Eensquote:Op zondag 13 september 2026 18:22 schreef De_Pel het volgende:
Dit is wel erg lekker voor het gevoel in de spelersgroep, vooral dat je ook gewoon jeugdspelertjes in kan laten vallen, en die dan nog een kooltje pakken ook.
Toch ben ik (nog) niet zo’n fan van die Zinhagel. Maar moet eerlijk bekennen dat ik de jeugd ook niet op de voet volg dus baseer het vooral op de voorbereiding(en) en de invalbeurtjes.quote:Op zondag 13 september 2026 18:22 schreef De_Pel het volgende:
Dit is wel erg lekker voor het gevoel in de spelersgroep, vooral dat je ook gewoon jeugdspelertjes in kan laten vallen, en die dan nog een kooltje pakken ook.
Zou vooral tijdsverspilling zijn, dan wordt 0-7 de einduitslag denk ik.quote:Op zondag 13 september 2026 18:22 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Competitievervalsing, een fris Zwolle over 2 dagen kan nog zomaar aanzetten voor 7-7.
Schijnt wel echt een fantastisch talent te zijn, en hij is pas een paar maanden 17 he. Dan krijgen veel jongens pas net haren op hun ballen.quote:Op zondag 13 september 2026 18:23 schreef fetX het volgende:
[..]
Toch ben ik (nog) niet zo’n fan van die Zinhagel. Maar moet eerlijk bekennen dat ik de jeugd ook niet op de voet volg dus baseer het vooral op de voorbereiding(en) en de invalbeurtjes.
Dat lees ik ook en geloof ik ook zeker.quote:Op zondag 13 september 2026 18:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zou vooral tijdsverspilling zijn, dan wordt 0-7 de einduitslag denk ik.
Maar je wordt als eenling nu heel gauw betrapt, dus denk niet dat iemand dit gaat doen. Moet toch wel met enige voorbedachte rade door een groep gedaan worden. En niemand had vandaag 0-7 verwacht (lol)
Ventje is 17 joh.quote:Op zondag 13 september 2026 18:23 schreef fetX het volgende:
[..]
Toch ben ik (nog) niet zo’n fan van die Zinhagel. Maar moet eerlijk bekennen dat ik de jeugd ook niet op de voet volg dus baseer het vooral op de voorbereiding(en) en de invalbeurtjes.
Het zou ook godverdomme eens fijn zijn als we een paar talentvolle buitenspelers zelf opleiden in plaats van afhankelijk zijn van aankopen of huurspelers.quote:Op zondag 13 september 2026 18:28 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat lees ik ook en geloof ik ook zeker.
Wat is de laatste doorgebroken spits met talent uit de jeugd die het waargemaakt heeftquote:Op zondag 13 september 2026 18:34 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het zou ook godverdomme eens fijn zijn als we een paar talentvolle buitenspelers zelf opleiden in plaats van afhankelijk zijn van aankopen of huurspelers.
Castaignos.quote:Op zondag 13 september 2026 18:35 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Wat is de laatste doorgebroken spits met talent
Hakkebar. Ohnee wacht. Kastanjes. Oh nee wacht.quote:Op zondag 13 september 2026 18:35 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Wat is de laatste doorgebroken spits met talent uit de jeugd die het waargemaakt heeft
Van Persie.quote:Op zondag 13 september 2026 18:35 schreef HMFuckyouall het volgende:
[..]
Wat is de laatste doorgebroken spits met talent uit de jeugd die het waargemaakt heeft
Te Vredequote:Op zondag 13 september 2026 18:37 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Hakkebar. Ohnee wacht. Kastanjes. Oh nee wacht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |