Nee uiteraard pakt n oervervelende uae-er hem weer op 30 m van de finishquote:Op donderdag 10 september 2026 16:11 schreef Slobeend het volgende:
Pellizari weer op weg naar? Edit: Nee.
Dan verdient Overijssel meer het recht. Deze provincie organiseert en investeert jaarlijks nog wel in eigen koersen.quote:Op woensdag 9 september 2026 11:55 schreef Dale__Cooper het volgende:
[ x ]
20 miljoen voor 1 week wielrennen in Nederland, dat kan dan weer wel.
Nog niet nee.quote:Op vrijdag 11 september 2026 16:05 schreef franklop het volgende:
Geen topic voor de koersen in Canada?
FOK! is dood.quote:Op vrijdag 11 september 2026 16:05 schreef franklop het volgende:
Geen topic voor de koersen in Canada?
WLR / GP Québec & GP Montreal 2026 #1quote:Op vrijdag 11 september 2026 16:05 schreef franklop het volgende:
Geen topic voor de koersen in Canada?
Gewoon een uitstekend slotjaar.quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:45 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ion wint er nog eentje voor zijn pensioen!
Mikel en ik vinden dat hij nog een jaartje door moet gaan.quote:Op zaterdag 12 september 2026 16:45 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ion wint er nog eentje voor zijn pensioen!
Ja, waarom niet eigenlijkquote:Op zaterdag 12 september 2026 16:46 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Mikel en ik vinden dat hij nog een jaartje door moet gaan.
Geloof dat Ion en Pello fulltime papa willen gaan spelen.quote:
Ik denk dat het niet zin heeft om zoveel eerder naar Canada te gaan. Ten eerste valt de jetlag mee, omdat Canada aan de goede kant ligt. De reisdag is gewoon een verlengde dag. De jetlag speelt pas als de renners terugkomen naar Europa (weet ik uit eigen ervaring). En het parkoers verkennen kan ook wel in een of twee dagen van te voren, omdat het rondje toch hetzelfde is.quote:Terwijl verschillende concurrenten al eerder naar Canada trekken, blijft Van der Poel voorlopig in Europa. De Nederlander van Alpecin-Premier Tech werkt momenteel trainingen af in Spanje en neemt vanaf woensdag deel aan de Ronde van Luxemburg.
Dat doet hij niet voor het eerst. In 2024 reed Van der Poel eveneens Luxemburg in de aanloop naar het WK in Zürich. Daar leverde die voorbereiding hem uiteindelijk een bronzen medaille op. Toch vraagt Clement zich af welke voordelen Van der Poel deze keer precies ziet in zijn aanpak.
"Hij trekt altijd zijn eigen plan en blijkbaar heeft hij een voordeel gezien. Maar wij weten niet zo goed welk voordeel", zegt Clement in de NOS Wielerpodcast.
Concurrenten pakken het anders aan
De Nederlander staat daarmee tegenover een reeks toppers die een andere voorbereiding hebben gekozen. Paul Seixas, Remco Evenepoel, Tom Pidcock en Isaac del Toro trekken richting Québec en Montréal. Ook Wout van Aert en Enric Mas kozen ervoor om via de Vuelta richting het WK te werken.
Volgens Clement had Van der Poel mogelijk kunnen profiteren van een vroegere kennismaking met Canada. Het parcours verkennen en wennen aan de omstandigheden kunnen volgens hem belangrijke voordelen opleveren. "Ik kan me voorstellen dat je ondanks de verschillen het parcours wil bestuderen, wil wennen aan de tijdszone", analyseert Clement.
En minder risico met gedoe met minderjarige kinderen in het hotel!quote:Op zondag 13 september 2026 11:42 schreef H.Vviv het volgende:
Ik denk dat Luxemburg voor Van der Poel ook een betere keuze is dan de twee wedstrijden in Canada. Na vandaag duurt het nog altijd twee weken tot het WK, waarin Van der Poel geen wedstrijden rijdt. Voor Evenepoel en Seixas zit daar nog de WK-tijdrit tussen, maar dat geldt niet voor Van der Poel. Dan kun je beter een ronde als de Ronde van Luxemburg rijden: altijd een leuk parcours met een prima deelnemersveld.
Bocht op 100m altijd prijsquote:Op zondag 13 september 2026 15:52 schreef Dale__Cooper het volgende:
Meerdere chutes en De Kleijn wint
Of in Italie.quote:Op zondag 13 september 2026 15:54 schreef Faraday01 het volgende:
Kijken jullie mee in Vlaanderen? Binnen 2 minuten een top 10
Müller begint er ook serieus goed uit te zien.quote:Op zondag 13 september 2026 16:01 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Toch maar een nieuw contract? @:cancellara
Prijs voor de meest verongelijkte renner, en dan doen Widar en Remco allebei meequote:Op maandag 14 september 2026 21:50 schreef Pino112 het volgende:
[ x ]
Een nieuwe trui voor beste nationale renner, wat is de UCI goed bezig
Een trui voor de morele winnaar lijkt mij ook wel wat.quote:Op maandag 14 september 2026 21:51 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Prijs voor de meest verongelijkte renner, en dan doen Widar en Remco allebei mee
Wel benieuwd of Wout die dan ook had gekregen op de laatste dag van de Vuelta.quote:Op maandag 14 september 2026 22:10 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Een trui voor de morele winnaar lijkt mij ook wel wat.
quote:Op maandag 14 september 2026 21:50 schreef Pino112 het volgende:
[ x ]
Een nieuwe trui voor beste nationale renner, wat is de UCI goed bezig
Het is oneerlijk voor de rest, WOUT zou die trui altijd winnen.quote:Op maandag 14 september 2026 22:11 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Wel benieuwd of Wout die dan ook had gekregen op de laatste dag van de Vuelta.
Ansich niet verkeerd. Is in sommige rondes (oa Oostenrijk al) Zo herkend mevrouw van Zetten uit Tiel ook een renner als de wedstrijd door haar straat komt.quote:Op maandag 14 september 2026 21:50 schreef Pino112 het volgende:
[ x ]
Een nieuwe trui voor beste nationale renner, wat is de UCI goed bezig
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |