Da's eigenlijk best wel een goed idee!quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:53 schreef kree het volgende:
weet je wat, maak er nieuw topic over aan `;p
ach maak je niet druk,quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:53 schreef ToT het volgende:
[..]
Ach als je dat ene kutzinnetje had weggelaten, was het misschien nog aangeslagen ook. Maar verwacht niet dat het onderwerp blijft plakken tot je krat leeg is; het gaat hier gewoon snel vrolijk door naar wat anders.
Iets over kut vakantiebaantjes.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:54 schreef MizzezAmy het volgende:
Te laat op de avond voor serieuze zaken
weet ik. ik zeg het soms in de verkeerde topics meestal...... en hoewel het blaast hier nu leven in ook.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:54 schreef ToT het volgende:
[..]
Da's eigenlijk best wel een goed idee!
Zouden meer mensen moeten doen, of jij gewoon regelmatig!
Oprecht; dat kan FOK! meer leven inblazen.
Bolk op, vent. Je bent echt blind voor de gezelligheid hier.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:55 schreef kree het volgende:
[..]
ach maak je niet druk,tis niet dat ik er wat mee bedoelde?
Spreek uit ervaring dat het hier dan soms liever alleen bolk is. als ff ergens over praten
De vragen zelf irriteren ons niet, de verwijten wel.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:56 schreef kree het volgende:
[..]
weet ik. ik zeg het soms in de verkeerde topics meestal...... en hoewel het blaast hier nu leven in ook.
Maar oké als jullie je eraan irriteren?
Oh geef jezelf niet te veel eer joh!quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:57 schreef kree het volgende:
lol de mods denken nu alweer wtf gaat die kree nou weer voor Topic maken.
hahaha weet t gewoon.
wacht ff, ik verwijt toch niemand iets? als er iemand is die dat doet dan ben jij het wel?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:57 schreef ToT het volgende:
[..]
Bolk op, vent. Je bent echt blind voor de gezelligheid hier.
Af en toe wordt er idd enorm gebolkt, maar dat is gewoon het spelletje. Ga dan gewoon ff wat anders doen. Maar als het hier gezellig is moet je het niet gaan zitten saboteren met je verwijten.
Je wekt de suggestie dat we liever bolken dan een gezellig gesprekje hebben, terwijl we juist leuk met je aan het kletsen waren.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:58 schreef kree het volgende:
[..]
wacht ff, ik verwijt toch niemand iets? als er iemand is die dat doet dan ben jij het wel?
quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:59 schreef kree het volgende:
naja laat gaan en post ff bolk Enzo af en toe voor het spel.... mijn lieve vrede heb je hoor
Yes, volgende week weer.quote:Op zaterdag 15 augustus 2026 00:00 schreef ToT het volgende:
Ja ik haak af voor mijn vakantiestemming helemaal deaudtvermoordt is door deze knakker.Prettige voortplanting allen!
Hmms deels. maar heb zo vaak gezegd dat het mij niet uit maakt dat dit ook een spel is Enzo.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 23:59 schreef ToT het volgende:
[..]
Je wekt de suggestie dat we liever bolken dan een gezellig gesprekje hebben, terwijl we juist leuk met je aan het kletsen waren.
Je snapt hopelijk toch wel dat dat behoorlijk kut overkomt?
nouja dit, jij zegt het dan precies. als dat zo is. dan zal ik hier niet meer posten met verhalen.quote:Op zaterdag 15 augustus 2026 00:00 schreef MizzezAmy het volgende:
Soms bolk ik wel liever dan een discussie te hebben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |