abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_222054945
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 14:12 schreef tjoptjop het volgende:
Ah, de lange tenen van China. Altijd een leuke rubriek
pi_222054968
Nog best een aardig relletje geworden

Blijkbaar had/heeft de Chinese staatstv ook La Liga (Spaanse voetbalcompetitie) in z'n geheel geboycott :')

Damagecontrol statement van La Liga (NL) :D

quote:
LALIGA betreurt ten zeerste de aanstoot die de recente uitspraken van Kylian Mbappé bij Chinese fans hebben veroorzaakt. Deze uitspraken zijn op persoonlijke titel gedaan en vertegenwoordigen niet het standpunt van LALIGA. In het kader van onze institutionele verantwoordelijkheid bieden wij namens LALIGA en al haar clubs onze excuses aan.

Respect, samenleven en eenheid tussen mensen van alle culturen zijn fundamentele waarden van het Spaanse voetbal. Geleid door deze principes bevestigen wij opnieuw ons respect voor China, zijn instellingen en zijn bevolking, evenals onze toewijding aan de miljoenen fans die ons elke week volgen.

Javier Tebas, voorzitter van LALIGA, verklaarde: „Ik wil mij persoonlijk verontschuldigen bij de Chinese fans voor de aanstoot die is gegeven. Ik heb diep respect voor China, zijn instellingen en zijn bevolking, en ik waardeer het vertrouwen waarmee zij ons voetbal al zoveel jaren steunen. Als voorzitter van LALIGA neem ik de verantwoordelijkheid op me om samen met onze clubs en spelers het bewustzijn van en het respect voor verschillende culturen te versterken. We willen deze relatie door middel van daden koesteren en we zullen concrete maatregelen nemen om ervoor te zorgen dat dit soort situaties zich niet meer voordoen.”

Deze toezegging zal vorm krijgen in een bewustmakings- en communicatieprotocol dat we samen met de clubs en spelers zullen ontwikkelen. De uitvoering ervan vormt een aanvulling op het werk dat we al verrichten met onze partners en institutionele tegenhangers in China om de situatie aan te pakken.
https://www.laliga.com/en(...)gise-to-chinese-fans
pi_222055129
quote:
10s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 14:47 schreef tjoptjop het volgende:
Nog best een aardig relletje geworden

Blijkbaar had/heeft de Chinese staatstv ook La Liga (Spaanse voetbalcompetitie) in z'n geheel geboycott :')

Damagecontrol statement van La Liga (NL) :D
[..]
https://www.laliga.com/en(...)gise-to-chinese-fans
Goebbels kon alleen maar dromen van dit Chinese resultaat.
  dinsdag 27 oktober 2026 @ 15:21:34 #29
512523 SimonB.
Voorheen Bargehassus.
pi_222055176
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 13:59 schreef Mikeytt het volgende:
Grappen over een bevrijder
De grootste grap maak jij.
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_222055215
Toch wel apart dat men in China over de kook raakt van kritiek op historische dictators, van Noord-Korea is het begrijpelijker omdat het daar een familieliek is.

Maar in de meeste landen met een dictatuur is de enige waar je geen kritiek op mag hebben de huidige dictator die geen fuck met zijn voorgangers heeft en alleen zichzelf belangrijk vind.
pi_222055304
:')

Kutchinezen. Had het lekker volgehouden.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
pi_222055307
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 15:21 schreef SimonB. het volgende:

[..]
De grootste grap maak jij is hij.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016
  dinsdag 27 oktober 2026 @ 15:42:25 #33
512523 SimonB.
Voorheen Bargehassus.
pi_222055320
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 15:40 schreef Red_85 het volgende:

[..]

Ik heb het overwogen maar ik wilde het niet te persoonlijk maken. _O-
Het einde van de dag is nabij als kleine mensen lange schaduwen werpen.
pi_222055415
in china hebben ze trouwens ook een 'cancel culture' en vele malen erger dan in het westen ook
pi_222055736
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 14:36 schreef The-BFG het volgende:

[..]
Ja we kennen je showtje nu wel, pleur op zeg.
Ik zit eraan te denken om Mikeytt hieraan door te geven.
https://www.aivd.nl/service/contact

Ik denk dat we daarna eindelijk van hem af zijn.
Ouwe lul de behanger.
pi_222056034
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 14:00 schreef Mikeytt het volgende:

[..]
Wat een onzin zeg, met je massamoordenaar...

Mao heeft het huidige China vorm gegeven. Zonder Mao was het nog een gebied gebroken door oorlog en armoede.
Onder het bewind van Mao Zedong vielen naar schatting 40 miljoen tot wel 78 miljoen doden. Historici en onderzoekers zijn het niet over één exact aantal eens, maar het grootste deel van deze sterfgevallen is het gevolg van grootschalig wanbeleid, massale hongersnoden en politieke vervolging.

En dat is jouw held. :{w
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_222056046
Verder zijn Chinezen voor een volk met kleine geslachtsdelen wel snel op hun pik getrapt.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_222056098
Ze zijn nog smerig ook.
Ouwe lul de behanger.
  dinsdag 27 oktober 2026 @ 19:43:16 #39
313152 Harvest89
Black Metal fan
pi_222056807
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 17:47 schreef Hathor het volgende:

[..]
Onder het bewind van Mao Zedong vielen naar schatting 40 miljoen tot wel 78 miljoen doden. Historici en onderzoekers zijn het niet over één exact aantal eens, maar het grootste deel van deze sterfgevallen is het gevolg van grootschalig wanbeleid, massale hongersnoden en politieke vervolging.

En dat is jouw held. :{w
Tsja, hoeveel doden zijn er als gevolg onder het wanbeleid van kapitalisme gesneuveld onderhand. Daar krijg je vergelijkbare cijfers van.

Niet dat ik Mao wil goed praten, we hebben het hier in Europa tot nu toe goed. Maar al genoeg lieden hier op dit forum die mensenrechten en het humanisme in de prullenbak willen gooien.
Deceit for a lifetime has taken it's toll.
An emotional void, I feel numb and cold.
You're all dead to me now. And has been for long.
The time has come to reap what you've sown.
pi_222057124
Zat hij in zo'n Chinese wasmiddelenreclame voor de witte was?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_222058579
quote:
0s.gif Op dinsdag 27 oktober 2026 13:28 schreef gwn_een_user het volgende:

[..]
https://www.nu.nl/voetbal(...)over-mao-zedong.html

ik volg geen voetbal en dus deze gast ook niet maar ik zie hem wel eens voorbijkomen en vond dit wel een interessant verhaal. hij heeft zich inmiddels diep verontschuldigd. het leek mij alsof hij geen gemene bedoelingen had of zo :? wat een ophef om niets, lijkt mij, maar in china denken ze daar blijkbaar anders over
Ja, uiteraard. Zoiets over Hitler zou in bv. Duitsland ook wel voor opschudding doen als 'n fictieve Chinese topvoetballer dat zou doen.
pi_222059691
Naast Mbappe en de competitie moet ook Real Madrid excuses aanbieden van de Chinezen. Wat ze dus ook inmiddels gedaan hebben.

China duidelijk even de spierballen tonen dat ze iedereen monddood kunnen maken. Gezien de financiële belangen is dat gekruip wel te begrijpen maar toch jammer dat er niet eentje een grote middelvinger opsteekt.
pi_222059840
Zou Mikey ook een baksteen als huisdier hebben?
https://www.rtl.nl/nieuws(...)na-jongeren-hond-kat
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_222060033
Een zwaar overdreven reactie. Ze reageren niet op politici die hen impliciet voor kanker uitmaken maar wel op een jongeman die totaal geen kwaad in de zin heeft. De prioriteiten liggen prima. Het waait wel over binnen nu en 2-3 maanden. Het is totaal niet belangrijk. La Liga haalt waarschijnlijk enkele honderden miljoenen dollars per jaar aan omzet uit de Chinese markt. Mbappe heeft onder druk van de Spaanse voetbalcompetitie dan ook zijn excuses aangeboden.
pi_222060046
Het blijft bijzonder en zorgwekkend dat China zoveel invloed heeft op sporters en acteurs uit het Westen. Dit is niet de eerste keer dat zoiets gebeurt. Westerse sporters, acteurs en andere bekendheden zouden China een dikke middelvinger moeten geven als zo een autoritair land het niet leuk vindt als er feiten over hun historie worden benoemd.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')