Eigenlijk alleen als je geen zwemslip aan hebt, maar gewoon zwemshorts.quote:Op zaterdag 5 september 2026 13:49 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Vraag: kijken vrouwen naar het kruis van de man?
Als ik jou in je zwembroek op straat zou zien lopen zou ik dat ook gek vinden.quote:Op zaterdag 5 september 2026 15:16 schreef marc0871 het volgende:
Toch is het gek.
Mijn zwembroek heeft ongeveer de zelfde hoeveelheid stof als mijn onderbroek (allebei een slip. Niet zo'n ding met een gulp), maar als ik in mijn onderbroek over straat ga, kijken ze me raar aan.
Loop ik in mijn zwembroek, dan vind niemand dat gek.
Zelfde verschil bij vrouwen, tussen een bh en een degelijke onderbroek en een bikini met reetveter en een topje dat amper de tepels bedekt.
Het ene is onacceptabel, het andere heel gewoon.
Troost je; ik weet dat ik er één heb, maar ik zou even niet weten waar.quote:Op zaterdag 5 september 2026 15:25 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Als ik jou in je zwembroek op straat zou zien lopen zou ik dat ook gek vinden.
Waarom? Er zijn echt wel vrouwen die dit doen. Niet uitgebreid kijken (hoop ik) maar even vluchtig?quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |