Dat moet toch wel een AI video zijn, waar de fuck haal je zo'n speaker vandaan in een vliegtuig.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:21 schreef Regilio_ het volgende:
[ x ]
"De Israėlische passagier die de controle over de piloot nam"
Ik heb ook een beetje mijn twijfels maar we gaan het zien. Zal het er wel ff bijzetten ook.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:28 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Dat moet toch wel een AI video zijn, waar de fuck haal je zo'n speaker vandaan in een vliegtuig.
Jeetje, wat een verhaal.quote:Op woensdag 30 september 2026 12:20 schreef RotatoR het volgende:
Ah een Omaniėr. Religie van de vrede strikes again.
Over hoe ze in die cockpit zijn gekomen kan ik ook nog niets zinnigs vinden helaas, ook erg benieuwd naar.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:36 schreef Tengano het volgende:
Wat ik begreep is dat die passagier dus ingegrepen heeft in dat mesgevecht en iemand anders (of hij?) heeft dat vliegtuig dan geland. Maar hoe zijn ze door die deur gekomen, want als die dicht zit kom je daar gewoon niet doorheen. En die Co pilot zal dan wel een soort vermomde hamasstrijder zijn geweest.
[ afbeelding ]
Ja, want eigenlijk zou dat juist niet moeten kunnen volgens het protocol. Raarquote:Op woensdag 30 september 2026 15:37 schreef Regilio_ het volgende:
Over hoe ze in die cockpit zijn gekomen kan ik ook nog niets zinnigs vinden helaas, ook erg benieuwd naar.
Er is meer personeel aan boord dan alleen de piloten. Voor stewardessen is er ook gewoon een noodprocedure om naar binnen te kunnenquote:Op woensdag 30 september 2026 15:36 schreef Tengano het volgende:
Wat ik begreep is dat die passagier dus ingegrepen heeft in dat mesgevecht en iemand anders (of hij?) heeft dat vliegtuig dan geland. Maar hoe zijn ze door die deur gekomen, want als die dicht zit kom je daar gewoon niet doorheen. En die Co pilot zal dan wel een soort vermomde hamasstrijder zijn geweest.
[ afbeelding ]
Denk dat de aangevallen piloot de deur heeft kunnen openen of van het slot heeft kunnen halen.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:37 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Over hoe ze in die cockpit zijn gekomen kan ik ook nog niets zinnigs vinden helaas, ook erg benieuwd naar.
Dat lijkt me sterk als je onverwachts aangevallen wordt en bent door iemand met een mes.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:39 schreef Zoddie het volgende:
Denk dat de aangevallen piloot de deur heeft kunnen openen of van het slot heeft kunnen halen.
Zoiets vermoed ik ook ja.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:39 schreef Zoddie het volgende:
[..]
Denk dat de aangevallen piloot de deur heeft kunnen openen of van het slot heeft kunnen halen.
Er zijn mensen die met 40+ messteken nog naar de politie kunnen lopen.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:41 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dat lijkt me sterk als je onverwachts aangevallen wordt en bent door iemand met een mes.
VIJFHONDERD DODEN BIJ ISRAĖLISCH BOMBARDEMENT ZIEKENHUISquote:Op woensdag 30 september 2026 15:29 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Ik heb ook een beetje mijn twijfels maar we gaan het zien. Zal het er wel ff bijzetten ook.
Wordt wel al geretweed door Nederlandse journalisten..
#benieuwd
Zo ver ik weet is die 500 er ook nooit meer afgehaald van het totaal, van de bom op het ziekenhuis....Kuch..Cobraatje op de parkeerplaatsquote:Op woensdag 30 september 2026 15:58 schreef Qarrad het volgende:
[..]
VIJFHONDERD DODEN BIJ ISRAĖLISCH BOMBARDEMENT ZIEKENHUIS
Volgens de regels kan de cockpit tijdens de vlucht alleen van binnen uit geopend worden, ingevoerd na 9/11.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:38 schreef Watmoetjenou het volgende:
[..]
Er is meer personeel aan boord dan alleen de piloten. Voor stewardessen is er ook gewoon een noodprocedure om naar binnen te kunnen
Bommen op Oman mag helemaal niet van de VSquote:Op woensdag 30 september 2026 15:53 schreef Tengano het volgende:
Ben wel benieuwd met wat voor "reaktie" Israel gaat komen.
[ afbeelding ]
Dus in geval van nood kan er ook niemand van buitenaf in?quote:Op woensdag 30 september 2026 16:05 schreef TjjWester het volgende:
[..]
Volgens de regels kan de cockpit tijdens de vlucht alleen van binnen uit geopend worden, ingevoerd na 9/11.
Germanwings 2595 is daar het ultieme voorbeeld van.
Bij de germanwings ging de gezagvoerder even naar het toilet, de copiloot sloot iedereen buiten en stuurde het toestel naar de hel.quote:Op woensdag 30 september 2026 16:10 schreef cinderloom het volgende:
[..]
Dus in geval van nood kan er ook niemand van buitenaf in?
Stel ze worden allebei onwel of ze hadden elkaar in de cockpit allebei neergestoken, dan waren honderden mensen aan hun lot overgelaten en gecrasht?
Hoe denk jij dan dat ze vandaag die cockpit zijn binnengekomen?quote:Op woensdag 30 september 2026 16:14 schreef TjjWester het volgende:
Bij de germanwings ging de gezagvoerder even naar het toilet, de copiloot sloot iedereen buiten en stuurde het toestel naar de hel.
Aanbellen en roepen was het enige dat ze konden doen. Tevergeefs.
De passagiers kregen geen eten omdat de cockpit @Wereldgozerquote:Op woensdag 30 september 2026 16:15 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hoe denk jij dan dat ze vandaag die cockpit zijn binnengekomen?
Ik kan het ook niet in de OP vinden.quote:Op woensdag 30 september 2026 16:16 schreef BeriBeri het volgende:
Wat voor mes had die piloot dan bij zich, een stanleymes?
quote:Op woensdag 30 september 2026 16:15 schreef Tengano het volgende:
Hoe denk jij dan dat ze vandaag die cockpit zijn binnengekomen?
quote:Van binnenuit: De piloot zet de schakelaar op de stand 'UNLOCK'.
Noodprocedure van buiten: Als een piloot buiten bewustzijn is en niet reageert, kan het cabinepersoneel (de purser) een geheime noodcode intoetsen op het code paneel buiten de deur. Er klinkt dan een luid alarmsignaal in de cockpit. Als de piloot binnen dit niet binnen een halve minuut handmatig weigert of ontgrendelt, gaat de deur automatisch open
De piloot in de cockpit heeft altijd de ultieme regie. Wanneer de schakelaar bewust op de stand 'LOCK' wordt gezet, worden alle noodcodes van buitenaf voor een aantal minuten genegeerd om te voorkomen dat kapers of onbevoegden de cockpit binnendringen.
Dat moet van binnenuit zijn gebeurd.quote:Op woensdag 30 september 2026 16:15 schreef Tengano het volgende:
[..]
Hoe denk jij dan dat ze vandaag die cockpit zijn binnengekomen?
Dat zijn 'journalisten'.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:58 schreef Qarrad het volgende:
[..]
VIJFHONDERD DODEN BIJ ISRAĖLISCH BOMBARDEMENT ZIEKENHUIS
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |