quote:Drie mannen opgepakt in Duitsland wegens verdenking van voorbereiding van staatsgevaarlijk misdrijf
Duitsland – In de Duitse deelstaat Noordrijn-Westfalen zijn drie mannen aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de voorbereiding van een staatsgevaarlijk misdrijf.
De arrestaties vonden plaats in Unna en Hagen. Volgens de Duitse autoriteiten gaat het om een 33-jarige Duitser en twee Syrische mannen van 20 en 24 jaar oud. Bij de aanhoudingen werden speciale politie-eenheden ingezet.
Over het vermeende plan en een mogelijk doelwit zijn op dit moment nog weinig details bekendgemaakt. De autoriteiten hebben aangegeven dat het onderzoek nog loopt.
Duitse media spreken in hun berichtgeving over een terrorismeverdenking, maar de precieze aard van de verdenking en wat de drie mannen daadwerkelijk van plan zouden zijn geweest, moet nog verder worden vastgesteld.
Bronnen:
https://www.tagesschau.de(...)de-straftat-100.html
https://www.deutschlandfu(...)a-und-hagen-106.html
De WDR meldt inmiddels dat er volgens de aanwijzingen veel op wijst dat de drie mogelijk een aanslag wilden voorbereiden.
https://www1.wdr.de/nrw/r(...)-hagen-unna-100.html
Lees je eens in.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 11:01 schreef torentje het volgende:
Wat zijn er in het Westen toch veel mannen met een abject gedachtegoed. Dat lijkt wel een zeer besmettelijke ziekte.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu.nl zal zo wel met iets komen.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 11:22 schreef Red_85 het volgende:
Vreemd.
Je leest er weer niks over in de NLse media...
quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 11:05 schreef Tengano het volgende:
[..]
Lees je eens in.Dat is een heel dun boekje zeker?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 12:03 schreef Stoorzendert het volgende:
Ik heb een fout gespot!
Dit moet natuurlijk zijn: "Volgens de Duitse autoriteiten gaat het om een 33-jarige 'Duitser' en twee Syrische mannen van 20 en 24 jaar oud"
quote:Op maandag 28 september 2026 08:58 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ongetwijfeld iets met moslims, immigranten of asielzoekers. Die zijn volgens veel users hier tenslotte overal verantwoordelijk voor.
quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 11:05 schreef Tengano het volgende:
[..]
Lees je eens in.Ik hoef van de mannen met een abject gedachtegoed geen leesvoer.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, die 'Duitser' was al wat langer in Duitsland en heeft intussen de Duitse nationaliteit gekregen, dus dan is het heel belangrijk om óók te benoemen dat er een DUITSER in het spel betrokken is.quote:Volgens de Duitse autoriteiten gaat het om een 33-jarige Duitser en twee Syrische mannen van 20 en 24 jaar oud.
Die mannen laten de wereld weten dat ze geen individuen vrezen. Ieder mens moet het doen met een man van hun keuze.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 13:15 schreef Tengano het volgende:
Ik snap ook niet zo goed waarom er steeds meer mensen zijn die aanslagen tegen hun eigen land beramen
Goed verhaal weer.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 13:34 schreef torentje het volgende:
[..]
Die mannen laten de wereld weten dat ze geen individuen vrezen. Ieder mens moet het doen met een man van hun keuze.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |