trump zou zsm weg moeten, beter voor de wereld en ook wellicht wel voor USA zelf.quote:Op donderdag 1 oktober 2026 22:55 schreef PSVCL het volgende:
psy-op na psy-op
[ afbeelding ]
pure theater
Maakt geen flikker uit , dan wordt het vervangen voor een andere acteur die dezelfde globale satanische agenda zal uitvoeren. Maar dan op een andere manier. . Ze gaan ons compleet uitknijpen , uitroeien en terwijl dat gaande is maken ze je ook nog eens belachelijk. (you,ll own nothing.. agenda 2030) We hebben de laatste 5/6 jaar te maken met duistere krachten die open spel spelen. In het verleden deden ze het op een sneaky manier. Nu gebeurd alles openlijk..quote:Op donderdag 1 oktober 2026 23:01 schreef kree het volgende:
[..]
trump zou zsm weg moeten, beter voor de wereld en ook wellicht wel voor USA zelf.
beetje van het padje is ie, dat terzijde.
tja ben er ooit geweest. wmb kunnen er daar al aantal miljard bespaard worden. maarja he.....quote:
Dat is toch juist een leuke subtiele stille hint? Ik zie het probleem niet zo. Kom dagelijks tientallen, zo niet honderden van dit soort zaken tegen.quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 13:21 schreef PSVCL het volgende:
[ x ]![]()
ze maken degene (npcs) die deze bullshit geloven belachelijk
Als je de naam van deze verzonnen nep piloot vertaald krijg je Badkamer, koning van de badkamers
![]()
Next level mockery. Wat een clown wereld
Ik heb medelijden met je dat je nog steeds dit soort onzin voor zoete koek aanneemt.quote:Op donderdag 1 oktober 2026 23:09 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Maakt geen flikker uit , dan wordt het vervangen voor een andere acteur die dezelfde globale satanische agenda zal uitvoeren. Maar dan op een andere manier. . Ze gaan ons compleet uitknijpen , uitroeien en terwijl dat gaande is maken ze je ook nog eens belachelijk. (you,ll own nothing.. agenda 2030) We hebben de laatste 5/6 jaar te maken met duistere krachten die open spel spelen. In het verleden deden ze het op een sneaky manier. Nu gebeurd alles openlijk..
Ze lachen je recht in je gezicht uit , zoals deze man die zich verkleed als vrouw \/ , om maar een voorbeeldje te geven
[ afbeelding ]
Klopt.. tijdens het covid-tijdperk had je 100e van dit soort komedie sketches.quote:
Ok manquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 20:20 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ik heb medelijden met je dat je nog steeds dit soort onzin voor zoete koek aanneemt.
Ze hebben wel humor ja, eerlijk is eerlijkquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 14:37 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dat is toch juist een leuke subtiele stille hint? Ik zie het probleem niet zo. Kom dagelijks tientallen, zo niet honderden van dit soort zaken tegen.
Ik had er ook eentje in de bus. Zat ik daar zonder mondkapje en dus buschauffeur wilde niet vertrekken. Hoor ik dus best hard in mijn hoofd dat hij niet gaat vertrekken voordat ik mijn mondkapje op doe (zat best ver achterin) dus ik reageer heel hard in mijn hoofd terug met dat hij de pleuris kan krijgen of iets in de trant. Bam, gelijk startte hij de wagen en vertrok hijquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 20:45 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Klopt.. tijdens het covid-tijdperk had je 100e van dit soort komedie sketches.
Toen hebben ze ons echt proberen te vernederen.
En daarna een vervolg aan gegeven met andere psy-ops die nu spelen. Veel zijn ook dekmantels bedoeld om agenda(21/2030) te kunnen uitvoeren.
Ze hebben een gigantisch gevoel voor humor, meer dan ik ooit zal hebben. Dat is ook het enige waar ik serieus jaloers op ben. Als ik zie welke subtiele toespelingen ze kunnen maken in de gekste zaken. Of het nou een pornofilmpje is of wat de caissière gaat zeggen als ik morgen bij de Vomar aan de kassa sta. Waar ik uren over moet nadenken hebben zij in een handomdraai. Het zien is niet zo moeilijk, het direct zien is moeilijk.quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 20:47 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ze hebben wel humor ja, eerlijk is eerlijk
Tijdens de psy-ops/false flag/rituelen voor het covid tijdperk moest je tenminste nog een beetje moeite doen om de errors te vinden. Tegenwoordig leggen ze gewoon hun lul op tafel ( in dit geval hun neus).
Alleen degene die 5 keer geboosterd zijn met het transhuman/a.i ¨vaccine¨ geloven deze bullshit misschien nog. En dan heb je in het geval van deze psy-op de Ha$bara-agenten die mensen proberen te beïnvloeden en deze film als waargebeurd proberen te verkopen
Alles is vaag en daarom is dit per definitie vaag. Zo denk ik als niet-bnw'er.quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 20:56 schreef Lospedrosa het volgende:
Tuurlijk is dit een vage actie in een vliegtuig vol Israëls, maar dat maakt niet alles vaag, een fout die bnw’ers altijd maken
Je snapt er weer niks van.quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 20:59 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Alles is vaag en daarom is dit per definitie vaag. Zo denk ik als niet-bnw'er.
Ik heb nooit gepretendeerd er iets van te snappen. Van ieder ander die gaat blèren over feiten of zoals jij ze noemt "glasheldere" zaken denk ik dat ze het nog minder snappen. Of je moet deel uitmaken van de bedriegers.quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 21:08 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Je snapt er weer niks van.
Het Israëlische verhaal is weer eens vaag.
Maar voor de rest is alles glashelder.
Dat was juist mijn punt
Koekoek jonguhquote:Op zaterdag 3 oktober 2026 21:25 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Ik heb nooit gepretendeerd er iets van te snappen. Van ieder ander die gaat blèren over feiten of zoals jij ze noemt "glasheldere" zaken denk ik dat ze het nog minder snappen. Of je moet deel uitmaken van de bedriegers.
Ben je me nou aan het bespotten ofzo?quote:Op zaterdag 3 oktober 2026 21:31 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Koekoek jonguh
Bej Heracles fan ofzo?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |