Ah ja, dan moet je wel. Hopelijk zijn ze snel klaar bij jou en in je omgeving.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 09:15 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Moet wel. Werklui die af en aan lopen, en ik weet niet wanneer ze bij mij gaan boren en zagen etc
Oh dat is extra lullig dan. Hier in mijn woning zijn ze 2 weken bezig geweest, dat klopte aardig met wat ze gezegd hadden, de rest eromheen duurde bijna 3 jaar.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 09:18 schreef DeHovenier het volgende:
Bedankt. Zit al in de derde week, en ze hebben vantevoren gezegd: 'Komt goed, we zijn binnen 10 werkdagen klaar!'
En dan zit ik nog in t eerste blok wat ze aanpakken.
Gestart inmiddels?quote:Op woensdag 7 oktober 2026 08:55 schreef Shii het volgende:
Even langzaam opstarten met nog een bakje koffie.
Oh dat is helemaal handig dan, dat je je gehoorapparaat dan gewoon uit doet.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 10:06 schreef DeHovenier het volgende:
Oordopjes heb ik niet nodig, doe m'n gehoorapparaten wel uit
Heb wel een slaapmasker gekocht, want de gordijnen in m'n slaapkamer moesten eraf van ze. Is ook ff wennen met zo'n ding slapen, maar t helpt wel.
Als t goed is zijn ze deze week klaar in mijn blok *fingers crossed*
De hele operatie gaat iig nog een jaar duren. Blok B t/m E gaan ze nog doen, en dan nog een nieuwe hoofdingang, plus extra woningen komen erbij, een nieuwe binnentuin etc etc
Ik ben kapotmoe en nog noet eens in staat de 1e te makenquote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:23 schreef Shii het volgende:
[..]
Ja beetje. Nu weer eenom bij te komen.
*moedigt aan*quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:29 schreef drakin het volgende:
[..]
Ik ben kapotmoe en nog noet eens in staat de 1e te maken
Maar dan moet ik opstaanquote:
*moedigt nog meer aan*quote:
Allee toch.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:29 schreef drakin het volgende:
[..]
Ik ben kapotmoe en nog noet eens in staat de 1e te maken
Probeer over 2 uur nog maar een keerquote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:30 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
*moedigt nog meer aan*
Gister gewerkt, 3 klanten en na de 2e al kapot. En s svonds ook nog iets sociaal leuks gedaan.quote:
*emmer water pakt*quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:31 schreef drakin het volgende:
[..]
Probeer over 2 uur nog maar een keer
quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:32 schreef drakin het volgende:
[..]
Gister gewerkt, 3 klanten en na de 2e al kapot. En s svonds ook nog iets sociaal leuks gedaan.
Vandaag bijkomen
De deur is op slot dus wat ga je doen?quote:
Lekker bijkomen dan.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:32 schreef drakin het volgende:
[..]
Gister gewerkt, 3 klanten en na de 2e al kapot. En s svonds ook nog iets sociaal leuks gedaan.
Vandaag bijkomen
Het enige wat moet is een too good to go pakje halen en dan 1 klantquote:
Gaat vast lukken.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:41 schreef drakin het volgende:
[..]
Het enige wat moet is een too good to go pakje halen en dan 1 klant
Ja hebben wij hier ookquote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:44 schreef Shii het volgende:
[..]
Gaat vast lukken.![]()
Mijn AH heeft de laatste tijd van die netten voor 1 euro gevuld met groente en fruit dat 'over' is. Het is maar net welke combinaties ze maken, maar ik heb laatst een paar keer goed m'n slag geslagen. Was een net gevuld met 2 kilo winterpeen en een mooie kleine watermeloen. Bij too good to go is het soms afwachten wat je dan krijgt. Heb ik ook weleens uitgeprobeerd.
Vaak bij supermarkten is het goed gevuld, bij poiesz en plus slaag ik altijd wel goed.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:44 schreef Shii het volgende:
[..]
Gaat vast lukken.![]()
Mijn AH heeft de laatste tijd van die netten voor 1 euro gevuld met groente en fruit dat 'over' is. Het is maar net welke combinaties ze maken, maar ik heb laatst een paar keer goed m'n slag geslagen. Was een net gevuld met 2 kilo winterpeen en een mooie kleine watermeloen. Bij too good to go is het soms afwachten wat je dan krijgt. Heb ik ook weleens uitgeprobeerd.
Oh een toko is ook wel leuk. Ben benieuwd.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:51 schreef drakin het volgende:
[..]
Vaak bij supermarkten is het goed gevuld, bij poiesz en plus slaag ik altijd wel goed.
Nu voor het eerst bij een toko
Ik ookquote:Op woensdag 7 oktober 2026 12:52 schreef Shii het volgende:
[..]
Oh een toko is ook wel leuk. Ben benieuwd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |