*noteert*quote:
Russell start al achteraan. Punten pakken is mogelijk, dat wel. Podium, onwaarschijnlijk.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 10:23 schreef Perox het volgende:
Veel te doen om Mercedes die twee verschillende setups gaat rijden. Ruth vindt dat zeer onverstandig en voorspelt geen Mercedes op het podium.
Ja maar het feit dat ze dan Antonelli met nieuwe spec laten rijden en Russell met oude spec geeft ze volgens Ruth dus zo weinig info dat ook Antonelli er last van gaat hebben. We gaan het zien. Volgens mij moet je als team gewoon mazzel hebben dat je eerste insteek meteen goed is met de auto. Want niet genoeg tijd om te freubelen.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 10:24 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Russell start al achteraan. Punten pakken is mogelijk, dat wel. Podium, onwaarschijnlijk.
Daarom sprints = bad.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 10:26 schreef Perox het volgende:
[..]
Ja maar het feit dat ze dan Antonelli met nieuwe spec laten rijden en Russell met oude spec geeft ze volgens Ruth dus zo weinig info dat ook Antonelli er last van gaat hebben. We gaan het zien. Volgens mij moet je als team gewoon mazzel hebben dat je eerste insteek meteen goed is met de auto. Want niet genoeg tijd om te freubelen.
Nouja ik vind dat aspect van sprintweekends wel leuk. Minder tijd om honderduit te testen. Doe het maar gewoon in 1x goed. Niet dat dan per se beter is voor Max/RBR. Max zei er ook zelf iets over in dat interview dat in het algemene topic werd gedeeld met Tom en Matty. Hij ziet het liefst maar 1 vrije training zodat fouten worden uitvergroot en de druk hoger wordt op het team en de coureur.quote:
Dat heb ik niet meegekregen, thanks.quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 10:31 schreef Perox het volgende:
[..]
Nouja ik vind dat aspect van sprintweekends wel leuk. Minder tijd om honderduit te testen. Doe het maar gewoon in 1x goed. Niet dat dan per se beter is voor Max/RBR. Max zei er ook zelf iets over in dat interview dat in het algemene topic werd gedeeld met Tom en Matty. Hij ziet het liefst maar 1 vrije training zodat fouten worden uitvergroot en de druk hoger wordt op het team en de coureur.
Bruine bonen gegeten.quote:
Duurt niet lang.quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |