En straks weer geschokt zijn als AfD nog meer zetels wintquote:Op dinsdag 13 oktober 2026 10:30 schreef GobSmacked- het volgende:
Politiek is waarschijnlijk weer compleet geshockeerd. Haalt hun schouders op en gaan door. Op naar het volgende schandaal waar ze niks mee doen.
Hier heb je vast bewijs voor.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 10:16 schreef William_Papadin het volgende:
[..]
Omdat linkse politici dit liever wegmoffelen ten faveure van de multiculti idealen.
Waarom loopt óh zo Weldenkend Links er dan zo mee te koketteren?quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 10:26 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
2 dingen kunnen tegelijk waar zijn he. Niet alle ideologieën op rechts en links zijn hetzelfde.
Islamextremisme is juist extreemrechts, net als de AfD.
Dat is een vraag waar ik al jaren mee zit.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:11 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Waarom loopt óh zo Weldenkend Links er dan zo mee te koketteren?
Omdat het een minderheid met een kleurtje is. Per definitie zielig en beschermd moet worden tegen "extreem rechts".quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:15 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Dat is een vraag waar ik al jaren mee zit.
Dat doet links niet. Dat doet centrum-links soms.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:11 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Waarom loopt óh zo Weldenkend Links er dan zo mee te koketteren?
Ongegêneerd betuttelracisme.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:19 schreef ikheetmartijn het volgende:
[..]
Omdat het een minderheid met een kleurtje is. Per definitie zielig en beschermd moet worden tegen "extreem rechts".
Check:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Regressief_links
Dit scheelt ook kritisch nadenken van links. Gewoon kijken naar het kleurtje en ploep, lampje gaat uit, alles is zielig en moet beschermd worden. Dat zie je nu ook bij de homohaat, links moet volledige hersenspinsels fabriceren omdat het in hun wereld simpelweg niet kan bestaan dat gekleurde mensen homo's haten, dus moeten het wel die Gristenhonden zijn. Koekoek. Volledig gestoord.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:19 schreef ikheetmartijn het volgende:
[..]
Omdat het een minderheid met een kleurtje is. Per definitie zielig en beschermd moet worden tegen "extreem rechts".
Check:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Regressief_links
De communisten/marxisten zijn extreem links, en die lopen vaak met moslimgekkies mee omdat ze allebei een hekel hebben aan het Westen.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:21 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Dat doet links niet. Dat doet centrum-links soms.
Ah het heeft een naam!quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:19 schreef ikheetmartijn het volgende:
[..]
Omdat het een minderheid met een kleurtje is. Per definitie zielig en beschermd moet worden tegen "extreem rechts".
Check:
https://nl.wikipedia.org/wiki/Regressief_links
Nog niet zo lang geleden waren onder Duitsers onderling kindhuwlijken ook mogenlijk, waar is de verontwaardiging hierover??quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 10:40 schreef Lemmeb het volgende:
Binnen de islam is pedofilie gewoon geïnstitutionaliseerd. Pedofilie is, zeg maar, echt een islamitisch dingetje.
Natuurlijk komt pedofilie niet alleen bij de islam voor. Maar binnen de islam wordt het wel als volkomen normaal gezien en is het zelfs geïnstitutionaliseerd.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:48 schreef Indigoblauw het volgende:
[..]
Nog niet zo lang geleden waren onder Duitsers onderling kindhuwlijken ook mogenlijk, waar is de verontwaardiging hierover??
Persoonlijk vind ik ook dat het niet kan maar zoals er nu wordt gereageerd is alsof het alleen bij de islam voorkomt en dat is dus niet zo
Er zijn niet zo heel veel communisten of marxisten in Nederland. Dat is een marginale groep.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 11:24 schreef MeneerClown het volgende:
[..]
De communisten/marxisten zijn extreem links, en die lopen vaak met moslimgekkies mee omdat ze allebei een hekel hebben aan het Westen.
Niet alleen Islam. In de VS zijn kindhuwelijken ook heel normaal in christelijke sektes, en niet verboden bij wet.quote:Op dinsdag 13 oktober 2026 10:40 schreef Lemmeb het volgende:
Binnen de islam is pedofilie gewoon geïnstitutionaliseerd. Pedofilie is, zeg maar, echt een islamitisch dingetje.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |