Dit kan nog goed uit gaan pakken als Martijn gedwongen wordt de komende kilometers met tegenwind op kop te gaan rijdenquote:Op vrijdag 7 augustus 2026 17:14 schreef High-on-Fire het volgende:
Vollering is wederom niet te betrappen op enige vorm van koersintelligentie
Ja, is ook niet zo eenvoudig inderdaad. Je zou de achterstand kunnen laten oplopen zodat Reusser moet gaan rijden, en dan profiteren van haar werk door uit haar wiel weg te springen in de laatste kilometer.quote:
Zoals ze nu eigenlijk doet?quote:Op vrijdag 7 augustus 2026 17:16 schreef The_Undertone het volgende:
[..]
Ja, is ook niet zo eenvoudig inderdaad. Je zou de achterstand kunnen laten oplopen zodat Reusser moet gaan rijden, en dan profiteren van haar werk door uit haar wiel weg te springen in de laatste kilometer.
Reusser zal toch moeten stoppen met pokeren nuquote:Op vrijdag 7 augustus 2026 17:18 schreef golfer het volgende:
Kacia pakt de zege in de tour omdat Demi verkeerd pokert.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |