abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_221919420
Hotelgasten vallen dronken in slaap terwijl douche acht uur lang blijft lopen: 200.000 euro schade

Twee dronken bezoekers van het Oktoberfest hebben voor flinke wateroverlast in een hotel in München gezorgd. Nadat ze waren gaan slapen, bleef de douche in hun hotelkamer ongeveer acht uur lang lopen. Het water zette delen van Hotel Brack onder water en het lekte zelfs door tot in de ontbijtzaal, twee verdiepingen lager. De eigenares schat de schade op zo’n 200.000 euro.

Het incident vond plaats in de nacht van zondag 27 op maandag 28 september. De twee jonge mannen uit Paderborn verbleven in het familiehotel, op wandelafstand van het Oktoberfestterrein. Volgens eigenares Manuela Holzer had een van hen na een avond op het bierfeest in de douche overgegeven, waardoor de afvoer verstopt raakte.

Vermoedelijk probeerden de mannen de douche schoon te spoelen, maar vielen ze daarna in slaap, meldt omroep WDR. De douchekop bleef omhoog gericht in de douchebak liggen, waardoor het water urenlang bleef stromen. Terwijl zij sliepen, liep hun hotelkamer vol water, dat zich vervolgens door het gebouw verspreidde.

Water uit het plafond

Een medewerker sloeg maandagochtend alarm toen er in de ontbijtzaal water uit het plafond kwam. Eigenares Holzer (57) werd gebeld en kwam naar het hotel. Op de tweede verdieping werd al snel duidelijk waar het water vandaan kwam. De vloer stond blank, maar de mannen lagen nog altijd in hun bed te slapen.

„De gasten sliepen diep en vast. Ze hebben niet eens gemerkt dat ik er was”, vertelt ze aan de lokale krant tz. De vrouw moest hen zelf wakker maken. Ook de elektriciteit was uitgevallen.

Het water had zich intussen een weg naar de lagere verdiepingen gebaand. In de kamer eronder kwam een deel van het plafond naar beneden. Lampen, tapijten en muren liepen schade op. Het ruim honderd jaar oude pand bevat veel hout, dat door het water doorweekt raakte.
Half jaar

De voorlopige schade bedraagt volgens Holzer ongeveer 200.000 euro, maar de rekening kan nog oplopen. Alleen al de schade aan muren en plafonds zou zo’n 100.000 euro bedragen. Tegenover de Duitse nieuwssite Focus Online zegt de leidinggevende dat de renovatie wellicht een half jaar zal duren. Minstens één kamer zal in die periode niet beschikbaar zijn.

Wie de schade uiteindelijk vergoedt, is nog niet duidelijk. Volgens WDR heeft de verzekeraar van een van de gasten al contact opgenomen. Holzer liet de mannen vóór hun vertrek ook een verklaring ondertekenen waarin ze de verantwoordelijkheid voor de schade op zich nemen, meldt Focus Online.

Het hotel blijft open, maar voor Holzer komt de ravage bijzonder hard aan. De inkomsten van het Oktoberfest wilde ze gebruiken om kamers te moderniseren. Dat plan komt nu in het gedrang: „De volledige winst van het Oktoberfest is weg”.

Bron: https://www.ad.nl/buitenl(...)ro-schade~a7fb2709a/
  maandag 5 oktober 2026 @ 21:05:32 #2
419273 Durmada
Neem de tijd!
pi_221919440
Die zullen een flinke kater hebben zeg, arme knullen.
AZ
ALKMAAR
pi_221919473
quote:
1s.gif Op maandag 5 oktober 2026 21:05 schreef Durmada het volgende:
Die zullen een flinke kater hebben zeg, arme knullen.
Waarom denk je dat ze voor hotel Brack gekozen hebben?
Wel een mooie naam voor een hotel trouwens als je naar het Oktoberfest geweest bent.
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
pi_221919515
_O-
No amount of money ever bought a second of time.
pi_221919559
Moeten hun weten.
pindazakje
pi_221919567
nogal slecht onderhouden dat hotel als een lopende tot een overstroming leidt :')
Op dinsdag 9 december 2025 20:10 schreef Haags het volgende:
De enige goede Rus is een dode Rus.
pi_221919579
Die arme vastgoed uitbater.
:9
  maandag 5 oktober 2026 @ 21:42:56 #8
433238 Tengano
Try not to think of me
pi_221919599
quote:
De inkomsten* van het Oktoberfest wilde ze gebruiken om kamers te moderniseren.
(*) lees: schadevergoeding van 200.000+ euro

quote:
De eigenares schat de schade op zo'n 200.000 euro.
#WC-Eend raming
  Moderator maandag 5 oktober 2026 @ 21:45:06 #9
441859 crew  Lenny77
pi_221919608
quote:
0s.gif Op maandag 5 oktober 2026 21:36 schreef Mortaxx het volgende:
nogal slecht onderhouden dat hotel als een lopende tot een overstroming leidt :')
Een lopende wat??

"Vermoedelijk probeerden de mannen de douche schoon te spoelen, maar vielen ze daarna in slaap, meldt omroep WDR. De douchekop bleef omhoog gericht in de douchebak liggen, waardoor het water urenlang bleef stromen. Terwijl zij sliepen, liep hun hotelkamer vol water, dat zich vervolgens door het gebouw verspreidde."
Horum omnium fortissimi sunt Belgae
  maandag 5 oktober 2026 @ 21:55:35 #10
345631 Scjvb
Genieten op z'n Haarlems!
pi_221919643
_O-

Het is te hopen voor ze dat de verzekeraar die tonnen schade voor hen volledig gaat lappen.
-Het leven is goed in het beschaafde en welgestelde milieu op Haarlemse bodem, waar wij met volle teugen van het leven genieten! :Y)
  maandag 5 oktober 2026 @ 21:55:47 #11
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_221919644
Even Apeldoorn bellen :)
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
  Moderator maandag 5 oktober 2026 @ 22:06:41 #12
500105 crew  vul_maar_in
Doe je toch wel...
pi_221919684
een sfeerimpressie op 1 uur en 15 minuten:

Bekijk deze YouTube-video
Gute Nacht Freunde. Es wird Zeit für mich zu gehen. Was ich noch zu sagen hätte...
dauert eine Zigarette. Und ein letztes Glas im Stehen
pi_221919891
Lekker brakend in de douche uitbrakken in Hotel Brack _O-

Sneu voor die gasten, wel mooie realisatie voor jezelf dat het met je eigen dronken avonturen nog best is meegevallen tot nu toe als je je bedenkt hoe erg zij zich nu waarschijnlijk schamen :')
Een dag zonder vlees is een dag niet geleefd
pi_221919930
quote:
0s.gif Op maandag 5 oktober 2026 21:36 schreef Mortaxx het volgende:
nogal slecht onderhouden dat hotel als een lopende tot een overstroming leidt :')
tenzij de douche buiten de beoogde douche ruimte spuit..
mentions en alerts staan uit, pm/dm mij
  maandag 5 oktober 2026 @ 23:38:02 #15
70357 Hyperdude
#MakeLanciaGreatAgain
pi_221919943
quote:
0s.gif Op maandag 5 oktober 2026 21:36 schreef Mortaxx het volgende:
nogal slecht onderhouden dat hotel als een lopende tot een overstroming leidt :')
De afvoer was verstopt door kotzbrocken. :r
:P
How do we turn this world-class fuck-up into a world-class learning experience?
pi_221919960
Als je dit niet merkt ben je in een flinke coma. Ik had ze wel eens willen zien toen ze wakker werden (gemaakt). Wat een kater geb je dan
pi_221920108
Ik heb dit eens in de VS meegemaakt, waar ik midden in de nacht wakker werd van een geluid. Toen kwam het water ook uit het plafond, en ging het zo een stopcontact in. Dat stopcontact begon te sputteren.

Nachtportier geïnformeerd, samen een etage hoger gaan kijken. Bleek het om een Japanner te gaan die ik nog kende van mijn tijd uit Japan, die daar met een dame in een kamer lag. Waren vergeten dat ze het water voor het bad aan hadden laten staan.
Good intentions and tender feelings may do credit to those who possess them, but they often lead to ineffective — or positively destructive — policies ... Kevin D. Williamson
pi_221920588
Tsja, foutje kan gebeuren. Daar heb je gelukkig verzekering voor dus snap niet echt waarom dit nieuwswaardig is. Met je ¤200.000 euro aan schade :') Nee dat is niet jouw schade, dat is verzekeringsgeld daar betalen we allemaal dus premie voor. Zulke dingen kan echt iedereen overkomen, zeker als je gezopen hebt. Moet je maar geen hotel beginnen.
Disclaimer: Ik heb PDD-NOS (officiële diagnose) en kan emotioneel reageren. Ik ben niet verantwoordelijk voor de inhoud van mijn berichten. Het verwijderen/wijzigen zonder toestemming van mijn berichten is niet toegestaan. Alle rechten voorbehouden.
pi_221920607
Tsja, dan moet je je maar normaal gedragen. Ik neem niet aan dat de verzekering dit gaat dekken. Die jongens mogen dat nog decennialang afbetalen waarschijnlijk
The problem with socialism is that you eventually run out of other people's money
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')