Boeiend.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 15:51 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Dit ga je toch nooit redden richting Engeland op zo'n instabiel ding. Vanaf Breskens is niet bepaalt het nauw van Calais.
Niks 'welkom'quote:Op zondag 1 november 2026 06:22 schreef matspontius het volgende:
vang maar weer op dit schorem 🤮🤮🤮 Weer 30 uitkeringtrekkers en klaplopers erbij 🖕
Ze hebben wel wat misdaan illegaal proberen een land binnen te komen.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 14:44 schreef Harvest89 het volgende:
Man man man wat een achterlijke reacties weer hier joh. En het wordt met de dag erger.
30 man in een bootje aangestrand. Ze hebben niets misdaan, maar bestaan gewoon.
En op basis van dat laatste pleiten er hier users voor een second amendment, <nee>, in de boeien naar de gevangenis.
Lachwekkend, als het niet zo triest was.
Jij ziet ze dus bij voorkeur sterven?quote:Op zondag 1 november 2026 08:27 schreef Nicksanders het volgende:
[..]
Hadden we hier ook kunnen doen of lekker laten drijven.
Nu importeer je weer potentiële criminelen.
Volgens deugers zijn t vermoedelijk jonge mannelijke artsen.
Of oppakken en meteen vliegtuig land herkomst maar dat doen we niet.quote:Op zondag 1 november 2026 08:48 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Jij ziet ze dus bij voorkeur sterven?
quote:Rubberboot in Zeeland had 36 Afghanen aan boord, 2 Soedanezen gearresteerd
De groep migranten die zaterdagochtend van een rubberboot voor de Zeeuwse kust is gehaald, heeft voor het grootste deel de Afghaanse nationaliteit. Twee Soedanezen die ook op de boot zaten, zijn aangehouden op verdenking van mensensmokkel.
De marechaussee ontving zaterdag rond 6.00 uur een melding over een "verdachte situatie" op het water voor de Zeeuwse kust. Het bleek te gaan om een rubberen boot met 38 opvarenden die stuurloos was geraakt.
De kustwacht en de marechaussee gingen over op een reddingsactie. De boot kon veilig worden weggesleept naar de haven van Cadzand, waar de 38 opvarenden veilig aan land kwamen. Ze zijn daar opgevangen en medisch gecheckt door ambulancepersoneel.
Van de 38 opvarenden hadden er 36 de Afghaanse nationaliteit, vertelt een woordvoerder van de marechaussee aan NU.nl. De overige twee opvarenden zijn Soedanees en zijn opgepakt op verdenking van mensensmokkel.
De groep migranten verblijft momenteel in de Brigade Brabant-Oost van de marechaussee in Hoogerheide. Daar wordt hun identiteit gecontroleerd en wordt bekeken of de Afghanen asiel willen aanvragen. In dat geval kunnen ze naar het aanmeldcentrum in Ter Apel, zegt de woordvoerder.
De marechausseewoordvoerder zegt niet te kunnen zeggen waar de boot vandaan kwam. Ook is niet duidelijk wat het beoogde reisdoel was.
Het is gewoon toegestaan hoor. Wordt niet zo bang, gelijk vol op die ragebait-tweet.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:31 schreef HeatWave het volgende:
Om nog even terug te komen om waarom ze naar het VK willen, daar is Halloween nu ook niet meer toegestaan, want het kan die koranlijers wel eens beledigen:
[ afbeelding ]
https://x.com/JohnCleese/status/2116617748906205187
Bukken voor de islam, het gaat elk jaar een stapje verder. maar gebruik aub geen nare woorden over deze "mensen" hoor, da's niet netjes.
Ach HeatWave. Met open ogen in fake news.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:31 schreef HeatWave het volgende:
Om nog even terug te komen om waarom ze naar het VK willen, daar is Halloween nu ook niet meer toegestaan, want het kan die <nee> wel eens beledigen:
[ afbeelding ]
https://x.com/JohnCleese/status/2116617748906205187
Bukken voor de islam, het gaat elk jaar een stapje verder. maar gebruik aub geen nare woorden over deze "mensen" hoor, da's niet netjes.
Hier zie je in de praktijk wat diep in een algoritme gezogen wordt met mensen doet.quote:Op zondag 1 november 2026 10:03 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Ach HeatWave. Met open ogen in fake news.
Je wilt ze verzuipen?quote:Op zondag 1 november 2026 10:45 schreef Pixelman het volgende:
Wat is dit voor een belachelijk land? Waarom worden die klaplopers opgevangen en niet meteen naar zee teruggestuurd? Hun probleem is de onze niet.
Ik niet. Zij kiezen ervoor om dat zelf te doen. Niet mijn probleem want ik heb ze niet gevraagd hier te komen.quote:
Je spoort duidelijk niet helemaal.quote:Op zondag 1 november 2026 10:55 schreef Pixelman het volgende:
[..]
Ik niet. Zij kiezen ervoor om dat zelf te doen. Niet mijn probleem want ik heb ze niet gevraagd hier te komen.
Als PRO aan de macht komt in Nederland krijgen we elke dag een armada van islamitische potentiële moordenaars en terroristen die naar onze kust opstomen die worden verwelkomt door Klaver en zijn bende.
Toevallig, jij ook niet.quote:Op zondag 1 november 2026 11:05 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Je spoort duidelijk niet helemaal.
Ieder jaar komen er weer aanpassingen voor de Islam. Overal. Maar de UK loopt wel voorop. Dat is gewoon een Islamitisch land, dus niet gek.quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 23:31 schreef HeatWave het volgende:
Om nog even terug te komen om waarom ze naar het VK willen, daar is Halloween nu ook niet meer toegestaan, want het kan die <nee> wel eens beledigen:
[ afbeelding ]
https://x.com/JohnCleese/status/2116617748906205187
Bukken voor de islam, het gaat elk jaar een stapje verder. maar gebruik aub geen nare woorden over deze "mensen" hoor, da's niet netjes.
Taliban deze winter bij u.quote:Op zondag 1 november 2026 09:24 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzonder weer, Afghanen en Soedanezen_!
[..]
quote:Op zondag 1 november 2026 09:24 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzonder weer, Afghanen en Soedanezen_!
[..]
Denk het wel, Nederland staat bij mensensmokkelaars bekend als bijzonder vrijgevig. In welk land krijg je voorrang op de lokale bevolking als het gaat om woningen, voorzieningen, etcetera? Zonder echte tegenprestatie?quote:Op zaterdag 31 oktober 2026 22:02 schreef kalinhos het volgende:
[..]
Misschien was het doel wel niet Nederland
Deze zogenaamde vluchtelingen - ik noem ze oplichters en klaplopers- zijn de meest geprivilegieerde klasse van Nederland. In tegenstelling tot Nederlanders die krom liggen van het betalen van belastingen, krijgen zij alles en hoeven daar niks voor te doen. Ze zijn dus een enorme last voor de samenleving. Klaver daarentegen wil ons bedrijfsleven helemaal uitzuigen en vermogende Nederlanders tot in hun onderbroek uitkleden om deze potentiële moordenaars en terroristen toe te laten.quote:Op zondag 1 november 2026 12:10 schreef Homey het volgende:
[..]
Denk het wel, Nederland staat bij mensensmokkelaars bekend als bijzonder vrijgevig. In welk land krijg je voorrang op de lokale bevolking als het gaat om woningen, voorzieningen, etcetera? Zonder echte tegenprestatie?
Dit is letterlijk iets wat in de geschiedenis nooit heeft plaatsgevonden. Reis naar een ander land, en je wordt voorgetrokken op een woning, die notabene ook nog voor jou wordt betaald door de lokale bevolking. Je hoeft niet te werken, niet de taal te leren, niks. Dat wordt wel verzocht, maar je hoeft het niet te doen. De uitkering wordt toch wel overgemaakt op je rekening.
Ik heb genoeg gereisd in derde wereldlanden, en dit wel eens uitgelegd aan lokale lui. Die konden dit gewoon niet geloven, zo ongeloofwaardig klinkt het als je dit voor het eerst hoort. En toch is het zo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |