ik heb trouwens in de poll op wieisdemol.com al vanaf aflevering 2 de complete uitslag goed voorspeld!!
Helaas zijn er geen geldprijzen aan verbonden.
Oh, trouwens, ik vond de ontknoping weer gewelding gedaan bij onze Vlaamse vrienden. Met die verduisterde plaatsen en dat vuur dat de winnaar aanwees. Bij de tweede serie hadden ze het ook al zo mooi (nou, nog íetje mooier zelfs) gedaan.
[Dit bericht is gewijzigd door Jane op 09-03-2003 21:16]
quote:Gefeliciteerd Ja(y)ne
Op zondag 9 maart 2003 21:14 schreef Jane het volgende:
Update: Ik heb de pool gewonnen!!!Helaas zijn er geen geldprijzen aan verbonden.
quote:En daar heb je
Op zondag 9 maart 2003 21:12 schreef Sweej het volgende:
de Nederlandse versie vind ik dan stiekem toch spannender en leuker
Die is een stuk warmer, meelevender en dan die Belgische presentator, en ik heb gemerkt dat ik toch wel prettig vind in een programma als dit. Bovendien kan Angela het ook erg goed spannend en mysterieus maken.
quote:Dr waren vantevoren al veel meer hints en deze kwamen er weer bij hij was idd ook mijn mol en ik vind het geweldig gedaan
Op zondag 9 maart 2003 20:48 schreef Rewimo het volgende:
Die draaiende borden
De zakkende hesp
De vijs (?)
Flink staan wiebelen op die zogenaamd enge paal
en er is vast nog veel meer, maar dat zien we volgende week dus
quote:Ja leuk he?
Op zondag 9 maart 2003 21:20 schreef Tom_Tom- het volgende:
Je sig Smash, je sig![]()
![]()
.
quote:Nostalgie!
Op zondag 9 maart 2003 21:21 schreef SmashBro het volgende:
Ja leuk he?.
Maar de Mol. Tja. Ik ben nog steeds boos dat mijn tante belde, maar ja. Ik was dan ook niet spraakzaam aan de telefoon, ik zat maar TV te kijken. Gelukkig kon ik haar nog snel afpoeieren.
Maar na volgende week zien we Sandra dan niet meer op TV . Kan die niet Idols 2 gaan winnen? Ooh, en volgende week komt Shadia ook weer!
quote:Ja, ik begrijp je vraag wel, maar omdat ik toch nog ontzettend zat te twijfelen was het net zo spannend als al die keren dat ik er helemaal naast zat. In het begin was het natuurlijk ook nog een gok dat het Marc was, alleen in de afleveringen daarna gebeurde er niet echt iets waardoor ik mijn pool anders ben gaan invullen.
Op zondag 9 maart 2003 21:19 schreef SmashBro het volgende:
Jane, vond je het niet jammer dat je al vrijwel vanaf het begin af aan op de goede Mol zat? Of is het dan toch nog wel spannend? En vond je Marc een goede Mol of te doorzichtig?
quote:Angela doet het idd erg goed maar dat vind ik van michiel ook hoor
Op zondag 9 maart 2003 21:18 schreef SmashBro het volgende:[..]
En daar heb je
Angela Groothuizen
.
Die is een stuk warmer, meelevender en dan die Belgische presentator, en ik heb gemerkt dat ik toch wel prettig vind in een programma als dit. Bovendien kan Angela het ook erg goed spannend en mysterieus maken.
't Is best wel een babe. .
Ik kan trouwens geen shotje vinden van Inge en Sandra roeiend in volle vaart op het meer, jammer want dat was echt een mooi, bijna episch aandoend gezicht. Dus als iemand er een vindt hou ik me voorbehouden.
quote:Ik vond Sandra veel meer
Op zondag 9 maart 2003 21:26 schreef SmashBro het volgende:
[afbeelding]'t Is best wel een babe.
.
Ik kan trouwens geen shotje vinden van Inge en Sandra roeiend in volle vaart op het meer, jammer want dat was echt een mooi, bijna episch aandoend gezicht. Dus als iemand er een vindt hou ik me voorbehouden.
quote:Ik vind Michiel ook erg goed hoor!
Op zondag 9 maart 2003 21:24 schreef Moesta het volgende:[..]
Angela doet het idd erg goed maar dat vind ik van michiel ook hoor
Ik vind ze allebei gewldig voor dit programma
Echt jammer dat er geen vierde Vlaamse serie komt. Hoop echt dat ze tot inkeer komen, misschien na (weer) een jaartje rust.
quote:Ja Inge was net Jantien uit WIDM3 wat dat betreft, expres geheimzinnig en mysterieus doen enzo. Wel komisch.
Op zondag 9 maart 2003 21:36 schreef jessie het volgende:
Het moeilijke is natuurlijk altijd dat er mensen zoals bv Inge ook met opzet dingen fout doen om zo een mol te lijken.
[Dit bericht is gewijzigd door jessie op 09-03-2003 21:41]
quote:Bedoel je de Nederlandse of de Belgische Mol 1? Want de verliezer in de eerste Nederlandse Mol was Robin.
Op zondag 9 maart 2003 21:40 schreef jessie het volgende:
Ja heette die Jantien, hoe heette die verliester dan in de mol 1
quote:www.jantien.org is uit de lucht, helaas...
Op zondag 9 maart 2003 21:41 schreef Tom_Tom- het volgende:
Zou Jantien hier nog steeds lezen?
Ik ken eigenlijk maar 1 Jantien en dat is die die er vorig jaar inzat, met George, John, Ellen en Paméla enzo.
Er is maar één Jantien geweest...
edit: Ha, u bedoelt Karen... ("doen ze het maar zonder mol")
edit2: Zat in mol 3
[Dit bericht is gewijzigd door Verfokker op 09-03-2003 21:50]
quote:Karen was dat ja!
Op zondag 9 maart 2003 21:49 schreef jessie het volgende:
Of heette die muts Karin, die deed zich zo als een mol voor, ik denk dat ze in 2 zat dan
quote:Karen had altijd een sjaaltje, net als Nicole.
Op zondag 9 maart 2003 21:51 schreef jessie het volgende:
Nou had Karen playmobiel haar of niet![]()
Maar dat was wel leuk ja, dat ze zo riep: "nou, dan doen ze het maar zonder mol!" En dat toontje ook!
En dan nu de Nederlandse mol weer, fantastisch gewoon!
Irritant detail: mn vader zat ook 2 minuten te kijken en wist vervolgens zeker dat Marc de mol was. Ging me op het einde ook zitte aankijken met zo'n blik van "ik ben echt goed dat ik het direct doorhad!". En ik maar proberen uit te leggen dat het helemaal niet zo duidelijk was enzo!
quote:Karen, ja! Karin's zijn namelijk hele erge leuke mensen.
Op zondag 9 maart 2003 21:49 schreef Tom_Tom- het volgende:[..]
Karen was dat ja!
Juist, op het San MARCO-plein !!!
PS: Sandra....wat een mooooie vrouw!
quote:
Op maandag 10 maart 2003 17:47 schreef Frederic het volgende:
PS: Sandra....wat een mooooie vrouw!
En ik hoop dat mijn opmerking van dat Marc een liedje van blinde mol Andrea Bocelli ook een hint is .
quote:goh, dan was mijn icoontje, die ik van het begin al heb ook erg toepasselijk....
Op maandag 10 maart 2003 17:47 schreef Frederic het volgende:
We hadden al bij de éérste aflevering kunnen weten wie de Mol was!! Want waar is het programma begonnen...???Juist, op het San MARCO-plein !!!
![]()
![]()
Wat vonden jullie eigenlijk de mooiste opdracht van deze serie van De Mol?
Ik die met de dagboeken in het stadje met de hoge uitkijktoren:
Ik vond de Ikea-opdracht met Shadia, Inge en Sandra het leukst denk ik .
quote:Er zijn er nog een paar van die stijl, ze zijn allemaal erg leuk.
Op zondag 16 maart 2003 19:49 schreef SmashBro het volgende:
Die K's Choice/Studio Brussel-reclame met die zwangere vrouw!!!,
,
. Geweldig! Hoe verzinnen ze het!
Owja, en het is begonnen.
Erg grappig: We nemen 3 vrouwen, dan is er meer kans dat het mislukt.
Maar ok, om de hints samen te vatten
Wat nog?
Bij de volgende kandidaten mķet ik gewoon even smilies posten:
Shadia
Walter
(hele nare, onverstaanbare man)
Nicole
(dat ze het geld van Stijn niet aannam)
Trouwens: "haan schat" . Dat valt toch wel mee?
En die tips waren wel érg vergezocht hoor. .
De blunders/grapjes van Michiel waren het leukst. . "Ge had zich dan maar moeten inschrijven voor Temptation Island"
[Dit bericht is gewijzigd door SmashBro op 16-03-2003 21:02]
quote:Ik wil niet heel veel zeggen, maar mensen hebben deze tips dus gewoon écht gevonden hoor...
Op zondag 16 maart 2003 20:58 schreef SmashBro het volgende:
Die tips waren wel érg vergezocht hoor..
Maar goed, op het eind bestwel droevig ja.
Tot nooit meer, mol (in België)...
[Dit bericht is gewijzigd door Verfokker op 16-03-2003 21:03]
quote:Dat zal best, maar dan hoef je niet meteen zo hooghartig te doen hoor.
Op zondag 16 maart 2003 21:01 schreef Verfokker het volgende:[..]
Ik wil niet heel veel zeggen, maar mensen hebben deze tips dus gewoon écht gevonden hoor...
quote:Was niet zo bedoeld... hoor
Op zondag 16 maart 2003 21:02 schreef SmashBro het volgende:[..]
Dat zal best, maar dan hoef je niet meteen zo hooghartig te doen hoor.
Ook leuk om Sandra
en
Shadia
weer te zien. Helaas zal ik ze vanaf nu wel nooit meer in actie op TV zien....
Wat ik wel gaaf vond, was dat gedoe met die vijs Marc had zoveel wantrouwen gezaaid dat hij gewoon de goede oplossing kon geven, in de overtuiging dat de dames toch wel voor Stijn zouden kiezen dan. Heel mooi gespeeld
En ik ben blij dat Christophe er meteen uit ging, hij is overdreven enzo. Hoe hij zo zat toen ze zagen dat Marc de mol was .
quote:
Op zondag 16 maart 2003 21:14 schreef Rewimo het volgende:
Wat een dombo ja, die Christophe. Hij wist werkelijk niet een antwoord (wat heb ik trouwens gelachen om die bloedvaten zeg!) en hij had ook verder helemaal niets te melden
En dan doen alsof de Mol een complete verrassing was, terwijl hij nauwelijks meegespeeld heeft.
quote:Ik snap ook niet dat ze die machinevraag zo moeilijk vonden. In 2 seconden wist ik 't.
Op zondag 16 maart 2003 21:38 schreef Anzjie het volgende:[..]
![]()
![]()
Ja, de rode en de blauwe.........Ik kwam echt niet meer bij..
quote:Sttttttttt niet doorvertellen maar volgens mij zijn de belgenmoppen toch wel ergens op gefundeerd
Op zondag 16 maart 2003 21:56 schreef qltel het volgende:[..]
Ik snap ook niet dat ze die machinevraag zo moeilijk vonden. In 2 seconden wist ik 't.
quote:Ja, kwestie van vermenigvuldigen
Op zondag 16 maart 2003 21:56 schreef qltel het volgende:[..]
Ik snap ook niet dat ze die machinevraag zo moeilijk vonden. In 2 seconden wist ik 't.
Ik heb nu wel antwoord op mijn vraag waarom ze dat ene raadsel niet precies uit lieten komen op 327. Dan klopte de verwijzing naar de bijbeltekst niet meer Ja zeg...
Wat ik wel heel leuk vond, is dat ze nu eens lieten zien hoe de Mol en de crew samenwerken
quote:8 x 12..
Op zondag 16 maart 2003 22:57 schreef Rewimo het volgende:[..]
Ja, kwestie van vermenigvuldigen
![]()
quote:Ik miste alleen het voortraject, dat lieten ze vorig jaar met George veel beter zien.
Wat ik wel heel leuk vond, is dat ze nu eens lieten zien hoe de Mol en de crew samenwerken
Dat overgeven van de GPS-zender vond ik wat te ver gaan, want zo bepaalt de crew eigenlijk dat de opdracht (deels) niet kán slagen. Dat hoort de mol te doen, vind ik. Ook dat oortje begreep ik niet helemaal. Onnodig risico, want Marc wist de vragen en antwoorden toch al en ze hadden hem voor het laatste (Quebec-)antwoord ook gewoon kunnen vertellen welke weg de goede was. Eén van de kandidaten had dat ding makkelijk kunnen zien zitten, ook al loop je niet constant in iedereen's oren te gluren natuurlijk.
En Marc heeft toch wat steekjes laten vallen dus. Met dat briefje dat Stijn vond (het gaat dus zo ver dat je in elkaars vuilnisbak gaat graaien ) en in die mijn. Daar had de crew ook schuld aan natuurlijk. Ze hadden tegen Marc gezegd dat hij even met de cameraman moest babbelen, maar niemand let op of de andere kandidaten wel op hun plek blijven zitten.
Maar wel een leuke, grappige en emotionele uitzending hoor. Veel gelachen. En tof van Stijn dat hij zijn prijs wilde delen, maar ook heel tof van Nicole dat ze het niet wilde aannemen.
quote:Dit viel mij dus ook op. De mol word dus echt geregisseerd........Niks mollenstreken, alles is al bepaald.......De mol doet wat de regie bepaald...Lucky shot als je de juiste mol vind..
Op zondag 16 maart 2003 23:48 schreef Max het volgende:
Het verrassendste van deze nabeschouwing vond ik eigenlijk dat de redactie blijkbaar bepaalt welke proeven de mol moet laten mislukken. Ok had de eigen inbreng van de mol toch altijd wat hoger geschat....
Hubbie had de Nederlandse versie nog niet gezien dus gisterenavond zaten we die op de video te kijken. Ik zat dus op te letten of er nog letters bleven staan enzo..
Alsof ik er daarna cijfercombinaties en bijbelteksten bij ga zoeken haha. Maar goed... je weet nooit!
ik zat zelfs op de teksten op de petjes en mutsen te letten
Ik krijg trouwens wel enorme jeuk van die Inge!
En ontzettend gelachen tijdens deze uitzending! Heel leuk al die blunders en dat zingen!
quote:Stijn speelde het spel dus heel sterk. Geweldig juist, dat hij nadat Marc uit het hotel is vertrokken nog even naar diens kamer gaat om te snuffelen.
Op maandag 17 maart 2003 00:11 schreef Jane het volgende:
En Marc heeft toch wat steekjes laten vallen dus. Met dat briefje dat Stijn vond (het gaat dus zo ver dat je in elkaars vuilnisbak gaat graaien)
En de kijker maar denken dat Stijn een sukkelaar is. Zeker in deze aflevering kwam Stijn als zeer goede speler naar voren en als sympathieke kandidaat.
quote:Het hele spel is dan ook gewoon mislukt als Marc 1 fout zou maken, ik denk dat het daarom ook wel nodig is dat de regie zoveel helpt...
Op maandag 17 maart 2003 00:21 schreef Anzjie het volgende:[..]
Dit viel mij dus ook op. De mol word dus echt geregisseerd........Niks mollenstreken, alles is al bepaald.......De mol doet wat de regie bepaald...Lucky shot als je de juiste mol vind..
De mate waarin de redactie een rol speelde verbaasde mij ook. Ik dacht altiid dat de Mol zelfstandiger was.
Trouwens (nu je het wist) viel dat oortje enorm op, je zag het vrij duidelijk zitten. Dat was best wel een groot risico, want wat als iemand/iedereen hem met dat ding betrapt had?
oh ja, om in stijl te blijven: Shadia
quote:In de Humo van vorige week vertelt Marc (in een interview van vijf kantjes) dat hij bij sommige proeven juist heel weinig hoefde te doen, omdat de andere kandidaten zelf al fouten maakten. Zo kon hij er subtiel voor zorgen dat Stijn raadsels op ging lossen, terwijl Stijn daar duidelijk niet goed in was.
Op zondag 16 maart 2003 23:48 schreef Max het volgende:
Het verrassendste van deze nabeschouwing vond ik eigenlijk dat de redactie blijkbaar bepaalt welke proeven de mol moet laten mislukken. Ok had de eigen inbreng van de mol toch altijd wat hoger geschat....
Leukste: die 'blooper' dat de kandidaten weglopen naar de loods, een verbijsterde Michiel de V. en een schaterende cameraploeg achterlatend.
quote:Ja echt een liefie heej die Stijn, (al had ie van mij z'n lange haar mogen houden
Op maandag 17 maart 2003 00:11 schreef Jane het volgende:
Maar wel een leuke, grappige en emotionele uitzending hoor.Veel gelachen. En tof van Stijn dat hij zijn prijs wilde delen, maar ook heel tof van Nicole dat ze het niet wilde aannemen.
Ik dacht echt dat Mark dat met dat horloge expres had gedaan en dat bleek juist weer gewoon per ongeluk kapot te zijn gegaan
Hoe dan ook een goeie Mol, ik had alleen de indruk dat de groep niet zo leuk op 'm reageerde en dat ie daarom wat teleurgesteld was aan het eind.
quote:ik vond Sandra de leukste Mol kandidaat ever!
Op woensdag 19 maart 2003 17:07 schreef Tom_Tom- het volgende:
[afbeelding] was vanmiddag te gast bij Studio Brussel. Dat is leuk. Maar ik heb het niet gehoord. Dat is niet leuk. Maar zouden ze in België Sandra ook zo leuk hebben gevonden dat ze wordt uitgenodigd?
quote:Ja, vond ik ook. De "lara Craft" van de groep zoals Stijn (geloof ik) haar noemde. Stijn vond ik ook een hele aardige kerel
Op woensdag 19 maart 2003 22:32 schreef Tante Bep het volgende:[..]
ik vond Sandra de leukste Mol kandidaat ever!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |