Kan mij de oude OP nog herinneren. De kapsels zijn erop vooruit gegaanquote:Op vrijdag 4 september 2026 15:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Zo, heb de OP even bijgewerkt. Had nog een mooi plaatje met het actuele rugnummeroverzicht, maar de maker ervan had er "Selectie 2025/2026" boven gezet
Echt hequote:
En waarom Taha eraf voor Vennegoor en niet Weghorst?quote:Op zondag 6 september 2026 13:36 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
WAAROM Rots ipv Thorvaldsen?! Dit geloof je toch niet?
dan was de kans op 3 punten inderdaad een stuk groter geweest.quote:Op zondag 6 september 2026 14:07 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Nou, weer de punten gedeeld in Grunn. Wát een andere wedstrijd was het geweest als Taha gewoon ijskoud de 0-2 had gemaakt...
Pröpper - Bruns is het ook gewoon niet. Nijstad moet centraal en Adelgaard/Kurowski links.quote:Op zondag 6 september 2026 14:21 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
dan was de kans op 3 punten inderdaad een stuk groter geweest.
nu terecht gelijkspel denk ik, wij kansen gehad maar Grunn ook zeker een aantal. verdedigend niet heel stabiel bij ons vandaag, middenveld werd ook vaak doorheen gevoetbald.
Nijstad-Bruns centraal zometeenquote:Op zondag 6 september 2026 14:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Pröpper - Bruns is het ook gewoon niet. Nijstad moet centraal en Adelgaard/Kurowski links.
3 punten in de zak, hard wegrennen, niet omkijken en op naar de volgendequote:Op woensdag 9 september 2026 20:39 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
Nou, 1-0 waar het 5-0 had moeten wezen, maar het is winst.
Volgens mij 4 schoten recht op de keeper en 9 net naast. Je kunt echt nooit gewoon even lekker relaxt Twente kieknquote:Op woensdag 9 september 2026 20:39 schreef DrMarten het volgende:
[..]
3 punten in de zak, hard wegrennen, niet omkijken en op naar de volgende
Is niet nodig, buiten Enschede en Velzen keek niemand naar deze wedstrijd. Wist niet eens dat Twente speelde vandaagquote:Op woensdag 9 september 2026 20:39 schreef DrMarten het volgende:
[..]
3 punten in de zak, hard wegrennen, niet omkijken en op naar de volgende
En mag toch hopen dat ze binnenkort eens gaan beginnen met Thorvaldsen. Die maakt tenminste een goede actie zo nu en dan. Het schortte nog een beetje aan een goede voorzet, maar stuk beter dan wat Rots laat zien.quote:Op woensdag 9 september 2026 21:21 schreef ReMcOrE het volgende:
typisch klote-pot weer, gelukkig nu wel 3 punten.
van de tig kansen weer eens veel te weinig gemaakt, daardoor houdt de tegenstander nog hoop (al maakten die niet veel klaar) en zorg je zelf voor het bellen knijpen
en met Pröpper voor Taha, plus Van den Belter erbij op het middenveld, werd het echt ineens meer counter dan balbezit en druk naar voren. onnodig om zo 'laag' te gaan staan en te gokken op snelheid naar voren, waarom niet ver van de goal af voetballen?
Tofquote:Op zaterdag 12 september 2026 17:53 schreef ReMcOrE het volgende:
ze blijven maar breien, alsof ze de bal de goal in willen lopen
Taha dreef z'n actie ook voor de zoveelste keer te ver door, dus iedereeen ging al tekeer; maar toen kwam daar de overtreding.
en mijn oudste zoontje liep vandaag aan de hand met Weghorst het veld op, dat beetje geluk heeft hem geholpen natuurlijk![]()
Heeft ie er per ongeluk nog een gvd uitgegooid toen ie naar Weghorst liep?quote:Op zaterdag 12 september 2026 17:53 schreef ReMcOrE het volgende:
ze blijven maar breien, alsof ze de bal de goal in willen lopen
Taha dreef z'n actie ook voor de zoveelste keer te ver door, dus iedereeen ging al tekeer; maar toen kwam daar de overtreding.
en mijn oudste zoontje liep vandaag aan de hand met Weghorst het veld op, dat beetje geluk heeft hem geholpen natuurlijk![]()
Wel een beetje een solospeler, nog niet echt een teamplayer.quote:Op zaterdag 12 september 2026 18:24 schreef DrMarten het volgende:
Thorvaldsen stond leuk te spelen. Beter dat ie volgende keer eindelijk eens mag beginnen.
nee, heb ik hem vergeten te zeggenquote:Op zaterdag 12 september 2026 18:07 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Heeft ie er per ongeluk nog een gvd uitgegooid toen ie naar Weghorst liep?
ben benieuwd, basisplaats (tegen PSV) is natuurlijk heel wat anders dan laatste 10-20 minuten tegen ADO invallen terwijl je 2-0 voorstaat.quote:
kijk naar die kans voor Rots net, vrij schieten op rand 16 en dan toch paar meter naast/overquote:Op zondag 20 september 2026 15:42 schreef ReMcOrE het volgende:
al heel wat schoten gelost, maar wat opvalt is dat ze op die van Pröpper na allemaal NIET tussen de palen zijn; en dat is echt matig
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |