En dat is prima, maar dan wel op eigen kostenquote:Op vrijdag 18 september 2026 13:16 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
mijn kinderen werken parttime omdat de kinderopvang zo duur is
nou zoveel is die toeslag niet meerquote:Op vrijdag 18 september 2026 13:26 schreef Sodeknetters het volgende:
[..]
En dat is prima, maar dan wel op eigen kosten
Dat hoeft dan ook niet.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:27 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
nou zoveel is die toeslag niet meer
dat si geen vetpot geloof ik
ja kloptquote:Op vrijdag 18 september 2026 11:32 schreef raptorix het volgende:
[..]
Pas maar op, mijnheer kan alleen uitdelen niet ontvangen, dankzij hem vorig weekend een ban, en dat was niet de eerste keer.
kinderopvang zit ingebakken in de samenleving net als woensdag gehaktdagquote:
Mijns inziens moet werken overduidelijk lonen. Het is al kwalijk dat je in de buurt komt van toeslagen als je fulltime werkt.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:15 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Als je part time werkt en te weinig verdient moet je meer uren gaan werken.
Dat ligt vooral aan het krankzinnige belastingstelsel dat we hier hebben opgetuigd.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:35 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mijns inziens moet werken overduidelijk lonen. Het is al kwalijk dat je in de buurt komt van toeslagen als je fulltime werkt.
Als je kinderen neemt mag je daar rustig een groot deel van de rekening zelf voor oppakken. Dat hoeft de belastingbetaler niet allemaal voor jou te doen.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:29 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
kinderopvang zit ingebakken in de samenleving net als woensdag gehaktdag
Ja, eigenlijk zouden die toeslagen niet moeten bestaan. Parttime werken zou dan eigen keuze moeten zijn en niet aangevuld worden (tenzij je aantoonbaar niet meer dan dat aankunt oid), bij fulltime werken zou je voldoende moeten hebben om gewoon normaal te kunnen leven zonder extra toeslagen. Ik zie het toeslagenstelsel vooral als een lapmiddel om te maskeren dat iets anders kapot is, namelijk dat wat mensen betaald krijgen/overhouden en wat het kost om hier te kunnen leven te ver uit elkaar zijn gaan lopen.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:35 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Mijns inziens moet werken overduidelijk lonen. Het is al kwalijk dat je in de buurt komt van toeslagen als je fulltime werkt.
nee dat is niet zoquote:Op vrijdag 18 september 2026 13:41 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Als je kinderen neemt mag je daar rustig een groot deel van de rekening zelf voor oppakken. Dat hoeft de belastingbetaler niet allemaal voor jou te doen.
Juist. Het minimumloon is in Nederland ingericht op Oost-Europeanen, niet om in Nederland te kunnen leven.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:42 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Ja, eigenlijk zouden die toeslagen niet moeten bestaan. Parttime werken zou dan eigen keuze moeten zijn en niet aangevuld worden (tenzij je aantoonbaar niet meer dan dat aankunt oid), bij fulltime werken zou je voldoende moeten hebben om gewoon normaal te kunnen leven zonder extra toeslagen. Ik zie het toeslagenstelsel vooral als een lapmiddel om te maskeren dat iets anders kapot is, namelijk dat wat mensen betaald krijgen en wat het kost om hier te kunnen leven te ver uit elkaar zijn gaan lopen.
De overheid moet de arbeidskosten aftrek omhoog doenquote:Op vrijdag 18 september 2026 13:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Juist. Het minimumloon is in Nederland ingericht op Oost-Europeanen, niet om in Nederland te kunnen leven.
Die toeslagen zijn een lekkere indirecte subsidie voor de werkgever. Om Nederlanders een bestaansminimum te geven.
Het minimumloon is de basis van het loongebouw in Nederland , alles is gebaseerd op het minimumloonquote:Op vrijdag 18 september 2026 13:45 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Juist. Het minimumloon is in Nederland ingericht op Oost-Europeanen, niet om in Nederland te kunnen leven.
Dat doen ouders ook. En ze brengen meer geld in het laatje als ze werken, toch?quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:41 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Als je kinderen neemt mag je daar rustig een groot deel van de rekening zelf voor oppakken. Dat hoeft de belastingbetaler niet allemaal voor jou te doen.
Ze doen daar nog veel meer en leukere dingen dan thuis, als het een goede bso is.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:53 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dat doen ouders ook. En ze brengen meer geld in het laatje als ze werken, toch?
En laten we niet doen alsof de kinderopvang slecht is voor kinderen. Die jong zitten tussen 8:30 en 15:00 op school, en als ze dan nog tot 17:00 bezig worden gehouden op de opvang, iets van drie dagen per week, dan is dat echt niet ontaard of zo. Ze doen daar precies wat ze thuis ook doen: buiten spelen, een boekje lezen, spelletjes.
En meer kans op contact met andere kinderen. Ik zie er niet veel kwaads in als het een goede BSO is. Mijn dochter zat op een prachtige locatie met een boerderij en diertjes en al. Was best jaloers hahaquote:Op vrijdag 18 september 2026 14:01 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Ze doen daar nog veel meer en leukere dingen dan thuis, als het een goede bso is.
Hadden ze er ook muizen?quote:Op vrijdag 18 september 2026 14:02 schreef vul_maar_in het volgende:
[..]
En meer kans op contact met andere kinderen. Ik zie er niet veel kwaads in als het een goede BSO is. Mijn dochter zat op een prachtige locatie met een boerderij en diertjes en al. Was best jaloers haha
In de schuur vast wel :pquote:Op vrijdag 18 september 2026 14:04 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Hadden ze er ook muizen?
Waarom niet? Geen goede relatie met de kleinkinderen? Samen met de andere grootouders 1 dagje in de week, steeds afwisselen?quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:24 schreef michaelmoore het volgende:
Opa gaat niet oppassen daar is de kinderopvang voor met de vriendjes en vriendinnetjes en de leiding
Bekijk deze YouTube-video
Mijn ouders wilden heel graag 1 dag in de week oppassen en dat heeft gezorgd voor een hele fijne band tussen hen en onze dochter.quote:Op vrijdag 18 september 2026 14:07 schreef probeer het volgende:
[..]
Waarom niet? Geen goede relatie met de kleinkinderen? Samen met de andere grootouders 1 dagje in de week, steeds afwisselen?
Lijkt mij inderdaad ook erg waardevol. Maar ja, het is geen verplichting oid.quote:Op vrijdag 18 september 2026 14:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Mijn ouders wilden heel graag 1 dag in de week oppassen en dat heeft gezorgd voor een hele fijne band tussen hen en onze dochter.
Ik zou het zelf wel doen, want het lijkt me fijn en waardevol om op die manier deel uit te maken van het leven van mijn kleinkind(eren) en om mijn dochter te helpen, maar het is net zo legitiem als grootouders aangeven dat niet te willen, natuurlijk. Het is geen verplichting.
Die geforceerde tandpastagrimas van Yesilgöz begint er langzamerhand wat pijnlijk uit te zien.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:20 schreef michaelmoore het volgende:
https://www.bnr.nl/nieuws(...)nde-dag-voor-kabinet
Begroting loopt vast op box 3 en ‘te rechtse’ koers: ‘Spannende dag voor kabinet’
De spanning in het kabinet loopt steeds verder op. D66 en CDA vinden dat minister van Financiën Eelco Heinen met zijn plannen te veel naar rechts beweegt en willen dat de VVD meer richting Pro beweegt. (…)
Dat zal. Maar dat is klaarblijkelijk niet genoeg om fatsoenlijk in Nederland te kunnen leven. Want dan kun je nog toeslagen krijgen.quote:Op vrijdag 18 september 2026 13:46 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
De overheid moet de arbeidskosten aftrek omhoog doen
[..]
Het minimumloon is de basis van het loongebouw in Nederland , alles is gebaseerd op het minimumloon
Sociaaldemocraten zijn geen communisten.quote:Op vrijdag 18 september 2026 14:38 schreef Kottnauer het volgende:
[..]
Die geforceerde tandpastagrimas van Yesilgöz begint er langzamerhand wat pijnlijk uit te zien.
Is zij nog steeds de partijleider van de VVD? Zo ja, waar wil zij naar toe?
Het zou toch vrij absurd zijn als de liberalen het op een akkoordje gooien met de communisten van Pro?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |