Max had ook een flinke tow, alleen wist ie daarna nog sneller te gaanquote:Op donderdag 24 september 2026 14:06 schreef Perox het volgende:
Verstappen gaat wel lekker tot nu toe. FP1 ook al goed, beetje vertekend doordat RUS een enorme tow had op het rechte stuk.
Dus een verbeteringquote:Op donderdag 24 september 2026 14:07 schreef HiDiHo het volgende:
Max weer klage dat zijn ride kut is
Begint standaard te wordenquote:Op donderdag 24 september 2026 14:10 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dus een verbetering
Russell nu ook snel.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:11 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Begint standaard te worden![]()
Max aan het zandbaggen
quote:
En maar klagen dat zijn auto kut isquote:Op donderdag 24 september 2026 14:15 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Max gaat vooralsnog lekker.
Heel kort.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:17 schreef HiDiHo het volgende:
Geel
Race Control
TRACK SURFACE SLIPPERY IN TRACK SECTOR 14
Des te knapper wat hij eruit kan persen.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:16 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
En maar klagen dat zijn auto kut is
Ja dat, maar ik zag ook Bortoleto stopped.quote:
Even een Dyson pakken.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:20 schreef ESF1Gamer het volgende:
Wel lekker veel stof op de baan.
Eerst links een heeeeeeeeel klein beetje en daarna kwam hij rechts asfalt te kort.quote:
Kan ook nog wel eens een bakkie betekenen.quote:
Hij heeft mazzel dat quali morgen pas isquote:Op donderdag 24 september 2026 14:23 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Kan ook nog wel eens een bakkie betekenen.
Zou die Red Bull hier goed liggen?quote:Op donderdag 24 september 2026 14:26 schreef HiDiHo het volgende:
Max halve seconden sneller dan Russel in de langzame bochten
Motor schijnt ook goed te zijnquote:Op donderdag 24 september 2026 14:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Zou die Red Bull hier goed liggen?
Beste toch?quote:
Ik krijg wel goede hoop hiervan. Ze waren ze op de vrijdag steeds erg slecht, dat lijkt de laatste races beter te worden.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:27 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Zou die Red Bull hier goed liggen?
Er is nog steeds een hardnekkig probleem. Gedurende de race wordt die auto slechter om een of andere reden.quote:Op donderdag 24 september 2026 14:30 schreef Perox het volgende:
[..]
Ik krijg wel goede hoop hiervan. Ze waren ze op de vrijdag steeds erg slecht, dat lijkt de laatste races beter te worden.
Verbrandingsmotor ja...maar hele pakket???quote:
Vlambeer?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |