Het is alleen wat lastig opstaan en naar de deur lopen als je met 580 km/u verticaal naar beneden stort.quote:Op dinsdag 3 november 2026 13:29 schreef Voorbijganger- het volgende:
Daarom moet je bij het vliegen altijd een parachute meenemen; als het misgaat, kun je als piloot direct uit het toestel springen.
Dit weten we toch, we hebben het eerder gezien reacties na bijvoorbeeld de aanslag op Kirk, maar ook de mislukte aanslagen op Trump en het overlijden van Lindsey Graham. En als je dit opmerkt wordt men woedend en begint het ontkennen.quote:Op maandag 2 november 2026 19:43 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Ondertussen op reddit..
Ja de vader was vrij actief op social media, in april ook nog een grap gemaakt over dat je geen vliegtuig crash nodig hebt om te leren vliegen.quote:Op dinsdag 3 november 2026 14:54 schreef TLC het volgende:
In het vliegtuig zat ook een jong gezin met twee kleine kinderen en een nanny
Wtfquote:Op dinsdag 3 november 2026 14:57 schreef epicbeardman het volgende:
[..]
Ja de vader was vrij actief op social media, in april ook nog een grap gemaakt over dat je geen vliegtuig crash nodig hebt om te leren vliegen.
[ x ]
Wel mooi gezin, alleen die tekst zelf is wel beetje awkward
Wat een vrouwonvriendelijke kut opmerking weer.quote:Op dinsdag 3 november 2026 11:43 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
De piloot was waarschijnlijk geen lekker wijf.
Ik denk dat je hem gewoon verkeerd begrijpt 😅quote:Op dinsdag 3 november 2026 17:02 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wat een vrouwonvriendelijke kut opmerking weer.
Ik heb de audio gehoord en vond ‘t ontzettend indrukwekkend hoe kalm ze bleef tot duidelijk was dat er niets meer mogelijk was. Met 22.000 voet per minuut dalen is met zo’n 400km/h richting de grond gaan. Dat is natuurlijk bizar.quote:Op maandag 2 november 2026 21:02 schreef Masberum het volgende:
[..]
Ik weet het niet zeker, maar als je naar beneden valt heb je volgens mij veel minder G-krachten dan wanneer je bijvoorbeeld draait terwijl je naar beneden valt of wanneer je snel horizontaal draait (terwijl je wel op dezelfde hoogte blijft).
En ja wat betreft hoe rustig ze nog is, ik weet het niet, lastig om in te schatten vanuit een situatie die ik nog nooit heb meegemaakt. Maar ze klinkt voor mij wel gestrest. Maar ja als je weet dat je dood gaat en toch niks meer kan doen ga je denk ik gewoon terug naar wat je normaal zou doen, zeggen tegen iemand dat hij naar buiten moet kijken om bevestiging te geven van de ernst van de situatie, dat je bijna de grond raakt zoals zij doet.
Ik denk dat je op zo'n moment meestal niet meer normaal kan nadenken en gewoon impulsief reageert, zij (en hij ook), die ging bidden omdat hij besefte dat het einde er is. Maar verbazingwekkend weinig geschreeuw en paniek zoals ik ernaar kijk
Edit om 21:27 - ik denk dat ik haar te weinig krediet geef als ik zeg dat ze wellicht niet meer normaal kon nadenken. Ze was heel duidelijk en helder zo lijkt het. Het idee dat ze dan impulsief reageerde doet haar geen recht. Excuses dat ik dat stelde.
Ondanks hoe sommige mensen in de youtube shorts (daar zijn nu veel van) de nadruk willen leggen op haar schreeuwen af en toe vind ik juist dat ze heel heldhaftig was tot het einde
Die hebben daar hopelijk heel weinig van meegekregenquote:Op dinsdag 3 november 2026 20:35 schreef TLC het volgende:
Ik moet er ook niet aan denken hoe bang die kleine kindjes wel niet geweest moeten zijn
Kirk missen we helemaal niets aan.quote:Op dinsdag 3 november 2026 13:36 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dit weten we toch, we hebben het eerder gezien reacties na bijvoorbeeld de aanslag op Kirk, maar ook de mislukte aanslagen op Trump en het overlijden van Lindsey Graham. En als je dit opmerkt wordt men woedend en begint het ontkennen.
Een lift in een vliegtuig 😱quote:Op woensdag 4 november 2026 13:30 schreef -CRASH- het volgende:
The NTSB held its second and final on scene media briefing regarding N722BD this afternoon.
The agency says it recovered the aircraft’s left elevator in three pieces between 1.3 and 3.8 miles from the crash site.
https://www.flightradar24(...)-palm-beach-florida/
De identiteit van de piloot van Learjet 60 N722BD is officieel bevestigdquote:Op dinsdag 3 november 2026 11:43 schreef PzKpfw het volgende:
[..]
De piloot was waarschijnlijk geen lekker wijf.
Heb ik weer een groot idool van je beledigd?quote:
Met alle paniek van de ouders, en mede inzittende?quote:Op dinsdag 3 november 2026 20:36 schreef maily het volgende:
[..]
Die hebben daar hopelijk heel weinig van meegekregen
quote:Op woensdag 4 november 2026 16:09 schreef spapaars het volgende:
[..]
Met alle paniek van de ouders, en mede inzittende?
Die er zal er zijn geweest.
Bijna loodrecht naar beneden, dat moet angstaanjagend zijn.
Onder een hoek van:quote:Op woensdag 4 november 2026 16:09 schreef spapaars het volgende:
[..]
Met alle paniek van de ouders, en mede inzittende?
Die er zal er zijn geweest.
Bijna loodrecht naar beneden, dat moet angstaanjagend zijn.
De verticale snelheid liep op tot 32.000ft/min. Maar het toestel had ook een horizontale snelheid. De duikhoek was ~60°. De totale snelheid bij impact was dus 676km/u. (mits de gegevens van 32.000ft/min. en de exacte hoek kloppen). Dat is in principe geen 'overspeed' voor dit toestel, maar zonder hoogteroer en richtingsroer gewoon niet te corrigeren.quote:Op dinsdag 3 november 2026 20:05 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik heb de audio gehoord en vond ‘t ontzettend indrukwekkend hoe kalm ze bleef tot duidelijk was dat er niets meer mogelijk was. Met 22.000 voet per minuut dalen is met zo’n 400km/h richting de grond gaan. Dat is natuurlijk bizar.
De audio is ook helemaal geanalyseerd door Captain Steve enzo, die ook vooral lof hadden maar wel vragen hadden hoe ‘t kon dat ‘t vliegtuig op deze hoogte last had van ijs.
Ik hoop maar voor de mensen aan boord dat het heel erg snel over was. Bizar ongeluk.quote:Op woensdag 4 november 2026 19:15 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
De verticale snelheid liep op tot 32.000ft/min. Maar het toestel had ook een horizontale snelheid. De duikhoek was ~60°. De totale snelheid bij impact was dus 676km/u. (mits de gegevens van 32.000ft/min. en de exacte hoek kloppen). Dat is in principe geen 'overspeed' voor dit toestel, maar zonder hoogteroer en richtingsroer gewoon niet te corrigeren.
Heb je de video niet gezien? De minuut voor de crash was vooral heel erg. Maar de crash zelf hebben ze niet ervaren zo snel crashten ze in de grond.quote:Op woensdag 4 november 2026 19:19 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Ik hoop maar voor de mensen aan boord dat het heel erg snel over was. Bizar ongeluk.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |