Alvast bedankt.
ik doe MER dus aan de HEAO! ik zit in het tweede jaar !
het 1e jaar is algemene propedeuse dat is kut!! maar als je dat hebt kun je beginnen aan de hoofdfase van MER
Intermediair: dit is iemand, die tot taak heeft een brug te slaan tussen de processen van twee afdelingen of organisaties. Daarnaast kan de intermediair als aanspreekpunt fungeren voor klanten van een organisatie. Voorbeelden: intercedent, schadebeoordelaar.
Adviseur (op organisatorisch of beleidsniveau): vanuit het vermogen om problemen geïntegreerd te benaderen of vanuit een specifieke deskundigheid op het gebied van organisatiekunde. Voorbeelden: medewerker kwaliteitszorg, junior organisatie adviseur, P&O-adviseur, verzekeringsadviseur, beleidsmedewerker bij centrale en lagere overheden, medewerker Kamer van Koophandel.
Management ondersteuner: ondersteunt een manager bij zijn werkzaamheden. Dit varieert van informatie inwinnen en beleid voorbereiden tot procesbewaking. Voorbeelden: directiesecretaris, assistant to the manager, projectsecretaris, medewerker notariskantoor.
Resultaatverantwoordelijke: is verantwoordelijk voor een afgebakend gebied in een organisatie en heeft de bevoegdheden gedelegeerd gekregen om de benodigde beslissingen te nemen. Voorbeelden: vestigingsmanager, afdelingshoofd, projectleider, zelfstandig ondernemer.
Daar heb ik echt wat aan, Smorlez trouwens ook bedankt, alleen wat valt je tegen aan die vakken dan?
Ik had een vergelijking gemaakt tussen de 2 opleidingen maar kan deze nu niet meer vinden
mer staat voor toekomstig overheidswerk.
niet alles maar voor het leeuwendeel wel
quote:heb je ze inmiddels kunnen vinden?
Op vrijdag 7 maart 2003 15:54 schreef Miguel het volgende:
Ik wilde deze opleiding eerst ook gaan doen, maar heb nu een vergelijkbare opleiding gevonden op universitair niveau: Recht & Management @ UvTIk had een vergelijking gemaakt tussen de 2 opleidingen maar kan deze nu niet meer vinden
quote:Waar wil je het ergens gaan volgen, en wil je gewoon MER (algemene variant) gaan doen of wil je zoals ik hier in eindhoven doe de afstudeerrichting vastgoed en makelaardij gaan doen (andere afstudeerrichting hier is FSM financial services management)
Op woensdag 11 juni 2003 11:05 schreef addie het volgende:[..]
heb je ze inmiddels kunnen vinden?
quote:ik ga het volgen op het saxion in enschede, en wil me in de juridische kant gaan specialiseren, wat daarna precies, weet ik nog niet
Op woensdag 11 juni 2003 11:11 schreef jozef444 het volgende:[..]
Waar wil je het ergens gaan volgen, en wil je gewoon MER (algemene variant) gaan doen of wil je zoals ik hier in eindhoven doe de afstudeerrichting vastgoed en makelaardij gaan doen (andere afstudeerrichting hier is FSM financial services management)
quote:hmm ok mja kweet niet hoe t daar gegeven wordt maar ik kan je zeggen dat t hier toch best pittig is kzit nu in de laatste paar weken van t 2e jaar en der zijn nog maar weinig mensen die hun stagenorm hebben dus hijs best zwaar in eindhoven
Op woensdag 11 juni 2003 11:13 schreef addie het volgende:[..]
ik ga het volgen op het saxion in enschede, en wil me in de juridische kant gaan specialiseren, wat daarna precies, weet ik nog niet
quote:ok, ben benieuwd, heb zojuist de laatste papieren gekregen en als die opgestuurd zijn, ben ik binnen
Op woensdag 11 juni 2003 11:19 schreef jozef444 het volgende:[..]
hmm ok mja kweet niet hoe t daar gegeven wordt maar ik kan je zeggen dat t hier toch best pittig is kzit nu in de laatste paar weken van t 2e jaar en der zijn nog maar weinig mensen die hun stagenorm hebben dus hijs best zwaar in eindhoven
quote:Bereid je maar wel voor op heel wat meer inhoud qua rechten. Maar goed, dat zal je vast wel bekend zijn.
Op vrijdag 7 maart 2003 15:54 schreef Miguel het volgende:
Ik wilde deze opleiding eerst ook gaan doen, maar heb nu een vergelijkbare opleiding gevonden op universitair niveau: Recht & Management @ UvTIk had een vergelijking gemaakt tussen de 2 opleidingen maar kan deze nu niet meer vinden
quote:maar je kunt je toch vanaf het 2e jaar specialiseren (of zit ik dan verkeerd?)
Op maandag 16 juni 2003 07:41 schreef sgoldie het volgende:
doe geen MER.
Ik ben er bijna mee klaar, maar heb echt niet het gevoel dat ik nu iets weet, want het is namelijk gewoon TE breed.
Ik heb gekozen voor Human Resource Management, vooral omdat al die economie-vakken me totaal niet liggen. Ik haal ze met moeite. Bij HRM ligt de nadruk veel minder op economie namelijk. Die recht vakken liggen me daarentegen wel en management gaat me ook wel goed af.
Algemene MER vindt ik te algemeen, daarom heb ik dat maar niet gekozen. Het vakkenpakket van Vastgoed & Management bestaat teveel uit economie en wiskude, dat ligt me dus niet. En bij International Management gaat alles in het Engels, je moet dan ook je P gehaald hebben en bijna alle punten uit het 2e jaar om toegelaten te worden, aangezien je gelijk vanaf september op stage (in het buitenland of bij een buitenlands bedrijf in NL) gaat. Ik voldeed sowieso niet aan de eisen, maar ook al deed ik dat wel denk ik niet dat ik voor die richting had gekozen.
Ik vind het niveau van de MER bij ons nog best hoog trouwens, in het eerste jaar haalde ongeveer 15% van mijn klas hun P. In het 2e jaar, dat nu net voorbij is werd dit aangevuld tot ongeveer de helft. De andere helft heeft hun P dus nogsteeds niet gehaald. Het kan ook komen door de instelling van de studenten natuurlijk, maar dat lijkt me wel iets te toevallig.
Bij de MER ligt de nadruk heel erg op (groeps)verslagen, projecten, samenwerking en zelfreflectie (veel PGO). Omdat de opleiding zo breed is zijn er altijd wel vakken die je totaal niet liggen, waardoor de kans groot is dat je met bepaalde 'probleemvakken' blijft zitten. Maar misschien is dat juist wel weer een uitdaging.
quote:
Op dinsdag 1 juli 2003 17:24 schreef hans12581 het volgende:
(groeps)verslagen
quote:
projecten
quote:
samenwerking en zelfreflectie
quote:
(veel PGO)
Volgens mij heb ik een hekel aan de HBO werkwijze?
Ik doe MER aan de HHS, zit in het eerste jaar en ik heb er spijt van dat ik niet voor 1 februari ben gestopt..quote:Op donderdag 10 februari 2005 09:09 schreef poedelie het volgende:
nog mensen die ervaring hebben met deze opleiding op de HHS ??
ik hbe mischien ook wel intresse voor volgend jaar, maar ik hoor zulke uit een lopende verhalen....
Ben gestopt voor 1 februari. Geen moment spijt gehad, dat ik dit gedaan had.quote:Op donderdag 10 februari 2005 09:09 schreef poedelie het volgende:
nog mensen die ervaring hebben met deze opleiding op de HHS ??
ik hbe mischien ook wel intresse voor volgend jaar, maar ik hoor zulke uit een lopende verhalen....
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |