¤2,29 voor een kilo. Dat is een koopje.quote:Op zondag 27 september 2026 19:10 schreef Szura het volgende:
Kruidnoten die zijn tegenwoordig bijna onbetaalbaar. En dan die smaak kopen.
quote:Op zondag 27 september 2026 19:11 schreef DiegoFuser het volgende:
[..]Dit ziet er nog goorder uit dan ik al had verwacht.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
Die komt straks in de laatste fase ineens opzetten en eindigt op plek 8.quote:Op zondag 27 september 2026 19:11 schreef Mani89 het volgende:
Skuijns al gelost? Ik heb daar weinig goesting in.
Ziet er uit als schimmel en smaakt waarschijnlijk ook zo.quote:Op zondag 27 september 2026 19:12 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Dit ziet er nog goorder uit dan ik al had verwacht.
quote:Op zondag 27 september 2026 19:11 schreef DiegoFuser het volgende:
[..]Oh, ik had het verkeerd gelezen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nog steeds bijzonder, maar ik dacht dat je daadwerkelijk stoofperen had gemaakt met pepernoten erin verwerkt.
Die is dus in orde.quote:Op zondag 27 september 2026 19:12 schreef The_Undertone het volgende:
Del Toro in laatste positie van het peloton doorgekomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |