We zouden voor een chalet op de camping gaan. Die villa's bij de residence zijn niet te betalen...quote:Op maandag 28 september 2026 10:15 schreef exode het volgende:
Bij de Leistert wel goed op letten welk huis je boekt, het kan een aardig eind lopen zijn naar de voorzieningen.
Ah ok, dan weet ik niet of dat veel uitmaakt. Het is natuurlijk nogal een groot park met de voorzieningen centraal.quote:Op maandag 28 september 2026 10:35 schreef Tink89 het volgende:
[..]
We zouden voor een chalet op de camping gaan. Die villa's bij de residence zijn niet te betalen...
Txs voor de tip. Beekse Bergen kost in de kerstvakantie ruim 200 euro per nacht. Dat gaat me wat ver, zeker omdat de grootste attractie het safaripark is en als het dan zeikt van de regen is ijskoud is, is daar weinig aan.quote:Op maandag 28 september 2026 11:05 schreef exode het volgende:
[..]
Ah ok, dan weet ik niet of dat veel uitmaakt. Het is natuurlijk nogal een groot park met de voorzieningen centraal.
Je zou voor schaatsen en extra beleving ook Beekse Bergen kunnen overwegen. Het Lake resort is betaalbaar volgens mij. Ze hebben normaal gesproken een schaatsbaan in de Kerstvakantie.
En Light Safari! Dat is wel echt tof. Ik ken de Beekse Bergen alleen in de winter en dat is altijd goed bevallen eigenlijk. Zeker in de Kerstvakantie maken ze er wel echt een leuke sfeer van.quote:Op maandag 28 september 2026 13:38 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Txs voor de tip. Beekse Bergen kost in de kerstvakantie ruim 200 euro per nacht. Dat gaat me wat ver, zeker omdat de grootste attractie het safaripark is en als het dan zeikt van de regen is ijskoud is, is daar weinig aan.
Oke, je hebt me enthousiast :-D Ik heb ze gemaild of er dit jaar weer een schaatsbaan is. Dat is wel echt een harde eis namelijk.quote:Op maandag 28 september 2026 14:21 schreef exode het volgende:
[..]
En Light Safari! Dat is wel echt tof. Ik ken de Beekse Bergen alleen in de winter en dat is altijd goed bevallen eigenlijk. Zeker in de Kerstvakantie maken ze er wel echt een leuke sfeer van.
Ah, is er alleen nog 1 op het safaripark zelf? Voorheen ook op Safari resort (waar je vanaf Lake resort ook gebruik van mocht maken). Jammer!quote:Op maandag 28 september 2026 14:53 schreef Tink89 het volgende:
[..]
Oke, je hebt me enthousiast :-D Ik heb ze gemaild of er dit jaar weer een schaatsbaan is. Dat is wel echt een harde eis namelijk.
Edit: oh jammer, die schaatsbaan is steeds pas na 17 uur open. Omdat het bij de light safari is blijkbaar.
Veel dorpen (bij ons in Brabant iig) zullen ook wel een ijsbaan hebben staan, variërend in grootte.quote:Op maandag 28 september 2026 18:59 schreef Knutknuttsson het volgende:
Wat voor ijsbaan moet het zijn? Wildlands heeft in de Kerstvakantie Wildnights en op het plein voor de ingang bouwen ze elk jaar een grote ijsbaan.
Verkijk je niet op die afstanden. Vanaf het Safari resort loop je niet even naar het zwembad van het lake resort. Dat is dik een half uur lopen vanaf het dichtstbijzijnde deel van het Safari Resort. Wij zijn om die reden nog nooit bij het Lake resort geweest.quote:Op woensdag 30 september 2026 14:26 schreef Tink89 het volgende:
Beekse Bergen heeft twee zwembaden. Op de foto's lijken ze interessant genoeg voor mijn 5- en dan 8-jarige...
Slagharen heb ik gecheckt, maar ik zie heel veel minimaal 1.20 bij de glijbanen en attracties staan. Dat haalt mijn jongste bij lange na niet. En ik weet niet wat een el cheapo huisje is, want zelfs de goedkoopste is meer dan 800 per week. Welke raad je aan?
Liefst van 18-24 december en een ijsbaan op het park is een heel dikke plus. Al is hij dus bij beekse Bergen bij de light safari.quote:Op woensdag 30 september 2026 15:37 schreef Jentin het volgende:
Hoe lang wil je gaan en moet de ijsbaan echt op het park zitten of in de buurt?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |