Is hier best populair. Een flitsbezorger is het allang niet meer. Duurt soms dik een half uur voordat ze er zijn... was vroeger max 10 minuten.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:06 schreef Stoorzendert het volgende:
1miljoen klanten?Ik heb nog nooit van deze flitsbezorger gehoord. Dacht dat de meeste van die flitsbezorgers inmiddels ook failliet waren?
Kun je niet beter zelf even lopen of op de fiets springen om je quinoa te halen? Wat is dit voor luiheid?quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:08 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Is hier best populair. Een flitsbezorger is het allang niet meer. Duurt soms dik een half uur voordat ze er zijn... was vroeger max 10 minuten.
Dit is een bezorgdienst waar je in de late avond besteld wanneer alles al dicht is, of als je een film aan het kijken bent, dan hoeft de rest niet op je te wachten.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:10 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Kun je niet beter zelf even lopen of op de fiets springen om je quinoa te halen? Wat is dit voor luiheid?
quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:10 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Kun je niet beter zelf even lopen of op de fiets springen om je quinoa te halen? Wat is dit voor luiheid?
Dat zijn ze ook. Daarom is Flink als overgebleven flitsbezorger wel groot geworden.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:06 schreef Stoorzendert het volgende:
Dacht dat de meeste van die flitsbezorgers inmiddels ook failliet waren?
Hoe is de administratie van een bezorgdienst überhaupt een kritiek systeem? Waarom hebben zij eigenlijk zoveel informatie nodig? Enkel een adres lijkt me voldoende. Het geld gaat via Ideal of whatever neem ik aan.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:18 schreef SebbeSwensje het volgende:
Tientje hier, tientje daar. Vervelend dat er zoveel ongeautoriseerde toegang is tot de kritieke systemen, gooi die mensen eruit! En anders moet je duidelijk zijn in wat er van mij verwacht wordt.
Ik kreeg dit op de mail:quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:21 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Hoe is de administratie van een bezorgdienst überhaupt een kritiek systeem? Waarom hebben zij eigenlijk zoveel informatie nodig? Enkel een adres lijkt me voldoende. Het geld gaat via Ideal of whatever neem ik aan.
Edit: "e-mailadres, postadres en telefoonnummers van slachtoffers in handen hebben, evenals mogelijk de bestelgeschiedenis"
Daar zou ik nog geen euro voor overmaken. Veel plezier ermee
quote:Welke van je gegevens kunnen getroffen zijn?
Op basis van onze huidige kennis kunnen de volgende gegevens getroffen zijn:
- Je naam
- Je e-mailadres
- Je postadres
- Je telefoonnummer
Voor zover deze informatie bij bestellingen is verwerkt, kunnen daarnaast de volgende gegevens getroffen zijn:
- Etage
- Ingang
- Naam op de deurbel
- Bezorginstructies
- Bestelgegevens
Kritisch voor de belanghebbenden in kwestie. De beveiliging is niet op orde en mensen nemen een kijkje in de keuken.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:21 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Hoe is de administratie van een bezorgdienst überhaupt een kritiek systeem? Waarom hebben zij eigenlijk zoveel informatie nodig? Enkel een adres lijkt me voldoende. Het geld gaat via Ideal of whatever neem ik aan.
Edit: "e-mailadres, postadres en telefoonnummers van slachtoffers in handen hebben, evenals mogelijk de bestelgeschiedenis"
Daar zou ik nog geen euro voor overmaken. Veel plezier ermee
De TS, omdat ie nog niet eens in staat is om een filmavond fatsoenlijk te organiseren.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:55 schreef JeMoeder het volgende:
Ah, die plek waar je om middernacht een sixpack Heineken kan kopen voor 25 euro? Wie gebruikt die zooi nog?
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 25 september 2026 16:02 schreef Gizmogirl28 het volgende:
Ik dacht dat er flink werd gehackt maar Flink is gehackt.
Was benieuwd wat voor bedrijven nu weer de pineut zijn.
Bitterballen in de koelkast???quote:Op vrijdag 25 september 2026 16:08 schreef Hiddendoe het volgende:
Je kunt ook zorgen genoeg snacks in je koelkast te hebben. Als je trek krijgt, flikker je die bitterballen in de magnetron of wat dan ook. Biertje erbij. Geen centje pijn.
Had jou meer het type aubergine ingeschat.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:55 schreef de_boswachter het volgende:
Paar keer een courgette bij besteld, verder niets gelukkig.
Binnenkort bij Allah.quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:55 schreef de_boswachter het volgende:
Paar keer een courgette bij besteld, verder niets gelukkig.
quote:Op vrijdag 25 september 2026 16:59 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Jij niet zo van de pietluttige zijn.![]()
![]()
quote:Op vrijdag 25 september 2026 15:06 schreef Stoorzendert het volgende:
1miljoen klanten?Ik heb nog nooit van deze flitsbezorger gehoord.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |